اعلام آمادگی سرور فینال با سرعت 3 برابر و جایزه ی 600 میلیون ریالی

• فکر کنم یه اشتباهی تویه تقسیم بندی هات کردی

تیم هایه

Eminem . Ritalin . Vagnes . Sadegh_partizan که در جنوب غرب ثبت نام میکنند قرار بود در کنار تیم بزرگ پیشوای کبیر و تروریست و تایگرز بازی کنند

لطفا اصلاح کن

خوشحالم از اینکه تو یکی تو این سرور هستی،از اونجای هم که اومدی تو sw مجبورم تو se بسازم اکانت ولی همینجا بهت قول میدم همون بلای که تو ان دبل بودم سر اون بنده خدا اول سرور در آوردم این سرور سرتو در میارم.مطمئن باش 😂 😂🤣😂

• به قول یکی از بزرگن

اول سلام بعد کلام

بزار تیکه به تیکه جوابتو بدم

خوشحالم از اینکه تو یکی تو این سرور هستی،از اونجای هم که اومدی تو sw مجبورم تو se بسازم اکانت

اول اینکه کلا تو سایدی که من باشم نمیتونی ریجیستر کنی

دوم از مجبوری تو اس ای هم فکر نکنم بتونی بری حتی اگه پلیر نداشته باشن تورو راه نمیدن رفتی هم فارمت میکنن بچه ها اس ای شناخت خوبی از اخلاق خوب شما دارن

از مجبوری فقط بتونی بری ان دبل یا ان ای که هنوز شمارو نمیشناسن

ولی همینجا بهت قول میدم همون بلای که تو ان دبل بودم سر اون بنده خدا اول سرور در آوردم این سرور سرتو در میارم.

والا یادم نمیاد وقتی تو ان دبل بودی سر کسی بجز اتحاد خودت بلا اورده بودی چندین برابر سودت ضرر برا سایدت بودی

ناصر.متین.بهزاد.فرید.امیر فایتر.هومن فتاحی.میلاد یاکوزا.میلاد تگزاس.صادق پارتیزان.تیم تایگرز. یکیشونو بیار که خوبیه تورو دیده باشن

.مطمئن باش 😂 😂🤣😂

من از همه چی مطمئن هستم

خداروشکر فروم هایه سرور هایه قبل موجوده و همه چی هست

از کار هایه زشت شما میتوان خیلی نوشت:

1- بک کردن نیرو هایه اکانت شما از رویه نقشه ساخت برای کلین و دیوار شدن هیرو و چند ساعت عقب افتادن واندر

2- همکاری نکردن در اتحاد و چنج کردن پسورد در موقع لانچ از اکانت شما

3- اگر هم چیزی به کسی میدادی کلی منت سرش میزاشتی

4- وقتی سیستم کنفدراسیون نبود در اس دبل بودید

کنار یوسف و شایدم ناصر

پدرم یه اکانت توتن تک ده از شما گرفت به اسم nemesis همچین چیزی

چندین دهکده ساخت و دفاع نیزه و دلاور کشید

بعد شما اومدین چنج رمز کردین و اکانت رو بردین

تقصیر پدرم بود که به شما اعتماد کرد و چنج میل نکرد

اینش به کنار

پدرم داشت یکی از دهکده هایه دشمن که نزدیکش بود رو میزد وقتی بعد مقداری تلفات چیفش کرد با صحنه عجیبی رو به رو شد

بله اکانتی که خودش دف کشیده بود روش داشت برایه دشمن دفاع ارسال میشد و جولویه خودش دفاع میکرد

نه متایی بسته شده بود با اون ساید نه چیزه دیگری فقط به دلیل اینکه رفیق خوب شما اکبر در ساید حریف شما بود بخاطر اون گند زدی تو ساید خودت و هرچی دف و منبع بود میفرستادی براش

حالا هعی مثل بچه ها بیا بگو من نبودم فلانی بود اکانت دست اون بود و...

منم اشتباه کردم و از تجربه پدرم درس نگرفتم فکر کردم شما عاقل شدید و یه سرور دیگه تویه ان دبل بازی کردم که باعث حال به هم زنی بیشتر من نسب به شما شد

خلاصه حرفام پیشنها میکنم به طرف ساید شمال پناه ببری شاید شمارو گردن بگیرن

شایدم مهدی عزیز و مانی عزیز علاقه شدیدی به شما دارن

اینم بدون ارزش زدنم نداری مثل همیشه یه اکانت مصری واسه مولتی یه اکانت توتن هم واسه مقداری دف و یه دمپایی ریز از تویه کپ

و یه اکانت هون هم مقداری تیرانداز واسه خفت بیشتر از این ازت انتظاری نیست

هنوز منتظرم شاید از بلاکی درم بیاری عزیزم

در اس ای بهت خوش بگذره

• سلام و عرض ادب خدمت رفقای قدیمی و جدید

انشالله اگر عمری باشه این سرور رو بهمراه اندک دوستان قدیمی در ساید همیشگی جنوب غرب ثبت نام میکنم

پوریای ولی گفت که صیدم به کمند است

از همت داوود نبی بخت بلند است

افتادگی اموز گر طالب فیضی

هرگز نخورد اب, زمینی که بلند است

• در مورد اکانت نیمیسیس باید بهت بگم مال من نبود ایمیلش و از همون اول اون اکانت مال افشین نامی بود خداشاهده که من اصلا در جریانش نبودم فقط پسورد رو براش فرستادم از باباتم بپرس بهت میگه و اونم به اشتباه بنده خدا که جواب پیامی رو که رو اکانت اومده بود از طرف اکبر باز می‌کنه و دف می‌فرسته فکر می‌کنه خودی هستش بعد ده سال طرف اومد بازی کرد اونم برای یادگیری فقط،برای دادن همر برای نقشه ،باید بهت بگم همون اولم گفتم من بهتون همر نمی‌دم هزاربارم گفتم میتونی بری صفحات اون بازی رو مرور کنی چرا چون کتیبه ندادین یه انبار ندادین یه چکمه ندادین در صورتی که کل خفت های ساید nw رو داشتم من میزدم و هر هفته هم تو تاپ تن بودم ولی دریغ از یه احمق اون سرور ؟ حالا چطوری پسورد رو اومدی گرفتی و از کی گرفتی من نمی‌دونم که بدون اجازه لانچ کردی اونم بدون هیرو جلو زن....خلاصه این سرور بهم میرسیم...

• با سلام

دوستان با توجه به مسائل موجود و شرایط و زمان استارت سرور من به نمایندگی از دو تیم The old man و تیم sorena سابق

که نمیخام تک تک اسم ببرم دو تیمی که حداقل 18 پلیر اند گیم دارند

اعلام میکنم این سرور بازی نخواهیم کرد

و از دوستان حاضر در ساید شمال شرق عذر خواهی میکنیم

البته دوستانی که شاید پلی بدهند چون قطعا چند تا تیم دیگه هم طبق جلسات نظر به عدم شرکت قطعی خواهند داشت.

که به زودی اعلام خواهد شد.

برای تک تک عزیزان حاضر در سرور ارزوی سربلندی و موفقیت داریم.

پ ن: دم بعضیام گرم که میتونن خودشونو روزی ۲۴ ساعت تحمل کنن!!

پ ن: مشک آن است که خود ببوید

نه آنکه عطار بگوید!

• با سلام خدمت دوستان عزیز

حقیقت برای سرور پیش رو برنامه ریزی کاملی را داشتیم و قرار بر این بود که تیم برادرز با اضافه کردن چند بازیکن شاخص و مهم در ساید شمال شرق با قدرتمندترین حالت ممکن ثبت نام بکنه. متاسفانه با شرایط و مشکلات پیش آمده، عدم حضور تیم های مورد انتظار ما در ساید مقابل و خلوت بودن سرور، تیم ما هم از امروز انصراف خودشو از بازی در این سرور اعلام میکنه .

تا روز شروع سرور در خدمت دوستان برای انجام امور سایدی که قبول کردم هستم و بعد از آن آرزومند سرور خوب برای دوستانی که قصد بازی دارند هستم.

ارادت

جاوید

J.Bro

اگر، در زندگی نگاهت به داشته هایت باشد ،بیشتر خواهی داشت.

اما اگر مدام به نداشته هایت فکر کنی، هیچ وقت هیچ چیز برایت کافی نخواهد بود

فکرت رو ترمیم کن...

• درود

پیرو مسائل و اتفاقات پیش آمده، تیم تندر انصراف خود را از حضور در سرور اعلام میدارد.

سلام به احترام شما که به هر دلیلی امکان حضور در سرور ندارید تیم پیشوا کبیر هم به نظرتون احترام میزاره و عدم حضور خودشو اعلام میکنه

سرور خوبی برایه باقی دوستان باشه

• با سلام خدمت دوستان

پیرو مسائل موجود و شرایط بوجود اومده لازم دونستم که اعلام کنم که در ساید شمال شرق هیج گونه اختلاف نظری بین هیچ تیمی وجود ندارد و همگی از بازی کردن در کنار هم راضی هستند و بودند متاسفانه با توجه به شرایط و مشکلات پیش اومده و تایم استارت سرور در جلسه روز گذشته دیسکورد تصمیم گرفتیم انصراف از حضور در سرور رو اعلام کنیم

پ ن : از قناعت هیچ کس بی جان نشد از حریصی هیچ کس سلطان نشد

• با سلام خدمت دوستان

پیرو مسائل موجود و شرایط بوجود اومده لازم دونستم که اعلام کنم که در ساید شمال شرق هیج گونه اختلاف نظری بین هیچ تیمی وجود ندارد و همگی از بازی کردن در کنار هم راضی هستند و بودند متاسفانه با توجه به شرایط و مشکلات پیش اومده و تایم استارت سرور در جلسه روز گذشته دیسکورد تصمیم گرفتیم انصراف از حضور در سرور رو اعلام کنیم

پ ن : از قناعت هیچ کس بی جان نشد از حریصی هیچ کس سلطان نشد

با این شرایط من ی کوچولو جا ب جا میشم و از چپ ب راست میزنم

اقایون چپ برا ی نوب جا دارین؟!

• سلام یوسف جان

به نمایندگی از تعدادی پلیر نسخ تراوین سوالم از شما این هست که

با حضور تعداد بالای اعضا در جنوب غرب و سابقه عدم هماهنگی و تنش ها در بین این تیم ها آیا کسی مسئولیت سیاست و هماهنگی جنوب غرب رو به عهده میگیره یا هرکدام از تیم ها بصورت مجزا فعالیت میکنند؟

• خوب اینم از این شات عزیز من که از همون موقع تو گوشیم نگه داشتم ،اون شات نیرو نمی‌دم بهتون هم هست فقط باید پیدا کنم، فقط یه سوال میمونه تو همون سرور با اکانت BMW تمام خفت ها رو من زدم اونوقت شما چکار کردین برای اون اکانت ؟ کتیبه چشمان منحصر رو من گرفتم بعد دادم صادق اون داد امیر فایتر سه هفته پسورد اکانت رو به من ندادین که با چشمان اسکات بکشم ولی بازم خودم بخاطر بچه ها اسکات می‌کشیدم با اکانت شیما تو همون سرور .اومدم داد زدم یه چکمه به من بدین یک روز دفش با خودم تا من فولانی رو بزنم ندادین چهار روز بعد همون شخص جنگ آموز رو زد دهنتونم سرویس کرد ...

• سلام

با علم به این که از تیم ما علی و اشکان درگیر تدارک جشن دامادیشون هستن رضا مسعود هم خیلی خیلی نزدیک صاحب فرزندی میشن ولی با تمام این اتفاق های خوب شیرین که در پیش داریم و قول قرار مدیریت تحلیل سرور در کنار دوستان جنوب غرب حضور خواهیم داشت با صحبت های که داشتیم چشم انداز خوبی از جنوب غرب پیش رو هست .

از طرف بچه تیم به علی عزیز و اشکانی شاه دامادهای خوش تیپ پیشاپیش تبریک میگم . <3

مسعود جان رضا عزیز انشالله مسافرتون صحیح سالم کانون خانه شما گرم تر کنه .<3

مخلصیم

ََArash : Capitan

مشتی باش که اگه به صلیب هم کشیده شدی مسیح باشی نه مترسک مزرعه !!!

ALIFX&POYA

Sajad 33YED

MASOUD NOOB

REZA ROYAL

ASHKAN CAPTAIN

<3CAPITAN TEAM<3

• درود عزیزان

علی رغم میل باطنیم و تمامِ برنامه ریزی هایی که انجام شده بود، بنا به تصمیماتِ گرفته شده در جلسه اخیرِ ساید مون، بنده هم از بازی در این سرور کناره گیری میکنم...

NE Soldier

• سلام یوسف جان

به نمایندگی از تعدادی پلیر نسخ تراوین سوالم از شما این هست که

با حضور تعداد بالای اعضا در جنوب غرب و سابقه عدم هماهنگی و تنش ها در بین این تیم ها آیا کسی مسئولیت سیاست و هماهنگی جنوب غرب رو به عهده میگیره یا هرکدام از تیم ها بصورت مجزا فعالیت میکنند؟

سلام ایلیا جان

تنش خاصی بین تیم ها نیست ، همه ی افراد و تیم هایی که دارن میان جنوب غرب اونقد بزرگ و حرفه ای و قدیمی ساید هستن که هیچ نیازی نیست کسی مسئول هماهنگی و سیاست درون سایدی باشه .

اسامی که دارن میان اینقد بزرگ هستن که میتونم به جرات بگم جنوب غرب یعنی این بزرگان و این بزرگان یعنی جنوب غرب .

به امید پیروزی جنوب غرب بزرگ

یا حق

یوسف

• سلام

دوستان خبری شده توی شمال شرق

تا دیروز همه برای سرور رجز میخوندند حالا همه میگن نمیام؟ ؟؟!!!

یوسف جان امیدوارم این سرور شاهد بازگشت جنوب غرب قدرتمند به سرور باشیم

شخصا به عنوان یکی از قدیمی ترین لیدرهای جنوب غرب همیشه منتظر بازگشت قدرتمند جنوب غرب به بازی ها بودم!

موفق باشید