Posts by Leto

سناریو جدید شمال شرق

دست های پشت پرده دارن آمار میدن

ما از دست های پشت پرده کرونا گرفتیم

جهیزیه دخترم پشت پرده بود، الان کرونایی شد، آخه این انصافه؟

هشتگ طوطعه های اسرائیل

هشتگ ما از موصاد خوردیم

هشتگ مپ کجه

پ ن: چاه نفت اس ای فوران کرد پاچید رو ان ای<X<X<X

داشم من مجیدم دوال پارسا بودم اون سرور اینجا که اومدم جدا اکانت دارم واندری که دیدی اسمش CatChMe-TeaM بود. تا دلت بخاد عکس دارم عزیزم چه شکلیشو میخوای؟

اکانت خودمم هم سروهای قبل هست هم همینجا بپرس از بچهات مجید آنبلیو کیه...
    ما لبود دهن نیستیم داشم لینک همر و دف میخوای توی تاپیک سرور قبلی هست زحمت بده بین...

نه داشم کی گفته من با تو بازی میکنم اکانت بساز همر میکشم میزنم بهت حله؟ باشه حاجی ۵۰ میل رید میزنم... چندتا مولتی بیشتر...

مولتی بازی زحمت داره هزینه داره وقت باید بزاری ما حاصل تلاشمون رو میخوریم میتونی تلاش کنی مولتی بکشی بدون اینکه آی پی بخوری یه مدت روی ان ای گیر بودین والا که اونا همراشون بزرگتره و نوش جونشون تراوین الان اینجوری داشم همونجوری که قبلنا با زور بازو به یه جایی میرسیدی الان با فکر و پول... اون روزا گذشت حالا شما تو اون روزا موندین اومدین میگین فلان؟ برو خدا روزیتو جای دیگه حواله کنه

بحث بعدی اینکه خیلی از دوستان حرف از دات کام میزنن که اونجا اینطوریه اونجا اونطوریه. خب این شما و این دات کام. به سلامت
    اگه اومدید و دیدید اسپیدترا چیزی نیست که فکر میکردید... قسمت تنظیمات > حذف اکانت

هرچی میخواستم بنویسم رو توی یه جمله گفتی لایک داری مشتی

پ ن: آرمین نو مرسی داشی بعضی اوقات من بودم همرتو شارژ میکردماا دیسلاک میکنی؟ (گلبم گرفت)
    پ ن: بیاید لبو دهن نباشیم

کسی نگفت زده سایده طرفو که گفتم سه ساعت بعد حمایت کاتا کشید اونم توی اون سرور تو میتونی؟ نه داشم
    هرکی نیاد دات کام بگو کدوم سرور بیام هفته دوم بالای ۳۰ میل رید میزنم

توی کام هم مولتی میزنیم راهشو بلد نیستین هی نگین دات کام مولتی نمیشه زد اون اکانت Shmel روس هنوز هم توی سرورهای تورنومنت هست روسه دورشم پر مولتی و مولتی هانتر سیرشم نمیتونه بخوره چون بلد چیکار کنه

چشم طلایی لینکی که گذاشتم واسه اندگیم مقدماتی تورنومنت جهانیه
    بابا خیلی خوبین شما رو که نیست سنگ پای قزوینه

اینارو ولش کی میای دات کام؟ کدوم سرور کجا آدرس بده

پ ن: آخ آخ گفتی اون آیدینه بگو بیاد اینجا بخندی
    پ ن: پست بعدیت مشخص کن کجا بیام برات همر بشم یاد بگیر

قابل توجه همر ندیده های محاسبه گر

دو سرور بود که سرمون تو لاک خودمون بود قول داده بودم آی دی فروم نسازم اما خیلیا شهر رو خالی دیدن هفت تیر کش شدن

عجبببب!!!! روز ۱۷ بازی ۳۰ کی همر اومده بیرون سایه کردید؟
    پلیر هایی مثل کینگ مهرداد میومدن همر میساختن چیکار میکردین اونوقت؟

انقدر دات کام دات کام نکنید که تا حالا رنگ اندگیم کام به چشمتون خورده؟ همین پارسا سرور مقدماتی تورنومنت جهانی ۲۰۱۸ سه ساعت بعد از حمایت اولین کاتای سرور رو کشید و همون شب ده طرفو تخریب کرد که خود روس ها سایه کردن تورنومنت هم مولتی بازیه؟... از این سطح بالاتر؟
    همین تیم C.O.B که الان با ربلزه با اکانت پاسارگاد مو به تن روس ها سیخ کرد از این سطح بالاتر؟ اونجا هم مولتی بود؟
    بلد نیستین همر بکشین بگید تعجب چیز بدی نیست حسادت چیز بدیه....

دات کام کجا بودید کی بودید چی بودید سند رو کنید... (اتمام بازی) چون اکثرا همه میرن هفته اول اسکرین میگیرن بعد فارم میشن...

میگید دات کام نمیشه اینجوری همر کشید؟ بیاید سه ایکس دات کام یادتون بدم چطوری میسازن

درمورد مولتی باید بگم حق گفت اون کسی که گفت مولتی باز ها به بهشت نمیروند
    دم در جهنم منتظرتونیم....

پ ن:
    استناد به موضوع تورنومنت
    Travian Tournament 2018
    Travian Forum

§مجید