نقد و بررسی سرور مقدماتی 2 ایکس لیگ قهرمانان | آغاز 23 دی 1400 |

• سلام محمد جان شبت بخیر

همچنین سلام به همه عزیزانی که این پست رو میخونن به جز ناصر

اول اینکه من ترسی از باز کردن تاریخچه اون سرور ندارم اگه خواستی باز کنیم

دوم اینکه نقش وکیل رو خوب گرفتی و دوست عزیزتو تو دفاعیه نگه داشتی

الانم که قاضی به ما رای میده!!!

خیلی تمایلی به بازی توی سروری که بالانس نیست ندارم

ولی به عشق پارسا و محمد و علی و امیر و یوسف و علی رضا و پیمان و سایر عزیزان علی الخصوص جهان آرا میرم میشینم بازیمو می‌کنم

امید وارم شما هم از بازی لذت ببرید

• سلام و درود خدمت اساتید

یک سوالی رو میخواستم مطرح کنم

مگه تو ساید جنوب غرب احیانا قحطی هون بود که این دوستان رفتن و روی یکی از پلیر های خوب ساید شمال غرب کار کردن که متقاعدش کنن بره توی پلن شون شرکت کنه؟

نیت شما از این دو حالت خارج نبود:

1) یا میخواستید مارو شریک پلن حماقت بارتون بکنید.

2) یا اینکه اون پلیر که به اعتقاد خودم با استعداد ترین پلیر نسل جدید هستو از مجموعه ما جدا کنی.

که با تیزهوشی ناصر هر دو هدف شما شکست خورد.

منم جای شما بودم از ناصر کینه شتری میگرفتم

قارچ هاشم ظاهرا داده یکسری خوردن زبون باز کردن...

دومینوی نابودی شما خیلی وقته کلید خورده

فقط دارید با اعمالتون سریعترش میکنید.

شمال غرب برنده از این سرور بیرون میاد اونم به روش خودش

ارادتمند

صادق

• سلام.

این بنده خدایی که خرامان خرامان اومده بغل واندر اس ای ده زده و 20ک دف توش ریخته، تو یکی از پستها دیدم که گفتن " کار هر سرور منه که برم خارج ساید ده بزنم ! "
    حالا من به سرور های پیش کاری ندارم ولی یک سوالی مطرح میشه اینجا.

تو این ساید ج.غ یه نفر نبود به این بنده خدا بگه که نژاد هان عملا دیوار نداره و اون دفی که با ذوق اونجا ریختین، یه جورایی لطف در حق جنوب شرق هست؟
    به ابعاد دیگه این قضیه کار ندارم که دارید پتانسیل ساید عامدانه نابود میکنین.

این سبک حرکاتی که به خاطرش رخ عقاب میگیرید، از چشم خواننده فروم و افراد حاضر در سرور، حماقت و نداشتن اشراف به جزئیات بدیهی بازی هست.

خلاصه چهار روز دیگه نیاین بگین فلان ساید، از ما قدر تر بود و ما به فلان دلیل بهش باختیم.

موضوعی که در چند سرور اخیر در جنوب غرب میبینیم، نداشتن برنامه و استفاده نکردن از منابع موجوده که بعید میدونم حالا حالاها درست بشه.

• سلام و درود به دوستان عزیزم.

چند مطلب دیدم تو فروم که لازم دونستم در موردش عارض بشم خدمتتون:

دو دهکده کنار واندرSE

دیشب مطلع شدم یکی از پلیرهای ما از NW با همراهی یکی از دوستانش در SW (یا برعکس) رفتن نفری یک دهکده نزدیک واندر SE زدن. پلیر ما بدون هماهنگی چنین کاری کرده بود و با عکس العمل شدید بنده مواجه شد. دلیلش هم این بود که کلا چنین حرکتی به دلایل بسیار مورد تایید بنده و تیم لیدری ساید نیست.

مختصرا چند دلیلش رو بهتون میگم:

۱) پلیرها باید بر اساس سیاست های ساید خودشون بازی کنن نه بر اساس سیاست یا خواست ساید دیگر.

۲) پلیر حتی اگر عزیزترین رفیق بنده هم باشه باید بفهمه که ساید بی صاحب و بی نظم نیست و حساب کار دست بقیه پلیرها هم بیاد که اگر خودسرانه کاری کنن باهاشون برخورد خواهد شد.

۳) اگر تیم لیدری ساید چنین سیاستی داشت قطعا از پلیر حمایت می کرد. وقتی از این حرکت حمایتی نمی کنه و پلیر توبیخ میشه یعنی این سیاست ساید نیست.

۴) دلیلی نمی بینیم به خاطر اهداف سایدی دیگر خودمون رو وارد تنشی بکنیم که باید کلی انرژی و نیرو هزینه کنیم که خواسته ی ساید دیگری استجابت بشه. یک لیدر مسئول زحمات تمام پلیرهای ساید هست.

و البته دلایل دیگر که در حوصله بحث نیست.

وحشت از سایدSE

دوست عزیزم؛ محمد توهمی گل، شما که باید شناخت خوبی از بنده داشته باشید. چرا آب در هاون می کوبید برادرم؟ برای بنده جالبه که اصرار داری مدام این رو مطرح کنی که بنده از درگیری با جنوب شرق می ترسم که مثلا تحریکم کنی که اکانت های جنگی جسور تایگرز رو بفرستم سمت SE. محمد جان، با احترام خدمتت عرض می کنم؛ عزیز دلم محاسباتت در مورد بنده کلا اشتباه هست.

پیشنهاد می کنم دنبال راه های دیگری باش.

اگر اینها حرف شخص دیگری هست که اجازه بده خودش بگه و اما اگر حرف خودت هست با توجه به شناختی که از بنده داری باعث تاسف میشه.

همون روزهای اول که شما و دوستانتون شروع کردید از ترسیدن از جنوب شرق صحبت کنید و در تبریک گفتن برد سرور به SE باهم رقابت داشتین تنها کسی که اومد گفت با جنوب شرق هم با تمام توان رقابت خواهیم کرد بنده بودم! الان شما یگ دهکده زدین شجاع شدین و ما که در راستای اهداف شما کار نکردیم شدیم ترسو؟

الان اگر اجازه می دادم یک دهکده در SE ایجاد میشد اسمش میشد شجاعت؟ اگر اجازه می دادم دف بریزن اونجا میشد جسارت؟ جهت اطلاعت دف سنگینی هم ارسال شده بود روی اون دهکده که خودم بک دادم. چون اینکار رو درست نمی دونستم.

عزیزم تراوین بازی فکرهاست. باید اول درست فکر کنی و دوم درست بازی کنی. نهایتا هم اگر حریف بهتر فکر و بازی کرد اون میبره اگرهم تو بهتر بودی که برنده میشی. من اینجوری فکر می کنم و شما ظاهرا یک جور دیگه....

محمد جان چون خیلی دوست دارم و برای من عزیزی و خودت هم این رو می دونی سه نکته رو برادرانه بهت میگم:

اول: محمد خداییش این متن چی بود نوشتی؟ بیچاره شدم تا تونستم بخونم. آقا یه کم تمیز و مرتب بنویس. یا به قول دوستمون بده ادیت کنن.

دوم: چماق دست دیگران نباش(بهش فکر کن)

سوم: سرورها تمام میشن و رفاقت ها می مونن‌. خیلی چیزها از بازی بیشتر می ارزن.

اکانت های تک دهکده اطراف واندرSE

اصولا این موضوع به دو ساید جنوبی مربوط میشه و شاید درست نباشه بنده در این مورد نظری بدم و نظری هم نمیدم.‌

اما در خصوص اینکه چنین اکانتی مولتی هست یا نیست باید مطالبی رو یادآوری کنم.

دوستان عزیزم

لطفا این بخش رو با دقت مطالعه کنید.

ما زمان ورود به بازی یک تیک رو زدیم و امضا کردیم که قوانین رو خوندیم و اطلاع داریم و طبق آنها بازی می کنیم.

خب برادر من وقتی رسما چند نفر میان تو فروم صراحتا مطرح می کنن اکانتها رو خودشون ساختن. وقتی یک نفر اسم سازنده ها رو میگه و ما می دونیم اونها تو سرور اکانت دارند این میشه مولتی! وقتی یکی میگه وی پی اس هست این میشه تخلف! یکی هم که میگه تیم تشکیل دادن واسه این کارشون.

خودتون هم می دونید با توجه به قوانین تخلف کردین حالا اگر میگین تو سرور مولتی های دیگری هم هست بحثش جداست و باعث نمیشه اینکار قانونی باشه!

توجه عزیزان رو به بخشی از قوانین جلب می کنم:

فکر می کنم بدون شرح هست ......

و اما نکته آخر:

هر سایدی توتال و شورای لیدری داره که تمام سیاست ها و تصمیمات ساید و رفتارهای پلیرها طبق نظرات آنها تنظیم و انجام میشه. اینکه هر سایدی چه سیاستی و چه رفتاری رو انتخاب می کنه به لیدرهای مربوط میشه.

پ.ن۱: آرش کاپیتان؛ من یکی به عشق خودت اومدم. میزاری میری؟ ما رو دور ننداز.

پ.ن۲: محمد دیابلو؛ من خودم مال باخته م‌. این ناصر و آرش گولم زدن.

پ.ن۳: اشکان سرلشکر کجایی که جات اینجا خالیه. خودت می دونی چرا. سلامت باشی😂😜

پ.ن۴: پرهام جان پست آخرت که مربوط به دیابلو بود اصلا دوست نداشتم. یادت هست که من و دیابلو از زیر دست و پای رفقات کشیدیمت بیرون. این صحبت‌ها از شما خیلی بعید بود.

پ.ن۵: باور کنید باختن هم بخشی از بازی هست. سخت نگیرید.

پ.ن۶: در هر شرایطی احترام به دیگران فراموش نشه.

پایدار باشید

SOURENA

• اخه پسر خوب

۱. کی امده رو اکانت تو پلی داده اخه تا جایی که میدونم مارس مخفف اول اسم بچها بود که من حتی نذاشتم اسممو تو پروفایلش بزنی حالا تو تکی مارس باشه دست خوش . میشه یه دونه از چیزایی که به من یاد دادی بگی نه تو رو قران یه دونه ارش کاپیتان این چی میگه. بنده خدا من اگه امدم رو اون اکانت به احترام همون دوست مشترک بود که یک هفته ام بیشتر نبود. بعد تا جایی که یادمه تو همون یک هفته لیستش مرتب شد هر پنج دقه یه بار البته اگه منو با ت نمیخونین. بعدشم من امدم بهت گفتم که بیایی تو سایدم که میگی .

در ضمن هر کسی پلیر اول بازی جذب میکنه این که دیگه ادعا نداره . بعد خدایی خوب برا سرگرمی امدیه بعد نشستی چک کردی تیمه تایمه دسته تایمه قشنگ تو پرفایل ما پلاسی ها. باریکلا فردا شب تغییرش میدم باز بیا نگاه کن بلاخره هر کی به درد یه کاری میخوره دیگه پ.ن: یکیم دیدم نوشته بود بهترین پلیر نسل جدید بعد این بهترین پلیر نسل جدید تو اموزش دادی.

بدیش اینه فکر میکنی من میام از کسی که داداش صداش میکنم استفاده ابزاری کنم.

که تو یا ناصر بیاید نقشه منو خراب کنید. بدان همه را به کیش خود پندارن میتونی پیاما منو با خودش بخونی که اول سرور که گفت رفتم nwبهش گفتم محکم بازی کن من لینک خوشکل ببینم ازت .

اونی که منو میشناسه میدونه من حرمت نگه میدارم همیشه. این چیزا هم به من نمیجسبه من اگه بازی برام مهم بود نمیومدم پی وی کسی براش توضیح بدم که اشتباه برداشت کرده قسم ناموسان این داستانارو بازی کنیم میزنیم میخورم تموم میشه میره ولی اقا رضا تو میگی من میشناسمت پس من میدونم تو سیاست خوبی این که بهت میگم شرایط بازیه ربطی به بیرون اینجا دوستی ما نداره وقتی من سر ادی ناراحت میشم میگم دف ندادی چون اون داداش خودم میدونم حالا چه بزنه چه نزنه سرش سلامت من اگه ناراحت میشم چون من بابت هر اتکی که رو ش میومد من یه همر میخوابوندم برا دفش اگه کنفدراسیون نبود نه که من زنگ بزنم بگم دف بدید بچه رو نزنن جز ادی اکانت جسوری ندیدم تو nw

پ.ن: به همون حرفی که میدونی من الکی نمیگم رضا کنفدراسیون نبود با همر از داداشم دفاع میکردم .حالا تو فرض کن این دوستمون فک کنه من بی ذات از داداش خودم سو استفاده کنم اشتباه میزنی برادر من اشتباه.

پ.ن: برا هرکی به اندازه لحن خودش نوشتم یا حق عمو رضا (اوج مرتب بودنمه دیگه چه کنیم اینم به خاطر تو)

پ.ن:قطعا رضا به شرطی که نقشو بغل نکنه میدونی که شگردشه :d حاجی من عاشق وقتیم میگه من شهر مهمم نقشو بغل میکنه منو تو خنده میذاریم زیرش 🤣🤣🤣

• با سلام خدمت همه دوستان

آقای پرهام خوده سامان نمیاد تو فروم ؟

واقعا به ایشون من تبریک میگم که با تلاشی که داشت کل sw رو از هم پاشوند من خودم پلیر اون ساید بودم ولی از وقتی تیم پیشوا اومد کلا اس دبل نابود شد

شما که میگی مولتی داشتن بازی کثیفه شما هم وقت بزار مثل دوستان هزینه کن بیار با خودت

بازی کثیف وقتی بود تنها خون آشام دنیای واقعی رو ۳ تا کتیبه دادین بهش ۳ تاشو بردن ازش بجای معذرت خواهی گفت دوس داشتم فروختم

بازی کثیف وقتی که بخاطر دیپلماسی تیم پیشوا تمام پلیر های ساید رفتن

مشتی شما خودتونم با هم کنار نمیاین بجای ۴ تا اکانت تو ۱ اتحاد ۱ اکانت میاوردین ۳ تا دیگرو مولتی میکشیدین که الان این بحث ها نباشه

الان سوال من اینه اگر پیشوا خیلی تیم خوبی بود چرا حتی اسم اتحادتونم پیشوا نمیزارین ؟؟؟

آخرین سروری که من تو اس دبل بازی کردم تنها افتخار اکانت بد بوی زدن ۱ ده با جمعیت ۳۰ تو اس ای بوده

همون تیم زئوس که از نظر شما کثیف بازی میکنن چند ساله با همن ؟؟؟ امرداد چند سال با هم بودن تال وال چند ساله با همن چرا پیشوا اینجوری شد ؟؟؟؟

پرهام جان فکر کنم وقتشه شما یکم روشتو عوض کنی

آقا سامانم به دوران باز نشستگیشون برسن دیگه بیشتر از این sw جووون و توان نداره بیابون شده اون ساید

امیدوارم از حرفام دلخور نشین

و من الله توفیق

پاورقی : دوستان تراوین یه بازی یه سرگرمی خیلی خوبه

و همراه خودش کلی دوست میاره به شرطی که به عنوان تفریح نگاهش کنین

لطفا از این همه حاشیه دوری کنین

با آرزوی بهترین ها

مهدی رونان

• سلام خدمت عزیزان

امیدوارم هفته خوبی رو شروع کنید

چون تعداد جوابایی که کیخوام بدم زیاده،حوصله منشن کردن ندارم :))

صادق جان اولا راجع به اسکی بودن یک پلن،به نظر من ۹۰٪ پلن‌ های در حال حاظر تراوین تکراری و ۱۰٪ پلن ها میتونه خلاقانه باشه

ما درس گرفتیم از پلنی که‌رومون‌ رفتن و تمامی اسلاتای بغل واندرمون و گرفتیم،شما نگرفتید و تا جایی که میدونم ۲ تا ناتار نزدیک واندر مرکزیتون و اس ای چیف زده

حالا نمیتونم بگم تاثیری رو روند بازی شما داره یا نه

در مورد این که ۱۴ نفر چند تا اکانت میتونن بکشن، نمیشه تعداد دقیق گفت

چون ۱ نفر با حانشینی میتونه ۲ تا اکانت بکشه۲ نفرم میتونن با‌جانشینی‌ ۱ اکانت بکشن

پس تعداد نفرات ربطی به تعداد اکانت نداره ؛)

شما چرا فاز کارگاه پوآرو گرفتی رو‌ نمیتونم درک کنم :))

راستی این میمایی که میسازی،ما ۴ سرور پیش میساختم

خواستی برو ببین

پارسا سویفت عزیز

در مورد بن‌ شدن

من دلیل بن شدن و میخواستم‌بدونم

این پلنم برای ما دست گرمی بود برای اینکه یه مقدار هماهنگ شیم

امیدورام با‌‌ اومدن تیم شما بازی از حالت هی دی در بیاد و یه خورده تراوین بشه

و امااا

دومینوی نابودی ما شروع شد :))))

امروز صبح طی یک پلن اس ای برای دیستروی یک ده با پاپ‌۴۰۰-۵۰۰ و تعداد ۵۰۰ تا سواره وارد عمل شد

۳ موج ۴۵ کاتایی بعد از این موج دیوار شدن

۷ موج بعد از این اتک بند شدن و ۱۴ اسلات و تخریب یا کاهش سطح دادن ( دقیق نمیدونم )

و اما اینسرت ها

۳ موج ۵۰ تایی کاتا اینسرت شد

یه اینسرت شکن‌ هم‌ خورد که دیوار شد

بعد از این اینسرت شکن هم ۳ موج ۲۵ تایی کاتا دیوار شدن

در مجموع اکانت patriot ۴ روز کارگاهش عقب افتاد و اکانت ronin هم ۴ روز عقب افتاد

یا حق

• screenshot_۲۰۲۲۰۲۰۵-۰۰۴۹۲۰_samsung_internet_6w61.jpg

در مورد این که ۱۴ نفر چند تا اکانت میتونن بکشن، نمیشه تعداد دقیق گفت

چون ۱ نفر با حانشینی میتونه ۲ تا اکانت بکشه۲ نفرم میتونن با‌جانشینی‌ ۱ اکانت بکشن

پس تعداد نفرات ربطی به تعداد اکانت نداره ؛)

رفیق گلم شما انگار قوانین اولیه بازی رو هنوز بلد نیستی :/

داخل قسمت قوانین بازی به صراحت گفته شده هر نقر تنها یک اکانت میتونه بکشه

میخای علت بن شدن اکانت هایی که خودت چند بار اقرار کردی مولتی هستن رو بدونی؟؟ :D

به نظرم همش نزنی سنگین تره ;)

مارو دیدی مثل همیشه از دور دست تکون بده... !

پست 1 بار ویرایش شده،, آخرین بار توسط Sadegh WaNTeD ().

• سلام و صبح به خير به همه فروم نشينان

دو سه تا نكته بگم خدمت اين دوست عزيز:

امروز صبح طی یک پلن ان‌دبل برای دیستروی یک ده با پاپ‌۴۰۰-۵۰۰ و تعداد ۵۰۰ تا سواره وارد عمل شد

اوليش اينكه ان دبل ؟؟؟ منظورت از دومينو نابودي اگه عكس هايي كه گذاشتي بود كه اونارو اس اي زده نه ان دبل !!! ذوق داري ميدونم :دي

دوم اينكه از اينايي نيستيم كه بزنيم بيايم بگم گندم خور اضافي بود فلان و اينا اتفاقا دقيقا به منظور صفر كردن اون ده زده شده بود ولي هيچ پلن خاصي پشتش نبود و همري براش خوابونده نشد و صرفا با چيزايي كه تو ده بود لانچ شد اتك و كلا تايم تصميم گيري ١٠ دقيقه هم نبود …

نكته بعدي اين دف و اينسرت خوبي داشتين كه به تيم جنوب غرب برا دف رساني كه داشتن تبريك ميگم (كاره خوب شايسته تشويقه )

نكته اخرم از تيم ليدري و سايد به خاطر عجولانه و خودسرانه عمل كردن و بدون هماهنگي لانچ كردن عذر خواهي ميكنم .

اميدوارم حداقل يخ بازي اب بشه و بحث فروم از حرف هاي حاشيه اي كه هست جمع بشه و به خوده سرور بپردازيم .

• رفیق گلم شما انگار قوانین اولیه بازی رو هنوز بلد نیستی :/

داخل قسمت قوانین بازی به صراحت گفته شده هر نقر تنها یک اکانت میتونه بکشه

میخای علت بن شدن اکانت هایی که خودت چند بار اقرار کردی مولتی هستن رو بدونی؟؟ :D

به نظرم همش نزنی سنگین تره ;)

شما‌ درست میگی :)))

مولتی بودن

بن شدن

شما حرص نخور پوآرو جان

LoL

سلام و صبح به خير به همه فروم نشينان

دو سه تا نكته بگم خدمت اين دوست عزيز:

اوليش اينكه ان دبل ؟؟؟ منظورت از دومينو نابودي اگه عكس هايي كه گذاشتي بود كه اونارو اس اي زده نه ان دبل !!! ذوق داري ميدونم :دي

قبل از اینکه شما این پست و بزاری من ویرایش کرده بودم ؛)

چون راجع به چند ساید صحبت کرده بودم اشتباه گفتم

چرا دروغ

اره ذوق کردیم ؛)))

دمتون گرم لانچ کردید

پ.ن : یه تاپیک بزنید به اسم نکرده های من در‌تراوین :)))))

اینجا شده دفتر خاطرات و نکرده های خیلیا :)))

یادمه یکی بود لینک آپارات سال ۸۸ و کذاشت گفت از ۸۳ پلی دادم :)))))))

• مولتی بودن

بن شدن

عشقم اینو که قبلا هم اعتراف کرده بودی

فقط لطف کن سایتی که ازش وی پی اس و وی پی ان پرایوت خریدین تا 13-14 نفری روش بازی کنین رو بهمون معرفی کن به عنوان سایت کلاهبردار

چون ظاهرا پرایوت نبوده که هیچ خیلیم پابلیک بوده

• این سطح از حقارت رو ندیده بودم در دنیای تراوین

پلیر ان دبل اومده ده زده دم واندر اس ای همراه با پلیر ما

بعد جای اینکه ساپورتش کنید, اومدین توبیخشم کردین (خدایا یه شهاب سنگ بزن مارو راحت کن)

برگردیم رابطه ی ان دبل با اس ای رو مرور کنیم :

1. بعد از دست بوسی هایی که ان دبل برای اس ای کرد ,اس ای اب پاکی رو ریخت رو دستشون و گفت ما با هیچ سایدی متا نمیبندیم :))

2. این تیم ولی از پاچه خواری خسته نمیشه و ادامه میده و میگه اس دبل تو هم مرزی تورو میزنن

و اینبار هم اس ای میاد میگه مرز در دنیای تراوین مثل دنیای واقعی نیستش و شمارو هم میزنیم :))

3.در یک عمل تکرار نشدنی که کاپ دست بویسه هفترو ان دبل به خاطرش دریافت میکنه ,این ساید میاد پلیری که با هوش تراوینی بالا همراه یکی از قدرتمندترین اکانت های بازی رفته کنار واندر اس ای دهکده زدرو توبیخ میکنه که شاید اس ای ببخشدشون

که ایندفعه باز هم اس ای میره کنار واندر ان دبل 2 تا ناتار چیف میکنه و قشنگ میگه این توبمیری اون تو بمیری نیست

اقا واقعا غرورتون کجا رفته ؟؟؟

از کی تاحالا پس گردنی خوردن و ببخشید گفتن به سایدی که شمشیرشو از رو بسته باهات اسمش شده افتخار و یا کنترل ساید یا سیاست؟

شما اکانتتو نمیتونی کنترل کنی بعد میخوای سایدو کنترل کنی؟چه حرفا ادم میشنوه حضرت عباسی تو این تراوین

چادرتونو از سرتون بردارید ,به خودتون بیاید ,پس گردنی خوردن اسمش سیایت نیست,

بعضی موقعا فک میکنم شاید به دلیل سن بالا دیگه هورمون تستسترون تو بدنتون جاشو داده به استروژن و پروژسترون

اسم 4 تا پلیر خوب و جنگیم تو اون ساید کنار شما خراب میشه

پوریای ولی گفت که صیدم به کمند است

از همت داوود نبی بخت بلند است

افتادگی اموز گر طالب فیضی

هرگز نخورد اب, زمینی که بلند است

• سلام،توهمی حقیقتا من نفهمیدم چی گفتی به چند نفر هم متنتو دادم اونام متوجه نشدن به همین خاطر نتونستم نقل قول کنم

برای اینکه فاز بر نداری گفتن موارد زیر خالی از لطف نیست(از دوستان عزیزی که نام میبرم تقاضا دارم اگه جایی خلاف واقع میگم حتما همینجا پست بزارن و بگن)

ببین گل پسر،تیم مارس اینجوری تشکیل شد : مسعود نوب،آرش کاپیتان و رضا دوستان من بودن و هنوزم هستن، این عزیزان قبل از مارس با هم روی یک اکانت بازی نکرده بودن ولی هر سه عزیز با من حداقل یک سرور بازی کرده بودن،من این عزیزان رو دور هم جمع کردم و زمانی که دنبال اسم برای تیم بودیم من نام M A R S که اول اسم چهار نفرمون بود رو پیشنهاد دادم و دوستان هم قبول کردن،این از تشکیل تیم مارس !

بعد از مدتی از انجایی که مسعود عزیزم به دلیل کارای ازدواجش نتونست ادامه بده مهدی کلت عزیزم به جمع ما اضافه شد و ترکیب مارس حفظ شد،بعد از مدتی امیر رولبک عزیز هم به واسطه دوستی ای که با رضا داشت به جمع ما اضافه شد

دقیق یادمه یک روز عصر رفته بودم پیاده روی امیر بهم زنگ زد و گفت سجاد یک پلیر پیدا کردم که از هفت صبح تا دوازده شب هست فقط تجربه زیادی نداره و تازه کاره،بیاریم روی اکانت؟ من گفتم تجربه مهم نیست مهم تایم هست،تایم داشته باشه راش میندازیم و جنابعالی اومدی روی اکانت،با توجه به اینکه فقط با گوشی بودی و غارت خودکارم توی سرور نبود ازت خواستیم هر ده دقیقه لیست ها رو بزنی و اگرم تونستی ارتقا منابع هم بدی(کاری غیر از اینا کردی؟مثل یک بات لیست ها رو زدی،آیا یک ناتار به لیست ها اضافه کردی؟)،انصافا خیلی خوب و متعهد کارایی که بهت گفتیم رو انجام دادی و اون تایم هفت صبح تا دوازده شب روی اکانت بودی که حتی من تعجب میکردم که چقدر فعالی ولی بعدا فهمیدم اینا همه از سر ذوق بوده به هر حال اولین بارت بود روی یک اکانت در این سطح و در تاپ غارت بازی میکردی،همه چیز داشت خوب پیش میرفت و شما هم داشتی در حد خودت زحمت میکشیدی،تا اینکه یک روز امیر بهم گفت سجاد بیا برای اکانت tavahomiroll (اکانت جنابعالی و امیر) هم لیست بزن شاید یه جا بدردمون بخوره،زمانی من اومدم روی اکانت tavahomiroll جنابعالی فقط یه اصطبل کوچک رو اونم به زور و با لول پایین شارژ داشتی و غارتتم یک صدم نفر آخر تاپ غارتم نبود !

با لیستایی که من زدم و مدام هم اپدیت میکردم بعد از سه هفته اکانتت اومد نزدیک تاپ غارت و اصطبل بزرگ و کوچک، سربازخونه بزرگ و کوچک و کارگاه همه چیت شارژ بود بازم منابع دیوار میشد،بعد اینکه اکانت خودت با زحمات من اومد بالا اکانت M A R S رو ول کردی و رفتی اما امیر تا آخر سرور با ما بود و مثل تو سوء استفاده نکرد،این از خیانت اولت ! هر چند که اکانتت آخرشم چیزی نشد ولی مارس دیفالتش تا زمانی که همر سوم سرور(دیابلو) رو پروند رنک یک بود و رمر اندگیمی مارس هم آخر سرور رنک یک شد(با زحمات آرش و رضا،چون آخرای سرور من به دلیل مشغله نبودم)

خیانت دوم خودت و رفیقاتم سرور بعدش بود و کتیبه ای که SE به امانت بهتون داد رو تقدیم NE کردین و حتی به اعتبار رفیق خودتون(امیر) هم رحم نکردین،خیانت سومتم خفت اکانت مارس زیر سایه متا بود !

الان دقیقاً به چی مینازی توهمی؟چی توی خودت دیدی که با من کل میکنی؟ چه جنسی باعث این نوع توهم شده؟تا حالا چه حرکت خاصی توی تراوین داشتی؟اولین سروریه که توی تاپ غارت میبینمت که خودتم بهتر میدونی همش بخاطر مولتیایی هست که امیر ساخته،تویی که توی عمرت یک لیست فارم نزدی ادعای چیو داری؟مطمئن باش روزی که تو تنهایی بتونی یک اکانت با غارت سالم بیاری تاپ غارت، اون روز،روز خداحافظی من از تراوین خواهد بود

از همه دوستان بابت طولانی شدن این پست عذرخواهی میکنم،یه حرفایی رو نمیشه نزد

پ ن : توهمی تایم دیگه هیچ جوابی بهت نمیدم،هم واسه اینکه فاز برنداری هم اینکه واقعا متوجه حرف زدنت نمیشم(توهمی تایم کن یو اسپیک انگلیش؟)

Some Of The Accounts That I Have Played On :

Gulf Warriors

THE OLD AXE

AXE MAN

MR.PR3SIDENT

totenpro

GeT_RiGhT

The old men

Royal

Good Life

LEGENDS

M A R S

Gaul Teachers

پست 3 بار ویرایش شده،, آخرین بار توسط Mr.Sajad: توهمی تایم کن یو اسپیک انگلیش ؟ ().

• عشقم اینو که قبلا هم اعتراف کرده بودی

فقط لطف کن سایتی که ازش وی پی اس و وی پی ان پرایوت خریدین تا 13-14 نفری روش بازی کنین رو بهمون معرفی کن به عنوان سایت کلاهبردار

چون ظاهرا پرایوت نبوده که هیچ خیلیم پابلیک بوده

عزیزم شما چرا اینقد فشاری شدی حالا؟

فشار تا این حد بی سابقه اس

ببین قربون شکلت ما هممون کتبا مینویسیم شما زبووونت 69 متره قربون اون زبونت

این که روی یک موضوع اینقد شما مانور میری و اصلا عین خیالت نیست واقعیت چیه یا چی نیست

فقط یک معنی میرسونه شما خود را گول میزنید

پست 1 بار ویرایش شده،, آخرین بار توسط ModeratoR: توهین آمیز صحبت نکنید. اخطار ().

• 😂😂😂جک سال گوینده کسی که خودش به خودش میگه اقا سجاد خوبه والا بببن اینا که سیاست دارن میدونن بری بین دو نفر بگی اولی تو چقد زیبایی دومی تو چقد زشتی که دعواشونو بندازه امیر اگه خوبه عالیه چون عرضشو داره من ندارم پس از درخت داداش بقیه بالا نروید

پ.ن:هیچ وقت ریپ نمیزنم روت من مثل تو تو پروفایل بقیه پلاس نیستم این رنک یکم یکی بچها نشونم داد منم خندیدم فقط

بعد میدونی حرفات کجاش قشنگه که میگی من متن شما رو نفهمیدم نشون چند نفرم دادم نفهمیدن از شما فروم نویسا میخوام بدون هیچ رفاقتی کدوم قسمت از پست منو جواب نداد

میشه کسی چیزی رو نفهمه بعد جواب بده دروغ تو پستت موج میزنه گل پسر سرور پیش نبودی من بازم تو تاپ بودم ولی بخدا من نه شوقشو دارم نه حالی بهم میده اینو از زدن مدالاتون میفهمم

پ.ن :از دوست صمیمیت که من خوشم نمیاد ازش(lolرول بک) بپرس بهت میگه

پ.ن:میگم خودتم باورت شده اون سرور که متا بودیم یک هفته بعد خوردن متا بهم اکانتت خفت شد شاهدی همون ارش کاپیتانی که میگی

پ.ن:حالا تو سر حساب متا اینا میشه بگی من چهار میل پوینت حجومم برا چی بود احیانا ربطی به بقیه چیزا نداشت رکورد هفته ای یک میل گندم خور به گوشت اشنا نمیاد نه نمیاد چون در رفته بودی اون اکانت اگه اعتباریم داشت صدقه سر همون پلیرایی که تو میگی فقط انلاین بودن مثل منو ارش والا مفتش گرونه اینو بعد رفتن ارش فهمیدین اینم واسه اخرش یا رب ور مدار 🤣🤣🤣

پ.ن:همه جایزه مال شما یه شیر احتیاج نداره بهش تاج بدی دوغتو بنوش

• عزیزم شما چرا اینقد فشاری شدی حالا؟

فشار تا این حد بی سابقه اس

والا فشار به کسی وارد میشه که 16 تا مولتی با وی پی اس و وی پی ان پرایوت میکشه اما با یه نامه ساده از سمت تیم لیدری ساید ما مولتیاش بن میشه :D

ما که ریلکس نشستیم داریم بازیمونو میکنیم اما انگار شماها خیلی استرس دارین ، واقعا دوست داشتین یه دست و یه پا نداشتین به جاش با ما تو یه ساید بودین؟؟

درباره بقیه پیامت هم منتظر میشینم ببینم ادمین چه عکس العملی نشون میده وگرنه درخور شخصیتت باهات صحبت میکنم جیگرررر

یه شیر احتیاج نداره بهش تاج بدی

داداش آخرش باید میگفتی اس دبلیو شیره مثل شیره اس ای بادکنکه دست بزنی میترکه :|

• سلام سجاد جان

با یه جای حرفت مشکل دارم و اونم اینکه خیانت اول میشه زمانی که اکانتشون تو اس دبل بوده اومدن با شما تو اس ای .

پسورد رفیق جونجونیشون پارسا لاقونچر رو داشتن و اطلاعات اکانت پارسا و محمد دیابلو رو هم راحت در اختیار دشمن میذاشتن .

بقیه خیانت هایی که گفتی از شماره ۲ شروع میشه سجاد جان

برای تشخیص زنده یا مرده بودن یک انسان به شرف او نگاه کن نه به نبض او .

• والا فشار به کسی وارد میشه که 16 تا مولتی با وی پی اس و وی پی ان پرایوت میکشه اما با یه نامه ساده از سمت تیم لیدری ساید ما مولتیاش بن میشه :D

ما که ریلکس نشستیم داریم بازیمونو میکنیم اما انگار شماها خیلی استرس دارین ، واقعا دوست داشتین یه دست و یه پا نداشتین به جاش با ما تو یه ساید بودین؟؟

درباره بقیه پیامت هم منتظر میشینم ببینم ادمین چه عکس العملی نشون میده وگرنه درخور شخصیتت باهات صحبت میکنم جیگرررر

داداش آخرش باید میگفتی اس دبلیو شیره مثل شیره اس ای بادکنکه دست بزنی میترکه :|

خب چقدر زیبا اعتراف جالبی کردی دوست عزیز تبریک میگم.

من تمایلی به حضور در سایدتو نداشتم عزیزم فک کنم دوستان من هم تمایلی ندارن پس دوباره غرق در توهمات خویش نشو

در باره ی بقیه پیام ام هم تکرار میکنم زیاد جدی نگیر من در خور حرف شما حرف زدم بدتر از این هم حرف بزنی دقیقا برابر با همون میکوبمت بری بالا بیای زمین .

سلام سجاد جان

با یه جای حرفت مشکل دارم و اونم اینکه خیانت اول میشه زمانی که اکانتشون تو اس دبل بوده اومدن با شما تو اس ای .

پسورد رفیق جونجونیشون پارسا لاقونچر رو داشتن و اطلاعات اکانت پارسا و محمد دیابلو رو هم راحت در اختیار دشمن میذاشتن .

بقیه خیانت هایی که گفتی از شماره ۲ شروع میشه سجاد جان

ناصر جان من هیچ وقت باشما حتی کوچکترین برخورد بدی ام نداشتم

اما شما همین حرف رو از محمد دیابلو شنیدی و اون حرف رو هم من در حضور رضا گارد عزیز و محمد دیابلو عزیز گفتم و ازشون معذرت خواهی هم کردم

اما این که شما بدو بدو اومدی و این نکته رو اضافه کردی خیلی جالبه برام!

دوست عزیزم سجاد مارس من احترام شما رو اندازه محمد توهمی عزیز میدونم و از شما خواهش میکنم دیگه این بحث رو تمومش کنید که کاملا بیهوده اس.

کلام اخر اگر مانوری رو این موضوع صورت بگیره کاملا آماده این هستم که رک و صریح تمام موضوع رو ریز به ریزش رو مطرح کنم.

باتشکر

• امیر جان من اصلا روی صحبتم با شما نبود و این جریان هم من از ممد دیابلو نشنیدم همون موقع خود لیدرهای آمرداد بهم گفتن که ما رو اکانت لاقونچر لانگین داریم و حتی طرف پیشنهاد فروش لاقونچر رو هم به ما داده که من همون موقع به پارسا گفتم جریان اکانتت این هست پسورد اکانتت رو کی داره گفت جز کسایی که از خودم بیشتر بهشون اعتماد دارم کسی نداره . که منم بهش گفت پس حتما اونا بلوف زدن .

که الان با صحبت های سجاد جان فهمیدم که اون شخص که لیدرهای آمرداد بهم گفته بودن کی بوده .

برو از خود پارسا بپرس بهت میگه این جملات رو تو سرور بهش گفتم یا نگفتم

برای تشخیص زنده یا مرده بودن یک انسان به شرف او نگاه کن نه به نبض او .