Posts by RoBErto Carlos

به نظر من همه اینا به خاطره شخص امیده با سیاست های غلطش :)) داداچ طرف یه حالی بهت داده تارگتو گفته؛ زنگ زدی میگی نزن!همراتم که بک خورد دیگه چی میخوای از همون اولش گفتم لیدر بشو نیستی این سرورا اومدی خرج کردن شدی لیدر نه داداج!

خطاب به اون دسته اول بازی گفتم یه مشت خسته و پیر اومدیم جنوب شرق الانم نفرینش شمالو گرفت این وسط خاکه مقدس جنوب شرق بود نه امید؛

کفش روبرتو کارلوس از پهنا تو دهانتون که گند زدید به سرور

ارهه واقعا همینیه که میگی تازه این ور ما پست می زاریم لیدره میگه هماهنگ نکردی!بعد از اونور بچه هاش اتک میدن میگه بدون هماهنگی زدن :دی کلا دیگه تراوین قدیم مرده قدیم اتک میزدن لینک میزاشتن اینجا الان اینجا کل کل میکنن تو بازی ۲ تا خفت میزنن زیرش میزنن پلن بزرگ ساید فلان با موفقیت و ... اینا همه بچن و تازه واردن بزار عشق کنن

با توجه به بحران سایدمون و عدم کفایت لیدری ما هرچی پست گذاشتیم پاک شد و دارن عوامل پشت صحنه صدای مارو خفه میکنن ولی باید بدوون دوربین ما اسلحه ی ماست به همین علط از مجموعه جنوب شرق خارج میشم هرکس اکانتی داره که پلیر میخواد نامه بده لیدرای جنوب شرق حداقل نوب نباشید برید با جنوب غرب متا کنید میدونم اونارم میخواید بزنید و دل خوشی ندارید ولی یکم نرمش به خرج بدین و برین یه نپی چیزی ببندید صفر نشن بچه ها بس که شما مبتدی و مغرور هستید

یه مشت ترسو شدن لیدر جنوب شرق نگذارید یه ذره از خاکه جنوب شرق دست دشمن بیوفته ..که از طلا هم مقدس تره

یادش بخیر این ۲۰۰۰ همش آمار میداد به ما بازیو میبردیم:دی الان اگه زندست بگین روبرتو سلام رسوند گفت آخرم ۱۶۰۰ تا گلد ما رو سره جام جهانی ندادی:D

آقا امید ما دورادور شمارو میشناسیم نکته ی اول من گفته بودم صرفا نظرات شخصیمو دارم میگم زمان قدیم ما جنگ میکردیم تا پیروزی الان شما چرچیل شدین همه تا پیروزی! تراوین شده خاله بازی انگار ؛

ادم باید پای پلیراش وایسه حتی به غلط و آبروی اون عزیزی که خفت کرده رو نبره! بدون هماهنگی جمله ی جدیدیه!نه نیست!!

ما هم قدیم میزدیم مینداختیم گردن حسن !

اصلا این حرکت عالیه هرچیزی تاوان داره اگه هماهنگ نشده بود و زدن که شما لیدریت و مدیریتت ضعیفه اگه گفتی نزنید و زدن که باز مدیریتت ضعیفه جون باید بازیکن خاطی رو از مجموعه اخراج کنی اگه زدیدو میترسید از جنگ هم که دیگه حرفی نمیمونه در اخر همه این ها بر میگرده به عدم هماهنگی این که شما منو نمیشناسی دلیل نمیشه من تو جنوب شرق نباشم ! مثله همین اتکی که زدین و خبر نداشتین منم یهو امدم جنوب شرق و کسی نمیدونه من کیم! به همین سادگیست و یکبار میگم حرفای من به سیاست سایدی ربط نداره ولی هرچی که صلاح بدونم و میگم و به کسی ربطی نداره! زیبا نیست...!؟

به زودیم یه تحلیل به یاد آیدین عزیزم می زارم که شاید این فروم و خوند مارو یادش اومد عشق کنه.. سوانز همیشه جاودان خواهد بود به یادتیم آیدین جان اگه کسی ازش خبری داره به من بده بهش پیام بدم

داداچ بیا بهت یه قلیون نابی بدم بکش انقدر دیس لایک نکن من دلم میشکنه دیس میبینم

این لینکا که میزارید فایده نداره ماله نوباست کاتاهارو تکون بدین بزنین بترکونین همو من میگم جنوب شرق بیاد شمال شرقو بزنه جنوب غرب بیاد شمال غربو این جوری بازی نابی میشه تهش دیدیم یه ساید قوی تر شد ۳ تایی میریزیم روش :دی بشنید بازی کنید دارید خاله بازی میکنید طرف با ۹ک گرزی زده لینک میزاره اینا حکم مسخره بازی داره هر وقت لینک این دهکده وجود نداشت گذاشتید خوبه نه ۴ تا لینک خفت مفت پاشین ناموسا ۴ تا پلن برید خستمون کردین

رفیق ما انقدر پیر هستیم که میدونیم شما دستمال دست پلیر اسوه ی تراوین با ۱۲ تا دهکده و ۱۲ تا نان کپ یعنی فرزان پانیشر بودی :دی برو دنباله بازیت لیدراتون بزن بودن ۱۵ صفحه اسپم نمیکردن اون همراشونو تکون میدادن ..

شما لطف کن اسم اکانتت رو بگو یا تو بازی پیام بده آشنا بشیم،از بچه های جنوب شرق کسی بدون هماهنگی تو فروم همچین پستی نمیذاره برادر

الان هم همه منتظرن بفهمن شما کدوم اکانتی

زیاد تند نرو داداچ ما تازه اومدیم رو یه اکانت از دف سازا اسمشم چون اکانت خودم نیست و تارگت میشه بهتره محفوظ باشه! اون زمان که شماها تو غار بودین ماجنوب شرق بازی میکردیم الانم میگم فروم ماله نظر شخصیه لیدرا میتونن تو واتسپ و ریدکال صحبت کنن..

من در عجبم انقدر دیکتاتوری شده جنوب شرق که بچه هاش از شما اجازه میگیرن پست بزارن! نه داداچ داری اشتباه میزنی اینجا فرومه هرکیم هرچی دلش بخواد میگه منم نظرمو گفتم نظر جنوب شرق رو نگفتم یه نظر شخصی بود یادش بخیر قبلا فروم برا کل کل و لینک گذاشتن بود الان اجازه میگیرن میان فروم کل کلاشونم لینک نداره ..

سلام دوست عزیز

میشه لطف کنی بگی شما عطر کدوم گلی که راجب پیرمردای ne نظر میدی

خوشم میاد یه چی گفتیم همه بهم ریختن!پسر خوب حرفای من به درد تو نمی خوره به اون بالا سریت بود فعلا عطر لیدرت خوبه میتونی هر روز بوش کنی !! بوش کن که بوش تا اینجا داره میاد :دی

به نظرم که ۲ساید شمالی بهم نپرن بهتره یا حداقل جنوبیا هم بهم بپرن جذاب تر شه خفت چیه بابا کاتاهاتونو تکون بدید ۵ جا صفر کنید عشق کنیم!

به نظرم باید جنوب غرب پاشه بزنه از شمال شرق پلیر در نمیاد:دی جنوب شرقم یه مشت پیر نشستیم داریم بازیمونو میکنیم ..

روبرتووو

شما تا دیروز تو غار بودین حالا که همه رفتن اسپید بلبل زبان شدید کسکم... تو همون اسپید میومدی :دی با شما نبودم با همتونم همتون! هیچ وقت فکر نکنید تیم در پیتتون! به درد اسپید می خوره نرمال دیگه دورش گذشته یه سال می خوای بازی کنی بیا ۳ ماهشو مثه مرد وقت بزار اسپید بازی کن ببینم بازی بلدی یا نه!! روزی یه ده ازتون میپرونیم جوجه ماشینیا؛ چی فکر کردین تو خودتونو فکر کردین مثه تیمای بزرگین؟! اسمتون و که یکی دیگه انتخاب کرده تیمتون هیاتی جمع کردین یه مشت نوب مثه اون اشکان و اون بهنام که دوالای اکانتای زعوس بودن و کردین لیدر فک کردین خبریا جرعت دارین بیاین اسپید مغازه* باز کردین ...* کری هم میخونین زارت تیمی که با سامان بدبو ببنده از این که نره تو پاچش و بد سر درشو قهوه ای کرد !