نقد و بررسی سرور 1 ایکس راند 2 | آغاز 6 شهریور 1399 |

• سلام آقای آیدین

اسم اکانت شما در این سرور من رو یاد یک اکانت دیگه انداخت در سرور 14 تراوین ایران. اونجا یک اکانتی بود به همین اسم Coffee Please که تو صفحه اول هم بود. میگفتن رو چکش حراجیش کسی نزنه چون عصبانی میشه. یه روز هم حذف کرد آخر نفهمیدیم کی بود. اون اکانت هم واسه شما بود؟

اگه آره. چرا اونجا حذف کردید اینجا واگذار.

خیلی ممنون

• سلام علیکم.

اون سرور اکانت Coffee Please حذف که نشد هیچی! رنک یک هم شد! اکانت ما هم توی رنک یک شدن باهاش رقابت داشت. یادم هست هادی لئو برای اینکه بتونیم به رقابتمون با کافی پلیز ادامه بدیم چندتا از دهکده هاش رو چیف داد به ما ولی نهایتاً کافی پلیز رنک یک شد.

اکانت ما که اسمش PirPatalHa بود شد رنک 2 و اکانت نیما رونجر مرحوم هم سوم شد.

این هم پایان اون سرور.

بنده خیلی دوست داشتم آیدین در این سرور ادامه میداد و حالا یا در قالب رقیب یا متحد با هم ادامه میدادیم.

به نظرم در مورد مسائلی که میخواهید مطرح کنید همیشه بیشتر تحقیق کنید.

ارادت در جریان است.

لقمان

• با سلام

آدم پست بعضی ها رو میخونه یاد حمایت جمهوری دومینیکن از ایالات متحده تو نشست سازمان ملل میوفته

در همین حد خنده دار در همین حد ضایع !!

فقط یه فرقی داره تو دنیای واقعی دومینیکن خود واقعیش بود تو این سرور دومینیکن خودشو شانتاژ شناس و در حد چین و روسیه تاثیر گذار میدونه :)

اول اینکه ما پست میدیم و انالیز میزاریم ! اونا رو نرم افزار آنالیز میکنه ( نمیریم واسه ضایع کردن یکی با دست انجام بدیم دهن خودمونو سرویس کنیم ) ... نرم افزارم طبق داده های واقعی انالیز میکنه

نه اینکه بهش بگیم روز 25 بازی بیا جمعیت 8 ها رو انالیز کن

قبل از اینکه خودتو بالا ببری ، به خودت لقب بدی ، خودتو خیلی فهمیده نشون بدی

یکم برو پیش کسی که بازی بلده بازی کن حداقل چند روز اینطوری پست ندی

فک میکنی مایی که انقدر پوش بازی کردیم که اصلا هرکی میگی امرداد پوشو گذاشته کنار پشماش میریزه ! میایم ده 50 جمعیتی روز 25 بازی غارت کنیم ؟

واقعا تو کسی رو نداری باهاش مشورت کنی بعد پست بزاری؟

پ.ن: ویانا پوش شد ، من رک اومدم گفتم.... خیلی افراد دیگه هم هستن تو اس ای مثل ویانا دارن پوش میشن ! ولی این کجا و آن کجا....!

پ.ن: دومینیکن سرور ، تو منو یاد قصه معروف روباه و زاغ و پنیر میندازی که انقدر ازت تعریف کردن خودت باورت شده خیلی حالیته ( چه سری چه دمی عجب بالی !! )

• سلام همگی؛ خوبین ایشالا؟

آقا من هم درگیر سرور اونطرفیم و هم ماشالا سطح فروم اینقد بالاست که من به خودم اجازه پست گذاشتن نمیدم؛

دارم یواش یواش فرومو میخونم اینطرف؛ الان صفحه بیست و دو بودم و بحث همر نانکپ و این چیزا بود؛ خواستم یه نکته ای رو بگم که حواستون باشه:

آقا توی آپدیت جدید( یا توی این سرور) وقتی تو از یه دهکده خودت هم نیروی کمکی میدی به دهکده دیگه ت؛ توی جاسوسی که ازت زده میشه همه نیروهای یه نژاد توی یه کادر قرار نمیگیره و نیروهای کمکیو جدا میزنه؛ یعنی شما بیای پاپ نان کپو پایین نگه داری و ۲۰ تا دونه کاتا بدی فیدرِ پاپ بالات به امیدِ تشخیص اشتباه؛ همچین اتفاقی نمیفته و اون ۲۰ تا منجنیق توی اسکاتی که از فیدرت زده میشه بصورت نیروی کمکی نشون داده میشه؛ ایشالا که این موردو لحاظ قرار بدین که دچار خسران نشین؛ خلاصه همین دیگه، بیشتر ازین سرتونو درد نمیارم. سعی میکنم اگر تونستم پا به پای نوشتناتون بخونم پستارو اینجام فعال باشم(هرچند میدونم کار مشکلی پیش رو دارم^^)

پ.ن: سارنگ جان اونطرف که گفتی ادمین اِل و ادمین بِل؛ ولی یه زمزمه هایی به گوش رسیده اینجا حضور داری؛ واسه همین تیری در تاریکی میزنم و میگم بهت که تیم محبوبم دیشب بازیشو برد:love:(مدیونین اگه فکر کنین کینه سری قبلیو به دل گرفته بودم:D)

کوچیک همه؛ رضا

• درود

بهنام با کیا داری بحث میکنی خداییش؟

همین اکانت پاک باز ایمپریال (انقدر آدم های پاک دستی هستن اینا که آدم ممکنه با مریم مقدس اشتباهشون بگیره :دی) چند ماه قبل تو سرور دو ایکس کتیبه مرتاض یونیک به اون بزرگی رو چند روز قبل آزاد شدن نقشه ها به ساید مقابلشون فروختن!
    بعد تو واقعا میخوای در مورد مولتی بازی با اینا صحبت کنی؟

ها ای عکس هم همیجوری یهویی، کسی ناراحت نشه لطفا:دی

اگه هدف از انتخاب این وزیر شایسته افزایش دشمن برای امرداد بوده! که بهترین انتخاب انجام شده ولی اگه هدف دیپلماسی یا چیزی شبیه به این بوده دیگه من نظری ندارم!

اینکه از اول سرور هی این جریان وزیر رو میکشی وسط یعنی داره کارش رو خوب انجام میده، اتفاقا اگر برعکس بود و داشتی ازش تعریف و تمجید میکردی یعنی یک جای کارش میلنگید!
    مثل الان که هرچی این پست رو شماها بیشتر دیسلایک کنید من بیشتر لذت می برم:)))

پ.ن: یکی چند صفحه قبل گفته بود منو نمیشناسه :دی میخواستم بگم اره احتمالا بخاطر اینه که من تو صنف خرید و فروش اکانت و کتیبه و ... عضو نیستم.
    پ.ن: یک سری دیگه هم هستن هی میان پیام بازرگانی میزارن اینجا که فروم باید پست هاش فلان جوری باشه، عزیز دلم امثال منو و بهنام و ... پنجاه درصد دلیل تراوین بازی کردنمون بخاطر فرومه و پنحاه درصد دیگش هم بخاطر دورهمی با دوستامونه وگرنه خود تراوین بعد 12 سال بازی هیچ لذتی نداره! اگر احساس میکنید فضا و فشار اینجا براتون خیلی سنگینی میکنه برید تو همون فروم دژکول مشغول شید اینجا جای شما نیست!
    پ.ن: یک کاری نکنید که یک کاری بشه و شهاب و فواد و صابر و ... از زیر خاک بیان بیرون :)))
    پ.ن: توپاک یک قطغه داره به اسم آل آیز آن می (همه نگاه ها به من)، خلاصه خواستم بگم زیر ذره بین هستید، یکم خودتون رو جمع و جور کنید.

شادکام باشید

Ir8(2010-2011) Cybershah
    Ir9(2011-2012) Ki!NG TeuToN
    Team 3X.Com(2011) RoaD RunneR
    Team 5X.Com(2012) Last SenTineL
    Ir3X(2017) Ki!NG TeuToN
    Ir3X(2018) All EyeZ On Me

پست 4 بار ویرایش شده،, آخرین بار توسط EyeZ ().

• درود و خسته نباشید خدمت فروم نشینان سرور

در آغاز باید گفت

بوق بوق

این مال بامداد دیروز هست ولی چون سعید جان بوقش خراب شده بوده یحتمل نتونستن خودشون بذارن ، بنده قبول زحمت کردم

یه خرده کاتا دیوار نشده باقی مونده بوده که زدن گندم خور آزاد کنن حتما :دی

خب بریم سر اصل مطلب :

دوشب پیش ایستگاهتونو گرفتیم و کلی هم خندیدیم و اگر ایدین جان نیومده بود کمکتون هنوزم داشت سرتون گیج میرفت ولی خب نذاشت ایدین :دی

خبر بدی که برای شمالغرب پیش اومده این هست که پلیرهای اکانت ایمپریال بدلیل عدم حمایت شورای لیدری، متاسفانه به ما اعلام کردن زین پس در جنوب شرق سرور رو ادامه میده

بنده بهشون گفتم خب ما که مضایقه نکردیم ولی لینکهایی به من نشون دادند که فهمیدم واقعا ما پتانسیل ساید رو خراب کردیم

بنده پس از دیدن این اینکها حقیقتا دیدم ما همچین پتانسیلی رو در ساید نداریم که یک اکانت رو اینچنین پوش کنیم و به اونها عرض کردم شاید این از اکانتهای کم پلیرشون هست ولی اونها با نشان دادن یه لینک دیگه

به بنده گفتن نه داداش، حتی لیدر اونجا هم در پوش کمکمون میکنه و پتانسیل سایدشو خراب نمیکنه

بنده گفتم شاید چون شما مهمان هستید و اونها مهمان نواز دارن به رسم ادب به شما حال میدن

جواب دادن خیر محسن جان اونجا همه همینجورن

پس به این نتیجه رسیدم که حداقل از پتانسیل جنوب شرق در راستای اون کراپهای یازده کاتا خورده خودمون هم استفاده کنم که خب خدا رو شکر اونجا هم لطف داشتن و پس از دو روز شد

مرسی و ممنون از تیم لیدری جنوب شرق که در چهارچوب منافع تمام دهکدهای موجود در جنوب شرق حرکت میکنن و پتانسیل سایدو خراب نمیکنن ، دوستتون دارم بوس

این پست شبیه به یک کیک شد و میخوام تقدیمش کنم به کاکو ملا، فقط خامه نداشتیم شرمنده

اوه مرسی زاوش جان ، زاوش هم زحمت خامه روی کیک رو کشید براتون

نوش جان

پوش نکنید زشته بخدا مگه ما این سرور نمیخواستیم یه سرور پاکو بدون پوشو حرف حرف حرف حرف حرف - برید اقلا یکم خجالت بکشید دیگه

منبعد بی ادبی بچه بازی بحث مولتی بحث های الکی حرفهای زیر پانزده سال پچ پچ های خاله زنکی رو بذارید کنار و با لینک تشریف بیارید کف فروم

مشکل اساسی شما در این هست که فرق بین مولتی و پوش رو نمیدونید ، برید قوانین این بازیو بخونید شاید فهمیدید هرچند دوستان هم سایدی خودتون هم گفتن بهتون ، ولی خب صرفه با این هست ندونید وگرنه لینکهای بالا نشون میده چه خبره تو جنوبشرق و با اختلاف بیشترین میزان پوش هم اونجا داره انجام میشه

در مورد اکانتهای مصری و مولتی صحبتهای ابوالفضل جان کاملا واضح بود من هم یه عکس اضافش میکنم

اینها هم بیرون اتحاداتون دارن رشد میکنن معلومه کم پلیر هم هستن :دی

پینوشت: با اختلاف خز ترین و سطح پایین ترین تاپیک تراوینی بوده که تا بحال در اون پست گذاشتم ولی چاره ای نیست، تو این موندم که اینا کجا دوبار صد کردن؟ سه به یک ؟ وزیر؟

پینوشت ۲ : ادمین جان مراقب جو فروم باش اگر این بی ادبی ها ادامه پیدا کنه اتفاقای خوبی نمیوفته

در این دنیا برای کفری کردن آدمهای رذلی که میخواهند همه چیز را از آنچه هست برایت سخت تر کنند, راهی بهتر از این نیست که وانمود کنی از هیچ چیز دلخور نیستی

One Flew Over the Cuckoo's Nest

• وزیر جوان لینک پوش شمام که در امد!

من میرم تو افق محو میشم! اسطورهای پاک بازی چرا خراب کردید امال ارزوهای مارو! بازی پاک چی شد پس؟؟ همینقدر بود!!!

خفت چی میگه این وسط!

از مولتی هانتر گرام میخوام اکانت ایمپریالو بخاطر تجاوز مکرر به اکانتهای بچهای se حذف کنند!! لول

هیچ کس زیبایی ها را به یاد نخواهد آورد، ما تنها برندگان را به خاطر می آوریم.

• این پست بالایی دیگه چه سمی بود من دیدم؟؟

من ۶نفرو با التماس اوردم با ایپی جدا اکانت اپ کنن و دفسازی کنن واسم حالا ملت تو ج.ش غرق در منبع و نعمتن؟

ده بعدی منم کنار ایمپریاله امیدوارم از منم پذیرایی کنید حالا در حد ایمپریال نه ولی در حد پایتون چرا.تنکیو

پ.ن:اولین خفت سرور رو تبریک میگم به زاوش و حجت و کل مجموعه آکسفورد

پ.ن۲:اولین آزاد کردن گندمخور تاریخ تراوین با کاتا رو خدمت اکانت ویانا و مجموعه آمرداد هم تبریک میگم.

پ.ن۳:منتظر انتقام شما عزیزان با ۲ استپ سوار هستیم.

• با سلام

اگه غارت بوق بوق داره منم چندتایی بوق بزنم :)

بوق بوق

https://forum.speedtra.com/index.php?attachment/2711-photo-2020-09-24-12-57-03-jpg/

https://forum.speedtra.com/index.php?attachment/2712-photo-2020-09-24-12-57-09-jpg/

https://forum.speedtra.com/index.php?attachment/2713-photo-2020-09-24-12-57-11-jpg/

انقدر از این لینکای غارت زیاده که شاید چیزی حدود 10 برابر اونی هست که امپریال میزنه باشه فقط با یه فرق ما از ج ش غارت میکنیم امپریال از 2 خونه اییش

اگه هم دیوار کردن 50 تا نیرو افتخار داره

بیا منم به اینکه دیوارت کردم افتخار کنم محسن

https://forum.speedtra.com/index.php?attachment/2715-photo-2020-09-24-13-19-37-jpg/

https://forum.speedtra.com/index.php?attachment/2714-photo-2020-09-24-13-19-34-jpg/

به نظرم سطح لینک گذاشتنو با لینک غارت نیارید پایین! چون خودتون 100 برابرش دارید غارت میشید

اما راجب لینک پوشی که میگن:

اول اینکه تراوین یه بازی دسته جمعی هست که خوب من انتظار ندارم اینو شمال غرب درک کنه چون بلد نیستن!

یه روالی تو بچه های جنوب شرق هست کسایی که ده اولشون با ده دومشون خیلی فاصله داره بجای اینکه با تاجر منابع از ده اول به ده دوم بدن ( تاجر 24 ساعت تو راه باشه ) منابع رو این پایین میدن به بچه های دیگه اون بالا از همون طرف که تاجرش خیلی نزدیک تره منابع رو پس میگیرن

پوش واسه کسی که نه تاپ هست و نیرو نداره توی اون ده ( جز مقداری دلاور ) اخه چه معنایی داره ، پوش بزنه که چی بشه ؟!:دی

حالا انشالله لقمان جان اگه دوست داشتن میان لینک های تاجرشون که با همون اکانت هست و بارها بارها تکرار شده ( این قضیه 20 روزی هست تو جنوب شرق اجرا میشه ) میزارن. البته این قضیه مختص لقمان نیستا خیلی ها هستن تو جنوب شرق اینکارو میکنن. دوست داشتیدد تک تک اسم میدم بهتون برید ازشون بازی یاد بگیرید ، شایدم دلیلی که ما پاپ زدمون کلی از شما موفق تره همین روش هاس که شماها پلیرهای محترم دژکوب بلد نیستید!

پ.ن: خیلی خوبه محسن کراپات 11 شده ، فقط کاتاهای ویانا هم محض اطلاعت الان نزدیک 300 تاس .... هر لحظه منتظر باش که دوباره بزنمت:دی

پ.ن: یه دست جیغ و هورا بابت افتخار سرور شمال غرب که بوقاش غارته !

• گل میگی گل

سیاست های جنوب شرق انقدر مسیر ساده و بچه گانه ای رو پیش گرفته که واقعا آدم دلش میخواد بشینه زار زار بخنده

میخوام روند سروری رو با هم بررسی کنیم که توش تیمی که اینجوری اول سرور و حتی قبل سرور کری میخوند

الان باید اینجوری باشه

اگه امدید جلو و 3 ب 1 شد روی شمال غرب که شد ، نیومدید نفر بعدی شماید

چی میتونه نتیجه این تغییر تفکر باشه که از (من لديه القدرة على مواجهتي؟) برسه به (هل من ناصر ینصرنی...؟)

چی میشه که اول به فکر جم کردن یار میشید بعد که میبینید جواب نمیده پلن زنبیل دست روی سایدای دیگه میذارید

جوابی جز واژه ترس نمیتونه برازنده این تغییر تفکر باشه

البته شما میتونی بیای بگی نه ما برای بازی سالم و سلامت سایدو این چیزا که ما هم قبول میکنیم سریع و میگیم گل میگی گل

شما خیلی راحت میتونی توی تاپ تن اکانت هایی از سایدای مختلف پیدا کنی که پوش میکنن طرف تا 10 خونه دهش رو هم واحه خالی نکرده ولی توی تاپ هست اما برای جنوب شرق نمیصرفه که بخواد رو سایدای دیگه مانور بده برای همین میاد اکانتی مثل ایمپریال رو بلدد میکنه

الان همه میتونن با یه نگاه ساده بفهمن که قضیه چیه شما به اکانت های شفتالو و آلبولو شمال غرب گیر دادین در صورتی که من تو اتحادتون الووووو    چلفتی     قرمز     کچل      خوابالو     چنگیز     گردو      تربچه    مشتی    هپل     باقلواکفگیرعجبز رو دیدم اکانت هایی که تقریبا دارن مثل هم پیشرفت میکنن تقریبا تویه یه محدوده ده زدن همه (محدوده ساپورت واندر) و همه شون اسماشون جوریه که انگار یه نفر انتخاب کرده

البته الان میتونید بیاید بگید که رو این اکانتا ممد چلفتی و اکبر تربچه و اصغر هپل و بهنام گردو و صغری کفگیر بازی میکنن که ما هم قبول میکنیم سریع و میگیم گل میگی گل

پس بهتره بیدار شید دوستان انقدر ادای.....

من روی اکانت com به درخواست بهنام عزیز اومدم انشا الله دفساز کنم اگر اوامری هست در خدمتم

شما رو من خوب یادمه کسی که همیشه تو فروم هست و اصلا خودش هم نمیدونه چرا هست تحت هر شرایطس پشت اس ای با دلایل (ویرایش شد) سرور های پیش هم بودی در آینده هم انشالله باشی

من به شخصه خوشحالم که به درخواست بهنام جان اومدی رو اکانت com فقط یه سوالی پیش میاد اونم این که شما که یهو روز 26 بازی میای روی اکانت com میشه بگی اون اکانت تا روز 26 چجوری بالا اومده زبونم لال مولتی که نبوده؟ نگو بوده که زشته

البته الان میتونی بیای بگی اون اکانت یه پلیر داشته که به خاطر مشکلات خانوادگی و شرایط سخت زندگی توانایی ادامه بازی رو نداشته برای همین اکانتش الان دست شماست که ما هم قبول میکنیم سریع و میگیم گل میگی گل

فراخوان تون توی سرور بغل هم که سمی بود برای خودش اکانت کم پلیر و شل پلیر اکانت یه ذره پلیر اکانت یه روزایی پلیر که جانشینیش نپره :D

پ.ن:ریپلای پاسخ داده نمیشه همه چیز مشخصه شما پاکید بقیه پلید

درود به شما که راست میگید

روز خوش

• دوست به ظاهر محترم الان اومدی روند سرور رو بررسی کنی؟!

شما که به هر شکلی تونستی توهین کردی دوتا فحشم میدادی اون وسط دلت بیشتر خنک میشد!

اولا" هنوز اول سرور هست و خیلی مونده تا ببینید کت تنه کیه

ثانیا" این به شما چه ارتباطی داره که چه کسی کدوم ساید رو دوست داره؟یکی دوستانش ج.ش هست بالطبع ناخوداگاه حس طرفداری داره،دلیل نمیشه شما بیای بگی احمق و احمقانه!!

ثالثا" اگر یکم بیرون این سرور فیکها بازی کرده بودین میدونستید پست کیو ریپلای کردید.

من باب مزاح واسه رواج خنده هاتون:

احیانا" رونالدینیو ایه سردار آزمونی گل نزدی شما؟

آیا گل خیلی دوست داری شما؟

از بچه های گلِ تیم وید مستر نیستی شما؟

گل باشی و عمرت مثه گل نباشه دوست به ظاهر محترم!

پ.ن:محمد موکسی مگه هنوز در قید حیاته؟=O:D

• سلام مجدد

چقدر بی محتوا نویس استخدام کرده جنوب شرق!

پس واجب شد منم طرز نوشتن رو عوض کنم در جهت مقابل با مغلطه گران!!!

شعار زیاد شنیده شده از جایگاه مذکور در پست قبل:

رو به رو آماده باش! روبه رو آماده باش!

ما پاکیم، ما پاکیم، ما پاکیم، ما پاکیم!!!

نه داداش اشتباه میزنی اونی که "پاک" هست! شیره و کره و بستنی!!!

هرموقع کسی باور کرد آقای لئو مؤدب و محترم شده منم باور میکنم امرداد پاک باز شده!!!

دیگه شماهایی که پروندتون برای عالم و آدم رو هست دم از پاک بازی نزنید سیاست ورزان دبستانی!

الان تنها سایدی که بالای 10 تا از مولتی هاش بن شده جنوب شرقی هان بعد میان یقه بقیه رو میگیرن که مولتی نکشید!!!!

پ. ن: داداش امپریال که مشخصه کجا داره بازی میکنه

پلیر شمال غربه و کابوس شب های تار امردادی های بی رقیب!!!

ادعا کمتر، عمل بیشتر!

اسپم کمتر، محتوا بیشتر!

دروغ کمتر، حقیقت بیشتر!

باشد که رستگار شویم!

یا حق

• یوسف

سلام و عرض ادب

این تیکه از پستتو نقل قول کردم که مشخص کنم این پست من فقط نظر شخصیه
    ( این روزا خیلی دارم نظر شخصی میدم ، عزیزان جنوب غربی منو ببخشید ولی منم دل دارم دیگه :دی )

قبل از هر چیز بیایم یه تعریفی از مولتی بازی ها داشته باشیم :

مولتی بازی سنتی : این نوع مولتی بازی در قدیم مورد استفاده قرار میگرفت و به این صورت بود که فرد با یک اکانت اصلی ثبت نام میکرد و دو تا اکانت دیگه هم میساخت و با جانشینی و هرهفته حداقل یکبار با آیپی که ثبت نام کرده بود رو اکانت های مولتی خودش لاگین میکرد ، البته کمتر به عنوان غارت استفاده میشد و بیشتر برای دفسازی بود ( البته بودن عده ای که با پوش در تاپ غارت بودن ) . اون زمان مولتی بازی جرم سنگین و لکه ننگی بود و برای همین اکثر کسایی که این کارو میکردن میگفتن اکانت برادر یا خواهرشونه :دی

مولتی بازی صنعتی : بعد از اینکه پلیرها به سلاح vps مجهز شدن شروع به ساخت اکانت های زیاد و ساخت شهرک های شیرده در اطراف ده مورد نظر خودشون کردن و بدون اینکه این مولتی بازیو لکه ننگ بدونن با صراحت اعلام میکردن که میتونیم میکنیم و چون مولتی هانتر نمیتونست آیپی بزنه در نتیجه با خیال راحت از این سلاح استفاده میکردن . اوایل یکم مخالفت بود و بعضیا روشون نمیشد به این سمت برن ولی کم کم قبح این عمل شکست و هرکسی که این کارو نمیکرد بی عرضه خطاب میشد !

مولتی بازی هیبریدی : ( این اسمو خودم براش گذاشتم :دی ) این نوع مولتی بازی که در واقع جدیدا باب شده به این شکله که شخص از روش سنتی و صنعتی به شکل ترکیبی استفاده میکنه . یعنی به صورت سنتی از تعداد اکانت های محدود اما بیشتر از 2 عدد و به روش صنعتی شروع به غارت اون اکانت ها میکنه .

اینا رو گفتم برای مقدمه که بریم سراغ اصل مطلب ...

اقا بهنام عزیز خودت بهتر از بقیه میدونی که من به شدت با مولتی بازی مخالفم و یکی از دلایلی که این سرور تیم جمع کردم و اومدم انتی بات و بدون مولتی بودن این سرور بود .

اول از همه باید قبول کنیم که همین سرور در هر صورت یک قدمی رو به جلو در راستای این هدفه . همین که شاهد شهرک های دوستان نیستیم خودش جای شکر داره . ولی امیر ناجی حرف قشنگی زد ، فرق بین مولتی بازی صنعتی و مولتی بازی هیبریدی ، مثل فرق یه اختلاس گر و یه دزد عادیه . قطعا هممون قبول داریم که دزدی ، دزدیه و نهی میکنیم این کارو .

قبل هرچیزی باید اینو در نظر بگیریم که وقتی ما تو دنیای مجازی خلاف میکنیم و یا قانونو دور میزنیم ، نباید در دنیای واقعی معترض این وضعیت جامعه باشیم . تراوین یه نمونه ی کوچیکی از دنیای واقعیه . این مولتی بازی یعنی ضایع کردن حقوق دیگران . در این بازی اکثرا دارن هزینه میکنن ( وقت و مالی ) و شما با این کارتون دارید رو سر اونا پا میزارید و بعد به خودتون میبالید ؟

از بحث دور نشیم ...

برای اینکه یکم بهتر در این مورد صحبت کنیم باید یه فلش بک به سرور 1 راند 4 ایران بزنیم : ( چیزی که میگم فقط اتفاقاتی بود که از دیدگاه من رخ داد درست و غلط بودنش پای اشتباه برداشت کردن منه و متوجه کسی نیست )

تو اون سرور یادمه شمال اومد و گفت سه به یک کنیم علیه آمرداد ، من گفتم سه به یک نمیکنم مقابل هیچ سایدی ، اونا اومدن و از حرف آقا آیدین در راستای نهضت سوانز استفاده کردن برای تحریک من و گفتن آمرداد مولتی بازه و قطعا بعد ما میاد سراغ شما پس بهتره همین الان جلوش گرفته بشه چون ما تکی نمیتونیم جلو این ساید مولتی باز بمونیم . بهشون گفتم شما خودتون هم مولتی بازید و اینو رسما اعلام کردید ، اونا جواب دادن آمرداد مولتی بیشتری داره:|( این دقیقا قیافه من در اون لحظه بود )
    بعد من اومدم و یک پستی در فروم گذاشتم و پیشنهاد دادم به صورت توافقی هر ساید مولتی های خودشو حذف کنه و هرکسی که این کارو نکنه ما روش سه به یک میکنیم تا درس عبرتی باشد بر سایر مولتی بازان . آمرداد به شدت استقبال کرد و برای شروع دو مولتی خودشو گذاشت برای حذف و گفت حتی حاضره به ازای هر یک عدد مولتی که شمال حذف میکنه 2 مولتی خودشو حذف کنه ! شمال اول استقبال کرد ولی یهو نمیدونم چی شد و کی چی بهشون گفت که 180 درجه نظرشون برگشت و گفتن چونآمرداد مولتی زیادی داره این روش جواب نمیده و آمرداد سر ما کلاه میزاره و دوباره شروع کرد به همون سیاست سه به یک علیه آمرداد . منم که دیدم اینجوریه گفتم در این سرور قطعا نمیشه کاری کرد چون خیلیا خرج میلیونی کردن و دلشون نمیاد از این پول بگذرن و باید بی خیال بشیم و پیشنهاد دادم که در سرور بعدی قبل شروع سرور اعلام میکنیم کسی حق مولتی بازی نداره و اگه سایدی مولتی بازی کرد بقیه سایدا سه به یک میکنن روش و اینو اول سرور اعلام میکنیم که بعدا کسی نگه من نبودم دستم بود تقصیر آستینم بود ... ولی متاسفانه اون سرور یک آخرین سرور بود ...

اما برسیم به این سرور

آقا بهنام عزیز اگه ما در سرور بعدی همون ایده رو پیاده میکردیم تازه میرسیدیم به همینجایی که هستیم . یعنی مولتی بازی هیبریدی !
    یعنی اون ایده فقط برای این بود که مولتی بازی صنعتی ریشه کن بشه که ادمین عزیز با این بستری که ایجاد کرد دقیقا بدون جنگ و خون ریزی همون ایده رو اینجا پیاده کرد .

اما چه کنیم با این مولتی بازی هیبریدی ؟
    در واقع اینکه بخوایم بگیم همه رو شمال غرب 3 به 1 کنیم جواب نمیده و همونطور که دیدی شمال غرب هم میاد و میگه امرداد داره مولتی بازی میکنه و شمال شرق و جنوب غرب نمیتونن این وسط کاری بکنن چون هر کاری کنن میشه طرف کشی چون هیچ سایدی نمیگه ما مولتی داریم و چیزی که سرور داره نشون میده اینه که در همه ی سایدا مولتی بازی هیبریدی وجود داره ولی به صورت های متفاوت و چراغ خاموش تر ، شاید این تهمت و یک شک باشه به ساید های دیگه ولی خب این چیزی بود که من از سرور دیدم تا الان . با توجه به پست ها ترازوی سند این موضوع به سمت شمال غرب سنگینی میکنه اما آیا این دلیلی بر عدم مولتی بازی ساید های دیگه میشه ؟

اگرم کاری نکنیم و مولتی بازان تهدیدی نبینن این مولتی بازی هیبریدی باب میشه و دقیقا مثل مولتی بازی صنعتی قبح این کار میشکنه و چون آیپی نمیخوره ادمین هم نمیتونه برخورد کنه و شاید به پای صنعتی نرسه ولی باز هم خلافه و گسترده میشه و دیگه نمیشه جلوشو گرفت ...

برای همین از همه ی بزرگان تقاضا میکنم کمی در این مورد صحبت کنیم و ایده برای جلوگیری از این کار بدیم . اول از همه باید زشتی این کارو قبول کنیم و بعد براش ایده بدیم ، این که بیایم و فقط بقیه رو محکوم کنیم و خودمونو پاک جلوه بدیم راه درستی نیست و کاری از پیش نمیبره .

از آقایان آیدین ، مازیار ، تیرداد ، ایرج ، اشکان ، محسن ، حامد ، مهدی ، بهنام ، نورالله ، سعید ، امیر ، ناصر ، مصطفی ، سجاد ، محمد ، مهراد و همه ی عزیزان و بزرگواران دعوت میکنم که در این بحث شرکت کنن تا یه تصمیمی بگیریم و یه ایده ای بدیم برای این موضوع تا این مولتی بازی هیبریدی هم مثل مولتی بازی صنعتی باب نشه . حالا که ادمین دستش بستش برای برخورد حداقل ما میتونیم ایده بدیم و کمک کنیم برای حل مشکل ...
    مثلا غارت خیلی محدود از اکانت ها در حدی که دیگه به صرفه نباشه مولتی زدن جهت غارت و غارت محدود بشه به ناتار و آبادی ها !

یا مثلا اگه راهی دوستان برنامه نویس میدونن برای جلوگیری لطف کنن و بگن تا ادمین بتونه اونو اجرایی کنه در سایت .
    یا اگه از طرف سیستم نمیشه کاری کرد خودمون به یه تفاهمی برسیم ( مثل همون سه به یک کردن علیه ساید مولتی باز جهت ریشه کن کردن مولتی بازی صنعتی )

اگه الان کاری نکنیم پس فردا که مولتی بازی هیبریدی هم باب شد دودش تو چشم همه ی ما میره و دیگه رسما باید با این آرمان خداحافظی کنیم ...

کوچیک همه یوسف

پ.ن : اگرم راهی نیست حداقل لطف کنید و بیاید و بگید که راهی نیست تا دیگه این بحث که تو بدی و من خوبم در فروم ها تموم بشه...
    پ.ن2 : رفتن آقا آیدین عزیز برای من لذت بازی در این سرور رو خیلی کمتر کرد و امیدوارم که حداقل در فروم بمونن و سرور و ساید ها و اتک ها و پلن ها رو تحلیل کنن تا ما بتونیم استفاده کنیم از حضورشون .

• اما راجب لینک پوشی که میگن:

اول اینکه تراوین یه بازی دسته جمعی هست که خوب من انتظار ندارم اینو شمال غرب درک کنه چون بلد نیستن!

یه روالی تو بچه های جنوب شرق هست کسایی که ده اولشون با ده دومشون خیلی فاصله داره بجای اینکه با تاجر منابع از ده اول به ده دوم بدن ( تاجر 24 ساعت تو راه باشه ) منابع رو این پایین میدن به بچه های دیگه اون بالا از همون طرف که تاجرش خیلی نزدیک تره منابع رو پس میگیرن

درود بر وزیر جوان خارجه ارتباطات و فن اوری

قربونت برم کسی نگفت پوش نکنید ، میکنید اون اکانتها هم پلیر داره ما هم قبول میکنیم و نوش جونتون ، اصلا غیر از این باشه اشتباهه ، اگر پوش کردن غیر قانونی بود که خب چه توی دات کام چه توی ای ار چه توی دژکوب چه اینجا خیلی راحت با یک دکمه قطعش میکردن مسئولان

بحث بر سر این هست که شما برچسب مولتی اکانتی رو به همه میزنید اگر پوش کنن ولی برای خودتون یه داستان دیگه ای داره ، همونطور که شما پلیر دارید رفته ته مپ همه سایدها دارن همینطور که کنار واندر زنتون دوتا دفساز که دفشو ردیف کنن و پوشش کمک کنه دارید همه سایدها دارن ، همه میدونن با یه کپ مثلا توتن صد و پنجاه درصد با تولید رو سطح ۲۱ ساعتی ۲۴۰ کی در بیابون که ناتاری هم وجود نداره نمیشه واندر زن در بیاری

شما دارید توضیح واضحات رو میدید جوری انگار همه منتظر بودن شما اینو کشف کنید و مارو از سردرگمی در بیاری

لقمان جان در همین فروم فرمودن رفتن سرور سه ایکس ، دقیقا من هم همونجا در کنارشون بودم توی شمال شرق و توی همون گروه واتساپ و بنده هم به همون دلیلی که ایشون فرمودن اون سرور رو رها کردم چون با ذائقه من جور نبود ، ایشون فرمودن ما مثل سابق نهایت میتونیم چهار نفری سه چهار تا اکانت رو داشته باشیم یکی هجومی باقی دفساز و ساپورتر هجومی ، خب اینکاری هست که تو این سرور در همه سایدها داره انجام میشه ما هم همینطور شما نیز هم

توی ساید ما در این تایم اکانت بی پلیر وجود نداره همینطور که میدونم توی سه ساید دیگه هم وجود نداره فعلا ، ولی روند سرورهای نرمال بدلیل تایم طولانیش باعث میشه یکسری اکانتها در کل سرور بدون پلیر بشن و اونموقع ساید باید از این اکانت که امکانات در اختیارش داده قبلا بنا به مصلحتش استفاده کنه ، این هم از این نکته

در پایان خدمتتون یاد اور میشم ما همگی (منظور کل چهار ساید) اینجا اومدیم تا در کنار مشغله روزانه لذتی از این سرگرمی ببریم نه اینکه خدای نکرده اعصاب خودمون رو بذاریم روش ، سعی کنید در سخنان خودتون سنجیده فکر کنید که باعث تکدر خاطر دوستان نشید و این تاپیک وارد حاشیه نشه:

به من چه و ... داره جرقه های این رو میزنه که این تاپیکم مسیر باقی رو‌پیش بگیره ، کما اینکه دوستانی که در سرور هم نیستن میان میبینن یه پست توهین میذارن و توسط شما هم لایک میشن و تشویق میشن به ادامه اینکار ، خواهش دارم کنترل رو بگیرید دست که در پایان هرجا صد کرد همه خوشحال باشیم از یکسال وقتی که گذاشتیم و دوستان جدیدی پیدا کردیم ، این رو از شما خواهش کردم دوستان وگرنه عواقب بدی داره

ببخشید سر همگی هم درد اووردم

برقرار باشید

در این دنیا برای کفری کردن آدمهای رذلی که میخواهند همه چیز را از آنچه هست برایت سخت تر کنند, راهی بهتر از این نیست که وانمود کنی از هیچ چیز دلخور نیستی

One Flew Over the Cuckoo's Nest

پست 2 بار ویرایش شده،, آخرین بار توسط Reza Guard: کلمات نامناسب ().

• احسان داری اشتباه میزنی اولین خفت این سرور تعلق میگیره به این حمله

از بچه های مرغ اتش تشکر میکنم کارتون عالی بود و امیدوارم از این لینکا بازم ببینیم ازتون

• بازیکن اکانت DayDreamer من هستم.
    اگر عرضی دارید با این آیدی @MFarokhshad در تلگرام تماس بگیرید.
    سوال: هرکس زیاد اسکات بسازه مولتیه؟!

پ ن: سعید میشه ما بجای جوافه، به بعضیا Mowz تعارف کنیم؟

• بچهای دور منم بگم بیان حاضری بزنن دوستان شاد شن! ممد تریاک یک خونه ایی من چرا ده دارییی لامصب!!! کی بهت اجازه داد!!!!! متیننن چرا 10 خونه ایی من ده زدی لعنتییی!!!! پلیرای اکانت کویین شما چرا با اکانتاتون اومیدین سمت من ده زدید؟ چرا خودتون مثل پلیرای واقعی که مد نظرشونه هنوز کپ نگرفتید!!!! ممد سایروسسس لعنتی تو چرا اومدی لب مرز ne رو با من شلوغ کردیی؟؟؟؟ اوااااا کمیلشونم که مولتین اومدن 30 خونه ما ده زدن که لب مرز ne باشنن!!! اقا نکنید مارو نبرین زیر نظر اینا بابا!!! برید اونور فاصله اجتماعیو رعایت کنید خدایی!

لینک پوششون کف فروم هنوز داغه داغه اومدن مولتی مولتی میکنن! بابا شما دیگه کی هستید!

بس کنید سفسته رو زشته!!! دور همه اکانتای se که تو تاپ هستنو لطفا نگاه کنید!! ابادی نمیزنن اصلا پس چجوری تو تاپن؟؟ همه هفته ها تو تاپ بودم الان نیستم چرا؟ کپا و دیفالتا بالا اومده دارید پوش میکنید سنگین! نصف منم همر ندارن پوشرا ولی دارین غارت توافقی میکنین! دمتونم گرم ایپی ثابت داره بن نمیشین. مشکلی نداره که ولی خوب ما هم همین روشو انجام میدیم از رو دستون کپی میکنیم. دعوا نداره. دادار دودور نداره.

نمتونید بزنید مارو و دنباله همراه میگردید قبول! چرا جو فرومو بهم میزنید؟

هیچ کس زیبایی ها را به یاد نخواهد آورد، ما تنها برندگان را به خاطر می آوریم.

• سلام

پستمو به سلامتی همه فتوشاپ کارا شروع میکنم !
    محسن جان به نظر بجای اینکه برای اکانت های مولتی تون پلیر متصور بشی یکم رو سناریو های ماست مالی و نرم افزار فتوشاپ کار کنید ! این قطعا بیشتر در آینده به کارتون میاد تا اینکه بیای اون حرکتو هی یاد ما بیاری و ما لذت ببریم و هر روز کاریکاتور فتوشاپتون رو تو فروم ببینیم بخندیم ( خدا نکشتت علی کینگ توتن عجب کاریکاتوری گذاشته بودی )

بیخیال من حرفامو راجب مولتی بازی و مضراتش گفتم دیگه علاقه ایی ندارم راجبش بحث کنم ، هدف من این بود ش غ قبول که مولتی میزنه که قبول کرد! بقیش دیگه زیاد واسم اهمیت نداره

ظهری بهشون تهاتر منابع یاد دادم الان یه چیز دیگه یاد میدم !

الان راجب پلن حرف بزنیم، یه دوست دانشمند دیگه ایی در کنار جناب دومینیکن مثل اینکه در جمع ما در فروم حضور دارن

براش 2 تا شبیه ساز میزنم که شاید یاد بگیره بتونه با شبیه ساز قبل از پست دادن سندیت حرفاشو چک کنه!

طبق این شبیه ساز اکثر لاست اکانت گان هیرو بابت مورال بونس پاپ اکانت سنتکام بوده و نه دیوارش

توهمه حالات شبیه سازی دیوار 20 در نظر گرفته شده

شبیه ساز اول : حالت واقعی

گان هیرو حدود 1900 پاپ

سنتکام حدود 800 پاپ

https://forum.speedtra.com/index.php?attachment/2720-3-png/

شبیه ساز دوم: حالت غیر واقعی

گان هیرو و سنتکام پاپ برابر دارن

https://forum.speedtra.com/index.php?attachment/2719-2-png/

شبیه ساز سوم : با مورال بونس و دژکوب

https://forum.speedtra.com/index.php?attachment/2718-1-png/

خوب همون طور که مشاهده میشه تو حالتی که دژکوب اضافه میشه ، فقط 100ک از خسارت گان هیرو کم میشه ، ولی پلنی که از زمان لانچ تا زمان لند 1 ساعته انجام شد با اضافه شدن دژکوب 5 ساعته انجام میشد! هیچ عقل سالمی نمیاد وقتی میتونه 1 ساعته بزنه 5 ساعته بزنه !

بالاخره وقتی که این همه نوابغ فتوشاپ تو ش غ وجود داره قطعا دانشمندانی هم وجود دارن که یه شبیه ساز ساده هم نمیتونن بزنن !

• درود

به عنوان یک پلیر خیلی خیلی معمولی که روز ۲۴ بازی ثبت نام کرده و هنوز ده دوم نگرفته ( و طبیعتاً کسی واسه حرفش تره هم خرد نمیکنه :))، با پیشنهاد یوسف عزیز موافقم.

این سرور امرداد اومده هتتریک کنه، یه سری هم اومدن نزارن امرداد ۱۰۰ کنه. من (و میدونم خیلی های دیگه) اومدیم از یک سرور بدون بات و مولتی لذت ببریم و اینکه نتیجه بازی قراره چی بشه اولویت دوممون هست.

اگر اتفاقات سرور به شکلی پیش رفت که بزرگان هر ۴ ساید به این نتیجه برسن مرد و مردونه مولتی بازی رو کنار بزارن و در فضایی سالم با هم رقابت کنیم طبیعتاً اکانت من در خدمت ساید و کار تیمی خواهد بود، در غیر اینصورت (اگر توافقی صورت نگیره و سیاست عزیزان همچنان به زیرآبی رفتن و متهم کردن رقیب باشه) ترجیح میدم ازین دو گزینه یکی رو انتخاب کنم: الف) حذف اکانت ب) بمحض اینکه اکانتم جون بگیره و بیاد بالا فارغ از هر اتحاد و متا و نپی وقتم رو میزارم واسه شناسایی مولتی بازها و اذیت کردنشون (در هر ۴ ساید)

شاید تنهایی کار آنچنان تاثیرگذاری نتونم انجام بدم ولی بهرحال در نهایت خوشحالم که به سهم خودم در راستای آرمان این سرور قدم برداشتم.

من: محسن

اکانتم: pakbazz

سایدم: شمال شرقی

• سلام‌خدمت اهالی سرور اسپید ترا

حقیقتش قبلا هم گفته بودم ساید شمال غرب حرف هاشو توی بازی میزنه نمونه هاش رو بهتون قول میدم‌تا ماه آینده خیلی بیشتر ببینید گرچه تا همین الانش چند تا چشمه اش رو فکر میکنم اهل سرور دیدن البته بیشترشو خود اتحاد آمرداد دیده چون داره جلومون بازی میکنه

همینکه یهو از سیاست آی نفس کش همتون باهم بیاید آمرداد قراره هت تریک کنه رسیدید به اینجا قبل از اتمام ماه اول بازی که دنبال متا سه به یک افتادید کف فروم و همبازی های سرور پیشینتون و حال حاضر تون تو باقی سرور ها رو صدا میزنید از ساید های دیگه

و یه اعتراف جالب میکنید که حریف ساید شمال غرب نیستید و رو میارید به سیاست نخ نمای اینا مولتی بازن ما خیلی پاک‌باز و مطهر جوری که حتی کسی که داره از فروم این سرور رد میشه بره دژکوب بازی کنه میفهمه چه خبره اینجا

Feel the heat bro ??!;)

در مورد مولتی بازی خیلی بحث شد شاید نزدیک به ۲۵ صفحه فروم اینکه جنوب شرق هم مثل همه ساید ها مولتی داره چیزیه که این قدر واضحه اصلا نمیخوام در موردش صحبت کنم حالا شما بیا ۱۰۰ تا اکانت بساز دیسلایک کن بیار اینجا بگو من‌پلیر این اکانتم اون اکانتم

در مورد اکانت ایمپریال که از روز ۱ سرور تاپ رید بود هی گفتید گفتید گفتید آخرش هم اومد وسط خود SE کپ زد بعدش گفتید چه لیدرهای تازه کاری که نصف پتانسیل ساید رو ریختن تو جوی آب مقایسه کردید این اکانت رو با اکانت مجید آخیلیوس و گفتید البته گیم پلی مجید کجا و گیم پلی بازیکن های دژکوب باز و ناشناس (البته برای شما ) ایمپریال کجا ،هیچ کدومتون به این نکته توجه نکردید که تیم و ساپورت سایدی پشت اکانت ایمپریال کجا و تیم پشت اکانت مجید تو اون سرور کجا ! ۳۰۰ تا ۴۰۰ تا گرزی زدید و نصف هیرو های سایدتون رو توش دیوار کردید که اگه تیرداد عزیز اون پست رو نمیداد و جمع و جورتون نمی کرد معلوم نبود چه بلایی سر گرزی ها و تروپتون میومد بعد هم که خیلی احساسی پلن دیستروی رفتید به گفته خودتون روی اون ۱۵ کراپی ۱۵۰ معروف تو خاکستری ساید خودتون با کاتا در فاصله ۳۰ دقیقه ،اونم با ۴۰۰ تا کاتا :(تنها چیزیم که دیستروی کردید ساختمون اصلی بود

توجه نکردید که خب یک ساعت بین حملات فاصله هست و شما چند بار میخوای بزنی که اون ده با حساب سنگتراشی دیستروی شه بعد خب اون همه اکانت پشت سنتکام منابع میدن بدون دف هم اون ده دیستروی نمیشه با ۴۰۰ تا کاتا اگه یه هفته هم میزدید و من منبع اینسرت میکردم و اسلات پر میکردم بماند که خب صبح میشه بیدار میشن بچه ها یهو یه ۲۰۰۰ تا تیرانداز میاد اونجا وا میسته از نیم ساعتی و ....

بعدشم که یهو میاید باقی مونده کاتاها که با منابع ساید و پوش و هماهنگی بی نظریتون ساختید رو میکنید تو دیوار یه مصری دیگه (من به این میگم دور ریختن پتانسیل ساید) و همچنان گستاخانه میگید نگران نباشید هیچ اتفاقی نیوفتاده ما ۳۰۰ تا کاتا داریم رو ویونا کارگاه های شما هم مثل اینکه جنسش با ما فرق میکنه یا نکنه کتیبه نامرئی زیر اکانتاتون؟کارگاه سطح ۲۰ هم داشته باشید(که ندارید) روزی ۷۱ ای بیشتر که نمیسازید نکنه یه سری کاتاهاتونو تو اون شب پلن بی نظیرتون لانچ نکردید که ریا نشه .

بد جوری قافیه رو تو بازی باختید میفهمم ولی لباس پاک بازی و مظلوم‌ نمایی برای سایدی که پلیرش خیلی علنی میاد تو فروم همچین پستی میذاره :

خیلی گشاده،بماند روزمه شما تو مولتی بازی به گوش همه رسیده و سرورهایی که ۱۰۰ کردید همینجوری ۱۰۰ کردید طبق شنیده ها حتی خود تیرداد عزیز هم یه اشاره ای داشت به اینکه شما خودتون از اساتید مولتی بازی سنتی هستید حتی دیده شده همون مولتی هاتون رو تو سرور بغلی تعارف میزدید که بیان ۴ نفر بلکه اینجوری نخورید از دژکوب باز ها ^^ ادعا کردید که مولتی های آمرداد رو کسی نمیتونه بزنه ،این چالش شمارو با کمال میل میپذیرم شما سعی کنید اکانتهای ما که به نظرتون مولتی هست رو بزنید ما هم اکانت های مولتی و غیر مولتی شمارو میزنیم وعده دیدار هم کف فروم با لینک هاش

پ.ن۱ : مانی پارتیزان عزیز کاش دلخوری های دژکوب رو میذاشتی کنار قبل سرور می گفتی میخواید اسپید ترا بازی کنید میومدید پیش خودمون یه لقمه نون و آمرداد بود با هم میزدیم به بدن ،شما که نیک نیمت پارتیزان هست مارو هم که میدونی عاشق پلن های پارتیزانی میومدید باهم کیفیت بازیکن های دژکوب (که اصلا چیزی از تراویان قبلش نمیدونستن :() رو نشون دوستای مولتی باز اینجا میدادیم

پ.ن۲:آقا سجاد عزیز مارو دور ننداز،کجایی مشتی اون سرور بغلی که تموم شده اکانتت تو تاپ رید نیست احساس میکنم هنوز جدی بازی نمیکنی این سرور

پ.ن ۳:داش گلم سارنگ :))

پست 1 بار ویرایش شده،, آخرین بار توسط Zavosh: دلم خواست ویرایش کنم :/ ().