نقد و بررسی سرور فینال با سرعت ۳ برابر | آغاز ۱۸ اسفند ۱۴۰۱ |

• سلام محمد عزیز خوبی <3

من در ساید پلیر کاملا ساده هستم و پست من از طرف ساید نیست اقای جاوید از طرف ساید داخل فروم پست میزاره :saint:

دیگه ان ای که نمیتونه تیزانداز باشه حداقل شوالیه سزاره ^^

اگرم ماشین سنگین داده باشن فعلا ما که لازم نداشتیم احتمالا تو پارکینگه

والله از خدا پنهون نیست از شما چه پنهون مصطفی فلفلی بهم گفته هرکی چپ نگاهت کرد عکس بده جنازه بگیر

ولی از مملی وگنس واقعا ناراحتم چرا برای اس ای فارم لیست میزنه نمیاد حال مارو بپرسه وگنس بیا شفاف سازی بکن الان تراکتورها دست کیه چرا به من تراکتور ندادی:cursing::cursing::cursing:

شاخ بودن توی فضای مجازی مثل پولدار بودن توی بازی GTA میمونه! :saint: :saint:

MONAKO مامور مخفی

• بعد از مدت ها اومدم فروم دیدم هنوز دارین ترقه بازی می کنین اینجا... :D

گفتم یه سلامی بکنم و برم تو مه گم بشم... :P

راستی آنتی اسپم:

خدا خفه کنه اون ملعونی که برای اولین بار تو ساید دیگران ده زد.

از اون بیشتر خفه کنه اونی که شرعیش کرد و ازش استفاده نظامی کرد.

منطقمم میگه اونا ده زدن تو چرا می گذاری از اون ده استفاده کنن؟

به هر حال به من چه؟ :saint:

ارادتمند

دیگه حال امضاء درست کردن و نوشتن روزومه نیست... خستم می فهمین؟

سال های دور خودتون هر وقت هست من از قبلترش اینجا هستم...

• درود هومن. امیدوارم ماه رمضون وقت شما رو روی اکانت بیشتر کرده باشه... این اخلاق شما خیلی شبیه به آیدین هست ولی فریار همچین اخلاقی نداشت و همیشه صاف و منظقی حرف میزد. پست مهدی رو در زیر برای شما میزارم:

نقل قول

در مورد اون بنده خدا ک پلیر قدیمیه هم بهش بگو تو که داستانی نداشتی چرا چت های تلگرام رو پاک کردی خب میزاشتی ۴ تا اسکرین میزاشتیم وسط همه قضاوت کنن ما که دروغگوییم میلادم که بزن بهادر تراوین شده اسکرین شات میزاشتیم همه بخونن این که نشد پیاما رو پاک کنی بعد هرچی دلت خواست ببندی به ریش ما :دی

پسر خوب زنگ زدم بهت جرات نداشتی جواب بدی میدونی چرا؟چون خوب میدونی آدمی که صادقانه حرف میزنه صداش نمیلرزه ولی تویی که میشینی پای حرف یکی که از خودت ضعیف تره و نصف حرفاش دروغه میترسی پای تلفن صحبت کنی پیام میدی که حرفاتو بیار تو فروم بزن

دوس نداشتم پست بزارم خیلی زشت بود یه سری حرفا توی فضای عمومی فروم زده بشه ولی دیگه خیلی شلوغش کردی خداییش

بنظرم وقت کافی نذاشتید تا بفهمید داستان چی بوده. در هر صورت احساس میکنم مهدی یک پلیر بسیار ساده و دوست داشتنی خیلی بهتر و شیک تر عمل کرده و از همون اولش هیچ چیزی رو کتمان نکرده و داره میگه من زنگ زدم خیلی ساده بگم قضیه چیه و ممل و دوستان و فروم درگیر قضیه نشن (که حتی بازیکنان ان ایی هم دارن جوک میسازن دیگه) از همون اولش با تماس تلفنی با میلاد سعی کرده قضیه رو خیلی ساده توضیح بده ولی میلاد خواسته به فروم بکشه و بگه :

- شماها کثیف هستید

- من مدرک دارم

- شماها مرد نیستید

- من روانشناس هستم و نمیتونید وجهه من رو تخریب کنید

- من دارم خدمت میکنم

- من مچ بگیر محل هستم و مچ میگیرم

(دیگه انقدر اینارو گفته خود بازیکنان اس ایی زنگ زدن میگن توروخدا اینو خاموش کن)

خلاصه بعد از این همه شفاف سازی و پیگیری من باز هم میاید میگید ما کتمان میکردیم واقعا خیلی خنده داره... در ادامه گفتی ما دست پیش گرفتیم پس نیفتیم و از سکوت شما سو استفاده کردیم؟ خیلی ساده و شفاف اومدیم داریم توضیح میدیم. مهدی هم به عنوان یک بازیکن ساده خیلی شیک تر به قضیه خواسته رسیدگی کنه که مثل اینکه پشت این قضیه چیزی فراتر از یک لاگین ساده هست که به فروم کشونده شده، که در ادامه ترجیح من اینه توی فروم ادامه ندم و با شما تماس تلفنی داشته باشم و دوتا سئوال بکنم.

ما که چیزی رو خبر نداشتیم. مهدی هم هیچ چیز رو کتمان نکرده. جنوب غرب خیلی شیک به قضیه رسیدگی کرده و توی فروم اعلام عمومی کرده و هزاران مرتبه خدارو شاکرم هیچ ضرر سیاسی و نظامی به ساید جنوب شرق وارد نشده !

میلاد جان فکر کن ما هم اکانت داریم

هم چراغ داریم

هم توی شورای لیدری جنوب غرب هستیم

هم اون اکانتی که میگی لاگین داشته رو اکانت جنوب شرق کار ما بود

چرا به من نگفتی زودتر تا جلوشو بگیرم؟ 8o

درود به تمامی عزیزان

موفق باشید؛ رضا

چیزی شده که با تمسخر کردن حرف میزنی؟ خبریه؟ اگر نه و یا آره در هر دو صورت داری کار اشتباهی میکنی... بیا این مطلب رو بخون برای آیندت خوبه:

افرادی که دچار عقده حقارت شدید می شوند برای مبارزه علیه حقارت خود و همسان کردن خویش با فرد دیگر به تمسخر روی می آورند، در حقیقت برای پنهان کردن عیب خود آن را به شخص دیگر فرافکنی می کنند یعنی عیب خود را به فرد دیگر نسبت می دهند.بعنوان مثال شخصی که خودش نمی تواند خوب رانندگی کند دائما از رانندگی دیگران ایراد می گیرد. این افراد کنترلی بر احساس خود ندارند و دچار ضعف روانی هستند .استهزاء و مسخره کردن دیگران یا از روی حسد است، یا کینه و دشمنی، یا برای جبران کمبودهای شخصیتی است، یا برای برتربینی. از نظر روانکاوی کسانی که مردم را مسخره می کنند نوعی کمبود شخصیت دارند و از طریق کوچک کردن مردم می خواهند کمبودهای خود را جبران کنند و از این راه خود را اشباع نمایند

در مورد پیشنهاداتت خیلی موافقم. به نظرم 180 ضربه شلاق هم اضافه کنیم و دو سال کارهای اجتماعی و عام و المنفعه تا طرف حسابی جریمه بشه. بخاطر این پیشنهادتون من اکانت VaGNiTY رو بخاطر هیچ ضربه ای چه از لحاظ نظامی و عاطفی به جنوب شرق زده رو میزارم روی حذف... اون هم بخاطر لاگین مهدی روی اکانت دوستش بدون اطلاع هیچکس توی کل سرور. (مطلب بالا رو خودم دارم میخونم)

شادزی

پ.ن:ما هنوز لاگین مهدی رو اکانتای جنوب شرقو فراموش نکردیم و نخواهیم کرد :)))))))

:D

سلام

عزیزان لیدر اس ای من یه دوستی دارم داخل اس ای خیلی وقته میخوام زنگ بزنم بهش عید تبریک بگم اگر اسکرین تماس مارو نمیزارید زنگ بزنم بهش :saint::saint:

پ.ن وگنس ما هنوز یادمون نرفته توی اس ای چراغ داشتید ولی استفاده نکردید :D:D:Dاز فرصت ها استفاده کنید 8)

:D

ولی از مملی وگنس واقعا ناراحتم چرا برای اس ای فارم لیست میزنه نمیاد حال مارو بپرسه وگنس بیا شفاف سازی بکن الان تراکتورها دست کیه چرا به من تراکتور ندادی:cursing::cursing::cursing:

واقعا چرا برای شماها نفرستادم تا الان؟ برای مهدی کلت توی اس ایی فرستادم بعد برای شما فیلم و کدشو نفرستادم راحت ادد کنید. واقعا حرفی ندارم. :D=O

شادزی <3

ماورای باورهای ما،

ماورای بودن ها و نبودن های ما

آنجا دشتی‌ست...

فراتر از همه ی تصورات راست و چپ

تو را آنجا خواهم دید.

• با سلام،

امروز صبح دوباره شاهد باگ اینسرت سیم سکند بودیم!

واقعیتش ما این سرور هم منتظر باگ های جدید بودیم ولی باگی که ۲ سال پیش همه گفتیم و مثلا رفع شده! چرا باید دوباره ببینیمش!!

باگ درخواستی داریم اینجا!!؟

حالا چیکار میشه کرد ادمین محترم?

• نمیدونم چرا با خوندن پستت یاد سرمربی تیم فوتبالی افتادم ک تیمش نمیتونه نتیجه بگیره و دست اخر میگه مشکل از داوری بود

و ی جمله از ادریس کبیر:

10 سال دیگم ، پارسال من نمی شید

• نمیدونم چرا با خوندن پستت یاد سرمربی تیم فوتبالی افتادم ک تیمش نمیتونه نتیجه بگیره و دست اخر میگه مشکل از داوری بود

و ی جمله از ادریس کبیر:

داداش این پست برا پلیره !!

نه نوبا! اکی؟

برو بگو پلنرتون یا لانچرتون یا جاوید یا هرکسی که از تراوین چیزی سرش میشه بیاد نظر و کامنت بده

تو برات زوده این چیزارو متوجه شی!

• سلام خدمت همه

وقتش رسیده کتاب ۱۰۰۱ روش دفاعی رو زمین بذارید و ۲ صفحه از کتاب لانچری بخونید

پ ن : اگه تونستید توضیح بدید که چطوری دیوار شدید از سرور بعدی گلدتونو گردن میگیریم با شمال شرق دوست بشید و جنوب شرق رو بزنید

برو رو 20 سال😂

• چیو دقیقا دیوار کردی استاد!؟ کاتای مصری رو :)))

ای مگس ! عرصه سیمرغ نه جولانگه تو است عِرض خود می بری و زحمت ما می داری

داداش من از طرف کلیه پلیرهای شمال شرق انتصاب بجا و شایسته شما رو بعنوان مسیول دف کوردی شمال غرب رو تبریک و تهنیت عرض میکنیم و همگی در ساعت 9 شب با شعار دیابلو قهرمان امشبو اینجا بمان !!

و حمایت تا قیامت ! در پشت بام اکانتها از شما حمایت خواهیم کرد

اینکه دوست داری جو فروم رو مسموم کنی چون توی جو آروم حرفی برای گفتن ندارید قابل درک هست !!

این سری خواستی آموزش بدی اول توضیح بده هیرو اکانت توتن چرا با رمر نبود ؟؟

چرا لانچ ها اینقدر فاصله داشت که توش اینسرت دیوار میشد این همه مولتی غارت کردید ! سایز همراتون این بود ؟؟؟

ادعات هم میشه از زمان پارینه سنگی داری تراوین بازی میکنی هنوز نمیدونی چه اتفاقی افتاده !!!

اینکه از چوب رمر چه استفاده ای میکنید مساله داخلی شمال غرب هست اون ده میله پرچم هم که موجود هست ا کی شوال لاست داده

• ادمین گفته لاگ ها رو چک میکنه

منتظر ریکشن قابل قبول هستم.

همینجوری که پست فروم میزارین و کل کل می کنید، از دو نفر حداقل توی سایدتون که متوجهن بپرسین

سرور نرمال هم همین باگ پیش اومده بود

و ادمین اصلاحش کرده بود، الان دوباره ظاهر شده

وقتی اتک سیم از یه دهکده میخوره، به هیچ وجه قابل اینسرت نیست، این ۴ موج اسما ۴ موجن ولی برای سیستم تراوین ۱ موج از نظر تایم لند به حساب میان و غیرقابل اینسرت!

استاد اونی که میفرمایی، وقتیه که بعد از ۴ موج سیم، مدافع اینسرت میکنه، بعدش اگر مهاجم بازم سیم بزنه، اون اینسرت اون لابلا میمونه

ولی از تک دهکده ۴ موج سیم نباید اینسرت شه، چقدر باید بیام اینجا بازیو بهتون یاد بدم!؟

و اینکه ترجیح دادم رمر بدون هیرو بزنم، آوانس دادم بهت، حالا ناراحتی که چرا با لاست کمتر دفت صفر نشده!؟ و همر من لاست داده؟

خلاصه اگه فیر باز بودی و متوجه اتفاق بودی!

الان خودت باید اون ده رو کاتا میکردی و میرفتی، نه بیای کری خونی کنی!

پس یا نوب تشریف داری یا متقلب و باگ باز!

چلنجمم هنوز سرجاشه، هر سروری هر اکانتی خواستی بیا کری خونی همر بکشیم

تو ۲ تا اک بردار من یکی خوبه؟

یه هفته هم زودتر استارت کن!

میله پرچم رو ببر توی همون ان ای کاربردش بیشتره!

• ولی از تک دهکده ۴ موج سیم نباید اینسرت شه، چقدر باید بیام اینجا بازیو بهتون یاد بدم!؟

اینسرت ما سیم سکند تر بوده

کلاس اموزشی ۱۰۰۱ روش اینسرت، سیم سکند در سیم ثانیه و .... روزهای زوج

مکان بیابان هایne

• اینسرت ما سیم سکند تر بوده

کلاس اموزشی ۱۰۰۱ روش اینسرت، سیم سکند در سیم ثانیه و .... روزهای زوج

مکان بیابان هایne

خوشکل پسر توی بیابون نرو خفاشا کار دستت میدن

شایدم یه اتفاقی برات افتاده که ریفرنس و مرجع سرت نمیشه!

به هرحال نوب هرچقدرم به خودش فشار بیاره بازم نوبه

چون این گیم یه حداقل آی کیو رو نیاز داره!

• به عنوان یکی از خوانندگان فروم از هر دو طرف ساید های شمال شرق و شمال غرب تقاضا دارم که لطفا اسکرین یا لینک اتک هارو به صورت کامل در فروم قرار بدند تا ما هم بفهمیم دقیقا مشکل چی هست . اگر موضوع رو درست متوجه شده باشم تو سرور نرمال گذشته هم بین امرداد و اکسفورد یه همچین اتفاقی پیش اومد . اونجا ما پلن رفتیم که دهکده خاکستری اکسفورد رو بزنیم ، چون اوایل بازی هم بود کاتای خاصی وجود نداشت و کم بود . شبونه پلن رفتیم رو دهکده اکسفوردیا و فکر کنم از دو تا اکانت لانچ داشتیم هر کدوم ۴ موج اگر درست یادم باشه . وقتی گزارش اتک ها رو که دیدیم قشنگ اینجوری بودیم که مگه داریم اصن همچین چیزی ، ۴ موج سیم سکند که از یه دهکده لانچ شده بود دو تا موجش دیوار شده بود!!! اول گفتیم حتما اشتباهی پیش اومده باگی بوده حالا دوباره که اتفاق نمیفته ، دوباره لانچ کردیم و دوباره هم این اتفاق افتاد و ما هم دیگه بی خیال پلن شدیم .

فردای اون روز عزیزان اکسفوردی خیلی شاد و خوشحال اومدن تو فروم و درس اینسرت به ما یاد دادن :| بعدا ادمین بازی باگ رو گردن گرفتن و قانون بازی رو یاداور شدن و اصلاحش کردن ، ولی چه فایده برای ما که زحمتامون تو اون پلن از بین رفت . اون موقع گفتیم حمایت کنیم از بازی و این باگ ها بالاخره پیش میاد و زمان میبره تا همشون درست شه .

حالا اگر که دوستان لطف کنند و اسکرین اتک هارو به صورت کامل و درست بذارن ببینیم که باز هم اون اتفاق افتاده یا نه!
    فقط امیدوارم بازم اون باگ نباشه :)

• درود

واقعیتش ما نمیخواستیم عکس و اینارو بزاریم وسط فروم، همین که به دو سه نفر تو اس ایی نشون دادم کفایت میکرد ولی خوب من تنها روی اکانت نیستم و همینطور بچه های ساید گفتن بزارم. امروز جنوب شرق یک پلن گسترده روی ما اومدن. تمام تارگت های مهم ساید توی کمتر از 4-5 ساعت پر از دفاع شدن. در حدی دفاع اضافه بود که چند تا از دهکده های دمپایی خودم هم پر کردیم، البته نا گفته نمونه مثل تارگت مهم ها پر نکردیم. خلاصه جنوب شرق روی دهکده پنجم من و مهدی که کمتر از 50ک گندم خور داشت دیوار شدند و دهکده شش و هشت مارو پروندند که تقریبا چیزی نداشت. عکس دهکده هارو میزارم (چند نفر توی اس ایی فیلمشم دیدن)

post_05__pdmd.jpg

برای دیستروی کردن اون دهکده و اون همر متاسفانه همرهای زیر دیوار شد + چند ک کاتا، خسته نباشید میگم به سازنده های این همرها. همرهای جنگی خیلی خوبی بود.

vagnity_01_lnrg.jpg

این همر گرزی خیلی خوب بود

vagnity_02_t4si.jpg

عمده دفاع هم برای اکانت فول دفاعی Felfel بود که تمام دهکده هاش انویل هست و در 2 ساعت آخر به دهکده ارسال شد. (دفاع اضافی ساید بعد از پر کردن تارگت های مهم بود) عکس دفاع هم برای علاقه مندان :

felfel_01_jexq.jpg

به نظرم اون دهکده 05 اصلا ارزش این همرهارو نداشت که موفق هم نشدند. دهکده 6 و 8 هم که پرید نیروهاش رو میبینید، جمعا دهکده 6+8 چهل ک گندم خور نمیشد. در هر صورت خسته نباشید میگم به کسانی که زحمت این همرهارو کشیده بودند. در آخر هم تبریک میگم به همسایدی های عزیزم و دفاع سازهای عزیز و گل، دستتون درد نکنه.

80% گندم خورهای اکانت VaGNiTY دفاع هست. شادزی <3

ماورای باورهای ما،

ماورای بودن ها و نبودن های ما

آنجا دشتی‌ست...

فراتر از همه ی تصورات راست و چپ

تو را آنجا خواهم دید.

• سلام خدمت همه دوستان

خسته نباشید میگم به بچه های اس ای بابت اتک هایی که زدن و وقتی که گذاشتن . یه خسته نباشید هم به ممد وگنس باید گفت که تنهایی خودش تمام دف ها رو جابجا کرد و زحمت اینسرت هارو کشید

موفق و پیروز باشید

• درود

بلاخره

از جنوب هم صدای شمشیر و سپر اومد

فک میکردم فقط NE و NW دارن بازی میکنن

تبریک بابت عمر های جنگی قشنگ و دف زیبا :)

پ.ن: هیچ سامورایی بن نمی‌مونه :)

حتی دوران بن هم براش ناکازاکیه :)

فرمانده ای که در 100 جنگ 100 بار پیروز شده کاری مضحک انجام داده. هر فرماندهی باید قبل ازینکه دشمن برایش تهدیدی به حساب بیاید نابودش کند…

• سلام

وضعیت سرور خرابه ...

وضعیت سرور بی جوابه ...

ادمین چرا رسیدگی نمیکنی من کجام هم اتحادی هام کجا ان من تو ne ام یا SE

واقعا این چه وضعشه 40 درصد اکانت های ne. تو se و nw. چه خبرتونه.... واقعا این سرور مرز کثیف بازی جا به جا کردین ...

امیدوارم یه روز این مسخره بازیا تموم بشه بازی به همون حالت قبل همیشگی برگرده چون اگر این روند ادامه پیدا کنه نه پلیری نه سودی داره برای کسی چون به ضرر همه اس

ما که رفتیم با دلی غم نگران .... یادش بخیر چه زود گذشتی ای دوران...

Faster8)

• واقعا این چه وضعشه 40 درصد اکانت های ne. تو se و nw. چه خبرتونه.... واقعا این سرور مرز کثیف بازی جا به جا کردین ...

فاستر جان از اول سرور که هم اتحادی هات تو NE جولان میدادن کجا بودی؟

هنوز هم war master رو نمیبینی؟ اولین ده سرور رو تو NE زد

ما اینطوری مقابله به مثل میکنیم

• سلام و عرض ادب خدمت همه ی شما عزیزان و بزرگواران

امیدوارم که ایام به کام باشه

امشب یکم تایم آزاد داشتم یه چند تا نمودار آماده کردم گفتم با شما هم به اشتراک بزارم .

نمودار اول : تعداد اکانت ها در هر ساید

نمودار دوم : تعداد دهکده ها در هر ساید

نمودار سوم : مجموع جمعیت در هر ساید

نمودار چهارم : میانگین دهکده در هر ساید

نمودار پنجم : میانگین جمعیت در هر ساید

پ.ن : اگه اشتباهی در نمودار وجود داره عذر میخوام ، لطفا بفرمایید تا اصلاح کنم .

پ.ن : در مورد اینسرت سیم سکند حق با محمد دیابلو عزیز است و طبق چیزی که در تراوین دیدیم چنین اینسرتی غیرممکنه و به نظرم کل کل در جایی که فیر باشه خیلی لذت بخشه نه جایی که باگ باشه فلذا به نظرم بهتره در این موارد پشت همدیگه باشیم تا یه سرور خوب و فیر تجربه کنیم .

پ.ن : تبریک به جنوب شرق بابت این همر های جنگی و مرسی که ساید ما رو قابل دونستید بابت این همر ها ، یه تکونی خوردیم و به نظرم این تکون خوردن خیلی به موقع بود ...

یا حق

یوسف

• به عنوان یکی از خوانندگان فروم از هر دو طرف ساید های شمال شرق و شمال غرب تقاضا دارم که لطفا اسکرین یا لینک اتک هارو به صورت کامل در فروم قرار بدند تا ما هم بفهمیم دقیقا مشکل چی هست . اگر موضوع رو درست متوجه شده باشم تو سرور نرمال گذشته هم بین امرداد و اکسفورد یه همچین اتفاقی پیش اومد . اونجا ما پلن رفتیم که دهکده خاکستری اکسفورد رو بزنیم ، چون اوایل بازی هم بود کاتای خاصی وجود نداشت و کم بود . شبونه پلن رفتیم رو دهکده اکسفوردیا و فکر کنم از دو تا اکانت لانچ داشتیم هر کدوم ۴ موج اگر درست یادم باشه . وقتی گزارش اتک ها رو که دیدیم قشنگ اینجوری بودیم که مگه داریم اصن همچین چیزی ، ۴ موج سیم سکند که از یه دهکده لانچ شده بود دو تا موجش دیوار شده بود!!! اول گفتیم حتما اشتباهی پیش اومده باگی بوده حالا دوباره که اتفاق نمیفته ، دوباره لانچ کردیم و دوباره هم این اتفاق افتاد و ما هم دیگه بی خیال پلن شدیم .

فردای اون روز عزیزان اکسفوردی خیلی شاد و خوشحال اومدن تو فروم و درس اینسرت به ما یاد دادن :| بعدا ادمین بازی باگ رو گردن گرفتن و قانون بازی رو یاداور شدن و اصلاحش کردن ، ولی چه فایده برای ما که زحمتامون تو اون پلن از بین رفت . اون موقع گفتیم حمایت کنیم از بازی و این باگ ها بالاخره پیش میاد و زمان میبره تا همشون درست شه .

حالا اگر که دوستان لطف کنند و اسکرین اتک هارو به صورت کامل و درست بذارن ببینیم که باز هم اون اتفاق افتاده یا نه!
    فقط امیدوارم بازم اون باگ نباشه :)

دقیقا دوباره همون باگه

و چنتا نوب پافشاری میکنن که ما اینسرت بازای خفنی هستیم ^^^^

فقط نمیدونم باگی که برطرف شده بود، یهو باز قفلش برای اساتید باز شده!

این شات ترتیب لند اتک ها:

که اتک اول همر بوده و اینسرت رو رد کرده و کاتاش خوابیده، ولی ۳ موج بعدش اینسرت شده و لینک قرمز گرفته!

اینم ۴ موج سیم:

و بعدش ۴ موج بعدی که اینسرتش اکی بوده

اون سرور نرمال اوایل بازی بود و میشد ازش چشم پوشی کرد با اغماض، ولی اینجا ۴ تا همر بلند شده، رمر من زخمی شده برای صفر کردن تارگت و با باگ اون تارگت هنوز سر جاشه!

و میاد درس دفکوردی میده، میگه نمیدونی چی شده! برو دژکوبتو پلی بده استاد و هرچی هم خواستی اونجا سیم سکند اینسرت کن، ۴ تا نوب مثل خودت هستن که بهت تبریک بگن

این به کنار، به قول ادی یکم به مغزتون فشار بیارین اگر قرار باشه هر موجی قابل اینسرت باشه، اونوقت مهاجم باید عملا با ۲۰ تا همر روی هر تارگتی پلن بره که بتونه ۳۹ تا تارگت رو صفر کنه! عقلانیه!؟ فسفر یکم استفاده کنید!

متین، ادی هرجا میشینه میگه متین هنوز داره سوراخارو میشمره :))))) آبرو برات نزاشته

خلاصه
    الان ۲۴ ساعت ازین باگ گذشته

و حدود ۲۰ ساعت از قول ادمین برای چک کردن لاگ

درخواست مانی پارتیزان! با بات اینسرت میزنی پارتیزان!؟

استاد تریدر، آمارتو در آوردم میگن کارنامت نوچگی فرزاد پانیشر و افتخارت فیدرزنی بوده! از کدوم سابقه حرف میزنی! برو گنده گویی نکن، مولتی صنعتی نبود، باید فرار میکردی!

• پست قبلی یکی از موج ها رو اشتباهن تکرار کردم توی شات ها

که موج اصلیش توی قسمت اتچ هست

گفتم که نیان سریع بهانه تراشی کنن

ممنون از ادمین فروم که بسیار فعال و دقیقه!

لطف کن لابلای ادیت زدنت

همین پستو بی زحمت بچسبون به قبلی

با تشکر