Posts by Littlesix

درود بر دوستان تراوین دوست

خیلی خلاصه بگم پلیر های se یسریاشون که دیگه واقعا نیستن و یسریاشونم ظاهرا میرن تو ساید های دیگه

اگه دنبال هیجان و لذت بردن از بازی هستید پیشنهاد میکنم بالانس ساید هارو بهم نزنید

- ما میخایم با تیم بیایم و اگه احساس کنیم سرور بالانس نیس میایم تو ساید شمال و به سبک خودمون بازیو جلو میبریم :)

باتشکر

مشکل از اونجایی شروع شد که زرنگی تو مولتی بازی و این چیزا باب شد

یه عده فک میکنن پلیر خفن اونیه که بیشترین مولتیو میکشه که خب همه هم میشناسیمشون کیا هستن!

بچه های خوبی هستن اما خواسته یا ناخواسته دارن با این روند بازی رو به فاضلاب میکشن و افتخارم میکنن :)
    سیستم کنفدراسیون هم که حالا ظاهرا قرار بود مانع مولتی بازی بشه بازم واسه مولتی بازا چربید و عملا خاله بازی به رسمیت شناخته شد!
    حد اقل از کار چیپی که میکنید دفاع نکنید دوستان

پایدار باشید

سلام خدمت همه بازیکن ها و رفقای عزیز

اینکه مدتیه کلا من اسپید ترا رو گذاشتم کنار دلایلی داره که قطعا همتون تجربه کردید حالا ممکنه نیمه پر لیوان رو دیده باشید یا خالی !

متاسفانه اسپید ترا بستری شده برای یه عده سرمایه دار که هر جوری دلشون میخاد بازی رو پیش میبرن و تبدیل به وزنه سنگین و یا حتی اهرم فشار شدن

بار ها شده سروری رو بازی کردیم که تهش فهمیدیم طرف مقابل ما فقط مولتی بوده و این اصلا اتفاق قشنگی نیست

این دقیقا همون نیمه خالی لیوان هست

درسته که مولتی بازی لذت بخشه براتون اما به این توجه داشته باشید که با این کار دارید پلیر های دیگه رو حذف میکنید و در نهایت خودتون میمونید و مولتیاتون

وقتی پلیری وجود نداشته باشه اگه هزارتا مولتی هم بکشید دیگه اهمیتی نداره چون طرف شما فقط یه ناتار میمونه که شعورش از مولتی هم پایین تره و یه سناریوی روتینی که 15 سال پیش بوده رو دارید تکرار میکنید

سوال اینجاس ایا این روش بازی ارزششو داره؟!

و از طرفی ادمین و مولتی هانتر سرور هم مثل ربات عمل میکنه و هر دفه که شکایت کردیم میگه طرف هیچ ایپی نخورده ولی خب هممون میدونیم که هر سرور داره 100 تا اکانت مولتی میکشه

اگه دوس دارید سرور جذاب باشه یکی از پیشنیاز هاش اینه که پلیرها زیاد باشن حد اقل از مولتیا بیشتر باشن

ولی راهی که یه عده پیش گرفتن فقط دارن خاله بازی میکنن و عملا به شعور بازیکن ها توهین میکنن
    چند سرور پیش فقط با ابادی رید زدن من رنک یه هجومی سرور شدم و عملا هیچ خلافی هم نکرده بودم اما همین موضوع به یه سریا فشار اورد

حالا تصور کنید شما با مولتی بازی دارید چه بلایی سر اعصاب بقیه میاد و با این حال حمایت ادمین رو دارید

فن بیان من ضعیفه امیدوارم منظورمو تا حدی رسونده باشم دوستان

و اما درباره اسپید بازی!

اسپید ترا پتانسیل نگهداشتن طولانی مدت پلیر رو نداره پس در نتیجه اسپید 1 قطعا جواب نمیده و باز بستری میشه برای خاله بازی و مولتی بازی

اگه برای بازیکن ها ارزشی قائل هستید همچین سروری رو استارت نکنید

سروری که قراره یه سال طول بکشه جایزش عملا به چشم نمیاد پس هیچ تاثیری تو جذب پلیر نداره و صرفا از لحاظ پرفرمنسی فقط دردسرش براتون کمتره :)

حمزه littlesix

تاریخ تراوین؟

کوسه تو اکواریوم نکشی مارو

شما دنبال ثبت رکورد تو اسپیدترا هسی ما تو آی ار و دات کام خاطره داریم آکواریومی :))

کلا 50تا پلیریم هر پلنی هم رفتیم دوتا تارگت اگه به زور از توش درودیم که اونم نتونستید تشخیص بدید

بازم تشکر ویژه میکنم از تیم دفکوردی شمال شرق با دف خوبشون که تارگت های مارو تشخیص دادن و دهشونو پروندیم :D

سلام صبح جمعه همه بخیر

خلاصه...

بنده در جریان بازی دیگه نیستم اما ظاهرا یه عده فرصت طلب از پست من سوء استفاده کردن واجب دونستم که در جواب بگم ناراحتی من از بابت تیم لیدری ساید نبوده

تایمی که داشتم بازی میکردم یه عده از بچه ها بازی رو شل گرفته بودن و این قضیه داشت منو اذیت میکرد و باعث شده بود از زندگی خودم عقب بیفتم

از ادمین سرور هم میخام که یه دست کش طلایی درست کنه بده به ساید sw :)

اگه بازم بخاید موج سواری کنید مجبور میشیم برگردیم و انواع کرم رو سرتون پیاده کنیم پس در نتیجه دیگه از پست های بنده موج سواری نکنید و به خاله بازیتون ادامه بدید

درود

الان که دارم پست میذارم تا 4 ساعت دیگه اکانت se_guard حذف و پلیرهاش با این سرور خدافظی میکنن

حقیقتا سرور خوبی نبود ولی تجربه شد که وقتمونو با کسانی بگذرونیم که برای همدیگه ارزش قائل میشن و کیفیت بازی انچنان اهمیتی نداره

برام مهم نیست که دیگه پلیرهای جنوب شرق چه فکری درباره من میکنن چون دیگه اگه سرور بعدی وجود داشته باشه قطعا جنوب شرق رو انتخاب نمیکنم تا درس عبرتی بشه برای بقیه

بدرود<3

ترجیح میدم نذارمش تو فروم چون سوراخ ان ای ممکنه بسته بشه :))
    حقیقتا پلن شیت بستن زمان بره به وقتش شب های احیای ان ای و اس دبل هم میرسه
    ما مثل جنگ سالار ان ای بلد نیستیم 200تا موج فیک بزنیم و اخرش با مخ بریم تو دیوار پارکینگ :))

هنوز تاپ ریست نشده

شما برو اون کاتاهایی که خفت شدن رو ریکاوری کن تا سال دیگه :)))

خب ظاهرا بنده زود و هیجانی تصمیم گرفتم و باعث شد یه عده منو مسخره کنن که ایرادی نداره تقصیر خودمه

بنده اشتباه خودمو میپذیرم و از تمام پلیرهای اسپید ترا پوزش میطلبم

البته مورد پیش اومده رو به هانتر گزارش کردیم و به قوانین بازی احترام میذاریم

g1cz_47eee755-f67d-4096-b6a7-c94520101b0e.jpg
    خب بچه ها طبق این گزارش اکانتی که کتیبه رو زده ای پی مشترک داره :)

طبق قانون تراوین دو فرضیه به وجود میاد

یا اکانت کتیبه فروخته شده یا کتیبه فروخته شده این حرفیه که ادمین بازی بهمون زده و پانیشش اینه که اکانت اصلی تا پایان سرور بن میشه و کتیبه میره رو ناتار

لطفا اینقد افتخار فیک برا خودتون درست نکنید و بیش از این خودتون رو مسخره عام و خاص نکنید
    راستی منتظر ریپلای این پست از پلیرهای پرررروووی ان ای هستم که با چی میخان هم بزنن :))
    یه نکته دیگه یادم اومد بگم

اینکه اس دبل برد آبکی رو به بازی جذاب ترجیح داد
    خاله بازها به بهشت نمیروند

سلام به اقا لقمان عزیز

من باب حرفی که درباره غارت ابادی و گرفتن پوینت هجومی اشاره کردید بنده تو سرور فینال همین سیستم رو بکار بردم صرفا برای اینکه تیم سامان رنک یک نشه و کاملا موفق بود پلن و دسته اخر هم کلی دمپایی خفت داشتم و با خفت های اند گیم هم کلی پوینت گرفتم:)

نکشیمون بچه ناکازاکی
    میشه بگید با کدوم ده دفاع کردید؟ هرچی میگردم پیداشون نمیکنم

سلام

شما از کدوم پست این برداشت رو داشتید میشه پست وگنس رو نقل قول کنید؟

همونی که ادیت خورده و بجز من چار نفر دیگه هم دیدن!
    همین که ری اکشن سریع نسبت به پست من دادید پس قطعا یه چیزی بوده و اومدی همزنتو زدی تو برق
    استدلال بعدی اینکه سریع میان پست شمارو لایک میکنن :)))
    مافیاتو بشناس

فک کنم با توجه به پست وگنس اقا ایرج از کرسی لیدری کنار گذاشته شده (متاسفانه پرتش کردن)
    بنده به شخصه از بیرون به ساید ان ای نگاه کردم ایرج کم وقت نذاشته برای سایدش و اینکه یکی بیاد اینقدر زشت و بدون رعایت احترام صحبت از اعضای تیم لیدری بکنه واقعا جای تاسف داره!!!
    امیدوارم برداشتم از پست وگنس کاملا اشتباه باشه

تبریک ویژه و تقدیم میکنم جام گلدن ادم فروشی رو به تک تک اعضای ساید sw که مرزهای ادم فروشی رو جابجا کردید دم همتون گرم حقیقتا فکر نمیکردم اینقد ارزون خودتونو بفروشید . اعتماد و اعتبار سخت بدست میاد اما با یه چکمه از بین میره:D

یه تبریکم بگم به ne که استاد مولتی کشی و خرید و فروش آدمه
    حالم از فروم بهم میخوره وگرنه اندازه تک تکتون لینک میذاشتم حساب کار دستتون بیاد که یه اکانت چجوری تر زد تو ne :)))

SE_GUARD