نقد و بررسی سرور فینال با سرعت ۳ برابر | آغاز ۱۸ اسفند ۱۴۰۱ |

• پ.ن تلفات ما روی ناتار بیشتر از این خفت ها هست چطور امدی خفت 2کی نیرورو گذاشتی اخه :!::!::!:

بده اس دبل برات لیست فارم بزنه لاستت کمتر بشه. اخه دستشون تو کار خیره همینجوری شبونه گمنام میان برای اکانتای دیگه لیست فارم میزنن میرن.

• بده اس دبل برات لیست فارم بزنه لاستت کمتر بشه. اخه دستشون تو کار خیره همینجوری شبونه گمنام میان برای اکانتای دیگه لیست فارم میزنن میرن.

متین جان یه سوال آیا اون پلیر شما نمیدونست داره به ساید دیگه پسورد میده دیگه جانشین نمیشد کنفدراسیون نبودن ، میدونسته کسی هم که میخواد براش فارم لیست بزنه ساید دیگه است باز پسورد داده اولین پیام رو کی داده اصلا ؟ از جنوب غرب دادن یا جنوب شرق

من لیدر بودم همچین پلیر مشنگیو با لگد از اتحاد مینداختم بیرون حالا شما براتون یه اکانت هم یه اکانته شده پلیر فریب خورده ما هم میگیم ایشالا گربه است ولی سرور بعد نیاید بهش بگید جاسوس و فلان و .... همین سرور اگه جاسوس هست بزنید صفرش کنید نه اینکه از اکانتش استفاده کنید بعد بهش بگید جاسوس

• پ.ن تلفات ما روی ناتار و فیک ها بیشتر از این خفت ها هست چطور امدی خفت 2کی نیرورو گذاشتی اخه :!::!::!:

نصفشم نیستا نوری

گفتم همه مدلی باشه تنوع زیاد باشه. با رمر با غارت همر اسکات فقط نیسانش موند

فعلا که ما جلوتریم :دی

آقا ما گفتیم با شماست که فرتی حبس میبره 😂

تورج جان یدونه چنل پروکسی تلگرام دارم قبلا فقط لینک میزاشت الان جملات افراد معروف مینویسه

میشه حتی باهاش تیکه هم انداخت چه خوب که اخر هر پست استفاده کنیم

**

یک اصل بدیهی وجود دارد که اگر مانع حرف زدن کسی شوی او فریاد خواهد زد،

اگر امید به آینده را از کسی بگیری او حال خود را هم به باد می‌سپارد.

- گاندی

**

خلاصه ...

یکم فعالیت کن آقاجان

امپراطور شدم هنوز کاربر فعال موندی :))))))

حالا شیرینیش انتخاب کن چشم

1- کتیبه ها

2- پلیرها و اکانت ها

3- سیاست بدون دیپلماسی :دی

4- پلن های احتمالی

5- اندگیم

6- قصه :دی

• متین جان یه سوال آیا اون پلیر شما نمیدونست داره به ساید دیگه پسورد میده دیگه جانشین نمیشد کنفدراسیون نبودن ، میدونسته کسی هم که میخواد براش فارم لیست بزنه ساید دیگه است باز پسورد داده اولین پیام رو کی داده اصلا ؟ از جنوب غرب دادن یا جنوب شرق

من لیدر بودم همچین پلیر مشنگیو با لگد از اتحاد مینداختم بیرون حالا شما براتون یه اکانت هم یه اکانته شده پلیر فریب خورده ما هم میگیم ایشالا گربه است ولی سرور بعد نیاید بهش بگید جاسوس و فلان و .... همین سرور اگه جاسوس هست بزنید صفرش کنید نه اینکه از اکانتش استفاده کنید بعد بهش بگید جاسوس

ماني شما کي شدي کاربر حرفه اي؟

از اين به بعد متن پست هات نصف نصف،يکي رو ميدي من بذارم تو

يکي رو خودت 😎

مهدي بخدا تو مسلمون نيستي.از تراوين من فقط اين سناتوري رو ميخوام.

• خفت 20 تا کاتا هم باشه ارزشمنده

با یه آنالیز خفت ها من به تنهایی متوجه شدم که جنوب غرب دیگه واندر زن نداره ! پس بی زحمت اون دو تا جنگ آموز کوچیک و یونیک رو بدید به ما روی دف تمرکز کنید

پ.ن. نوری تو چرا اینقدر ابلهی شمال غرب مگه شمال شرق بیابون داشته باشه شمال غرب غار داره !

چرا 10 تایی دارن 😂😂😂

ولی خب امان نامه نمیگیرن هیچی نمیمونه ها :)))

من بازی نمیکنم فقط رو چکمه بزرگ لوگین میزنم شمشیر نباشه :دی

گاهی، راحت‌تر است که با وجود اندوهی که در درونت موج می‌زند، لبخند بزنی تا این که بخواهی به همه‌ی عالم توضیح بدهی که چرا غمگینی.

- ژوزه ساراماگو

• فدات

والا هر وقت اومديم بريم دو کلام پست بذاريم تو حبسيم😂😂😂😂 مجي وضعيت سو پيشينه اش از من بهتره...

والا ايليا جان تراوين ديگه چيزي نداره منو خوشحال کنه،اين فروم تنها دلخوشي منه تو آخرين راند بازيم

توجه: مودراتور محترم لطفا منو حبس نکن،چيز زشتي هم نمينويسم قول ميدم از همه تعريف ميکنم حتي از نوري،از سنگک و صد البته حميد🤣

نوري خطرناک با گوني هاي بزرگش از شهر دلرباي پاکدشت😁

پ ن: ايليا با کتيبه و... کادو نميشه سن سال من از اين حرفها گذشته.من کلا يه اکانت سه دهه دارم که بچه ريد ميکنن

پس يه سفره مشتي پهن کن دعوت کن بياييم بشه شيريني سناتوري

پ ن: اينهمه نرو بخوري به جدول( مخاطب خيلي خاص)

• اینارو جواب بده تا بعد

قشنگ بود :))

هر چی عکس از اول سرور تو دستو بالتون بود رو اپلود کردین که بگین مام اره :))

طبق امار دیشب تنها حرکت رو اکانت got you زد که نیزه هارو از نزدیک ماچ کرد(حال ندارم عکس بذارم دیگه خیلی خسته ام)

ولی این حرکت شما که از روز ۱۱ سرور تا قبل کتیبه ها از دستاورداتون(بنازم به این همه دستاورد) عکس بذارین میتونه چندتا دلیل داشته باشه

۱. فرار رو به جلو بعد از بوسه به دیوار ها

۲.فرار رو به جلو بعد از پرواز کتیبه ها

۳.فرار رو به جلو برای فرار از زیر فشار هم تیمی ها (طبق شنیده ها بعد از پلن های دیواریه زیبایی که رفتی گویا اختلافاتی پیش اومده که انشالله زود حل شه)

۴.روحیه دادن به هم تیمی ها برای اینکه بگین درسته ما همش دیوار میشیم یا دارن میزننمون ولی بجاش نگا کن روز ۱۱ سرور ما خفتشون کرده بودیم:))

۵.ایجاد فضای شادی و دیپلوماسی :))

پ.ن:جنوب غرب موفق شد با مدیر برنامه های ممد توهمی به نتیجه برسه و این بازیکن چقر بد بدن قراره در شب های پیش رو در کنار ابی لگولاس مهمون اکانتای شما باشه

پ.ن مهم:ما هیچ وقت لاگین مهدی روی اکانتای جنوب شرق رو فراموش نکردیم ,نمیکنیم و نخواهیم کرد :))))))

پوریای ولی گفت که صیدم به کمند است

از همت داوود نبی بخت بلند است

افتادگی اموز گر طالب فیضی

هرگز نخورد اب, زمینی که بلند است

• سلام علیکم

داستان جالبی بود

فک کنم این داستان رو الگو بردارید کردید برای زدن کتیبه هاتون

رفتید روبروی خزانه وایسادید و هیچ کاری نکردید

شازده sw اومد و گفت: ایلیا چرا خزانه رو نگاه میکنی؛ کاتاها رو بردار بیار بزن به خزانه ولی ایلیا گفت دارم کاتا میکنم با چشمام

ناگهان شازده sw خزانه را خراب کرد و جنگ رو زد زیر بغل و گند زد به داستان آموزنده ما

پ ن : سه روز تا باغ با حضور اقا مازیار و خودم و گلاب فروش و سبز و مهدی بینهایت

• سلام

بابت درخواست های زیاد از سوی بچه های ساید تصمیم گرفتیم نتیجه ی نظرسنجی رو اعلام کنیم :

با ۲۱ لایک روی پست آخرم اسم جدید لانچر اس ای از ایلیا به ایلیا دیوار تغییر کرد.

ایلیا جان تبریک میگم بهت ایشالا تا پایان عمر اسپیدتراییت این اسم رو با خودت یدک بکشی و ازش به خوبی نگهداری کنی هر وقتم بهت گفتن ایلیا دیوار یادی از ما و لاگین مون روی اکانت اس ای بکنی

پ.ن ۱ : دم مارمولکم که بزنی یه هفته طول میکشه دوباره جوونه بزنه ولی زبون یه سریا خوب رشد داره ۴۸ ساعت از دیوار شدنشون نگذشته باز پیداشون میشه

پ.ن ۲ : یه سری پاور پوینت دارم تهیه میکنم ایشالا بعد عید فطر یه سری کلاس آموزش لیست فارم زدن میخوام برگذار کنم گویا رفقامون توی اس ای خیلی ضعف دارن توی این حوزه

پ.ن ۳ : سالار داستان جالبی بود خیلی نغز و زیرکانه بود

پ.ن ۴ : ایشالا این سرور یه کاری با ایلیا میکنیم که ده تا سرور بعدی هم از لاگین ما یاد کنه

پ.ن ۵ : متین جان من احترام خاصی برای شما قائلم لطفا خودتو وارد این خاله زنک بازیا نکن اینا یه سری شوخیه بین دوتا جوون هم سن و سال همدیگه

پ.ن ۶ : ایلیا من جلو جمع امان نامه ازت بگیرم و امضا کنم قول میدی دیوار نشی؟مردونه اگر قول میدی به همر های اس ای رحم کنی و یه ساید رو خراب نکنی من حاضرم جلو همین جمع ازت امان نامه بگیرم لول

• بده اس دبل برات لیست فارم بزنه لاستت کمتر بشه. اخه دستشون تو کار خیره همینجوری شبونه گمنام میان برای اکانتای دیگه لیست فارم میزنن میرن.

دخترکی کبریت فروش قدیم ترا تو قصه بود تو دل سرد و کوچکش انگار یه کوه قصه بود بین تموم قصه ها قصه اون به سر رسید مثل کلاغ قصه ها هیچ وقت به خونش نرسید.

پ ن: دخترک کبریت فروش امروز تو ساید خودش که جایی نداره هیچ واسه سایدای دیگه لیست فارم میزنه

پ ن: کاش دختر کبریت فروش راه خونشو پیدا میکرد

امضا

مجی سامورایی

• نمیدونم از‌ کی‌ تا حالا پلیر گلدی فاز پلنگ گرفته:دی

گلدتو بگیر خدنگیتو کن بچه خونگی که صداتو پشت میکروفن کلفت میکنی با دختر اشتباه نگیرنت

قبلا کسی کثیف بازی میکرد، روش نمیشد تا ته سرور سرشو بالا بگیره ، الان بر عکس شده

امتیاز حساب میشه:دی

ته سرورم میگن ما کمک‌ کردیم لیست فارم زدیم،

بازی زد و خورد داره ، لینک اتک میذارید خوبه ، کسی لینک اتک بذاره بده ؟

جنبه بازی داشته باشید خدایی ، چیپ بازی درنیارید

تبریک‌بگید به هم جای این‌مسخره بازی های چیپ!

لیدرت ۶۰بار‌گفت استفاده نطامی نکرده ولی

از روزی که چراغ رو دراوردیم ،تا قبل از کتیبه ، هیچ اتکی روی اس ای نیومد ، فقط یک اتک بود که روی مولتی مهدی کلت دیوار شد، ایشاله که ربطی به هم نداشته باشه و قطعا نداشته چون فقط لیست فارم زده ، وسط پلن ، همر سجاد با هوشیاری تمام چیف شده ، اینم ربطی نداشته جون فقط لیست فارم بوده

پ.ن:روزی که لیدر ( لیست فارمی) گفت میرم اس دبل همونجا تبریک متا رو گفتیم ( نظر شخصیم بود ، توی هیستوری گروه هست)

امیدوارم دیگه کسی بخاطر گلد قهر نکنه بره به لیدر حریف بگه به من اتک‌ ندید میخوام تست کنم:دی

لیدرت لیست فارمی اومد گفت ۷ ۸ تا ناتار‌ کاتا شده ،

تمامی ناتارای اس ای رو اسکات زدم، ۴۷ ناتار کاتا شده بود انبار ، انبار غذا

#کثیف_نباشیم

این حرکت غارت اتوماتیک و فیک لیست خیلی مسخرست خدایی ، از هر ۲طرف خواهش میکنم جمعش کنن ،

بازی ام ببرید نوش جونتون تبریک میگیم،

مثل ندیده های چیپ ، زحمت دیگران رو مسخره نکنین ، هرکی وقت گذاشته هزینه کرده وجودشو داشته زده رد شده ، دیوار شده دمش‌گرم

سمساری سر صدا زیاد میکنه ، طلا فروش ساکته ، زیاد های و هوی کنی ینی هیچی‌نیستی

خروج میزنیم ، ایشاله صد کردین میایم تبریک‌میگیم

یا علی

• والا ما یه بار بهت گفتیم شیشه میکشی میشینی پای اکانت دو شب گریه زاری کردی که تو به شخصیت من توهین کردی من از بازی حرف زدم فکت آوردم سند آوردم مدرک آوردم منم دیگه جوابتو ندادم که بیشتر از این زشت نشه برات حالا ما شدیم بچه خونگیِ صدا کلفت کن تو شدی بچه لات؟؟خخخخ

آدرس بدم قرار دعوا بزاریم مث ک جوابه تو این سرور :دی

گل پسر تو خودتو درگیر نکن یه بحثیه بین دو نفر ایلیا دیوار خودش زبون داره سه متر!!خیلیم زود ریکاوری میکنه برمیگرده پرقدرت!!

در ضمن ما از اون موقعی ک یادمونه تو و امثال تو کارتون خروج زدن بوده تاحالا ندیدم یه سرور کامل بازی کنی هر سرورم یه بهونه ای میاری حالا بماند بازش نکنم.الانم خروج بزن درم پشت سرت ببند که هوا بهاریه سوز داره

سخن آخر اینکه شما پلن برید دیوار نشید من شخصا قول میدم بیام تبریک بگم نگران نباش

کاره چیپ هم ایلیا خودش میدونه چیه نیاز باشه خودش میاد دفاع می‌کنه

کسی کار چیپ بکنه اینجا ۱۰ نفر میگیرن روش مثل سه روز پیش ک ایلیا کار چیپ کرد خودش بعدش اومد تبریک گفت :دی

دیگه هم کاسه داغ تر از آش نشو برو یه لیوان آب خنک بخور میزون شی

بزن بهادر

لاته هفت منطقه بی آب و علف

بچه کف خیابون

بچه لات یه بار بیا همو ببینیم شاید تونستم عقده های دلتو برات باز کنم یخورده میزون تر شدی نمیدونم کجا چه سیخی بهت زدم که انقدر فشار خوردی از من :دی

پ.ن : ایلیا دیوار من که مشکلی باهات ندارم خیلیم دوست دارم هر ۵ تا پستی که به ما تیکه میندازی یه پست جوابتو میدم دیگه قایم شدن پشت اینو اون چیه صحبتی داری خودت بیا بزن بخدا اگر خوب بگی من خودم یه چی میزارم پشتش میگم دمت گرم خوب گفتی :)

• چه جو بدی داره فروم

بعد به ما میگن جنگ طلب

بیمارستان کسی نمیخواد براش بسازیم؟مانی جان شما بیا بانی خیر شو

ادبیات فروم رو از حالت حماسی به حالت غزل

تغییر بده ، با هم دشمنی نکنید حاج اقایان

چشم دیدن هم دیگه هم داشته باشیم

هرکی هم برد نوش جونش

مانی جان سرور پیش میگفتی بالانس نیست

راز معماری ، چشمان و مرتاض هم داشتین

این سرور هم جنگ و چکمه و احمق دارید

احمق‌ کوچیکاتون به کنار

جالب اینجاست مملی که میخواست NE رو بزنه

جنگ یونیک داده به NE

بعد بدو بدو متا کردید

گیرتون رو چیه بچه های ماست الان؟

این سرور بهونتون برای گیر دادن چیه؟

بات سایدتون کمه؟

اکانتتون کمه؟

تعدادتون کمه؟

مملیتون کمه؟

مجید و امیر و سامانتونم که هستن

ادریس هم که نشسته اونجا

شنیدم یکی از اکانتای شمال غرب رفته تو اتحاد جنوب غرب :دی

الان جنوب غرب تو شمال غرب ده داره؟

بعد مرز بازی تمیز کثیف بکشید

رضا گارد تو استاد نقاشی هستی

به بچه ها مرز کشیدن یاد بده

• سلام خوبی داداش ردیفی ؟ دات کام نرسیدم بیام ایشالا بترکونی

در مورد بالانس بودن که کاملا تیکه بود عجیب بود جدی بگیری

یه سوال برام پیش اومد ؟ الان با جنوب غرب و جنوب شرق میخواستید سه سایده شمال شرق رو بزنید؟! انتظارت این بود ؟؟؟ دم شما گرم که فقط برای برد بازی نمیکنید سلطان

ایلیا نیست میخوام براتون قصه بگم روزی بود

دو تا چوپان بودن گله گوسفند داشتن یکیشون ده بالا بود یکیشون ده پایین یه آقا گرگه ای هم گوشه کنارا نشسته بود اول سرور یکی از چوپان هاکه زرنگتر بود به اون یکی چوپان ساده دل گفت بیا این مقدار سکه سیمین رو بگیر برو دهن گرگه رو سرویس کن شبا راحت بخوابیم تو قوی هستی گرگ عددی نیست ! چوپان ساده دل ما سکه ها رو گرفت رفت بازار دو تا سگ گله خرید ! از اونجایی که ساده دل بود جای سگ گله بهش یه پرشین کت و پامر خرسی دادن دوبله پول هم گرفتن ازش

گرگ قصه ما یه روز صبح بلند شد دید چوپان شمال بالا با گوسفنداش و پرشین کت و سگ پامر به لونه اش حمله کردن گفت چوپان جان برو عزیزم ما خرگوش شکار میکنیم کاری بهتون نداریم برو در خونه اتون

چوپان ما گفت آناناس با گوسفندام پاره ات میکنم گرگ قصه ما هم قاطی کرد گوسفندای دم لونه اش رو کشت بقیه گله گرگ ها رو هم فرستاد وسط ده بالا بکش بکشی شد ! گوسفند بود که پشت گوسفند پاره میشد سگ پامر و پرشین کت هم رفتن بالا درخت گفتن ما گیلاسیم ! چوپان ساده دل ما هم به همکارش گفت داداش اینا ما رو پاره کردن کلا از 200 تا گوسفند 20 تا هم برام نمونده چه کنیم یه کمکی چیزی ! همکارش هم گفت دوشواری نداره بیا برو دات کام گوسفندات رو هم بده من نگه میدارم تو عالم همکار بودن من همه جور همکاری میکنم ! گوسفندا تک هیرو رفتن ده پایین و این اسمش شد متا !

نتیجه اخلاقی ! اندازه پتانسیلتون ادعا کنید نگید گرگه چرا دندون داره چرا پاره امون کرد اینکه ده پایین چرا نگاه کرد ده بالا پاره شه چشمش دنبال گوسفندای ده بالا بود و به چوپان ده بالا دنده داد ما کاری نداریم

کلیه اسم های این قصه خیالی بوده تشابه ای با کسی پیدا کردید ناشی از ذهن مریض شماست !

• سلام خوبی داداش ردیفی ؟ دات کام نرسیدم بیام ایشالا بترکونی

در مورد بالانس بودن که کاملا تیکه بود عجیب بود جدی بگیری

یه سوال برام پیش اومد ؟ الان با جنوب غرب و جنوب شرق میخواستید سه سایده شمال شرق رو بزنید؟! انتظارت این بود ؟؟؟ دم شما گرم که فقط برای برد بازی نمیکنید سلطان

سلام مانی جان

این سرور دات کامه که روآ هست منو اول سر پاپ انداختن بیرون ، بعد خودشون امدن بعد ۲۵ سال گفتن تو بیا خلیفه ما بشو

در هر صورت من الان شرایط زندگیم گیر مسائل خاص خودش هست و بهت گفتم دوست داری بیا صرفا جهت تست نه بازی

صحبت از انتظار شد ؟

انتظار ندارم مانی وگنس باشی همون پارتیزان باشی جذاب تری ، یعنی اینجای کار مملی خودش میاد حرف میزنه!!!!

انتظار ۳ به ۱ زدن شمال شرق رو داشتم ؟ خیر

ولی وقتی یکی میگه میزنم

جنگ آموز میده بهشون

یعنی فکر کرده زرنگه دیگه

همین داستان شما الان یعنی پرهام پخمست

سرش کلاه رفته؟

نه داداش گلم پرهام ۳۰ متر مدال داره تو پروفایلش

خودت میدونی هر کسی پرهام نمیشه

حداقلش ما به مملی گفتیم نمیزنیمت

و نزدیمش ، پای توافق وایسادیم

گزینه شمال غرب برای جنوب غرب بود

گزینه تک ساید هم بود

ولی اسپید تراست دیگه :دی

پ.ن: شنیده بودیم تو قیامت اعضا و جوارح انسان به حرف میفته ولی ندیده بودیم

شنیدن کی‌ بود مانند دیدن !!!!!

در هرصورت مانی جان یک داستان مسخره تعریف کردی ، من بچه نیستم ، جیگر پشت حرفم وایسادن رو دارم

حله؟

• سلام به همگی

در مورد محمد علی وگنس سو تفاهم نشه

من یکم بچه احساسی هستم حرف دلم رو میزنم

تموم میشه میره

روز چهار شنبه سوری محمد علی رو دیدم

کاری به بازی و داستاناش ندارم

بچه خوب و با معرفتی هست

یکی از بچه های آس پیکم دیدم که

خیلی دوست داشتنی بود 💘

سالارم که یک بین الملله

مارو باغ نبرده ولی ظرفیت داره

مانی هم که جای خودش

من شرمنده هر دوستی هستم که از دست من ناراحت شده

مجید ، امیر حسین ، جاوید ، نوری ، رضا گارد

دوست رضا گارد و ....

حلال کنید من نفسای آخرمه

امروز آزمایش دادم دکتر گفت ۶ ماه دیگه بیشتر نیستی ، نهایتا ۱ سرور دیگه در خدمت شما باشیم

اگر بیماری شدت نگیره

امید وارم بعد رفتنم خاطره خوب ازم براتون مونده باشه

• حلال کنید من نفسای آخرمه

امروز آزمایش دادم دکتر گفت ۶ ماه دیگه بیشتر نیستی ، نهایتا ۱ سرور دیگه در خدمت شما باشیم

اگر بیماری شدت نگیره

امروز آزمایش دادی

همین امروز هم جوابش اومد

همین امروز هم تونستی از دکترت نوبت بگیری و ویزیتت کنه....

تا الان با چند نفر که شخصیت مهرطلب و توجه طلب داشتن برخورد داشتم، تو دیگه تهشی پرهام گرین

ازونایی هستی که برای جلب توجه دیگران حاضری هر کاری بکنی

اینکه هر سرور بیشتر از ۵۰ درصد پست های فروم مال توئه بهمین دلیله

اینکه محتوای پست هات هیچ حد و مرز و چهارچوب اخلاقی نداره به خاطر همین شخصیت توجه طلبته

اینکه واسه اطرافیانت گاهی اوقات دوست داشتنی هستی و گاهی اوقات منزجرکننده، اینم بخاطر همین موضوعه

بهرحال امیدوارم یک روزی به این نتیجه برسی که خودت به خودت توجه کنی و خودت رو دریابی

زنده و سلامت باشی

• محسن جان سلام ببخشید اسمت از قلم افتاد عزیزم

من واقعا خیلی در معرض توجهم خوب منو نشناختی

یکم از اونایی که منو میشناسن بپرس

اتفاقا چند نفری ازین رفتار الگو برداری کردن

در هر صورت دیدم یکم بچه ها افتادن رو دور خراب کردن هم

گفتم به عنوان بزرگتر جمع پا در میونی کنم

• گسترده ترین و خفن ترین پلن تاریخ تراوین:

گام اول: با استفاده از قابلیت رید اتومات دهکده های مهم رقیب رو وارد لیست غارت میکنیم و با یک نیرو فیک میزاریم

هدف: عادت کردن چشم رقیب به شمشیر قرمز

گام دوم: چند دهکده ی دیگه هم از رقیب وارد لیست میکنیم

هدف: عادت کردن اون یکی چشم رقیب به شمشیر قرمز

گام سوم: تمام دهکده های رقیب رو وارد لیست میکنیم

هدف: کار از محکم کاری عیب نمیکنه

گام چهارم: بعد از صد شدن واندر حریف، برد رو بهش تبریک میگیم

هدف: خب کار دیگه ای نمیشه کرد

گام پنجم: آماده میشیم سرور بعد مجدد این پلن رو اجرا کنیم

هدف: عادت کردن چشم رقیب به شمشیر قرمز

خدا وکیلی حساب کردین روزانه چند تا برده و مزدور و پیاده ی گول دارین دیوار میکنین؟

بهتر نیست همینا رو نگه دارین بفرستین روی واندرتون؟

اصلا نشستین با خودتون مرور کنید سرورهای قبل که این پلن خارق العاده رو پیاده کردین چه دستاوردهایی واستون داشته؟