Posts by Vehun

دلیل حذف شمال دخالت مدیریت در روند بازی بوده اونوقت دوستان پیشنهاد میدن سرور به چند روز پیش بک آپ بشه؟ یعنی مجددا دخالت

هر کسی حذف کرده با اختیار خودش حذف کرده و پای تصمیمش هست

اونایی هم که موندن خداروشکر از غنایم خوبی دارن استفاده میکنن ، کتیبه به وفور ، مولتی فراوان و... خوش بگذره

البته بعید هم نیست بنا به مقتضیات زمانه همین اکانت ها بتونن ساید ها رو جمع کنن ، لیدری کنن ، تو اندگیم باشن و بازی رو جذاب کنن ، بالاخره سرور باید بالانس باشه یه جوری!

از طرف تیم ما هیچ فرد یا اکانتی قصد برگشت نداره و کاملا هم با بک آپ سرور و برگشت اکانت ها مخالفیم و بعد این پیشنهاد دوستان تصمیم گرفتیم چند تا مولتی هم که داشتیم و برای رید ساید نگه داشته بودیم رو حذف کنیم چون حس میکنم افرادی که موندن اصلا هیچ درکی از دلایل حذف ما ندارن و فقط به فکر منافع خودشون هستن

موفق باشید

این سرور هم برای ما و رفقای عزیزی که با هم اومدیم تموم شد

حرف ها زده شده و اصلا دوست ندارم تکرار مکررات کنم ، بازی برای ما و دوستان عزیزی که کنارمون بودن تموم شد.امیدوارم در ادامه سرور به جنوب خوش بگذره

در مورد حجم همرها و رنک همرها یه کل کل بی مورد راه افتاده ، مگه اختلاف همر اول و مثلا بیستم بیش از سی کی گرزی و هفت هشت کی تی کی هست؟ بعد کتیبه ها که همه واندرزن ها تو همه سایدها با جی بی جی اس و کتیبه و کلاه و... داشتن شارژ میکردن پس فرق خاصی بینشون نیست ، نهایت تفاوت سایز بین همری که روز سه بازی با جی بی جی اس و تمام مختلفات استارت زده شده و همری که روز هفتم استارت زده تو چهار روز میشه 24 کی گرزی ،شش کی تیکی و هشتصد نهصد تا کاتا ، خوب این رقم تو همر نهایی چقدر تاثیر گذاره؟ با اون حجم دف تقریبا صفر ، مگر اینکه کسی از روز منفی بیست با کتیبه شارژ رو شروع کرده باشه که اختلاف چشم گیری داشته باشه همرش با بقیه

این هم امار اکانت بنده

همه دف بچه ها رو جمع کردیم یه جا و همرهامون رو کوبیدیم بهش:دی همر کپ قبل این اسکرین مصرف شد و فقط یه کی کاتاش باقی موند:دی

01 03 سر کتیبه ها ( کلین یونیک و بزرگ و جلوزنی دو تا کتیبه بزرگ ) مصرف شدن

دف رو هم در حد توان سعی کردیم به کمک کنیم.

آرزوی موفقیت برای همه عزیزان

سلام خدمت همه عزیزان

واقعا اتفاقی که افتاده ناراحت کننده هست ، فرقی نداره دوست باشه یا رقیب کلا این حرکات ناجوانمردانه سطح بازی رو پایین میاره و حس خوبی نداره

اما در راستای پیشنهاد شما من هم چند تا سوال داشتم

اول از همه دقیق نمیدونم این اتفاق کی رخ داده (دیشب یا امروز صبح یا ...) ولی زمان زیادی از رخ دادنش میگذره .من به شخصه هر نیم ساعت فروم رو رفرش میکردن تا حداقل یکی بیاد دقیق بگه چی شده ، چون تاپ تن هم چیز خاصی جز تلفات دو تا اکانت رو نشون نمیده ولی متاسفانه هیچ کس اطلاعاتی نداده .یعنی اس ای تمایلی نداره بگه موضوع دقیق چی بوده. به نظر شما من یا هر کس دیگه میتونم بدون اینکه بدونه چی شده به نظر سنجی شما پاسخ بده؟

فکر نمیکنید 90 درصد یکم اغراق آمیزه؟ همه واندرزنهاتون یکجا بودن بدون دف؟

اگر فرض رو بزاریم یه دهی بوده که پارکینگ اون همه همر بوده قطعا کلی دف داشته. اگر بگیم دف بک شده پروسه بک کردن و لانچ تا لند کلی طول میکشه ، یعنی کسی تو این بازه لاگین نکرده بفهمه؟ اونم تو همچین اکانت حساسی؟

والا 15 تا واندرزن رو پارک کنی یه جا بدون دف هم با لاست کمی دفاع میکنه اتک رو .اینطور که شما نوشتی انگار این قضیه همزمان برای تمام اکانتهای هجومی رخ داده ، یعنی هیچ کس تو تایم لانچ تا لند مطلع نشده که کاری بکنه؟ چه پلیرهای اکانت چه پلیرهای دفساز چه پلیرهای همردار و... این سوالات و ده ها سوال دیگه با شرح کامل واقعه ( در صورت صلاح دید دوستان اس ای ) پاسخ داده میشه اگر برای شما مهمه که بقیه نظرشون چیه ، اگر هم نه توامان نظرسنجی شما و سوالات من رو ایگنور میکنیم.

در اخر طبق گفته شانیز مشکل سر لو رفتن پسورد وی پی اس بوده انگار ، خوب این یک مساله کاملا شخصی برای اون فرد یا مجموعه هست که نتونسته امنیت خودش رو به درستی تامین کنه.اگر بحث سر مدیریت اسپید ترا یا عوامل داخل بازی بود شاید حرفتون جای تامل داشت اما این اتفاق صرفا به خاطر سهل انگاری خود مجموعه متضرر شده رخ داده.بنده هم اگه حواسم نباشه و امنیت رو جدی نگیرم یا فرد نامطمئنی به اطلاعاتم دسترسی داشته باشه ممکنه همچین چیزی برام رخ بده.

البته تمام این حرف ها ناقض کثیف بودن اتفاق رخ داده نیست اما نمیشه نقش قربانی رو هم نادیده گرفت.

در نهایت ، اگر کسی میخواد اینجا به یکی اتهام وارد کنه بهتره مدرک قابل استدلالی رو کنه.من تو اون متن اسکرین چیزی ندیدم ، یکی به شما گفته یکی دنبال پسورد شماست ، حالا پروسه اینکه آیا اون فرد راست میگه به کنار ، نشون میده شما بیست روز پیش در مورد امنیت اکانت هشدار دریافت کردید و خودتون هم نوشتید پسورد رو چنج کردید.یعنی حواستون برای آینده و وی پی اس های بعدی هم باید جمع میبود، یعنی شما از چیزی به نام پسورد مشترک خبر داشتید ولی کم کاری کردید .بماند که آی پی وی پی اس شما از کجا درز کرده.

انشاالله اگر میخواید زیوس رو متهم کنید چند تا مدرک درست حسابی رو کنید ، شاید به درد ما هم خورد

با احترام

سلام دوست عزیز

فکر کنم منظور ایشون این بود که شما 3-4 روزه ده سوم رو میزنی و میتونی نانکپ رو ران کنی

اختلاف همر دیفالت و همر نانکپ طی این سه چهار روز میشه این مقدار که این تفاوت باعث نمیشه همر واندرزنی که از دیفالت در میاد اینقدرها هم از لحاظ سایز با بقیه واندرزن ها متفاوت باشه

البته بعضی مسایل مثل غارت دیفالت مولتی ها ، خالی کردن اوسیس با هیرو مولتی و غارت عادی تو مختصات دیفالت معمولا بیشتره و این تا راه افتادن اکانت خیلی کمک میکنه ولی همه و همه در حد چند روز اول، بعد قضیه برعکس میشه

البته هر کس سبکی داره برای بازی ،اگر کسی واندرزن تو دیفالت میکشه دمش گرم ، واقعا جای تحسین داره توانایی هندل این فشار و ریسک اما از نظر شخص من این فشار و ریسک مضاعف به اختلاف چند درصدی در اخر بازی نمیارزه.

موفق باشید

سلام خدمت همه عزیزان

دیگه کسی نمیخواد تکرار کنه که آی هادی به شما فحش داده شما حق ندارید ببخشید؟ شاه بخشید ، وزیر بخشید ، حتی شیخ علی خان بخشید ولی نمیدونم چرا همسایه طبقه پایینی باجناق شیخ علی خان بسیار تاکید داره که همه اشتباه میکن

اس ای اینقدر فروم نویس داشت خبر نداشتیم؟:دی ماشاالله از اول سرور کجا بودید یهو نیمه های شب با هم ظهور کردید عزیزان؟ ایشالا تا اخر سرور همینجور اکتیو باشید و از حضورتون لذت ببریم

گول تعداد اکانتای شمال رو نخورید ، همه با هم با کل مولتیا و حومه اندازه جنوب شرق غارت نداریم

کل غارت شمال 3500000000

غارت اتحاد اول جنوب شرق 3600000000!!

غارت جنوب غرب 2400000000

تازه شمال اکانتا پراکنده و هماهنگی سخته .متا تازه شکل گرفته باید بین کلی تیم و لیدر هماهنگی انجام بشه ولی جنوب شرق ماشاالله همه یکدست و هماهنگ هستن طبق گفته لیدراشون.

پس بحث قدرت نیست ، بیشتر بحث مدیریت و لیدری هست که برنده رو تعیین میکنه

از طرفی همچنان تو تاپ تن هجوم و دفاع حضور پر رنگی از اس ای مشاهده نمیشه ولی شمال و جنوب غرب اکتیو هستن ، یعنی جنوب شرق همچنان یه گوشه نشسته تا در فرصت مناسب ضربه بزنه ، حالا به کی؟ نمیدانیم!

یکی از دوستان هفته گذشته مثالی از شیر و پلنگ زده بود

متاسفانه یا خوشبختانه شیر و پلنگ وسط دعوا گفتن داداش ما بالاخره هر دو جزو خوبای جنگلیم ، بالاخره مشکل رو حل میکنیم دیگه ، حالا این وسط سر کی بی کلاه موند؟

احسنت ، اون حیوون سومی که منتظر لاشه شیر و پلنگ بود فعلا بالای همون کوه و درخت نشسته ببینه چی میشه

پی نوشت:نمیدونیم نتیجه این سرور چی میشه و کی برنده میشه اما سیاست تفرقه بینداز و حکومت کن همیشه جواب نمیده

پی نوشت2:اونجایی که یکی از دوستان پست منو کنار پست هادی فرستاد واقعا درک نکردم منظورش چی بود! شفافسازی کنه ممنون میشم

تبریک به هر دو ساید شمالی بابت متای شکل گرفته

قبل شروع سرور شمال معدن اختلافات بود ولی نشون دادیم وقتی مثل مرد بیای وسط و حسن نیت داشته داشته باشی همه چی درست میشه.

چه اختلافات تیم های شمال غرب ، چه اختلاف بین سایدهای شمالی ، خیلی راحت با گفتگو حل شد و انشاالله این پیمان تا رسیدن به هدف نهایی مستحکم باقی خواهد ماند.

از تک تک عزیزانی که با درایت خودشون اختلافات رو کنار گذاشتن و برای هدف مهمتری هم پیمان شدن تشکر میکنم. و همچنین از همه عزیزانی که خواسته یا ناخواسته سعی در برافروختن آتش اختلاف بین این مجموعه داشتن عذرخواهی میکنم که نشد:دی

انشاالله زین پس سایدهای شمالی " هدف مشترکی دارند"

پی نوشت : دشمن همیشه هست.همیشه دنبال اضافه کردن دوستان خود باشیم.

سلام حمید جان

امیدوارم حالت خوب باشه

من تصمیم گرفته بودم دیگه در مورد این قضیه همکاری با زِیوس دیگه جواب کسی رو ندم چون حس میکنم بیشتر از تعجب اهرم فشار روانی شده بر علیه ما ولی شما حسابت جداست پس نکاتی که فرمودی رو جواب میدم

اولا نحوه اومدنمون به شمال غرب هر طوری بوده یه چیزیه بین خودمون و بقیه تیم های حاضر در ساید که کاملا حل شده.بعضی دوستان برای فشار روانی یا تو بحث از اینور بوم میوفتن که ما زیر سایه زیوس رفتیم و تحت امر زیوسیم یا اونور بوم میوفتن که زیوس رو ما آوردیم و به خاطر ما اومده در حالی که هیچ کدوم صحت نداره.

این یه همکاری کاملا دوستانه بین چند تیم حاضر در ساید شمال غرب در قابل نام ViVa Nw هست.ما همیشه از تجربه های جدید و پیدا کردن دوستان جدید استقبال میکنیم.

در مورد بحثی که باز خیلی مطرح میشه ، من به شخصه در موقعیتی نیستم که بتونم شخصیت کسی رو قضاوت کنم و بگم فلانی خوبه یا فلانی بده ، مودبه یا بی ادبه و...

قبلا هم گفتم اصلا بی ادبی رو نمیتونم قبول کنم اما صرف یه پیام یا اسکرین هیچ کس رو قضاوت نمیکنم.خیلی از ماها مثل خود من پشت نقابهای باکلاسی که از خودمون ساختیم یه هیولا قایم کردیم ، شاید یکی بلد نیست نقاب درست کنه . به شخصه افرادی رو تو همین سرور میشناسم که که در ظاهر معصوم به نظر میرسن اما پاش بیوفته حاضرن هر چیزی رو بفروشن.

در مورد چیزی هم که از ایمان نقل کردی ، با ایمان حرف زدم قطعا همچین چیزی نیست و سو برداشت شماست.مگه ما وکیل وصی و متر و معیار ادب بقیه هستیم که بخوایم به کسی ادب اضافه کنیم یا ازش کم کنیم؟ اصلا کی گفته کسی میتونه همچین جایگاهی داره؟

علیرغم دوستی خیلی قدیمیمون حس میکنم این پست خیلی دوستانه نبود:دی

یه جمع بندی کوتاه هم برای بقیه دوستانی که پست هایی در این مورد گذاشتن:

شمال غرب ضعیف نیست ، در حد وسع خودش پتانسیل داره

شمال غرب یکپارچست ، حتی اگه اختلافی باشه اینقدر شعور داریم که بین خودمون حل کنیم .

بقیه سایدها هر استراتژی دوست دارن اتخاذ کنن.ما به تصمیماتشون احترام میزاریم . قطعا لیدرهای عزیز بقیه سایدها بچه نیستن که با دو تا پست فروم بگن اینو بزنیم با اون متحد بشیم ، پست های فروم اکثرا برای ایجاد فشار روانیه و ما سعی میکنیم در حد توان ندید بگیریم.

سلام مجید جان

ادامه نمیدم این بحثو ، هر کی باید بدونه چی شده میدونه ، هر کی هم که بخواد بدونه میتونه فروم سرورهای مورد بحث رو بخونه ، هر کی هم نمیخواد بدونه هیچ مشکلی نیست.

ولی سارنگ از شما و مرامت جور دیگه حرف زده بود همیشه ، هیچ وقت فکر نمیکردم کسی که سرور قبل به دلیل رفاقتمون باهاش کلی حرف شنیدیم ، بهمون هزارتا تهمت زده شد و حتی بازیمون خراب شد بیاد وقایع همون سرور رو اینقدر وارونه جلوه بده.

سر قضیه دو ایکس آی ار چند بار شما واسطه شدی برای مذاکره و هر بار به حرمت بزرگتری شما نه تنها مذاکره کردیم بلکه ریش و قیچی رو هم دست شما سپردیم ، خودت تو خیلی از موارد در جریان اتفاقای سرور بودی، خودت موافق رفتارها و سیاست های ما بودی حالا ما شدیم خرابکار و درست کننده جنگ داخلی؟

بچه های تیممون همه میدونن من چقدر شما رو دوست دارم و از همون سرور الدرز که اتفاقا من هم کپم کنار شما بود و کلی درگیری داشتیم تا قبل شروع همین سرور هر وقت هر وقت پیشنهاد همکاری که یکطرفش شما بودی اومده در جا قبول کردم چون به قول سارنگ " مجید اخلاقای عجیب زیاد داره ولی مرده ، زیر و رو نمیکشه"

سعی میکنم فکر کنم تمام حرفایی که زدی درسته تا آخیلیوسی که اینهمه سال مرام و معرفتش برام قابل ستایش بوده با یک پست ذهنیتم عوض نشه.

انشاالله همیشه موفق باشی ، هر اتفاقی بیوفته ، هر حرفی بزنی همچنان عزیزی

ارادت

سلام

دوست عزیز وقتی اون شخص معلوم الحال میاد تو فروم همین سرور اینجوری دهنش باز میکنه، خیلی باید توکلت بالا باشه که بخوای چهارچوب های سرور مطابق میل شما بسته بشه!

به قول لقمان ارادت ویژه ای خدمت تیم شما و کارو در جریان هست ولی شما هم عجالتاً باید تو چاه یک نفر دیگه برید.

صدالبته من مسئول تصمیم گیری امور سایدم نیستم ولی بعید میدونم تا وقتی این اقا با اون کارنامه درخشان بین بچه های شمال غرب هست، ساید های دیگه رغبتی به همکاری با ش.غ داشته باشن. کلا این ملک سندش تا اطلاع ثانوی مشکل داره:))

پ.ن: سارنگ جان نیازی به تحلیل خط به خط اتحادا نیست.از نقشه کوچیک وضعیت کلی ساید های شمالی مشخصه . از حوالی رنک 110 به بعد اکانت های مولتی شروع میشن تا الی آخر . پس مناسب ترین مقایسه برای شرایط بین سایدی، تعداد اکانت های فعال هر ساید هست که عقب تر خلاصه نوشته بودم

سلام دوست عزیز

من به احترام شما رفتم مجددا تمام پست های پاک نشده ایشون و همچنین چند نفر از دوستان عزیزی که با هم مباحثه داشتن و الان تو سایدهای دیگه هستند ، از سرور دو ایکس تا فروم آمادگی همین سرور مجددا مطالعه کردم.سرور قبل هم دورادور در جریان اتفاقات سرور بودم و اصلا با اتفاقات رخ داده بیگانه نیستم.

اینکه بیایم یه اسکرین از یک پست رو قرار بدیم و از وسط بحث شروع کنیم خیلی منصفانه نیست ، دوستان دیگر هم تو پست هاشون دیوان شمس تبریزی نگفتن ، هر کس با ادبیات خودش طرف مقابل رو مورد هجمه قرار داده و با هم درگیری لفظی پیدا کردن و کار به اینجا رسیده.یکی میتونه خودش رو کنترل کنه و میره رو اعصاب طرف مقابل ، اون یکی نمیتونه از کوره در میره. من اصلا فحاشی رو تایید نمیکنم و دوستانی که با من آشنا هستن میدونن خط قرمز منه اما هیچ کس برای من اینقدر مهم نیست که چند ماه برنامه ریزی کنم ، سه چهار ماه وقت بزارم ، هزینه کنم که تهش بگم آها دیدی حالتو گرفتم:دی اگه برای شما مهمه حتما انجام بدید.

در نهایت نمیخوام این بحثو کش بدم و وقت عزیزانی که فروم رو مطالعه میکنن با تکرار مکررات بگیرم. هر کس مختاره هر تصمیمی بگیره ، اصلا لیدرای سایدهای دیگه تصمیم گرفتن همگی با شمال غرب رو بزنن ، خوب بزنن! مشکلی نداره که مگه غیر از زد و خورد تو این بازی میشه کاری کرد؟

اینکه ما تو چاهیم یا روی قله کاملا شخصیه ، اگر تیم ما این سرور شمال غرب هست دلیلش اینه که جایی بهتر از شمال غرب پیدا نکرده چون سند بقیه سایدا وقفی بوده.

کمیل جان من هنگام انتخاب ساید دقت کردم ، محلی برای بارگزاری مدارک بومی بودن یا درخواست از صاحب ساید برای اقامت نداشت!

اینطوری که شما هم مهمان پارسایی این سرور:دی البته کمال همنشین هم در شما اثر کرده چون سرور پیش هم پارسا معتقد بود از صاحب ساید اجازه نگرفتیم اومدیم!

من واقعا درک نمیکنم چرا شما قبل بازی میخواید هم صاحب ساید رو مشخص کنید ، هم لیدر رو ، هم متا رو ، هم دشمن رو بعد استارت بزنید

بابا بیاید تو بازی ببینید کی به کیه ، شاید یه پلیر تازه متولد شده بین دو سرور:دی شاید یکی معرف نداره برای اخذ اقامت تو ساید شما!

بستن تیم با بستن ساید فرق داره ، قدیم قبل شروع سرور تیم میبستن الان شما کلا ساید و حتی سرور میبندید بعد میاید!

کاملا مشخصه شما قبل شروع سرور هماهنگی هاتون رو انجام دادید ، وقتی نمیتونید ورود یه پلیر رو بین خودتون یا حتی بین رقباتون هضم کنید مشخصه چهارچوب های شما قبل سرور بسته شده.

الکی چرا وقت همدیگه رو با تحلیل و دلیل تلف میکنیم؟ چون فلانی فلان گفت ، چون شما فلانید ، چون اکانتا زیاده ، کمه ، ضعیفید ،قوی هستید و...

اینا همشون بهونه تراشیه

مثل مرد بگید ما از قبل سرور تصمیم گرفتیم و هماهنگی هامون رو هم انجام دادیم ،متامون رو هم بستیم و خلاص. ما هم که گفتیم هیچ مشکلی نیست ، دور هم یه هیجانی تجربه میکنیم.

دنبال بهانه های الکی نباشید که موجه جلوه بدید سیاست هاتون رو و ربطش بدید به این سرور. البته اینکه زیوس سرور قبل به چالش دعوت کرده خودش دلیل موجهیه راست و پوست کنده بگید داستان اینه ما هم میگیم دمتون گرم:دی اینطوری برای ما هم بهتره ، خودت میدونی ما عاشق هیجانیم و فقط برای هیجان تراوین رجیستر میکنیم

پی نوشت: جنوب غرب هم جزو بدا باشه شما تا ابد جزو خوبایی:x

میدونی اگه تو یک جا شیر و پلنگ و لاشخور با هم بجنگند کی اخر سر برنده میشه؟

اره درست حدس زدی .لاشخور

چون خودشو به ضعیفی میزنه.میزاره شیر و پلنگ به جون هم بیوفتن.بعد که جفتشون ضخمی شدن اونجا رجز خونیاش شروع میشه

پ.ن:شیر و پلنگ حیوونن ولی اگه عقل داشتن اول لاشخورو جر می دادن.بعد با هم می جنگیدن

مثال جالبیه اما یه اشتباه ریز کردی

لاشخور خودش رو به ضعف نمیزنه بلکه خیلی آروم میره رو یه درختی ، سنگی ، سخره ای میشینه و بی سر و صدا تماشاگر جدال شیر و پلنگ میشه

بعد میره سراغ لاشه اونی که کشته شده و تو دلش هم منتظره اون یکی دیگه از ضعف ناشی از جراحات نبرد بمیره ، حالا پیدا کنید کی داره میجنگه کی بی سر و صدا رو یه درختی همین حوالی کمین کرده:دی

پی نوشت1:جدی نگیرید بابا ، چهارتا اکانت میسازیم شما میزنید ، ما میزنیم ، تهش یکی صد میکنه و خداحافظ

ما نه ادعا میکنیم ببر و پلنگیم نه برای برد موش میشیم ،ما ترجیح میدیم این چهارماه بهمون خوش بگذره حتی اگه برنده هم نشیم تا اینکه چهارماه خودمون رو اذیت کنیم تا اخرش بگن فلانی صد کرد یا همرش فلان قدر بود.بزار کاپ قهرمانی های دوره های قبل رو جا به جا کنیم بعد کاپ جدید بیاریم تو ویترین:دی

پی نوشت2:بازی هر چی میخواد بشه ، حواستون باشه رفاقتاتون دچار خدشه نشه ، هیچ چیز تو دنیا ارزش ناراحت کردن همدیگه رو نداره.

پ ن : راستی سارنگ و دوستاشون همونا نبودن سرور قبل اومدن جنوب غرب کراپای حساس رو با واحه هاش گرفتن بعد اکانت رو تک دهکده ای کردن، قفلش کردن و رفتن؟!!! امیدوارم که این سرور برنامه دیگه ای برای ورود به شمال غرب داشته باشن 😉

دوست عزیز

در مورد اون سرور دو حالت وجود داره ،یا کامل میدونید چی گذشت و میخواید قضیه رو تحریف کنید

یا نمی‌دونید و علاقه دارید همینجوری یه چیزی بپرونید که مهم نیست

صرفا جهت اطلاع دوستانی که در جریان نیستن به شکل خلاصه میگم چی شده:

ما سرور قبل چهار پنج نفری جنوب غرب ثبت نام کردیم ولی متاسفانه چون برخی دوستان اهل تعامل نبودن و ساید رو ارث پدری میدونستند و از طرفی خیلی بهشون فشار اومده بود که ما میتونیم قبل از اینکه به فکر اقامتگاه بیوفتن کراپرهای خوب ساید رو بگیریم و برای کپ های ما دندون تیز کرده بودن دچار مشکل شدیم.

ما هم بعد صحبت با پارسای عزیز سرور رو ترک کردیم ولی اون کپ ها رو نگه داشتیم تا آخر سرور بعضیا ببینن و تفکر کنن!

این سرور هم دقیقا همین بود ،تیم ما اومد ،خیلی سریع ده دوم زد اما اینبار جای رفتارهای عجیب سرور قبل دست دوستی از طرف بقیه تیم ها به سمت ما دراز شد و ما هم با کمال میل قبول کردیم.حتی سعی کردیم پلیرهای خوبی رو اضافه کنیم تا سرور جذابی رو شاهد باشیم.

رفتار ما هیچ تغییری نکرده اون چیزی که تغییر کرده رفتار طرف مقابل ما بوده.

شاید برای خیلیا صد کردن واندر ،همر رکوردی،کل کل و... مهم باشه اما تیم ما صرفا میاد که از بازی لذت ببره،دوستان هم اصلا نگران آخر سرور نباشن که کی چی میگه ،ما باید مشکل داشته باشیم که نداریم و به عزیزانی که این سرور در کنارشون هستیم اعتماد داریم.

انشاالله سرور جذابی برای همه باشه ، هر اتفاقی هم بیوفته ما به فال نیک میگیریم.

آنتی بات بودن خیلی خوب و جالبه اما برام یه سوال پیش اومده

اگر تیم اسپیدترا توانایی دارن سرور آنتی بات ران کنن چرا تمام سرور ها رو آنتی بات ران نمیکنن؟

یعنی الان تو سرور 3x که اونم تازه ران شده استفاده از بات از نظر مدیریت سایت آزاده ولی این سرور نه؟

خیلی این قضیه برام قابل درک نیست

خداروشکر میبینم پلیرها و تیم های خوبی شمال غرب تشریف دارن

ما با هیچ کس مشکلی نداریم و همه برامون قابل احترام هستن ، تیم ما هم تمام تلاشش رو برای موفقیت ساید انجام میده .

تلاش میکنیم طی روزهای آتی با لیدرهای محترم اتحادهای شمال غرب به تعامل برسیم تا انشاالله سرور پر هیجانی رو شاهد باشیم.

پی نوشت: من به شخصه بهترین دوستانم رو مدیون همین بازی هستم ، سالهاست داریم بازی میکنیم و تنها چیزی که برام مونده خاطرات خوب و دوستان عزیزه نه فلان لینک یا صد کردن یا ... .توی بازی همه برای ما عزیز و رفیق هستن ، بزنید ، صفر کنید ، کری بخونید ، دیوار کنید اما خواهشا به همدیگه بی احترامی نکنید.

پی نوشت2:شاید ترکیب شمال غرب تا الان خیلی عجیب شده باشه ، البته ممکنه عجیب تر هم بشه:دی

سلام خدمت همه دوستان عزیز

بعد از چند ماه خانه نشینی ناشی از کرونای ملعون دوباره اغفال شدیم در کنار شما عزیزان باشیم.

یک ساعت مونده به شروع سرور تازه تصمیم به حضور گرفتیم و با توجه به نامهربانی عزیزان جنوب غربی در سرور گذشته بین سه ساید دیگه با قرعه کشی شمال غرب رو انتخاب کردیم.

حالا منتظر میمونیم تا ببینیم وضعیت ساید و سرور به چه سمتی میره تا برای ادامه سرور تصمیم بگیریم.

انشاالله سرور خوب و خوشی برای همتون باشه و سرور بعد دیگه کرونایی نباشه که ما اغفال بشیم:دی

با احترام

پی نوشت: این سرور با اکانت Schenectady در کنار شما هستم

صادق قبول کن نمیخونی پست ها رو دیگه:دی یا میخونی میخوای یه جوری بپیچونی:دی

نامه رو گذاشتم ، هر کی هر طور خواست تحلیل کنه . من که نمیتونم به زور افکار بقیه رو عوض کنم.
    یه مکالمه نرمال از نظر من اینطوریه:
    سلام شما؟
    _محمد هستم ، شما کی هستید؟
    -من هم چنگیز هستم ، اومدم هواخوری
    _کدوم چنگیز؟ میشه بیشتر معرفی کنی؟دیدیم اکانت هاتون خوب رشد کردن خواستیم بدونیم پلنتون چیه ؟ خوشحال میشم بیشتر ازتون بدونم و بهمون ملحق بشید.آره هوای اینجا عالیه
    -باعث افتخاره .من فلانی هستم اکانتم این بوده و... ( این مکالمه در نامه ادامه پیدا میکند یا با تبادل شماره تلفن یا ای دی در پیامرسان ها پیگیری میشود)

مکالمه غیر عادی:
    _محمد هستم شما کی هستید؟
    -من هم چنگیز هستم. اومدم هواخوری
    هه چنگیز هستی؟ برو به رییسات بگو کور خوندن:دی

(در ضمن خوب محمدم دیگه:دی وقتی میپرسه شما بگم جعفرم!)

ابراز تمایل به چی؟ وقتی میبینم دو تا گروه هستن یکیشون که حتی تو گرفتن کپ مونده و از اینکه بقیه تو تایم مناسب کپ گرفتن شوکه میشه یا اونی که سر در اتحادش نوشته ( عضو گیری فقط با معرفی نامه) ؟ منتظر بودم باهامون ارتباط برقرار کنن ببینیم چی به چیه اصلا تو ساید

راستی سایدتون؟ سند زدید صادق جان؟
    از کی تا حالا ساید صاحب داره بقیه باید برای ورود اجازه بگیرن؟
    در ضمن تمام این شش هفت نفر اخرین سرور اسپید رسمی ایران جزو لیدرای جنوب غرب بودن ، ما هیچ وقت نمیگیم سایدمون شما هم نگو سایدتون
    پارسای عزیزم آخرین سروری که افتخار بازی در جوارش رو داشتم ان ای بود ، اونم نفوذیه نه؟
    یا خیلی از لیدرای شمال تو سایدای دیگه بودن.اصلا یه عده نفوذی به شکل ضربدری رفتیم برای تخریب:دی

در مورد گزینه یک این قسمت از مکالمات بعد از اینه که اکانت گوگولی چند بار از ایشون میپرسه که هویت شون یا کسی از بچه های جنوب غرب که ایشونو تایید کنه رو معرفی کنه و در جواب محمد چند بار اسم خودشو میگه و اینکه اومده تفریحی پلی بده.

جان دل؟ عشقم از کجات در میاری اینارو؟ ذهن اکتیوی داریا:دی
    حالا که گوگولی جون خودش پست نمیده شما زحمت میکشی من نامه رو کامل میفرستم .اگه حرف و سخنی جز اینا رد و بدل شده مدیونی رو نکنی.شاید بقیشو رفته با یه محمد دیگه ادامه داده:دی
    ------------------------------------------
    منم میومدم یه سایده دیگه با احترام با طرفم حرف میزدم
    ما هم که تو این سایدیم تو نگاه اول مجبوریم طرف رو مظنون ببینیم شما هم تنها راه اینه که رفع اتهام کنی راه دوم سوم نداره دیگه حالا نمیخوام جواب بدمو با احترامو و بی احترام نداره
    تنها راهی که بشه سایدو یه دست کرد اینه همینجوری هرکی از راه رسید بگه محمد هستم که نمیشه حالا اگه دووست دارید میتونید ثابت کنید که من اشتباه میکنم
    اگرم نمیخواید همکاری کنید دیگه یه راه میمونه که میدونیم هر جفتمون

چند بار جواب نوشتم اما دیدم شاید غیر محترمانه باشه پاک کردم
    فکر نکنم ادامه این گفتگو با فردی که از همون اول مبناش عدم صداقت طرف مقابله فایده ای داشته باشه.
    من میرم به اونایی که بهمون گفتن بیایم اینجا اکانت بکشیم بگم که شما ما رو پیدا کردید و نقشه شکست خورده ، شما هم درس عبرتی به ما بدید که تو تاریخ ثبت بشه

با احترام

مرحله اول میتونید به اونایی که بهتون گفتن بیاید اینجا اکنت بکشید بگید بیان بهمون تضمین بدن که مشکلی ایجاد نمیکنید
    یا خودتون بیاید قشنگ معرفی کنید کی هستید بدونه زیر رو کشیدن بگید کی هستید تا باهم کنار بیایم

ارادت
    بنده هم محمد هستم
    با چند تا از دوستان تصمیم گرفتیم برای تجدید خاطرات یه سرور بازی کنیم که با توجه به تعطیلی ir اومدیم اینجا و شانس ما رو انداخت جنوب غرب.
    شما لطف کنید شرایطتون رو بگید که من شب با بچه ها در میون بذارم.

عزیزم بنده محمد هستم فعلا وضیفه پاک سازی ساید با منه شما از خودتون بگید عزیزم

میتونم بپرسم دارم با کی حرف میزنم و چه سمتی تو ربلز داره؟
    چون از شما دوستان تنها پارسا رو میشناسم که اتفاقا دیشب لطفش شامل حال ما شد

حالا من توپ پری ندارم عزیزم گفتم یه معرفی کن
    به هر حال واسه ی ادامه بازیتون باید یه شرایطیو بپذیرید
    اومدید تو مختصات کتیبه یونیک 4 تا اکنت بی صدا اوردید بالا هرجا دیگه هم بود برخورد همین بود به خدا
    اگه پلیر واقعی هم باشید که ساید از خداش هست بازی کنید

سلام دوست عزیز
    چرا اینقدر با توپ پر؟
    قدیما اول وارد بازی می شدن ، عضو گیری میکردن ، میگشتن ببینن کسی تو ساید هست به دردشون بخوره جذبش میکردن ، ته تهش میرفتن دعوا
    فکر کنم سلسله مراتب شما کلا برعکس باشه!
    اول بهمون نامه دادن که هان نفس کش شما چی میخواید تو ساید (ما) ، گفتیم والا نمیشناسیم کسیو آشنا بشیم با هم در خدمتتون هستیم اما از اول سرور جز تهدید از ربلز و کلاهبردارا چیزی ندیدیم ، خیلی هم راحت بالا نمیاد اکانت، لیست دفاع اتحاد پر از عنایات دوستان هست.

سلام حاجاقا شما؟ میشه معرفی کنید اینجا وسط sw کپ گرفتید راحت داریر میارید بالا )

-------------------------------
    اگه شما بعد این نامه نگاری به خودتون میگفتید وای من چقدر دلم میخواد وارد این مجموعه بشم و دوشادوش اونا بجنگم منو ببخشید که این فرصت رو از دست دادم.خامیم و کم تجربه
    اصلا چیزی در مورد معرف و اینا گفته نشده دوما مگه قراره استخدام بشم که معرف میخواد:دی یحتمل فردا میگن سفته بدید برای ورود به اتحاد!
    راستی چقدر از متن مذاکرات خبر داری عشقم؟ حتی مذاکرات انجام نشده

من از همه خوانندگان فروم عذر میخوام.هر سری میخوام پست بذارم عذاب وجدان میگیرم از تکرار مکررات و میدونم همتون خسته شدید

عزیز دلی

واقعیتش دوست ندارم این قضیه رو کش بدم اما هر وقت فروم سکوت میشه خودتون به تنش دامن میزنید ، وقتی چیزی گفته میشه نمیشه که جواب نداد، میشه؟

ببین اول فریم به فریم دقیق میگم چه اتفاقاتی افتاد با رسم شکل:دی

تاریخ 29 بهمن 98 (روز چهار بازی بعد از اینکه ما کپهامون رو گرفتیم) سید عزیز از کلاهبردارا بهمون پیام داد (پیامش دوستانه بود من دفعه پیش گفتم یکم تند بود که پوزش میطلبم)، که چیکاره ایم و چه کنیم بزنیم بخوریم و ما گفتیم منتظریم ببینیم ساید تکلیفش چی میشه ایشون گفتن ساید یکپارچست و دیگه ادامه پیدا نکرد این مکالمه) اما هیچ کس ما رو به مذاکره دعوت نکرد و هیچ حرفی هم از اینکه ما کی هستیم ، میخوایم بریم یا بمونیم و... نشد.

تاریخ 10 اسفند 98 (روز 14 بازی) اکانت کچ می تیم شروع به اسکات کشیدن از اکانت های ما کرد که روی اکانت من اسکاتاش دیوار شد.

تاریخ 11 اسفند 98 (روز 15 بازی) اکانت گوگولی از ربلز به من پیام داد به شرح زیر:

------------------------------------------------------------------------
    منم میومدم یه سایده دیگه با احترام با طرفم حرف میزدم
    ما هم که تو این سایدیم تو نگاه اول مجبوریم طرف رو مظنون ببینیم شما هم تنها راه اینه که رفع اتهام کنی راه دوم سوم نداره دیگه حالا نمیخوام جواب بدمو با احترامو و بی احترام نداره
    تنها راهی که بشه سایدو یه دست کرد اینه همینجوری هرکی از راه رسید بگه محمد هستم که نمیشه حالا اگه دووست دارید میتونید ثابت کنید که من اشتباه میکنم
    اگرم نمیخواید همکاری کنید دیگه یه راه میمونه که میدونیم هر جفتمون

چند بار جواب نوشتم اما دیدم شاید غیر محترمانه باشه پاک کردم
    فکر نکنم ادامه این گفتگو با فردی که از همون اول مبناش عدم صداقت طرف مقابله فایده ای داشته باشه.
    من میرم به اونایی که بهمون گفتن بیایم اینجا اکانت بکشیم بگم که شما ما رو پیدا کردید و نقشه شکست خورده ، شما هم درس عبرتی به ما بدید که تو تاریخ ثبت بشه

با احترام

مرحله اول میتونید به اونایی که بهتون گفتن بیاید اینجا اکنت بکشید بگید بیان بهمون تضمین بدن که مشکلی ایجاد نمیکنید
    یا خودتون بیاید قشنگ معرفی کنید کی هستید بدونه زیر رو کشیدن بگید کی هستید تا باهم کنار بیایم

ارادت
    بنده هم محمد هستم
    با چند تا از دوستان تصمیم گرفتیم برای تجدید خاطرات یه سرور بازی کنیم که با توجه به تعطیلی ir اومدیم اینجا و شانس ما رو انداخت جنوب غرب.
    شما لطف کنید شرایطتون رو بگید که من شب با بچه ها در میون بذارم.

عزیزم بنده محمد هستم فعلا وضیفه پاک سازی ساید با منه شما از خودتون بگید عزیزم

میتونم بپرسم دارم با کی حرف میزنم و چه سمتی تو ربلز داره؟
    چون از شما دوستان تنها پارسا رو میشناسم که اتفاقا دیشب لطفش شامل حال ما شد
    -----------------------------------------------------------------------------------------------------------
    مکالمه زیبایی بود نه؟ بریم بعدی

تاریخ 12 بهمن (چند ساعت بعد نامه گوگولی) اتحاد کلاهبردارا شروع کردن به کاتا کردن کپ من از طریق دهکده ای که چسب کپ من که با پلن صفر کردن من ساخته بودن و توش کاتا کشیده بودن که نشون میده حداقل از یک هفته قبل برنامه صفر کردن ما رو داشتن که تونستیم اینزرت کنیم .
    همون موقع لینکها رو تو یه گروه قدیمی مال سرورهای گذشته قرار دادیم تا با دوستان به اشتراک بگذاریم که مجید عزیز فرداش در جواب پستهای کلاهبردارا اتفاقات رو تعریف کرد.
    حالا بماند که شماها و پارسای عزیز بهمون انگ نفوذی و جاسوس رو زدن . همون روز با ناصر تو واتس اپ صحبت کردم و تقریبا همه چی اوکی شد ولی بحث تو فروم هنوز داغ بود.

تاریخ12 بهمن ساعت 12 (روز 16 بازی) شروع پلن ربلز بر علیه ما 24 موج کاتا به روی کپ من و هشت موج کاتا روی کپ یگی دیگه از بچه ها
    اون روز ما تو فروم خیلی از ربلز گلایه کردیم که چرا ندیده و نشناخته دارید این کار رو میکنید ولی جواب گرفتیم چون شما تو فروم بر علیه ما حرف زدید پس مخالف ما و نفوذی هستید! بعدش مجبور شدیم خودمون رو معرفی کنیم که آقا مایین ، معرفی نکردیم تا بچه هایی که منتظر بودن ما بیایم و بهشون گفتیم نیستیم یا اونا که میگفتن دوباره بریو تشکیل بدیم و گفتیم نه ازمون شاکی نشن.با ناصر هم حرف زدم گفتم خیلی از دست بچه ها شاکی شدیم و اکانتها رو زدیم رو حذف ، حتی گفتم مهاجر بکش کپ منو بگیر

به شکل جالبی بعد معرفی ساعت 17 همون روز دوباره 24 موج کاتا روی کپ من لانچ شد:دی تا الانم که زیباست درسته؟

تا اون روز واکنش ما چی بوده؟ هیچی

دیگه نمیشه که همه چی بهت بگن تو فروم ؛ هر کاری هم بخوان بکنن تو بازی بعد بشینی به به چه چه کنی ، ما هم از حذف برداشتیم و قرار گذاشتیم تا حد توان بجنگیم.حالا شما میای با شمال میجنگی میری یکم غارتشون میکنی ولی ما یکم جواب محکمتری به رقیبمون میدیم. همین
    خواهشا این دف ریختن رو پیراهن عثمان نکنید جار بزنید ، بعد این همه بلایی که سر ما اوردید ما هر طور دوست داشته باشیم رفتار میکنیم.هیچ جای قوانین هم ننوشته جرمه .اینم از این

راستی ما یه مکالمه کوتاهی هم با پارسای عزیز داشتیم که بعد معارفه و چاق سلامتی گفت برم فروم بخونم که انگار بعد دو روز هنوز مشغوله فروم خوندنه.حالا دیروز یه تایم خالی هم پیدا کرد هشت موج دیگه کاتا فرستاد سمتمون که بگه هنوز به یادمونه.

ببینید دوستان ، بهتون حق میدم ناراحت باشید اما خواهشا مسئولیت اعمالتون رو گردن بگیرید و اشتباهاتتون رو گردن بقیه نندازید.من دیشب به ناصر هم گفتم ، گفتم به پارسا هم منتقل کنه که از ما عذرخواهی کنید بابت تهمت هایی که زدید ما هم تموم میکنیم میریم اما پست های امروز ناصر نشون داد خیلی راغب نیست ، حالا یا هنوز فکر میکنه ما نفوذی هستیم یا غرورش اجازه نمیده.

نهایتا همه اینا بازیه .تو همین سرور عزیزانی تو هر چهارساید هستند که تجربیات تلخ و شیرین زیادی با هم داریم.یه روز دوست بودیم یه روز دشمن ، تو فروم کلی بر علیه هم پست گذاشتیم اما سرور که تموم شد ، همه چی تموم شد.

من گفتنی ها رو گفتم خودتون نتیجه گیری کنید
    در اخر از همه دوستان عزیزی که به اکانتشون آسیبی وارد شده عذرخواهی میکنم ، سرباز برای کشته شدنه ، فرض کنید قربونی کردید برا سلامتی خودتون:دی

آرزوی سلامتی برای همه عزیزانی که دچار کسالت هستن علی الخصوص دانیال عزیز

خوبی صادق جان؟ رو به راهی؟

اینقدر عصبانی نباش ، یه نفس عمیق بکش ، آرامش خودتو حفظ کن بعد شروع کن به خوندن فروم.شاید جواب سوالات رو بگیری . اما چون دوستت دارم مجددا جواب میدم

سوال اول: ما مخالف مولتی بازی هستیم اما اینقدر زیاد شده این مدت دیگه در مقابلش خیلی جبهه نمیگیریم ، چون تجربه نشون داده این بحث به نتیجه نمیرسه.بحث هایی هم که چند روز پیش شد سر عدم رعایت قوانین و پوش بود نه مولتی بازی.الان هم صرفا داریم از مولتی ها به عنوان یک نقطه ضعف استفاده میکنیم.نکنه انتظار داری با هزارتا گرزیم برم به کپ توتال اتک بدم یا با چند کی نیزه بیام همر دف کنم؟

سوال دوم: نه عزیزم به جنوب غرب که رسید گل نکرد ، به دشمنامون که رسید گل کرد:دی از دیدگاه ما هر کس که بهمون حمله کنه دشمنه مگر اینکه شما از اونایی باشید که رفقاتون رو کاتا میکنید و به دشمناتون کمک میکنید! خواهشا هر اتفاقی میوفته پشت کلمه ساید و جنوب غرب قایم نشید.ما هم پلیر جنوب غرب بودیم که رومون اتک اومد ، اون موقع اخلاقیات شما کجا رفته بود هواخوری؟ وقتی رومون لانچ میکردید گفتید آخی این تو جنوب غربه نزنیمش؟ اتفاقا گفتید چون تو جنوب غربه بزنیمش:دی ما فقط یکم از الطافتون رو جبران کردیم، همین

سوال سوم: شما هم مثل ناصر دوست داری از آخر تحلیل کنیا:دی برای بار هزارم اولین تهاجمی تو ساید که به همه این مشکلات دامن زده توسط اتحادفخیمه " کلاهبرداران" رخ داده اول کاتا میکنید ، بعد تو فروم تهمت میزنید ، بعد مجدد کاتا میکنید حالا اومدیم یکم ازتون لاست گرفتیم شدیم داعش؟ نکنه انتظار داری فقط شما بزنید ما هم بگیم ماشاالله ماشاالله! عشقم وقتی یه درگیری رو آغاز میکنی ممکنه یکم هم آسیب ببینی ، طاقت بیار رفیق

خط آخر:عزیزم وقتی میگم خون جلو چشماتو گرفته نمیخونی همینه دیگه ، کامل توضیح دادم تو پست قبلیم.من و ناصر مثل دو تا انسان عاقل و بالغ صحبت کردیم و من بهش گفتم چشم اگه ببینیم از کلاهبردارا لاست گرفتیم بک میکنیم بعد یهو بدو بدو میپری تو فروم که کشف کردم کشف کردم اینا عناصر نفوذی کفار و مشرکین هستن ، منم طبیعیه جبهه بگیرم در مورد این قضیه.

پست بعدی:مرسی از آنالیز های دقیقت ، احسنت از اولش بگو دیگه ،مشکلتون کتیبه بود:دی شما میخواید بزنید فکر کردید رقیب اومده براتون! اینقدر که موشکافانه و دقیق بررسی میکنی حس نکردی یکم ضایعه ما یه اتحاد جدا زدیم؟ جالب ترین قسمت موضوع اینه که ما اصلا مختصات برامون مهم نبود و نزدیکترین کراپر اطراف اسپانمون رو گرفتیم(میتونی چک کنی). بگو وقتی دیدیم کپ های خوب تو موقعیت مناسب رو گرفتید و ما عقب افتادیم بهمون بر خورد .

در مورد پست ناصر عزیز هم:

هر کس بر اساس چیزی که دیده این موضوع رو تحلیل میکنه ، ممکنه یکی بگه ما برای ساید مشکل ایجاد کردیم ، یکی فکر کنه پارسا به خاطر مشکلات شخصی باهامون اینطور رفتار کرد ، یکی فکر کنه ناصر به خاطر منافع شخصی به ساید آسیب زد.
    اگر کسی قرار باشه بعد این همه توضیحات روم براش سیاه باشه ، اصراری به تغییر نگرشش ندارم ،من قرار نیست رضایت همه رو جلب کنم ، گفتنی ها رو گفتم بقیش رو میسپارم به قضاوت دوستان

میخواستیم سکوت کنیم تا الکی فروم شلوغ نشه اما متاسفانه وقتی حرف نمیزنی دوستان هر چیزی که دوست دارن نثارت میکنن.

ما شروع کننده این درگیری نبودیم ولی قطعا در حد توانمون به طرف مقابل آسیب میزنیم تا فکر نکنن خیلی شهر هرته.بیان تو فروم هر چی دلشون میخواد بار ما بکنن ، تو بازی بیان کاتا بکنن و هیچی به هیچی.

اولا تو سروری که توتال سایدش میاد آموزش بات و وی پی اس میزاره اونم تو فروم عمومی و همه به به و چه چه میکنن لیدر دیگه میاد به اینکه میتونه با بازار پوش کنه افتخار میکنه ، اون یکی میاد به مولتیای سه رقمیش افتخار میکنه ، یهو یکی دوان دوان میاد از مولتی بازیش تو کام تعریف میکنه مولتی هانتر هم که فکر نکنم اصلا وجود داشته باشه نیاید دم از قدیم کنید.قدیم اگه اینجا بیاد به دف ریختن تو مولتی نمیرسه همون پنج شش صفحه اول فروم وسط کل کل مولتی بازی ها سکته میکنه میوفته رو دستتون.

بله ما تو مولتیای ربلز دف ریختیم چون اونها ما رو مورد هجوم قرار دادند و هنوز هم حملاتشون ادامه داره (اخرین کاتاهاشون دیروز رسید برای صرف چای پیشمون) و ما هم در جواب هر طور که صلاح بدونیم مقابله میکنیم.حداقل کارای ما باعث شده یکم زحمت بشکن رو مولتیاشون لاگین کنن ، دف بک بدن تا ببینیم دوستن چطوری روزی چند بار دویست تا مولتی رو چک میکنن ما هم یاد بگیریم.این که وی پی اس بخری اکانت بندازی رو بات بعد پلن بدی حاجی حاجی مکه که پرو پلیر نمیسازه .وقتی میگید میتونیم میکشیم خوب اینها هم زحمات مولتی بازیه.

نکته بعدی در مورد ناصر

اولا ناصر عزیز شما به عنوان اولین کسی که آتش اختلاف رو تو ساید شعله ور کرد و صرفا به خاطر طمع به کپ بنده کاتا رو شروع کرد قشنگ نیست بیای حرف از گند زدن به ساید بزنی.

دوما شما دیشب بهم پیام دادی در مورد دف تو فارم بهت توضیح دادم برای شناسایی مولتیای ربلزه و میگم اگه جایی اتک کلاهبردارا میاد یا اشتباهی تو فارم عمومی دفی رفته بک بدن ، بعد میبینم پلیرت میاد هر چی دلش میخواد بهمون میگه؟ انتظار داری خوشحال بشم؟انتظار داری بازم دف رو بک کنم تا شما آسیب نبینید؟ وقتی میبینم نه تنها به پلیرت نمیگی اشتباه میکنه بلکه میای تو فروم خودت هم همین اتهامات رو بهمون میزنی انتظار داری بگم ویوا کلاهبردارا؟ نه تنها گفتم کسی بک نکنه اتفاقا گفتم بیشتر دف بفرستن تا حداقل یه مقدار از حرفی که زدید محقق بشه پس فردا نگن فلانیا دروغ گفتن:دی

سوما اشکال نداره ، تو فروم که خیلی لینک یا تحلیل نمیاد ، شما هر کاری برای مقابله با مولتی بازی کردی رو کن بقیه لذت ببرن ، اگه مولتی کاتا کردی ، اگه دف ریختی.یهو نیای بگی منم میرم غارت میکنم مولتیشون رو ها! این زیاد مقابله نیست بیشتر هم سفره شدنه

ما که از اکانتمون چیزی نمونده و بزنید نزنید اهمیتی نداره ، اما فکر کنم بتونیم یه چند شب دیگه باعث بشیم یه سر به مولتیاتون بزنید چک کنید.

پی نوشت:دیشب تو یه گروه با بچه های قدیمی حرف این سرور بود که بعد معرفی کاتا شروع شد بچه ها گفتن نباید میگفتی پلیر لرد ویکی و دوال حامد بودی، پارسا خیلی خاطره خوبی با اسم لرد ویکی نداره.امیدوارم این رفتارها عقده گشایی سرور های چند سال پیش نباشه.

همون ده برای اینکه تولید داشته باشه قطعا باید براش هزینه بشه دیگه درسته؟ همون اول که فول نیست.
    هجده تا ریسورس باید 10 بشه که حدود یک میلیون هزینشه ، حدود دویست و پنجاه هزارتا هم خرج آسیاب و نونوایی و چوب بری و...
    ساختمان اصلی ، انبار ،انبار غذا و اینا هم فرض میگیریم با گلد و منابع ماجراجویی و... حل شدن
    دهکده هم که همون ابتدای روز سوم کامل فول نیست پس شما نمیتونی بگی کل هفته رو داشته با ماکزیمم توان منابع میداده ، در بهترین شرایط تو یک هفته خرجش با دخلش بخونه و یر به یر بشه

در مورد غارت طبق اون چیزی که دیدم جناب یویو اگر تو تاپ بوده باشه در بهترین حالت رنک 7 هست ( رنک یک تا شش مشخصه و مدالشون رو گذاشتن ولی جناب یویو مدال نذاشته، دلیلشم نمیدونم!) غارت نفر ششم پنج میلیونه پس غارت یویو باید کمتر از پنج میلیون باشه