تاپیک اعلام آمادگی سرور بهاره با سرعت 2 برابر

• کاربران عزیز بازی اسپیدترا ؛

سلام ؛

با توجه به نزدیکی زمان شروع سرور جدید اسپیدترا و یک وقفه ی طولانی هم اکنون شما می توانید در این تاپیک به معرفی خود و اعلام آمادگی برای حضور در این سرور بپردازید و از حضور دیگر بازیکنان مطلع بشید.

سرور در‌ 23 فروردین ماه 1403 ساعت 18:30 آغاز خواهد شد.

(پیش ثبت نام یک روز قبل‌باز می شود)

اطلاعات مربوطه ی سرور

---

آیا آماده ایید ؟!

چنانچه پیشنهادی دارید میتوانید راجب آن در‌ این تاپیک بحث‌ کنید.

#لطفا از اسپم کردن و کل کل خارج از عرف خودداری کنید .

با تشکر

مدیریت اسپیدترا

• درود بر دوستان تراوین دوست

خیلی خلاصه بگم پلیر های se یسریاشون که دیگه واقعا نیستن و یسریاشونم ظاهرا میرن تو ساید های دیگه

اگه دنبال هیجان و لذت بردن از بازی هستید پیشنهاد میکنم بالانس ساید هارو بهم نزنید

- ما میخایم با تیم بیایم و اگه احساس کنیم سرور بالانس نیس میایم تو ساید شمال و به سبک خودمون بازیو جلو میبریم :)

باتشکر

• سلام بر تمام دوستان تراوینی

ای کاش شروع سرور تو عید فطر نبود.

فعلا باید همین رو غنیمت شمرد.

بقول یکی می‌گفت مختصات منفی می‌خوره من قاطی می‌کنم. 😃 فقط NE

امیدوارم خوش بگذره بهمون.

حس‌ام می‌گه استقبال کمه. ببینیم چی میشه...

• دروودی بی انتها به عزیزان سروران گرامی

ضمن تبریک فرارسیدن نوروز باستانی خدمت یکایک شما اساتید و همچنین قبولی طاعات و عباداتتان در بهاره ی رمضان.

ما هم به رسم ادب اعلام امادگی میکنیم ساید تا روز رجیستر مشخص نیست.

از تمام ساید ها و پلیرها تقاضا میکنم همه باهم یا بازی کنیم که بهمون بچسبه یا اگه قراره خلوت باشه ماهم نیایم نه وقتمون نه هزینمونو تلف نکنیم.

به شخصه اگه اس ای نباشه بازی برام معنی نداره.رقیب باید رقیبی باشه که ایجاد انگیزه و لذت رقابت ۲ چندان بشه اینکه هی بیایم تو سرور خلوت اون واندر زشت کوفتی رو بخایم صد کنیم برای تک تکمون خاطره ها شده و لذتی نداره اما اینکه شلوغ باشه سرور باهم به رقابت بپردازیم یا پلن رو هم بریم این ۵۰ سال دیگه هم بگذره لذتش تمام نمیشه.

علی ایحال بنده از دوستان جنوبی و شمالی تقاضا میکنم در قالب یک جمله هم شده تکلیف خودشون و همه‌رو مشخص کنن بخصوص ساید جنوب شرق .

شخصا و اکثر دوستانی که صحبت کردیم علاقه زیادی به پلی مجدد داریم اما لازمه اش وجود پلیرهای بزرگ هر ۴ سایده که انگیزه ی بازی داشته باشیم وگرنه ماهم اعلام امادگی مون رو باطله در نظر بگیرید.

حمزه ی عزیزم سبکتون در شمال احیانا اشاره به کرم چاله که نداره؟ اخه جای مهران هنوز زخمه😂😂😂

• سلام عرض ادب

فرا رسیدن فصل نو شدن و نوروز باستانی را خدمت تک تک دوستان تبریک میگم .

امیدوارم حال دلتون خوب باشه سرور خوبی پیش رو داشته باشیم هر ۴ تا ساید حضور پر قدرتی داشته باشن اگه اینطور باشه تیم ما هم حضور خواهد داشت البت بیشتر شبیه تیم پیرمرد ها هست😁😁😁

دامادی علی اف ایکس عزیز

سمت راست اسماعیل، پویا ،شاه داماد علی عزیز، خودم سجاد

جا مسعود رضا اشکان حسین عزیز هم خالی قسمت نشد بیان

امیدوارم سرور خوبی باشه تیم های خوب اعلام امادگی کنن

ارادتمند: آرش

Capitan

• سلام علیکم

ادمین جان چند تا سوال داشتم

نقل قول

1. هر اکانت در هر هفته فقط می تواند از 10 اکانت غارت داشته باشد.

الان شما میتونین بفهمین کی داره مولتی رید میده و جلوش رو نمیگرفتید تا بحال ؟

الان هم باز گزاشتید که از کاسبی نیافتید یا اینکه کلا نمیتونید بفهمید و دارید وعده وعید الکی میدید ؟

نقل قول

(چنانچه اکانت فوق دچار مشکلی شود ، در ادامه بازی آیپی ثبت نامی‌ اکانت مورد نیاز می باشد)

در جریان هستید که اکثرا پلیر ها آی پی ثابت ندارن . مثلا من الان ثبت نام میکنم با آی پی 37.1.203.220 . مودمم رو خاموش روشن میکنم و آی پیم عوض میشه

بعد طرف باید چطوری به شما آی پی زمان ثبت نام رو بده ؟

نقل قول

3. محدودیت پوش‌ وضع شده برای جلوگیری از ارسال منابع در روز های اولیه و در پایان هفته سوم به حالت اصلی سیستم پوشینگ بر میگردد.

از هفته سوم میشه هم رید داد هم مثلا از یه اتحاد کامل هم پوش گرفت ؟

• یعنی فکر کنم خود خدا فقط بدونه چقدر دلم برای یه فضای تراوین ایرانی، با انجمنش و تو سر و کله زدن‌های سیاست و دیپلماسیش، تنگ شده.

یادش بخیر، از اون سرور اول تراوین ایران، ماجرای جاج و نکسوس و تری‌دات سروک، فروم نوشتم. تا سرور 8 که اخرین سرور من بود و با والس و تری‌دات تموم شد.

یادش بخیرهای اول رو بگم، برسم به حرفم.

نیما فرزان عزیز، نیما سلیمی گل، روحت تا ابد شاد برادرم. هنوز به یادتم و چت‌های یاهومون رو هیچ وقت فراموش نمیکنم.

محمدرضا عسکری، البرز، آیدین نصیری، سروک، خیلی دلتنگتونم. همکارای مدیریت انجمن قدیمی، امین آمونی، به همین شکل. علیرضا Kinder، سعید Sam Sam، فریال، و از این طرف پویان که یه مدت دوال بودیم، پیمان، و میلاد، مولتی‌هانتر مشکوک :D عجیبه اون نسل انگار سوشیال مدیا نداره کسی.

تو این سال‌ها فقط سرور خارجی بازی کردم. اونطور که دیدم، گویا تراوین تو ایران مثت سابق نیست، که یه سرور بزنی 10 هزار نفر بریزن توش. ولی، علاوه بر همین کم جکعیت بودن احتمالی سرور، 2 مورد رو تو تاپیک‌های اینجا دیدم که باعث میشه یه کمی دو دل باشم برای بازی تو یه سرور ایرانی:

- آقا زمان ما، مولتی‌اکانتی ننگ بود :D یعنی ملت هزار تا سوراخ سمبه رد می‌کردن که کسی نفهمه مولتی‌اکانتی اومدن تو بازی. اونم چی، نهایت یارو با 10 اکانت میومد. چندین و چند مورد تو همین فروم دیدم که اعضا علنا اعلام کردن «ما و مولتی‌هامون رو هم 150 نفریم» : )) چنین وضعیتی، واقعا اگه تو هر سروری حکم‌فرما باشه، به ضرر امثال ما و تیممونه. 10 ساله تو سرورهای خارجی جرأت نداریم یه پسوورد بگیریم واسه کسی حمله بزنیم!

- یه موردی که تو سرورهای ایرانی مد نبود، و از زمان گروه پیمان و علی‌جون و میلاداینا مد شد، قرارمدارهای قبل از بازی بود. یکی، دو تا از تاپیک‌های اینجا رو که می‌خوندم، اینطور به نظر میاد که تو سرورهای ایرانی، ملت با متا و دوست و دشمنِ از قبل تعیین شده میان تو :D یعنی NE از قبل با NW بسته، با هم میان تو بازی، بعدشم اعلام میکنند. این وسط SE و SW یا باید متا اجبازی ببندن که 2 به 1 نشن، یا 2 به 1 بزنند که بازی رو لوس میکنه.

از اون نسل اول و بی‌نظیر تراوین ایران، با کسی در ارتباط نیستم من. ولی میتونم تیم غیر ایرانی خودم رو بیارم تو این سرور. فقط این دو مورد بالا، همونطور که نوشتم، یکمی باعث میشن دو دل باشم. حالا گفتگو بره جلو، تا ببینیم.

ارادت همگی،

سخنگوی والس : ))))

امیر Spartan

• درود بر دوستان تراوین دوست

خیلی خلاصه بگم پلیر های se یسریاشون که دیگه واقعا نیستن و یسریاشونم ظاهرا میرن تو ساید های دیگه

اگه دنبال هیجان و لذت بردن از بازی هستید پیشنهاد میکنم بالانس ساید هارو بهم نزنید

- ما میخایم با تیم بیایم و اگه احساس کنیم سرور بالانس نیس میایم تو ساید شمال و به سبک خودمون بازیو جلو میبریم :)

باتشکر

ارادت. حمزه اگه ۱۰۰ درصد میای بگو که من دیگه نیام 😁

• سلام به همه دوستان عزیز و بزرگوار

اگر عمری باقی باشه ما هم با یه سری دوستان از کمپ ترک اعتیاد برگشته این سرور هستیم . فعلا معلوم نیست کجا بازی میکنیم . بستگی به بالانس سرور داره

برای تشخیص زنده یا مرده بودن یک انسان به شرف او نگاه کن نه به نبض او .

• درود و سپاس خدمت سروران آماده نبرد.

ضمن تبریک سال شمسی 1403 و ایام مبارکه رمضان که در پستهای قبلی ذکر شده، خدمت جمع تراوینی ایران هم تبریک عرض میکنم که پس از سالیان متمادی همچنان علاقمندان خودش رو داره.

در این راستا، صرفا به عنوان یک فرد ساده علاقمند به بازی جهت رفع ابهامات و مطرح چندین بحث که شاید مقدمه ای بر سخنان برخی از سروران در خصوص سرور آتی باشه، پیشقدم شدم.

الف) (تٌف تٌف، ادب مٌفت)

- با توجه به پیشرفت صنعت بازی و بازی‌سازی، آینده دار بودن تراوین امری بعید است. با در نظر گرفتن این موضوع امید است که کلکل‌ها در قالب چهارچوب باشند.

ب) (کلیشه پشت کلیشه)

- پس از گذر حدود 20 سال بسیاری از مفاهیم تراوینی تبدیل به کلیشه شدند و ارزش خودشان را از دست دادند.

- برخی از این کلیشه‌های تکراری مختص به اسپیدترا، آی‌آر و زمان دایناسورها به طور مختصر عبارتند از:

1- چالش ضدمولتی 2- غارت سالم 3- بازی سالم 4- شمال شرق یکپارچه 5- بات‌های بدتر و بهتر 6- کجی زمین 7- آمدن زئوس 8- کاتای ناتار 9- حضور جاسوس در اتحاد

- لذا واجب است برای زمان 100 روزه خودتان احترام قائل شوید و با بیان مجدد و مکرر این کلیشه‌ها موجب سردرد دیگران نشوید و هم چنین به سوی سیاست‌های جدید و نوآوری حرکت کنید.

ج) (تئاتر عروسکی)

- طبیعتاً بزرگان هر خمس با یکدیگر در ارتباط هستند و توافقاتی خارج از محیط فروم انجام می‌دهند یا به اصطلاح "لابی" میکنند.

- توصیه میشود تمامی توافقات بصورت کتبی توسط یکی از آنها به طور واضح و شفاف و بلافاصله پس از صورت گیری آن درج شود تا هیجان بیشتری به بازی تزریق شود.

د) (افسانه جومونگ)
    - فرمانده بزرگ قوم هان‌ها یا به زبان تراوینی "هون‌ها" بار دیگر بازمی‌گردد.
    - در اسپیدترا به دلیل فراوانی منابع، نژاد هون‌ها نسبت به دیگر نژادها برتری دارد. این نژاد به دو هنر دفاع و حمله مسلط است و به اکثر بازیکنان توصیه می‌شود.

ه) (بیمه حضرت عباس)
    - علاقه به تنهایی کفایت نمیکند! در نبرد، نیاز به مدیریت و فرماندهی با کفایت، تجربه و مهارت است. در صورت عدم وجود آن شخص مدیر، اسم مجموعه خود را ساید    نگذارید. و اکانت خود را به بیمه حضرت عباس بسپارید.

و) (صندلی رو از من گرفت)
    - در صورت هرگونه نابرابری و بی انصافی از طرف مدیریت در فروم و یا بالانس نبودن بازی، دکمه حذف را فشارد دهید.

شرایط شخصی: فعلا کل کل با کسی نداریم تا ساید مشخص بشه و در رکابشون جوار بزنیم :-). شاید هم یک اکانت دفساز برای تفریح.
    GL

فرهنگنامه: استفاده از واژه خمس به عنوان جایگزین ربع با توجه به حضور تروریست ها در مناطق خاکستری.

• سلام و عرض ادب خدمت همه کاربران عزیز

عمر همگی طولانی سرتون سلامت جیبتون پر پول

ممنون از ایلیا بابت زنده کردن خاطره ساید پنجم

ساید پنجم یک راهکار برای خروج از بازیه ۲ به ۲ بود

چرا که در تراوین اصلی همواره شاهد جنگ های نزدیک و بدون پلن و تک به تک بودیم

ما از سرور آخر اسپید ترا همچنان با اعتیاد حداکثری به بازی با تیم خودمون در سرور های خارجی بودیم

متوجه اختلاف شدید بازی بین اسپید ترا و دات کام شدیم

این پروفایل اکانت مشترک

من و مجید Vox هانی Naruto و اقا عرفان عزیز بود

که سه هفته اول بازی مدال گرفت

اگر به جای ۱۲ دقیقه یکبار لیست فارم ۲۰ دقیقه یکبار شارج میشد تلفات کار به حد در جا زدن میرسید

و این یعنی ما مجبور بودیم ۲۴ ساعت روز بیدار باشیم

قصد خودنمایی نبود اصلا ولی یک کیلو سزار در این سرور دراوردن موجب خون ریزی میشد

در کل خدمت ادامین هم عرض کردم

تغییرات اصولی موجب پر رنگ تر شدن همکاری گروهی میشه و این همکاری گروهی موجب ازدیاد جمعیت تراوینی میشه

جالبه بدونید اکثر منابع فروشا در دات کام ایرانی هستند و بازیکنان ایرانی زیادی همچنان در حال بازی در دات کام هستند

شاید خروج از ورژن واندری و ورود به ورژن روا

بتونه در آینده به زیبایی های اسپید ترا اضافه کنه

در مورد خودم دوست دارم بازی کنم

ولی جان منطقه خاکستری رو در وجود ندارم

تیم خسته ای هم داریم 😅😅

تا ببینیم چی میشه

آرزوی سلامتی برای همگی

• دروودی مجدد خدمت تمامی عزیزان

بنا بر تصمیم جدیدی که گرفتم

ساید منتخب بنده جنوب شرق و در صورت عدم توافق با سران ساید به شمال غرب خواهم رفت.

تنها هدفم این سرور کرم ریختن سر محمد وگنس خواهد بود‌.

و من الله التوفیق

• بابا به به جونم اسپیدترا که هیچکسو ناامید نمیکنه😂

اقاااا

سلااام ساله نوتون مبارک باشه

امیدوارم بهترینها واستون رقم بخوره از امسال به بعد و ۱۴۰۳ بترکونیم همگی

امید به خدا هرکس نزدیکه ازدواجه ازدواج کنه هدفمندتر شه ' هرکس کاریو میخواد شروع کنه شروع کنه و بترکونه ' و ...

خلاصه که خیلی ارزوهایه خوبی واستون دارم جدا از کل کلایه بازی

اقا منم به شرطه ها و شروطه ها این سرور استارت میزنم احتمالا هم برگردم خونه و اس ای بازی کنیم

خیلی خوشحال شدم که یسری از دوستان قدیمی اعلام حضور کردن و هدف صرفا صرفا دور هم بودنه حضور تویه این سرور وگرنه که دیگه نه وقتی برامون مونده و نه حوصله کراپ بالاکشیدن😁

از دوستانه قدیمی هر کس تمایل داشت بازی کنه پیام بده واسه هماهنگی

پ‌.ن:اخه مجید جون تو کی اومدی اس ای همش حرف همش وعده همش ...؟😂😂

در آخر استارته سرور خورد اکانتتو تو شمال شرق میبینیم😆

پ.ن:ایلیااااا پیام بده واستاپ یا تلگرام دلتنگتم:دی :x

• جدا از مسائل چادر

مپ بازی یه جورایی حکم کهکشان راه شیری رو داره

سرور های قبلی همش گفتم اقا این مپ رو از ۴۰۰×۴۰۰ بکنید ۵۰×۵۰ بازی معنا پیدا کنه

اما یه چیز دیگه به ذهنم رسید

دیدم صحبت از بالانس شد

مپم پر از ۱۵ کراپ ۱۵۰ درصد هست

دوستانم که ماشالله همه از کمپ فراری شدن

الان تنشون میخواره صنعتی و سنتی رو باهم بازی کنند و نتیجتا هر کس از هر نژاد یکی و ...

شاید این مبحث آنبالانسی سرور هارو با یک راهکار ساده بشه ختم به خیر کرد

همونطور که در جریان هستید تعداد نفراتمون محدود و معلوم هست

لذا اگر نفرات هر تیم رو مشخص کنیم میتونیم بازی فراسایدی و لذت بخش داشته باشیم

همه میدونیم ظرفیت اتحاد ۶۰ تاس

ولی اگر به عددی مثل ۱۰ تغییر کنه و با توجه به ۳ کنفدراسیون داشتن نهایتا هر تیم ۴۰ اکانت میشه

شاید عدد ۱۰ هم زیادی باشه

ولی به جای ۴ تا تیم هر تیم حداقل ۲۴۰ اکانت

قشنگ تره ۱۰ تیم تو بازی باشه هر تیم ۲۰ الی ۴۰ اکانت

اقا نچپین تو یه ساید رو غارت خودکار همر میلیونی بزنید تو سر هم

بازی رو نقطه ای کنیم قشنگ تره ۴ تیم دور خاکستری میتونه بیشنه

۸ تیم رو واندر مرکزی ها و مرزی ها میتونن بشینن

اینجوری سر کتیبه هم یه دعوایی میشه

سرور اخری کسی دیگه کتیبه هم نمیخواست ماشالله انقدر پر و پیمون بود همچی

• سلام به همه رفقا

یه زمانی بود پست ها رو با سلام به بزرگتر ها و عرض ادب به جوون ها شروع می کردیم

الان کار به جایی رسیده که جوون هامون هم پیر شدن !

خیلی خوشحالم که یه سرور دیگه قراره استارت بخوره و می تونیم رفقای قدیمی به بهانه ای تکراری دور هم جمع بشیم

من هم تمام تلاشم رو می کنم که در این گردهمایی سهیم باشم و بتونیم از کنار هم بودن لذت ببریم

معلوم نیست سرور بعدی که استارت می خوره زنده باشیم یا نباشیم هر چند به شدت درگیر مسائل و مشکلات زندگی هستم و تایم بازی ام مثل گذشته نیست ( از تایم پست گذاشتنم معلومه چه خبره) ولی باید قدر بهونه هایی که برای با هم بودن داریم رو بدونیم

پس با اجازه هم عزیزان و سروران خودم می خوام تقاضا کنم در این مدت کمی که تا شروع سرور مونده

دوستانی که قصد حضور در جنوب شرق رو دارند برای هماهنگی بیشتر پیام بدن تا دوباره هم رو پیدا کنیم

البته این به این معنی نیست که از تماس کاری های من در امان باشید میام سراغتون

ببینم کی فحش میده و کی هنوز حرمت ریش سفید ما رو داره :))

اولین بار در طول زندگیم هست که دارم پست اعلام آمادگی برای سروری می نویسم و فکر بردن اون سرور نیستم رقابت قطعاً برام مهم و لذت بخش هست اما در کنار شما سروران و بزرگان بودن و تو سر هم زدن ازشش خیلی بیشتر از برد و باخت هست

انشاالله سرور خوبی در پیش باشه

پ ن 1: خیلی از قدیمی های جنوب شرق به دلیل مشغله این سرور ما رو همراهی نخواهند کرد امیدواریم زندگی این دوستان سرشار موفقیت و بهروزی باشه این وسط هم یه تایمی برای رفقای قدیمی بزارند

پ ن ۲: مجید جان خیلی خوشحال میشیم شما رو در جنوب شرق ببینیم انشا الله آب و هوای اینجا بسازه بهتون و بشه خونه جدبدتون

پ ن ۳: آرمان ویست رو گوش دادم ولی وقت نکردم جواب بدم شرمنده فردا هستم خدمتت

پ ن ۴: این قدر جنوب شرق بازی کردم که تبعید شدم به جنوب شرق ایران :)))))

پ ن ۵ : آقا این چادر ها رو بردارید از سر دیگه خوبیت ندارد واقعا تو این سن و سال بخوانید تغییر پوشش بدید

• درود

علارغم میل باتنی و عدم وقت کافی و مشکلات زندگی به سبک ایران اسلامی، این سرور فقط صرفا جهت درخواست های متعدد از طرف دوستان با اعضای ثابت تیم خواهیم بود، قبلنا با یک زنگ طرف به خاطر من میومد حتی علارغم میل باطنی و مشکلات شخصی، و الان وظیفه خودم میدونم که به این حسن نیت دوستان پاسخ بدم اگرچه پیر شدیم و کارایی قبل رو نداریم اگرچه با گذر زمان و دور بودن از بازی خیلی چیز ها رو از یاد بردیم.

اما شخصا، صرفا هستم که باشم، در حد خودم.

برای دوستان، برای وفاداران به ربلز و جنوب غرب و برای هایی که در غیاب حضور در تراوین با ترانه ای، با دل و جان برایش جنگیدیم! ;)

این سرور اتحاد و تیم ربلز در ساید جنوب غرب حاضر خواهد شد.

با احترام

پارسا