نقد و بررسی سرور مقدماتی 2 ایکس لیگ قهرمانان | آغاز 23 دی 1400 |

• پ.ن : مهدی جان بنده مگه میشه شما رو یادم نباشه داداش ؟ من یه محمد نامی میشناختم که رو اکانت پاتریوت بازی میکرد فکر کردم ایشون هستن ، چون ایشون تو جنوب غرب بودن اون موقع و با تیم پیشوا به مشکل خوردن . بنده از طرف تیم پیشوا صحبت نکردم صرفا عرض کردم تیم پیشوا در این سرور نیست و چندین سروره که تیم محافظین جنوب غرب در این ساید بازی میکنه .

داداش ؟ علامت سوال ؟؟؟؟

اون موقع ها میگفتی یادمه یوسف من کلا با سیاستهای شما جنوب شمال کاری ندارم

من دیدم بچه های پیشوا اومدن روی صحبت با بزرگ‌تر اوناس واگرنه من به کسی بی احترامی نمیکنم خودتم میدونی کل کل نمیکنم

• پ.ن : یک چالشی در پست قبلی خودم اعلام کردم ، باز هم اعلام میکنم ، آیا حاضرید ادمین تموم مولتی های این سرورو بن کنه ؟ قانون برای همه یکی باشه . موافقید ؟

شمال غرب که از این پیشنهاد و چالش حداکثر استقبال رو میکنه و فکر میکنم با نگاه به تاپ ۱۰ کاملا معلوم هست کدوم سایدها دارن مولتی بیشتری میزنن .

در مورد سخنگو بودن که گفتی با دقت خط اول پست منو بخون پست من صرفا جنبه آموزشی برای شما بود که یک لیدر باید چطور رفتار کنه وقتی یک پلیر توی فروم توهین میکنه همه انتظار از لیدر اون ساید دارن که بیاد کاری کنه که جو آروم بشه و پلیر خودش رو توبیخ کنه وقتی شما به جای توبیخ اومدی طرفداری کردی از نوع صحبت کردن پلیرت . این کارتت تنها یک پایان داشت و اونم میشد فروم آخرین سروری که تیم زئوس تو اسپیدترا بود و هر صفحه که باز میکردیم میدیدم با فحش ناموسی شروع شده و دیگه فروم رو نخونده میبستیم .

این تذکر به شما بود که به عنوان لیدر باید جلوی این اتفاق ها رو بگیری نه اینکه با تعصب کورکورانه روی پلیرت بخوای دامن بزنیاین اتفاقات .

ببخشید اگه راهنمایی من به عنوان برادر بزرگتر به مذاقتون خوش نیومد و فکر میکنین من سخنگوی ساید دیگه هستم ( ماشاا... جنوب شرق اینقدر سخنگو تو ساید خودش هست که احتیاجی به کس دیگه نداره )

در پایان صحبت هام از کی تا حالا شرط بندی شده متا ؟ خب طبق منطق جنوب غرب چون من با امید شرط بستم یعنی متا کردیم حالا یه سوال جنوب شرق که اومده زده ده ما رو تو خاکستری صفر کرده یعنی اون متا رو شکونده یا نه هنوز متا حساب میشه ؟

جریان شرط بندی هم این بوده که اس ای اعلام کرده بود ما با کسی نمیبندیم و همه رو میزنیم . ما هم گفتیم شمال غرب هم با کسی نمیبنده و میخواد بزنه . حالا ببینیم کی زودتر میزنه .

آیا این جملات یعنی متا ۲ به ۱ رو اس دبل ؟

همونجور که رضا جان هم تا الان هر ۳ ساید رو شمال غرب کاتا بلند کردن یعنی نه تنها به حرف بلکه به عمل هم حمله کردن پس ما هم باید بیایم مظلوم نمایی کنیم که الان ۳ به ۱ رو شمال غرب هست ؟

برای تشخیص زنده یا مرده بودن یک انسان به شرف او نگاه کن نه به نبض او .

• درود به همگی دوستان

اول یک موضوعی رو دوست داشتم اشاره کنم بهش...اونم این که با وجود همه ی اختلاف نظر هایی که تو فروم به صورت بنیادین با فروم نویسای جنوب غرب دارم پلنی که دور واندر ما زدن پلن تمیزی بود(البته به نظر من با توجه به تجربه های مشابهی که سخت تر ازین بوده ، حس میکنم با توجه به ساپورتای نزدیکمون این پلن کارایی نداره ولی خب چیزی از ارزش های دوستان کم نمیشه ...اصراریم بر مدعای خودم ندارم و زمان خودش نشون میده که این حرف چه قدر درست بوده)

اما بحثی که هست اینه که وقتی اکانتی تخلفی داره و بن میشه قاعدتا باید دیلیت بشه...به گفته خود دوستان 14 نفری (!!)16تا اکانت با وی پی اس و وی پی ان(!!!!) کشیدن ولی اون اکانتا بن شده و دست نخورده باقی میمونه ...این میتونه باعث یه بدعت بدی توی سایت بشه که من همینجا هشدارشو میدم با این فرمون سرور بعد هیچ سایدی عملا نمیتونه هولدری درستی کنه چون میشه 50 تا اکانتو با یه ایپی اورد بالا دور واندرارو لاک کرد و بعدش هم خود سازنده ریپورتش کنه اینطوری حتی نیاز به تک ده کردنشم نیست و اون هماهنگی که عزیزان سر ستل کردن ده و کاتا کردن دیفالت به صورت همزمان کردن رو نداره...این میشه بدعت بد،به شخصه هدف من از بازی چنین کارایی نیست ولی هستن کسایی که دلخوشیشون همین کار هاس(با احترام به کسایی اینکارو کردن منظورم کساییه که میان بازی یک ساید رو خراب کنن، هدف شما دوستان ازین کار چیز دیگری و در راستای موفقیت ساید خودتون بود)

و اما در مورد این پست که فکر میکنم مخاطب این پاراگرافش بنده بودم

دوست عزیز قبل اینکه به لیدر جنوب غرب بخوای بگی یکیو جمع کنه از فروم بهتره اول یه نگاه به پست خودت بکنی و ببینی اصلا به کار بردن لفظ جمع کردن یه نفر مودبانه هست یا خیر و بعد به پست هم سایدی خودت نگاه کنی و ببینی از چه الفاظی استفاده میکنن و آیا اون الفاظو تایید میکنی یا خیر و بعد به لایک هایی که میخوره زیر اون پست ها توسط لیدر های مجموعه شما، نگاه کنی و ببینی میتونی ساید خودتو ساید با اخلاق و مودب معرفی کنی یا خیر ، اون وقت بیای در مورد یه ساید دیگه اظهار نظر کنی .

یوسف جان ناموس چیزی ورای بازیه اگر باز هم این دوستتون با چنین ادبیاتی این واژه رو در تمسخر بچه های ما استفاده کنه شما مطمئن باش پاسخ بدتری رو میگیره ...اگر این پست رو گذاشتی تا کمی کار زشت و بی ادبانه پلیرتونو توجیه کنی که متاسفم واقعا ... در مورد یاداوری نقل و و قول اون سرور حسین عزیز که با رفتار مشابهی از سمت پلیر های تیم مقابلمون شد ،به وفور در اون تاپیک در مورد نکوهشش حرف زده شد و تو اون زمان اگر یادت باشه خود آقا مازیار(که لیدر ساید رقیب ما بود ) از بچه هاشون خواست به این موضوع دامن نزنن چون واقعا بازی کوچک تر از چیزیه که بخوایم با بازی گرفتن ازین واژه فشار های خودمونو خالی کنیم(تفاوت رفتار لیدر های تیم رقیبمون در این دو مورد مشهوده :) )

بعد به لایک هایی که میخوره زیر اون پست ها توسط لیدر های مجموعه شما، نگاه کنی و ببینی میتونی ساید خودتو ساید با اخلاق و مودب معرفی کنی یا خیر ، اون وقت بیای در مورد یه ساید دیگه اظهار نظر کنی .

معیار من برای سنجش اخلاق و ادب لایک به پست ها نیست بلکه حرف هایی هست که افراد میزنن...خودم سعی میکنم این موضوع رو رعایت کنم اما اگر مبنای شما برای سنجش اخلاق و ادب اینه...در سنگ محک شما ،من شمارو فردی بی اخلاق میبینم چون تایید شما بر تمامی پست های بی اخلاقی(اعم از اون پست خفتی که بعدا بابتش در فروم عذر خواهی کردید تا این پستی که توسط ساید ما و شمال غرب تقبیح شد و شما هم سعی در توجیه زشتی اون داشتید) دیده میشه

ر شما به بنده تهمت عدم صداقت میزنید و کار منو عدم صداقت میدونید میشه بگید کار جنوب شرق چه اسمی داره ؟ جنوب شرقی که سرور پیش با ما سر یه سفره نشسته بود در حالی که در ذهنش نقشه ی زدن ما در سرور آینده رو پرورش میداد ! اسم این کار چیه ؟

و اما مورد اخر

ببخشید پرورش دادن فکر در مورد سرور آینده هم جرمه؟

تا جایی که من دورادور در جریان سرور پیش بودم هیچ کم فروشی از سمت جنوب شرق در زمان متا انجام شد و دوستان من در اون سرور تمام تلاششون رو برای پیروزی متاشون کردن ...اختلافات شما در اون سرور در حد گله گذاری هایی بود که در فروم بود وگرنه جنوب شرق جز تلاش برای پیروزی کاری کرده بود که شما میگید اونا نقشه کشیدن؟

ضمنا جهت اطلاعتون این تیمی که الان مشغول به بازیه بیش از نصفی پلیر داره که سرور پیش بازی نمیکردن پس منطقیه که سیاست این سرور با سرور پیش تفاوت داشته باشه...اگر شما تو ذهنتون خیالبافی کرده بودید که این سرور هم متای جنوبی داریم و این اتفاق نیفتاده و الان فکر میکنید بهتون خیانت شده من صمیمانه از شما عذر خواهم.

پ.ن : یک چالشی در پست قبلی خودم اعلام کردم ، باز هم اعلام میکنم ، آیا حاضرید ادمین تموم مولتی های این سرورو بن کنه ؟ قانون برای همه یکی باشه . موافقید ؟

حقیقتا چالش های بدون مولتی نمایی شما رو در سرور های گذشته دیدیم...این سرور دوس داریم کمی چالش با مولتی نمایی شما رو ببینیم ...موافقید؟

درباره باقی بند ها هم که پویا و حسین عزیز صحبت کردن که من دیگه اشاره ای به اون ها نمیکنم.

در اخر با این رویه ای که دوستان شما در فروم پیش گرفتن و با توجه به سابقه نه چندان دلنشینی که در به بیراهه بردن فروم ازشون در خاطرم هست عمیقا امیدوارم تغییر رویکرد داشته باشن تا حداقل خودمو از لذت فروم نویسی و فروم خوانی سروری که میتونه خیلی زیبا باشه محروم نکنم.

ارادت

• سلام و عرض ادب مجدد خدمت همه ی شما عزیزان و بزرگواران

قرار نیست من مولتی کسیو بن کنم :دی این چالش قاضی داره ، قراره قاضی مولتی هانتر باشه ! مگه شما معتقد نیستید اون اکانت های دور واندر به حق بن شدن چون مولتی بودن ! پس به نظرم باید موافق این باشید که این حق برای کل سرور اجرا بشه و تموم مولتی های این سرور بن بشن تا قانون برای همه یکسان باشه . موافقید ؟

شمال غرب که تایید کرده و شمال شرق هم بعید میدونم مخالفتی داشته باشه . جنوب شرق هم موافقه قانون برای همه ی ساید ها اجرا بشه ؟

پ.ن : فرهاد جان چطور عذرخواهی بنده رو ندیدی بابت حرفی که مطمئنم به قصد توهین نبود و همچنان در اتمسفر خودت سیر میکنی و پست میزاری ؟ چطور تهمت ناروا به بنده رو نمیبینی ؟

پ.ن : هیچ کسی در تراوین از من توهینی ندیده با اینکه بار ها به من توهین شده و هیچ وقت از هم عذرخواهی کردن خجالت نکشیدم . یاد بگیریم دیدگاه انتخابی نداشته باشیم . توهین بده همونطور که تهمت ناروا بده ، هنوز منتظر اثبات تهمتی که به بنده زده شده هستم !

پ.ن : محمد دیابلو عزیز ، هیچ ترسی از هیچ احدی ندارم که بخوام بابت ترسم از کسی عذرخواهی کنم . در ضمن من کل سرورو خطاب قرار دادم برای اون چالش نه صرفا یک شخص .

پ.ن : ناصر جان لطفا ادعای نصیحت برادرانه نکن که اگر اینطور بود در فروم کسی برادر خودشو نصیحت نمیکنه ! بلاک نیستی که بیا واتساپ من صداتو دوس دارم .

یا حق

یوسف

• یوسف جان چرا شما اصرار دارید که ما در جریان خیلی چیزها نیستیم؟ بار چندمی هست که من ، هومن، فرهاد رو با این جمله مورد خطاب قرار میدین!!!

2 سرور پیش ما حضور داشتیم. همون سروری که شما با بهانه های واهی و برای رسیدن به برد زیر متای خودتون با ما کشیدید.

پست قبلی من هم اگر درست خونده بودید متوجه می شدین که منظور من از جمله (( عدم صداقت شما به ساید ما ثابت شده هست )) در همین مورد بوده.

وقتی صحبت از آبرو هست نیازی نیست که از کلمه دیگه استفاده بشه که در نهایت بگید منظور از کلمه ناموس، معنای آبرو بوده!!!

معنی کلمه ی ناموس از نظر شما آبرو هست ولی از کلمه ی عدم صداقت در پست من شما برداشت توهین می کنید؟!! با بچه طرف هستید یوسف جان که به هر ریسمان پوسیده ای برای کوبیدنش چنگ میزنید یا احیانا حس کردید ما گوشمون مخملی هست؟؟؟

من تلاش کردم که عدم صداقت شما رو در پست خودم جا بدم؟ دیگه مستقیم تر از این باید این رو عنوان میکردم که اسمش تلاش نباشه؟ دلایل من اگر شما رو قانع نکرده ولی گویا بقیه دوستان حتی در ساید های دیگه رو متقاعد کرده. کسی که خواب هست رو میشه بیدار کرد ولی متاسفانه شما خودتون رو به خواب زدید.

پست شماره 135 پستی بود که مهدی عزیز به شما تبریک گفت ولی شما ازش چشم پوشی کردید و گفتید در قضیه دفاع موفق شما ما عکس العملی نشون ندادیم.

پست هم تیمی شما هم که لینک های دفاع رو گذاشته بود توسط همه ی هم تیمی های ما لایک شده بود و از نظر شما که لایک ها رو می شمارید و چیزی از نگاه تیزبین شما مخفی نمی مونه بهش هیچ اشاره یا اعتنایی نکردید ولی تمام نکات ریز و درشت پست ها که احساس می کردید شاید به نفع شما باشه رو عنوان کردید. این موارد عدم صداقت نیست؟ اسمش رو شما بذارید.

من همیشه در کمال ارامش پست میذارم ولی گویا شما هول هستید که 2 بار متن من رو نخوندید یا منظور رو از بقیه دوستانتون نپرسیدید و با عجله جواب دادید که نتیجه اش هم داریم میبینیم.

شما قبل از شروع سرور باید پیشنهاد بازی بدون مولتی رو می دادید نه زمانی که استفاده های شکست خورده ازش دارید و تو این قافله عقب موندید. گرچه بدون مولتی هم تعداد اکانت های اصلی و با پلیر ما حداقل 4-5 برابر ساید شماست.

اگر هم بازی بدون مولتی ما رو میخواین مورد ازمایش قرار بدید بهتون پیشنهاد میدم یه پرس و جو در مورد سرورهایی که دات کام بازی کردیم انجام بدید. کسانی در ساید شما هستند که هم اکانتی بودیم و این مورد رو تصدیق می کنند قطعا.

وقتی از ابتدای سرور شما و دوستانتون از قبح مولتی بازی صحبت می کنید ولی خودتون از مولتی به انواع و اقسام مختلف بهره میبرید این چیزی جز عدم صداقت هست؟!

من سرور پیش حضور نداشتم ولی مطمئن باشید اگر اکانت داشتم به هیچ عنوان بخاطر بی حرمتی متای 2 سرور قبل با شما متایی بسته نمیشد. به همین صورت هیچ سروری که ما و شما حضور داریم متایی بین ما بسته نخواهد شد. ناراحتی شما هم از همین مسئله هست.

صداقت هم تیمی های من در سرور قبل به همه ثابت شده نیازی نمی بینم تهمت شما بهشون رو زیاد جدی بگیرم!

سابقه ما و شما مشخصه یوسف جان. هرکس من رو در این دنیای مجازی و واقعی میشناسه و تا امروز دروغ یا هرچیزی از من شنیده ممنون میشم زیر این پست تگم کنه. خیلی بازیکن های بزرگی بودن که کنارشون این قضیه رو یاد گرفتم.

ولی شما سروری که دم از مبارزه با مولتی بازی می زدی چند تا مولتی از سایدت ظهور کرد؟ کنار من فردی مثل احسان هست که سابقه اش سوانز هست و روبروی من شخص شما قرار داره که فقط داعیه مبارزه با مولتی رو داشتی که نتیجه اش هم مشخص شد. عدم صداقت.

از طرف من دیگه پستی راجع به این مورد نمی بینید. چون حرفایی که باید می زدیم زده شده و نتیجه گیری رو به عهده خوانندگان فروم می گذارم.

بازهم تاکید میکنم پست ها رو بخونید و ببینید چرا توی این مورد تمام سرور علیه شماست. راه و روش ماندگاری در تراوین این نیست یوسف جان. دوستانه بهت میگم راه رو داری اشتباه میری.

بابت عذرخواهی شما هم ممنونم. ما برخلاف شما تمام نکات مثبت و منفی رو با هم میبینیم.

از همه دوستانم در جنوب شرق هم تقاضا دارم راجع به این قضیه دیگه پستی گذاشته نشه چون فضای فروم با این راه و روش فروم نویسی داره از مسیر جذابی که براش متصور بودیم خارج شده.

• سلام به همه

ببنید دوستان ما دو نمونه آدم داریم :

گزنیه یک اونی که متوجه نشده !

گزنیه دو اونی که به نفعش نیست که متوجه بشه و میزنه کوچه علی چپ !

حالا این داستان ناموس که میگید تو پست من نوشته شده چیه ؟ من نوشتم مورد داشتیم یارو گفته واندر ناموس سایده ، ساید ، نه خودش .... این تا اینجا درسته ؟

بعدش نوشتم ، اینقد نگین غیرت رو یه بازی ، که خوب نیست این فقط یه بازیه ...

بعدش جدا از این حواشی ، از تاپ لیدرتون پارسا میپرسم ، پارسا جان شبی که این پست گذاشته شد من پی وی تو نگفتم منظورم چی بوده و به طرف برسون که اشتباه برادشت کرده ؟

حالا دو تا سوال پیش میاد یا پارسا به شما نگفته که من همون شب این ویسو دادم که باز تقصیر من نیست.

سوال دوم که اگه پارسا ویسو منو فرستاده برای شما و باز شما تو فروم این پستا رو گذاشتین ، بر میگردم به قسمت اول پستم که بعضیا به نفع خودشون و سایدشون نیست که متوجه بشن ؟

در ضمن عکس دیدم از کاتا شدن ادی.

احیانا این همون دهکده ایی نیست که تو اس ای داشتین و علنا تو فروم گفتین دف نمیدین ؟ پس دیگه این خوردن حساب نمیشه.

یا همون داستانه که nwیه تور پهن کرده که از هر آبی ماهی بگیره .

مثل اینکه که یادتون رفته من سرور پیش سر اینکه خفت زدم فوش خوردم حتی جواب فوشو با فوش ندادم. آدمتون بشناسید بعد نظر بدین. نمیتونین به یکی بگین بیا پایین بعد انتظار داشته باشین ، بگه وایی مرسی ، وقتی این حرفو میزنین با همون لحن برو باوا جواب میشنوین. شاعر میگه نگو ناخوش که پاسخ ناخوش آید .

من منتظر جواب پارسام چون همون شب من ویس دادم مگه اینکه نگفته باشی به بچه های تیمت .

هر کی خواست من ویسمو میفرستم براش .

خوب دیگه لایکاتون گرفتید استفادتونم کردید از این قضیه ! کسی که دنبال این باشه که این داستانا پاک شه تا سه صفحه بعدش ازش استفاده ابزاری نمیکنه برادر من.

وقتی میگم برادر من یعنی ناموس شماها ناموس منم هست ...

اینو بدونید یه بازی ارزش اینجور داستانا نداره نه شما چرچیل استالین و هیتلرین نه من سرباز که تو این داستانا از من استفاده کنید و لذتشو ببرید تهشم بگید بردم ! نه داداش شما بازنده میشین. شاید اینجا نه ولی یه روز همه نقاب ها کنار میره...

لایک ودیسلاک یهویی رو پستارو ببینی متوجه میشی . اگه هم نشدین برمیگردم به قسمت اول پستم :d

• همچنین سلام بر شما

یوسف جان چرا شما اصرار دارید که ما در جریان خیلی چیزها نیستیم؟ بار چندمی هست که من ، هومن، فرهاد رو با این جمله مورد خطاب قرار میدین!!!

واقعا دوست دارم هی با خودم بگم شما در جریان نیستید و اینجوری تهمت میزنید نه اینکه بگم شما در جریان همه چیز هستید و باز هم تهمت میزنید !

2 سرور پیش ما حضور داشتیم. همون سروری که شما با بهانه های واهی و برای رسیدن به برد زیر متای خودتون با ما کشیدید.

پست قبلی من هم اگر درست خونده بودید متوجه می شدین که منظور من از جمله (( عدم صداقت شما به ساید ما ثابت شده هست )) در همین مورد بوده.

بهانه های واهی ؟ عملا تهدید کردنِ سایدِ متایِ شما توسط حسین عزیز ، تو همین تاپیک اعلام آمادگی ، توسط شخص حسین کینگ بالا تایید شد و باز هم شما میگید بهانه ی واهی ؟ اینکه ما و شما متا بودیم و شما ما رو تهدید میکنید که ساید ما رو شخم میزنید اسمش بهانه ی واهیه ؟ یا اینقدر برای خودتون تکرار کردید که باورتون شده یا نمیخواید باور کنید حسین عزیز چنین حرفی زده . واقعا انتظار داشتید با اون تهدید ما باز تو متا با شما بمونیم ؟

وقتی صحبت از آبرو هست نیازی نیست که از کلمه دیگه استفاده بشه که در نهایت بگید منظور از کلمه ناموس، معنای آبرو بوده!!!

معنی کلمه ی ناموس از نظر شما آبرو هست ولی از کلمه ی عدم صداقت در پست من شما برداشت توهین می کنید؟!! با بچه طرف هستید یوسف جان که به هر ریسمان پوسیده ای برای کوبیدنش چنگ میزنید یا احیانا حس کردید ما گوشمون مخملی هست؟؟؟

در پست خودم عرض کردم بنده احتمال قریب به یقین میدم که حسین جان منظورشون از این لفظ معنای آبرو برای ساید باشه . شما چه اصراری دارید که هی بگید اینطور نیست ؟ بنده معنا کننده ی کلمات نیستم بلکه در فرهنگ فارسی معین این چنین معنی شده و من فکر میکنم که حسین عزیز هم چنین معنی مدنظرشون بوده . اگر غیر این بود هم که عذرخواهی کردم بابتش و میگم محمد هم بیاد عذرخواهی کنه . دلیلی به ادامه این بحث نمیمونه . واقعا اصلا تمایلی ندارم این بحث ادامه داشته باشه .

آیا کلمه ی عدم صداقت هم چیز دیگه ای معنی شده ؟ یا شما مستقیما دارید به بنده تهمت دروغگویی میزنید ؟

پست شماره 135 پستی بود که مهدی عزیز به شما تبریک گفت ولی شما ازش چشم پوشی کردید و گفتید در قضیه دفاع موفق شما ما عکس العملی نشون ندادیم.

عزیزم این پست شماره 135 :

نمیدونم من یا متوجه حرف شما نمیشم یا شما دارید آدرس اشتباهی به بنده میدید .

پست هم تیمی شما هم که لینک های دفاع رو گذاشته بود توسط همه ی هم تیمی های ما لایک شده بود و از نظر شما که لایک ها رو می شمارید و چیزی از نگاه تیزبین شما مخفی نمی مونه بهش هیچ اشاره یا اعتنایی نکردید ولی تمام نکات ریز و درشت پست ها که احساس می کردید شاید به نفع شما باشه رو عنوان کردید. این موارد عدم صداقت نیست؟ اسمش رو شما بذارید.

من همیشه در کمال ارامش پست میذارم ولی گویا شما هول هستید که 2 بار متن من رو نخوندید یا منظور رو از بقیه دوستانتون نپرسیدید و با عجله جواب دادید که نتیجه اش هم داریم میبینیم.

حالا ما فکر میکنیم پست شماره 135 پستی بود که مهدی عزیز به ما تبریک گفت ، با این حال من تو پستم نگفتم شما عکس العملی نشون ندادید ، بلکه عرض کردم عکس العمل جنوب شرق در نو خودش کم نظیر بود . معنی میکنم : یعنی خیلی کم پیش میاد سایدی این شکلی عکس العمل نشون بده .

در مورد پست پارسای عزیز هم که ممنون از لایک های بی شمار جنوب شرق . البته واقعا ما به لایک های شما احتیاجی نداریم ولی خب در هر صورت ادب حکم میکنه تشکر کنم .

ممنون از همه ی هم تیمی های شما :

شما قبل از شروع سرور باید پیشنهاد بازی بدون مولتی رو می دادید نه زمانی که استفاده های شکست خورده ازش دارید و تو این قافله عقب موندید. گرچه بدون مولتی هم تعداد اکانت های اصلی و با پلیر ما حداقل 4-5 برابر ساید شماست.

اگر هم بازی بدون مولتی ما رو میخواین مورد ازمایش قرار بدید بهتون پیشنهاد میدم یه پرس و جو در مورد سرورهایی که دات کام بازی کردیم انجام بدید. کسانی در ساید شما هستند که هم اکانتی بودیم و این مورد رو تصدیق می کنند قطعا.

وقتی از ابتدای سرور شما و دوستانتون از قبح مولتی بازی صحبت می کنید ولی خودتون از مولتی به انواع و اقسام مختلف بهره میبرید این چیزی جز عدم صداقت هست؟!

بنده پیشنهاد بازی بدون مولتی ندادم . دوستان شما معتقد بودن که اون اکانت ها به حق بن شدن چون مولتی اکانت بودن ، بنده هم عرض کردم منم موافقم ولی به شرطی که این قانون برای همه یکسان باشه و فرقی بین اکانتی نباشه . شمال غرب موافقت کرد با این که قانون برای همه یکسان باشه ، جنوب شرق هم قبول میکنه ؟

ولی شما سروری که دم از مبارزه با مولتی بازی می زدی چند تا مولتی از سایدت ظهور کرد؟ کنار من فردی مثل احسان هست که سابقه اش سوانز هست و روبروی من شخص شما قرار داره که فقط داعیه مبارزه با مولتی رو داشتی که نتیجه اش هم مشخص شد. عدم صداقت.

دو اکانت در ساید جنوب غرب در سرور پیش مولتی بازی کردن و منم همینو صراحتا در فروم سرور قبل اعلام کردم . از همون احسانی که کنار شماست بپرس بهت میگه سرور پیش تو جنوب غرب چه خبر بود . من داعیه مبارزه با مولتی رو داشتم و موفق نشدم صد در صد سایدو از مولتی پاک کنم اما موفق شدم تا حدودی جلوی این کارو بگیرم و خوشحالم که در این راه قدمی برداشتم هرچند کم و اندک . هیچ وقت در هیچ جا نگفتم جنوب غرب سرور پیش صد در صد پاک بوده از مولتی . میخواستم این اتفاق بیفته ولی نتونستم . عدم صداقت ؟

من سرور پیش حضور نداشتم ولی مطمئن باشید اگر اکانت داشتم به هیچ عنوان بخاطر بی حرمتی متای 2 سرور قبل با شما متایی بسته نمیشد. به همین صورت هیچ سروری که ما و شما حضور داریم متایی بین ما بسته نخواهد شد. ناراحتی شما هم از همین مسئله هست.

وای وای ترسیدم :دی

ناراحتی ندارم دوست عزیز . ما اومدیم بازی کنیم و لذت ببریم و دوستان جدیدی پیدا کنیم . بارها فیفا رو مثال زدم . ممکنه با صمیمی ترین دوستت بشینی تو یه خونه رو یه مبل ولی توی دو تا تیم جدا با هم کلی کل کل هم بکنی ولی چیزی از دوستی کم نمیکنه . این دیدگاه من به تراوینه . همین الان حتی شمایی که به بنده تهمت عدم صداقت میزنیدو اگر بیرون ببینم مطمئن باشید کنارتون میشینم ، بغلتون میگیرم ( بعد کرونا :دی ) عکس یادگاری میگیرم و کلی به همین پست ها و کل کل هایی که با هم میکنیم میگیم و میخندیم . این دیدگاه من به تراوینه .

پ.ن : اگر به خاطر بهم خوردن متای دو سرور پیش اصرار دارید بنده رو به عدم صداقت متهم کنید ، درک میکنم اما اجازه بدید قبول نکنم . هر لیدری در هر سایدی باشه وقتی لیدر متای اون ، سایدشو تهدید کنه ، قطعا یک لحظه هم در اون متا نمیمونه .

پ.ن : همچنان عدم صداقت ؟ تهمت ناروا و اصرار روی اون ؟

پ.ن : قانون برای همه یکی باشه ؟ جنوب غرب و شمال غرب موافقن ، جنوب شرق چطور ؟

یا حق

یوسف

• درود

قرار نیست من مولتی کسیو بن کنم :دی این چالش قاضی داره ، قراره قاضی مولتی هانتر باشه ! مگه شما معتقد نیستید اون اکانت های دور واندر به حق بن شدن چون مولتی بودن ! پس به نظرم باید موافق این باشید که این حق برای کل سرور اجرا بشه و تموم مولتی های این سرور بن بشن تا قانون برای همه یکسان باشه . موافقید ؟

نمیدونم چرا هر بار اینو میگید،مگه سایدی جلوی قانون ایستاده که شما هی میگی بیا موافقت کن قانون اجرا شه؟اگر قراره موردی اجرا شه برای هر 4 ساید میشه و نیاز به تایید و رد من نداره که شما هی داری اینو میگی،بن شدن تمام مولتی های سرور با بن شدن اکانت متخلف فرق داره بنده با دومی موافقم و تا جایی که در جریانم کم و بیش قربانی خودشو از هر 4 ساید داشته،اگر هنوز اکانت متخلفی تو ساید شما وجود داره که بن نشده و شما رو به این گمان واداشته که ساید های دیگه هم حتما دارن که صداشون در نمیاد که خوشا به حالتون .

هر لیدری در هر سایدی باشه وقتی لیدر متای اون ، سایدشو تهدید کنه ، قطعا یک لحظه هم در اون متا نمیمونه .

یوسف عزیز شما توانایی زیادی در وارونه جلوه دادن اتفاق ها دارید،چرا هیچ وقت نمیگید که چی شد توی اون جلسه حسین اینو گفت.خود شما تو همین فروم گفتید که آره اون زمان و قبل از اون جلسه شما با شمال شرق نپ بسته بودید و من این جمله رو نقل قول میکنم از لیدر خودتون که"آره ما تو اون جلسه دیدیم حسین خیلی داره به یوسف میتوپه و اتفاقا ناراحت شدیم ولی نمیدونستیم که یوسف رفته با ان ای نپ بسته"

یادمه حتی بعد اون جلسه شما توی گروه اومدی و گله گذاری کردی از رفتار حسین و دوستان شما گفتن که مارو متا متا نمیاریم و حرف های شبیه به اون...اما خود شما بعدتر گفتید که با شمال شرق نپ بسته بودید و حرف دوستانتون رو به هیچ گرفتید:)

دلیل اون حرفای حسینم همین بود و بس،نکنه انتظار داری که وقتی شما به خیال خودت درایت به خرج میدی با دوتا ساید متا میکنی با یه سایدم نپ میکنی لیدر اون ساید متا بیاد ازت تشکر کنه و بگه دستت درد نکنه که آرامش رو برای مردان سرزمینت به ارمغان اوردی؟به نظر من اون حرفای حسین کمترین واکنش به بدعهدی شما بود.

اگر قراره این نقل قول هارو ادامه بدید ممنون میشم نظرتون رو درباره این جمله بگید.

واکنش طبیعی یک لیدر وقتی که میفهمه لیدر ساید متاش با ساید رقیبش نپ بسته اینه که با اون لیدر برخورد کنه.

یوسف جان به فرض من و پویا وباقی دوستان در جریان ماجرا ها نیستیم :دی شما که در جریانی جانب امانت دار یو انصاف رو رعایت کن و داستان هارو به نفع خودت تفسیر نکن...من ازین که رو هر پست شما بخوام چندین خط شرح ماوقع کنم و بعدش شما یه ریپلایی بزنیو بگی اینا رو ولش کن نظرت راجب بن شدن اکانت ها چیه این حسو میگیرم شما دنبال پیچوندن بحثی و نه حل کردن موضوع.

موفق باشید

• رونینی ، رونانی؟

مهدی رونالدو!

اسم اکانت رونین رو میثم بالا کشیده

الان شما امدی تو فروم از چی حرف می‌زنی؟

شما بشین تو جنوب شرق درگیر نظام دست جمعی پوشینگ باش!!!

خب اون سرور که تو جنوب غرب بودی

حرف از خراب کاری پیشوا می‌زنی!

من میخوام بدونم شما به عنوان لیدر ساید بازی می‌کردی یا نه؟

چه کاری انجام دادی آخه؟

ته افتخارات کسب شدتو برامون بنویس

بیشتر بشناسیمت

شما که آدم آرومی بودی!

از شما بعیده مثل بچه سال ها

اینجوری تو فروم خودتو بکوبی به درو دیوار

اسم پیشوای بزرگ جهانیان

سامان بد بوی کبیر رو هم آوردی!

این سرور با نحوه بازی سامان

بیشتر آشنا خواهید شد

بکش بیرون بشین بازیتو کن

علاقه ای به امدن تو فروم ندارم

مجبور نشم بیام جوابتو بدم

پ.ن: ما که لای دست و پای کسی نبودیم

احترام متقابل هست رعایت کن رفاقتمون بهم نخوره

پ.ن: یه بنده خدایی میترسه رپلی کنه بد تر شه

چون که خودش میدونه خوبه!

پ.ن: سلطان شما اگر قارچ و میخواستی به خورد ما بدی از ما خرید نمیزدی

پ.ن: قارچ با کیفیت ، بدون لکه ، و درشت

با مجوز رسمی از وزارت بهداشت

• سلطان جراحی پلاستیک و برداشت کلاه

ایشون صحیح می‌فرمایند

بندگان خدا یک اتحاد NW def مثلا دارن

که همگی گذاشتن تو لیست

یه سری مولتیم ساختن وقت نکردن غارت کنن

برای همین پلیر شاخص ندارن تو تاپ و مدعی بازی سالم هستن!

به نظر من شما خودت نماد سیاست کثیف و دروغ و نیرنگ هستی

مثلا یادش رفته سرور نرمالی که با توتن پوش می‌زد

تاپ غارتی شد و فاز ریاست مجلس گرفت

الا و بالله من باید توتال تیم خودم باشم

پس بیایم ۳ تا توتال داشته باشیم

عشق توتالی!

خداییش می‌خواستم ریاست کارخونه قارچ رو بسپارم به خودت ، ولی میترسم آخر سر محصول نمونه برامون

آخه خیلی خودخواهی همشو برا خودت می‌خوای

واقعا دوست ندارم اصلا دوست داشتنی نیستی!!

• من اون سرور که رو رونین با ایمان بودم میثم اینا رو بیگ فارم میثم کشیده بالا

من هیچوقت لیدر ساید نبودم ، پارکتو عوض کن ؟؟؟

درو دیواری نبود خیلی آروم باهات صحبت کردم خرابش کردی

همون فروم میای بهتره مغازه زدی اینجا بفرما پسته بفرما قارچ از افتخارات من میتونی از تمام کسایی که سرور های فینال جهانی بازی میکنن بپرسی بهت توضیح میدن

پیشوای جهانیان ؟؟؟؟؟؟ بیخیال

بگو بره یه کتاب جدید بنویسه نباشه چند وقت دوباره

۱۰۰۱ روش گند زدن به ساید

جایی نیست بکشم بیرون آروم نبودم رعایت نون نمک که خوردیم رو میکردم

از ادبیاتت خوشم نیومد سری بعد ملاحظه کن خودت

اینجوری جواب نگیری

افتخاراتتو بگو لطفا تو ام بدونیم ؟ (نگه داشتن چکمه یونیک برای پلن رفتم و فروختن به آن دبل )

• سلام و

واقعا ببخشید عادت ندارم زیاد پست بزارم ولی لازم بود این مورد رو عرض کنم خدمتتون چون یادم میره.

تو یک پست بنده سه عکس از قوانین تراوین رو برای مطالعه عزیزان در فروم گذاشتم. یکی از دوستان هم قانون اول رو مجدد یادآوری کردن.

• در چند پست مشاهده کردم عزیزان قوانین تراوینو دارن به ما یاد میدن ! دوست عزیز شما تو سایدت مولتی وجود نداره ؟ آخه چطور میتونی عکس قوانین تراوینو بزاری وقتی خودت داری همون قوانینو نقض میکنی ! موافقید طبق قوانین هرچی مولتی تو این سروره توسط مولتی هانتر بن بشه ؟ اون موقع ببینم شما بازی میکنی یا حذف میکنی میری . من و تیمم حاضریم در این شرایط بازی کنیم ، قبول میکنید این چالشو یا حذف میکنید میرید ؟

یا حق

یوسف

کلام آخر،

یوسف جان با کسی کل بنداز برای حذف مولتی که یه بار ازش دیده باشی یه ارزن منبع از مولتی زده باشه نه سورنا!

پ.ن : محمد دیابلو عزیز ، هیچ ترسی از هیچ احدی ندارم که بخوام بابت ترسم از کسی عذرخواهی کنم . در ضمن من کل سرورو خطاب قرار دادم برای اون چالش نه صرفا یک شخص .

یوسف

بله....

یوسف عزیزم شما خیلی خوب بنده رو میشناسین. و باید بدونید که:

اول: بنده همان ظهر عکس ها نوشتم جهت یادآوری! اما اگر این را آموزش قوانین تلقی کردین؛ بله!!! شما هرجور حساب کنی بنده می تونم و صلاحیت این رو دارم که بخوام به شما عزیزان قانون ها رو یاد بدم. چه به لحاظ سابقه چه به لحاظ درکش. البته شما می دانید که بنده وکیل هم هستم.

دوم: عزیزم شما مستقیم با کسی صحبت کردی که قانون رو یادآوری کرد که بنده بودم. پس وقتی محمد دیابلو میگه نمی تونی با سورنا چنین چالشی داشته باشی نگو با سورنا نبودم! بهتر بود بگی آقای محمد دیابلو من هم می دانم سورنا هیچگاه مولتی باز نبوده! باور کن چیزی از شما کم نمیشد که هیچ اضافه هم می شد!

توجه توجه توجه

از همین جا و همین جایگاه؛ از ادمین محترم شخصا تقاضا می کنم اکانت SOURENA که متعلق به بنده هست را کاملا زیر و رو کنند و اگر کوچکترین تقلب و تخلف و حتی غارت از اکانت مولتی یا حتی اکانت ضعیفی از سایدNW و حتی آبادی پلیر NW و یا هر موضوع دیگری که تقلب محسوب شود رویت کردند اکانت بنده را که بسیار هم قدرتمند می باشد حذف کنند.

یوسف عزیزم؛

از شما شخصیت صادقانه ای در ذهن بنده وجود داره؛ سعی نکن تخریبش کنی. صداقتت رو حفظ کن حتی اگر به نفعت نباشه. شما که خودت می دونی این حرفها هیچ وقت به ما نمی چسبه نباید این حرفها رو بزنی.

دوست عزیزم ؛ برام جالبه که حتی اون سرور کذایی هم که اون باگ معروف وجود داشت ادمین محترم اکانت شما و دوستانتون رو بست ولی حتی یک اکانت از تیم تایگرز به مشکل نخورد.

حالا هم آقا ناصر فرمودن که ما از بازی پاک و بدون مولتی استقبال می کنیم. نه شعار میدیم نه میخوایم باهاش مبارزه کنیم پاک بازی می کنیم حتی اگر دیگران اینچنین نباشند.

اگر هم معتقدی من یا بچه های تایگرز مولتی باز هستیم صریح بگو. با کنایه صحبت نکن.

یوسف جان همچنان برای من یه نفر همان رفیق خوب و دوست داشتنی هستی که روز اول بهت گفتم ت چقدر صمیمی و دلنشینی لعنتی! بازی فقط یک بهانه ست که با رفقای قدیم خاطره بازی کنیم و رفقای جدید هم پیا کنیم.‌

پایدار باشید

SOURENA

پ.ن۱: حس می کنم در مورد محمد توهمی عزیز داره بی انصافی میشه. محمد رو من خوب میشناسم. پسر خوب و بامعرفت و دوست داشتنی. درسته بلد نیست کتابی و قشنگ حرف بزنه ولی دنیای معرفته. اگر کلمه ای رو بدجا استفاده می کنه یا کلمه نامناسبی به کار می بره شک ندارم بی منظور بوده.

هیچ وقت حرف غیرمحترمانه رو تایید و حمایت نمی کنم اما باور کنید محمد خیلی پسر خوب و مودبی هست. بزرگتر کوچیکتر سرش میشه. رفاقت سرش میشه.

پ.ن۲: کلا چرا بچه ها میان تو فروم دچار دو شخصیتی میشن؟ دقت کردین؟

پ.ن۳: در مورد برخی دوستان که در سرور نیستن سعی کنید صحبتی نکنید. منصفانه نیست وقتی کسی تو سرور نیست پشت سرش حرف بزنیم.

پ.ن۴: با خیلی از بچه های جنوب غرب رفاقت دارم‌‌. درسته الان رقیب هستیم. اما هیچگاه رقابت بر رفاقت غلبه نخواهد کرد.

پ.ن۵: پرهام عزیز؛ کاش ما رو با کسانی که.....مقایسه نکنی. همچنان عزیزی.

پ.ن۶: اگر در مورد قوانین سوالی داشتین در خدمتم.

پ.ن۷: ایلیا جان ممنون بابت جنبه ای که نشون دادی.

پ.ن۸: آها راستی؛ ایلیا جان متوجه حرفتون نشدم. میشه توضیح بدی؟ یه بحث فنی داشته باشیم لااقل.

پ.ن۸: دفعه بعد با لینک های جذاب میام.

پ.ن۹: اکبر داداش بخواب که امشب کارت دارم.😜

• ببخشید شما؟؟😂😂😂

افتخاراتت چی بوده قربونت برم من ؟🙂

چرا این چند سرور اسپید ترایی که بازی کردم هنوز هیچی ازت نه شنیدم نه دیدم؟؟

جز اینکه یکی دو سرور پیش بود فک کنم اومدی کل کل کردی تو فروم آخرشم دیوار شدیو محو شدی تو افق🙂

جالب اینجاست که ای ارم نمیشناختمت🙂

یه مثالی میزنم برات بیشتر جا بیوفته قضیه واست

یادته بچیا رو یه فرش فوتبال بازی میکردیم؟دریبل و لاییم میزدیم تو اون فضا

الان که چند سالی گذشته واسه من ۲۰ سالی میشه از ده سالگی هم حساب کنی تورو نمیدونم بعید میدونم ولی انقدر باشه سنت بخاطر ادبیات و لفظت

الانم میتونی رو همون فرش ۹متری فوتبال بازی کنی؟

تو بزرگ شدی یا اون کوچیک شده؟؟

دیدم دنباله پلیر شاخص میگردی در صورتی که نه میشناسمت نه چی؟؟

چیزیم ازت نشنیدم😁

اصلا هم دوست نداشتم ریپلیت کنم که یوقت شاخص نشی عزیزم🙂 ولی امان از این دل مهربون

🙂

پ.ن:محمد توهمی تبریک بعد از چند سرور بلاخره سنت شکنی کردی و نوشتارتو درست کردی😘😁 دوست دارماااا همشهری با معرفت

پ.ن:میگن ناتارا بعد از سالیانه سال سکوت بلاخره صداشون در اومده🙂

شاکین از بچه هایه اس دبل میگن چرا به همه پیشنهاد متا دادین به ما ندادین؟😁

البته گفتم جایه نگرانی نیستا پاش بیوفته پیشنهاد میدن😆

• شما عکس از قوانین تراوین میذاری

ما عکس از همرای شما

kheft_gartal_q3ml.jpg

مرسی از علیرضای عزیز بابت خفت قشنگش

خلاصه مارو تو اخبار نشون میدن

شمارو کجا؟تو پی ام سی؟

مونده تا برسی:))

پ.ن:اینم گذاشتیم یکم فضای خاله زنکی فروم جنگی شه

پ.ن:گروه سایپا سواران به زودی تقدیم میکند :))

پوریای ولی گفت که صیدم به کمند است

از همت داوود نبی بخت بلند است

افتادگی اموز گر طالب فیضی

هرگز نخورد اب, زمینی که بلند است

• سلام و عرض ادب خدمت همه ی شما عزیزان و بزرگواران

فرهاد جان بنده چیزیو وارونه نشون ندادم ، لطفا در به کار بردن عبارات دقت کنیم و هر تهمت و هر توهینی که به ذهنمون میرسه رو به این و اون نسبت ندیم !

بر فرض اینکه بنده در اون شرایط با شمال شرق نپ کرده باشم . آیا در همین سرور پیش جنوب شرق با شمال شرق نپ نبست ؟ اونم دقیقا زمان کتیبه ها و باعث شد شمال شرق تموم تمرکز خودشو بزاره رو کتیبه های جنوب غرب ! زمانی که از شمال شرق به من خبر رسید که جنوب شرق اومد و نپ کرد میدونی من بهشون چی گفتم ؟ گفتم من در جریان این نپ بودم و با من هماهنگ شده بود ، در حالی که جنوب شرق اصلا با من هماهنگ نکرده بود و بعدش زنگ زدم به کسری و ازش خواستم یه توضیحی بده که چرا چنین تصمیمی و بدون سوال پرسیدن از من گرفته .

در اون سرور کذایی جنوب غرب در چه شرایطی با شمال شرق نپ کرده بود ؟ در شرایطی که میخواستم یه جلسه بین تموم ساید ها برگزار بشه و برای اینکه بتونم اون جلسه رو تشکیل بدم مجبور شدم یک آتش بس اعلام کنم . حالا چرا اینقدر به اون جلسه اصرار داشتم ؟ که ای کاش هیچ وقت اون جلسه تشکیل نمیشد ... همیشه تو ذهن خودم فکر میکردم اگه لیدر های 4 ساید با هم تصمیم بگیرن و در مورد مولتی و بالانس سرور با هم ، هم نظر بشن دیگه فروم از این حالت زشت خودش خارج میشه !

من قبول میکنم که باید با جنوب شرق و شمال غرب هماهنگ میکردم و بعد چنین آتش بسیو اعلام میکردم . اینجا مقصر من بودم و قبول میکنم . واقعیت اینه ما از دست همدیگه عصبانی شده بودیم و هی تو خودمون ریختیم و با همدیگه حلش نکردیم . من عصبانی بودم از دید بالا به پایین شما به سایدم و میخواستم به زور اون جلسه رو بزارم و برای همین بدون هماهنگی اتش بس داده بود و شما هم وقتی شنیدید چنین آتش بسی اعلام شده ، عصبانی شدید و به جای اینکه با ما حلش کنید تو اون جلسه تموم رشته های منو پنبه کردید ... حالا من مونده بودم با یه سری آرزو های برباد رفته و تهدیدی که هضمش برام سنگین بود ...

واقعیت اینه فرهاد جان ، همه ی ما به اندازه ی خودمون در این جریان مقصریم . شاید اگه همون موقع که من حس کردم دارید از دید بالا به پایین به ساید ما نگاه میکنید با شما موضوعو مطرح میکردم این اتفاق نمیفتاد ، شاید اگر شما جای عصبانی شدن و تهدید کردن قبل اون جلسه موضوعو با من مطرح میکردید این اتفاقات نمیفتاد ... و هزاران شاید دیگه ...

قطعا ناراحت ترین فرد در این موضوع من هستم چون واقعا دوست ندارم چنین کینه ای در دل کسی بمونه و این ربطی به بازی نداره و بلکه دارم در مورد خارج بازی صحبت میکنم ، که اگه اینطور نبود سرور پیش نمیومدم که با جنوب شرق متا کنم . سرور پیش متا کردم صرفا بابت یک چیز و اونم از بین رفتن اون کینه ها و دشمنی ها ولی خب نشد ... با متا و دوستی که اون قضیه حل نشد ، به امید اینکه با جنگ در این سرور اون قضیه حل بشه ... گاهی وقتا برای تشکیل یک دوستی نیاز به یک دعوای مفصل داری ...

یا حق

یوسف

• سلام و عرض ادب مجدد

عمو رضای عزیز میدونی که بنده برای شما احترام خاصی قائلم ، هرچی باشه شما از من بزرگترید و من همیشه گردنم در برابر بزرگتر از خودم از مو باریک تره .

عمورضای عزیز ، اینکه شخص شما اصلا مولتی نمیزنید شکی توش نیست . اما خب قبول دارید که تو ساید شما هم مولتی وجود داره ؟

من اصلا هیچ شخصیو خطاب قرار ندادم بلکه دارم کل سرورو خطاب قرار میدم ...

من خطابم به شما نبود که اگه اینطور بود قطعا اسم شما رو میاوردم . من منظورم دقیقا کل سرور بود .

دوستانم در جنوب شرق ، معتقد هستن اکانت مولتی با اکانت متخلف فرق داره ! معتقدن اگه ما یک اکانت بسازیم و اونو رید بدیم خلاف قوانین نیست و نباید بن بشه ، ولی اگه ما یه اکانت بسازیم و دور واندر ده بزنیم بدعت بدیه که ادمین داره میزاره و اون اکانت ها باید دیلیت بشن . من هم عرض کردم اگر چنین چیزیو قبول دارید بهتره قوانین برای همه ی اکانت ها اجرا بشه و تموم اکانت های متخلف از نظر قوانین تراوین بن بشن . نباید بین اکانت مولتی که رید میشه با اکانت مولتی که ده زده دور واندر تفاوتی قائل بشیم ... عرضم درسته یا خیر؟

یا حق

یوسف

• سلام علی جان دلم برا بازی باهات خیلی تنگ شده<3

خیلی کارش قشنگ بود بعد از چندین حمله که با دست خالی بک خوردن نیرو ها و طرف جاخالی داد.

پلیر بعد از حمله اول باید دف ثابت رو میچید که اشتباه کرد و بالاخره بعد از چند روز علیرضا تونست خفتشو تمیز انجام بده:thumbup:

ولی بهت قول میدم نمیزارم این لینک ها یه طرفه باشه و به زودی با لینک هایی با دست پر از Nw میاییم تو فروم

بدرود

• یک بار شمال غربو بزنی باید سه تا بخوری، این فعلا دو تاش

سومیش رو هم میذارم تا چند دقیقه دیگه

.

اسکات رو 😂

در مورد محمد توهمی هم بگم که من تو همین تراوین باهاش آشنا شدم و باید بگم وقتی اون دوستم آقا افشین اون اشتباه رو کرد تو اون سرور و دف فرستاد روی اکانت اکبر در صورتی که من اصلا روحم خبر نداشت ناموسن و همه تقصیرها گردن من ابراهیم افتاد اون سرور و من از محمد کوچکترین بی احترامی ندیدم اونموقع خودشم می‌دونه چقدر دوستش دارم