Posts by capsol

من حقیقت k3k متوجه نمیشم

الان چون مثل پت و مپ پلن زدید خوشحالید ؟؟ چون 4 تا اکانت بی صاحاب رو خفت کردید که رو یکیشونم لاگین داشتید خیلی خفنین ؟؟ ^^

اگه 3 تا سندروم دان میزاشتم رو اون همرا دو تا پلن درست حسابی می زدن نه اینکه پلناشون قابلیت جایگزینی برنامه خنده وانه رو داشته باشه

اوج خلاقیت در این پلن این بوده که اساتید زحمت کشیدن یه هیرو زدن رو یه کتیبه دیگه ای که رو این اکانت بوده و در حال جابه جایی هم بوده که مثلا ما فکر کنیم ریله، د اون پارک لامصبتونو عوض کنید!!!! و اینکه اونجوری کتیبه خارج نکن ^^^^ اصلا متوجه نشدیم ،

یه بی وجود که مثل خاله زنک ها اینور اونور می دویید سه به یک کنه ، ابهتش واسه دور شیرینی هاشه

پلن حقیقت

unknown.png?width=758&height=671

خبر دار واستید حسین بیاد جمعه شب میاد ، فعلا اسکاتاش اومده

کابوس تی ان تی در راه است.

بلا ای بلا پلنر های ممد بلا

بابا اسهال شدیم از این پلناتون ، نزن اقا نزن ، پلنر عزیز ، لانچیر عزیز ، نزن بابا دیگه بیماران یبوستی سرور شفا گرفتن با این پلن ها ^^^^^^

اون از اون پلن بلا کینگ بلا گل گل باقالی بلا که برگا مزارع بلال رو ریخته بود اینم از این پلن، اونم رو دادا سارنگ :D:D:D سلطان دیوار سازیی در 2 دقیقه

خب چگونه پلن بزنیم :

قدم اول : اسکات کشیدن قبل از لند ^^ ، ریختن پشما اتکر

قدم دوم : لانچ همر اصلی جلو زن احتملا

قدم سوم : کلینر

قدم چهارم و اصلی : فیک کاتا :D:D:D:D:D:D

و در اخر :

#ساقیتون امیده ؟؟؟؟

# یکی جواب کارو رو بده میگه اون فیک کاتا بوده یا قرار بوده 18 تا کاتا خزانه 20 رو بندازه ؟؟ (پارکتون رو عوض کنید)

# جمع 1 پیاده و 18کاتا میشه 19 یعنی 20 هم نمیشه ^^:/=O:D ، باید گول می خوردیم ؟؟

#چتف ها در جهان صنعتگراننن

# به اکانت گاد به جا چکمه باید بهت احمق یونیک میدادن

یکی جلوی این بلال حبشی رو بگیره که در هر پلن قافلگیری جدیدی رو در عرصه لانچ و پلنری به ارمغان میاره ... ، با همین فرمون بری جلو و هی باید ببوسی

حالا گیریم اینا گول می خوردن و دف نمی کردن ، هدف تصادفی چی میگه ؟؟؟

آیا همر مست بوده ؟؟؟

آیا تصادفی انتخاب شده ؟؟؟

دو هدفه چی میگه ؟؟؟

تنها حالتی که می تونه باشه این بوده گفتن این که مست بزنیم :)، دو تا اسلاتو هم میزاریم که احتمالا بیشتر بتونه خزانه رو بزنه ، حدودا 5% حتملا زدن خزانه وجود داشته در این حالت ^^

تصویر یکی از مزارع بلال در نبراسکا بعد از این لانچ

نجات جهان از مشکل کم‌آبی با نیروگاه‌های آب شیرین‌کن هسته‌ای - زومیت

king_balla.png

سلطان بلال اومد

به به فقط منتظر خودت بودم که پست بزاری

والا من جای شماها بودم اصلا پست نمی ذاشتم در باره پلن ^^

رفتی فیدر زدی بعد اومدی در باره وقت حرف می زنی ؟؟؟ خداییی روت میشه ؟؟ نه تو فقط بلد وقت بزاری خواب و خوراک از ما بگیری فیدر بپرونی ^^^^^^

تو می خواستی دمپیاتو رو فیدر دیوار کنی چی شد الان وقت با ارزش شد ؟؟

تراوین اون پلن را فراموش نخواهد کرد ، بیا برو بلابتو بفروش بابا

5 تا 50 کی دمپایی رو زدیم جایی که مطمئن که ببینیم دف مف چه خبر همین ، تارگت ما بود لیدر توتالتون ، تارگت شما اکانت بی صاحاب مولتی ای که ده کده فیدر 4 کی نیزه داشته ، به قول از سارنگ دادا که اینا اگه 10 20 30 40 می کردن یکی از ده های آواتارو انتخاب می کردن همر می زدن ^^^^

این دمپایا می موند اون پارسا دودره باز می یومد 2 درصدتو خفت می کرد می گفتم واندر زناتونو خفت کردم.

خدایی خودتونو مسخره کردید ؟؟ یعنی تو سرور اسپید ترا اگه اون لنگه دمپای ها رد می شد به قول سارنگ دادا باید جمع می کردید می رفتید.
    #بلالییییه بلاااال

فعلا عصاش رفته تو واندرتون

بله ما هیچی نیستم ^^

شما ها همه چی هستید که فیدر می پرونید تو پلن

همه چی ها ، حرفه ای ها ، اولین مولتی بازها ، اولین پلنر ها ، همه شمایید.

بقیه پشمن شما خوبید با اقا پراسا سه به یک

.

.

.

در ادامه اقا پارسا ادم از تو بی وجود تر تو تراوین ایران نیست ، این همه قبل سرور می خواستی آرشو بزنی ، واسه این بود که به 3 به 1 امید داشتی ؟؟

الان دهنت بسته شده رفتی تو غار واسه اینه که کسی با تو دو دره باز متا نمی بنده ؟؟ که همه بیاد شمال غرب رو بزنن بعد کی بتونه 100 کنه اقا پارسا ، جون بابا بچه زرنگ ^^^^

ادم عاقل هیچ وقت با یه ترسو دو دره باز متا نمی بنده

اگه وجودشو داری بیا تک به تک بزن

(خدایی دم بچه ها شمال شرق گرم اگر می خواستن بزنن شمال غربو خودشون تک به تک آماده بودن بزنن نرفتن 2 تا ساید دیگرو جمع کنن که بیاین بزنیم باهم ...)

اگه هم نداری ساید جنوب غرب رو از این خراب تر نکن ، بزار پلیراش بازیشونو بکنن ، بخاطر سیاست های مسخره و احماقت چندیدن سرور نتونستن 100 کنن .

اول سرور مثل بلبل حرف میزده یهو سخنگو عوض کرده

همچنان عشق است علی یویو در جنوب غرب <3

دیگه معلومه مال کی باید بسوزه ^^^^^^^^

اره می خواستید دیوار بشه ، داداش می خوای دیوار کنی بزن واندرتونو کلین کن

واییی ترسیدیم ، از شدت ترس داریم می لرزیم ^^^^^^ ، نمی دونم ترسه یا خندس ولی از وقتی 4 کی نیزه پرید داریم می لرزیم خیلی ترسناک بود پلن

^^^^

جووون تو فقط پلن بریز لانچ کن ، تخمه و پاپ کرن گرفتیم با بچه ها از پلناتون لذت ببریم ،

خواب خوراکمون پلن ها شماست

فقط این پلنرتون که فیدر 400 کی پاپو همر تشخیص داد رو تو گونی با ماسک و رعایت نکات بهداشتی خریداریم.

بزار حسین بیاد ، جمعه شب میاد ، خواب خوراک با پلن های امام تی ان تی در خدمت شماست

کلاس های آموزش استاد نو مرسی هم دایر شده بود ، شرکت نکردید همین میشه دیگه ^^^^^^

فعلا که پلن رفیتم بوش هنوز در نیومده ;);)

بلا شدی کینک بلا

بوووم بوووم بووووم بووووم

وایییییییییییییییییی

: DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

پلنر جنوب شرق رو تو گونی بزارید برام بفرستید، ماسکشو هم بزنید.

:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

:D:D:D

ناموسا خسته نباشید این همه لانچ کردید فیدری که 4 کی نیزه داشه زدید ؟؟؟؟؟؟؟؟

:D:D:D:D:D:D:D:D

:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

پشمااااااااااااااااااااممم ، فکر کردم اینو اشتباهی زدید دیگه دیدید آب قعطه ویو هارو بستید

نگو که اومدی برا 4 کی نیزه

^^^^^^

روزمون رو شاد کردید ناموسا

پلن های قبل تو سو تفاهم بود

الان یه ده پوچ شده ، سه تا شانس دیگه دارید :D:D

^^^^^^

سایدی رو شاد کردید

مگم دیگه کلا از همون سرور که سوراخ سرواخ شدی ، همون یه چشمان نبوده ، خیلی اتفاقا دیگه برات افتاده یادت نیست ، شوکش شدیده بوده زده به مغزت ، برو پست های آمادگی و همین قبل این سرور رو نگاه کن متوجه اراجیفت میشی البته آسیبی که بهت وارت کردم اون سرور نمی زاره متوجه بشی

والا من زیاد پست نمیزارم ، مثل تو که نیستم حتی اکانت نداری ، توزندیگم هم فقط گزارش پاک کن بودی ، 24 ساعت تو فروم پلاسی ، همیشه هم باعث میشی سایدت به فنا بره

به تو میگن لب دهن

به ما میگن عمل کننده

سوابقش هست.

یادت باشه ما تصمیم گرفتیم اون سرور ساید شمال شرق 100 نکنه و 100 نکرد ، با اون همه لب و دهن بازی که در اوردی به شخصه می خواستی 6 به 1 بزنین ، بله ما تصمیم گرفتیم کی 100 کنه ، با این چیزا بچگونه دل خودتو خوش کن

از یه گذارش پاک کن انتظار بیشتری نمیره

هر سه لیدر ساید ، هستن قشنگ میتونستیم واندر جنوب شرق رو استوپ بزنی سه تایی باهم ببریم بالا ، ولی گفتم طولانی نشه

شما که هر سرور جلو ما بودی واندرتو رنده کردیم دادیم دستت

مخصوصا یه سروی که جوری شد واندرت حذف کردی

پس یادت باشه که ما بودیم نذاشتیم شما ببرید. البته شک دارم به خاطر آسیب های وارد شده بهت یادت بمونه ;)

والا به قول فرزین ریپلایشون نکن گنده نشن

خوشم میاد تا متا میبندین زبونتون باز میشه انگار تخم کفتر خوردی

تا قبل اینکه متا بسته بشه اروم بودین ارش و هادی هم فقط اومده بودن کنار ساید بازی کنن تا متا بسته شد شروع کردین فلانی رو تحویل هادی بدین این کارو کنید ، اون کارو کنید

شما اول چادرت رو در بیار بشناسیمت بزرگوار

;)

یه سرور چشمان یونیک ازت زدن ، هنوز شدت موجش روت مونده ، حالت خوش نیست برو یکم عقب تر پست ها رو بخون

البته زندگیت بر اساس لب و دهن بودن نوشته شده همه رو به کیش خیش پنداری

سخت نگیر

ارزش نداره

اگه اون پست رو بخونی نوشتم که اصلا کاری با شمال شرق نداریم یه دعوا شخصیه ، قبل اینکه اساتید با شما متا ببند هم اینجا اعلام کرده بودیم

همین که گزارش پاک کن هایی مثل تو اینجا پست میزارن سطح سرور مشخصه

پلیر هاش منو میشناسن

ناکام از سرور نری

اول اکانت بزن بعد پست بزار

سلام

شما تو شمال غرب چیکاره ای جنوب غربو تهدید میکنی؟؟

من کاری به جنوب غرب ندارم و دوستان عزیز رو در این ساید تهدید نمی کنم

عشق من علی یویو اونجاست

فقط اقا پارساتون اوایل سرور یه چیزایی می گفت ، دنبال اونم ، فعلا که رفته تو غار بگید بیاد بیرون

پارسا کله ره بیار بیرون اقا

از غارت بیا برون ، نترس کاریت نداریم بیا عزیزم

می خواستی سه به یک کنی آلان دنبال سوراخ موشی ؟؟ یعنی هرکسی تو کانتکت داشتی مارک آل کردی بیاین آرش اومده بزنیمش ؟؟ وجود نداشتی یک به یک جلوش واستی ؟؟

به قول این هادی خدابیامرز این مسجد جای .. نیست.

این پلیر های جنوب غرب چه گناهیی کردن گیر همچین آدمی افتادن با سیاست های غلط و مسخرش هر سرور باعث باخت جنوب غرب میشه

الان چند سروره با پتانیسل بالای که این ساید داره ولی برنده نمیشه که دلیلش کاملا مشخصه ...

.

.

.

.

جنوب غرب پارسا رو تحویل بده هادی دیگه کاری نداریم .

البته استاد بزرگ تراوین بعد از اینکه نتونسته 3 به 1 کنه میگن می خواد حذف کنه ...^^

بمون سرور جذاب بشه ، ببین تمام همرا از شمال غرب میاد برات فردا نگو 2 به 1 زدنت شمال شرق کاری باهات نداره

ببین این سرور رو در رفتی سرور های دیگه باید بری دژکوب وگرنه هر بار بیای اینجا باز باید قهر کنی بری

می خوایم بوم بوم کنیم برات .

این خدا بیامرز سرور قبلی که گفته بود میاد. احتمالا روحش تو سروره S!KT!R PLZ

رفتید هرکسیو دیدید گفتید بیاید آرش اومده بزنیمش ^^^^ ، زدن آرش شده انگیزه برای تیم جمع کردنتون ؟؟

جالبه انگیزه اینکه بخوان سه به یک کنن ، ^^^^ یعنی اینقدر می ترسید که دنبال سه به یک کردنید ؟؟

الان عصر عصر ارتباطاتا والا دارید به بقیه ساید ها انگیزه میدید برای سه به یک شدن به این هم فکر کنید در کسری از ثانیه دروغ هاتون لو میره

آرمین هم اگه کسی دید بگه بیاد اعلام آمادگی کنه :D:D بعد پشت سرش حرف بزنید. آرشم اگه دیدید بگید بیاد دیسکورد دلم برا صداش تنگ شد.

اینایی که بزن بودن تا اخر سرور نفهمیدن اکانت کینگ کانتونا برا آرشه ؟؟:/ خاجه حافظ هم از قبل فیلترینگ می دونست البته خب خیلا شاید هنوز گیاه خاک بودن

باشه برنده رو شمال شرق مشخص کرد خیلی زحمت کشیدین ^^ این همه هزینه و وقت ، فقط بیای اخر سرور با چشمانی پر از اشک و حالت روحی فشار خورده بگی ما برنده رو مشخص کردیم

اره اول سرور اومدین تمام کتیبه های جنوب شرق رو زدید ، کلی هم مسخره و تهدیدشون کردید ، که اخر بازی برندشون کنید وا عجبااا ...

برنده جایی مشخص شد که کتیبه های انبار از دو ساید دیگه متا به کمک برادرامون تو جنوب شرق رفت تا اونا از سرور عقب نموندن و الان هم واندرشون 100 میشه منم بهشون تبریک میگم این جوری بود که برنده سرور متا سه ساید بود.

پ.ن : تلاش های خودتون رو برای اینکه ساید های غربی همر روی واندر جنوب شرق بزنن تموم کنید ، واقعا دیگه خیلی نخ نما شده این سیاست بچگونتون ، اون از قهر و دعوا زرگری الکی که داشتین ، اون از مثلا حرف زدن با سه ساید دیگه به صورت جدا گانه ، الانم مثلا دو به هم زنی

نحوه مشخص شدن برنده در تصویر زیر مشخص است با رسم شکل . خداوند رستگراران را دوست دارد.

تصور اول بازی ما رو در تصویر زیر می بینید که اگر ne فقط ویرایش شد وضعیت ما این می شد :

unknown.png

Z.png

دو نفر اولی هادی لئو و آرش همچنان مقاومت می کنن، اون پیران سفیده سمت چپی حاج علین زنو هست که داره در میره ، اون بچه هم که وسطه علی نواست ، حسین تی ان تی هم زیر آبه

اینم رایزنی های اول سرور :

images-2.png

نفر اول سمت چپ آرش که در حال مذاکره با حاج علین و هادی لئوست برای شروع سرورداره گولشون میزنه میگه بیان بازی، اون لباس قرمزه هم حسین تی ان تیه معلوم نیست چی دیده اون پشت

، اینم از استاد کارو چپ دست واقعی که این سرور حضور نداشت فقط تونستیم همین عکس رو ازش بگیرم.

images.png

فقط برا اطلاعت میگم مال سال ۲۰۱۲ هست نه ۱۷ 😂😂در ضمن اگه سوادی هم داشته باشی میتونی فروم دات کامو بخونی چون ریپورتر فروم دات کام دوبار به عنوان لیدر تیم ایران بام مصاحبه کرده البته میدونم شما نمیدونید این چیزا چی هست اصلا و منم دارم سطح خودمو میارم پایین😂 برو از بزرگترات بپرس بهت میگن

قهوه ای جان والا اسکرول من رفته رو 2018 واسه یه سال به خودت فشار نیار و ازت مصاحبه کردن که چطوری اکانت رفیقتو تو هم میزنی ؟؟؟

ای بابا چرا ترسیدی بابا لیدر ایران ، مدلای پر افتخارتو بزار

unknown.png

واقعا بعضیا در حد ادم نبستن که بخوام جوابی بدم تا الانم جوابی ندادم اما وقتی جواب نمیدی دور بر میدارن مجبورم یه عکس بذارم که تو که هیچ مانیتونم که میگی که تو همون دژکوب دسمال کش تیم فشار بود اونم که هیچ بزرگ ترینتونم نداره این چیزارو پس دیگه حد خودتو بدون و بدون با کی میخوای کل کل کنی😂

مرد قوه ای اسکرول خود را روی اون مدال 2017 و 2018 ببر نگه دار یه اسکرین شات بده

تمام اکانت های مرتضی سیلور فروش از این مدال ها دارن

الان از کجا معلوم اصلا این اکانت تو هه

unknown.png