نقد و بررسی سرور 3 ایکس راند 4 | آغاز 16 مرداد 1399 |

• سلام دوست عزیز

تا اونجایی که من اطلاع دارم همه پلیرهای ساید ne از تمامی برنامه ها و سیاست ساید مطلع هستن ما که نمیدونیم شما تو چه سایدی بازی میکنی ولی اگه تو ساید ne هستی این بی اطلاعی حاصل کم کاری خودته

در رابطه با مجید هم که شما گفتی انسان عاقل باشه نمیاد بگه من کاره ای نیستم، به خاطر فروتنی و صلاح ساید این حرفو زده و با این وجود نظرش برا ساید مهمه و فکر نمیکنم این موضوع به شما ربطی داشته باشه

• من نمی دونم این اردک کیه تو همه چی طز میده اسمه اکانتتو بگو عمو روبرتو می خواد بدونه بگو بینم داره پیش بینیم درست از اب در میاد جنوب شرق و شمال شرق با هم بجنگن شمال غربو جنوب غرب چه بزن بزنی شه

درکل به ما پیر پاتالای جنوب شرق چپ نگاه کنید چپتون میکنیم این و همیشه تو همه سرور ها ثابت کردیم ...

سلام

معمولا قبل کتیبه ها چون لینک زد و خوردی نیست و بحث های بیهوده در مورد سرورهای قبلی در جریانه پست نمیزارم ولی این روبرتو جون یک مقدار آب روغن قاطی کرده برای همین خودم قراره مکانیکش بشم;)

پیر پاتال گرامی به جای اینکه دنبال اسم اکانت بقیه باشی لطف کن اسم اکانت خودت رو بده تا اگه تو اس ای هستی با یک پس گردنی یک حال و احوالی باهات بکنم.

البته بعید میدونم اینجا باشی ها... اخه روبرتو کارلوس دست چپ بود...اتقافا یک چرچیل دیگه ای هم اینجا هست که دست چپ...

شادکام باشید

Ir8(2010-2011) Cybershah
    Ir9(2011-2012) Ki!NG TeuToN
    Team 3X.Com(2011) RoaD RunneR
    Team 5X.Com(2012) Last SenTineL
    Ir3X(2017) Ki!NG TeuToN
    Ir3X(2018) All EyeZ On Me

• سلام خدمت دوستان عزیز تسلیت میگم خدمت مجید عزی. امیدوارم غم آخرت باشه

لازم دونستم چندتا موضوع رو اعلام کنم

در مورد خفت دیروز متاسفانه بدون هماهنگی با لیدرهابوده ولی در هر صورت از طرف اس ای بوده و من خودم با مجید جان صحبت کردم و معذرت خواهی هم کردم به خاطر خراب شدن پلنشون

همینجوری که رضا عزیز گفت ساید اس ای با هیچ سایدی مشکلی نداره و نمیخواد وارد درگیری بشه مگه اینکه مجبورش بشه

دوست عزیزی که با ایدی ربرتو کارلوس اینجا پست میزاره هیچ ربطی به ساید اس ای نداره اگه هم بازیکن اس ای هست اینقدر وجودشو داشته باشه خودشو معرفی کنه

و‌در آخر این پست من با رضایت کامل رضا جان بوده چون خودش وقت نداشت از من خواست که این پست رو بزارم

• آقا امید ما دورادور شمارو میشناسیم نکته ی اول من گفته بودم صرفا نظرات شخصیمو دارم میگم زمان قدیم ما جنگ میکردیم تا پیروزی الان شما چرچیل شدین همه تا پیروزی! تراوین شده خاله بازی انگار ؛

ادم باید پای پلیراش وایسه حتی به غلط و آبروی اون عزیزی که خفت کرده رو نبره! بدون هماهنگی جمله ی جدیدیه!نه نیست!!

ما هم قدیم میزدیم مینداختیم گردن حسن !

اصلا این حرکت عالیه هرچیزی تاوان داره اگه هماهنگ نشده بود و زدن که شما لیدریت و مدیریتت ضعیفه اگه گفتی نزنید و زدن که باز مدیریتت ضعیفه جون باید بازیکن خاطی رو از مجموعه اخراج کنی اگه زدیدو میترسید از جنگ هم که دیگه حرفی نمیمونه در اخر همه این ها بر میگرده به عدم هماهنگی این که شما منو نمیشناسی دلیل نمیشه من تو جنوب شرق نباشم ! مثله همین اتکی که زدین و خبر نداشتین منم یهو امدم جنوب شرق و کسی نمیدونه من کیم! به همین سادگیست و یکبار میگم حرفای من به سیاست سایدی ربط نداره ولی هرچی که صلاح بدونم و میگم و به کسی ربطی نداره! زیبا نیست...!؟

به زودیم یه تحلیل به یاد آیدین عزیزم می زارم که شاید این فروم و خوند مارو یادش اومد عشق کنه.. سوانز همیشه جاودان خواهد بود به یادتیم آیدین جان اگه کسی ازش خبری داره به من بده بهش پیام بدم

• دوست عزیز خوش به حالت که منو میشناسی خوشحالم که شما نمیشناسم

لطفا شما کاسه داغ‌تر از آش نشو چون به شما ربطی نداره دوستان عزیزی که تو اس ای بازی میکنن لطفا جواب این دوستمون رو ندن

دوستایی عزیزی که الان فکر میکنن با این کارا دارن اس ای رو وارد جنگ یا جنگ روانی میکنن کور خوندن حواستون باشه هر کاری تاوان داره (مخاطب خاص)

• سلام آقا مجید

چند نکته رو لازم دونستم که بگم

اول این که اکانتی که شمارو خفت کرده اکانت من نبوده اکانت یکی از بچها بود چون فروم نبودن لینکشو من گذاشتم.

دوم این که نپی به من و دوستانم اعلام نشده بود اگر چیزی بوده بین خودتون بوده و من نمیدونستم با یک اسکرین گذاشتن قرار این همه داستان و حرف پشتم زده بشه.

به همین دلیل اکانت دف سازی که روش بازی میکردمو تحویل دادم و از ساید خداحافظی کردم.

با آرزوی موفقیت و پیروزی برای چهار ساید

• سلام خدمت دوست عزيرمون RoBErto Carlos نسبت به پستی که دیشب گذاشتی ( حذف شد )شما در مورد پلیرهای IR و اسم بردی تک تک از آیدین و امیر king se و ... این رو شما بدون قدیمی های IR که هر جا هستن خدا پشت پناهشون باشه خیلی بازی متفاوت بود با الان ( از نظر سبك بازي ورژن 3.6 ) و در ضمن الان هم خیلی از اون عزیزان شاید دارن پلی میدن ولی بخاطر رفتار و فروتنی كه دارن شاید اسمی ازشون برده نشه ( ميدون رو به جوون ترا دادن در حاليكه همه پير شدن پاي سيستم )ولی در مورد لحن صحبت شما این نکته رو خاطر نشان کنم اگه اکانت و پلیر ساید هستی شما و از بازیکنان قدیمی بجای اینکه کسی رو زیر سوال ببری و متن های حاشیه دار بزاری خودت رو معرفی کن که همه بشناسن شما رو :!:و در مورد اینکه نوشته بودی که بهم لینک دادن گفتن بیا تراوین و ... این نکته رو خود شما که به قول خودت قدیمی های تراوین هستی وقتی داخل یه ساید رجیستر می کنی همیشه از قبلش یه تیم یا چند تا تیم هماهنگ میشن و بازی رو شروع می کنن ( توتال ، لیدر و بقیه اعضاء ) مشخص میشن و همه طبق قوانینی که ساید بتونه به هدفش برسه بازی رو انجام میدن شما هم خواهشا اگه داخل نقشه اکانت داری کسی رو زیر سوال نبر وقتي نميشناسي و از سابقه و توانايي كه اون فرد داره ( بازم تكرار ميكنم اون شخص رو يه مجموعه انتخاب كردن ) مثال بزنم كه بفهمي ( IR كلاسيك ورژن 3.6 سرور 8IR اگه شما حضور داشتي تا نصفه هاي راه مازيار از اكانت Tondar توتال بود كه بخاطر بعضي از موارد راي گيري شد و توتال اردشير شدي از اكانت Ardeshir با اينكه بعضي از دوستان مشكل داشتن و اينكه داخل سايد NW بودن ولي موضعشون رو عوض نكردن و ادامه دادن بخاطر ديپلماسي و شرايط سايد ( شايد اين مثال ربطي نداشته باشه ولي ميخواستم بگم كه بازيكن بايد با كل مجموعه جلو بره اگه شما داخل SE اكانت داري ) و الان خود منم كه دارم پلي ميدم شايد اصلا خيلي ها رو نشناسم اولين سرورم هستش ولي دارم اوكي ميشم كم كم چون قديمي هاي زيادي نيستن داخل سرور و اميدوارم بيان و تجربياتشون بقيه هم استفاده كنن هرچند كه بازيكنان جديد هم دست كمي ندارن و يا حتي بهتر هستن )-- از یادمه از قدیم پلیر تازه وارد(هرچند قديمي، منظورم سايدش رو عوض مي كرد) رجیستر می کرد نمیومد بگه لیدر قبلی کو من با فلاني صحبت كرده بودم :?:کجا رفت:?: الان چرا نیست:?: با لیدر و اتحاد جدید بازی می کرد .

باتشکر از همه دوستان شرمنده اگه دخالتی کردم و پستی گذاشتم

ﻣﺘﺮﺳﮏ: «ﻣﻦ ﻣﻐﺰ ﻧﺪﺍﺭﻡ، ﺗﻮ ﺳﺮﻡ ﭘﺮ ﺍﺯ ﭘﻮﺷﺎﻟﻪ!»
    ﺩﻭﺭﻭﺗﯽ: «ﺍﮔﻪ ﻣﻐﺰ ﻧﺪﺍﺭﯼ ﭘﺲ ﭼطوری ﺣﺮﻑ ﻣﯿﺰﻧﯽ؟»
    ﻣﺘﺮﺳﮏ: «خب... بعضی ﺍﺯ ﺁﺩﻣﻬﺎ ﻫﻢ ﻫﺴﺘﻦ ﮐﻪ ﺑﺪﻭﻥ ﻣﻐﺰ ﯾﻪ ﻋﺎﻟﻤﻪ ﺣﺮﻑ ﻣﯿﺰﻧﻦ! نمیزنن؟!»

• سلام

داشتم تو فروم میچرخیدم نفهمیدم این سرور قبل که دوستان مطرح میکنن

جنوب شرق ۱۰۰ کرده یا متای همدل سه ساید؟ کسی میدونه؟

پ.ن: کی دلش میخواد ببازه اما با هیجان ببازه ؟‌

دارم میام تو سایدش بازی کنم هرکی که هست :))‌

• سلام خدمت دوست عزيرمون RoBErto Carlos نسبت به پستی که دیشب گذاشتی ( حذف شد )شما در مورد پلیرهای IR و اسم بردی تک تک از آیدین و امیر king se و ... این رو شما بدون قدیمی های IR که هر جا هستن خدا پشت پناهشون باشه خیلی بازی متفاوت بود با الان ( از نظر سبك بازي ورژن 3.6 ) و در ضمن الان هم خیلی از اون عزیزان شاید دارن پلی میدن ولی بخاطر رفتار و فروتنی كه دارن شاید اسمی ازشون برده نشه ( ميدون رو به جوون ترا دادن در حاليكه همه پير شدن پاي سيستم )ولی در مورد لحن صحبت شما این نکته رو خاطر نشان کنم اگه اکانت و پلیر ساید هستی شما و از بازیکنان قدیمی بجای اینکه کسی رو زیر سوال ببری و متن های حاشیه دار بزاری خودت رو معرفی کن که همه بشناسن شما رو :!:و در مورد اینکه نوشته بودی که بهم لینک دادن گفتن بیا تراوین و ... این نکته رو خود شما که به قول خودت قدیمی های تراوین هستی وقتی داخل یه ساید رجیستر می کنی همیشه از قبلش یه تیم یا چند تا تیم هماهنگ میشن و بازی رو شروع می کنن ( توتال ، لیدر و بقیه اعضاء ) مشخص میشن و همه طبق قوانینی که ساید بتونه به هدفش برسه بازی رو انجام میدن شما هم خواهشا اگه داخل نقشه اکانت داری کسی رو زیر سوال نبر وقتي نميشناسي و از سابقه و توانايي كه اون فرد داره ( بازم تكرار ميكنم اون شخص رو يه مجموعه انتخاب كردن ) مثال بزنم كه بفهمي ( IR كلاسيك ورژن 3.6 سرور 8IR اگه شما حضور داشتي تا نصفه هاي راه مازيار از اكانت Tondar توتال بود كه بخاطر بعضي از موارد راي گيري شد و توتال اردشير شدي از اكانت Ardeshir با اينكه بعضي از دوستان مشكل داشتن و اينكه داخل سايد NW بودن ولي موضعشون رو عوض نكردن و ادامه دادن بخاطر ديپلماسي و شرايط سايد ( شايد اين مثال ربطي نداشته باشه ولي ميخواستم بگم كه بازيكن بايد با كل مجموعه جلو بره اگه شما داخل SE اكانت داري ) و الان خود منم كه دارم پلي ميدم شايد اصلا خيلي ها رو نشناسم اولين سرورم هستش ولي دارم اوكي ميشم كم كم چون قديمي هاي زيادي نيستن داخل سرور و اميدوارم بيان و تجربياتشون بقيه هم استفاده كنن هرچند كه بازيكنان جديد هم دست كمي ندارن و يا حتي بهتر هستن )-- از یادمه از قدیم پلیر تازه وارد(هرچند قديمي، منظورم سايدش رو عوض مي كرد) رجیستر می کرد نمیومد بگه لیدر قبلی کو من با فلاني صحبت كرده بودم :?:کجا رفت:?: الان چرا نیست:?: با لیدر و اتحاد جدید بازی می کرد .

باتشکر از همه دوستان شرمنده اگه دخالتی کردم و پستی گذاشتم

درود بر شما .

پوزش که تمام پست رو ریپلای کردم و ببخشید که معرفی نفرمودید و بجا نیآوردم و نمیدونم که افتخار صحبت با چه عزیزی رو دارم .

قسمت قیاس ورژن 3.6 با این ورژن رو درست فرمودید ، هم از نظر سبک بازی و هم رفتار اکثریت پلیرها و لیدرها .

در همین سرورها هم پلیرهای خوب و باهوشی وجود داره و ایضا لیدرها .

صرفا تفننی میایم و یه گوشه و بی سر و صدا بازی می کنیم ، تنها بنده هم نیستم از دوستان دهه80 این بازی ، با احترام به تمامی دوستان حاضر در سرور .

برای بنده بهانه با هم بودنه این بازی و سوای هر نتیجه ای که رقم بخوره ، قبلا مهم بود ، خیلی مسائل رفتاری ( هم نوشتار و هم گفتار و هم توی حرکت های بازی ) که اسم بد در نره ( حرکتی که با همر نادر چیکو شد ، میشه گفت نمونه ای از بازی کثیف بود و همه ی سرور نکوهش کردن ) .

پاورقی1 _ از همه و از ادمین پوزش که این موضوع گذشته رو پیش کشیدیم اما خالی از لطف هم نیست ، شاید و شاید تغییری ایجاد کنه برای نوع نگرش و نوع بازی دوستان .

پاورقی 2 _ این یه حقیقته که با بودن اسم لئو تو سرورها در اون ورژن ، باید خیلی پخته و تایم بالای آنلاین باشی که گرفتار نشی و عموما گرفتار میشدن و نامردیه اگر گفته نشه . ( شخص خودم تو راند2 سرور 2 راحت تر بودم و راند 3 سنگین تر بود و اولین اسکات رو کتیبه م از اکانت لئو اومد که حدسش رو هم میزدیم چون چکمه داشتیم اما هر شب فیک ها بالای 1000 تا بود و کم نمیشد و تموم نمیشد و تحت فشار بود اون سرور ) .

_____ پست به درازا کشیده شد و پوزش از همه دوستان ، ش ش سرور دو رو بخاطر قول به بچه های ج غ اون سرور ول کردم و به یمن حضور مهرداد پکر و کامران زاگالو ، بیابون شد . بقول سعید دمون هانتر سرم درد میکرد رفتم جنوب غرب!!!!! رفاقت و رفاقت و قول ، چیزی که الان رنگ باخته .

غارت تو اون دوران هم فوق العاده پاک تر بود و رکورد غارت ها میلیاری نبود .

آبرو دار بودن بچه ها ( در ورژن جدید هم بچه های با شخصیت کم نیستن ) و کوچیکترین حرکت ناجوانمردانه هم نخ نما میشد و پلیرها براشون مهم بود خیلی مسائل و رعایت می کردن .

حکایت درادایس و و و .................................

گذشته ها رفت و خاطرات موند و حرمت دوستان اون دوران پابرجاست هنوز .

برقرار و پایدار باشید همه .

سیروان .

از بی هنران شعله ادارک مجویید

این طایفه را طره دستار بلندست

تن چیست که با خاک برابر نتوان کرد؟

از کوتهی ماست که دیوار بلندست .

صائب تبریزی .

پست 1 بار ویرایش شده،, آخرین بار توسط _ RONi!N _ ().

• عزیزم من نمیدونم شما کی هستین ولی اشتب داری میزنی سرور 8 راند 1 تا اخر سرور مازیار تندر توتال ساید بود فقط تغییر در تیم پلنری ایجاد شد که به جای مملی وگنس مهدی پنتر و بنده وظیفه پلنری به عهده گرفتیم ولی در سرور 2 راند 3 اخرین سرور کلاسیک ایران تا اواسط سرور مازیار توتال بود بعد کنار رفت اردشیر توتال شد حتی ویس اون شبی که مازیار تری دات ترک کرد موجوده خواستی پیام بده بهت بدم

سلام هادی جان خوبی داداش حرف شما درست ویس هم نمی خواد بدی من خودم تری داتی هستم و غیرت خاصی هم دارم به اسمش اما اونی که شما فرمودی درست اما از حرف های بعضی دوستان شخصی که با هم حرف می زدیم من مثالم رو زدم و پست قبلی باید توضیح می دادم که درست منظورم رو رسونده باشم راستی واست آشنا هستم خیالت راحت اما فعلا شرایط و دوستان جدیدی که دارم باهاشون پلی میدم و دیپلماسی مهم هستش که دارم باهاشون پلی میدم راستی خبر از لانچرمون عرفان داری !!!

با اجازه مدیر فروم جهت تجدید خاطرات

ﻣﺘﺮﺳﮏ: «ﻣﻦ ﻣﻐﺰ ﻧﺪﺍﺭﻡ، ﺗﻮ ﺳﺮﻡ ﭘﺮ ﺍﺯ ﭘﻮﺷﺎﻟﻪ!»
    ﺩﻭﺭﻭﺗﯽ: «ﺍﮔﻪ ﻣﻐﺰ ﻧﺪﺍﺭﯼ ﭘﺲ ﭼطوری ﺣﺮﻑ ﻣﯿﺰﻧﯽ؟»
    ﻣﺘﺮﺳﮏ: «خب... بعضی ﺍﺯ ﺁﺩﻣﻬﺎ ﻫﻢ ﻫﺴﺘﻦ ﮐﻪ ﺑﺪﻭﻥ ﻣﻐﺰ ﯾﻪ ﻋﺎﻟﻤﻪ ﺣﺮﻑ ﻣﯿﺰﻧﻦ! نمیزنن؟!»

پست 2 بار ویرایش شده،, آخرین بار توسط Gorzi Team: قطعی نت ().

• سلام

از همه دوستانم بخاطر همدردی با من تشکر میکنم . امام هومن . محمد نوب عزیز . تیم تراوین و تیم ربلس . مخصوصا پارسای عزیز که لحظه به لحظه جویای حال من بود

و بمن کمک کرد کم و بیش با این موضوع کنار بیام

شاید دیگر وقت بازی نداشته باشم

دروغ چرا , تمرکز لازم و دل و دمق بازی را ندارم

از همینجا براتون ارزوی موفقیت و یک بازی جذاب میکنم

• با عرض سلام و خسته نباشی

با صحبت های انجام شده ساید NE و ‌NW از همین لحظه به عنوان برادر و متا سرور رو ادامه خواهند داد..

بنده به عنوان نماینده این متا رو اعلام می کنم و به هر 2 ساید تبریک میگم چون متای شمال بر پایه صداقت و دوستی بنا شد...

و از الان هیچ تفاوتی بین NE و NW نخواهد بود و یک پیکر مشترک خواهند داشت...

پ. ن : این سرور مرزهای متا جا به جا میشه تو اسپیدترا و شاهد همکاری بی حد و مرز خواهید بود...

با ارزوی موفقیت برای متا شمال ❤️

• درود .

همون طوری که امین جان پست گذاشت و طبق صحبت های انجام شده . ساید شمال غرب و شمال شرق در کنار هم پایبند به روابط دو ساید و اعتمادی که صورت گرفته پیش خواهند رفت .

آغوش ما باز می باشد برای هر گونه پیشنهادی از 3 ساید به هر حال شب دراز است و قلندر بیدار با توجه به اینکه ساید ما در کمترین پتانسیل خودش از لحاظ پلیری و مولتی قرار داره بزودی در مورد سیاست ساید بین 3 گزینه ی زیر یکی رو انتخاب میکنیم و خدمت شما عزیزانِ پروو پلیر اعلام میکنیم .

1_ ساید شمال غرب با یک ساید متا ببنده و واندر مشترک تو خاک ساید متا یا لب مرز بگیره . (قطعا با توجه به شرایط ما هدف اصلی مون 100 کردن نیست) .

بنده طبق چیزی که اول سرور گفته بودم از بین 3 ساید شمال شرق رو انتخاب کردیم به چند دلیل که اصلی ترین دلیلش میتونه این باشه سابقه ی متا قبلا داشتیم و دوستان شمال شرقی از مجید تا دانیال و سامان زیر متا نزدن و تا آخرش پایبند متا بودند .

زین پس دشمن شمال شرق ، دشمن شمال غرب هم خواهد بود و همه گزینه های شمال غرب برای دفاع از ساید برادر و هم پیمانش روی میز خواهد بود و بر عکس فرقی بین دو ساید نخواهد بود .

پ.ن : پارسا جان دوست داریم .
    پ.ن 2 : داداشم دانیال .
    پ.ن 3 : سخن گوی عزیز جنوب غرب سارنگ به شدت سلام رسوند .

ارادت /.
    کارو /.

• تبریک به هر دو ساید شمالی بابت متای شکل گرفته

قبل شروع سرور شمال معدن اختلافات بود ولی نشون دادیم وقتی مثل مرد بیای وسط و حسن نیت داشته داشته باشی همه چی درست میشه.

چه اختلافات تیم های شمال غرب ، چه اختلاف بین سایدهای شمالی ، خیلی راحت با گفتگو حل شد و انشاالله این پیمان تا رسیدن به هدف نهایی مستحکم باقی خواهد ماند.

از تک تک عزیزانی که با درایت خودشون اختلافات رو کنار گذاشتن و برای هدف مهمتری هم پیمان شدن تشکر میکنم. و همچنین از همه عزیزانی که خواسته یا ناخواسته سعی در برافروختن آتش اختلاف بین این مجموعه داشتن عذرخواهی میکنم که نشد:دی

انشاالله زین پس سایدهای شمالی " هدف مشترکی دارند"

پی نوشت : دشمن همیشه هست.همیشه دنبال اضافه کردن دوستان خود باشیم.

• درود به همگی

خب حدس ام درست بود

به هر حال اکانت ما قراره واسه سایدمون مفید باشه

هر تصمیمی لیدر های ساید بگیرن برای من قابل احترام هست

از حالا به بعد واسه یه هدف مشترک میجنگیم

امیدوارم سرور جذابی رو پیش رو داشته باشیم

• با سلام خدمت دوستان.

به عنوان یکی از قدیمی های ساید بزرگ SE؛ از ۱۱ سال پیش تا به حال در اسپید ۳ ایکس خدمت دوستان جدید در ساید به عنوان دفساز حضور دارم.

در مورد دوستون روبرتو کارلوس تا به حال اسمت به گوشم نخورده سعی نکن سایدو بهم بریزی توی این چندین سال بدون ادعایی توی این ساید برای مقاصد ساید بازی کردم و برام اهداف ساید مهم بوده و مهم نبوده چه عزیزی لیدر هست.

اگه میخوای منو بشناسی همین قدیمی هایی که اسم بردی رو برو ازشون بپرس اگه بخوای بهت میگم همین قدیمی ها از کدوم ساید اومدن SE.

بچه خوبی باش.

با احترام مجدد

وحید