Posts by Supernatural

با سلام خدمت دوستان.

به عنوان یکی از قدیمی های ساید بزرگ SE؛ از ۱۱ سال پیش تا به حال در اسپید ۳ ایکس خدمت دوستان جدید در ساید به عنوان دفساز حضور دارم.

در مورد دوستون روبرتو کارلوس تا به حال اسمت به گوشم نخورده سعی نکن سایدو بهم بریزی توی این چندین سال بدون ادعایی توی این ساید برای مقاصد ساید بازی کردم و برام اهداف ساید مهم بوده و مهم نبوده چه عزیزی لیدر هست.

اگه میخوای منو بشناسی همین قدیمی هایی که اسم بردی رو برو ازشون بپرس اگه بخوای بهت میگم همین قدیمی ها از کدوم ساید اومدن SE.

بچه خوبی باش.

با احترام مجدد

وحید

با سلام و احترام خدمت کلیه پلیر های سرور.

طبق معمول با یه اکانت معمولی برای دنبال کردن بازی دارم بازی میکنم.

و طبق معمول در ساید همیشگیم Se.

خواهشی که از دوستان تازه وارد دارم این هست که به پیشکسوت های این بازی احترام بگذارن.

داشتم فروم رو دنبال میکردم که دیدم دوستان دارند فحش و دری وری به دوستان قدیمی این بازی نثار میکنند.

لطفاً احترام بزرگترهاتون رو نگه دارید.

این ها کسایی هستن که به اساتید خودتون بازی یاد دادن و شماها خبر ندارید.

شاد و پیروز باشید.

با سلام
    این سرور مثل همیشه SE حضور دارم(سنگ هم از آسمون بیاد میرم همون جا دی:).
    خوشحال می شم یه بار دیگه خدمت دوستان قدیمی در این ساید باشم.
    برای هماهنگی بیشتر می تونید با ایدی تلگرام Supernatural02@ در ارتباط باشید.

وحید

با سلام و احترام خدمت کلیه پلیر های سرور.

به پایان رسید این دفتر حکایت همچنان باقیست!

به عنوان عضوی از مجموعه بزرگ Se(که همیشه بدون استثناء همین ساید بازی کردم) جا داره یه خسته نباشید بگم به تیم لیدری جنوب شرق دوست قدیمی خودم امید عزیز و دوست جدید هومن عزیز و دیگر دوستان جنوب شرق و عذرخواهی از امید عزیز جهت کمبود وقتم برای این سرور.

خسته نباشید به یکی از قدیمی‌ترین دوستانم در تراوین مجید والکرز عزیز که ۱۰۰ کردن و برد رو به این دوست عزیزم و دیگر دوستان در NW تبریک میگم.

خسته نباشید میگم به یکی از دوستای قدیمی و پرشور خودم در ساید NE آرمین نومرسی(بیرحم؛خودش می‌دونه چی میگم دی:) و دیگر دوستان در ساید بزرگ NE

و در آخر خسته نباشید به علیرضا یویو و یاشار عزیز از دوستان بسیار قدیمی تراوین در ساید SW و دیگر دوستان در این ساید.

ایشالا همه دوستان واندر زندگی خودشونو ۱۰۰ کنن.

موفق و پیروز باشید.

وحید