نقد و بررسی سرور فینال تابستانه | آغاز ۱۶ تیر ۱۴۰۱ |

• 1-از اونا چرا بپرسم از خودت دارم میپرسم گفتی اکانت من باهات آی پی خورده گفتم گزارش بده یا عکس !

پس یا داری که میدی من میفهمم جریان چیه ! یا میای عذرخواهی میکنی و پستت رو حذف میکنی

2- کلا علاقه ای هم ندارم وقتی با همچین منطقی حرف میزنی کلا پستت رو جواب بدم

3- پارسا ساید رو فروخت ؟؟؟؟؟ پارسا رو من از قدیم میشناسم زمانی که تو تیم ماهان هلسیکر بود تا اونجایی هم که یادم میاد اون بیشتر میخره نه اینکه بفروشه گلد کسی رو هم بالا نمیکشه

شبت خوش

خب مانی جان من کی گفتم اکانت تو ؟ من حتی نمیدونم اسم اکانتت چیه ؟

دقت کن گفتم اتک میدین

آموزش زبان فارسی :

زمانی که شما از فعل جمع استفاده میکنید منظور یک نفر نیست منظور تعداد بیش از یک نفر هست که در اینجا میشه تیم اس ای .

سوال و تمرین شب :

کدام گزینه فعل جمع میباشد

الف : میدی

ب : میدین

آفرین مانی جان ده بار از روش بنویس تا خوب یاد بگیری .

اینم شات که خیلی اصرار بهش میکنی . بهت گفتم برو از دوستات بپرس گوش ندادی و بحث معذرت خواهی کردن رو کشیدی وسط . امیدوارم حالا اینقدر پای حرف خودت باشی که بیای بگی ببخشید .

شات رو نمیخواستم بذارم که کلاس آموزش نشه برای بقیه تو نوع فیک دادن

۲۱ پیاده ۱ سواره ۱ کاتا . حالا کاری به اون ۲۱ پیاده ندارم میشه یه توضیح در مورد یه دونه سواره بدی ؟

مانی جان شما فروش ساید رو تو چی میبینی ؟ تو اینکه حتما یه پولی بگیره و ساید رو بده ؟ همینکه آش رو با جاش ( اکانت هاش با اتحاد ) رو تحویل جنوب شرق داده میشه بگی چه چیزی میشه بهش گفت ؟

اکانت خودش مال خودش بود و دوست داشت بده به شما و این فقط بی معرفتیش رو میرسوند . ولی اتحاد چیزی هست که مال پلیرهای اون ساید هست . این پلیرها هستن که منبع هزینه کردن برای بونوس اتحاد و حق دادن اتحاد رو به جنوب شرق نداشته چون مال خودش نبوده . اگر به این کار نمیگن ساید فروشی تو بگو چی میگن تا من همون اسم رو از این به بعد استفاده کنم .

چه بی منطقی کردم که علاقه ای به جواب دادن پست هام نداری ؟ من و تو یه سرور کنار هم بودیم تقریبا . و یه نصیحت از یه برادر کوچکتر بهت داری مسیرت خیلی اشتباه میری سعی کن یه بازی برات فقط در حد بازی بمونه .یه چند تا مثال از سرور مشترکمون برات بگم .

البته قبلش یه چیز یادم رفت بگم . ما ادعا میکنیم که ایرانی هستیم . ایرانی از نظر من یعنی یکی مثل جهان پهلوان تختی که وقتی میبینه حریفش پاش مصدوم هست اصلا به سمت پای مصدوم حریف نمیره برای زیرگیری .

حالا شما اخلاق و رفتارتون رو مقایسه کن و ببین چقدر از مسیر خودت منحرف شدی به خاطر یه بازی .

و اما چند مثال از سرور مشترکمون

۱- تو اون سرور هم ساید شما تقریبا اکثرا حذف کردن مثل الان جنوب غرب . ولی آیا پلیرها و لیدرهاتون اومدن اکانت هاشون و اتحاد رو به یه ساید دیگه دادن و یا احترام گذاشتن به شماهایی که گفتین میمونیم و اکانت ها رو تحویل شما دادن ؟

۲- اون سرور آمرداد در اصل در چنگ بود با ساید شما ولی اومد بهتون گفت ما به شما اتک نمیدیم تا ریکاوری کنین و برگردین به بازی . با وجود اینکه میدونست دف رو ساید جنوب غرب از سمت شما میاد .

۳- موقع کتیبه ها مصطفی فلفلی به علی فلوید گفت ما از ساید شما کتیبه میزنیم و هر موقع خواستین کتیبه رو بگو بهتون میدیم . اگر یادت باشه کتیبه مرتاض بزرگ رو از رو ناتار تو ان دبل بلند کردیم که ۳ روز بعدش خود تو به من گفتی که مرتاض رو لازم داریم و همون موقع برات خالی کردم و گفتم با تک هیرو بیاین ببرین .

حالا ممکن بگی خب چون اون سرور با هم دوست بودیم من اینکار رو کردم . بذار چند تا مثال دیگه برات بزنم

سرور ۲۹ آی آر معروف به سرور خاک و آتش که اولین سرور ۵ نژاده تراوین بود همون بچه های لویال تو اون سرور تو اس ای بودن که با وهاب به مشکل میخورن و وهاب میاد کتیبه احمق منحصر رو میده به یکی از بچه های جنوب غرب و بعد از اینکه حسین با من صحبت کرد اون کتیبه به اس ای با تک هیرو برگشت داده شد .

حالا نمیخواد اینقدر دور بریم همین سرور قبل صادق پارتیزان که فکر میکنم الان تو ساید خودتون بازی میکنه مسئول جمع آوری کتیبه ها بود . که ده روز قبل از کتیبه ها تو جلسه ای که با رضا سورنا داشتیم گفت ناصر جنوب غرب نمیتونه کتیبه هاش رو بلند کنه و همش میفته دست اس ای بذار برم تو مختصات کتیبه هاش ده بزنم که بهش گفتم تحت هیچ شرایطی با توجه به حرفی که زدیم اصلا به جنوب غرب فکر هم نکن بذار اس ای بلند کنه کتیبه هاش ولی نباید قول قرارمون از بین بره . برو از صادق بپرس بهت میگه .

این بازی فقط یه بازی هست و آخرش فقط یه متن میاد که در تاریکی شب فلان اکانت آخرین خشت واندر رو گذاشتن . پس ببینین این جمله چقدر ارزش داره که بخوای به خاطرش روی چه ارزش هایی از خودت پا بذاری

ببخشید یکم طولانی شد

برای تشخیص زنده یا مرده بودن یک انسان به شرف او نگاه کن نه به نبض او .

• اینکه یک سایدی به ساید دیگه کتیبه میده اصولا واسه بالانس کردن سرور هست. احتمالا شمال شرق هم به خاطر این کتیبه جنگ بزرگ داده که شما رو به عنوان یک رقیب جنوب شرق نگه داره و احتمالا چند همری ازشون بگیره. البته بر اساس اصول بازی تراوین. ولی خوب اگه شما بر مبنای مرام معرفت بازی میکنید اون بحث جدایی می طلبه. البته یک سری اصول بازی جوانمردانه تو هر بازی باید وجود داشته باشه ولی خوب اینهایی که شما میگید فرای اونه.

سرزمین ایران، میزبان تمدن‌های کهنی چون ایلام و جیرفت بوده‌است. نخستین‌بار در سدهٔ هفتم پیش از میلاد، در دوران پادشاهی ماد بود که بخش‌های قابل توجهی از فلات ایران یکپارچه شد. در سدهٔ ششم پ. م، شاهنشاهی هخامنشی توسط کوروش بزرگ بنیان نهاده شد تا ایران یکی از بزرگ‌ترین امپراتوری‌های تاریخ را تشکیل دهد. در سدهٔ چهارم پ. م، اسکندر مقدونی این امپراتوری را پایان داد و ایران به بخشی از سرزمین‌های هلنیستی تبدیل شد. پدیداری شاهنشاهی اشکانی در سدهٔ سوم پ. م، بار دیگر این کشور را تحت فرمان یک شاهنشاهی ایرانی قرار داد. در سدهٔ سوم م، شاهنشاهی ساسانی، یک امپراتوری گستردهٔ دیگر، در ایران به قدرت رسید و برای چهار سده بر سرزمینی پهناور حکومت کرد و مزدیسنا به دین غالب آن، تبدیل شد.

«ویکیپدیا»

ظاهراً ادمین علاقه ای به پست های کوتاه نداره و اونها رو اسپم تشخیص میده.

• نقل قول

۳- موقع کتیبه ها مصطفی فلفلی به علی فلوید گفت ما از ساید شما کتیبه میزنیم و هر موقع خواستین کتیبه رو بگو بهتون میدیم . اگر یادت باشه کتیبه مرتاض بزرگ رو از رو ناتار تو ان دبل بلند کردیم که ۳ روز بعدش خود تو به من گفتی که مرتاض رو لازم داریم و همون موقع برات خالی کردم و گفتم با تک هیرو بیاین ببرین .

سلام

بازی سیمز هست یا تراوین؟!

یا نزنید کتیبه

یا وقتی میزنید و توانایی استفاده ازش ندارید منت سر کسی نذارید

الان ما چند تا کتیبه لازم داریم

کی بهمون کتیبه میده؟!

نقل قول

حوصله برگشت هم نداری خلاصه اش رو بدون که شمال مثل شما کمبود برد نداره که به قول حرف لیدرتون تو دیسکورد حاضر باشن به خاطر برد همه چیزشون رو زیرپا بذارن .

شمال زرنگ تر از شماست توی سیاست

2تا کتیبه بهتون داده قشنگ به روند بازی و پست هاتون جهت داده

بازی هم که همتون میگفتین 3 به 1 نمیشه خیلی زیبا این اتفاق افتاده

فقط چون 3 به 1 هم حریف نمیشید دیگه زدید جاده خاکی

کتیبه رو با هزار تا بررسی و کیریلوید و ... بچه ها زدن باز دارید با تهمت زدن نتیجه کار رو بد جلوه میدید

نقل قول

حالا نمیخواد اینقدر دور بریم همین سرور قبل صادق پارتیزان که فکر میکنم الان تو ساید خودتون بازی میکنه مسئول جمع آوری کتیبه ها بود . که ده روز قبل از کتیبه ها تو جلسه ای که با رضا سورنا داشتیم گفت ناصر جنوب غرب نمیتونه کتیبه هاش رو بلند کنه و همش میفته دست اس ای بذار برم تو مختصات کتیبه هاش ده بزنم که بهش گفتم تحت هیچ شرایطی با توجه به حرفی که زدیم اصلا به جنوب غرب فکر هم نکن بذار اس ای بلند کنه کتیبه هاش ولی نباید قول قرارمون از بین بره . برو از صادق بپرس بهت میگه .

سرور قبل سر 10 دقیقه اختلاف و شانستون مرتاض یونیکی که روی ناتار بود نیومد ساید ما... فقط 10 دقیقه زمان کم اوردیم.

شما کتیبه های ساید خودت رو جمع کن نمیخود بری سراغ ساید های دیگه

این سرورم یه جنگ بزرگ لازم داشتید همونم بلد نبودید کاتا ببرید مختصاتش بلندش کنین

نداشتن همر و ... بهانه اس

نقل قول

اقتدار جنوب غرب زمانی از بین رفت که پارسا ساید رو فروخت به شما و رفت و حتی حرمت رفاقت رو هم نگه نداشت .

پارسا به توانایی هات شک داشته که اکانت بهتون نداده احتمالا

خیلی دوست دارم پارسا بیاد جواب حرفایی که بهش میزنید رو بده خیلی چیزا روشن میشه

نقل قول

البته قبلش یه چیز یادم رفت بگم . ما ادعا میکنیم که ایرانی هستیم . ایرانی از نظر من یعنی یکی مثل جهان پهلوان تختی که وقتی میبینه حریفش پاش مصدوم هست اصلا به سمت پای مصدوم حریف نمیره برای زیرگیری .

جهان پهلوان ناصر جان عزیز

کل تاریخ رو بررسی کردم تختی چپ و راست تهمت نمیزد یا یه جمع بزرگ رو با الفاظی که به کار بردید (ابجی و صف رژلب و ...) خطاب قرار نمیداد و توهین نمیکرد به کسی...

اگر دیدگاهتون اینه پس هیچ سروری نباید برنده داشته باشه

هر سرور باید بیایم ببینیم کی ضعیف تره دستش رو بگیریم و ضعف هاش رو بپوشونیم

اخر سرورم چون ناتار از همه ضعیف تره واندرش صد بشه

ما زبانمون ضعیفه ناصر جان

جمله ها و ضمایری که به کار میبری از این به بعد مشخص کن با خود شخص ریپلای شده هستی یا بنویس ساید جنوب شرق

که یه حرفی توی هوا نزنی بعد بیای تفسیرش کنی

نتیجه تفسیراتت از جملات و قدرت زبان فارسیت هم سرور قبل دیدیم که به جای قشنگی منتهی نشد

حتی دوستانت هم حق رو به ما دادن

پینوشت: رو به کل سرور

دف روی کتیبه ها نبوده

طرف با علم قوانین کنفدراسیون از اتحاد خارج شده

کتیبه رفته خاکستری و ...

اینا اشتباهات شماست.

مگه جایی که چکمه بزرگ رو زدید متهم شدید؟!

با زدن توی جاده خاکی دست آوردهای جنوب شرق رو زیر سوال نبرید یه سرور باز روبروی هم وایمیسیم شرایط برعکس میشه خودتون دوست دارید نتیجه پلن هاتون با این الفاظ جواب داده بشه؟!

• بازم میگم ناصرجان

من ابتدای قضیه جنگ بزرگ جزو موافقین برگشت کتیبه به شما بودم...با اینکه سر اتفاقات به وجود اومده هم جفتمون کلا میونه خوشی با هم نداریم ولی نظرم این بود

از دوستانت در جنوب شرق میتونی این قضیه رو بپرسی که تایید کنن...البته اگر هنوز دوستی برات مونده باشه

ولی هرچقدر جلوتر میریم به کسایی که گفتن طرف مقابل ناصره و هرکس دیگه بود پس میدادیم حق میدم

از ادمین فروم تقاضا دارم این متن به پست قبلی اضافه بشه

• اینکه یک سایدی به ساید دیگه کتیبه میده اصولا واسه بالانس کردن سرور هست. احتمالا شمال شرق هم به خاطر این کتیبه جنگ بزرگ داده که شما رو به عنوان یک رقیب جنوب شرق نگه داره و احتمالا چند همری ازشون بگیره. البته بر اساس اصول بازی تراوین. ولی خوب اگه شما بر مبنای مرام معرفت بازی میکنید اون بحث جدایی می طلبه. البته یک سری اصول بازی جوانمردانه تو هر بازی باید وجود داشته باشه ولی خوب اینهایی که شما میگید فرای اونه.

نظرات متفاوت هست در مورد عللش و هر کس نسبت به ذهن خودش قضاوت میکنه . بعضی ها واقعا این بازی شده براشون فراتر از یه بازی و برای هر کار دنبال یه علت میگردن که بخوان ربطش بدن به اون بعضی ها هم بازی فقط براشون بازی هست .

اینکه مثلا من کتیبه مرتاض بزرگ که یکی از پلیرهای ساید قول داده پس بدم رو تو اون سرور پس دادم فرای بازی جوانمردانه بود ؟

اینکه جابجایی کتیبه از ساید دشمن با تک هیرو جز اخلاق ما نیست و بهشون پس دادیم فرای بازی جوانمردانه است ؟

اینکه اجازه ندادم رفیقم بر خلاف قول و قراری که من گذاشتم عمل کنه فرای بازی جوانمردانه هست ؟

خب اینهای که از نظر شما فرای بازی جوانمردانه بود میشه شما تعریفی از اون یک سری اصولی بازی جوانمردانه که میگی باید وجود داشته باشه بگی ؟

بازی جوانمردانه از نظر شما اینه که با در اختیار گرفتن اختیارات اتحاد یه ساید انگیزه رو از پلیرهای اون ساید بگیرین که به بازی ادامه ندن ؟

بازی جوانمردانه از نظر شما اینه که یه قول و قراری بدین و بعد موقع عمل وایسین بخندین و بگین یه حرفی زدیم شاید کلاه گذاشتیم سرت شاید کلاهت رو برداشتیم و ...

میشه یه تعریفی از اصول بازی جوانمردانه ات بگی و بعد ببینی به کدومشون سایدی که داری توش بازی میکنی عمل کرده .

• این فاز جوانمردانه و پای مصدوم رو من نمیتونم درک کنم بازی جنگیه نمیزنیم که ریکاروی کنید ؟ وقتی شما جوری خوردین که نیاز به دل رحمی تیم‌ مقابل داشته باشین همون‌ بهتر برین حذف کنید

من تو این چندین سال بازی تراوین غیر از این سرورای ایرانی ندیدم سایدی کتیبه بزنه از ساید دیگه بعد بیان بگن اگه شما لازم داشتین میدیم بهتون

اولا اگه شما لازم دارین خودتون بردارین

دوما ساید بیاد همر مصرف کنه برای شما که تک هیرو بزنید ؟

علاوه بر این کسی نگفت که کارایی که شما میکنید درسته مثل قول و قرارتون با اس دبل که صادق کتیبه ای برنداره. خودت برای خودت ۴تا ارزش درست کردی بقیه هم مجبور میکنی انجام بدن سر ما رو هم درد اوردی

دقیقا بازم به حرفام‌ میرسم که شما بازی خودتون رو تو فضای قول و قرار واتس اپی گذاشتی در صورتی که این حرفای پشت پرده ای اصن معنی نداره. جالبه که دیدی بعد روز کتیبه با همین اس دبلی که به زور و چاپلوسی نپ‌ کتیبه زدین اتک دادن و کتیبه جنگ رو بلند کردن و بعدش خودتون جوری کینه به دل کردین که همراتون فقط میرفت‌ رو اس دبل وقتی که اس ای ساید مقابل اصلی بود

و یه نکته دیگه ناصر جان ما اون سرور از پشت پرده ها هم خبر داریم برادر من. هم خودت میدونی چجوری زیر و رو میکشیدی هم من میدونم هم بقیه بچه هایی که اون سرور بودیم ولی در ظاهر این روحیه پهلوان تختی رو داشتی :)

من ایرادی به پارسا نمیگیم وقتی خودتون میگید ۴ تا پلیرین که نشستین تو واتس اپ میخندین و بازی براتون اهمیتی نداره احتمالا پارسا یه چیزی دیده حالا چه از نظر عملکردی چه از نظر رفتاری که اتحاد رو دستتون نداده

ان ای هم‌ که انقد زیر ابروشو بر میداری به فکر شما یا اس دبل نیست مطمئن باش شما رو میخواد فقط تارگت اضافی کنه حالا بیا از بالا تا پایین مملی رو طلا بگیر که یه جنگ بهتون داده

• بازی سیمز نیست پویا جان . بحث در مورد عهد و پیمان و وفای عهد هست . وقتی چهارتا بزرگتر میشینن سر یه مسئله توافق میکنن دیگه یه بچه نمیاد بگه بابا بابا اینی که گفتی میشه سیمز نه تراوین .

برو از حسین کینگ بالا بپرس بگو چرا توافق کردی ؟ نه اینکه بپر وسط و بگو این که سیمز هست . آیا کسی حسین رو مجبور کرد که قبول کنه ؟ نمیتونست بگه نه من قبول ندارم و میزنم ؟ دقت کن بحث سر وفای به عهد هست نه چیز دیگه

شمال زرنگ تر از شماست توی سیاست

2تا کتیبه بهتون داده قشنگ به روند بازی و پست هاتون جهت داده

بازی هم که همتون میگفتین 3 به 1 نمیشه خیلی زیبا این اتفاق افتاده

فقط چون 3 به 1 هم حریف نمیشید دیگه زدید جاده خاکی

چه جهتی به روند بازی و پست من داده ؟ اینکه میگم جناب جنوب شرق اختیارات اتحاد جنوب غرب رو بده به پلیرهایی که دارن برای ساید بازی میکنن یعنی جهت برای شمال شرق ؟ منطقت منو کشته .

3 به یک رو شما ؟ الان که دارم میگم جنوب شرق خودش 1 اتحاد جنوب غرب که در اختیار جنوب شرق هست این میشه یک به اضافه یک مساوی 2 (1+1=2 ) ببخشید چون گفتی ادبیاتت ضعیفه با عدد هم نوشتم . خب تا اینجا که دو به دو هست انگار علاوه بر زبان فارسیت ریاضیت هم خرابه پویا جان .

کتیبه رو با هزار تا بررسی و کیریلوید و ... بچه ها زدن باز دارید با تهمت زدن نتیجه کار رو بد جلوه میدید

دستشون درد نکنه که با این همه بررسی و ... زدن . خب حالا من چه تهمتی زدم ؟ اینکه گفتم حسین قول داده ما کتیبه رو نمیزنیم شده تهمت ؟ واقعا متوجه نشدم تهمت زدنم چی بود ؟

سرور قبل سر 10 دقیقه اختلاف و شانستون مرتاض یونیکی که روی ناتار بود نیومد ساید ما... فقط 10 دقیقه زمان کم اوردیم.

شما کتیبه های ساید خودت رو جمع کن نمیخود بری سراغ ساید های دیگه

این سرورم یه جنگ بزرگ لازم داشتید همونم بلد نبودید کاتا ببرید مختصاتش بلندش کنین

نداشتن همر و ... بهانه اس

خب مثل اینکه الان تو تراوین رو با سیمز اشتباه گرفتی . ده دقیقه که تو تراوین یه عمر هست . تو اصلا بگو یک ثانیه دیرتر آیا کتیبه سرور قبل بلند کردی از رو خاک شمال غرب که ادعا میکنی من کتیبه های ساید خودم رو جمع کنم ؟

تو تراوین شده حتی بین تایم کاتا و هیروت کتیبه رو کس دیگه بلند کرده بعد تو اومدی در مورد ده دقیقه صحبت میکنی ؟

پارسا به توانایی هات شک داشته که اکانت بهتون نداده احتمالا

خیلی دوست دارم پارسا بیاد جواب حرفایی که بهش میزنید رو بده خیلی چیزا روشن میشه

باز تو پست رو نخونده بدو بدو اومدی ریپلی کردی ؟ من گفتم اکانتش شخصی بوده و دوست داشته داده به شما و این فقط معرفتش رو نشون میده . بحث من سر اختیارات اتحاد هست که هیچ اجازه ای نداشته بخواد بده به جنوب شرق .

پارسا اگه مردش باشه و یک درصد بدونه اشتباه نکرده تو واتس آپ جرات میکرد جواب پی ام بده تو فروم پیش کش .

اگر هم به توانایی من شک داشت پس چرا اومده دعوت کرده از من که این سرور بیام تو جنوب غرب ؟ تو از حرف های من سر در نمیاری چون فکر نکنم بویی ازش برده باشی . بذار یه مثال ساده برات بزنم شاید عمق فاجعه رو فهمیدی .

فکر دوستت میاد بهت پیشنهاد میده میگه بیا با هم بریم فلان جا زمین بخریم و خونه بسازیم . بعد یهو وسط کار پشیمون میشه دوستتت و بدون اینکه به تو بگه میره سهم خودش رو میده به یه غریبه به نظرت اینکار درسته ؟

جهان پهلوان ناصر جان عزیز

کل تاریخ رو بررسی کردم تختی چپ و راست تهمت نمیزد یا یه جمع بزرگ رو با الفاظی که به کار بردید (ابجی و صف رژلب و ...) خطاب قرار نمیداد و توهین نمیکرد به کسی...

اولا پویا جان باز برگرد به عقب من هیچ توهینی بهتون نکردم اون الفاظی هم که میگی فکر کنم همه ریپلی کردن پیام های خودتون از فروم سرور قبل بود و من فقط جهت یادآوریتون بلدشون کردم برات .

اگر دیدگاهتون اینه پس هیچ سروری نباید برنده داشته باشه

هر سرور باید بیایم ببینیم کی ضعیف تره دستش رو بگیریم و ضعف هاش رو بپوشونیم

اخر سرورم چون ناتار از همه ضعیف تره واندرش صد بشه

وجدانا یه سوال ازت میپرسم راستش رو بگو تو واقعا آی کیوت اینقدر هست یا داری ادا در میاری ؟

ا زبانمون ضعیفه ناصر جان

جمله ها و ضمایری که به کار میبری از این به بعد مشخص کن با خود شخص ریپلای شده هستی یا بنویس ساید جنوب شرق

که یه حرفی توی هوا نزنی بعد بیای تفسیرش کنی

خب پس تو هم تمرین امشبت ده بار از روی میدی مفرد هست و به یک نفر اشاره دارد و میدید جمع هست و به بیش از یک نفر اشاره داره بنویس برات خوبه .

نمیدونم واقعا این کجاش حرف رو هوا بوده یا احتیاج به تفسیر داره فکر میکنم کلاس چهارم دبستان باید یادت میدادن این چیزها که امان از این کرونا که کلاس هاتون آنلاین شده و اینقدر دانش آموزان بی سواد تحویل جامعه داده .

نتیجه تفسیراتت از جملات و قدرت زبان فارسیت هم سرور قبل دیدیم که به جای قشنگی منتهی نشد

حتی دوستانت هم حق رو به ما دادن

جای قشنگ نبودنش این بود که تراوین برای من فقط یه بازی هست و جایی که ببینم حریفم بیشتر از یه بازی بهش نگاه میکنی با توهین و ... داره قاطیش میکنه معلومه شخصیت خودم رو مثل اون پایین نمیارم و نمیمونم تو بازی و میرم .

کدوم دوستام حق رو به تو دادن ؟ میشه بهشون بگی اگه حق با تو بوده نظرشون در مورد خداحافظی فرهاد و امید تو فروم و بازگشت دوبارشون چی بوده ؟ نظرت خودت چیه ؟ تو فروم که هیچی حداقل تو پی ویشون نرفتی بهشون بگی شما مرد نیستین که گفتین میریم و الان هستین ؟ چون به قول خودت مرد و حرفش هر چند که هنوز بزرگ نشدی معنی این جمله ات رو بفهمی . یا فقط مرغ همسایه غاز هست و مرد و حرفش فقط برای تیم حریف کاربرد داره ؟

بازم میگم ناصرجان

من ابتدای قضیه جنگ بزرگ جزو موافقین برگشت کتیبه به شما بودم...با اینکه سر اتفاقات به وجود اومده هم جفتمون کلا میونه خوشی با هم نداریم ولی نظرم این بود

از دوستانت در جنوب شرق میتونی این قضیه رو بپرسی که تایید کنن...البته اگر هنوز دوستی برات مونده باشه

ولی هرچقدر جلوتر میریم به کسایی که گفتن طرف مقابل ناصره و هرکس دیگه بود پس میدادیم حق میدم

خب ناصرت چکار جنوب شرق کرده که اینقدری فشاری هستن ؟ و طبق صحبت خودت تا اسم ناصر میاد ...

• خب متین جان کی ما رو زده که میگی ما گفتیم به خاطر کتک خوردنمون زمان بدین تا ریکاوری کنیم ؟

حالا تو قول و قرارها و وفای به عهد رو اسمش رو هر چی دوست داری بذار ؟

خب نپ کتیبه چه ربطی به بعد از کتیبه ها داره متین جان ؟ اومدن پلن رفتن کتیبه جنگ رو زدن دستشون درد نکنه .

متین جان داری اشتباه میزنی اونی که کفری شد و همرهاش رو جای اس ای روی اس دبل لانچ کرد همین رفیق شفیقت ادریس بود نه من . انگار حافظه ات رو از دست دادی ؟

متین جان اگه چیزی در مورد زیر و رو کشیدن من هست بگو تا خودمم هم بدونم . بهت هم نمیگم با مدرک بگو فقط اعلام کن فلان کار رو کردی یعنی زیر و رو کشیدی تا خودمم هم بدونم تو چطور از کاری که من انجام ندادم خبر داری

• ما این سرور برای سربلندی هیچ جا بازی نمیکنیم . جنوب غربی وجود نداره . میدونی چرا ؟ چون اختیارات اتحاد جنوب غرب دست شما جنوب شرقیا هست . ما حتی نمیتونیم اکانتی که قراره هولدر واندر باشه رو بیاریم تو اتحاد چون برای دعوت کردن اون اکانت به اتحاد جنوب غرب باید بیایم به شماها التماس کنیم اگه ممکنه یه دعوت بفرستین برای فلان اکانت که ما بیاریمش تو اتحادمون تا جنوب غرب هم اگه اجازه بدین و صلاح بدونین یه واندر بکشه بالا . که این دیگه کثیف ترین و پست ترین حالت ممکن بازی هست . که از اون پارسا ... هیچی ولش کن چیزی نگم بهتره . اکانت ها رو هم از اتحاد نمیتونیم ببریم بیرون چون به قول بچه هاتون خود شما آقا مانی گل مثل عقاب حواست به خروج اکانت ها از اتحادها هست که از کنفدراسیون خارج بشن و شروع کنین به زدن و چیف کردن و ...

پس دیدی ما فقط چهار نفریم که دور هم هستیم و داریم تو واتس آپ خوش میگذرونیم .

اقتدار جنوب غرب زمانی از بین رفت که پارسا ساید رو فروخت به شما و رفت و حتی حرمت رفاقت رو هم نگه نداشت .

سلام آقا ناصر عزیز

اگه امروز جنوب غربی وجود نداره به خاطر وجود امثال منه که با غرور بی جا ، جوونی ، عدم مدیریت درست جنوب غرب و به اینجا کشوند .

امروز که این پست شما رو خوندم و به خونه ی خودم جنوب غرب نگاه کردم حقیقتا دلم شکست و افسوس خوردم .

جنوب غرب خوبی ساخته بودیم ، جنوب غربی که آمرداد برای اینکه بتونه جلوی ما بمونه مجبور شد بره دیسکورد شمال شرق و بهشون بگه اگه با ما متا نکنید ما مجبور به حذف هستیم و نمیتونست به تنهایی جلوی ما بمونه . جنوب غربی که با اشتباه امثال من به تباهی کشیده شد . این که میگم اشتباه به خاطر اینه که منی که مدعی مدیریت و لیدری هستم باید یه کاری میکردم اون تیم پابرجا بمونه نه اینکه جوری پاشیده شه که حالا حالا ها نتونه کنار هم جمع شه ...

دقیقا همین اتفاق برای متای بین جنوب غرب و جنوب شرق افتاد و اگه من مدیریت درستی میکردم نه تنها متا نمیشکست بلکه جوری متحد میشدیم که حالا حالا ها کسی نتونه جلوی اون جنوب بمونه اما خب با تصمیم اشتباه خودم یه سرور وینر شدیم و دو تا سرور پشت هم باختیم در صورتی که اگه اون غرور خودمو کنترل میکردم شاید میتونستم برای جنوب غرب دو تا وینری بیارم !

من آدمی هستم که اگه اشتباهی بکنم و هر وقت به اون اشتباه خودم برسم بلند بلند میگم تا یاد بگیرم کمتر اشتباه بکنم چون تاوان داره هر اشتباه ...

در هر صورت منم یه آدم جوون بودم که مسئولیت سنگین داشتم ولی خب امروز من با فردای من همیشه متفاوته ...

قبل شروع این سرور گفتم که اگه جنوب غرب بخواد دوباره قوی ظاهر بشه باید متحد بشه و کینه ها رو بزاره کنار ولی خب اینقد این کینه ها سنگین بود که نمیشد هیچ جوره از بین برد...

حالا هم باز هم میگم اگه کسی واقعا دلش با جنوب غربه باید اینو قبول کنه که به حرمت خاک جنوب غرب حداقل یه سرور تموم کینه ها رو بزاره کنار و دوباره کنار کسایی که دلشون با جنوب غربه و به ساید احترام میزارن بازی کنه ، قول میدم اگه این اتفاق بیفته جنوب غرب وینر میشه ...

به امید برپایی مجدد پرچم جنوب غرب

یوسف

• جنوب غرب خوبی ساخته بودیم ، جنوب غربی که آمرداد برای اینکه بتونه جلوی ما بمونه مجبور شد بره دیسکورد شمال شرق و بهشون بگه اگه با ما متا نکنید ما مجبور به حذف هستیم و نمیتونست به تنهایی جلوی ما بمونه .

به امید برپایی مجدد پرچم جنوب غرب

یوسف

داداش اون سرور جنوب شرق با شمال غرب درگیر بود !

سر اون هم رفتن با شمال شرق متا کردن

اون سرور که من خودم شمال غرب بودم گرفتی ما رو یوسف؟!!!!!

• داداش اون سرور جنوب شرق با شمال غرب درگیر بود !

سر اون هم رفتن با شمال شرق متا کردن

اون سرور که من خودم شمال غرب بودم گرفتی ما رو یوسف؟!!!!!

آقا مانی اون سرور بین شرق این مسئله مطرح بود که جنوب غرب با شمال غرب از قبل شروع سرور متا کرده ، ما از قبل شروع سرور متا کرده بودیم ؟

صحبت متای شرق هم دقیقا بعد از حذف کردن تیم اکسفورد برادرز بود. اگه جنوب غرب اون سرور وزنه ای نبود و بیابون بود و تیم اکسفوردبرادرز هم هم حذف کرده بود و فقط شما تو شمال غرب میموندید به نظر شما آمرداد میرفت با شمال شرق متا کنه به خاطر وجود تیم شما تو شمال غرب ؟!

• سلام

از ادمین تقاضا دارم هر گونه پست مربوط به سرور های گذشته از فروم حذف کنه و هر کی در مورد سرور گذشته پست میزاره شدیدا برخورد کنه...

سرور داره تموم میشه بعضیا از بالا منبر هنوز نیامدن پایین ...

اگر براتون بازی سخته نمیتونید ادامه بدین با یه خدا حافظی ما رو خوشحال کنید ☹☹

پ ن پ ... ناصر خجالت هم خوب چیزیه ۹۰ درصد حرفاتون یا در مورد سرور قبل یا در مورد حرف های نپ قول فلان یا تهمت زدین به ما ... شما که جوابت از حسین کینگ بالا گرفتی دیگه الان ادامه دادن این موضوع تهش نه پیاز گیرت میاد نه سیب زمینی ...

سکوت هم خوب چیزیه...

به امید پیروزی SE

• پ.ن مهدی شاهگوش این دف ملیونی ما چی شد :/:/

سلام خوبی نوری جان

اقا من به شما و اقا تورج یه عذر خواهی بده کارم , نشد که با هم بازی کنیم انشالله عمری باشه تابستون بعدی هر سایدی باشید من در خدمتتون هستم

در مورد این شایعه دف میلیونی دهنتو من چی بگم من کی دف میلیونی داشتم ?!

من همین چیز مثقال هم با رید ناتار نونشون رو میدم

پ.ن : این دوستان که همر و دف میلیونی دارن , به خاطر وجود این مولتیاشونه اینا نباشه دوستان فلج میشن ...

پ.ن : از همینجا برای تمامی دوستانم که در ساید های دیگه هستن ارزوی موفقیت و پیروزی میکنم ..

• سلام و عرض ادب

تبریک به ساید اس ای بابت پلن خوبشون

ما تموم تلاش خودمونو کردیم تو این مدت که این کتیبه رو نگه داریم ولی خب متاسفانه دیگه توان ما در همین حد بود

از ساید شمال شرق عذرخواهی میکنم که نتونستیم بهتر دفاع کنیم

• .

.

3 روزه کتیبه رو گرفته نمیتونه بیاره تو کلونی خودش چیفش کنه تا (جنگ منحصر یونیک) بشه چون هلیکوپتر بالا سرشه اون ته ساید بردش به امید روزی که یونیک بشه ما که دلمون سوخت ادمین جنگ یونیکش شارژ دمپایی هاش خوابیده

• سلام باز ما اومدیم:)

و ممد آقایی که همچنان عالی مینوازد

با یادی از امام هومن که این پستو باید میذاشت ولی نخواست بذاره شروع میکنیم

امروز احمق کوچیک دیگری هم توسط شمال شرق از دست رفت

اتک ها به صورت نامنظم زده شده بود به این صورت که اتک اول به این صورت در ساعت 14:33 لند شد

7431-img-20220914-145241-jpg

و اتک دوم در ساعت 14:42 و به فاصله حدودی 9دقیقه از اتک قبل

و 2 دقیقه قبل اولین اتک هم سکات زدیم که مطمئن شیم کتیبه میاد و اگر نمیاد مست کنیم همر دومو

ایلیا جان من بازم از شما معذرت میخوام که پلن نزدیم ولی به خاطر احترام به شما از اصغر هم که تو ثانیه های متوالی بود استفاده نکردیم...اسمشو خودت انتخاب کن

که هردو پلن مصادف شد با از دسترس خارج شدن سرور

سایت ترکید بازم؟پس چرا دیوار دادید بالا شیطون؟با احمق اثر جنگ کوچیک که همراتو تایم نگرفتی؟و چنتا سوال دیگه که از لول شما بالاتره دیگه بماند...

کتیبه جایگزین هم زیاده

بعد از جنگ یونیک آقا رضا برای امید دادن به تیمشون گفتن که آقا جایگزین جنگ یونیک زیاده اینجا

بریم یه نگاهی بهش بندازیم

جایگزین اول:

جایگزین دوم:

جایگزین سوم که فعالیتش بعد اون خطبه قرا به صورت زیر بوده:

و جایگزین چهارم که بازم گلی به جمال امیر تریدر که استفاده کرده یه راند

و من الله توفیق

• سلام. ضمن تبریک

خسته شدیم دیگه.

تقاضای دو روز نپ دارم. بعدش پلن میایم!

هرکی از هر سایدی میخواد همر بزاره همینجا اعلام کنه. از لیدری اجازه نمیگیریم.

• سلام. ضمن تبریک

خسته شدیم دیگه.

تقاضای دو روز نپ دارم. بعدش پلن میایم!

هرکی از هر سایدی میخواد همر بزاره همینجا اعلام کنه. از لیدری اجازه نمیگیریم.

ایلیا جان چشم منحصرتون که چکمه داره ماکسیمم 4 ساعت از همه جا میتونه اسکات بکشه کاتا هم هرجا پارک کرده باشی ماکسیمم 6 ساعته برمیگرده دو روز واسه چی میخوای

ولی پلن بخوای بری من دو تا همر تو اتحاد ne x دارم یه دونه تو اتحاد ne y اون دهی هم که باهاش ترید کردی 600 تا کاتا داره بدردت میخوره اونم بدم

پ.ن.1چکمه بزرگ با احمق کوچیک ترید کنیم ؟؟

پ.ن.2 روزای اول کتیبه میزدیم میگفتیم ایول دممون گرم الان اینقدر عادی شده صرفا میگیم آهان !