Posts by ChapDasT

درود /.

عرض ادب و احترام خدمت بازیکنان قدیم و جدید تراوین .
    شایعاتی مبنی بر ورود تیم ما به این سرور بود و همینطور پیام و تماس هایی که این مدت با من گرفته شده خدمت دوستان عرض کنم تیم ما به دلیل ضیق وقت (ویرایش مدیریت) تصمیم به بازی ندارم.
    با آرزوی موفقیت برای شمال غرب /.

پ.ن : داداشم فرید خیلی مخلصم به وقتش ظهور خواهیم کرد لذا الان تایمش نیست .
    پ.ن: داداشم سارنگ دلتنگتیم .

با تشکر /.
    کارو چپ دست/.

چه سنگین از خودت دفاع کردی من که قانع شدم :)))))))

دوست عزیز اینبارو نتونستم از دور دست تکون بدم تصمیم گرفتم قبل حذف بیام از نزدیک حسابی برات دست تکون بدم

با تچکر /.

کارو/.

خب همین که ازت مدرک خواستم با کل کل پاسخ دادی من یکی رو قانع کرد که تصمیم درستی گرفتم.

ممنونم.

شاد باشید.

سال ها اکانت های 14 15 دهی با قهرمان های لخت با اسم ده های مشابه برات ادد بزنن بازم درک درستی از این بازی نمیتونی داشته باشی.

مدرک به این میگن :

اکانتشماره 1 ادد شده از آسمان به جنوب غرب :

سیستم دهکده ها : 3 آّبادی برای پایتخت تمام فیدر ها بی آبادی
    قهرمان: بدون هیچ آیتمی
    اسم دهکده ها : 1 2 3 .... و 93 94 95 96 ...
    هدف : ساپورت دفاع واندر پارسا

اکانت شماره 2 ادد شده از آسمان به جنوب غرب :

هدف : ساپورت دفاع اکانت پارسا

اکانت شماره 3 ادد شده از آسمان به جنوب غرب :

اکانت شماره 4 ادد شده از آسمان به جنوب غرب :

و و و و حوصله نداشتم بقیه رو نشونتون بدم ...

مدرک میخواستی ؟؟؟ دیگه واضح تر از این ؟؟؟ مگه این اتحاد اصلیت نیست ؟؟ حالا تو بیا اتحاد ما یک اکانت پیدا کن که سیستمش مثل اکانت دیگه ای باشه و پلیر نداشته باشه ... چرا زور میزنی از خودت دفاع کنی با 4 تا اکانت فیک ؟؟؟

4 تا پلیر دفاع ساز 4 قلو در یک خونه اومدن واندر جنوب غرب رو ساپورت کنن آره ؟ همگی اعتقادی به آیتم هیرو ندارن همگی پاپشون دووس دارن مثل هم باشه و همگی علاقه ی شدیدی دارن اسم دهاشون مثل هم باشه اره ؟؟ آبادی هم یه هیچ عنوان دوس ندارن بگیرن چون در حق بقیه ظلم میشه نه ؟

هدف : ساپورت دفاع واندر پارسا :)))))))

با تچکر از واندر پارسا جان و تیم مخوفش /.

شما بشین اینسرتاتو بزن پارسا جان :)))

واقعا فکر کردی میام دوباره پلی میدم ؟؟ سال ها بشین بازی کن سال ها اکانت های 14 15 دهی با قهرمان های لخت با اسم ده های مشابه برات ادد بزنن بازم درک درستی از این بازی نمیتونی داشته باشی چون حذف مارو گذاشتی پایه قدرت خودت :)))) موندم بعد ما قدرتت رو به رخ کی میکشی ما که چیزی ندیدیم البته چرا یک اسکات از دهکده ی آمستردام من کشیدید 10 سال دیگه اینجا بازی گنی و گلدتم مدیریت بده پارسا جان 4 نفر پلیر نمیتونی دورت جمع کنی چون گفتم درک درستی از این بازی نداری از دوال به توتال تبدیل شدن عواقب داره که این سرور همه شاهدش بودن حتی مدیریت شاید تجدید نظر کردن و زنگ زدن بهت که دیگه شما بازی نکن چون داری پلیر میپرونی :))))

رضای عزیز بازی در کنار کسایی مثل تو ، فرزین ، دکتر سینا ، علیرضا لست هیرو ، مجید تامارا دوست داشتنی و با معرفت ، جاوید رفیق وفا دار و داداش بنده و پلیر عزیزم لای سین ، مسرور آوازه ی سرور ها :دی، حمید ، علی جز و سایر تیمم (فروهر) بسیار برام لذت بخشه و واقعا شرمندم که 45 روز وقتتون رو حروم کردم . باشد که بشه تجربه برای من و اشخاصی همانند من /.

تیم زئوس : و اما تیمی شیک ، قدرتمند و دقیق که از قدیم گفتن هر چقدر رقیبت ازت بد گفت بدون کارت خیلی درسته ( داداشم فرید رومو زمین ننداختی و اومدی دمت گرمه یادم نمیره ، آرش یک لیدر عالی و غزل عزیز ، هادی ( دو هفته باهاش نشست برخواست کنید میفهمید دلش از همتون پاک تره این پسر) بر خلاف باطن کثیف خیلیا ، دکتر علی زنو ، مجید ،هادی نایت خودم ، شهاب و یاشار رفقای جدیدم ، ممرض عزیز , هومن عزیزم ، محمد رضا سایکو خوش اخلاق و با ادب ، میلاد عزیز ، حامد ، حسین تی ان تی زحمت کش ، علی تو دور گاد خفن و با ادب و سایر دوستانی که حضور ذهن ندارم /.

تیم بریو و سارنگ :

با اختلاف یکی از بهترین و مچ ترین تیم هایی که تا بحال دیدم که با نادانی جنوب غرب سرور پیش این تیم عالی رو از دست داد /.

داداشم سارنگ بازهم یک سرور کنار هم بودییم و بازهم حتی کوچیکترین مشکلی تو بازی بوجود نیومد تو سایدمون اما اینبار بسیار خوشحالم و با تیمت که مثل خودت گلن و با مرامن آشنا شدم از ایمان و محمد عزیز تا پوریا جان و سبحان و حسین ، علی ها .

تیم متای ما شمال شرق :

مجید جان ما آدمای با ادب و خوش برخورد رو همیشه رفیق ثابت خودمون میدونیم و آشنایی ما همین سرور باعث بر رفاقتی طولانی میشه همچنین امین دوست داشتنی رقیب با ادب دیروز رفیق با مرام امروز و دانیال که نگم براتون از میثم سینیور داداش بنده بسیار سپس گزارم برای کاری که در حق بنده کردن ، امیر تریدر عزیز ، پژمان و سایر دوستان این تیم که همگی به پیشنهاد متای بنده اعتماد کردن و روز ب روز قوی تر شد متای شمالی .

تمامی این اسم ها برای 2 هدف آورده شد :

1: قدر دانی از زحمات روز و شب این دوستان
    2: مدیریت بدونه چند پلیر به صورت کلی برای همیشه از دست داده . !!

فردا روزیست که در تاریخ این سایت ثبت خواهد شد /.

با حترام /.

کارو چپ دست /.

آره پارسا جان همه ی مارو زدی هممون الان کوچه ی بیمارستانیم هادی رو فرستادی آی سی یو کلا وضعش خرابه از شدت جراحت زین پس مارو نمیبینی دیگه اینجوری راحت تری بازیکن مشهور ادوار تاریخ ترواین .

به رسول بگو هرچی که الان داری از طرف رسول مینویسی فایده نداره قضیه تموم شدس آقای بازیکن مشهور تاریخ ترواین :))))) /.

درود /.

تیم متای شمالی کمتر از 50 ساعت دیگر تمامی اکانت هاشون حذف خواهد شد و با توجه به شواهد و مدارک و مستندات به هیچ عنوان دیگر نه در 3ایکس نه در نرمال بازی نخواهیم کرد (حیف وقت و هزینه ها) .

مرتضی عزیز پستت رو خوندم باورم نشد همچین آدم کثیف و مزدوری شدی !! برام جالب بود .

تورج جان لایکای ریزتو میبینم خندم میگیره رها باش بیا خودت حرف بزن خالی کن خودتو .

اکانت های فروم اولدارک فاشیست ، M.H.N ، Gone Hero ، Grand تمامن اکانت های زیر نظر مدیریت این سایت می باشند جهت هدایت کردن کل کل ، توهین و داغ کردن فروم !!

پاسخگو کسانی که ارزش ریپلای دارن هستم .

ارادت /.

دوست عزیزم واژه فشار در سطح و کیفیت شماست لطف کن از استفاده از این واژه اینجا خودداری کن شما با دوستانتون مجهز به فشار سنج بیاید جنوب غرب تا ببینید اختلاف فشار زمانی که شما تو شمال غرب رجیستر کنید یا جنوب غرب رجیستر کنید چقدره

حاجیت فیزیک دان نیست ولی حسابیه ، خیالیه؟؟

دوست عزیز یک پست قبل تو یک دوست عزیز از جنوب غرب اومد و شورا و لیدرارو مشخص کرد و اسمی از شما ندیدم . پس یه گوشه ساکت بشین شاید نیایش صبح گاهی رو دادم بهت مام آمین هامونو میگیم که نگران تنهاییات نشی .

ما با جنوب غرب مشکلی نداریم کما اینکه چند تاشونم رفقای من هستن سر صحبت بنده به جنوب شرقه که هدف ما از اومدنم مشخصه یه گوشه بشین نیایشتو بخون چیکار به اینکارا داری .

خوشحالم که تک پست بنده چنان فشاری آورده ک با اکانت فیک از شمال غرب پست میذارن نه اینجا نیاین برید یجا دیگه یا اون بنده خدا ۳ بار در ۲ پست مختلف بنده رو ریپلای میکنن (تا حالا همچین ری اکشنی ندیده بودم) یا نسبت به واژه ی کرم ریختن عکس العمل نشون میدن ینی نمیشه اینم بهتون گفت ؟ از این به بعد یادم باشه بگیم بیاید دست نوازش بر سرتان بکشیم .

من فکر میکنم اگر ما پامونو میذاشتیم جنوب غرب اینقد با فشار پست رو به صورت مکرر ریپلای نمیکردی.

شمالی ها ،از قدیم رفقای هم بودن هدفشونم مشترکه بیشتر سرور ها همین بوده .

با سپاس /.

احتمالا عسل فرمودن سارنگ جان تو یک پست همزمان میگه سرور بدون مولتی بعد میگه اکانت بدون صاحاب جهت واگذاری با پنت هاوس روبه شمال .

ملا جان اسم اکانتتو تو نرمال بفرما جهت پرچم کردن

پ.ن : داداشم فرید

پ.ن : داداشم سارنگ

باااا سپاس :))))

تاثیر کرم ریختنت توی فروم ۳ ایکس رو بزودی توی سرور نرمال میبینی !!!

اره تروخدا برید جنوب شرق خودشونو خیس کردن .

درود /.

امام هومنِ عزیز پستت رو خوندم و متوجه شدم چندین سطر رو به بنده اختصاص دادی حالا رو چه سابقه ای که از من دیدی که اینو میگی رو من نمیدونم شما برو ببین سابقه ای از کثیف بازی من پیدا می کنی ؟؟ بعد میتونیم در موردش صحبت کنیم خود احسان شانیز هم منو میشناسه و میدونه اینکاره نیستم بعد با شرلوک هولمز بازیه عجیبی میگی ما دزدیم ؟

رقیب رو تو سطح بازی شطرنج که یک نوع ورزش ذهنی هست میشه استفاده کرد اما تو بازی استراتژیکی مثل تراوین ما به رقیب میگیم دشمن (توی بازی فقط) وقتی به شما حمله میکنن اون بالا میزنه دهکده شما مورد حمله قرار گرفت نمینویسه دهکده ی شما از طرف رقیبِ نازنین به مهمانی دعوت شده است بنظرم واژه ی دشمن قشنگ تره تا رقیب . !!!!! سیاست اتحاد رو که باز کنی زده اعلان جنگ (دشمن ، دشمن است امام هومن دشمنی که دشمن نباشد دشمن نیست)!!!

در باره ی مثالتم باید عرض کنم صدرصد پلیس مقصر اول رو خود شما در نظر میگیره که در ماشین رو قفل نکردی . در صورتی که بارها اعلام کردم توی دیسکوردمون که حرکت ناجوانمردانه ای بوده .

استفاده از کلمه ی دشمن بده !! اما استفاده از کلمه ی دزد مشکلی نداره ؟؟ چطوره شمام بجای دزد بگید امانت گیر !!!

کارو جان چون ادم با ادب و باشعوری هستی ریپلایت کردم اونم فقط اگه ممکن جواب ۲تا سوال من بده ممنونت میشم

۱. ما چجوری با این قضیه میخوایم متا شمال و بهم بزنیم ؟

۲. سایدی که از این قضیه سود میکنه چه سایدیه ؟ اگه کار شمال نیست یعنی ما خودمون یا جنوب غرب همرهارو میزنیم تو درو دیوار ؟

درود مصطفی عزیز /.

1. توی متهم کردنتون بارها دیدم که میگید شمال شرق داره حذف میکنه درگیری دارن و ازین حرفا خواستم روشن ترتون کنم که همین الان در کنار دوستانم از شمال شرق تو دیسکوردم .
    2. ساید های زیادی از این قضیه سود میکنند !!! مثلا جنوب شرق میتونه نا امید شه و دفاعشو بده به جنوب غرب !!! چرا که نه !!

ارادت /.
    کارو /.

درود .

واقعا اگه هدفتون به هم زدن متا و ساید های شمالی نیست چرا باید این همه پا فشاری کنید رو اینکه الا بلا شمال غرب اینکارو کرده ؟؟؟

من و خیلی های دیگه ابراز همدردی کردیم و جوابی که گرفتیم جواب جالبی نبود از روی عصبانیت 2 صفحه توهمت و اهانت فقط نوشتید /.

آقای علی کینگ توتن من رمزم رو در اختیار بچه های جنوب شرق بذارم مطئنی میای رو اکانتم نامه میذاری که داداش رمزت لو رفته عوض کن ؟؟

چه ترسی باید از شما داشته باشیم که این همه داریم میگیم ما خودمون از اتفاق شوکه شدیم ؟؟؟؟ کری خون هستیم اما سرور خراب کن نیستیم ... اینو هیچ وقت یادت نره !!

با تشکر /.
    کارو /.

درود /.

خبر امروز واقعا ناراحت کننده بود /.

دوست خوبم از جنوب شرق اولین خبر رو به من داد و وقتی پیامشو دیدم واقعا شکه شدم احسان شانیز عزیز من 2 3 ساعتی هستش که آنلاین شدم تو بازی و قلبن ناراحتم برات همین 2 روز پیش برنامه چیدیم برای فروردین . امید وارم که بزودی اروم شی و با هم صحبت کنیم .

اتفاقی که افتاد بار ها و بار ها تو سرور های مختلف شاهد بودیم نه فقط سرور رسول بلکه سرور سورنا سرور امید دژ کوب و خیلی جاهای دیگه شاهدش بودیم پس از نظر من نمیشه از مدیریت ایراد گرفت بلکه از امنیت کم اکانت ها و بی توجهی به امنیت اکانت میشه ایراد گرفت با توجه به حرف احسان که میگه وی پی اس رو زدن .

دوست عزیز سال 86-87 من گیم نت داشتم و سیستم سرور من با Dial Up به نت وصل بود که همونجا دوست عزیزی به من این بازی رو معرفی کرد و اولین 3ایکس ای ار که شروع شد رو با یک اتحاد مرکزی فروهر شروع کردم اون زمان مولتی هانترم دستی تو بازی داشت و بزرگان زیادی پلی میدادن و رفاقتای چند ساله ای رو آغاز کردند اگر شما سنت زیاد بوده در سال 87 قطعا هنوز دکمه پاور کیس رو نمیدونستی کجاس اگرم سنت قد نمی کشیده که اصلا نمیدونستی کیس چیه .

ارادت /.
    کارو/.

چشم ها بى فايده اند وقتى ذهن كور باشد.

درود /.

دوستانِ من و دشمنانِ من سرور ها اومدن و رفتن و همه ی آمار ها فراموش شدن هر چیزی که فکرشو بکنید بعد 13 سال بازی کردن در بازی که باهاش بزرگ شدیم ، این دوست های ما هستن که مارو همش میکشونن اینجا که تنها نباشن چون میدونن تنهایی نمیشه به هیچ نتیجه ای رسید دقیقا جایی که فکرشو نمیکنی کسی پشت کسی تو این دورو زمونه وایسه تو این بازیِ پیر میبینی که دوستا پشت همن . !!!

آمار ها فراموش شدن اما توهین ها فراموش نشدن و نمیشن برای من فرقی نداره اما قطعا من خودم رو میگم هر شخصی که توهین کرده به بنده اولا دیگه ارزش جواب دادن من رو نداره دوما اون شخص یک نفر رو از دست داده به شخصه حتی به دشمن هم حسابش نمیکنم چه برسه به رفیق و مسائل دیگه در واقع برای من تبدیل به شخصی پوچ وبی ارزش میشه که 10 سال دیگم ببینمش از ذهن من پاک نخواهد شد که طرف چقد پوچ بوده برام .

جای کل کل توی فروم به اهانتِ مستقیم و غیر مستقیم داره عوض میشه امید وارم هیچ وقت حتی یک نفر رو تو این بازی که پر از رفیقای با ارزش هست رو از دست ندید چه دوست چه دشمن چون زمانی که این اتفاق بیوفته باید به انسان بودن خودت شک کنی !!! هیچ وقت حتی نخواستم یک دشمن از دست بدم چه برسه به رفیق و هم بازیِ خودم .

رقیب اگه نباشه رفاقتی هم به وجود نمیاد .

تبریک به جنوب غرب برای دیوار هایی که شدن و پلن زیرکانه ای که زدن :دی اما طبق گفته های دوستان و چیزیم که از دف ساز های سایدمون دیدم افسانه که هیچ نسبت دفاع به همر یه چیز فرا زمینیه .

پ.ن: پلن هر چی خوشگل تر دیوار شدنش مطئمن تر .
    پ.ن 2 : علی جز 2 هفته پیش میگفت روزی 100 کی گرزی دیوار میکنه :دی الان شده 200 کی
    پ.ن 3 : داداشم فرید
    پ.ن 4:داداشم سارنگ عقیلی :دی

ارادت /.

کارو /.

فصل دوم : قروباغه های افغانستان

تبریک به متای جنوبی یک همکاری فوق العاده رو شاهد بودیم .

درسته ویو زدن با میدون تمرین رو از ما یاد گرفتید اما اجرا کردنش کار هر کسی نیست !!!

اوج مشارکت اس دبل ...

ای بابااااا

و در آخر

پ.ن : یا تشکر از دفکوردی هادی لئو
    پ.ن : خوشحالم که تارگت رو از رو اولین اتک انتخاب کردید : ))))))

با تشکر از بساط خنده و شادی ما

تبریک میگم به جنوب شرق بابت دفاع عالی شون کلی هم با کل کل هاتون خندیدم .

ولی بحثی که این وسط هست ما 150 150 تونو تارگت میگیریم شما دهکده 400 پاپی با مقداری نیزه . :دی

در هر حال تبریک میگم .

خسته نباشید هم به بچه های لانچر که تایم گذاشتن /.

ارادت /.

اینقدر دنبال 3به 1 کردنی علیه اس ای حواست باشه 3به1 یهویی بعد کتیبه ها برنگرده روی ان دبل . به هر حال پلیرای هر دو ساید ان ای و ان دبل رو چندین ساله میشناسم گروه خونیتون بهم نمیخوره .
    فراموش نکنیم که از دید تو سرور پیش اس ای واندر 100کرده و ان دبل و ان ای و اس دبل هم بازنده بازی بودن

پس نتیجه میگیریم

این سرور واندر توی ان دبل صد بشه ان ای بازنده بازیه و توی ان ای هم صد بشه ان دبل بازنده بازیه طبق منطق خودت !

همین حرفت یه سیگناله واسه اینکه نشون بده ان دبل نمیخواد تا اخر سرور به متاش پایبند باشه

سلام احسان چطوری خوشحالم این سرور میبینمت اونم تو جنوب شرق چون میدونم احتمال فروختنشون به رفاقتت هست باعث دلگرمیم میشه سرور پیش تو 2 بار باختی بقیه 1بار تو یک بار به جنوب شرق باختی یک بار به شمال غرب امیدوارم حداقل این سرور یک بار ببازی نه 2 بار . معنی متا خیلی پیچیده و عمیق هست و به شدت درک درستی لازم داره وقتی 2 ساید رو یک ساید میبینی دیگه بازنده ای وجود نداره اما وقتی واندر تو خاک ساید خودت صد میشه و زنگ میزنی به سایدای دیگه تروخدا بذارید من صد کنم شمال شرق از لج ج.غ و ش.غ لانچ نمیکنه و ش.غ و ج.غ تو دو راهی گیر میکننو نمیزنن همین میشه ج.ش صد میکنه اون پایین کوچولو میزنه اره اون 2 ساید دیگه هم بودن شما بگین بودن مام میگیم اره باش بودن . الان تو ذهنت میگی‌شمال غرب کتیبه های شمال شرق رو میزنه دعواشون میشه اما کلا تو اشتباهی .

اگر زمانی واندر شمال صد شد قول میدم جوری تو ذهن ها بمونه که بگن واندر متا صد شد نه از هر کی میپرسی بگن سرور پیش جنوب شرق با حیله گری صد کرد.خودمونو گول نزنیم بزرگترین رکب رو ج.غ خورد چون قرار بوده اونا صد کنن اما ج.ش استاپ نکرده