Posts by MJDC

با سلامی دوباره خدمت دوستان .

دیشب موقع پلن رو ان دبل . امید ( GOD ) بهم گفت اینارو 17 بار خفت کردم صداشون در نیومد . فقط واکنششون را فردا تو فروم ببین .

داداشیا . همه خوبا . سلاطین تراوین . هنوز 17 - 1 عقبیدا 8o

پ ن : خبر رسیده که عکس امید را چسبوندن به دیوار کلانتری ان دبل ( از بس اکانت خفت کرده ) 8o8o8o8o

پ ن : برا اون یکی داداشمون که اسهال گرفته بود . dicyclomine بخور خوب میشی . تا بیشتر از این بوی گند تو سرور بلند نکردی

پ ن : داداشم پارسا جوری رفتار میکنه که باعث میشه شیرا هم بیان عذر خواهی کنن . ابهتت منو کشته رفیق ;);)

سلام دوست عزیز من قیر دست کسی ندادم .

بی ادبی هم نکردم . من مسوول طرز فکر شما نیستم .

من گفتم شیری که بعد از فحاشی بیاد عذر خواهی کنه شیر نیست . قیره

حالا شما تو ذهن بیمارت قیرو چیزه دیگه ای برداشت کردی . من عذر خواهی میکنم

بابت تسلیت هم باید بگم خدا رفتگان شما را بیامرزه

به محض این که افکار منفی را با افکار مثبت جایگزین کنید نتایج مثبت در زندگی تان ظاهر خواهد شد. “ویلی نلسون”

این دست گرمیش بود بکشین پایین که حقیقت از امشب فقط کارتون کپ چنج کردنه

رو 3 تا دمپای 4 تا کپ جنج کردی

پ.ن عزیزم فعلا بیا این صیغه های که از شما کردیم تو شمال غرب ببرین دیگه کارای ندارن وا رفتن

داداش هادی همین الان بعد از این پستت سنگ پای قزوین از رو رفت

مشتی سکوت را پیشه ی کارت کن . بوی گند پلنتون کمتر پخش شه :D:D:D

پ ن : شیری که بعد از فحاشی عذر خواهی کنه . شیر نیست . هم قافیه ی شیر چی هست ؟؟؟ اها ( منظورم قیره )8o

راست میگی انقدر مولتیای nw زیاده که تو ساید خودشون جا نداشتن اومدن کنار واندرتون مولتی میکشن. یه چک بکن، نکنه یوقت رو مولتیای nw تو se داری پلی میدی خودت خبر نداری

داداشی حالت خوبه ؟؟؟ خداوکیلی نگرانت شدم . ما قبلا جایی همو ملاقات کردیم ؟؟؟

چی میگی برای خودت ؟

حالت خوب شد بهم پیام بده بهت بگم یا منو اشتباه گرفتی . یا سایدارو بلد نیستی تلفظ کنی . یا الکی اومدی یه پستی گذاشتی بگن که فعالی . گل پسر

داداش یه سوال دارم .

شما که اول سرور گفتید کوچکترین پلنی برای ان ای ندارید . همینطور گفته بودید که اگر ان ای بزنتتون هم دفاع نمیکنید و ازین حرفا

درسته ؟؟؟؟

پس ان ای شانس اورد با شما متا کرد 8o

داداش نگران اس ای نباش شما

سرور پیش اس ای کتیبه نداشت ولی واندر تو اس ای صد شد :دی

راجب پارسا که گفتی میخواست سه به یک کنه :

لازم به ذکر هست نکته ای را خدمتتون بیان کنم .

سه به یک :D:D:D:D:D:D

اخه ان دبل چی داره الان به جز یه مشت مولتی و فیدر که انقدر خود بزرگ بینی بهتون دست داده ؟؟؟؟

اول سرور اقای چپ دست اومد ننه من غریب بازی که ما اصلا جدی بازی نمیکینیم و اینا و دستمال گرفتن و شدن داداشی ان ای !!!!! حالا یه متای مشتی دارید و نگران اس دبل هستید ؟؟؟؟

داداش شما یاره یزیدی یا رفیق امام حسین ؟؟؟؟

الان داری حرص بچه های جنوب غرب را میزنی!!!!! که همیشه تو متای برنده بوده ( خیلی باحال بود ) ممنون که دلسوز مایی . خیلی مشتی هستی پسر . امکانات نداشتی وگرنه ازت یه لوتی خوب در میومده 8o

هر موقع چیزه ارزش داری تو ان دبل دیدیم با اکانت اصلی ها مون که نه . با همین مولتیامون میایم میزنیمتون :love::love::love::love:

منطقی در کار نیست :دی

اس دبل همیشه فراتر از تصورات ظاهر میشه

بجا سرک کشیدن به ریپورت اس دبل , دقتت را بزار رو بازی که از این ریپورتا دیدی کرک و پرت نریزه

سلام

از همه دوستانم بخاطر همدردی با من تشکر میکنم . امام هومن . محمد نوب عزیز . تیم تراوین و تیم ربلس . مخصوصا پارسای عزیز که لحظه به لحظه جویای حال من بود

و بمن کمک کرد کم و بیش با این موضوع کنار بیام

شاید دیگر وقت بازی نداشته باشم

دروغ چرا , تمرکز لازم و دل و دمق بازی را ندارم

از همینجا براتون ارزوی موفقیت و یک بازی جذاب میکنم