نقد و بررسی سرور 1 ایکس راند 2 | آغاز 6 شهریور 1399 |

• این داستان عصای موسی !!

من فقط یه لینک میزارم Note: How landing times work و دوستان با مراجعه به قسمت

Note: How landing times work مشاهده کنید

Note: How landing times work

Basically when there are more than one troops movement (raids, attacks, reins etc.) within same second then there is always a priority for the troops to land, it’s not that the troops land randomly. The basic concept is that the first one to send the attack/raids or reins to the village at that time lands 1st

Example: There are 1 attacks and 2 reins landing at 14:00:00 UTC to an village. Let’s say “Target” is the target village, “Attacker” is the attacker village and “Reins1” and “Reins2” are the reinforcers village

Say: Attacker is 12 hrs far from Target , Reins1 is 13 hrs and Reins2 is 6 hrs far

تغییر واحد از ثانیه به میلی ثانیه دیگه چه سمی بود به قول دوستان ;(;(;(

یه حالت هست که مهاجم 4 موج سیم سکند زده، مدافع خیلی حواس جمع و میدونه قراره چنتا موج دیگه اونام سیم سکند با قبلی لانچ بشه
    پس قبل از لانچ شدن اون موج ها سیم تایم با موج های اول دفاعو پشتش میرسونه و اینجوری در نهایت با لانچ شدن اتک های بعدی هم باز هم این دفاع اینسرت شده کارشو انجام میده

اولویت با لانچی هست که اول انجام شده (در یک باکت)

اگر اینجا قوانین و برنامه ریزی شکل دیگه ای هست بفرمایید همه بدونن

کلا پس فسلفه سیم سکند برای چیه؟؟

دوستان جنوب شرق بیاین بگین ویو بیلدر مشکل داشته و اونا واقعا سیم زده نشدن یا اصلا هرچی، اگه ثابت بشه دیگه سنگ روی سنگ بند نمیشه و باید منتظر موارد دیگه ای هم بود که دیگه از حوصله همه خارجه

فروم کناری هم زیاد میخوندم، یه اشکالاتی زمان لانچ بوده با میدون تمرین که ما هنوز امتحان نکردیم، یا یکی از دوستان میگفت ادمین تصور میکرده میشه مرتاض یونیک و کوچیک با هم روی یک دهکده اثر بزاره و گندمش میشه یک چهارم! و البته یکم دیگه تلاش میکرده یه مقدار گندم مازاد هم تولید میکرده اون ده و مثبت میشده کلا با چند میل دف :| امیدوارم اینم شوخی بوده باشه

بیاد یکی بگه این لگدهایی که بر پیکره تراوین خورده الکیه یا ما کلا نوبیم و کلا عصای موسی همیشه بوده و هست و خواهد بود.

اشکان میگن تو هم عصای موسی داری میزنی دریا میشکافی

بیا پاسخگو باش بی درررررررنگ

• الان مثلا نقیض حرفها و توضیحات کسری را رو کردی؟؟؟ پواررو کی بودی تو

قبل صحبت بهتره فکر کنی، یه بار دیگه ترتیب اتک ها رو نگاه کن، فقط اتکی که زودتر خورده پایینتر هست، از پایین به بالا نگاه کن تو حملات اتحاد، خدایا دژکوب دیگه چه سمی هست😂😂😂

سلام

دوست عزیز ایندفه جوابتو میدم چون که ورس گفتی

فکر نکنم بتونی از پایین نگاه کنی

برای همین من برات شرح میدم امیدوارم سوادت مثل چشات نباشه

از پایین از اول

اتک اول و دوم دیوار شده

اتک سوم کلینر

اخریم فیک بوده

قشنگ نگاه کن ببخشید ببین اوه اوه شرمنده یادم رفته بود نمی تونی خوب ببینی پس بگو بزرگتر برات بخونه

واسه ما ته پاییز شد شمردیم جوجه ها رو هیچی^^

پ.ن: اصلا 100 رحمت به دژکوب لااقل باگ نداشت !

پ.ن:چطوری پلیر اسپیدترا(اسپیدترایی).

بدروود

مرد دلیر به هنگام ستیز و نبرد همراهانش را نمیشمارد.

پست 1 بار ویرایش شده،, آخرین بار توسط Reza Khan ().

• من حدودا 4 و 5 صفحه عقب هستم وقت هم نیست بخونم الان.

ولی الان بهم گفته شده عملا دیگه سیم سکند تاثییر نداره ...

یعنی واسه 0 کردن یه نان کپ باید 24 تا همر فرستاد ؟؟؟

یعنی پلنر ها و لانچر ها سر کار هستند ؟؟؟

این بازی اگر تراویان نیست برای چی اسمش رو گذاشتید تراویان ؟

خیلی سریع لیدر های 4 تا ساید توافق کنید درخواست کنید این رو تصحیح کنید.

یعنی سال 2020 سال عجایب ها بود ولی از این چرت تر چیزی تا حالا نشنیده بودم ...

من نه در جریان پلن بودم و نه لانچش . ولی این میلی سکند اینسرت اگر واقعی هست ....

Biggest bulshit of the year

قانون تراویان خیلی ساده هست : اتک های که در یک ثانیه میخورند به ترتیب زمان لانچ لند میشوند.

خیلی ساده هست . اگر نمیتونید درست کنید بگید بچه های کد زن زیاد هست.

رکورد من رو گند زدید بهش . یعنی بی معنی شد :دی

----

ادمین خیلی ساده بگم با این قانون نمیشه بازی کرد. نمیشه پلن داد. شاید سرور های صنعتیتون اعتراض نکردند چون کلا پلن نمیزنند اینجا ما اومدیم پلن بزنیم نیومدیم کشاورزی که ... ! من که بازی نمیکنم وقتی واسه ی زدن یک ده باید شانس همراهمون باشه.... !!!

سرور 3 ایکس که ملت حذف کردند . ادمین این سرور رو از دست نده.

آزاد شدم :دی

Pr!est, A L B 0 R Z, 13th LeG!0n, L0st LeG!0n, ADraSTe!a, Alex!a & nobody, Roman AnV!iL, Ch3St3

PARS HIT ACE ELDERS .??. WINNERS ..??.Wild&Brave

PuPPeT MaSTeRs

پست 2 بار ویرایش شده،, آخرین بار توسط A L B 0 R Z ().

• و دروغ گویان به بهشت نمیروند!

خب دوستان الوعده وفا.

قضاوت تمام و کمال با همه فروم خوانان و بازیکنان این سرور .

اسمشو هرچی میخواید بذارید غارت سالم ، غارت پاک ، رید حلال ، رید توافقی ، پوش ، مولتی زنی ، ابادی تسخیر شده سوسکی و ... ولی ما اسمشو مولتی زنی میذاریم .

کمیل جان منظورت ازغارت ابادی های تسخیرنشده اینا بود ؟!

فکر میکنم دیگه الان قضیه گویا باشه چرا اسکرین شاتی قرار داده نمیشد از غارت اتحاد .

قضاوت با بینندگان!!!!!!!!!!!!

• درود

تبریک میگم بهتون که بساط خنده فروم نشینان عزیز برای امشب رو فراهم کردید و وارد تله ای شدید که براتون گذاشتیم

پست تکمیلی رو سامان جان تا ساعاتی دیگر میذاره و باشد که درس عبرتی شود برای زیاده گویانی که خصلتهای خودشونو به دیگران میچسبونن

همونجور که ابوالفضل جان فرمودن مانی جان فرمودن و دوستان دیگه نیز هم این قضیه مولتی پولتی برای منم تموم شدست فقط خواستیم ضایعتون کنیم که تو خماریش باشید تا سامان بیاد

پینوشت: قضیه مولتی منبعد از طرف تیم ما میره رو دایورت, این ناله و شیون هاتونو ببرید پیش مولتی هانتر , هرچند میدونم براتون تره هم خرد نمیکنه چون تخلفی صورت نگرفته :دی

در این دنیا برای کفری کردن آدمهای رذلی که میخواهند همه چیز را از آنچه هست برایت سخت تر کنند, راهی بهتر از این نیست که وانمود کنی از هیچ چیز دلخور نیستی

One Flew Over the Cuckoo's Nest

• پشمااااام ریخت !

یعنی‌ مرزهای تف زدن و ماست مالی کردن جابجاااا شد با این پستت محسن، به نظرم اصلا گزینه خوبی برای ش غ در این زمینه نیستی !

چه تله ایی گذاشتید واسه ما تو رید از واحه ؟!:)))

فقط تله گذاریتون این نباشه به ما بگید دوغ و قهوه رو هم سر بکشیم!

ولی من احتمال میدم یدونه از اون بی تجربه های بازی نابلد رو امپریال بوده دیشب داشتن نحوه واحه رید دادن رو بهش یاد میدادن اونم از دستش در رفته زده واحه های خودی رو غارت کرده

حالا واستیم مستر دوغ و قهوه تشریف بیارن یکمم به ماست مالی اون بخندیم :دی

پ.ن: اکانتت چطوره محسن ؟! دیشب که نزاشتیم بخوابی ... الان خوب‌ خوابیدی شارژ شدی؟!

• با سلام خدمت همه دوستان عزیز

متاسفانه دوستان آمردادی ما خیلی علاقه به جنگ سیاسی توی فروم دارن انشالله که یکبار برای همیشه دست از ادعاها شون بردارن چند تا لینک از غارت برای دوستان میگذارم و همچنین مکاتبه با دوستان جهت حذف از فارم لیست واحه دوست عزیز اگر 10 تا نیرو دیگه هم میفرستادی مطمئن باش با لینک مکاتبات من با دوستان جهت حذف از فارم لیستشون روبرو میشدی وقتی یک واحه را اشغال میکنی حتما" باید اطلاع رسانی بشه تا از فارم لیست خارج بشه امیدوارم همه سر این موضوع حداقل توافق داشته باشیم .

نکته بعدی علت پائین بودن اگر دقت به مختصات داشته باشید فاصله 3 الی 4 ساعته را تقریبا" من خودم میزنم بیشتر خارج از ساید خودمون هست غارتگرهای هم اتحادی من هم خوشبختانه نگاه به منابع پر میکنن نه فاصله زمانی پشت سرمن همه را درو میکنن همه این لیست بر اساس جاسوسی انجام شد خداییش منابع ناتار بعضی از سایدها و عدم انگیزه غارت دوستان از ناتار را من نفهمیدم خداییش یک کمی از جاسوس بیشتر استفاده کنید !!!! (من هیچ مشکلی با این دوستان ندارم نوش جونشون بالاخره این هم یک مدل غارت هست )

انشالله متوجه شده باشید چرا این اتحاد رتبه غارتگران را نداره

امیدوارم دوستان دست از کل کل بردارن و به بازی خودشون برسن

متاسفانه دوستان آمردادی ما خیلی علاقه به جنگ سیاسی توی فروم دارن انشالله که یکبار برای همیشه دست از ادعاها شون بردارن چند تا لینک از غارت برای دوستان میگذارم و همچنین مکاتبه با دوستان جهت حذف از فارم لیست واحه دوست عزیز اگر 10 تا نیرو دیگه هم میفرستادی مطمئن باش با لینک مکاتبات من با دوستان جهت حذف از فارم لیستشون روبرو میشدی وقتی یک واحه را اشغال میکنی حتما" باید اطلاع رسانی بشه تا از فارم لیست خارج بشه امیدوارم همه سر این موضوع حداقل توافق داشته باشیم .

سلام مسعود عزیز

امیدوارم حالت خوب باشه

مسعود جان ما از خدامونه شما رید مولتی ندید تا بشه درست بازی کنیم

ولی هرجور حساب میکنم با عقلم جور در نمیاد

فقط من باب اطلاع میگم خدمتتون

اگه واحه ایی اشغال بشه به صورت خودکار از فارم لیست بقیه در میاد و نیاز به هماهنگی نیس:)

حالا با این قانون به نظرت من چطوری باور کنم ؟!

میشه اصلا باور کرد که یه واحه یه تایم بلندی زیر رید باشه!!؟

این قانونم هیچ

شما چند تا گرز داارید که هر واحه رو ۱۰۰ تا ۱۰۰ تا رید میدید ؟

بعد اصلا صرفه داره واحه ها رو با ۱۰۰ تا گرز رید میدید؟

اخه ما ۲ تا ۲ تا نهایت ۱۰ تا ۱۰ تا رید میدیم چون تو بیشترین حالت واحه ۳۰ تا منبع میده

نکته بعدی علت پائین بودن اگر دقت به مختصات داشته باشید فاصله 3 الی 4 ساعته را تقریبا" من خودم میزنم بیشتر خارج از ساید خودمون هست غارتگرهای هم اتحادی من هم خوشبختانه نگاه به منابع پر میکنن نه فاصله زمانی پشت سرمن همه را درو میکنن همه این لیست بر اساس جاسوسی انجام شد خداییش منابع ناتار بعضی از سایدها و عدم انگیزه غارت دوستان از ناتار را من نفهمیدم خداییش یک کمی از جاسوس بیشتر استفاده کنید !!!! (من هیچ مشکلی با این دوستان ندارم نوش جونشون بالاخره این هم یک مدل غارت هست )

انشالله متوجه شده باشید چرا این اتحاد رتبه غارتگران را نداره

امیدوارم دوستان دست از کل کل بردارن و به بازی خودشون برسن

مسعود جان چنتا سوال الان واسه من پیش اومد

شما با فرستادن لیست غارتتون الان دقیقا چیو داری ثابت میکنی؟ من الان چی باید بفهمم از لیستتون؟ لطفا منو حداقل روشن کن

مورد بعدی اینه که برادر اینجا شما واحه بگیری یا ناتار چیف کنی خود به خود از لیست خارج میشه دیگه تو این مورد لطفا سعی نکن با اذهان مخابطان تو فروم بازی کنی!

مورد اخر هم اینه که شما چجوری با ۱۰۰ تا گرزی واحه میزنید؟ ۱۰۰ک گرزی داری اخه؟ حداقل یه بهونه بهتر جور کنین ! :|

ببین همونجور که بهنام گفت ما پدر کشتگی با رید شما نداریم اگه سالم بزنید نوش جونتون ولی متاسفانه سالم نمیزنید!

و از همین تریبون بهتون میگم شخص خودم متاسفانه یا خوشبختانه توانایی بالایی تو دف ریختن رو مولتیای زیر رید دارم! حالا اگر اکانتای مولتی شما یا به قول خودتون پلیر دارتون واسشون نیروی کمکی فرستاده بشه فکر نکنم مشکلی داشته باشید! دقت کنید نگفتم اکانتای رها شده تو ساید فقط اکانتایی که تو مجموعتون هست که از نظر ما مولتی حساب میشن! هدف اسیب رسوندن به کسایی که غارت سالم دارن نیست هدف انجام کاریه که متاسفانه مولتی هانتر نسبت بهش بی تفاوت و بی توجهه! حالا خودتون میدونید .

• یافتم یافتم

این کلمات واکنش جنوب شرق میباشد

درود بیکران خدمت دوستان جانم حقیقتا خیلی طول دادید برای گذاشتن پست من خوابم برد خیلی وقته منتظریم پست اتک های اکانت مارو بذارید

همون طور که میبینید از ساعت 15:58 تو گروه با کمیل جان بحثش بود و با بچه ها کلی خندیدیم خدا خیرتون بده

اما حالا داستان چیه

اینجا بود که گفتیم حالا که شزن جان(وزیر امور خارجه) فک کرده خیلی زرنگه بذار ماهم بگیم خیلی زرنگی

خانوم ها آقایان اینجا جنوب شرق است سرای شزن جان😂😂😂

یه بزرگی بود میگفت هر موقع به یه چیزی راحت دست پیدا کردی مطمئن باش یه مشکلی توش بوده که انقد آسون بوده (دست به دست کنید برسه به وزیر جوان خارجه)

من بازم دوستون دارم عشقید عشق

بازم رعدای کلاه بردار رو بفرستید ما باز لینک میندازیم بعد بدو بدو بیاید اینجا بگید یافتم یافتم

پ.ن:کسری جان قبلا استاد بهنام زحمت پستای بدرد نخور رو میکشید شما چرا عزیز به زحمت افتادید

پ.ن۲: بوی تعویض وزیر جوان میاد یعنی؟😂

پ.ن۳: بهنام جان حالا که بیکاری و بقیه دارن مسئولیت سخت پستای بدرد نخور رو به دوش میکشن لطف کن اون چیزایی که ازت ریخت رو جارو کن عمو محسن رو نظافت فروم خیلی حساسه

پ.ن4: آقا زاوش دست خوش سلطان

ده لست پ.ن:اشکان سرلشکر دوست داریم

IMPERIAL UNIVERSITY

MaMaD SeCuLaR

Ali Porro

Ali Fluid

MaMaD GhelGHeli

Meysam

Saman

پست 1 بار ویرایش شده،, آخرین بار توسط I M P E R I A L ().

• ریپ نمیزنم رو پیام سامان جان چون طولانیه اما چیزی که برام جالبه یه بنده خدایی نشسته با همچین وضعیتی👇

y9I5H01opw.gif

هرکی پست میذاره دیسلایک میکنه و پشت بندش پست بی محتوای بعدیشو میذاره و به شدت در مقابل فهمیدن مقاومت میکنه =))

آنتی اسپم:اون بالا مالاها دیدم یکی دم از بازی پاک و هوای تازه میزد ؟اگه بنا به دف ریختن تو آبادیه بگید ماهم بچه هامونو تست کنیم ببینیم از این کارا بلدن یا نه🤔و در آخر یکی از دوستان چند صفحه قبلتر این پیشنهادو داد که لیدرای ۴ساید بشینن در مورد ممنوعیت ها و بازی کثیف صحبت کنن که وقتی سایدی فشار خورد رو به همچین کارایی نیاره!اما استقبالی نشد،به نظرم به این قضیه بیشتر فکر کنید..این نشه فردا روزی هر سایدی فشار خورد یا خودشو ناتوان دید بزنه جاده خاکی و از این حرکتا بزنه ؛))

پ.ن:اشکان جان چشم من از خدامه شما کاری کنی بیام کف فروم خون گریه کنم.

• سامان جان منم دوست دارم ^^

ولی جدی شما چه حالی دارید که ساعت ۵ صبح تلفن جواب میدید فقط واسه اینکه مچ بهنامو بگیرید دمتون گرم راضیم ازتون :P

ولی حالا جدی چطوری اون موقع بیدارید همیشه؟ دوغ و قهوه رو چجوری میخورید اول دوغه یا قهوه؟ یا شایدم اول آب میخورید که زمینه سازی شه ;) شایدم وضع مزاجیتون خوب نیست که همتون اجبارا بیدار میشید برید سمت رفع حاجت که بعدش تلفن جواب میدید 8o

راستی طبق چیزی که من شنیدم همرو که بک دادید کلکا فقط این دوتارو گذاشتید بمونه اونارم میزدید ما دستمون پر باشه دیگه اذیتمون کردی چرا ؟ ||:D

راستی حرکت رونالدینیویی رو حال کردی ۳۰۰ تا گرزی دادیم بهتون تو فروم حال کنید بعد یهو اونور رفتید هوا ^^

ولی میگم چطوره که در مورد اون اکانتتون که حمله اومده حرف نمیزنید ولی راجع به پشتیبانیا که داره تک دونه میره همتون به شدت فعالین؟ مشکوک میزنین کلکا :دی

فکر کنم اثرات استفاده از معجون دوغ و قهوس وگرنه اونورو یه کاری میکردید ما هی منتظر ‌بودیم ۷۰ تا هیرو بیاد نمیومد :(

در کل دمتون گرم بازی رو جذاب کردید <3

پ.ن حالا بهنامو بیشتر دوس داری یا منو ؟ :love:

• خب بسلامتی شما هم رفتی تو خاکیو wc و این چیزا

بلک لیست داره تکمیل میشه ، یجورایی دایورت هستید از این به بعد بجز سر لشگرتون

در مورد اون هنر نمایی صبحگاهیتون هم زاوش جان شب یه پست مفصل میذاره هرچند ایدین خان خیلی از مطالب رو گفتند ، با دیدن چندتا اسکرین خیلی شسته و رفته توضیح دادن که اشتباهاتون کجا بوده ولی شماها که خودتون پای اون کار بودین اصرار داشتین همه چی ارومه

پینوشت: ای ار جدید یا ای ار قدیم مسئله این است :دی

در این دنیا برای کفری کردن آدمهای رذلی که میخواهند همه چیز را از آنچه هست برایت سخت تر کنند, راهی بهتر از این نیست که وانمود کنی از هیچ چیز دلخور نیستی

One Flew Over the Cuckoo's Nest

• داستان سرور تا به الان

1- اومدیم هت تریک بکنیم 8 به یک هم میزنیم ! سه به یک که هیچی سهله سعی کنید قوی باشید حوصله امون سر نره !

2- آقا اجازه بقیه سایدها دارن مولتی رید میرن × ما مولتی نداریم ما فقط تمیز بازی میکنیم ( دوغ و قهوه را با هم مینوشد و به مولتی ها سر میزند)

3- بوم بوم ! خاک مقدس جنوب شرق رو از تجاوز یک اکانت ناشناش و تحت حمایت جنوب غرب پاک کردیم ! اصلانم پوش نکردیم کاتا بکشیم با تکنیک زیبایsame dayاین کار رو انجام دادیم !(اصلا هم گندش در نیومد با هماهنگی جنوب غرب بوده )

4- ده شمال غرب سنتکام یه خونه تو جنوب شرقه تا 5 خونه باشه تو جنوب شرق ! حلاله ایشالا گربه است دی

5- ده امپریال 35 خونه تو جنوب شرقه چقدر کارتون ضعیفه پتانسیل اکانت رو جر دادید چقدر شما ضعیفید ! ( دوغ را جدا قهوه را جدا مینوشد و نقشه را باز میکند ببیند چه گلی به سر مبارک بزند! برای ترساندن حریف با دو استپ سوار به دهکده حمله میکند )

6-به قصد صفر کردن و زدن کراپ های کامل به سنتکام حمله میکند اینها هم دژکوب باز نمیدونن سنگ تراشی چیه ! (درهنگام لانچ تف پرمایه ای به دستانش میزند و بیانیه پیروزی را در word مینویسد! قبل ااز لانچ دوغ مینوشد قهوه را میگذارد بعد از لند اتک )

7- اتک ها اینسرت میشود کاتا ها پرپر میشود ده هم سرجای خود میماند با بهانه زمین کجه ! تفی که به دستام زدم باعث شد کاتاها خیس شن ! سعی میکند با نعره شیر نر در فروم بوم بوم کند ولی صدایی جز جوجه کلاغ خیس کتک خورده از حنجره مبارک صاتع نمیشود !!

به سراغ چای نبات و بستنی شکلاتی میرود و ایراد را به گردن دوغ و قهوه میاندازد

این داستان ادامه دارد.............

بهنام جان حکایت تو حکایت اون بنده خدایی بود که سردار نظامی قابل احترامی بود بزور اومد 8 بار کاندیدا ریاست جمهوری شد سر جمع 5 میل رای آورده !! همون کار گروه خشن بودن رو ادامه بده ! دیپلماتی و فروم نویسی به تو همون قدر میاد که دور دور تو اندرزگو سوار بر خر به یه بنده خدایی

• من یه نکته تستی این وسط بگم بعد برم به بقیه خوابم برسم!

برای من هم عجیب بود که ساعت ۵ صبح اکانتی به اسم مداری (مادری؟) Madari که هنوز اسم پایتختش با دو تا واحه «دهکده جدید» هست، بیدار بوده! من این دو تا اتک ۱۰۰ گرزی با یه رعد دفاعی از ج.ش. رو دقیق نگه کردم:

1. فاصله ی دهکده مهاجم تا واحه ی اکانت مادری برابر با ۸.۲ خونه هست که با گرزدار ۱:۱۰:۴۱ ساعت طول می کشه و اگه زمان لند ۶:۱۹:۲۱ باشه (لینک اتکزمان لانچ ۵:۰۸:۴۰ هست.
    2. فاصله ده دهکده مهاجم تا واحه ی اکانت سرباز برابر با ۱۴.۱۴ خونه هست که با گرزدار ۲:۰۱:۱۳ ساعت طول می کشه و اگه زمان لند ۶:۳۳:۴۷ باشه (لینک اتکزمان لانچ ۴:۳۲:۳۴ هست.

بعد اون قسمت که «الو، حاجی با ۳۰ تا می زنم» «نه سیّد با ۱۰۰ تا بزن» طبق چت زیر مال ساعت ۵:۳۵ هست ینی نیم الی یک ساعت بعد از لانچ شدن.

f665981_.png

اگه به فن آوری تغییر تعداد نیروهای اتک نیم ساعت بعد از لانچ شدن دست پیدا کردین، خواهشاً به ما هم بگین!

ممنون،

--آیدین

پ.ن. لازم نیست لینک فارم لیست از شمال شرقی بذارین برای توجیه این که توی شمال غربی دستمون می خوره ۱۰۰ تا گرزی می ره روی واحه ی تسخیر شده! من بهتون راهنمایی می کنم: کافیه بگین «ما ساعت تلگراممون به وقت ایران نیست!» و ما همه باور می کنیم.

پ.پ.ن. این sarbaz بنده خدا فاصله بین دهکده دیفالتش با کپ بیابونیش ۱۳۳ خونه هست که رفت و برگشت تاجر مصری ۱۶.۵ ساعت طول می کشه. در بهترین حالت تاجر مصری می تونه با بازار ۲۰ هر راند ۱۵ک و با تجارتخ ۲۰ هر راند ۷۵ک (۵ ایکس می شه، درسته؟) ببره. ینی در بهترین حالت بین ساعتی ۱ک تا ۵ک. (بعیده تجارتخ ۲۰ باشه، به پاپش هم نمی خوره). اما تولید ده دیفالتش حداقل ۹ک در ساعت هست با واحه ای که داره. در نتیجه ساعتی بین ۴ک الی ۸ک منبع اضافه داره.

خب مصری هم هست و احتمالاً چون علاقه به «دهکده جدید» داره، فعلاً نیرو نمی سازه؛ در نتیجه بهترین کار اینه که این منابع رو اهدا کنه به سایرین. :) این رو نمی شه کاریش کرد؛ اما بهتره صادق باشیم... ممنون!

I used to want to change the world. Now I just want to leave the room with a little dignity. - Lotus Weinstock

• خب اگر رفقا چاي و نوشابه و دوغ و قهوه رو خوردن من يه توضيح بدم

طبق صحبت با ادمين سرور اين مشكل ما باگ سرور بود كه با برنامه ريزي ايشون رفع شد.

سيستم سرور بر اساس حق تقدم و باكت ثانيه هست از اين به بعد.

اگر كسي ديد باز هم سيم سكند با ويو بيلدر اينسرت شد يه ندا بده:P

تا به اينجاي كار يه تروريست سنتكام فلج شده

يه تروريست ديگه مونده

البته داريم باهاش بازي ميكنيم عين بچه گربه:D

خيلي مموش و نانازه

راستي رفقاي شمال غربي قرص ديفنوكسيلات زياد بخوريد

2671-62ce9394-de11-4c3c-bdaa-e93dbe6aa1f9-jpeg

بعد خوردن قهوه و دوغ و نوشابه و ماع الشعير و امثال اونا لازمتون ميشه

من نميگما نويد دكتره ميگه :D

در اخر تشكر ميكنم از ادمين محترم جهت پيگيري سريعشون و رفع مشكل سرور

شاد و خندون باشيد

سعيد

molla

• خوب قرار بود من همین حرفای ایدینو خدمت مولتی بازای ش غ بگم که ایدین زحمتشو زودتر کشید ! دیگه منم تکرار مکررات نمیکنم بابت این نوع ماست مالی خنده دار

ما هیچ ما فقط نکاه میکنیم ببینیم این دفعه چطوری میخوان ماست مالی کنن و مارو دو گوش فرض کنن

دوست عزیزم به قران بیای بگی میتونم میکنم به هیچ کسم ربط‌ نداره خیلی سبک تری تا اینکه پاشی بیای یه چرت و پرتی بگی که بعد اینطوری ضایع بشی

پ.ن : محسن به خاطر کپت عصبانی شدی یا بخاطر درست نخوابیدنه ؟!

• اقا من داشتم يكم به بچه هاي شمال غرب ميخنديدم با پست ايدين يهوي اينو ديدم

2673-2fd67219-b5c1-4078-b758-ab9fe4975759-jpeg

در اين لحظه قهوه خوره گفته اقا يدونه يدونس

اون يكي گفته واي سيد نه ديوار نشيم

اين وسط فكرشون نرسيده كه يه لول اردوگاه ببرن بالا

يهوي سناريو عوض شد گفتن سيد حاجي رو ميكشن ١٠٠ تا ٢٠٠ تا بزن :دي

ما هم شاخ داريم^^

پست كوتاه با گوشي ميدم به دل نگيريد

محسن توپك خودوم كاكوي زرنگوم منم تو ليست سياهتم؟

ولي خداييش خوب فيلمبازي ميكنيد

اكبر عبدي بايد بياد جلوتون لنگ بندازه:D

حتما سه ساعت داشتين صبح بعد شب بيداري ميسنجيدين كه كدومتون سناريو رو اجرا كنيد كه لو نريد و فردا ابروتون نره

يهوي اين وسط ايدين.....

از دست ايدين:D

• وضعیتی که میبینم اصلا جالب نیست

1.کل کل های کودکانه و بی مورد و پست های تخریبی و بی ارزش (قهوه و دوغو من منجنیقیم تو دژکوبیی) که کاملا جذابیت فروم رو از بین برده و عملا این جارو حیاط خلوت برای یک سری اشخاص خاص کرده

2.همونطور که از اسم تاپیک معلومه ,این تاپیک صرفا جهت سیاست و دیپلماسی سرور بنا شده و من همه نوع صحبتی اینجا دیدم به جز صحبت راجب اهداف سیاسی ساید ها و یا صحبت های دیپلماتیک بین شورای لیدری ساید ها (بیشتر به مهد کودک گل ها تشبیه میشه)

_در راستای تموم شدن مباحث اخبر فروم یک سری موضوعات بیان میشه امیدوارم این موضوعات باعث روشنگری هر چه بیشتر مطالب بشن و اگر هم سوالی مطرح شد به درستی و بدون مقالطه با موضوع برخورد شه !

_ تمامی ما میدونیم که این سرور وقتی که ران شد با اسم سرور بدون بات و مولتی اسم در کرد و صرفا خود بنده هم به همین دلیل در این سرور حضور پیدا کردم لذا مواردی هست که لازم به ذکره :

مورد اول:تمامی ما میدونیم که سرور به گونه ای طراحی شده که هیچگونه بات روی اون کار نمیکنه (پس خبری از مولتی صنعتی نیست) اما نکته ای که اینجا مطرح میشه اینه که مولتی بازیه سنتی چی؟

راجب این مورد هیچگونه صحبتی نشده و هیچگونه تمهیداتی مدیریت سرور برای جلوگیری از وقوع این موضوع در نظر نگرفته(تا اینجا تکرار مکررات بود)

نکته ی اصلی:همه ما میدونیم که یک سری افراد در 4 ربع بازی (ش ق,ش ش,ج ش,ج غ) در حال بازی با تعداد زیادی اکانت هستن و اصطلاحا دارن مولتی بازی سنتی میکنن

حالا یک سری از اون اکانت ها شخصی استفاده میکنن(اکانت شخصیشونو پوش میکنن) یک سری هم در راستای اهداف ربع خودشون از مولتی ها برای تامین دف یا دمپای برای مید گیم استفاده میکنن(یه سری وقتشون خیلی ازاده هر دو روشو با هم استفاده میکنن)

این نکته ای بود که تمامی دوستان ازش اطلاع دارین و هرکیم بگه نمیدونم دوبار میدونه :))

نظر شخصیه خود بنده اینه که هر کی این کارو میکنه نوش جونش داره وقت میذاره اکانت میاره بالا نوش جونش! ما ایرانیا متاسفانه یک سری عادت های بدی که داریم اینه که دوس داریم زحمات بقیرو کوچیک و یا ناقص جلوه بدیم (دقیقا مثل اون فردی که یه جوون پشت یه بنز ای 300 میبینه میگه این حتما یا خودش کلاهبرداره یا باباش:)) اونیم که داره وقت میذاره این همه اکانت میاره بالا یا خودش چیتره یا باباش)

مورد دوم:متوجه یک سری حرکات پارتیزانی از جانب شمال غرب در خاک جنوب شرق شدم که بهشون بابت این حرکت جسورانه دست مریزاد میگم و بابت زیبا تر کردن بازی به جفت ساید ها برچسب افرین اهدا میکنم

اما سوالی که اینجا ذهن منو درگیر کرده اینه که این حرکت ایا به منزله ی اعلان جنگ رسمی از طرف شمال غرب به جنوب شرقه ؟(چون که ندیدم بیانیه ی رسمی در فروم از طرف این ساید من باب اعلان جنگ مطرح شه)

نکته ی اخری که لازم دونستم بگم اینه که دوستان دونستنی هارو همه میدونیم لذا برای لذت بیشتر از اسپم و تکرار مکررات در فروم خودداری کنید 3>

پوریای ولی گفت که صیدم به کمند است

از همت داوود نبی بخت بلند است

افتادگی اموز گر طالب فیضی

هرگز نخورد اب, زمینی که بلند است