نقد و بررسی سرور فینال با سرعت ۳ برابر | آغاز ۱۸ اسفند ۱۴۰۱ |

• همتون هم دارید مولتی رید میرید همتون هرکدوم از تاپ تن بدون رید مولتی هست بیاد 24 ساعت جانشین کنه گلدش رو تا ته سرور من میدم

یادم رفت بگم اکانت من تو این سرور 3dot warrior هست بیاید باهمر مولتی اکانتهاتون بزنید ترید همر کنید فارم کنید خوشحال شید دی

با احترام پارتیزان واقعی نه فیک !

سلام شب جانشینت میکنم تو تلگرام پیامت میدم مانی

هفته ایی ۵ک مصرفمونه

ممنون

• محدودیت ۱۰ اکانت زبر غارت باید توسط نظارت مستقیم مولتی هانتر بر روی اکانت ها انجام بشه و در صورت تخلف بدون تعارف اول اخطار دریافت کنن و در صورت تکرار بن و پانیش بخوره اکانت متخلف

خودت خنده ات نمیگیره هر اکانتی 10 تا اکانت رید بره که چی بشه بگه من همر دارم شاخم !

رها کنید بازی تراوین یا با مولتی آزاد بازی کنید یا بدون مولتی

مولتی هانتر نظارت کنه 10 تا اکانت رو بیشتر غارت نکنند !!!

قانون تراوین واضحه هر اکانتی در جهت راستای منافع خودش

اکانت سورنا توی ده دومش تو 15 در 15 اش واحه 50 درصد خالی نشده است چجوری غارتش سالمه

• درود

صحبت پیرامون مولتی اکانت و قوانین ذکره شده و نحوه مدیریت از این پست به بعد برخورد قانونی خواهد داشت.

تمامی قوانین و توضیحات در شروع سرور ذکر شده.

شعر خواندن و بی ادبی و تشبیه های نا مناسب برخورد قانونی خواهد داشت.

در‌ راستا و چارچوب های تاپیک به بحث بپردازید.

با تشکر مدیریت فروم

• سلام

قلم ملت و جو فروم بی تاثیر نیست.

ولی در کل روحیات بر خلاف مسیر آب شنا کنی داری :)) ولو به غلط!

من که بسته بودم قبل سرور با ۱۲۰ تا مولتی بیام دوتا اتحاد کامل مولتی رید کنم، چنتاشون وسط راه نفله شدن به آخر خط نرسیدن.

الان این ۶۰ تا رو باید توی ۶ تا اتحاد بچینم؟

یک اتحادش مصرف شخصی، ۵ اتحاد دیگه به بالاترین قیمت به فروش میرسه.

پی وی پیام بدین :))

کسی که مرزهای مولتی بازیو فتح کرده و حالا میگه ترک کردم یه کمی که ازینا نمیزاره ;);)  :/

من شخصا ازین داستان ضرری نمیکنم، و حداقل برای من این خاصیت رو داره مولتی بازایی که ۱۰ تا واندرزن میکشن توی یه اک، ته سرور نیان بگن ما خفنیم. چقدر پتانسیل اکانتتو هدر داری!

در حالی که بدون مولتی توان ساخت یه دمپایی ابری هم ندارن خیلی هاشون!

ولی بازی شخصی خودم نیست، یکی پلن اکانتش یه چیز دیگس و سبک بازیش فرق داره مثل ادی، که نه مولتی میزنه نه قصد داشته کپ آنچنانی داشته باشه، نه منطقش برای رید ناتار مناسبه!

مثلا نظرت در مورد پلن دیستروی کپ چیه؟

کپی که منبعی ازش نمیتونه مهاجم غارت کنه و اینسرت منبع برای آپ کردن هم نیاز نداره؟

همه ی اتک ها در ۲ ثانیه لند بشه!؟

یا بقیه باگ هایی که گفتن بچه ها؟

به هرحال به عنوان یه نفر که ماشین حساب به دستی، توی همون اتاق فکر مطرحش کن، ببین راه حلی داره،

ولی فعلا این روند داره اعصاب پلیرها رو بهم میریزه فقط و لاغیر.

اکانت سورنا توی ده دومش تو 15 در 15 اش واحه 50 درصد خالی نشده است چجوری غارتش سالمه

این که پلیری که سالم بازی میکنه با میزان رید خوبش بهش بگن مولتی زن یه قسمت جالبش اینه که پس داره خوب پلی میده.

میگی ده دوم دیگه، ده اول آبادی و ناتاره

ده دوم اکثریت ناتار

من که هون پلی نمیدم و فقط کمکی روی اک سورنا سر میزنم چند سرور، دیگه کامل با روند غارت هون آشنا شدم، نمی دونم چطور با چند سرور سابقه بازی با هون این سوال رو می پرسی!!!؟

و خیلی هم هنوز بهینه سازی لیست غارت و اد کردن لیست جای کار و پیشرفت داره مسلما

حالا سورنا یا بقیه هون بازها فرصت داشتن در مورد سبک بازیشون می تونن پست بزارن، سجاد بود فکر کنم یه زمانی پست خوبی در مورد رید هون و گول گذاشته بود که تجربه ریدری با دوتاشون رو توی اسپیدترا داشته.

درود. صحبت پیرامون مولتی اکانت و قوانین و نحوه مدیریت از این پست به بعد برخورد قانونی خواهد داشت

من این پست رو لانچ کرده بودم، یکم نت دیلی داشت دیر لند شد.

• ایلیا جان ادم باید به دوستا و اشنا های قدیمیش

احترام بزاره ، به خصوص محمد دیابلو که تا بحال

شمارو ندیدم مورد عنایت قرار بده فقط پرسید رسولی یا چی؟؟؟ منم که میشناسی میدونی که هم یه خوره

موز خورم هم از یه طرف احساسی ، احساسات منو موزی نکن ۴ تا لایک ارزششو نداره

مارو روبروی خودت در نظر نگیر

صحبت های دیابلو کاملا منطقیه

پ.ن: اینجانب برای مولتی هانتری کاندید هستم

هرکی دیدم داره خلاف می‌کنه

اااااازززززز بازی محرومش می‌کنم

پ.ن: این ادمین فروم همش به من حسودی می کنه

• سلام

قلم ملت و جو فروم بی تاثیر نیست.

ولی در کل روحیات بر خلاف مسیر آب شنا کنی داری :)) ولو به غلط!

مجددا سلام

محمد جان شما بیا به کسی که اشاره میکنه نگاه نکنیم و به جایی که اشاره میکنه نگاه کنید

دوستان کاندید هر ساید نظرات خودشون رو اعلام کردند که من خلاصه ای از هرکدوم براتون میزارم

1- شمال غرب

( ما پلیرهای نرمال هستیم پلنمون بازی پارتیزانی هست شرایط زیر با سبک بازی ما تداخل داره )

2- جنوب غرب
    ( من قبلا گفته بودم اینطوری باشه و باید اینطوری بشه الان اینطوری شد ببین چی شد :دی )

3- شمال شرق
    ( ما که مولتی نداریم ولی بازی شمال غرب خراب میشه )
    4- جنوب شرق
    ( عزت در قناعت است. )

این کجا شنا بر خلاف جهت هست دوست من؟ :)

انگار ما اعتراضی به این قضیه نداشتیم یا بازی ما رو محدود نمیکنه که من بشم ماهی سیاه کوچولو؟

من که بسته بودم قبل سرور با ۱۲۰ تا مولتی بیام دوتا اتحاد کامل مولتی رید کنم، چنتاشون وسط راه نفله شدن به آخر خط نرسیدن.

الان این ۶۰ تا رو باید توی ۶ تا اتحاد بچینم؟

یک اتحادش مصرف شخصی، ۵ اتحاد دیگه به بالاترین قیمت به فروش میرسه.

پی وی پیام بدین :))

کسی که مرزهای مولتی بازیو فتح کرده و حالا میگه ترک کردم یه کمی که ازینا نمیزاره ;);)  :/

اگر منظورت به شخص بنده هست خب خیلی ممنونم از شما

چه کسی بهتر از ما برای الگو شدن؟ :)

اما دیدگاه شما محدود به همین سرور هست غافل از آنکه این قضیه ریشه دار شده و چندین سرور یک ساید (نام نمیبرم) ساید خلوت بازی رو مستعمره میکنه و دفاع میلیونی میسازه

حالا اینکه من سرور قبل بدین شکل بازی کردم عرضم به حضورت 120 تا نبوده و 230 تا اکانت بوده ولی به یاد ندارم به کسی باج داده باشم!

نمونه ساده ترش هم داخل یک ساید دیگر با سارنگ اتفاق افتاده بود.

الان هم بسیار از بازی خودم راضی هستم که نهایتا باید ده اکانت رو هندل کنم و زمان بیشتری به امور دیگه اختصاص بدم :)

محمد جان بالطبع هر ساید و تیم یکسری پلن برای قوانین جدید در نظر گرفته

با این حال به خدمتتان میرساند که چرا باید چوب بالای سر ما باشه دوست عزیز؟

در اصل مشخص است که محدودیت غارت 10 مولتی اصلا اصولی نیست. اما بستر فراهم شده به شکلی هست که نه سیخ بسوزه نه کباب

حالا شما عرضتون این هست که یکسری چنجه نابی در حال سوختن هستند عرضم به حضورتون من هم یکی ازونا هستم و ضعف این قانون رو داخل پستم مطرح کردم.

این امر که شما با سبک بازی پارتیزانی موفق به غارت باقی مولتی های سایدهای دیگه نمیشید یک ضعف در این قانون هست که صد البته نتیجه حرص بازیکنان بوده که مولتی ساختند و تعداد اکانت های سرور بیش از حد نصاب شده، احتمالا در سرورهای اینده با توجه به چنین قوانینی اکانت های کمتری رجیستر بشه ..

ولی وقتی یکچیزی جا میوفته بجای سعی در تغییر آن تلاش میکنم که خودم رو با شرایط موجود وقف بدم.

و برای جلوگیری از این منظور بنظرم جا داره یک تبصره مطرح کنیم که غارت باقی اکانت‌های غیرمولتی آزاد بشه.

در جواب به شما

- اول اینکه در این تایم کپ ها تغییر نکردند و با چیفر میتونید چیفشون کنید.

- دوم بنده 20 موج همزمان به کپها ارسال میکنم یک ثانیه سیم.

ایلیا جان ادم باید به دوستا و اشنا های قدیمیش

احترام بزاره ، به خصوص محمد دیابلو که تا بحال

شمارو ندیدم مورد عنایت قرار بده

یک عکس برای عرفان میفرستم ببینی چقدر مورد عنایت قرار گرفتم :دی

• سلام مجدد خدمت همه ی دوستان

ما این سرور قصدمون بازی در کنار دوستان عزیزمون در خانواده چوکور بوده و هست و با توجه به اینکه تعدادی زیادی از اعضای این تیم با این قوانین من درآوردی جدید مخالف هستن و لذت بازی رو ازشون گرفته ما هم به احترام این دوستان این سرور رو ترک میکنیم تا کسایی که همیشه خودشون رو با هر شرایطی وقف میدن بشینن بازیشونو بکنن و از بازی لذت ببرن البته اگه بشه اسمشون رو گذاشت بازی :))

با اجازه ی بزرگتر های ساید که زیادن اسم نمیبرم اکانت Classic Stars رو حذف قرار گرفت و تا وقتی که قوانین سرور فیکس نشه شخصا در هیچ سروری بازی نخواهم کرد

سرور خوبی رو برای باقی دوستان آرزومندم

امیدوارم واقعا بتونید از این سبک بازی لذت ببرید ?(

• ولی وقتی یکچیزی جا میوفته بجای سعی در تغییر آن تلاش میکنم که خودم رو با شرایط موجود وقف بدم.

بسیار هم عالی

فقط یه سوال این پست هات فانه یا جدی همچین نظراتی داری!!؟

- اول اینکه در این تایم کپ ها تغییر نکردند و با چیفر میتونید چیفشون کنید.

این تایم منظور چه تایمیه؟ تا یه مدتی محدودیت 10 اکانت هست بعدش لیمیت نداره!؟

کسی که بهش اتک میدی، یه نگاه به روز بازی میندازه مثلا و میگه نه هنوز چنج کپ به صرفه نیست!؟

کابل رو گرفتی ایلیا، کیف رو میزنی :D:D:D

به همین روندت ادامه بده

• بسیار هم عالی

فقط یه سوال این پست هات فانه یا جدی همچین نظراتی داری!!؟

نرود میخ آهنین در سنگ

به تغییر حتی به مثبت هم علاقه ندارید

این تایم منظور چه تایمیه؟ تا یه مدتی محدودیت 10 اکانت هست بعدش لیمیت نداره!؟

کسی که بهش اتک میدی، یه نگاه به روز بازی میندازه مثلا و میگه نه هنوز چنج کپ به صرفه نیست!؟

کابل رو گرفتی ایلیا، کیف رو میزنی :D:D:D

به همین روندت ادامه بده

رنک یک سرور هنوز چنج کپ نداده

از مولتی چه انتظاری داری؟

• جسارتا وسط بحثتون، بنده به یه مشکلی برخوردم که نمیدونم از اطلاعات کم بنده هستش یا شانس خرابم یا اینکه ممکنه سراسری باشه:

ناتار در 19 خونه‌ای بنده، که میدون تمرین روش تاثیری نداره:

این هم تایم لندش:

ناتار در 19 خونه‌ای، 1 ساعت و 21 دقیقه بدون تاثیر میدون تمرین.

این هم یه ناتار تو 21 خونه‌ای که قاعدتا باید از میدون تمرین لول 9 بنده تاثیر بگیره:

تایم لند ناتار دوم با میدون تمرین لول 9:

1 ساعت و 27 دقیقه :(

یعنی عملا گرزی های بنده میدون تمرین رو پشم هم حساب نمیکنن. و بنده چندین روزه بدون اینکه دقت کنم دارم از این مورد لطمه میبینم. خواستم بدونم برای شما هم همینه یا فقط من بدبختم؟

سیاستمدار انسان‌ ها را به دو دسته تقسیم می‌ کند؛ ابزارها و دشمنان.

• سلام نعمت

چیزی که من میدونم البته شایدم اشتباه باشه ولی تعریف من از میدون برای فاصله بیشتر از ۲۰ خونه میشه

یعنی شما ۲۱ خونه ایی رو داری میزنی رو ۲۰ خونه اول سرعت حرکت افزایش پیدا نمیکنه روی فقط ۱ خونه مازاد سرعت حرکت روی لول ۲۰ میدون تمرین ۵۰۰ درصد افزایش پیدا میکنه

یعنی نباید بگی چون فاصلش ۲۱ خونس پس از همون اول با سرعت ۵x حرکت میکنه ن اینطور نیست فاصله های بیشتر از ۲۰ خونه فقط اون فاصله مازاد رو سرعتی میره

به طور ساده بهت بگم که فرص کن تا ۲۰ خونه اول رو پیاده میره از خونه ۲۰ به بعد سوار موتور میشه(البته بستگی به سطح میدون سوار موتور یا حتی بنزم میشه)

• سلام و عرض ادب خدمت همه ی شما عزیزان و بزرگواران

اول از همه سخنم با ادمین محترمه

ادمین عزیز وقتی میگید اینجا بحث نکنید و بن میشید انتظار منه یوسف اینه که یه تاپیک دیگه ببینم که ایجاد کردید و نظرات پلیرها رو بشنوید حتی اگه انتقاد ها تند باشه ! مطمئن باش کسی در فکر خراب کردن شما نیست بلکه فقط میخواد یه بستر مناسب جهت بازی داشته باشه .

القصه ...

قبلا هم بحثش شد و بازم میگم هر قانون ضد مولتی که بخواد اجرایی بشه فقط هیجان بیشتر به مولتی بازها میده که چجوری دورش بزنن !

حقیقت اینه هرکسی توی ساید خودش نگاه کنه متوجه میشه که توی سایدش مولتی وجود داره ، پس اینکه الان میان اعتراض میکنن به این قانون به خاطر این نیست که از مولتی بدشون میاد ، به خاطر اینه که لذت بازی ازشون گرفته شد . مثل زمانی که قانون کنفدراسیون اومد و لذت دف ریختن تو مولتی از بعضیا گرفته شد . منتهی کسی به کنفدراسیون اعتراض نکرد چون دات کام این قانونو گذاشته بود و کسی نگفت دات کام سودش تو مولتیه واسه همین این قانونو گذاشت که مولتی بازا ترس از دف شدن همرشون تو مولتی خودشونو نداشته باشن .

اون زمانی که طرف ۵۰ تا مولتی رید میداد روح تراوین کجا بود؟

میخواید با مولتی بازی مقابله کنید ؟

این حرفا رو بندازید دور مولتی های خودتونو بزارید رو حذف !

میگید ادمین باید پانیش بزنه ؟ ادمین باید حذف مدیریتی کنه؟ باشه اصلا به قول شما سودش تو مولتیه . شما چرا بهش سود میرسونید ؟ بزارید رو حذف مولتی هاتونو .

میخواید ادمین مولتی ها رو بن کنه و پانیش بزنه ، خب شما شروع کن به حذف مولتی ها .

وقتی الان توی ساید جنوب غرب مولتی وجود داره ، اصلا معنی نمیده بیام و بگم مولتی بده و ایراد بگیرم از ساید های دیگه چون تعداد مولتی ما کمتره و مولتی اونا بیشتره !

بد بده چه دو تا بد باشه چه صد تا بد !

اینکه بگیم ادمین سودش تو مولتیه درسته ولی مطمئن باشید سود ۵۰ تا مولتی خیلی خیلی بیشتر از ۱۰ تا مولتیه پس عملا ادمین سود خودشو کمتر کرده که مایی که به اصطلاح مخالف مولتی هستیم کمی راضی تر باشیم .

اون زمان که کنفدراسیون و این قانونا نبود ، طرف ۵۰ تا مولتی رید میداد و با دف ریختن و رید کردن از مولتی هاش بازم کار خودشو میکرد .

الان شما فکر میکنید اگه این قانون ورداشته بشه مولتی باز ها بیشتر ضرر میکنن یا با این قانون ؟!

در کل به نظرم با حرفاتون به شعور خواننده توهین نکنید که آدم خندش میگیره وقتی میبینه دورتون پره مولتیه و میاید از مولتی بازی بد میگید !

میاید میگید رید شما سالمه ، خب باشه رید شما سالم ولی تو سایدتون مولتیه ! مشکلتون با کاربری مولتیه ؟ یکی رید میزنه یکی دف سازی میکنه باش یکی همرسازی !

اگه خیلی مخالف مولتی بازی هستید بیاید همینجا عکس حذف کردن مولتی ها رو بزاریم .

اگه هم نه که به نظرم این بحثا رو تموم کنید که مرغ پخته شده تو ظرف خندش نگیره ...

یا حق

یوسف

• سلام نعمت

چیزی که من میدونم البته شایدم اشتباه باشه ولی تعریف من از میدون برای فاصله بیشتر از ۲۰ خونه میشه

یعنی شما ۲۱ خونه ایی رو داری میزنی رو ۲۰ خونه اول سرعت حرکت افزایش پیدا نمیکنه روی فقط ۱ خونه مازاد سرعت حرکت روی لول ۲۰ میدون تمرین ۵۰۰ درصد افزایش پیدا میکنه

یعنی نباید بگی چون فاصلش ۲۱ خونس پس از همون اول با سرعت ۵x حرکت میکنه ن اینطور نیست فاصله های بیشتر از ۲۰ خونه فقط اون فاصله مازاد رو سرعتی میره

به طور ساده بهت بگم که فرص کن تا ۲۰ خونه اول رو پیاده میره از خونه ۲۰ به بعد سوار موتور میشه(البته بستگی به سطح میدون سوار موتور یا حتی بنزم میشه)

سلام سلطان <3

آره مثل اینکه اینگونه است : )

قبل از اعلام تو فروم از چند نفر دیگه پرسیدم گفتن والا احتمالا باگه! نه تنها خودم نوبم دور و برمم پر از نوبه. حل شد.

پی نوشت: مبارزان با مولتی مثل مسئولین کشور هستن که پشت میکروفون میگن فساد و رانت هست و باید باهاش مقابله کنیم، بعد از اتمام مصاحبه زنگ میزنن بارشون از گمرک ترخیص بشه.

سیاستمدار انسان‌ ها را به دو دسته تقسیم می‌ کند؛ ابزارها و دشمنان.

• نعمت جان نحوه محاسبه

19.1 تقسیم بر 14 ضربدر 60 = 81 دقیقه 81 = یک ساعت و 21 دقیقه

پارت اول 20 تقسیم بر 14 ضربدر 60 = 85/71

پارت دوم 1.1 تقسیم بر 14 ضربدر 60 = 4/71 تاثیر میدان رو پارت دوم 280 درصد

در نتیجه 4/71 ضربدر 100 ،، تقسیم بر 280 = 1/68

1/68 + 85/71 = 87.39 دقیقه = 1:27

مشکلی نداره

• سلام خدمت تمامی عزیزان

شعر آقا ممد پاتروت هم که حذف شد

انتقادی هم که نباید بکنیم کلا به نحوه مدیریت و قوانین سرور

اگه مشکلی نداشته باشه من یه اسکات از ساید دیگه بکشم یا اونم لیمیت داره؟ اگه داره که همین ناتار بزنیم و منتظر کتیبه و نقشه و پایان سرور باشیم

پ.ن۱: آقا محمد فکر کنم ماچ تو فروم‌ پیگرد داره:دی

پ.ن۲: سرور ۳ایکس هم تا جایی که من یادمه باید امانت پلاس ۳ روز باشه که اینجا ۲ روزه

• درود و خسته نباشید به سالار عزیز

با قدرت به کارت ادامه بده هر کی ندونه من که میدونم شما و احسان دارید چیکار می کنید و چقدر زحمت می‌کشید برا این غارت به حرفهای دیگران هم توجه نکن فقط سر جدت خواهش میکنم حرکات خلاقانه از خودت نزن..... هر کار و ایده ای خواستی اجرایی کنی قبلش اصلا فکر نکن چون کارهای بی فکرت خیلی خیلی بهتره.

پ. ن: بابا سالار اصلا مغزش جواب نمیده مولتی داشته باشه همه رو به فنا میده( مازیار شاهده)

• سلام

حرف زدی دیگه!

اسم اکانتت رو بگو جانشین می کنم.

یک دونه منبع از مولتی دیدی عکسش رو کف همین فروم میزاری. ندیدی میگی ببخشید بعضیا از ذهن من فراتر هستن و بقیه ماجرا رو هم که خودت گفتی تو پست بالات.

اسم اکانت جانشین لطفا.

پ.ن: جهت اطلاع دوست عزیزی که چالش رید سالم می داد. چالش رید سالم رو اینجوری میدن.

• سلام استاد سورنا

اسم اکانت 3dot warrior هست

البته شما تونستی جانشین کنید من میپذیرم غارتتون سالم هست ولی بعید میدونم بتونید چون سمت شمال شرق میگه اتحادها باید کنفدراسیون باشند

هر وقت جانشین کردید خبر کنید ممنون

• سلام استاد سورنا

اسم اکانت 3dot warrior هست

البته شما تونستی جانشین کنید من میپذیرم غارتتون سالم هست ولی بعید میدونم بتونید چون سمت شمال شرق میگه اتحادها باید کنفدراسیون باشند

هر وقت جانشین کردید خبر کنید ممنون

اسم اکانت رو اشتباه نوشته بودی

3dot.warrior هست

مشکلی نداره 1 اکانت با پاپ 2 هرجا دوست داری رجیستر کن دعوتت میکنم به اتحاد 8 ساعت بعد جانشین میشی

اکانت monster هم که رنک 3 هست جانشینت میکنم برو چک کن

اکانت بساز دعوت بدم