Posts by Mohammad

با سلام خدمت ناصر حان عزیز

حرف شما درسته البته نه به طور کامل چون از به طور کامل در جریان اتفاقات نیستین

عرضم به خدمتتون که همر D.K تو پلن قبلی به طور کامل لینک ننداخته بود و چون همر 2 تیکه شده بود و نصفش اینسرت شکن لانچ شده بود و قبل لند اتک ده دیستروی شده بود لینکی واسه دوستانه پاک باز نیفتاده بود پس آماره همر D.K رو نداشتن چون اسکاتی هم نخورده بود اون ده و تنها چیزی که دیده بودن همین لینک بود

تا اینجا رو قبول دارین یا منکرشین ؟

همر Shadow و Face و Wonder رو چون تو اسکواد ما بودن و من پسورد داشتم و طوری که لانچ شده بود رو به طور کامل دیدم و در جریان بودم مشکلی تو لانچشون به جز اکانت Wonder نبود که هیروش نبود تو اتک و همرشم نصفه لانچ شده بود

یعنی از اسکواد های دیگه ی ساید کسی خبر نداشت که همر این 4 تا اکانت کجا ها رفته به جز نفراتی که داخل گروه بودن که شامل کسانی میشه که از سرور 10 آی آر تا الان داریم با هم بازی میکنیم که اگر اشتباه نکنم میشه از سال 87 تا الان فقط کمیل اضافه شده بود که کاملا مورد اطمینان بود چون سرور 1 آی آر بعد فیلتر من باهاش تو ساید شمالغرب خدمت سارنگ اینا بودیم که شما اس دبل بودی اگر حافظه یاری بکنه حالا کاری به جزئیات ندارم منظورم اینه که همه مورد اطمینان بودن تو اون اسکواد و کسی به جز اشخاص داخل گروه و لانچر ها از تارگت ها با خبر نبودن

حالا آمار مست بودن Shadow رو چجوری در آوردن با این حرف های بنده قضاوتش به عهده خودت چون 3 تا همری که دیوار نشد یکیش Shadow بود که کلا دفاع نذاشته بودن چون همونجور که خودشونم گفتن میدونستن همر مست هست :دی

و اما تارگت اکانت D.K

این MMی هست که بعد از MM اول که زده بودن و تارگت Wonder و Unforgiven0 رو ریل اعلام کرده بودن زدن

این عکسی که گذاشتم تارگت اکانت D.K اعلام شده که آمار همرش رو نداشتن ولی یهو تصمیم میگیرن که دفاع رو خالی کنن یا آمار رسیده بهشون که سایز همر چیزه دیگه ای هست که انتظارشو دارن دیگه قضاوتش بازم به عهده خودت چون به نظر من کاملا واضح هست همه چی چون از 3 تا همری که میتونست راحت 80 90 کی دفاع بزنه هیچکدومش دفاع نشد :دی

بنده نه کسی رو مجبور به حذف کردم نه قصدم خراب کردن بازی کسی بوده فقط خواستم حقیقت برملا بشه تا دوستانی که بی خبرن با خبر بشن از داستان پی اومده

در رابطه با اکانت چادری که تو ساید SE هست باید بگم که اکانت برای بنده نیست دلیلی هم نداره اعلام بشه اسمش

از اونجایی که ساید شما گفت نمیکنیم از این کارا بعد یکیتون اومد پست گذاشت گفت از نظر من مشکلی نداره و ...

چجوری بود که اتحادا وقتی قاطی بود خوب چراغ در میاوردین میزدین میدوییدن فروم لینک میذاشتین ولی وقتی اکانت های غریبه از اکانت های اصلی جدا شدن و اکانت های مورد اعتماد و قدیمی که با هم بازی میکردن از قبل و شناخت داشتن از هم داخل یک اتحاد قرار گرفتن و اکانت چادرتون از اتحاد افتاد بیرون دیگه خفتی ندیدیم ازتون :دی

اگر این جریانات پیش نمیومد بنده به هیچ عنوان این عکس اکانت چراغ خون و تو فروم نمیزدم و گردن نمیگرفتیم همونطور که شما دارین بازی میکنین هنوز و این کارتون رو انکار میکنین تا آخر سرور و مدرکی نیست تا موقعی که خودتون اعلام کنین همونطور که ما برای مشخص کردن حقایق اعلام کردیم

این آخرین پست بنده هست تو فروم این سایت باشد که رستگار شوید و بمونید واسه رسول جونتون :دی

محمد RaptoR

پ.ن :پست جهت شفاف سازی بود لطفا به دوستان پاکباز بر نخوره و خرده نگیرن از ما البته گرفتن هم زیاد مهم نیس :دی

پ.ن : ناصر جون اگر سوالی بود در جواب این پست شمارمو که داری تو واتز آپ پیام بدی در خدمتت هستم :X

با سلام

کاری به پلن دیشب ندارم چون کاملا واضح هست چی شده و کسی که نمیخواد بفهمه هم شما هرچی بگی خودشو میزنه به نفهمی پس ادامه نمیدم

یه نکته رو خواستم گفته باشم خدمت شما که اونم باز قضاوت رو میذارم به عهده خودتون

البرز جان لطف کردن ریپورت کردن اون باگ رو ولی مسئله ریپورت نیست ! مسئله تایمی که این باگ ریپورت شده هست

بچه های شمال غرب که یکیش شخص بنده باشم حتی تا دیروز از وجود این باگ مطلع نبودم

وقتی دوستان بعد از این که میدونستن که داخل اون ده معروف ایمپریال پر دفاع هست و آمارشم داشتن طی اسکاتی که روز های اول کشیده بودن توی اون ده 9 الی 10 کی دفاع بود

خیلی واسه بنده و دوستان سوال بود که چرا هی هر روز تک هیرو میخوره به اون ده ایمپریالی که توش 10 کی دفاع هست و چندین بار این مسئله مطرح شد ولی خوب جوابی نگرفتیم گذشت تا رسید به این داستان که حاج آقای گرامی وسط لانچ زنگ میزنن و میگن شما از باگ استفاده کردین !

حاج حسین ساعت 2 بعد از ظهر درباره این باگ یه پستی میذاره تو فروم ساعت 8 شبش البرز جان لطف میکنن این باگ رو روز 52 بازی ریپورت میکنن !

باگی که از روز اول بازی در جریانش بودن داشتن استفاده میکردن ولی خب صداشو در نیاوردن :دی

حالا قضاوتش باشه با کسانی که میخونن مطلب رو و کمی دارای منطق هستن نه تعصب :دی

موفق باشید

بازی پاک !

ممنون میشم شما اینم توضیح بدی که چرا سایدتون داشت از باگ استفاده میکرد و به مولتی هانتر بازی گزارش نمیداد ؟

این که هی تک هیرو میزدین به اون ده ایمپریال تو ساید خودتون در صورتی که میدونستین داخلش پر دفاع هست غیر اینه که میخواستین پوینت دفاع اون ده ایمپریال و در بیارین ؟

کسی از بازی پاک صحبت میکنه که خودش ریگی تو کفشش نباشه !

پ.ن : مدیونید اگر فکر کنید دوستان لقب پاکباز برازندشون نیست :دی

دوسته عزیز این که دفاع کشیده بودین تو این چند وقت شکی توش نیست و منکر این نیستم

بحث من چیزه دیگه ای هست که بازم پاسخ ندادین به سوال بنده

چجوریه که بعد زنگ حاج آقا به مصطفی جا درجا ام ام میزنین که 2 تا تارگت ریل رو پر دف کنن ؟

شما که انقدر خوب تارگت تشخیص میدی تو 2 تا پلن قبلی حتی یک دونش رو دفاع نکردی چجوریه که این سری از 8 تا ریل 5 تاش دفاع میشه اونم تو 24 تا تارگت که پلن به این گسترده ای و سنگینی هست تو این تایم سرور ؟

بعد نکته جالب ترش این بوده که حتی تارگت اکانت شخص خود من رو بعد اون MM شما یک MM دیگه زدین گفتین دفاع بریزین و ریل هست

همر اون ده من اگر اشتباه نکنم تو پلن قبلی 7 کی شمشیر و 7 کی شوالش لینک انداخته بود و باقیش چون ده دیستروش شده بود خورد به سرزمین متروکه و لینک نیوفتاد

چجوری شد که شما یه دفعه بعد اون MM که دادین منصرف شدین و اونجا رو دفاع نریختین یا منصرف نشده بودین بهتون رسوندن که حجم همر در حدی هست که دفاع ندارین به اندازش منصرفتون کردن حاج آقا ؟ :دی

پ.ن : نکته جالبترش اینه که همین الان با این که 5 تا همر دفاع کردین ساید شمالغرب 2 برابر ساید شما همر داره پس دلیل حذف مطمعنا دیوار شدن نیست دلیلش کاملا واضح هست ولی خب یه فرقی هست بین کسی که نمیفهمه و کسی که نمیخاد بفهمه

دوسته عزیز دیگه همرو خر فرض نکن که

شما لطف کن بگو پلن های اول و دوم و چرا لینک سبز خوردین ؟ اون موقع دفاع نبود یه دفعه معجزه کردین ؟

چحوریه که تو پلن سوم علم غیب میگیرین از 24 تا تارگت 5 تا تارگت ریل پر دفاع میشه ؟

چجوریه که شما صدات در نمیاد ولی همین که رسول زنگ میزنه به مصطفی شما ام ام میزنی 3 تا تارگت ریل رو میگین دفاع بریزین ؟

چجوریه که شما و دوستانتون قبل و بعد پلن اول و دوم اصلا پیدتون نبود رفته بودین تو غار ولی سر پلن سوم و اتفاقات پیش اومده قبل لندینگ دارین تبریک میگین تو فروم و شیرینی پخش میکنین ؟

شما بازیتون قوی شده یهو یا ما بازی مون ضعیف شده یهو ؟

خیلی خوبید انصافا دست پیش و میگیرین پس نیوفتین :دی

این که رسونده بهتون اون خدا بیامرز که شکی درش نیست ولی این که بیای خودتو بزنی به کوچه علی چپ آخه ؟ :دی

پ.ن : هادی بست خدا نکشتت چه پا قدمی داشتی :دی

با عرض سلام و خسته نباشید خدمت اساتید

گفتیم آخرین پست رو هم بذاریم و صحنه رو ترک کنیم تا سرور از اینی که هست زیبا تر بشه برای دوستان

اول برگردیم به چند پلن قبلی اجرا شده یه توضیحاتی بدیم که یه موقع اشتباهی پیش نیاد تا همه در جریان قرار بگیرن :دی

پلن اولی که توسط شمال غرب لانچ شد 2 تا همر چیف شد و چنتا کپ چنج شدن ولی خب عکس العمل دوستان چی بود ؟ این که طی فشاری که خوردی بودن پیداشون نمیشد فروم :دی

رسید به پلن جنوب شرق که دوستان لانچ کردن طی 12 13 ساعت اومدن 2 تا کپ مصری 11 12 زدن و ریختن فروم که آره ما لینک سبز زدیم و ال کردیم و بل کردیم :دی

رسید به پلن سوم اجرا شده که توسط شمال غرب بود و طی اون پلن 2 تا همر چیف و 3 تا همر دیستروی شدن اونم لینک سبز و کلی هم کپ چنج شدن و همینطور دیوار شدن همر لقمان جان که بهشون ارادت خاصی دارم و دورادور تعریفشون رو از عارف که چندین سال باهاش بازی کردم شنیدم حالا نتیجش چی بود ؟ دوستان پاک بازی آمردادی تا چند ساعتی فقط فشار رو تو فروم مشاهده میکردن در صورتی که همشون تو فروم آنلاین بودن و کسی پست نمیذاشت :دی

رسید به پلن چهارم که از شمال غرب بود دوباره و این پلن یه فرقی داشت با پلن قبلی حالا فرقش چی بود رو الان قدمتتون عرض میکنم !

طبق گفته ی دوستان گویا ادمین بازی به آقا مصطفی زنگ میزنه و میگه که شما از باگ استفاده کردین و آمار دف آمرداد و در آوردین !

حالا نکته مهمش اینه که چه نیازی به آمار دف جنوب شرق داشتیم ما وقتی 2 تا پلن قبلیمون لینک سبز بود رو خدا داند :دی

داستان جایی جالب میشه که جناب حاج حسین ساعت 2 بعد از ظهر یه پست میذارن تو فروم و تحلیل میکنن که شمال غرب رو مصری های جنوب شرق پلن رفته :دی

خسته شدین ؟ :دی صبر کن قسمت جالب ترش مونده هنوز :دی

داستان جایی جالب تر میشه که اون دف کورد های جنوب شرق که موقع پلن واسشون مشکل پیش میومد از نوع کسگم :دی و خوابشون میومد و خلاصه انواع بهونه ها آخرم لینک سبز میخوردن بعدشم تا چندین ساعت فروم پیداشون نمیشد این سری همشون 1 ساعت قبل لندینگ اتک تو فروم دارن تبریک میگن و شیرینی پخش مکنن :دی

بنده اولین سروری بود که جلوتو بازی میکردم همینقدر بگم خدمت دوستان که اونقدری که میگفتن مالی نیستین اون سروری هم که 100 کردیم ظاهرا با امثال این کارا بوده :دی

پ.ن : آرش کلابز دوست خوبم یه حرفی بهم زد قبلا الان دارم بهش پی میبرم که منظورش چی بوده :دی این جمله رو میگم شاید اونایی که هنوز دارن بازی میکنن تو سرور بدردشون بخوره :دی گفت هیچ موقع تو سروری که نه مولتی هانترشو میشناسی نه ادمینشو بازی نکن !

الان دقیقا رسیدم به حرفش :دی

پ.ن : سرور به کام دوستانی که هنوز نگرفتن چی شده و دارن خودشونو قانع میکنن :دی

محمد RaptoR

دوستان یه جلسه تشکیل شد که یک سری تصمیم گیری بشه برای اینکه هر ساید چجوری به نوبه خودش به بهتر شدن بازی و تخلف کمتر کمک کنه ... حالا در عمل چقدر به اون هدف نزدیک شدیم و عملی بود یا نه کاری ندارم ، اما پیشنهاد میکنم یه جلسه هم برگزار کنید که جو فروم مثل فروم سرور سه ایکس نشه و آخرش با فحش خواهر مادر تموم بشه !! حداقل این کار عملیه ، کافیه چه من چه هرکسی توی فروم لحن تحقیر آمیز و توهین آمیز داشت رو خود لیدرهای ساید باهاش برخورد کنن و جلو گیری کنن از اینجور موارد ... شاید خیلیا فروم سه ایکس رو نخوندن که چند صفحه آخرش انواع و اقسام فحش ها بود ، اما اونایی که خوندن فک کنم دیدن همین فروم میتونه به یک بخش حال به هم زن هم تبدیل بشه ! کل کل کردن و تیکه انداختن ( در یه حدی اونم ) جزو قشنگیا و جذابیت های فرومه ، اما یه سری پست ها صرفا جهت توهین به یه نفر یا یه گروه نوشته میشه ، یه نفر هم بخواد یه پست فنی یا تحلیلی بزاره میبینه لابلای اینجور صحبت ها جاش نیست و منصرف میشه ...

پ.ن : صرفا جهت پیشنهاد 🤔

با سلام

کاملا با حرف شما موافقم دوست عزیز ولی احترام باید متقابلا باشه

شخصی چه تهمت بزنع چه فحاشی کنی بی احترامی به حساب میاد و نمیشه انتظار داشت که کسی که بهش تهمت زده شده یا فحاشی شده در جوابش عکس العملی نشون نده

نمیخوام کسی رو مثال بزنم ولی شما لطف کن صفحه های قبلی فروم رو دوباره مطالعه کن منظور منو متوجه میشی

اونایی که قدیمی باشن تو فروم نویسی و با جنگ روانی که لیدر های هر سایدی میخوان در مقابل ساید دیگه به وجود بیارن آشنا باشن و بدونن داستان چیه شاید عکس العملی نشون ندن ولی یک پلیر معمولی ساید شاید متوجه نشه که قصد لیدر رقیبش از حرفی که زده چی بوده و متقابلا میاد و تو فروم پست میذاره و جواب میده و باعث ایجاد بی احترامی میشه که البته مقصر هم نیست

هر سایدی سخن گوی فروم خودشو داره و باقی پلیرا صرفا نظر شخصی خودشون رو مینویسن پس اگر افرادی که نقش دارن تو آینده و دیپلماسی ساید اگر با احتیاط و احترام بیشتری پست بذارن مطمعنا جو فروم به بی احترامی و ... کشیده نمیشه

این صرفا نظر شخصی خودم بود شاید هم اشتباه باشه

با تشکر

با سلام و خسته نباشید خدمت دوستان

گویا انبار ناتارای ساید شمال غرب داره کاتا میشه طوری که بنده تو لیست فارمم کلا زیر پاپ 500 ادد نداشتم الان 30 تاشون زیره 300 هست پاپ ناتار !

خواستم گفته باشم ما هم بلدیم کاتا کنیم و از این قبیل کار ها !

اگر ادامه پیدا کنه به دلیل این که مشخص نیست زیر سر کیه این کار مجبور میشیم ناتاری هر 3 ساید مقابل رو کاتا کنیم !

این تهدید نیست و صرفا یک درخواست هست خواهشا دست بر دارید از این کار های کثیف

با تشکر

با سلام

دوسته عزیز در این که کل ساید ها مولتی دارن شکی توش نیست دلیل این انکار شما چیه مشخص نیست :دی

ولی ساید جنوب شرق طبق گفته شما مولتی نداره و فقط اون اکانت هایی که داخل اتحاد هستن تعدادشون 183 تا اکانت هست که مدیونی اگر فکر کنی همه اکانت ها پلیر ندارن و مولتی نیستن ! حالا اونایی که بیرونن بماند

کل همر های لانچ شده هم اگر اشتباه نکنم از ده دیفالت دوستان بوده و مولتی اکانتی رید نشده عملا و همش از رید ناتار به دست اومده !

چجوریه که مثلا اکانت M A R S همرش جزو Top 5 سرور هست مولتی نزده ولی بقیه همرشون با مولتی این مقدار شده ؟ پاک بازه کی بودین شما ؟

پ.ن : آقا ما دوستون داریم و این صرفا یک بازی هست و دلیلی نداره الکی توهین بکنیم به هم

با عرض سلام و خسته نباشید

تبریک به ساید شمال غرب و تسلیت به ساید جنوب شرق و ایشالا که دوستان جنوب شرقی به تایم کتیبه میرسن و اگرم رسیدن با همرای خودشون کتیبه بلند میکنن و نیاز به قرض گرفتن همر ندارن دیگه :دی

هرچند که این پلن همانند پلن های قبلی اجرا شده تا به این جای سرور کلا به سود جنوب شرق بوده و شمال غربی ها کلا تو ضرر بودن و هستن :دی ولی خب بازم ممنون میشیم منبع و تایم ساخت زیرساخت واسه همر و تایم ساخت همر رو محاسبه کنن بذارن کف فروم چون ما همونجور که از اول سرور در جریانید ماشین حسابمون خرابه :دی

با تشکر

پ.ن : چه سکوتی :دی

با عرض سلام و خسته نباشید خدمت دوستان

اول تبریک میگم بابت پلن و لانچ خوب و بدون نقص جنوب شرق که همون جور که زاوش هم اشاره کرد تارگت های خیلی کم ریسک رو هدف قرار دادن و فقط دنبال نتیجه بودن که بهش هم رسیدن

نکته بعدی این که پلن های اجرا شده توسط 2 تا ساید یکیش خسارت زمانی زده و یکیش خسارت منبعی که خب هر کدومش کاربرد خودش رو داره و نمیخوام بگم کدومش بهتره و کدومش بدتر چون بنا به شرایط و کشش ساید میتونه برای هر سایدی متفاوت باشه !

دوستان لطف کردن حتی منبع قهوه خونه کپ اینپریال رو هم حساب کردن ممنون میشم اون منبعی که لطف کردین میدون تمرین تخریب کردین تا تایم هاتون درست در بیاد و همون مقدار دوباره باید بدین که میدون دوباره برگرده سر جاش رو هم هم محاسبه کنین و اعلام کنین :دی

با تشکر

پ.ن:قول داده بودم بیام و تبرک بگم و نگم که ما بیشتر از شما سود کردیم الوعده وفا :دی

با سلام

ایشالا که مشکلتون به خوبی و خوشی حل بشه و برگردین سر بازی تا هیجان و جذابیتش بیشتر بشه

بنده جسارت نکردم به شما دوسته عزیز

نظر خودم و به دور از کل کل گفتم که میشد تشخیص داد و اشتباه کردین و به جای این که لیدر های ساید بیان و مسئولیت و بپذیرن و بگن اشتباه کردیم میان میگن بوم بوم نداشت و ضررتون بیشتر از سودتون بود و از این قبیل حرف ها که فقط میخوان اشتباه خودشون رو سود جلوه بدن !

همون طور که ساید ما هم یک سری اشتباهاتی داشت تو پلن که یک نمونش همون کاتا هایی که تو ده بود اسکات خورد که انکارش هم نمیکنیم انتظار داریم شما هم قبول کنید که اشتباه کردین نه این که هر اتفاقی بیوفته واسه ساید جنوب شرق سود باشه و واسه بقیه ضرر !

فروم جدای از کل کل بازی جایی واسه تحلیل هست و اگر اشتباهاتی تو پلن باشه اینجا میشه مطرح کرد !

شمام بیا پلن برو اگر موفقیت آمیز بود به شخصه میام و بهتون تبریک میگم همینجا و قول میدم که نگم که به ضررتون بود و ما سود کردیم :دی

با تشکر

اول اینکه تبریک میگم به ساید شمال غرب بابت پلنی قشنگی که اجرا شد و همین طور به اکانت مدافع بابت دفاع و زحمتی که کشیدن تا اینجای سرور

نکته بعدی این که بدور از کل کل فروم بنده به طور کامل در جریان فیک لیست ها و لانچ ها نبودم ولی نگاه مختصری که کردم متوجه یه سری اشتباهات شدم تو این پلن :

اسکاتی که از اکانت face/off ساعت 16:34 کشیده شد با افتادن لینک دف کورد ها و پلنر های ساید جنوب شرق باید میفهمیدن که اکانت Face/off برای لاک کردن و دیستروی لانچ نشده و مطمعنا کلینر برای چیف هست با توجه به تعداد کاتایی که داخل ده بودن موقع اسکات !

همچنین اسکات هایی که روز های قبل کشیده شده بود از یک سری اکانت ها و یک سری 3 چیف رویت شده بود و حتی یک 3 چیف هم خفت شد اگر اشتباه نکنم و درست یادم باشه ولی خب فکرشو نمیکردن که به این زودیا لانچ بشن چیفرا :دی

ولی با این شرح حال بازم دف کورد های جنوب شرق ترجیح دادن دفاع رو تو کپ اکانت ویانا نگه دارن !

این که اشتباه و تشخیص ندادن پلن رو بخواین کامل بچرخونین و بگین کلا سودی نداشته برای شمال غرب و انکار کنید خب یه مقدار حرکت چیپی به حساب میاد چون هم خودتون میدونید دف کورد هاتون سوتی دادن هم ما حالا قضاوتش با باقی دوستان :دی

با تشکر

اول این که گفتنی هارو تو پست قبلی گفتیم پس دلیلی نمیبینم توضیح بیشتر بدم

نکته بعدی اینه که این دوست عزیزمون مثل این که خیلی دوست دارن دیده بشن و بگن منم هستم !

پس لازم دیدم بهتون بگم که شما به تنهایی مرز های ماله کشی رو جا به جا کردی دوسته عزیز

طبق گفته دوستان جنوب شرقی که هی خطاب قرار داده بودن ساید مارو و هنوزم‌ خطاب قرار میدن به مولتی بازی و پوش و ... بنده لازم دیدم که توضیحاتی درباره اکانت D.K بدم که هنوزم سر حرفم هستم اگر لینک یا عکسی دارن که اکانت D.K داره خلاف قوانین کاری انجام میده لطف کنن بذارن کف فروم اگر صحیح باشه بنده اکانت و براشون چنج میل میکنم

بنده نه شمارو میشناسم که باهتون کل کل کنم نه در سطحی هستین که اصلا بخوام ریپلی کنم پستتون رو و اینم اولین بار و آخرین باری هست که ریپلی میشین شما (به احترام ناصر و رفاقتی که از قدیم باهاش دارم ترجیح میدم‌ که دیگه جواب پست بی محتوای شمارو ندم)

نکته بعدی اینه که شما هی دژکوبی دژکوبی میکنین لازم دیدم بگم که فروم سرور های دژکوب هنوزم هست میتونین مراجعه کنین یه سری اشخاص قدیمی اونجا بازی کردن که شما اگر 10 سال دیگه هم بازی کنین به سطح بازی کردن اونا نمیرسید بعد انتظار دارید به اون دوستانی که میگین دژکوبی بر بخوره یا از دستتون ناراحت بشن ؟ :دی

پ.ن : همه ساید ها بالای 100 تا پلیر دارن ان دبل کلا 20 نفر هستن و بقیه مولتین !

محمد RaptoR

قرار نبود پستی از طرف بنده یا تیممون تو فروم بیاد ولی از اونجایی که دوستان یه مقدار زرنگ شدن دارن حرف هایی میزنن که به نظر من توهین به شعور مخاطبی که اصلا تو سرور نیست و نمیدونه چه خبره و فقط داره مطلب و میخونه میاد ترجیح دادم یه سری نکات رو گفته باشم

اول اینکه دوستان اگر لینکی دارن که اکانت D.K داره مولتی میزنه و از این قبیل داستانا ... لینک و لطف کنن بذارن کف فروم اگر صحت داشته باشه بنده اکانت D.K رو واسشون چنج میل میکنم این از این

نکته بعدی اینه که روزی 10 تا پست فقط درباره مولتی های ان دبل میاد تو فروم حالا مهم نیست که اصلا بحث فروم چی هست تو اون مقطع فقط مهم اینه که ان دبل مولتی داره (مدیونید اگه فکر کنید که کل ریجستری های ساید اس ای پلیر نیستن) :دی

نکته بعدی اینه که دوستان بیکار میشن میان لینک اکانت میزنن که فلان اکانت مولتی هست تو ان دبل ولی شما لازم نیست بیکار باشی تا یه چک بکنی فقط همون بری تو اتحاد اصلی اس ای همون 4 5 نفری که اسمشون بالا هست رو چک کنید مشخصه مولتی که داره و کی دم از بازی پاک میزنه

پ.ن : البته اینم گفته باشم طبق نظریه دوستان فقط نژاد مصری میتونه مولتی باشه :دی

موفق و پیروز باشید

محمد RaptoR