Posts by Just Friend

سلام

دقیقا 40 روز پیش فردی به اسم شهاب جاست فرند با من تو اینستا تماس گرفت و گفت ارش وهادی اینا دارن بازی استارت میکنن همه اومدن ماهم برییم

از اونجایی که من و داداشه گلم شهاب کلا خیلی زیاد باهم بازی کردیم و هر سروری که بودیم با اکنت جاست فرند بازی رو ران میکردیم این بارم اومدیم حضور دوستان تا یکم سرمون مشغول شه و از دغدغههای روزگار خلاصی پیدا کنیم .

پس بسمه الله و زدیم و شروع کردیم به بازی اکانت ریجستر شد و یه عکس به اینستای شهاب رفت با موضوع دادا استارت کردم که جواب اومد لول .......

پس از دو روز دیدم یا خدا اینجا مولتی نباشه اکانتی هم در کار نیست پس یه وی پی اس با 12 تا مولتی ران کردیم برای اولین بار رقم مولتیمون بییشتر از 3تا شد

حالا همر کشیدییم زدن زدیم خندیدیم خندیدن تا کتیبهها اومد ...

یه احمق نسییبمون شد با همر مولتیمونم ورداشتیم از رو زمین خلاصه ستونو درد نیارم روزگار داشت میچرخید که یهووی چند تا از بچچها با برو بکس ساید ان ای تصمیم گرفتن برن وکمک کنن تو لانچها که یکیشونم شهاب و هادی بود با بقیشون کاری ندارم ...

همون روز 4ساعت قبلش ما کارمون با ابنار تموم شد و چون انبارامون فول بود و احمقمون و داده بودیم دست یه ادم ........... (جا خالی رو پر کنین جایزه میدم بهتون) به اسم ممرض یا همون اکانت ممرض اقا یهویی تصمیم گرفتیم که احمقمونو بک بدیم و شارژ کنیم این اقا بهمون گفت ما اون یکی اجمقو که دسته اکانت پیسایکو هست و بگیرین من این 3ساعت باقی مونده رم شارژ کنم ایشون میان از من میگیرن 3ساعت دیگه گفتیم باشه اکانته پی سایکو هم تو پی ام به من کفت من با شما طرفم ما هم گفتیم حاجی غمت نباشه وقتی لیدر ساید ارش تایید کرده ماهم میگیم میگیریم میدیم دیگه ساعتم بزار اون بنده خدا شارژ کنه ایشنوم رضایت میدن

و اماااااااااااااااااا.....

وقتی هیرو ما ببرمیگرده با یه احمق جدید این شخصیت باوقار میزنه زیر حذفش چند تا فشم به بنده میدهه و میگه بیا اینو بخور نمیدم که نمیدم

ارش جان هم که مههمونی بودن و دسترسی بهشون نداشتم پس میموند شهاب و هادی لئو به شهاب پی ام زدم جواب نداد به هادی هم پی ام زدم جواب نداد

منم که جمعه کلا لالا بودم یا پای اکانت اصلا خبر از پلن و اینا نداشتم اقای پیسایکو هم به من هی نامه میزنه شما تضمین کردین شما باید بدین

پی امای ارشم هی میزاشتن کف چنل ککه به ممرض بگین احمقو بده تا منم شارژ کنم که باز حرف بین منو ممرض

شدت گرفت و من فقط همون سطر اخر بهش فش ناموس دادم البته از رو شوخی هم نبود کاملا جدی دادم و خیلبی هم از این بابت خرسندهام

خلاصه تو تیم لانچ مشکل محاسباتی پیش میاد و اینا مجبور میشن از همر جایگزین استفاده میکنن و این وسط هادی مسل تام کوروز که از هواپیما افتاده باشه میوفته و سط سرور و بنده رو مورد بذل و بخشش قرار میده بودن اینکه چیزی بدونه منطقشم این بود که دعوای ما باعث شده که اون خطا پیش بیاد خلال اینجاشو واقعا نمیدونم الله علم

منم به شدت عصبی که هم از رفیق چند سالم .. خوردم هم از یه بچه پوفیوز از اتحاد اودم بیرون غافل از اینکه امتیاز شارژمییپره! از اون ورم همرا رو بک دادم بزنم سرو کله این موزمار که البته صببحشم با رحفای شهاب پشیمون شدم چون بهم گفت تا حالا از ان دبلیو کسی رو نزدیم بازم نمیزنیم و با شهابم حرفمون شد

حالا شما بگین این درسته که کسی مثل هادی وقتی تو مسله ای کاملا ورود نکردهه یهویی مثل چتر بازا بیاد و بگه خوب کرده که نمیده من گفتم نده تو .. میخوری؟؟؟؟

واقعا درسته خب لیدر این ساید ارش 10 طبق گفتش باید احمق جابجا میشد حالا گیریم که نشد هادی جان درست نبود اونطوری داد و بیداد کنی

بدم نمیدونم کودوم حروم لقمهای رفته پیش شهاب میکه که لاعقل ایمیل دستت تو یا نه ؟؟ من نمیدونم که این حرف و زده ولی مادر به ز ن ا شهاب ایمیل منو الان 8 ساله که داره همون ایمیله همون پسورد این پستم اینجا زدم همه چی رو توضیح بدم هم به شهاب هم به اونایی که میخوان مدریت کنن ولی فرق کفگیر رو با تبگیر نمیدونن

بابا جان شما باید بزرگی کنین اتیشو بخوابونین نه این که هیزم بیار مرکعه باشین

از اینکه سرتونو درد اوردم عذر میخوام در ضمن هادی همون کسی بود که اومد رو اکنتمون دید 300 تا گلد داریم 3000 تا زد ماهم تازه تموم کرده بودیم خدایش دیگه ادم باید یا همه چی رو بگه یا خفه شه درسته گاهی اوقات با عجله تصمیم میگیره ولی اینجور چیزارم داره

خب دیگه منو شاهب دعوامون بالا گرفت دیگه جاست فرنددی هم نیست این اک حذف میشه نه به خاطر قظایای سرور

علی یارتون خدا نگهدار

بچچهای شمال دارن حذف مینن از همین الان 72 ساعت دیگه واندر جنوب 100 میشه شاد باشین دیگه لازم نیست 1ماه منتظر بمونین که صد میکنیم یا نه

بچهها سوالاتی دارن که با هیچ منطقی ما جوابی براش پییدا نکردیم و پستاشونم حذف میشه در ان لحظه مدریت بهتر نیست یه جوابی بده ایا؟؟؟

[ 1 yes 50% limt 20% def stand

2 yes yes yes 100%

3 hummmmmmmm

4 haha of course

5 never oh my god why wtf???

6 yes

raad kon biyad

همین بلا تو سرور ای ار سر ما هم اومد با لیدری اردشیر و مازیار و بازیکنای تری دات که تقریبا بازی رو برده بودیم که یهویی خبری از اخرین واندر زنمون میاد که یکیشونو زدن رو اون یکی و خط شکنمون هم که لانج شده بود نتونسته بودن کارش کنن و در نهایت مستش کرده بودنو خورده بود به هیزم سازی تری دات یا زیوس یا هر تیمه دیگری که تو ان دبلیو بازی کرده به خوبی این جریانارو میدونه و از بازیهای کثیف اقایون خبر داره من به شخصه نمیخوام اسمه ایشونو فاش کنم ولی دوستان اون موقع تیم تری دات الالخصوص هادی لئو هیچ کس رو مورد اهانت و مقصر نشون نداد و کلا گفتیم از فلان ساید زدن چون هیچ مدرکی نداشتیم که بعدها مشخص شد و طرفم اومد تو ریدکال قشنگ با غرور و بزرگی به کار خودش اعتراف کرد و گفت هه دیدین چه به حالتون ... م و حالا شما دوستان با اما اگر کاری پیش نمیره اگر واقعا مدرکی دارین رو کنین بسمهالله اگه هم ندارین به کسی بی مورد توهین نکنین

ممنون میشم

این پست ربطی به سیاستهای سایدمون نداره و کلا اضهار نظر شخصی هستش ....

به گمونم با کمبود شدید هیزم مواجه بودن که اینجوری زحمت کشیدن واقعا تاریخ این پلنارو فراموش نمیکنه میگم این اقایونه پلنرو جذب کنیم بهتره نیست ایا!!!!