نقد و بررسی سرور فینال | آغاز 25 بهمن 1398 |

• بعید میدونم انقدر سریع کم بیارن لیدرهای ne!!! ساید بسیار خوبی هستن و حیفه قرار باشه خراب شه سایدشون!!! هنوزم که هنوزه ساید برتر هستن و سه به یک واجب!!! امیدوارم وارد جنگ داخلی نشن

هیچ کس زیبایی ها را به یاد نخواهد آورد، ما تنها برندگان را به خاطر می آوریم.

• خسته نباشید میگم به دوستان جنوب شرق بابت دفاعی که کردن D: دیوارتون بلندتر

امروز بعد از ساعتها بیخوابی متوجه شدم که شورای لیدری شمال شرق عملا بی معنا و بی مفهوم بوده.دوستان بدون اطلاع اعضای شورا میرن پشت پرده کارهایی انجام میدن که دور از ادب و معرفته،دوست عزیز شمایی که امتیازات ساید رو به بنابه اعتبار رفاقتت جابجا میکنی با یه پلن ساختگی و یک مرز رو برای ساید مخالف امن میکنی تا بده بستان های پشت پرده رو عملی کنی توهین کردید به همه کسایی که دارن زحمت میکشن.سیاست شما واسه تیم شماست نه کل ساید.نمیخوام متن طولانی بشه.شمال شرق دیگه انتظاری از تیم ما ندارد.

راستي يك نكته براي دوستاني كه به جاي وقت گذاشتن روي اكانت هايشان ميان پست ميزارن براي پلير شدن نيازي پست تو فروم گذاشتن نيست

يا حق موفق باشید

سامان

سلام دوست عزیز

1.بهتر نیست قبل از پست یکم فکر کنی شما مسائل داخل سایدی رو نباید تو فروم بگی

2.شما باید به بقیه اعضاشورا اعتماد کنی و هر اتفاقی در Ne میوفته مطمئنا به نفع همه پلیرا ساید هست

3.دوست عزیز شما تا جلو دماغت رو میبینی بعضی اوقات کتیبه و همرهایی باید دیوار بشن

پ.ن:رفقای Nw برید چشمانتون رو از Se بگیرد

• سلام سامان

اول اینکه از بچه های تو کدومشون تو این پلن بودن که کاسه داغتر از آش شدی

دوم اینکه خیلی وقته زیر زیر داری یه کارایی میکنی تا همه بهت احترام بزارن ولی اینو بدون هیچی نیستی

الانم برو ببین کیا لایکت کردن و اب رو تو اسیاب کی داری میریزی

• حرف شما درست اما تصممات گاهی اوقات در لحظه گرفته میشن و لازم نیست برای شما گفته بشه دوست عزیز

من گفتم خدمتتون که لازم به پابلیک کردن بعضی از مباحث نیست و نباید مشکلات داخلی به فروم کشیده بشه

اتفاقا به خاطر اینکه عضو شورای لیدری هستن نباید این بحث رو داخل فروم مینوشتن

راجب لیدر قدیمی شمال شرق هم یک تجدید نظر بکن عزیزم

• سلام سامان

دوم اینکه خیلی وقته زیر زیر داری یه کارایی میکنی تا همه بهت احترام بزارن ولی اینو بدون هیچی نیستی

ببین برادر یکی از دلایلی که شما اینجا داری رجز میخونی سامان و تیمشه مگر نه تو هیچی نبودی که بخوای سر و صدا کنی تو فروم و کسی ببینتت

اگر هم چیزی گفت سامان که بدت اومد میتونی بری تو پی ویش و صحبت کنی

نه اینکه اینجا بیای چرت و پرت بگی

این فقط یه بازیه و ما ها تو یه سایدیم

بین ساید و برد و رفاقت، دوستی ما و رفاقتمون مهمه

به اندازه کافی دشمن شاد شدیم تو بازی

ادامش بدین بد تموم میشه...

فقط از این به بعد وقتی یکیو مخاطب قرار میدی عواقبش رو بسنج و یجوری رفتار کن که بشه بعدا جمعش کرد

• سناریو جدید شمال شرق

دست های پشت پرده دارن آمار میدن

ما از دست های پشت پرده کرونا گرفتیم

جهیزیه دخترم پشت پرده بود، الان کرونایی شد، آخه این انصافه؟

هشتگ طوطعه های اسرائیل

هشتگ ما از موصاد خوردیم

هشتگ مپ کجه

پ ن: چاه نفت اس ای فوران کرد پاچید رو ان ای<X<X<X

• اره سامان جان شما کلا حرف نزن ، چه کاریه ، کل اسپیدترا دو تا پست گذاشتی اونم نمیذاشتی ، چرا تیم حرفه ای رو ناراحت می کنی

بزار مثل علی کینک اس ای ترو هم بدن دست باد فنا والا خودت هم همون سرور بودی دیدی چی شده گفتن نداره ، الان دیگه فکر کنم قشنگ حس می کنی حس علیو

ولی فقط این دعوا زرگری نشه مثل پروفایل ویکتوریا جوون که واسه زدن یه احمق در پلن دبستانی از اتحاد رفت بیرون ، این داستان هم احتمالا برا فرار از سه به یک باشه این دعوا، مگر اینکه همر رو هم لانچ کنید بزنید همو شلو پل کنید باورمون شه وگرنه ne خیلی همر داره ، خیلی جنگ آموز داره ، خیلی هم فروم نویس که می خواستن ۶ به یک بزنن

• کسی که تو پلن هیچ نقشی نداشته حتی حضور توی تیم اسپیک هم نداشته

کسی که نمیتونه عین همین پلن رو بره (درسته دیوار شده ) شائبه هنوز زیاده و لینک اسکات هاش هست که پلن توسط دستهای پشت پرده لو رفته 4 میل دف جمع شده اون تارگت بقیه تارگت ها 300 ک هم دف ندارن

نباید بیاد و انتقاد بکنه ، هر موقع تونست از اون بهترشو لانچ کنه میتونه نقد بکنه

دشمن شاد کن لیدر شما شده اب تو اسیاب دشمن میریزه

عواقبش هرچی هست من گردن میگیرم بفرما شما هرکاری از دستت بر میاد انجام بده

• سلام سامان

رضا جان

بحث بودن یا نبودن در پلن نیست

بحث پتانسیل سایده

ما و تیممون از این که پلن رفتین ناراحت نیستیم و نخواهیم بود

دیگه اینقدر بعضی چیزارو گفتیم خسته شدیم

خودتون خوب میدونین بحثی که ایجاد شده چیه و منشا این بحث کجاست

و اینو بدون توی این چند سرور اخیر من ندیدم که سامان پشت پرده کاری کرده باشه و هر حرکتی بوده کاملا با شورا هماهنگ شده بوده

اگر بقیه به سامان احترام میذارن چون بی احترامی و ۲رویی ندیدن ازش

امیدوارم از حاشیه سازی پرهیز کنید و بگذارید زمان همه چیز رو مشخص کنه

پ.ن: قبل از گرفتن گلد میگفتین واسه دف سازاست و حالا میگین خودمون گرفتیم به هیچکس نمیدیم😂 باشه گلد واسه خودتون ولی دف همراتونم خودتون بدین دیگه.مرسی اه

پ.ن: با تشکر از بچه های تیم فونیکس

پ.ن: قال کاوه(ع): گ ن س

پایدار باشید

• هر سایدی واسه خودش پلیرای قابل احترامی و قدیمی داره که تمام سرور قبولشون دارن و به واسطه اونا شخصیت اون ساید شکل گرفته.

حال و روز امروز NE بخاطر اینه که این افراد قابل احترام و قدیمی منزوی هستن و جاش یکسری افراد بی هویت دارن پادشاهی میکنن و فقط دنبال اینن که از پتانسیل های این ساید استفاده کنند تا از کسایی که قبلا حالشون رو گرفتن (تیم زئوس) انتقام بگیرن.

بودن این افراد توی هر سایدی بیشتر از همرا و دف هایی که میسازن واسه اون ساید هزینه داره.

گفته بودن چرا کلاهبرداران به فلان جا کتیبه داده و برای فلان کس داره دفسازی میکنه.

فرق ما و اون گروه خاص توی شمال شرق اینه که ما اهداف دم دستی خودمون مثل لذت بردن خودمونو فدای هدف های بزرگتر متامون کردیم ولی شما یه سایدو فدای خودتون کردید تا حال زئوس یا امید و رضا انزلی رو بگیرید و الانم دارید همه ی اون ساید رو با خودتون میبرید ته دره.

امیدوارم موفق باشید.

• کسی که تو پلن هیچ نقشی نداشته حتی حضور توی تیم اسپیک هم نداشته

کسی که نمیتونه عین همین پلن رو بره (درسته دیوار شده ) شائبه هنوز زیاده و لینک اسکات هاش هست که پلن توسط دستهای پشت پرده لو رفته 4 میل دف جمع شده اون تارگت بقیه تارگت ها 300 ک هم دف ندارن

نباید بیاد و انتقاد بکنه ، هر موقع تونست از اون بهترشو لانچ کنه میتونه نقد بکنه

دشمن شاد کن لیدر شما شده اب تو اسیاب دشمن میریزه

عواقبش هرچی هست من گردن میگیرم بفرما شما هرکاری از دستت بر میاد انجام بده

تو اصلا کسی نیستی که بخوای گردن بگیری

اگر قراره با چهارتا استدلال...ی گند بزنید به برتریمون مقابل اینا

بسم الله...

معنیه شورا رو تو دهخدا هم نوشتن یه سرچ کن

سر این پلن خیلی خبری نشده چهار تا همر از رده خارج شده سایدمون از 400 تا همری که داره دیوار شده

مشکل این نیست

مشکل توهین های شماست که برا ساید ممکنه گرون تموم شه

• ما هم میگیم خبری نشده 4 تا همر رفته توی دیوار فدای سر شمال شرق

لیدر شما کاسه داغ تر از اش شده و مسائلی که نباید رو تو فروم مطرح میکنه

کسی هستم یا نیستم هم میتونی امتحان بکنی

اکانت لیدوکائین

بسم اله

• متاسفانه بعضی از دوستان مو میبینند و من پیچش مو

همون روزی که کتیبه احمق ne از اکانت NO‌.ONE زده شد من متوجه شدم که این کتیبه دو دستی و طبق توافق قبلی تحویل ساید جنوبی شده و متای کثیف دو ساید شرقی بسته شده. اونروز هیچ کس حرف منو جدی نگرفت تا اینکه امروز ثابت شد.

این حرکت از اعضای لیدری شمال شرق که پلن سایدشو لو داده و تارگت رو به ساید مقابل اعلام کرده مهر تاییدی بر گفته های قبلی من و سیاست کثیف پشت پرده بوده و هست.

دلم میسوزه برای پلیرهای ساده ای که همراشون برای سیاه نمایی و رد گم کنی داره دیوار میشه و متاسفانه زحمات پلیرها هیچ ارزشی برای لیدرا نداره........

و در آخر به پلیرهای خوب و دوست داشتنی هر ۴ ساید اعلام میکنم اینقدر با پست هاتون اسباب خنده لیدرها فراهم نکنید واقعیت پشت پرده با چیزی که شما میبینید و دربارش هر روز چند صفحه پست میذارید فرق میکنه

• فتیله رو بکشید پایین از فروم برید بیرون
    برید تو تیم اسپیکتون، دیسکوردتون گروه تلگرامتون هر جا دارین برین همونجا دعوا کنین و همدیگه رو
    !ویرایش کنید

ادعای لیدریتونم میشه، اسم اکانت و سابقه بازیم میذارید زیر پستاتون... چاییدین بابا
    اگه ۴ تا پلیر سرور اولی بودین خبری نبود، مسخرگی تو اینه که همتون ادعاتون شاخ گاو رو شیکسته، جمع کنید از تو فروم

پ ن: کار به کجا کشیده که من که روز اول آتیش بیار سه به یک کردن بودم الان باید بیام به خاله بازی ش ش بتوپم.

• سلام سامان

با عرض سلام و احترام خدمت تمامی پلیرهای عزیز سرور و پلیرهای ساید ان ای چه دوست دارانش چه فروشنده هاش

آقا رضای عزیز شما به خاطر سن و سالتون کاملا مورد احترام بنده هستید اما بعضی حرف ها رو در شرایط غیرعادی زدید که لازم دونستم تا یه سری مسائل رو توضیح بدم

یادمه روزی که وارد سرور شدیم قرار شد تا آخر سرور یک تیم باشیم و بچه های ما و شما نداشته باشیم پس لطفا با عبارت بچه های ما و تو مرز بندی نکنید بین دوستان

و اما در مورد موضوع دوم باید بگم کسی که خودشو زده به خواب رو نمیشه از خواب بیدار کرد وگرنه هر کسی دو تا چشم بینا داشته باشه میتونه ببینه و درک کنه که چه اکانتهایی و چه پلیرهایی دور سامان هستن تا شیرفهم بشه که سامان خیلی حرفا برا گفتن داره و خیلی بیشتر از چیزی که تو ذهن دوستان نمیگنجه مورد احترام هست سامان همیشه خط قرمز ما بوده و هست و خواهد بود و بی احترامی به سامان بی احترامی به کل تیم فونیکس هست و تیم فونیکس و بنده به عنوان کوچکترین پلیر این تیم بزرگ اجازه همچین بی احترامی رو به هیچکس نمیدیم

رضا جان کلا بعضی ها به بازی سالم حساسیت دارن به شما و تیمتون که مورد احترام من هست جسارت نمیکنم منظورم شخص معلوم الحالیه که به زحمت پلیرهای سایدش احترام نمیذاره شخصی که خود رای عمل میکنه و پلن یه سایدو لو میده

واقعا بعضی ها مثال نقض عقل سالم در بدن سالم هستن طرف میره پلن لو میده که نان کپ ساید مقابل نپره و به جای اون امتیاز برای زمان واندر از اون ساید بگیره که همون نان کپی که میشد بپره شاید رو واندرمون بلند نشه و اگر سامان حرفی میزنه به خاطر دلسوزی برای زحمات یه سری پلیرهایی هست که همراشون توی پلن لو رفته دیوار شده و سامان مثل بعضی ها نیست که برای خودشیرینی زحمات یه ساید رو به فنا بده و برای پلیرهای ساید حتی پلیرهایی که توی تیمش نیستن ارزش قائله و من به نوبه ی خودم افتخار میکنم که توی تیم همچین لیدری دارم پلی میدم که براش شرافت اولویت داره به واندر

اکانت TRaDeR-NaTaR

کسی مشکلی با سامان داشت بسم الله

• جسارت نمیکنم منظورم شخص معلوم الحالیه که به زحمت پلیرهای سایدش احترام نمیذاره شخصی که خود رای عمل میکنه و پلن یه سایدو لو میده

یادته نشسته بودی گریه میکردی مدیریت نصف مولتی هاتو بن کرده بود؟ یادته کی مشکل رو حل کرده بود؟

میدونی اگه اون مولتی ها نبودن الان اینجا زبون قد قد کردن علیه همین شخص رو نداشتی؟

یه پستی یکی گذاشت نمیدونم چرا مدیریت حذفش کرد. تو دفساز فرزاد پانیشر بودی هر سرور با یه اکانت پنج شش دهکده ای که بهش 15 تومن هفتگی میدادین.

اینو هیچوقت فراموش نکن.

سجاد یاسمیه کیه همون آدمت کرد با بات و مولتی و الا تو همون trader با حروف کوچیک تو سری خور بودی که همراه فرزاد پانیشر از شمال شرق پرتت کردیم بیرون.

الان برا من با حروف بزرگ اسم اکانت مینویسه. آچیل اده

پ.ن: الان میره از ادریس اطلاعات بگیره بیاد جواب بده. نیازی نیست داداش من تا حالا کار شاخی نکردم و فقط برا تیم بازی کردم ولی خیانت و رفیق فروشی نکردم.

سیاستمدار انسان‌ ها را به دو دسته تقسیم می‌ کند؛ ابزارها و دشمنان.

پست 1 بار ویرایش شده،, آخرین بار توسط Yaghi ().