نقد و بررسی سرور فینال با سرعت ۳ برابر | آغاز ۱۸ اسفند ۱۴۰۱ |

• افرین چقدر خفنی شما

شما که نمیخواستی پلی بدی !!!

۲ تا تارگت زدین فروم نویسی یاد گرفتین؟

تاحالا مگه خط قرمزی داشتین؟

اینا بهونس

هرکاری عشقته بکن

صد در صد این سرور اخرین سرور تو یا من نیست

• سلام و درود

مانی جان ؛ حس می کنم سو برداشت کردین. این تیکه از پست شما باعث شد که بخوام یک نکته رو توضیح بدم:

یه توصیه هم بهت میکنم دفعه اخرت باشه از ... نقطه واسه من استفاده میکنی چون بخوام سه نقه هات رو پر کنم اذیت میشی

شما احتمالا برداشت منفی از شوخی بنده کردین. به خاطر نزدیک بودن سن و سالمون احساس کردم با شما شوخی کنم بهتون بر نمیخوره وگرنه باهم پدرکشتگی که نداریم‌.

هیچکس ندونه شما خوب می دونید که بنده همیشه ادب و احترام رو رعایت کردم و به خاطر یک بازی نه به کسی توهین می کنم و نه دل کسی رو میشکنم. غرض صرفا یک شوخی بوده و بس!

اگر هم شوخی بنده به هر دلیلی باعث ناراحتی شما شده همین جا و کف فروم از شما عذرخواهی می کنم. امیدوارم به دل نگیرین.

حالا اینکه چجوری سه نقطه های بنده رو میخوای پر کنی اذیت میشم رو درست نفهمیدم. مگه سه نقطه رو پر می کنن اذیت داره؟ D: سه نقطه های ما رو اذیت نکنید.

یه تیم که ثبت نام میکنه از همه مختصات های ساید استفاده میکنن تو دهات ما هم واندر زن ها رو نمیان تو خاکستری بکشن ! مختصات اکانت خودت کجاست 130 130 شمال غرب ؟؟ با دهکده هایی که میای تو شمال شرق زیر ساخت میکشی ما چیف میکنیم ؟!

به قول خودت با این همه رزومه هم شما می دونی منظورم چی بود هم من! چون خیلی ساده س دیگه اصلا ورود نمی کنم به این بحث. میگم با من از این شوخی ها نکن ، باشه؟

و درباره این بخش از پست شما:

مشکلت میدونه چیه رضا جان همیشه دوست داشتی یک صدم جایگاه من رو چه تو مافیا چه تراوین داشته باشی ولی به این فکر نکردی اگر پارتیزان شده پارتیزان همه این بازی ها براش تفریح بوده بعنوان کسی که تو زندگی واقعی 250 تا 300 تا حقوق بگیر داره بهت نصیحت میکنم اون چیزی که تو ذهنت هست باید با ارزش باشه نه حرف و نگاه مردم

اینجا بحث بازی تراوین هست نه مافیا اگر هم هرچیزی ته ذهنت وجود داشت جراتش رو داشتی تو همون دیسکورد میگفتی نه بعد از بای بای شدنت

نمی دونم چرا چنین فکری کردی برادر! ولی باور کن این تنها چیزی هست که هیچ وقت دوست نداشتم!

اما اینکه شما از طرفی میگی ۳۰۰ تا حقوق بگیر داری و بنده رو نصیحت هم می کنی! بازی هم برات تفریح بوده! ولی جایگاه داری برای خودت در نوع خودش جالب بود!

این جایگاه ها برای شما جایگاه هست عزیزم. قبلا هم بهت گفتم. برای من پشیزی ارزش نداره. سند اثباتش هم اینکه سروری که تمام مسولیت جنوب غرب با من بود شما تصور کردی یوسف ریتالین توتال بوده! قشنگه نه؟ شما لیدر ساید بدون پلیر بودی با این همه ادعا و جایگاه و بنده در کنار رفقام! جوری که حتی نفهمیدین کی لیدر هست!

البته با تقدیم احترام به یوسف عزیزم.

در مورد مافیا هم که دست به هر ترفندی زدی که به قول خودت بک جایگاهی به دست بیاری! از توهین به پلیرها بگیر تا تیم کشی و لابی و آزمون الهی و ....(سه نقطه مون رو اذیت نکنی!) ولی من تو شرایطی که با هیچ کس مشکلی نداشتم و با همه رفیق بودم با رول بالا از سرور خارج شدم چون رفاقت برای من خیلی خیلی از یک بازی مهم تر بود. همه این جایگاه ها فدای یک تار موی رفیقم.

تمام جایگاه ها با صندلی هاش و مزایا مال شما! خوبه؟

مانی جان ؛ من نصیحت نمی کنم؛ ۳۰۰ تا حقوق بگیر هم ندارم. سه چهار تا کارمند دارم که بعضی وقت ها خودم براشون چایی هم می ریزم.

روزی چندین نفر با انواع مشکلات بهم مراجعه می کنن و با روی باز بهشون گوش می کنم‌. نه پولم رو به رخ کسی می کشم نه زرق و برق شغلم‌.

بله مانی جان ؛ در نگاه من باید در دل بقیه دارای جایگاه باشیم. اینکه من فلانم تو بهمانی که دلیل بر بالاتر بودن من و شما از بقیه نمیشه! در مکتب ما اینکه وقتی دو روز نیستی همه نگرانت بشن همه دلتنگت بشن جایگاه محسوب میشه! تو مرام ما اینکه محمد شیخ نمر و پرهام از دل جنگل یادم کنن و بهم زنگ بزنن جایگاه محسوب میشه! من اینجوری لذت می برم شما اونجوری!

به حرفهام فکر کن! لطفا. میتونی نپذیری ولی لطفا بهش فکر کن.

چیزی که من درک نمی کنم اینه که شما خیلی خوب اینها رو می دونی! اینکه چرا خودت رو زدی به کوچه علی چپ در نوع خودش جالبه!

محمد دیابلو خدا لعنتت کنه! چقدر معرکه تشخیص داده بودی! آفرین واقعا!

بوس رو لپت بای

نمردیم و لپ ما هم خواهان پیدا کرد! خدایا دوست دارم. محمد پتریوت همش وعده وعید می داد. بیا یاد بگیر.

الان باید بگم جووووون؟

=======================================

حرف آخر:

اگر داخل فروم یا داخل بازی به کسی حرفی زده میشه منظور شخصیت و هویت گیمی فرد هست وگرنه همه عزیزان در جامعه برای خودشون شان و جایگاهی دارن که قابل احترام هست.

پایدار باشید

SOURENA

پ.ن۱: چقدر دوست دارم روش ارسال دف به لویال بدون فشار گندم به لویال رو با ایرج عزیز و محمدعلی وگنس کاربلد به بحث بزاریم.

پ.ن۲: در کل نه با کسی دشمنی خاصی داریم نه کینه ای نه پدرکشتگی؛ داریم بازی می کنیم همین! جنبه ها رو ببریم بالا.

پ.ن۳: برخی رفقا اکانتاشون واگذار شده بود ولی جاهایی که می زنن میگن زدیم جایی که میخورن میگن ما که نیستیم! چیه ماجرا؟

پ.ن۴: آقا روز آخر بازی ۲ک استپ سوار همر جنگی محسوب نمیشه ها! از الان بگم بعدا یهو کسی نیاد بگه ۶۹ تا همر جنگی داشتم حیف شد!

پ.ن۵: عاشقتونم حتی به غلط! حتی اونایی که بدمون رو میگن. خوش باشید.

پ.ن۶: لعنت بهت عرفان. لب مرز تو نم نم بارون خواب بودما!

• روز و سرور خوبی داشته باشید دوستان <3

اسپم پروتکشن:

پ.ن: آفت جانکاه دارد برگ و ساز اعتبار / شمع از پهلوی چرب خویش دشمن داشته است.

سیاستمدار انسان‌ ها را به دو دسته تقسیم می‌ کند؛ ابزارها و دشمنان.

• و همرهایی که روی من لانچ شد، از صحت شارژشون مطمئن نیستم! و ۲ تاشونم حداقل پانیش استفاده از باگ منابع و نیرو خوردن! به نظرت منطقیه سایدی که زیر تارگت ان دبل بود، بیاد ۶ ۷ تا همر روی یه تارگت خرج کنه!؟

سلام علیکم

اول که خواهشن فروم به سمتی نبرید که هر روز شاهد بحث های دو نفر باشیم اون سرور تمام شد رفت شما دارین نبش قبر میکنید که خوب تعدادی از تیم امرداد تو سرور حضور دارن تحریک بشن بیان بحث اون سرور پیش بکشن باز جو فروم بدتر بدتر بشه شما ها که خیلی جاها با هم در ارتباط هستین امکان نداره این بحث جایی دیگه دنبال کنید و پای باقی دوستانی که نیستن رو به ماجرا باز نکنید راجب این مورد هم عزیز تشخیص اشتباه شما باعث پریدن همر شما شد نه استفاده از باگ که اگه باز فروم اون سرور بخونی متوجه میشی کدوم ساید بیشتر استقاده کرده .

سال جدید سالی پر از اتفاقات خوب باشه برا همه <3

مشتی باش که اگه به صلیب هم کشیده شدی مسیح باشی نه مترسک مزرعه !!!

ALIFX&POYA

Sajad 33YED

MASOUD NOOB

REZA ROYAL

ASHKAN CAPTAIN

<3CAPITAN TEAM<3

• سلام و عرض ادب

آقا بچه های SW گذاشتن رو حذف؟ یا چی؟ 🤔

مدل استدلال های علی تهرانی :

سلام و عرض ادب

به نظرتون SW زده NE رو فارم کرده؟ یا چی؟ :/

post_02_3ipl.jpg

یا اگر بر اساس استدلال علی بریم جلو SE زده SW رو فارم کرده، بعدش SW زده NE رو فارم کرده، بعدش NE زده NW رو فارم کرده. یا چی؟ :/

پی نوشت: اون یا چی آخرش خیلی مهمه

پی نوشت: عکس برای چند روز پیشه، حال نداشتم پستتو پیدا کنم

شادزی

ماورای باورهای ما،

ماورای بودن ها و نبودن های ما

آنجا دشتی‌ست...

فراتر از همه ی تصورات راست و چپ

تو را آنجا خواهم دید.

• سلام دوستان

کار به مواردی که تو فروم بیان میشه ندارم

فقط میخاستم شفاف سازی کنم

ما هر وقت میخاستیم خودمون رو گول بزنیم میگفتیم یه سرور میخایم دور هم باشیم بحث بازی نیست و ...

بعد میرفتیم تو بازی عقده های دوران کودکیمون رو میگشاییدیم

یه بنده خدایی بود به اسم علی سرباز بعدا به درجه ادمیرالی رسوندیمش

بعدش دیگه شد علی ادمیرال

بردیم گذاشتیمش توتال ان ای

بعد یه جوری زیر پاشو کشیدیدم کلا فکر کنم 10 سالی هست مفقودالاثر شده

دوست من:

من حمیدم

علی سرباز نیستم !!!

من تو واقعیت ستونم نه تو مجازی

اکانت تحویل ساید شده اگه تا الان حذف نشده باشه احتمالا برداشتن

به احتمال 99 درصد این اخرین پست من تو فروم باشه

به امید موفقیت تو زندگی واقعی

بدرووود

پ ن: قدیما دوستی ها حرمت داشت الان دوستی ها عقده هایی که تو دنیای واقعی به مجازی منتقل کردیم تعیین میکنه

پ ن : پای رفاقت موندیم فکر کردن فلجیم پا واسه رفتن نداریم

پ ن: وقتی ادمای خوب زندگیمون و می پیچونیم . این پیچ زندگیمونه که هرز میشه

و در اخر:

این جمله پرهام خیلی سنگین!!! بود با اجازه کپی

روزی میرسه که همین اطرافیان تراوین هم دیگه نداریم ، انقدر با هم دیگه کاردستی درست نکنید

• سلام و درود به همه دوستان

سال نو رو به همه تبریک میگم امیدوارم سال خوب و پر امیدی داشته باشید.

دم همه بچهای شمال شرق گرم دفاع بی نظیر دست مریزاد به همتون.

خسته نباشید و آفرین به شمال غرب بابت بازی جسورانه امیدوارم حذف نکن و دوباره ادامه بدن که ما هم که بیرون سرور و از طریق فروم داریم دنبال می کنیم لذت ببریم ببریم.

پ ن:عید امسال اصفهان بودم لعنت بهت سالار چرا همه شبیه تو بودن؟؟؟

پ ن1:رضا سورنا عزیز پست آخرت واقعا عالی بود از خوندش لذت بردم مخصوصا از اینکه اینقدر جالب جواب دادی کمتر پیدا میشه کسی که بتونه تا این حد خودشو کنترل کنه( منتظر جواب خشن حتی بد وبیراه بودم)فقط نمی دونم چرا پست قبلش اینقدر سطحش فرق داشت.

پ.ن ۲: در مورد مهدی اینفینیتی لازم دونستم بگم این وصله ها بهش نمی چسبه

• سلام و درود به همه دوستان

پ.ن ۲: در مورد مهدی اینفینیتی لازم دونستم بگم این وصله ها بهش نمی چسبه

سلام سعید جون. واقعیتش این جمله رو رضا اشکبوس بهم گفت. میگفت کسی که داره غرق میشه دست به همه جا میزنه که وضعیت خودش رو کمی بهتر کنه. این ربطی هم که این معلوم الحال داد یه چیزی تو مایه های سریال ترکی بود. میگه مهدی که تو اس ایی بود جاسوس من بوده ! بعد میان نزدیک منحصر ساید من که به صورت چرخشی میاد روی اکانت من و امیرحسین، دهکده میزنن و بعدش کتیبه رو میدزدن میبرن اس ایی (ساید رقیب). من موندم این چجور ربطیه و بعدش مهدی چجور جاسوسیه که به ضرر اکانت من و ساید من عمل میکنه. واقعا سریال ترکی باید بیاد بوغ بزنه.

تو خیلی سالمی داداش... ول کن کسایی که پشتت حرف میزنن. هم تو سایدی که بودم بازی کردی و هم رقیبم بودی و بازی کردی. کوچکترین کار کثیفی من از شما چه به نفعم باشه چه به ضررم ندیدم. دمتم گرم. چایی آماده کن دارم میام.

پی نوشت: ایلیا دستت درد نکنه. تا دیروز مهدی بهم میگفت گلد ساپورتر کلیک کن. الان چند روزه بهش میگم سلام جاسوسم :D

شادزی

ماورای باورهای ما،

ماورای بودن ها و نبودن های ما

آنجا دشتی‌ست...

فراتر از همه ی تصورات راست و چپ

تو را آنجا خواهم دید.

• با درود و احترام

پلن اجرا شده برای تخریب دو دهکده از شمال غرب

لینک اسکات مشخص کننده همه چی هست:

و صد البته موقعیت حساس این دهکده

و اتک ها:

و همچنین اتک بعدی برای اکانت پارتیزان بود:

تشکر از ادریس و بچه های خوب اکانت فلوید محمد و علی

پ.ن : آقا تورج بزرگی کردید

پ.ن: تا رتبه 500 مدال ویژه و تیکت برای سرور بعدی را میگیرند. دوستان عزیز یه تلاش بکنید دهتون صفر نشه یه ناتار پاپ بالا هم در آخرین لحظات چیف بکنید شانس گرفتن تیکت را خواهید داشت:

پ.ن: مانی جان شرمندتیم. نمیشه نزد ;)

J.Bro

اگر، در زندگی نگاهت به داشته هایت باشد ،بیشتر خواهی داشت.

اما اگر مدام به نداشته هایت فکر کنی، هیچ وقت هیچ چیز برایت کافی نخواهد بود

فکرت رو ترمیم کن...

• سلام و عرض ادب خدمت همه ی شما عزیزان و بزرگواران

خیلی دوست داشتم فرومو که باز میکردم پر از تحلیل و نمودار و اعداد و ارقام و مپ و ... باشه باز دم دو ساید شمالی گرم که حداقل باعث شدن چارتا لینک هم بیاد این فروم ...

سطح این فروم اصلا در حد یه سرور با اسم فینال نیست !

یه زمانی کسی داشت پست میزاشت مراقب تک تک کلمات بود چون میدونست با یه کلمه میتونه کل بحثو ببازه ! کل کل ها اون موقع تو نحوه ی نگارش بود ، تو نحوه ی پست گذاشتن ، تو نحوه ی صحبت کردن ها ولی الان چی ؟! تا چشم کار میکنه کل کل های کوچه بازاری !

یه زمانی مسابقه رو این بود که کی نمودارش بهتر و کاربردی تره ، کی بهتر تحلیل میکنه سایدو ، کی موی یه اکانتو از سایدش میکشه بیرون !

الان چی ؟ صحبت ها شده در حد زنگ اخر دم در وایستا !

پ.ن : بعضی صحبت ها شده که ترجیح دادم سکوت کنم با اینکه دوستان گفتن برو جوابشونو بده ولی معتقدم در هر بحثی نباید ورود کنم چون هرکسی خودش جایگاه خودشو مشخص میکنه با ورود به مکان های مختلف !

یا حق

یوسف

• درود بی انتها❤️

خب از اونجایی که دوستان میبینن این عکسا گواه خیلی چیزاس اوایل سرور بود که مملی گفت با ان دبل نپ هستیم و نه دهی زده بشه نه اتکی و... اما دیشب داشتم نگاه میکردم و متوجه این صحنه ها شدم حالا یا ما معنی نپ درست یاد نگرفتیم یا واقعا موضوع چیز دیگس از دیروزم که به مملی زنگ می‌زنیم یا جواب نمیده یا جواب سر بالا میده که ما تکلیف خودمونو بدونیم حقیقتا از پیام دادن و زنگ زدن به مملی خسته شدم و نتونستم ی جواب بگیرم الان سر صحبتم با بچه های ان دبل و لیدر محترمشونه که آیا نپ هستیم ؟ اگه هستیم اینا چیه ؟ و اگه اشتباه زده شدن چرا دیستروی نمیشن

منتظر جواب بچه های ان دبل هستم ممنونم

• سلام به همه بچه های جنوب غرب

بنده خدا محمد علی گناهی نداره 😅

تقصیر از سمت ما هست البته که تا حالا اتکی یا حتی

اسکات از جنوب غرب کشیده نشده

در مورد دهکده ها حق با شماست

اما من پیشنهاد میکنم در فضایی که اعضای جنوب غرب و شمال غرب حضور داشته باشند در مورد این مسئله صحبت شه

تو فروم جوابی نداریم بهتون بدیم

ولی دوست داریم مهمان دیسکورد شما باشیم

• واقعیتش من این قسمت هارو کلا اسکیپ کردم و ندیده بودم.

دارم فکر میکنم این بندگان خدا توی ان ای اصلا بات ندارن، اینا همون ۲۰۰ ۳۰۰ تا زیردست پارتیزانن که باهاشون سایدو بسته با شعار هر زیردست یک اکانت یا دو و حتی ۳!

پلن اکانت رو هر روز تحویل می گیرن، مو به مو مثل بات! اجرا میکنن

مثلا اصغر میاد میگه آقای پارتیزان (محل کار هم پارتیزان صداش میکنن چون فقط یه پارتیزان در دنیا داریم) چطور بودم امروز

پارتیزان میگه ببین اصغرررر پاپ خوب زدی ولی تروپ چی شد پس، برو از جلو چشام، تا آخر سال مرخصی تعطیل!

صغری تروپ خوب کشیدی ولی پاپ نزدی، اکانت قفله الان این چه وضشه، تو هم مرخصی کلا این ماه بدون حقوق

یه کار درست هم انتخاب نکردی یه ۳۰۰ تا زیردست داشته باشی، الان لنگ یه بات کپچا حل کن نباشیم!

متای سرور بعدمونم بستیم، با ابی رییسی، به هرحال کل کارمندای کشور زیر دستشن و فقط اونه که سطحش به پارتیزان میخوره و میتونه مقاومت کنه!

نفر میاره کف ساید رو پارکت میکنه برامون

سلام علیکم

اول که خواهشن فروم به سمتی نبرید که هر روز شاهد بحث های دو نفر باشیم اون سرور تمام شد رفت شما دارین نبش قبر میکنید که خوب تعدادی از تیم امرداد تو سرور حضور دارن تحریک بشن بیان بحث اون سرور پیش بکشن باز جو فروم بدتر بدتر بشه شما ها که خیلی جاها با هم در ارتباط هستین امکان نداره این بحث جایی دیگه دنبال کنید و پای باقی دوستانی که نیستن رو به ماجرا باز نکنید راجب این مورد هم عزیز تشخیص اشتباه شما باعث پریدن همر شما شد نه استفاده از باگ که اگه باز فروم اون سرور بخونی متوجه میشی کدوم ساید بیشتر استقاده کرده .

سال جدید سالی پر از اتفاقات خوب باشه برا همه <3

بحث دونفره که شروع میشه، نمیشه جوابی نداد و در ضمن من خط اول گفتم بحث دو نفرس و شما میتونید اسکرول کنید و نخونید!

ایشون علاقه شدیدی به پیگیری بحث های تراوین داخل مافیا و مافیا داخل تراوین داره و عاشق ریختن قیمه ها توی ماستاس.

در مورد سرور نرمال هم بله جاش اینجا نیست و البته من خورده برده و آتویی دست کسی ندارم و البته ترسی! پس حقیقت رو میگم، اگه برای شما شنیدنش سخته مشکل من نیست!

تبریک بابت اینکه دوتا دمپایی رو کردی توی دیوار تا یک دمپایی دیگرو بگیری!

اون اکانتایی که به اسم تک دهکده زدی هم کلا ۲ تا دهکده بودن یا مثل آلما کلا پلیرش نیست و تک دهکدس از اول، چنتای دیگم ضمیمه میکردین زشته اینجوری که!

اینم یه اینسرت ریز

۱۱ موج با ۱ ساعت فاصله از تارگت

چون جاوید خان فرمودن بدون شات نیا :)))

همین فعلا دم دست بود

و یه کانتر با ۶ک پوینت کیل

که البته منطقی نیست کانتر مزدور، ولی خب پروفایل رو دیدم گفتم شاید جدی دوست داشته باشی

امیدوارم حجم جدیتش خوب بوده باشه

با پا به سن گذاشتن دندونا خودشون میفته، من فقط سعی کردم کمکت کنم از دستشون خلاص شی

نگفتن بهت بچگی که فندق رو با دندون نشکنی!؟

پیر پاتالامون از سفرهای نوروزی برگشتن، اونام توی جیبشون کلی فندق آوردن سوغاتی!

* اون چکش رو خدا ازت بگیره مملی، حالا خوبه توتن نیستی، رها کن اون کلاهارو

• یه کانتر با ۶ک پوینت کیل

که البته منطقی نیست کانتر مزدور، ولی خب پروفایل رو دیدم گفتم شاید جدی دوست داشته باشی

امیدوارم حجم جدیتش خوب بوده باشه

حاجی خدایی خندم میگیره :D

یعنی اینقدر بدبختین که کل موفقیتتون شده کاتا کردن ناتار تاره چیف

یا چیف دمپایی 4ک مزدور

یه چیز درباره اون اکانت بگم

اون برا سرگرمیه شماست

اکانتای اصلی روحتونم نمیدونه کدوماست

هر کردوم از دهاشو میخوای بیا بردار چون همشون تروپ میکشنو اماده ان

راستی مگه این اکانت چه قدر سوزونده که اینسرت 7 موچ نه 11 تا اینقدر افتخار داره براتون؟

• سلام

خسته نباشید خدمت همگی

دم همه دوستان گرم که تنور بازی رو داغ کردن

من صبر کردم هندونه ها زیر بغل داده شه خورده شه بعد ورود کنم!

عزیز جان شما نون به نرخ روز خور هستی ، هرجا سود داشته باشه برات همونجایی ، قبلا از مانی گلد میگرفتی ، حالا از یکی دیگه ، گلدی شدی ، البته از زمانی که من یادم هست همین بودی قبلش رو نمیدونم ، پلیر گلدی زیاد هست که مرام معرفتشون از شما بیشتره و زحمت یه ساید رو به باد نمیدن!!! روز مرگم باشه بخوام پیش تو که با غارت اتوماتیک دژکوب بازی یاد گرفتی و هیچی ازت ندیدم توی هر سروری که بودم و توی اسپیدترا به لطف ویو بیلدر لانچ زدی کپن بسوزونم:دی زیر سایه و پول ملت داری بازی میکنی لاتیشو پر‌ نکن هرکی‌ندونه من میدونم از خودت چیز خاصی درنمیاد،

یه فلش بک به قبل:

ایلیا چون بن بود نتونست که جواب بده ،

این پسر هر وقت خواست روی گوسفند نباش و اینفینیتی پلن بیاد بهش میگفتن که اینا خودین! حتی از ارمین هم پرسیده که ارمینم گفته خودین!

میرسیم به این سرور

یکی‌از اشنا های ایشون هم تیمی ما هست و ایشون بازیکن قدیمی هستن و سرور‌گذشته من سعی کردم بازی رو کامل بهشون یاد بدم (تغییرات و ترفند ها). ایشون با هیچکس در ارتباط نبود و ادم با شخصیت سن و سال دار هستن و فکر‌کنم فقط اینفینیتی و کلاب رو میشناخت ،

اصلا کسی رو نمیشناختن توی گروه ها نبودن و از سیاست ها و شخصیت های داخل بازی بی اطلاع!

دیشب ایلیا یه لینکی اتفاقی گداشت کف گروه

بله ایشون همون پلیر هستن ،

متوجه شدم رمز این سرورشون با رمز سرور‌گذشته یکی بوده و ایشون خیلی شیک چراغ داشته و کلی عشق و حال میکرده برای خودش و رفیقاش توی سرور که خوب هواشو هم دارن:دی

حد و مرز بازی کثیف چی بود ؟!

قبلا توی تایپیکی که زده بودی نوشته بودم هرکی پیش قدم میشه و راهکار میده و به حرف هیچکس گوش نمیده و فقط میخواد حرف خودش اجرا شه ، قطعا اول از همه خودش راه فرارشو مرور میکنه !

اینکه چراغ رو جاوید جان خبر داشته یا نه رو نمیتونم قصاوت کنم ، ولی قطعا کسانی بودن‌که طبق خط‌گرفتن از ایشون لانچ‌میکردن !

شکستن حد و مرز بازی کثیف مجازاتش چیه؟

حذف اکانت قشنگ نیست؟ یا ماست مالی بهتره؟

خیلی حرکت چیپی هست بیای ادای حسابگرا و خفنا و باشخصیتا و مردا رو دربیاری بعد کاشف به عمل بیاد .....

هنوز تموم نشده ، هم‌اکنون منتظر شنیدن ماست مالی های احتمالی هستم تا برسیم به ادامه ماجرا تا ایشون بفهمه فرق من و ایشون چیه که ما سرمون همیشه پایینه و ایشون سرسار از ادعا و حتی تک لانچ‌کتیبه هم به ایشون نمیدادیم

هرچی سرور باهاتون اومدم وینر شدین، لیدرتون ماهان‌هلسیکر‌میگفت هر سرور ۱۰ تا دونه میلاد داشته باشم ، ۳ به یکم نمیبازم ، ۳ روز ۳ روز نمیخوابیدم برای وینری و ۲۰۰تا اکانت دستی لاگین میکردم اپ میکردم و شارژ میکردم،

یه سرور رفتم با تیم والس ،

متا لگاسی و فشار قبل سرور بستین، قبل کتیبه ها فرار کردین ۲.۵ به یک !

همیشه یادت دادم اینم روش ، ای پی عوض کن وقتی همچین گاری میکنی ،

حالت هواپیما کنی ای پی عوض میشه ، یا از روی نوب بودن هیچ احتمالی‌نمیدادین که شاید یه روز ناتار چیف کنه و ای پی‌مشترک بخورین!

در حال انتظار ....

• سلام و عرض ادب.

هرچند فاقد اهمیت اما خواستم اعلام کنم که از ادامه دادن سرور منصرف شدم و بالطبع دیگه هیچ فعالیتی روی اکانت های پراجکت و بلک‌فیلد و... ندارم و اکانت‌ها تماما تحویل ساید داده شد.

خوشحال شدم تو این مدت هرچند کم، با بعضی‌ها آشنا شدم و بعضی‌هارو هم شناختم <3

امیدوارم سال و روزهای آزادی رو جلوی روتون داشته باشید. بدرود.

پی‌نوشت: نزدیکی بیشتر، انتظارات بیشتری رو به دنبال میاره. تا می‌تونید فاصله‌هارو رعایت کنید تا آسیب و ناراحتی نبینید. هرکسی توان خانواده شدن رو نداره.

سیاستمدار انسان‌ ها را به دو دسته تقسیم می‌ کند؛ ابزارها و دشمنان.

• درود.

هی ما هر چی میخایم صحبت از سرورهای قبل نشه شما علاقه خاصی داری به بحث های دو نفره آرش هم گفت بحث دو نفره نکن ولی خب متوجه شدم شما علاقه زیادی به بحث دونفره داری .پس من ی کوچولو برات یاد آوری میکنم .

اکانت مارس که همر اول سرور بود دف شمارو رد کرد شما هم دفکورد بودی اون سرور اکانت تراکسس هم که کپتو کراپ لاک کرد این نشونی هارو دادم که یادت بیاد بعد از اون موقع ما اومدیم گفتیم عکس همرتو بده بهونه آوردی امروز فردا تا الان ،بعد الان اومدی حرف از بحث های دونفره میزنی یادت باشه از جنوب شرق ی اکانت پانیش خورد ولی از جنوب غرب بالای 10 نفر پس نزار دیگه بیشتر روشو باز کنم که باید قید فروم بزنی . دیابلو جان اینقدرم لاتیشو پر نکن شما برا ما همون عمو قنادی دیگه دنبال بحث های دو نفره نباش که خیلی حرف هست و زده بشه جز سرافکندگی چیزی برات نداره گلم

پ.ن دوستانی که علاقه دارن کلیپ عمو قناد ببین میتونن آپارات سرچ کنن اگه کسی هم نتونست پیدا کنه بگه براش لینک بفرستم تا شاهکارهای اون سرور عمو قناد رو ببینید

پ.ن مهم اینه که اون سرور امرداد هتریک کرد 😅

پایدار باشید.

• حالا عمو قناد گفتنی که درست نیست

الان شما کدوم ساید داری پلی میدی بالاخره؟

من به شخصه این سرور به احترام بعضی مسائل

تو فروم با کسایی که همیشه سرشاخ بودمم سرشاخ نشدم ، بعد کلا قرار شد تو سال جدید بچه های خوبی باشیم ، کل کل الکی و توهین آمیز با هم انجام ندیم

حالا انصافا ما تو این مسئله که به پای شما نمیرسیم

محمد از اینسرت صحبت کرد گلم

اینسرت همیشه افتخار آمیز بوده و هست

اول فکر می‌کردم سرور‌چه‌تایم خوبی داره عیده ، بیکاریم ...

ولی خب شمال غرب هم خیلی از اعضاش همچنان در سفر هستن ، خودم هم به تازگی امدم و پس فردام مجددا مسافر هستم

تو جلسه ای که امشب داشتیم هم تصمیم بچه ها به حذف اکانت بود ، از نظر تایمی مشکل داریم

پ.ن: عمو جاوید ما خداییش نرسیدیم لینکارو ببینیم حتی ، دمت گرم که برامون گذاشتی

تا سرور بعدی انشالله مجدد خدمت میرسیم

پ.ن: از همه سالم تر ما بازی کردیم هر سرور

ولی رسانه دست اسرائیل هست مارو خراب می‌کنن

هی مزدور مزدور عسل خوری می‌کنن دوستان

پ.ن: این سرور هم دوستامونو‌شناختیم هم داداشیارو

پ.ن: داداشی مارو ندوش ، این گاو نر است

• اینم یه اینسرت ریز

۱۱ موج با ۱ ساعت فاصله از تارگت

خب داشتی میگفتی؟؟؟

عمو جون ما برا فان اومدیم ما اگه سن شمارو داشتیم و بابامون واسمون گلد میگرفت

الان اینجا نبودیم که با 4 تا بچه کل بگیریم میرفتیم دات کام با روسا کل مینداختیم مثل قدیم

شما فقط چون هنوز سنی نداری حوصله داری بشینی 4 تا پلن بری

ما برا فان اومدیم نه مثل شما برا عقده گشایی

تو کل سرورایی که بازی کردم جماعت شما کثیف ترین بازی رو داره انجام میده و جالب اینه افتخارم میکنه

شما نه مردین نه میتونین ادا مردارو در بیارین