نقد و بررسی سرور فینال با سرعت ۳ برابر | آغاز ۱۸ اسفند ۱۴۰۱ |

• ما که ترسي از حبس نداريم😂تازه امروز صبح بخاطر خوش و بش فرستادنمون انفرادي😎

داش حميد کجايي که دارن ما رو ميبرن حبس

بيا با هم بريم لامصب

پ ن : به جان نعمت که ميخوام دنيا باشه نعمت نباشه😎😂 حداقل قوانين فروم بايد درست اجرا بشه وگرنه من نفت ميريزم رو هم نوري و آتيشش ميزنم وسط پاکدشت تا درس عبرت بشه واسه گارد تا فشار نياره به ملت

• راجب به بحث اکانت NOPO

1- فاصله لانچ اتک ها از ابتدای لند تا انتها 8 ثانیه بود دیوار سطح 6 جمعیت 1 میده یه امر کاملا مصطلح هست که دیوار آپ میکنن یا مخفیگاه میزنن اون ده 200 تا موج کاتا هم روش میخورد تا زمانی که رمر توی موجهای آخر نبود نمیپرید ضمن اینکه اسلات هم داشته یه گندمزار ، جند تا گندمزار سطح 1 ، ساختمون اصلی ،و ....

2- وقتی اتک رو از راه دور میندازید مثلا توی ثانیه 00:35:46 یه کار کاملا مصطلح اینه مدافع بیاد بقیه ثانیه ها رو با اینسرت راه دورر ببنده مثلا :00:35:47 کاهن هایی که اینسرت شده از راه دور بوده میخواید بگید اینسرت سیم سکند شده ! 3 موج کاتا رفته تو دیوار ، این قضیه رو به مدیریت گفتیم یه علت واضح داره استفاده از اسکریپت لانچ خارج از سرور یا استفاده از بات نه ویو بیلدر سایت

3- متین جان راجب به قضیه چیف من برات تلگرام عکس فرستادم ، به مدیریت هم اون عکس ها رو فرستادم میتونی ملاحظه و مراجعه کنی ببینی

4- تا الان داخل سرور بیش از 200 تا دیستروی بوده کلا بالای 100 تاش رو شمال شرق زده همچین باگی توی ویو چیدن ملاحظه نشده توی تخریب توی چیف دیدیم اعلام کردیم

5- ادریس جان روی قضیه اکانت ATILA ما همر رو گذاشتیم که دف ضرر کمتری ببینه چون اون همر جنگی هست ویو ها رو دیدم باز فکر کنم 13 ثانیه بین اولین اتک و آخرین اتکتون فاصله بود باز هم توش دیوار آپ کردیم

6- کلا نفی نمیکنم این سایت قبلا باگ داشته الان هم باگ چیف داشته ممکنه باز هم باگ داشته باشه چون سخت افزار سرور متناسب با این همه حجم اکانت و مولتی و بات نیست

7- راجب به نوپو توضیح کامل رو بهت دادم ادریس جان ، راجب به بقیه باگ ها هم اینکه همر اومده غیب شده هیرو بوده هیرو نبوده حرفت منطقیه ولی باز به ما ارتباطی نداره مزیتی برای ما نبوده

و من الله توفیق

پ.ن. مجبورید اول سرور با کت و شلوار و کراوات پست بزارید ؟؟ همون اول با شلوار شیش جیب و شلوار کردی و زیر پیرهن رکابی بیاید لات های مجازی خوردنی

• 😎😂 حداقل قوانين فروم بايد درست اجرا بشه وگرنه من نفت ميريزم رو هم نوري و آتيشش ميزنم وسط پاکدشت تا درس عبرت بشه واسه گارد تا فشار نياره به ملت

میدونی فشار از کجا میاد تورج؟

اینو ببین

فکر کن اول سرور بگی میام شخمتون میزنم و شما در حد ما نیستین

حالا از این موج ۷تا حساب کن😂

هرکی دیگه ام بجز این زبون بسته باشه فشاری میشه میاد وسط فروم داد و بیداد میکنه😂😂

حاجی ۱ هفته اس داری تهدید میکنی هی میگی میام میام

۱ هفته قبلشم که من ادرس داده بودم میگفتم بیا بیا 😂

باز الان بیا بگو تو دنبال ادرس من بودی و دنبال لوکیشنم بودی

یه مثلی هست میگه کافر همه را به کیش خود پندارد

میدونم زندگی سختی داشتی و هنوز نتونستی با واقعیت زندگیت که خانوادت بهت گفتن و طردت کردن کنار بیای

اشکالی نداره بلاخره توام زبون بسته ای باید یه جا داد و بیداد کنی و کجا بهتر از فروم تراوین که کسی جرات حرف زدن نداره😂

ولی خب گفتم که طرفتو اشتباه انتخاب کردی

ما بچه پایین شهرم که باشیم مرام و معرفت رو یاد گرفتیم.یاد گرفتیم وقتی یه حرفی میزنیم بهش عمل کنیم.هوای رفیقامونو داشته باشیم و نذاریم که حرفی بهشون بزنه.

با ۳۵ سال سن و این همه ادعا هنوز یه دوست دختر از نزدیک نداشتی.یکی آبادان بوده که تفاله مصطفی و نوری بوده.یکیم تهران بوده که تنها نفعی که برای ما داشت این بود تورو برداشت برد با خودش و توی هر بازی باهاش مینشستی یجور تخریبت میکرد که صدات در نمیومد.دمش گرم که تورو شناخت همون اول 😂

لات بازی به بهای دیه گرفتن که چیزی نیست.پول گلدت مونده؟ میخوای به رسول سفارش کنم کمتر ازت پول بگیره؟

یا مشکل مالی داری تو زندگیت؟ میخوای توی ان ای یه گلریزون برات بگیریم به یاد زندانی های از یاد رفته تهشم ۳تا سلامتی میزنیم برای تو

سلامتی ۳تن : پلنر . لانچر . همرکش

سلامتی ۳کس : دیه بگیر . لات مجازی . ممد دست کج

سلامتی اونی که بخاطر خرج زندگی حاضره کتک بخوره تا بدو بدو بره شکایت کنه😂

حکایت تو حکایت بازی Pou:

اوایل فروم

وقتی به یه جای سفت میرسه

تیم پر از پلیر و دات کامی چوکور با توجه این که سرور اسپیدترا را در حد خود ندیدند تصمیم به ترک سرور نموده و پا به فرار گذاشتند

توی فروم ۵ایکس یه آرمان ویچر نامی بود خیلی کری میخوند

کجایی بی وفا؟ دیگه رنگ فروم رو ندیدی فقط وقتی رفیقاتون میان لات بازی یهو لایکات قطاری میادش

بزدل ها!

پ.ن : دیشب نوری اینجوری شعر میخوند : دیشب تو خواب هلال ماهو دیدم😂 یکی یکی ستارهارو چیدم

یهو بیت بعدیش شعر رو عوض کرد گفت

ترنم خوشی رو تو بیداری ، شنیدم و به محیام رسیدم یار میاد یار میاد ، مژده که از راه سفر ماحی و ترنم میاد

پ.ن : همیشه گفتم قلمم یکم تیزه . خودت خواستی مزش کنی 😂

خدافظی

• خنده حضار

کاملا موافقم. با اینکه خیلی عذاب آوره که دو ساید شرقی بدین شکل دارن مولتی میکشن درحالی که از دو ساید غربی به مراتب تعداد کمتری هستند ولی اینجا جای این صحبت ها نیست.

درود

نمیدونم چطور این مطالب رو بیان کنم ولی جنوب شرق سرورهای قبل در مقابل جنوب غرب کجا و جنوب شرق این سرور در مقابل جنوب غرب کجا. صد البته این سرور جنوب غرب در کمترین و ضعیفترین تعداد پلیر خودش قرار داره و این مسئله رو یوسف و علی و بقیه دوستان همسایدی میتونن تایید کنند.

و میخواستم تشکر کنم از مملی وگنس عزیز برای زحماتی که برای ساید sw کشید. که فکر کنم از وقتی دارم اسپیدترا بازی میکنم این sw ضعیف ترین sw این چند سال اخیر بود که نه پلیر کافی داشت و نه اکانت کافی، ولی یه لیدر خوب داشت

دیگه از همین الان میشه تشخیص داد که برد با بچه های ne هستش که بهشون تبریک میگم

اینم خودتون جواب دادین لول

افرادی که دچار عقده حقارت شدید می شوند برای مبارزه علیه حقارت خود و همسان کردن خویش با فرد دیگر به تمسخر روی می آورند، در حقیقت برای پنهان کردن عیب خود آن را به شخص دیگر فرافکنی می کنند یعنی عیب خود را به فرد دیگر نسبت می دهند.بعنوان مثال شخصی که خودش نمی تواند خوب رانندگی کند دائما از رانندگی دیگران ایراد می گیرد. این افراد کنترلی بر احساس خود ندارند و دچار ضعف روانی هستند .استهزاء و مسخره کردن دیگران یا از روی حسد است، یا کینه و دشمنی، یا برای جبران کمبودهای شخصیتی است، یا برای برتربینی. از نظر روانکاوی کسانی که مردم را مسخره می کنند نوعی کمبود شخصیت دارند و از طریق کوچک کردن مردم می خواهند کمبودهای خود را جبران کنند و از این راه خود را اشباع نمایند

اینم جواب ماست

• سلام علیکم

علیکم السلام

خودکشی نهنگ ها یا چی؟!

J.Bro

اگر، در زندگی نگاهت به داشته هایت باشد ،بیشتر خواهی داشت.

اما اگر مدام به نداشته هایت فکر کنی، هیچ وقت هیچ چیز برایت کافی نخواهد بود

فکرت رو ترمیم کن...

• اینم جواب ماست

فک نمیکنی در مقابل اون همه دهی که دیستروی شد و چیف شد و همرایی که از اس ای دیوار شد و جنگ اموزا و احمق هایی که پرواز کردن

یکم بیش از حد جوابتون دندان شکنه؟:))

میشه مالو نخولین؟تولو خدا:(

پوریای ولی گفت که صیدم به کمند است

از همت داوود نبی بخت بلند است

افتادگی اموز گر طالب فیضی

هرگز نخورد اب, زمینی که بلند است

• فک نمیکنی در مقابل اون همه دهی که دیستروی شد و چیف شد و همرایی که از اس ای دیوار شد و جنگ اموزا و احمق هایی که پرواز کردن

یکم بیش از حد جوابتون دندان شکنه؟:))

میشه مالو نخولین؟تولو خدا:(

چرا علی جان دارید خوب بازی میکنید منتها در مسیر قهقرا

اسم اکانت بده از لولو مصونیت بگیر دعوای بچه های اسدبل نیست

• سلطان کتیبه ی نامتقارن

سلطان کار با کتیبه احمق

کتیبه احمقو برداشت

ببینیم این دفعه چیکار میکنه

گلم بجای این کار ها دو جلسه بیا کلاس آموزش برات بزارم همه چیز درست میشه...

خوب دقت کن به عکس...

همچین چیزی شانسی نیست!!!

دو بار جا به جایی مساوی = دوبار جنگ‌آموز ...

تا آموزش بعدی خدا نگهدار...

Faster8)

• سلام

برای شارژ با کتیبه احمق باید وقتی تبدیل به جنگک میشه باهاش شارژ بشه تروپ با جنک بزرک شارژ کردن به نظرم کار اشتباهی هست برای شارژ همر پس عملا دوبار نبوده و یک بارش قابل استفاده بوده

• با سلام

همراه ما باشید با آموزش لانچ رمر بعد از همر:

در این آموزش که از مسئول آموزش ساید شمال غرب یاد گرفتیم ، میخوایم بهتون یاد بدیم چجوری اول همر رو بکوبین بعد از همر اول تازه رمر بکوبین تا تلفات کمتری به دشمن خود وارد کنید😆

اتک اول

بله با این کار باعث میشین تعداد کمی از دف دشمن کشته بشه تا رمر بتونه دیوار رو بیاره پایین

اتک دوم :

و بله اینم از رمر.البته این موضوع که رمر باز هم بدون سواره لانچ شده رو بهمون یاد ندادن علتش چیه.در اسرع وقت ازشون سوال میپرسیم تا به بقیه دوستان آموزش لازمه رو بدیم

بعد از این ۲ اتک هم موج کاتا میندازیم تا پلن رو کامل کنیم😂

عه

سواره هاش اینجاست ک:D

ظاهرا مسئول آموزش تأکید داشته راه مهران مدیری رو ادامه بده

پول برق جدا.پول آب جدا. رمر با پیاده.کاتا با سواره جدا.در این سو سوی بی کسی هیرو چه گناهی دارد ( اون عده ای که داره بهشون آموزش میده : به به استاد به به واقعا چه خوب مینوازی🤌)

پ.ن: حسین فستر کاری ندارم چجوری یونیک کردی ، فقط مواظب باش همرتو دوباره چیف نکنی

تا داستان راستانی دیگر

بدرود

• سعدیا مرد نکونام نمیرم هرگز !!! چه ربطی داشت نمیدونم فقط خواستم بگم شعر بلدم یوگی جان البته این مدل شعری که تو بلدی من بلد نیستم

پ ن: لطفا از اشتباهات خود درس بگیرید نگیرید درستون میدیم

اخ اخ همرو لانچ کنی به نیت کتیبه تو راه دهت چیف بشه همر بپره🤣

پ ن:یوگی پیشرفت کردی از چیف کردن همر خود رسیدی به جایی که همرت تو راه چیف میشه 🤣

امضا

مجی سامورایی

اهالی دهکده ی یوگی تصمیم گرفتن به ما بپیوندن 😍

• درود.

حسین جان دستمریزاد خیلی هم زیبا.فقط مراقب باش این وسط یهو همرتو چیف نکنی 😍

تا نصیحتی بعد خدا نگهدار😅

• خواستم متای جنوب شرق و شمال غرب رو تبریک عرض کنم

با این متا سرور کاملا بالانس شد جابجایی کتیبه ها هم نشون میده که دو ساید کاملا متوازن و برادرانه دارن پیش میرن

جابجایی کتیبه ها از شمال غرب به جنوب شرق

1- انبار بزرگ

2- مرتاض یونیک

3-احمق کوچیک

جابجایی کتیبه ها از جنوب شرق به شمال غرب

بدلیل باگ سرور چیزی نشون داده نمیشه احتمالا !

یه تعداد اکانت هم وسط شمال غرب رفتن تو اتحادهای جنوب شرق

• اینم جواب ما در کمتر از 24 ساعت ،امیدوارم که حالت دلت خوب باشه بعد اون افتضاح 😂

جناب مادریتور

یه ماه الکی حبس میبری لینکای ما میمونه رو دستمون

اینارو جواب بده تا بعد

• پ.ن تلفات ما روی ناتار و فیک ها بیشتر از این خفت ها هست چطور امدی خفت 2کی نیرورو گذاشتی اخه :!::!::!:

پ.ن . دیابلو تکرار روزهای غریبانه ات در بیابان ان دبل چگونه گذشت8)8)

شاخ بودن توی فضای مجازی مثل پولدار بودن توی بازی GTA میمونه! :saint: :saint:

MONAKO مامور مخفی

• واقعا چرا آقاي مادريتور هي ما رو ميبره حبس؟

دليلش چيه؟ سابقه داريم آياااا؟؟؟

من که فقط ميخوام سناتور بشم.نذاشتن😒

ايليا بيا يکم از پلن ها و آناليزاي آنچناني کن منم الکي اشکال دربيارم از توش،چت کنيم لول آپ بشه تا دوباره نرفتم حبس😎

• خفت 20 تا کاتا هم باشه ارزشمنده

با یه آنالیز خفت ها من به تنهایی متوجه شدم که جنوب غرب دیگه واندر زن نداره ! پس بی زحمت اون دو تا جنگ آموز کوچیک و یونیک رو بدید به ما روی دف تمرکز کنید

پ.ن. نوری تو چرا اینقدر ابلهی شمال غرب مگه شمال شرق بیابون داشته باشه شمال غرب غار داره !