نقد و بررسی سرور 5 ایکس راند 2 | آغاز 15 دی 1401 |

• شاهکار متای ان ای و اس دبل

کلینر ساعت 4 خورد تقریبا که فک کنم آیتم هیروشون یاشبیه سازیشونو سوتی دادن طبق روال همیشه . چیفر هم که 4 ساعت بعد از کلینر الان خورد

میلاد جان خودتو ناراحت نکن دیگه یکی باید همیشه باشه تقصیرا بیفته گردنش :دی

ممنون از بچه های اس دبل که باعث شدن لاست ما کمتر بشه تو کلین واندرشون

زحمتتون این واندر مرکزی ما هم خالی کنین همرامون ته کشیدن دیگه هیچی نداریم :(

• علیییییییییی کییییییییی وی تو حلقت کجابودی تاحالا سگ تو اون روحت شماره عنتو دایرکت بده تو کجا بودی بدرد نخور شت بیبی😍😍😍💋💋

• تویی که داری این مدلی حرف میزنی ،یکی ی پیامی گذاشت پلنشو گفت منم پلنمو گفتم خوبه خودت پیام هارو رو اکانت میخوندی عزیزم اون چرندیات مغزت از کجا آب میخوره رو من نمی‌دونم اما هیچکس به تو توهین نکرد حتی فحشمم بدی اینجا بهترین رفیقی اما مشتی باش

یه فید بک به سرور های بعد بزن بعد بیا اینطور راجب من حرف بزن

• مهدی جان کم کاری از من بوده ، من مشغله هام این روزا خیلیییی زیاده مشکلات بسیار دارم که تنها سد ممد در جریان وضعیت و مشغله من هست اما باز هم اینا بهانه ای نیست که کم کاری من رو بپوشونه

اشتباه چند دقیقه ای و محاسباتی من باعث شد ک واندر بره، اون شاتی هم گذاشتید اصلا قرار نبود اون اکانت واندر رو چیف کنه

وقتی رفیقات دشمن شادت میکنن و دشمناس قدیمی میشن رفیقای با معرفتت واقعا پشمات می‌ریزه

من از ابتدای بازیم با بچه های شمال شرق تو جنگ بودم سال های سال ،همیشه هم میگفتم حاظرم هرجا بازی کنم جز شمال شرق البته رفقای بیرون بازیم اکثرا شمال شرقن ،البته الان حال میکنم با همتون ،

از همشون عذر می‌خوام همچنین بچه های مشتی ساید خودم انشالله بتونم اشتباهامو جبران کنم براشون

• تویی که داری این مدلی حرف میزنی ،یکی ی پیامی گذاشت پلنشو گفت منم پلنمو گفتم خوبه خودت پیام هارو رو اکانت میخوندی عزیزم اون چرندیات مغزت از کجا آب میخوره رو من نمی‌دونم اما هیچکس به تو توهین نکرد حتی فحشمم بدی اینجا بهترین رفیقی اما مشتی باش

یه فید بک به سرور های بعد بزن بعد بیا اینطور راجب من حرف بزن

مدل خاصی حرف زدم ؟

من از وقتی از اتحاد زدم بیرون رو اکانتت نیومدم تا پیام هاتو بخونم میتونی ثابت کنی من پیام هارو خوندم؟ یه حرف بی اساس . کلا کارت همینه . من اصلا درباره تو حرفی نزدم .

بنظرم برو پلن واسه سرور بعد بچین . تیم خوبی جمع کردی .

حرکت فول کم نداشتی . حرف من برات ارزشی نداشت بعد یه نفر دیگه از یه ساید دیگه بهت پلن میداد .

مثل اون کتیبه احمقی که ازت زدن . روز قبلش از ان دبل اتک اومد ساعت 4 صبح جا به جاش کردم که ریل نباشه که فیک از اب در اومد . اومدی گفتی یونیک بود از این حرفا من گفتم اینو میزنن گفتی کسی احمق نمیزنه . فرداش اتک رو اکت دیدم ولی جا به جا نکردم . دیدی زدن؟ دیدی ریل شد . این همه پلن دادم انگار نه انگار حتی اجازه نمیدادی یه دمپایی لانچ کنم. تو فقط یه حمال میخوای که شبا بیدار باشه واست پلی بده و دفسازی کنه . سرور های قبلی هم واست کم نزاشتم .

پ.ن: یوسف قرار بود همه چیو گردن بگیری 8o

• میلاد چرند نگو منو همه میشناسن خودتم خوب می‌شناسی کسی واسه من پلن نداده طرف حرف زد پیام هارو قبل اینکه قهر کنی خوندی عزیزم من بعد از اون دیگ حرفی نزدم ک ،بعد هزار بار نگفتم هرجا دوست داری لانچ کن میلاد بهونه الکی میاری والا من همین ایمان هم هرچی میگه میگم هرکار عشقته بکن حتی خودت ،لامصب من تجارتخونه زدم گفتم بیا منابع ببر شارژ کن

• میلاد چرند نگو منو همه میشناسن خودتم خوب می‌شناسی کسی واسه من پلن نداده طرف حرف زد پیام هارو قبل اینکه قهر کنی خوندی عزیزم من بعد از اون دیگ حرفی نزدم ک ،بعد هزار بار نگفتم هرجا دوست داری لانچ کن میلاد بهونه الکی میاری والا من همین ایمان هم هرچی میگه میگم هرکار عشقته بکن حتی خودت ،لامصب من تجارتخونه زدم گفتم بیا منابع ببر شارژ کن

مگه من مثل تو ام سر هر چیزی مخصوصا تا کتیبه بهم ندن قهر کنم ؟

مگه نگفتی اومدم رو اکت پیام هارو خوندم و پلن لو دادم بیا ثابت کن .

این همه من منابع اوکی کردم یه بارم تو اوکی کردی . جاش دف هم گرفتی . این همه با اینکه نمیدونستم داستان چیه طرفتو گرفتم حتی تو این فرون با اینکه حق با طرف بوده طرف تورو گرفتم تاحالا جار زدم ؟ یه منبع دادی خودتو جر دادی .

اینکه از یه پلیر ساید دیگه پلن میگیری اصلا مهم نیست .

هر پستی که میزاری میگی همه منو میشناسن باشه همه تورو میشناسن اما از دور . تهش هم سایدی بودی باهاشون .

هیچ وقت شخصیت اصلیتو به بقیه نشون ندادی .

تنها خواهشی که دارم هر چی شد نپرید پی وی من بگید کار تو بود تو لو دادی . نمیتونید پلن برید خب نرید اگه هم میرید و خراب میشه خودتون گردن بگیرید .

من مثل یوسف نیستم گردن گیرم خرابه .

بنظرم این بحث تو فروم ادامه ندیم بهتره اینجا محل ارسال گزارشه منم که اکم دفساز بود تحویل دادم . انشاالله از سرور های اینده با تیم خوبت میای بازیو جذاب میکنی . فقط حواست باشه باز همر رنک ۱ یک شبه نپره

• والا من این یکی رو گردن میگرم

خودتون بیان اعتراف کنین کار کی بود؟!

تبریک میگم محمد جان دفاع خوبی بود خوشحالم که زبون باز کردی و پیدات شد تو فروم

اتک رو من زدم عزیزم و اون همر جنگیا جای بهتری نمیشد لانچ بشن چون همه ی تارگتا مهم بالا 1 میل دف دارن این تایم سرور و اون واندر رو تازه گرفته بودید و دیوارش 12 بود

قبل لانچ هم احتمال دیوار شدن رو میدادم ولی در هر صورت لانچ کردم گفتم شاید دف زیر 1 میل جمع بشه که بالا 1 میل جمع شد

بازم تبریک میگم به مدافع کارتون قشنگ بود

پ.ن1: اکانت گرین به زودی حذف میشه

پ.ن2: اکانت کلت دیگه همر نداره xD

پ.ن3: اکانت بمب دفساز شد :))

• حاجی من خودم این سرور اکانت ندارم بخاطر همین کم میام

شما خودت رو با من نوب سرور اولی مقایسه نکن

• درود بر دوستان خوبم.

من بازم اومدم.

آقا تبریک میگم به مدافع بابت دفاع خوبشون

بچه های NE میدونم الان قند تو دلتون آب میشه. واسه همین شادیتون رو بهتون تبریک میگم.

آقا خدائیش توی این چند رو باقیمانده بیاید و از توانمندیهای چند قرن گذشتتون نگید. همینی که امروز صبح دیوار کردین خودش کار خوبی بود. از همین بگید.

آقا محمد عزیز ضمن تبریک بهت،باید عرض کنم اینجا ما کاری که بقیه هم میکنن گردن میگیرم.خخخخ. حداقل میخوای یه گوشه کارو کمک کنی، کاری که کسی انجام نمیده رو شما زحمت بکش.

آقا مانی عزیز دلتنگتم داداش، آخرین باری که گفتی قبضارم پرداخت میکنم، رفتی خبری ازت نبود نگرانت شدم.;);)

آقا محمدعلی عزیز الان میتونی تشریف بیاری توی فروم و بگی اوضاع چطوریه.

یه دوست عزیزی هم توی سرور تشریف داره که روزی 15، 20 تا اسکات از دهکده های من میزنه.

بابا لامصب تو خو دیدی خیلی دف ندارن این دهکده ها، دیگه وقتی اسکات میزنی اتکتم بزن، حداقل بگم طرف نترسید و اتک داد.8o8o

بازم بابت دفاع خوبتون، بهتون تبریک میگم.

پ.ن1: عرفان داش دمت گرم بخدا. حال میکنم با سبک بازیت.

پ.ن2: ایلیا داش اون یه نمره رو پاک کردم.تو فکرش نباش.8o8o

پ.ن3: توی یکی از پستهای قبلی گفتم در هر صورتی میام و بهتون تبریک میگم.اصلاً من اینجام که بهتون تبریک بگم.:D:D

ارادتمند همه دوستان خوبم، محمد Patriot

___________________________________________________________________________________________________________________________________________

بزرگترین نابکاری آنست برای آنکه برترین باشیم، دست به ویرانگری چهره دیگران بزنیم.

ارادتمند همه دوستان خوبم، محمد Patriot

بزرگترین نابکاری آنست برای آنکه برترین باشیم، دست به ویرانگری چهره دیگران بزنیم.

• تبریک میگم هم به بچه های خوب شمال غرب بابت همرهای خوبی که کشیدن

چه بکس تروریست باشن چه بچه های قدیم جنوب شرق

نترس بودن و اینکه همر برای خرج شدن هست رو عالی بلدید

همر اکانت کلت رو دوست داشتم خیلی از بین همرهای دیوار شده

فقط یه سوال برام مطرح شد فرض کنیم این واندر رو هم میگرفتید میرفتیم یه واندر دیگه میگرفتیم چه کاری بود آخه!!

ته این بازی یا ما میبریم یا شما فارغ از لذت و شیرینی برد و صد کردن واندر بالشخصه فکر میکنم هم لذت همر خرج کردن رو ما بردیم هم بکس شمال غرب ، دیوار کردن هم خیلی شیرینه خسته نباشید میگم به محسن مخمد توشی ، ارین که ساید رو سه نفره دارن میچرخونن کاش فقط یه هفته زودتر با هم هماهنگ میشدیم

محمد پاتریوت شیظون بلا قربونت برم بوس رو لپات واندر میخواستی چرا به خودم نگفتی بعد پلن بدون جایزه داشتیم ؟؟؟؟

این وسط یه اکانت کوفتی ما رجیستر کردیم صبح که پا میشیم یا تاپ دفه ! یا تاپ هجوم یه 60 کی تیرانداز مونده 300 کی مزدور بیاین هماهنگ کنیم اونا رو هم یه جا بریزم بزنید ما بریم دنبال کار و زندگیمون تا 2 ایکس

• ایول چه هیرو قویی بود. تک هیرو ۵تا همر رو تنهایی دف کرد دمش گرم

میزان تا شدن رو هم مشخص نکردی محسن جان تا کجا باید تا شد

• درود عزیزان هر 4 ساید

اول خسته نباشید به همه دوستان، خوب میدونیم هر پلنی که اجرا میشه چه مهاجم چه مدافع چقدر براش زحمت میکشن؛
    دیروز میخواستم پلن مشترک مون رو تبریک بگم گفتم بمونه کامل تر شه که امروز پلن مشترک NW و SE هم باید به خودمون باز تبریک بگم...

لینک ها رو آدم میبینه لذت میبره
    مهم تر اینکه با وجود تمام فشار هایی که از ابتدای سرور روی شمال شرق بود و اونهمه پتانسیلی که از دست رفت، شاهد پلن های بسیار زیبا و دلگرم کننده از NE و SW هستیم، گویا قراره بازی قشنگ تر هم بشه...

امیدوارم این چند روزه پایانی شاهد لینک های زیبا تری از هر دو طرف باشیم.

پ ن: یه اکانتی هست سه هفته پیش اینجا گفتن حذف شد، 2 هفته پیش واندر گرفت، هفته پیش دیوار کرد، امروز تازه گفتن به زودی حذف میشه! یادش بخیر سرور قبلی 18 بار حذف شد.
    پ ن: بچه های SW شما هم فارغ از تمام اهانت هایی که اینجا بهتون کردن، تو سرور ثابت کردید نحوه بازی از قیر و قال کردن مهمتره، دست مریزاد.
    پ ن: بوم بوم ها به شپلق شپلق تغییر صدا میدهند، آیا جوجه ها رو آخره پاییز میشمرن؟

NE Soldier

• درود عزیزان هر 4 ساید

اول خسته نباشید به همه دوستان، خوب میدونیم هر پلنی که اجرا میشه چه مهاجم چه مدافع چقدر براش زحمت میکشن؛
    دیروز میخواستم پلن مشترک مون رو تبریک بگم گفتم بمونه کامل تر شه که امروز پلن مشترک NW و SE هم باید به خودمون باز تبریک بگم...

NE Soldier

سلام عرض شد

پرهام جان احیانا اکانت شما فارم نشد؟

ما تنها پلن مشترکمون چیف کپ بوده که موفقیت امیز بوده!

در باقی موارد همر گذاشتیم نه فیکی زدیم نه سی تارگت انتخاب کردیم بریم تو دیوار تک تارگته رفتن اومدن!

حالا شما یک پلنی میرید تیم ورکتون رو افزایش میدید باز دلیل این چسب دوقلو به پرچم و اتکهای دو ساید دیگه رو متوجه نمیشم

دم ممدتوشی گرم لینکهای قشنگی گرفت.

پ.ن: دوستان در ارسال عکس های دیروز یک اشتباهی صورت گرفته میلاد سید نیست سید در کنار یاکوزا هستند بر یک اکانت :saint:

• دیوار شدن فستر روی اکانت دلتا !

مرتاض منحصر رو هم هر دو ساید شمال غرب و جنوب شرق همر گذاشتند !

5 ایکس استحکام همر رونان و بقیه همرهای شمال غرب دیوار شد

روی واندر شمال شرق همر استورم دیوار شد

اکانت نامبر وان روی مولتی دیوار شد

اکانتهای فستر ، رونان ، استورم ، نامیروان توی پلن های مشترک دو ساید همزمان روی شمال شرق استفاده شده

عکس هاش هم تو فروم هست چجوری اینقدر راحت حقیقت رو کتمان میکنید ترس دارید بگید متا هستید !

اوکی متا نیستید فقط همرهاتون همزمان داره میاد روی ساید شمال شرق

• من اصن اکانت ندارم این سرور عزیزم، این دو بار

اگر منظورت اکانتِ larzesh هست، همون موقع که همرش پرید من اومدم رو اکانت دفسازه eminem
    آخرین باری هم که رو لرزش لاگین کردم رو یادم نمیاد
    پیام هاش هم موجوده اگر شک داشتی واتساپ بده بفرستم برات گرچه لازم نیست واقعا :|

بهرحال اینم یه تکنیکِ بازی هست که اقدامات طرف مقابل رو بکوبی یا بی ارزش جلوه بدی تا روحیه دوستان خودت رو بالا ببری
    تلاش ات قابل تحسین عه ایلیا جان، منتها بی فایده ست

• عکس هاش هم تو فروم هست چجوری اینقدر راحت حقیقت رو کتمان میکنید ترس دارید بگید متا هستید !

بابا خودشون میدونن چه اتفاقی افتاده اصلا لازم به این حرفا نیست!
    منتها با مسخره بازی و ربط دادنِ مسائلی که هیچ ربطی بهم نداره سعی میکنن همه چی رو عادی جلوه بدن...

تازه بی ارزش جلوه دادنِ پلن های ما توهین به دوستانِ خودتون هست که زحمت کشیدن دف یا همر برا ساید ساختن و حالا میبینن هیچی به هیچی

• شما که به حقیقت بسنده میکنی هرکدوم این همرها تک تارگت نبودن همینجا کف فروم اعلام کن

حسین خودش همرش رو زده - رونان همر 5امش بوده - استورم همر سومش

نامبر وان هم اکانت زولتریکس رو زده تا جایی که اطلاع دارم مولتی نیست و پلیر داره اسمش هم شایانه تو دفاع دیشبتون هم مشارکت داشته و رعداش خفت شده داخل اتک مذکور.

دیوار میچینید رو به رو تک تارگت خب مرحبا. چرا میچسبونید به ما؟

مسئله حرف برا گفتنه که شما حرف ندارید محشرید.

تفاوت سبک بازی اینجاست که ما پلیرمون رو اکانت خودش بازی میکنه

ما خودمون میدونیم دیوار شده لایکو زدیم نشستیم یه گوشه. الکی یچیزی میپرونید سروصدا میکنید