Posts by MAN

با سلام خدمت همه دوستان

جناب سورنای عزیز یک سوال از شما دارم وقتی بازیکنان اتحاد شما (به گفته دوستان ) خودجوش دارن یک ساید دیگر را میزنن

شما چه برداشتی میکنی ؟(یکبار هم شده بدون حب و جانبداری بیان کنید )

با توجه به رفتار جنوب غرب و شمال غرب در آن برهه از زمان در جلسه مشترک با اعضای اتحادهای شمال شرق (45 نفر حضور درتیم اسپیک داشتند بعضی از دوستان مدعی العموم الان متاسفانه توی هیچ جلسه ایی حضور پیدا نکردن ) طبق نظر خواهی که انجام شد موافقت شد که با جنوب شرق صحبت گردد و در صورت هماهنگی متا گردد (حتی 2 بازیکن از افراد تیم لیدری شمال شرق اکنون هم به خاطر منافع ساید نظر مثبت به جنوب شرق دادن )

متاسفانه بارها این مسئله در فروم تکرار شد و دوستان دنبال مظلوم نمایی - بهانه و ... دیگر هستن

سلام بر همه عزیزان

محسن توپاک عزیز لطفا" این قسمتهای متن آقا مازیار را یکبار دیگر بخون

"چند روز بعد ما یک کارگروه تلگرامی داریم که پیر و پاتالهای قدیمی تراوین اونجا جمع هستیم تو اون گروه مهدی عشقی اعلام کرد که میخواد ثبت نام کنه بنده شخصا به ایشون زنگ زدم و گفتم مهدی جان ما دیگه نه حال نه حوصله قدیمو برای بازی داریم الان بدون تیم چندتا برید تو سرور وخدایی نکرده مشکلی پیش بیاد برای هرکدوم از پاتالهای تراوین سابق ابروی هممون میره ایشون هم لطف کردن گفتند ثبت نام نمیکنن(هرچند ثبت نام کرد اما اعلام نکردن که بازی میکنن و میخواستن به عنوان یک پلیر ساده تو ربع باشند)اما همون اعلامشون تو کارگروه سنگ بنای مصیبتهای الان ما شد;););)بچه های کار گروه که اکثرا بدن درد ترک تراوین داشتن و به دلیل کرونا وقت ازادشون بیشتر بود ثبت نام کردن اما چون هیچ هماهنگی نبود هر کدوم رفتن تو یک ربع من هم بدون اکانت قرار شد ازطریق خواندن فروم و پرسش از دوستان اگر کمکی تونستم بکنم انجام بدم در همین حین دوست خوبم اقا مسعود فرهانی که از سرور اول تراوین ایران من در رکابشون بازی کردم هم تو تلگرام پیام دادن که تو شمال غرب ثبت نام کردن واز من دعوت کردن روی اکانتشون بازی کنم و باتوجه به ثبت نام کلاسیک بازهای گروه در شمال غرب و شمال شرق و اینکه همیشه من تو شمال غرب بازی میکردم باتوجه به اینکه متوجه شدیم ایدین هم درشمال شرق پلی دادن وحدس زدم از نظر لیدری شمال شرق مشکلی نخواهد داشت من به مسعود پیشنهاد دادم که یک صحبتی با لیدرهای شمال غرب بکنن تا اگه بشه سعی کنیم این دو ربع که دوستانمون توش ثبت نام کردن متحد بشن تا هم قوی باشن هم بشه سروری زیبا ایجاد کرد.متاسفانه الان متوجه شدم که دوستان فکر کردند بنده با این سن و سال و این سابقه خودم رو درحد یک جاسوس و خراب کننده بازی میارم پایین و موافقت نکردند در نتیجه با اصرار دوستان من در شمال شرق ماندگار شدم این داستان پلی دادن من تو بازی.حتی تا یک هفته بعد از امدن محمد من یک دهکده داشتم با جمعیت۵۰تا بتونم هم رصد کنم سرور رو هم جواب نامه بدم(متاسفانه با جمعیت کمتراز۵۰نامه ارسال نمیشد)"

حالا لطفا" یکبار دیگر مکالمه هارا دوباره بخون

امیدوارم عینک بدبینی را یکبارم که شده کنار بزاری و نیت و توطئه ؛ دست نشانده و ... را کنار بزارید

امیدوارم هرجا قصد بازی کردن داشتید این تجربه بدرد شما و دوستان جوان شمال شرقی که شما خیلی تاسف بابت به هدر رفتن استعداد ها داشتید بخوره و....

محسن جان متاسفانه اطلاعات شما کامل نیست

اطلاعات کاربر EyeZ را نگاه کنید ما با همدیگه تیم بودیم چند سرور هم برد توی کارنامه دارم

Ir9(2011-2012) Ki!NG TeuToN

Team 3X.Com(2011) RoaD RunneR

درمورد صحبت دونفره اتفاقا" سر همین موضوع اول لیدرهای شمال شرق با شما جلسه گزاشتن که نتیجه نداد

اما در مورد سیاست اصولی من همیشه برای ربعی که بازی کردم جنگیدم نه برای دیگران پستهای من درمورد دفاع از شمال غرب و تیم شما هم موجود هست

درمورد بقیه موارد هم حتما" به نکاتی که گفتید توجه میکنم

صادق عزیز

لطفا" یکبار دیگر پست آقا محسن توپاک عزیز را بخون

"بر هیچکس پوشیده نیست اگر ما قصد متا هم داشتیم که واقعا نداشتیم تا زمانی که یک متای دیگه شکل بگیره و اینو هم چند بار اینجا عرض کردیم بطور قطع دلمون به سمت متای غرب بود تا شمال ، دلایل زیاد داره"

حالا باز بیاید بگید چرا با شمال غرب متا نکردید رفتید جنوب شرق !!!

ضمن اینکه چند بار هم توضیح داده شد و نظر سنجی شد کلا" 4 الی 5 نفر مخالف بودن بقیه نظر موافق داشتن چون منافع ساید را بر منافع شخصی ترجیح دادن

سلام و عرض ادب خدمت آقا محسن عزیز

لطفا" میشه محسن جان یک توضیح کوچک در باره صحبتهای اولیه تیم شمال شرق قبل از اومدن آقا مازیار داشته باشید

آقا میلاد از شمال شرق با دوستان شما (نمی دونم درجریان هستی یا نه من هم این صحبتها را از خود همین دوستان شنیدم )اعلام کرده بودن قصد متا با شما داشتن و توافق در مورد واندر مشترک هم شده بود

در مورد اومدن من به سرور هیچ کدوم از عزیزان قصد بازی اول سرور نداشتن و من هم به خاطر کمیل عزیز به شمال غرب اومدم وجهت رفتن هم که خدمتت قبلا" عرض کردم آقا مازیار به خاطر من مجبور شد توی سرور2سال پیش تراوین جهت منافع ساید دخالت بکنه تا یکدست و متحد بشه (من برای سوانز بازی میکردم نه آمرداد) بعد از حضور ایشان هم من از جمع دوستان شما خارج شدم

الان هم در خدمت شمال شرق هستیم خیلی از عزیزان که قبلا" بارهاروبروی ما بازی کردن (کلا" فکر نکنم از تیم تریدات قدیم 4 نفر در ساید شمال شرق باشه) الان خیلی هماهنگ داریم کار میکنیم

در مورد صحبتها هم بله تاریخ و زمان مکالمه را با فروم و استقبال دوستان جنوب شرق و شمال شرق از ایشون بود کنترل کنید ایشان هنوز ثبت نام توی سرور نکرده بودن

اگر صحبتی غیر از این هست خوشحال میشم شما شفاف سازی کنید

واقعا من از تمام سرور مخصوصا از ساید خودمون معذرت خواهی میکنم که اینارو اوردیم بالا و بعد فهمیدن رفاقت اینا با امرداداز ساید مهمتره

مازورمون زدیم که تعادل سرور به هم نخوره

سلام خدمت همه دوستان

متاسفانه یک عده از دوستان فکر میکنن جلوی یک بزرگتر بی احترامی بکنن به چشم آدم بزرگ بهش نگاه میکنن

آقا( فرزنداز نظر سنی بیشتر بچه ها 2 برابر شما بیشتر سن دارن) توی جلسه که شما هم بودی بحث متا به اشتراک گإاشته شد شما و 3 نفر دیگه مخالف متا با جنوب شرق بودید و از قبل با شمال غرب متا کرده بودید که شمال غرب وقتی دید شم و تیمتون هیچ کاره هستید دیگه حرف شما را نخوند متاسفانه ساید شمال شرق را شما از یکپارچگی خارج کردید به لطف مولتی اکانتها و بات سرور خیلی به قدرتتون هم افتخار میکنید این سرور اتفاقا" برای همین تشکیل شده تا حداقل یاد بگیرید بدون بات هم میشه بازی کرد

سلام سعید جان خوبی داداش

والا من تا الان که پست دوستان آقا بهنام و کسری را دیدم نمی دونستم وقتی واحه را میگیری از فارم لیست خارج میشه من وقتی واحه را گرفتم این اتکها را دیدم بلافاصله هم با دوستان مکاتبه کردم (ما ورژن قدیمی هستیم دوستان ببخشن ) بحث هم این بود که واقعا" واحه و ناتار را میزدن حالا شما هرجور میتونید از نامه ها برداشت کنید

با سلام خدمت همه دوستان عزیز

متاسفانه دوستان آمردادی ما خیلی علاقه به جنگ سیاسی توی فروم دارن انشالله که یکبار برای همیشه دست از ادعاها شون بردارن چند تا لینک از غارت برای دوستان میگذارم و همچنین مکاتبه با دوستان جهت حذف از فارم لیست واحه دوست عزیز اگر 10 تا نیرو دیگه هم میفرستادی مطمئن باش با لینک مکاتبات من با دوستان جهت حذف از فارم لیستشون روبرو میشدی وقتی یک واحه را اشغال میکنی حتما" باید اطلاع رسانی بشه تا از فارم لیست خارج بشه امیدوارم همه سر این موضوع حداقل توافق داشته باشیم .

نکته بعدی علت پائین بودن اگر دقت به مختصات داشته باشید فاصله 3 الی 4 ساعته را تقریبا" من خودم میزنم بیشتر خارج از ساید خودمون هست غارتگرهای هم اتحادی من هم خوشبختانه نگاه به منابع پر میکنن نه فاصله زمانی پشت سرمن همه را درو میکنن همه این لیست بر اساس جاسوسی انجام شد خداییش منابع ناتار بعضی از سایدها و عدم انگیزه غارت دوستان از ناتار را من نفهمیدم خداییش یک کمی از جاسوس بیشتر استفاده کنید !!!! (من هیچ مشکلی با این دوستان ندارم نوش جونشون بالاخره این هم یک مدل غارت هست )

انشالله متوجه شده باشید چرا این اتحاد رتبه غارتگران را نداره

امیدوارم دوستان دست از کل کل بردارن و به بازی خودشون برسن

سلام خدمت همه دوستان

سرور پیش مشکلات زیادی بین جنبش سوانز و اتحاد آمرداد بوجود امده بود و هردوطرف زمان های زیادی را از دست داده بودن و بهترین راه حل با استراتژی نپی که داشتن صلح بود ولی و هردو طرف حاظر به کوتاه آمدن از مواضع خودشان هم نبودن که آقا مازیار عزیز لطف کرد به درخواست من به گروه سوانز اضافه شد و زحمت زیادی برای متحد کردن و یکپارچگی ساید کشید در آنزمان خیلی از دوستان به عملکرد مازیار خرده گرفتن و...اما الان نتیجه این سرور هست که دوستان آمردادی و بچه های سوانز هرکدام بنا به دلایل خودشان در سرور بدون بات (انشالله کم مولتی و بدون مولتی) شروع به بازی کردن و به قول خودشون عمل کردن جای تشکر و قدر دانی داره بهتره عزیزانی که در هر ساید فعالیت میکنن دیگه بحث های گذشته را ادامه ندهند و تلاش و کوششمون را برای ساید خودمون انجام بدهیم و خاطرات و و حرمت دوستیهای قدیم خفظ بشه انشالله همه سالم و تندرست باشند واز بازی لذت ببرند

ارادتمند همه دوستان مسعود فراهانی دوال اکانت مازیار

پ.ن این سرور درخدمت دوستان در شمال غرب هستم یک معذرت خواهی از دوستان سوانزی و آمردادی که بدون خداحافظی از گروه خارج شدم