Posts by Piranha

رفقا
    اول سرور من این روزو دیدم، اومدم ده بار گفتم بیاین تا کار از کار نگذشته سه به یک کنید، اگر کتیبه ها اومد و رفت رو این اکانتا دیگه نمیتونید جمعش کنید... اگر مولتیا پا گرفت دیگه حریف نمیشید...هر ساید فک کرد الان خودش با ش ش متا میکنه و میره زیر سایه ش ش متاوینر میشه، نکردید تا شد امروز روزی... همون روز حواستونو جمع نکردید که تاما میایم این حرفا رو میزنیم ۴ نفر که سر سفره پدر مادرشون بزرگ نشدن چجور میان هرچی لایق خودشونه رو نثار ما میکنن، این نشونه این بود که از حرف ما میترسیدن چون خودشون میدونستن چه خبره...
    حالا سرور رسیده به جایی که دیگه حریف نمیشید.
    یه راه پیش روتونه
    یه سایده با تعداد محدود پلیر و تعداد نامحدود مولتی... مولتیا رو بزنید، تو مولتیا دف بریزید، هدفتونم بذارید جنگی بازی کردن و لذت بردن، نترسید که مولتیاتونم بزنن، ش ش رو مولتیاش میچرخه، الان اگه ۳۰ ملیون دف هست به پشتوانه مولتیای زیادشون هست، مولتی زنی گسترده رو بذارید تو دستور کار...
    نمیزنید؟!
    آخر سرور که نه میتونید سه تا واندرتونو جوری پر کنید که همرا اثر نکنه و نه میتونید از رو دف ملیونی واندرو بیارید پایین میبینمتون، میام دوباره براتون پست میذارم

فتیله رو بکشید پایین از فروم برید بیرون
    برید تو تیم اسپیکتون، دیسکوردتون گروه تلگرامتون هر جا دارین برین همونجا دعوا کنین و همدیگه رو
    !ویرایش کنید

ادعای لیدریتونم میشه، اسم اکانت و سابقه بازیم میذارید زیر پستاتون... چاییدین بابا
    اگه ۴ تا پلیر سرور اولی بودین خبری نبود، مسخرگی تو اینه که همتون ادعاتون شاخ گاو رو شیکسته، جمع کنید از تو فروم

پ ن: کار به کجا کشیده که من که روز اول آتیش بیار سه به یک کردن بودم الان باید بیام به خاله بازی ش ش بتوپم.

این توهینه ولی این نه

یه بخش کوچیکی بود از اینکه مشخص کنه کی توهین و شروع کرد و من حتی ادامه ندادم :))بقیه حرفاتم میزارم به حساب اینکه 15 سال به زور سن داری :D از اقا بالاسرت بپرس تراوین و کی بهش یاد داد شاید اسم منم شنیدی البته انقدر پرو هست که خیلی چیزا رو بندازه تو دهن شما بچه مچه ها تا بیاید فروم و پر کنید
    من اون روباه مکار و میشناسم شاید تو فروم نباشه ولی فروم رو میچرخونه :))) ولی اینبار جای اشتباهی اومده برگشت ممکنه پاشو بکشه رو زمین :D :D
    تو هنوز خیلی جا داری تا پخته شی بچه جون پیشنهاد میکنم کمتر تایپ کنی بیشتر رو فکر و منطق بری جلو
    اینم اخرین جواب من به کسایی که دنبال دیده شدن هستن و میخوان فروم و بکشن تو انحرافی . خب میگفتید 3 به 1 ؟ 1500 تا اکانت چی شد پس خیلی تحلیل های سنگینی میکردید

بذار یه تیکه برات رو کنم:
    شاید داداش بزرگترت جزو اون دسته باشه، شاید شاید، شایدم نباشه
    ولی قطعا تو سنت به این چیزا نمیخوره :)

این توهینه ولی این نه

یه بخش کوچیکی بود از اینکه مشخص کنه کی توهین و شروع کرد و من حتی ادامه ندادم :))بقیه حرفاتم میزارم به حساب اینکه 15 سال به زور سن داری :D از اقا بالاسرت بپرس تراوین و کی بهش یاد داد شاید اسم منم شنیدی البته انقدر پرو هست که خیلی چیزا رو بندازه تو دهن شما بچه مچه ها تا بیاید فروم و پر کنید
    من اون روباه مکار و میشناسم شاید تو فروم نباشه ولی فروم رو میچرخونه :))) ولی اینبار جای اشتباهی اومده برگشت ممکنه پاشو بکشه رو زمین :D :D
    تو هنوز خیلی جا داری تا پخته شی بچه جون پیشنهاد میکنم کمتر تایپ کنی بیشتر رو فکر و منطق بری جلو
    اینم اخرین جواب من به کسایی که دنبال دیده شدن هستن و میخوان فروم و بکشن تو انحرافی . خب میگفتید 3 به 1 ؟ 1500 تا اکانت چی شد پس خیلی تحلیل های سنگینی میکردید

۱- هر دو تاش توهینه، تو اول شروع کردی و جوابت رو شنیدی، متوجه این موضوع میشی؟! تا اینجا مساوی! با این تفاوت که تو توهین رو شروع کردی. اگر تا اینجا رو فهمیدی، الان جواب بده که توی پست بعدیت، جای اون سه نقطه چی باید قرار بگیره؟! آیا اون توهین آمیز نیست؟
    پس ادای آدم خوبا رو درنیار، بقیه رو خر نمیکنی، خودت رو کم هوش فرض میکنی با اینجور حرف زدن.

۲- تو شاید پانزده، شانزده یا هفده سالت باشه ولی من سنم خیلی بیشتر از این حرفاس، من تو رو میشناسم و از حرفای خودت کف گروه ها هم میشناسم، هرکی توی اتحادی با تو بازی کرده باشه سنت رو میدونه، پس بازم خودت رو مضحکه کردی، بهت میگم چجوری جواب بدی: باید بگی، بزرگی به سن نیست بهمنش آدمهاست به حرف زدن و احترام گذاشتنشونه!! ( و متاسفانه تو بزرگی از این جهت رو نداری، سعی کن سری بعد بدستش بیاری، برای همین داری رو سن مانور میدی، ولی امیر کوچولو! تو نمیتونی شناسنامه‌ات رو دستکاری کنی...)

۳- درباره اون قسمت که میگی کمتر تایپ کنم و بیشتر با فکر منطق حرف بزنم، میشه بگی معنی این جمله قصارت از نظر منطقی چیه؟؟!
    من به هر سبکی بخوام حرف میزنم تو که جزو اعداد قابل شمارش نیستی

اعداد قابل شمارش یعنی چی؟ یعنی عدد های کوچک یا بزرگ؟! میشه اینو توضیح بدی؟! اینکه من جزو اعداد قابل شمارش نیستم یعنی من خیلی بزرگم شاپسر، برعکس استفاده کردی. آيا چتی؟! یا مستی؟

خیلی دوست دارم بدونم منظورت از اون روباه مکار کیه؟ هیچ دستی در پس پرده نیست.

پ.ن : من به هر سبکی بخوام حرف میزنم تو که جزو اعداد قابل شمارش نیستی . گنده تر از توهاش ... نخوردن پس بپیچ به بازیت گل پسر اگر تو ماهی من تمساحم تو جوب میفتم دنبالت :))) ریپلای نکردم شاخ نشی بلاخره جوانی و جویای نام ما حرفامون و تو بازی میزنیم

بدون شرح

من طرفدار اینم که فروم پویا باشه، پر از کل کل باشه
    منتها یه عده ظرفیتش رو ندارن، داری باهاشون حرف میزنی و کل کل میکنی یهو فحش میدن، فحش دادن رو همه بلدن حالا تو ۴ تا حرف کاف دار بلدی، ده مدل توهین کردن بلدی، من 3 مدل بلدم.
    شما روند پستارو ببین
    ببین کی اول اومده توهین کرده و حرف رکیک زده؟! کل کل و تیکه انداختن جز روند بازیه، لذت بازی به کری خوندنشه
    آقایون ۴ تا فروم نویس تعیین کنید که بیاد درست جواب بده، نه اینکه در بیاد فحش بده بعدم پاشه بیاد جک بذاره کف فروم بگه میخوام جو رو عوض کنم.

این پست رو میذارم تا روزی که همین دو سایدی که الان شما سنگشونو به سینه میزنی اومدن تو همین فروم از یکطرفه و بیمزه شدن بازی شکایت کردن رپلایش کنم.
    این خط، این نشون.
    جذابیت بازی به زد و خوردشه با منابع محدود تا محدودیت ها ایجاد خلاقیت کنه، جذابیتش به زدن زدن زدن... یا خوردن خوردن خوردن... نیست.
    ما میدونیم، شما هم تو ش‌ش میدونید چه خبره، الانم که ناگهان از کوچک تا بزرگ فروم نویس شدین برای اینه که دستتون رو نشه و جو علیه‌تون نشه تا زمان تنفس مولتیارو بگذرونید.
    وقتی پا گرفتین با همین اخلاقی که الان به مخالفای عدم بالانس سرور میتازید به رقبا میتازید، دقیقا میبینم که با همین ادبیات، باا همین لحن، با همین توهین کردنا، با همین مسخره کردنا و بی احترامیا میاید بردتونو جشن میگیرید و خدا رو بنده نیستید.
    فروم رو هر ۴ ساید میبینن، اگر کسی تصمیم گیر هست و نمیبینه به گوشش برسونید، سرور آخر ۲ایکس آی آر رو یادش بیارید، سرور آخری که امرداد ج ش بازی کرد با همین حاج مجید آخیل که پشت شش در اومده تو ان سرور ش ش بود و حذف کرد، اینا نمونه سرورای یکطرفه هست.
    حالا تو یکیش (۲ایکس) رقیب حال داد و موند و خورد، تو یکیش رفت.
    تو این سرور هم اگر از الان تو فکر بالانس نباشید همین آش هست و همین کاسه، ازهمین الان بساط رو جمع نکنید بعدا نمیتونید.

من به این مسایل زیاد وارد نیستم، تراوین اصلی یه قابلیتی داشت میشد ازش خروجی sql بگیری (شاید حتی پسوندشم دارم اشتباه میگم ولی میدونم میشد یه سری آمار رو ازش گرفت و تحلیل کرد) ببین این سرورا چنین قابلیتی نداره؟! همه رو راحت کنیم

نرود میخ اهنی در سنگ..ما هم میگیم چطور میشه روز ۳ بیفته ۴۰۰-۴۰۰ تراوین در حالت نرمال حتی با ۲۰ هزار پلیر اونجا نمیفته که اینجا با ۲ هزار پلیر حالا شما مقاومت کن . دوستان تا کی میخوان راجع به این قضیه صحبت کنن خدا میدونه .

صحبت شما درسته، هر چقدرم اکانت زیاد بود نباید به این شکل پخش میشد، منتها شما تمام حرف ما رو نمیشنوی، داری فقط یک قسمتش رو تقطیع میکنی، فقط قسمتی که براش جواب داری رو گرفتی بقیه‌اش رو نادیده میگیری، حرف اصلی اینه که: طبق آمار، اکانت‌های شمال شرق از سه ساید دیگه بیشتره شما برای این چه جوابی داری؟

الله الله . این حرکت برا خود عمر و عاص قفله مشتی یه حرکتی بزن بگیم فوله نگیم مارا از شر شیطان رجیم حفظ بفرمایید :))))))))))))))) زشته اقا بازیتون رو بکنین این حرکتا خیلی زشته اگر میخواید 3 به 1 کنید بگید امادگی داشته باشیم نه اینکه بیاید اول ساید رو بد نشون بدین بعد هندونه بندازید زیر بغلمون و بقیه ساید هارو ترغیب به متای کثیف 3 به 1 کنید. اگر پای تحلیل بیاد وسط یه دو روز تایم میخواد تک تک مولتی های ساید ها رو با اسم نام ببرم تا ببینیم فقط NE این حرکت رو زده یا نه یا تمیز بازی کن یا دهنتو و ببند و فقط بازی کن . اینکه چنگ بزنی به هر ریسمونی برا بالا رفتن حرکت میزونی نیست و ضعف خودتو نشون میده پ.ن 1 : یه بنده خدایی اومده بود با لفظای خودم خودمو مسخره میکرد :)) یاد شوالیه سفید افتادم جاش خالی پ.ن 2 : میرسیم به همون مبحثی که چند وقت پیش بیان کردم (کم غر غر کنید بازی هنوز شروع نشده)

سلام خدمت جوب خواب عزیز (آقا توهین نیست، خودش یه مدت بیو تلگرامش بود) تو رو خدا تن و بدن عمر و عاص رو تو جوب! ببخشید، قبر! نلرزون... عمروعاص‌بازی وقتی هست که زیرپوستی و غیرمستقیم بخوای کسی رو ترغیب بکاری بکنی و فریب بدی، مرد مومن (چون الله، الله گویان وارد فروم شدی) من از روی عدد و رقم دارم فکت میارم و از اون طرف با فونت سایز بزرگ همه رو دعوت کردم به سه به یک شدن، این کجاش عمروعاص بازیه؟! حرف از این رو تر؟! ولله که خود علی‌ابن‌ابیطالب هم اینقدر رو بازی نمیکرد! مورد بعدی، خیلی خوشحال میشم وقت بذاری و تک تک مولتی ها رو از هر ساید و اکانت هست بریزی رو دایره! منم زحمت شمارشش رو بر عهده میگیرم ببینم آخر کدوم ساید مولتی بیشتر داره... این دوستمونم اول پستش اشاره کرد که داره فقط ۲۰ اتحاد اول رو بررسی میکنه... پولتیک قشنگیه که میای ماشین حساب دست میگیری و ادای آیدین جعلی رو در میاری، منتها دستت رو هست شاپسر، ۲۰ اتحاد اول مشت نمونه خروار هست برای کل سرور، یه نمونه آماری است، بلدی نمونه آماری و اینا رو؟! تو جوب یاد میدن؟

یا تمیز بازی کن یا دهنتو و ببند و فقط بازی کن . اینکه چنگ بزنی به هر ریسمونی برا بالا رفتن حرکت میزونی نیست و ضعف خودتو نشون میده

این تیکه خیلی بی ادبی حرف زدی، دهنتو ببند یعنی چی؟! لطفا بیشتر شعور داشته باش، نه اینکه بیشعور باشی، بلکه باید تو یه محیط عمومی که بهت تریبون دادن حرف بزنی، مودبانه حرف بزنی وگرنه سری بعد شیلنگ کثافتو جوری میگیرم به هیکلت که هیچ کارواشی قبولت نکنه. و اما جواب مودبانه به این قسمت(اونجوری که لایق شما، کل جمع و خودم هست): ببین میزون بودن یا نبودن رو براساس چه اشلی داری تعریف میکنی؟ از نظر من اینکه بازی یکطرفه بشه خیلی نامیزونه، شاید شما لذت ببری ولی دلیل نمیشه منم از بازی یکطرفه لذت ببرم، پس فتوا ننداز و از طرف دیگه، اگر نشونه ضعف ماست، شما از ما به خودمون دلسوز تری؟! بذار ضعفمونو نشون بدیم، بذار ترسمونو ابراز کنیم :P چرا تو ناراحتی؟!!

جدی
    بلاخره یک نفر همت کرد و گره از این راز سر به مهر بازکرد...
    چراا؟! واقعا چرااااا؟! چرا حق ساید کوشولو و جینگیلی شمال شرق رو با این چیدمانِ اشتباهِ اکانت ها ضایع میکنید؟! دلتون میاد! شمال شرق تعداد اکانتاش اندازه بقیه سایدهاست... فقط بخاطر چیدمان مغرضانه و گشاد، انلی و جاست، فقط بنظر میرسه :rolleyes: که تعداد اکانتاش بیشتره... اونم اگر بیشتر باشه نهایت ۵۰-۶۰ تا... تازه با این چیدمانشون حق بروبچه ها رو هم ضایع کردن الکی الکی اکانتای پلیردار رو بردن انداختن آخر مپ... اه... اصلا هم جمع تعداد اکانت های سه ساید دیگه کمتر از تک ساید ش ش نیست...

بیشتر جدی
    پیشنهاد میکنم برای جذاب شدن بازی، سه به یک بشه، اگه ملاک رو تعداد اکانتها بگیرید یک تک ساید از هر سه ساید اکانت بیشتری داره، یعنی تولید بیشتر، یعنی سرباز بیشتر، هر سایدی تک با این ساید درگیر بشه با توجه به چیدمان گشاد اکانت هایی که احتمالا بیشترشون هم مولتی و ساپورت هستن، باید برای کاتا کردنشون دو روز بکوبه تا بره برسه ولی کماکان جابجایی دفاع و منبع در خود سایت سریعتر از حمله حریف خواهد بود و حریفِ تنها در برابر این ساید از پیش مغلوب خواهد بود.
    با توجه به تجربه سرورهای بیمزه و بی زد و خورد قبلی، پیشنهاد میکنم همه سایدها ( از جمله خود ش‌ش) این غلبه تعداد اکانت در شمال شرق رو به فال نیک بگیرن برای جذاب کردن سرور و قبل از اینکه کار از کار بگذره و ساید پابگیره، فکری برای مقابله بکنن.
    اگر این ساید پا گرفت عین بلدوزر از رو بقیه سایدها رد میشه... مخصوصا، اینکه زمزمه هایی شنیده میشه از حضور تیمی که توی آخرین سرور ۲ایکس آي آر، با بروبکس شمال شرق متا بودن و نکته کنکوری: ۱-اسمی ازشون نبود تا وقتی پا گرفتن :whistling: ۲- متا رو از قبل سرور بسته بودن :thumbup: ۳- تقسیم کار کردن :saint:

و خواهش میکنم خطر یکطرفه شدن سرور رو جدی بگیرید... فک کن... چند ماه پول خرج کنی و جون بکنی تا فقط بقیه از وجودت لذت ببرن و تهش زحمتت رو بی منت کنن، این چیزیه که از الان باید بهش فکر کنید

دیگه تهِ جدی
    این فِنگی که آرمین نومرسی انداخت بسیار هوشمندانه بود، دسخوش داری استاد
    دید تعداد اکانتا خیلی ضایس... پراکندگی رو عَلَم کرد تا تعداد به حاشیه بره، خیلی عالی بود، مشکل این بود که زود رو میشد، فقط کافی بود یکی همت کنه و تعداد رو در بیاره، کاری که همیشه خود آرمین در قالب تحلیل‌هاش انجام میداد ولی اینبار از زیرش در رفت و زد یک کانال دیگه: چرا ایقدر اکانتامونو گشاد پخش کردین که بقیه فک کنن زیاده؟! ها؟!