نقد و بررسی سرور 5 ایکس راند 2 | آغاز 15 دی 1401 |

• پ.ن: دوستان در ارسال عکس های دیروز یک اشتباهی صورت گرفته میلاد سید نیست سید در کنار یاکوزا هستند بر یک اکانت :saint:

سلام ایلیا .

منو سید محمد رو کدوم اک بازی کردیم؟

من جز Sexi guys رو هیچ اک هجومی پلی ندادم .

من میگم ۱ هفته قبل این پلن اکانت تحویل دادم رفتم

تو میگی یاکوزا بوده . فازتو درک نمیکنم

یادمه قبلا هم گفته بودی یاکوزا و یوسف . تکزاس تو اس دبل نگر داشتن . من که دیرتر اومدم سرور چه جوری بهش گفتم بره اس دبل ؟ تکزاس دونبال اینه مثلا اس دبل بدست بگیره . سر همون رفته اس دبل . منو با اینا یکی نکن لطفاً .

• سلام میلادجان فکر کنم اشتباه متوجه شدی

من عکس دفاع گذاشتم اسم پلیر رو اشتباه نوشتم خواستم درست کنم همین

باتشکر

• شرمنده به سرور دسترسی ندارم گفتمی یاکوزا فکردم منو میگی . باس این اکم گردن بگیرم .

اون اکانت سید محمد و میلاد هستش که با هم کشیدن بالا . البته سید پیشتر پلی داده روش .

• کلینر ساعت 4 خورد تقریبا که فک کنم آیتم هیروشون یاشبیه سازیشونو سوتی دادن طبق روال همیشه

بازم طبق روال همیشه :D

محمد جان واندر دارشدنت مبارک^^

درضمن تبریک به ساید شمال شرق بابت دیوار کردن همرها

• سلام خدمت دوستان

چندروز پیش یک پلن مشترکی انجام شد که 70 ک تیکی یک همر جنگی از جنوب شرق رو با 5 جنگی معاوضه کردند و نتونستن دیستروی کنن

امروز تصمیم بر این شد که از گرزی های این همر هم رونمایی کنیم و یک واندرزن دیستروی کنیم 😂😂😂😂

تشکر از آرش افکت عزیز بابت ساخت این همر زیبا <3

• مهدی جان کم کاری از من بوده ، من مشغله هام این روزا خیلیییی زیاده مشکلات بسیار دارم که تنها سد ممد در جریان وضعیت و مشغله من هست اما باز هم اینا بهانه ای نیست که کم کاری من رو بپوشونه

اشتباه چند دقیقه ای و محاسباتی من باعث شد ک واندر بره،

سلام میلاد تگزاس عزیز

بار دوم هم اشتباه چند دقیقه ایی و محاسباتی شما بود؟

پیشنهاد میکنم از سایت kirilloid استفاده کنید برایه محاسبه خوبه

اینکه همر هاتو بدون شیپور و هیرو بزنی با لاست سنگین تر با عقل جور در نمیاد

.

.

بازم قبول اشتباه کردی تو محاسبات ولی چرا قبل اینکه چیفر هاتون بخوره بار بعدی گرفتی فارمش کردی؟ که لینک سبز دست ما بیاد؟

.

.

سوال بعدی که خیلی درگیر کرده مارو

چرا همراه نیرو هات کاتا زدی به واندر؟

.

.

الان با این حرت شما که کاتا زدی قبل اینکه من اسکات بکشم از واندر ها که بفهمم کجارو زدی

بدونه اسکات چیفر هارو لانچ کردم رویه واندر

اینم از احساسی عمل کردن

.

.

.

.

حالا یه سوال دیگه

اینارو زدید حتی اگه فارم میشد دهکده بعدش چی میشد؟ بدونه چیفر میخواستید چیفش کنید؟

چیفرایه ان ای هم که قبل این اتکا نشست

وایسا ببینم اصلا

اون شاتی هم گذاشتید اصلا قرار نبود اون اکانت واندر رو چیف کنه

مگه نگفتی اون اکانت قرار نبود واندر چیف کنه؟

.

.

بار اول میگیم شانسی زد اصلا خبر نداشت واندر داره 0 میشد خود سر زده میخواسته واندر بزنه از شما

بار دوم هم از عالم غیب خبر داره که لانچ کرده بود؟ بازم قرار نبود چیفش کنه؟

دوستمون احمد از اس دبل دو روزه داره رویه نصف اتحاد ما فیک تک گرز میزنه

واسه لانچ دیشبشون که احمقی که ازش زده شده رو پس بگیره واقعا دلم سوخت خسته نباشید احمد

.

.

.

تا 3 نشه بازی نشه پرهام جان

.

.

.

سومی واندر هم دوستان زحمت کشیدن به عنوان غنائم به پرهام تحویل دادن

.

اکانت گرین خیلی وقته میخواد حذف بشه ولی نمیدونم چرا وقتی هعی میریم که بزاریم رو حذف اینو میگه کسی مشکلشو بلده؟

حذف اکانت زمانی که دارای 3 تا از دهکده های شگفتی جهان با نام های (TeRR) , (TeRRoR) , (TeRRoRist) می باشید مجاز نمی باشد.

• 1- پیشنهاد میکنم از سایت kirilloid استفاده کنید برایه محاسبه خوبه

2- اینکه همر هاتو بدون شیپور و هیرو بزنی با لاست سنگین تر با عقل جور در نمیاد

3- چرا همراه نیرو هات کاتا زدی به واندر؟

4- اینارو زدید حتی اگه فارم میشد دهکده بعدش چی میشد؟ بدونه چیفر میخواستید چیفش کنید؟

5- حذف اکانت زمانی که دارای 3 تا از دهکده های شگفتی جهان با نام های (TeRR) , (TeRRoR) , (TeRRoRist) می باشید مجاز نمی باشد.

شاید تو تنها کسی باشی ک وسط فروم کلاس اموزشی میزاری و اشتباهاتو به همراه عکس و گزارش توضیح میدی.

بزار یه دفترچه بیارم نکاتو یادداشت کنیم استاد.

مطالبو برای علاقه مندان خلاصه کردم که داخل فروم راحت تر بخونن.

• پسربچه خلاقی هستی این همه استعداد در شعر نویسی داره حروم میشه. وقتت رو تلف نکن فروم رو ول کن برو در مسیر های پیشرفت تپه ها و بعد کوه ها رو فتح کن.

سامورایی شاعر ندیده بودیم که خداروشکر تو تراوین دیدیم.

• سلام و عرض ادب خدمت همه ی شما عزیزان و بزرگواران

تبریک به آرش عزیز بابت ساخت این همر زیبا و خرج کردن مناسب این همر

در هر صورت زمانی این اتک اومد که دسترسی بنده به سایت کلا قطع شده بود و هر دفاعی هم که تو این ده بود دفاع ثابت بود . حالا نمیدونم این عدم دسترسی بنده به سایت به خاطر همین بحث پچ امنیتی بود یا خیر ... علی ای حال بازی همینه و نمیشه بهونه آورد .

تو این یکی دو روز هم یکم کم کاری داشتم و تموم زحمت ها افتاد گردن بچه ها و متاسفانه چند جا سوتی دادیم و واندر هم دو دستی تقدیم دوستان قدیمی و رقیب جدید خودمون کردیم که جا داره بهشون تبریک بگم بابت این سرعت عمل خودشون .

و یه پلن هم رفتیم که جا داره به مهاجمین و مدافعین خسته نباشید بگم ، پلن خوبی بود و خاطره ی خوبی بود .

امیدوارم که در نهایت هر نتیجه ای که پیش اومد همه راضی باشن و خوشحال .

سعی کردیم تا اینجای بازی با تموم کمبود های خودمون بمونیم و این هفته هم میمونیم و تلاش خودمونو میکنیم تا یه سرور دیگه رو هم کنار شما عزیزان تموم کنیم .

یا حق

یوسف

پ.ن : تو دیسکورد خوابم نبرده بود که اونم تجربه کردم :دی یاده امیر رولبک بخیر :دی

• سلام یوسف جان تشکر از برخوردتون

الان سه روز هست که دفاع ثابت دهکدتون 100 کا برده هست!

ما پلن متفاوتی داشتیم و با توجه به ثبات پاپ اکانت شما تغییر دادیم.

با اینحال 36 موج کاتا، 2 کلینر و 9 چیفر ارسال شده بودن و راه های چنج کپ سنگتراشی، اینسرت و ارسال دفاع شناور بی تاثیر بودند.

ارادت

در هر صورت زمانی این اتک اومد که دسترسی بنده به سایت کلا قطع شده بود و هر دفاعی هم که تو این ده بود دفاع ثابت بود . حالا نمیدونم این عدم دسترسی بنده به سایت به خاطر همین بحث پچ امنیتی بود یا خیر ... علی ای حال بازی همینه و نمیشه بهونه آورد .

• دوست قشنگم دوست خوشگلم میخام بیام در خونتون نگو نمیام .....

ادریس تکرار غریبانه روزهایت چگونه گذشت وقتی روشنی چشم هایت در پشت پرده های مه آلود اندوه پنهان بود با من بگو از لحظه لحظه های مبهم کودکیت، از تنهایی معصومانه دست هایت آیا می دانی که در هجوم دردها و غمهایت و در گیر و دار ملال آور دوران زندگیت حقیقت زلالی دریاچه نقره ای نهفته بود ادریس اکنون آمده ام تا دست هایت را به پنجه طلایی خورشید دوستی بسپاری در آبی بی کران مهربانی ها به پرواز در آیی و اینک آن شکفتن و سبز شدن در انتظار توست، در انتظار توست

پ ن:ادریس جان سر متای کتیبه ها گفتن تو هیچ کاره ای الان میتونیم روت حساب کنیم ک یه کاره ای..

امضا

مجی سامورایی

• سلام صبح بخیر

الان خسته ایم منتظر باشید بعدا لینک میزاریم

فعلا خداحافظظظظظظظظظظظظظظظ

میلاد جان ایشالا هرموقع خستگیت رو گرفتی گزارشارو بفرست ببینیم چی شده، کی کیو زده

فقط مثل گزارشای ان ای نباشه که تک هیرو دف میکنن

کامل بفرست مرسی

• میلاد جان ایشالا هرموقع خستگیت رو گرفتی گزارشارو بفرست ببینیم چی شده، کی کیو زده

فقط مثل گزارشای ان ای نباشه که تک هیرو دف میکنن

کامل بفرست مرسی

متین جان به ما هم عکس ها رو ندادن میگن بوم بوم کن فرومشون خراب شده دارن از دات کام بوم بوم کن وارد میکنن تو گمرک گیر کرده

پ.ن. تلگرام پی ام بده بدم بهت عکس ها رو

خدایی تو عمرم اینقدر نخندیده بودم ! داداش متن مناسب ولنتاین چیزی داری؟؟ پ.ن. خدا بود خدا !!!

مورد بعدی تمام دلخوشی ما این بود میرفتیم واندرها رو نگاه میکردیم واندر محمد پاتریوت رو میدیدیم روحیه میگرفتیم برامون جایزه میزاشت ! مسابقه طراخی میکرد ما خواهان بازگشت واندر به اکانت پاتریوت هستیم

پ.ن. 1 مورد داشتیم طرف رمرش 20 کی بوده ! تی کی هاش پریده گفته حالا تبدیل شده به جنگی ! پشت سرش 5 تا جنگی دیگه هم کرده تو دیوار !!!

پ.ن.2. ما خواهان بازگشت واندر به اکانت پاتریوت هستیم اگه نمیدید یه دونه کلین کنیم بدیم بهش؟

• از موارد بگیم خدمتتون

مورد داریم طرف خودش دوبار خفت شده

کل یک سایدو یکبارم نتونسته خفت بزنه

دروغم تحویل میده

پ.ن. ایلیا جان اون اکانت ها مال شمال شرق نیستند اگر برای زدنشون مشکلی داشتی بگو همر بدیم بهت

حالا برا ما سایز رمر حدس میزنه 😂😂😂

• سلام

عزیزم آمار همر من چرا میزاری فروم نمیگی خاله خوشگلهای ne وسوسه میشن میان بوسش میکنن ||?(?(8)

• سلام و عرض ادب خدمت همه ی شما عزیزان و بزرگواران

از اونجایی که میدونم میلاد خیلی خسته تر از این حرفاست که بخواد لینک اتک دیشب ساید محترم جنوب شرقو بزاره ، خودم تصمیم گرفتم برای اضافه کردن جذابیت فروم این لینک ها رو تقدیم نگاه شما کنم .

خسته نباشید عرض میکنم خدمت سازندگان این همر ها و همچنین مدافعین

یا حق

یوسف