تاپیک اعلام آمادگی سرور لیگ قهرمانان با سرعت 2x

• پویاجان توو جی پی واتساپ که ما هستیم صحبت از اسپید بودن این سرور بود که 3ایکس یا 5ایکس بودنش مشخص نبود

اینکه در ترواین تعداد نفرات مهمه شکی درش نیست ولی این سایت قوانینش خودشو داره با آی آر و کام فرق داره محدودیت زیادی نیست گلد ارزونه یه جورایی اصلا اسمش تراوین نیست

تعداد پلیر تاثیر داره باید ببینی اون تعداد چه توانایی هایی دارن همین سرور آخری که تازه تموم شده که همرهای بالای 20ک کاتا رومن میخورد به واندر 1لول میوفتاد امیرحسن و سامان و کاوه 3نفری حدود 40.50 میل دف کشیدن شما تا حالا این حجم دف و توو آی آر یا کام با اون همه تعداد پلیر دیده بودی؟ یا ممد زد میاد با هر اکانت 8تا همر واندرزن میکشه شما یکم هزینه کنی ممد زد 80تا همر واندرزن بهت تحویل میده حالا بازم فکر میکنی تعداد پلیر خیلی تاثیرگذاره؟

در کل ما تصمیمونو گرفتیم این سرور بازی نمیکنیم ایشالا عمری باقی بود سرور بعدی

• سلام

کسری جان ما با کسی اعم از گرگ،شیر و....پیمانی بستیم برای بازی در سروری؟

ما که روباه هستیم به گفته شما،شما که گرگ هستید چرا دو سرور باختید به روباه ها؟یا تفاوت گرگ و روباه رو نمیدونید یا خود بزرگ بینی دارید یا......

دو سرور قبل 3 به 1 تو بدترین شرایط لیدری و بهم ریختگی ربع مثل بعضیها حذف نکردیم موندیم و بردیم،سرور پیش 2 به 1 واستادیم و بردیم دیگه از چی باید بترسیم؟

دو تا سرور هست دارید با اس دبل متا میبندید و میبازید اخرش هم تمام تقصیرهارو میندازید گردن اس دبل کم کم دارم به این نتیجه میرسم که شما متا میکنید که در صورت باخت گردن گیر داشته باشید!!!!

در هر صورت امیدوارم وقتی ان ای اعلام امادگی کرد تو سرور بعدی به همین شدت مشتاق بازی و کری خوندن باشید!!!!

• سلام به همه دوستان گل و قشنگم

بازگو کردن اتفاقات گذشته به نظرم چندان جالب نیست و توصیه می کنم این بحث رو ادامه ندهیم به چهت این که برخی از فلاسفه به همراه گروهی از دانشمندان علم فیزیک جهان را بازتابی از آن چیزی می داند که در ذهن ما می گذرد

برابر این تعریف که استیون نان ‏‎(Steven ‎Nahn)‎‏ و دیوید تانگ ‏‎(David Tong)‎ اخیراً مویداتی از فیزیک برای آن اورده اند که به نوعی خواب چوانگتسی را تایید می کند ( مراجعه شود به علامه گوگل ) هر کس با دیدگاه خود جهانش را می سازد و خارج از توهماتش زندگی نمی کند

هر چند این نگرش با دیدگاه باور مندی (خصوصا تشیع) در تضاد است اما نمونه ای از این رفتار را مطابق اشاره امام هومن عزیز در طول دو سرور گذشته شاهد بودیم

پس اساساً با توجه به این منطق و به زبان ساده مولانا وقتی هر کسی از ظن خود یار ما می شود مباحثه در این موارد عموما راه به جایی نمی برد

بهتر است اجازه دهیم هر کسی در جهان خود ساخته خود عشق کند ! نه ؟!

اما از سوی دیگر وقتی در مبحثی از اشخاص نام برده می شود این حق برای اونها وجود داره تا دیدگاه خود رو مطرح کنند و با اشاراتی نسبت به خدشه دار کردن پرده های جهان طرف مقابل اقدام نمایند

از این روست که در خدمت شما هستم ای یوسف عزیز و برای من این بحث چنبه شخصی ندارد

یک اصل اساسی در گفتمان های انسانی وجود داره که توسط هیچ پژوهشگر حوزه های انشان شناختی رد نمیشود و همواره مورد تایید انسان شناسان بوده که بیان می کند " زمانی که فرد در موضع ضعف قرار می گیرد و خود را به شدت زیر فشار احساس می کند کلام خود را با مغالطات منطقی آغاز می کند"

برای صحت گذاره بالا می توانید از علامه گوگل کمک بگیرید.

حالا ربط این مطلب با صحبت شما یوسف عزیز در چیست ؟! و اساساً شما از چه مغالطه ای استفاده کردید ؟!

هر چند اینجا کلاس منطق نیست و ما هم اصول تفکر نمی آموزیم اما از آنجایی که حضرت امام هومن را مورد خطاب قرار دادید بر خود لازم می دانم کمی تا قسمتی روشن گری نمایم:

دو سرور پیش زمانی که صحبت از تشکیل متا بود اولین مذاکره کننگان طرفین چه کسانی بوند ؟!

یقیناً من و شما صحبتی با هم نداشتیم و جنوب غرب ابتدا درخواست مذاکرات خود را از طریق فرهاد و هومن مطرح کرد حقیر حافظه دقیقی ندارم اما اگر اشتباه نکنم اولین جلسه هم در روم هومن عزیز برگزار شد ( همون جلسه ای که اون دوست شما می گفت اونی که شما می خواید اسمش نپ نیست پس چیه !)

که از جنوب شرق من فرهاد و هومن حضور داشتیم و امید بزرگوار به دلیل مشغله ای که داشتند حاضر نبودند و اولین جلسه سری تشکیل متا بود!

پس شما یقیناً هم مومن رو میشناسید هم از جایگاهش در اس ای مطلع هستید کما این که چندین بار در جلسات سرور گذشته به گرمی با ایشان صحبت کردید و خواستید که در مواردی اعلام موضع کنند.

اینجاست که شما مغالطه حمله به شخص یا Ad Hominem Fallacy را در آغاز کلام خود در دستور کار قرار می دهید ( و بدون این که بدانید به افراد آشنا به مبانی منطق نشان می دهید که کاملاً در موضع ضعف قرار دارید و از نفوض کلام طرف مقابل حراس دارید)

"مغالطه حمله به شخص عبارت است از نفی کردن ادعایی یا استدلالی با طرح بعضی ویژگی‌های شخصیِ کسی که از آن ادعا یا استدلال حمایت می‌کند.

به‌عبارت‌دیگر اگر کسی در پاسخ به استدلال یک نفر، فارغ از محتوا و کیفیت استدلال او به دیدگاه‌ها، مشخصه‌های شخصیتی، علایق، جنسیت، سوابق، رفتارها و دیگر موارد غیرمرتبط در زندگی او اشاره کند، دچار مغالطه حمله به شخص شده است."

پس پیشنهاد می کنم بر اعصاب خود مسلط باشید یک لیوان آب یخ میل کنید و با آرامش پاسخ ایشون رو بدید با این رفتار یقینا صداقت شما بیش از پیش زیر سوال خواهد رفت

1) در جلسه ای که بنده و آقا حسین کینگ بالا و ایرج جان حضور داشتن هیچ کودوم از شما عزیزان حضور نداشتید ! اما جهت روشن شدن مطلب عرض میکنم که در اون جلسه کذایی جناب حسین کینگ بالا لیدر محترم متای ما فرمودند « اگر به هر دلیلی زیرمتا بکشید ، شک نکنید که شمال شرقو بی خیال میشیم و از رو جنوب غرب رد میشیم » و بنده هم اونقدر بی غیرت نیستم روی ساید خودم که بمونم و بگم اخی ما ترسیدیم ، قطعا در این مورد ما زیرمتا میکشیم تا ببنیم چطور میخوان از روی ما رد بشن .

یا حق

نمی خواهم موارد شما رو با جزئیات پاسخ بدهم در مورد پر حرفی بالا هم حس می کنم دانستن چنین مطالبی خالی از لطف نیست و برای مخاطب و خواننده ی تواند ارزش مند باشد وگرنه اطاله کلام نمی کردم.

در خصوص این جلسه و مطالبی که عرض شد خدمت شما عرض کنم که شرایط دو سرور پیش برای همه روشن است و در فروم همان سرور ها هم صحبتش شد تاریخ نامه های درون اتحاد شما مبنی بر عدم درگیری با شمال شرق و شرایط و ویژه گی های خاص سرور برای علاقمندان قابل رجوع و مطالعه است و مطلب جدیدی نیست که نیاز به توضیح داشته باشه

هر کسی ابهامی در خصوص خلف وعده و عدم صداقت شما دارد می تواند مطالب مطرح شده در تاپیک سرور های قبل را مطالعه بفرماید. آن چه اظهر من الشمس است تزویر و دورویی ربع متبوع شما در سروری است که به آن اشاره کردید.

و از انجایی که همیشه راستی و صداقت در مقابل دروغ است بنده عرض می کنم که وعده حسین کینگ بالا از رگ کردن به شما نزدیک تر است و همان گونه که در سنت اللهی گاهی تحقق وعده با تاخیر صورت می پذیرد تحقق وعده صادق این بنده کمترین خدا هم مشمول زمان شده است اما هرگز در اصالت آن تردیدی وجود نخواهد داشت و از صادق جز سخن راست شنیده نخواهد شد.

2) تیم ما نشون داد صرفا به خاطر برد حاضر نیست زیرمتا بکشه که اگه اینطور بود سرور پیش باختو تو کارنامه خودمون ثبت نمیکردیم و باز هم زیرمتای خودمون میکشیدیم !

یعنی حتی در شرایط سرور گذشته هم به این موضوع فکر کردید؟!

هیچ فرد عاقل صاحب منطقی راهی رای تحقق چنین فراری را برای شما و تیمتون متصور نخواهد بود پس خواهشاً ماست ریخته رو نذر امام زاده نفرمایید چون احساس می کنم دارید به اصل قدرت تحلیل ما توهین می فرمایید.

سپاس ناکم

مورد سوم هم در همان تاپیک دو سرور قبل بهش پرداخت شده و تکرارش به شدت خالی از لطف است! بهتر است شما خود را پروانه ای نبینید که به انسان نگاه می کند و به جایگاه انسانی برگردید ( مراجعه شود به اول پست)

4) سرور پیش به جرات میتونم بگم بالای 90 درصد ساید بدون مولتی بازی میکردن و کسی که بلده بشماره قطعا ازش انتظار میره فرق ساید با مولتی و بی مولتیو متوجه بشه !

5) شما اینقدر در لاک تهمت فرو رفتید که حتی جملات منو نمیخونید ! عرض کردم در اندگیم به شما 25 همر تحویل دادیم ، هیچ جا نگفتم همر های ما رنک یک تا 25 سرور بودن ! متاسفانه در تراوین امروزی هیچ ارزشی به نحوه بازی طرف قائل نیستن و فقط به اعداد نگاه میکنن . همر اکانت Hfatahi73 با حجم 400 کی گرزی 110 کی تی کی و 40کی رمر بدون حتی یک عدد رید از مولتی ساخته شده بود و شما متاسفانه نمیخواید این چیز ها رو ببینید !

نگاه ها به بازی تراوین متفاوت است اما فراموش نکنیم که این بازی بازی آمار است و خروجی که مشاهده می کنیم حاصل و نتیجه بازی ماست

سطح بازی ما و انتظارات ما از خودمان است که رضایت و عدم رضایت ما را از عمکرد خودمون مشخص می کنند

این که شما از عمل کرد خودتان راضی هستید به نوعی نمایان گر نظر هومن خواهد بود این عمل کرد از دید شما بسیار قابل دفاع و مثبت است اما از دید ایشان بسیار قابل نقد هست و ضعف بسیاری دارد که این ریشه در سطح نگرش طرفین به تراوین است

به این ترتیب نقد اینجا متوجه هومن عزیز است که از شما انتظاراتی مطابق با استاندارد های خودشان یا به نوعی استاندارد های معمول بازی تراوین دارند

ایشان باید در حد خودشما از شما انتظار داشته باشند و به نظرم جا داردکه از شما عذر خواهی کنند.

مورد ششم هم از نظر بنده مطلب قابل پاسخ گویی نیست وامیدوارم فتوحات شما ادامه دار باشد.

باشد که رستگار شوید

• سلام خدمت همه دوستای گلم اصلا دوست ندارم وارد بحث یا چیزی بشم ما متا کردیم یا هر چیزی باختش گردن من اصلا چیزی تغییر میکنه نه همون نتیجه اس پس حرمت رفاقتامون نگه داریم این بحث ادامه دادانش خوب نیست خوب یک سرور که هیچ ده سرور یه ساید واندر صد کنه یا نکنه باید به هم بپرین برعکس همه ی بازی های دیگه که بیرون از بازی همه دوستن باهام تو این بازی هیچ دوستی ندیدم کینه از هم گرفتینه که چی بشه اخه خوب اخرش بعد همتون شاکی که پلیر تراوین کم شده خو یه خواننده از بیرون بیاد پیاما فروم سرور پیش با الان چک کنه فرار میکنه میگه اینا دیگه کین

پ.ن. قصد توهین و جسارت به کسیو ندارم روش زده اعلام امادگی برا سرور اتی هر کی امد خوش امد هر کی نیومد سرش سلامت دیگه این کارا چیه اخه

پ.ن. اگه قراره تیمی اشتباه نکنه اون تیم روبرو چجور باید ببره همتون بزرگایی منی ولی برد باخت دو سر این بازی بدرد نخوره

• سلام و عرض ادب خدمت شما

این قسمت وعده صادق !

و از انجایی که همیشه راستی و صداقت در مقابل دروغ است بنده عرض می کنم که وعده حسین کینگ بالا از رگ کردن به شما نزدیک تر است و همان گونه که در سنت اللهی گاهی تحقق وعده با تاخیر صورت می پذیرد تحقق وعده صادق این بنده کمترین خدا هم مشمول زمان شده است اما هرگز در اصالت آن تردیدی وجود نخواهد داشت و از صادق جز سخن راست شنیده نخواهد شد.

جناب حسین کینگ بالای عزیز

بنده هم کاملا با شما موافقم که هرکسی در جهان خودش زندگی میکنه اتفاقا چند وقت پیش صحبت های کارل سیگن در مورد ابعادو گوش میکردم و اونجا به خوبی در مورد تفاوت دنیای دو بعدی و سه بعدی با ذکر مثال توضیح میده .

علی ای حال انسان ها با دیدگاه های خودشون جهان دورشونو میسازن اما چیزی که مهمه اتمسفر این جهانه ، جهانی که اتمسفرش از تعصب و تنفر پر شده باشه باعث میشه افراد اون جهان حرف های خودشونو وحی منزل قلمداد کنن و حرف های بقیه رو فارغ از حق یا غیر حق بودن دام های شیطان بدونن .

شما اینقدر در منطق خودتون گرفتار شدید که بدون توجه به متن صحبت من صرفا کلماتو کنار هم میچینید تا بتونید به نتیجه ای که میخواید برسید .

لطفا نسخه ای که جهت ارامش اعصاب برای بنده تجویز کردیدو یک بار خودتون امتحان کنید و بعد شروع به پاسخ کنید !

وعده ی صادق شما چیزی بود که باید همه میدونستن ، بله شما وعده داده بودید که اگر جنوب غرب به هر دلیلی از متا خارج بشه شمال شرقو بی خیال میشید و از روی جنوب غرب رد میشید ، این همون وعده ای بود که هر لیدری که ذره ای روی ساید خودش غیرت داشته باشه یک ثانیه هم زیربار چنین تحقیری نمیره .

ممنونم از شما که تایید کردید چنین وعده ای در اون جلسه دادید و حالا برای همه روشن شد که من از چی حرف میزدم !

فقط وقتی در ذهن خودتون چنین وعده ای دارید بهتر بود سرور پیش با ما متا نمیکردید و به دنبال تحقق وعده خودتون بودید و این حرفو سرور پیش میزدید و پنهان کاری نمیکردید و سر سفره ی ما با خنجر نمی شستید !

موفق و موید باشید ان شاالله

یا حق

• سلام و عرض ادب خدمت بزرگان

قبلا اعلام امادگی کرده بودم ولی به دلیل تداخل امتحانات دانشگاه با شروع سرور و حضوری بودن امتحانات به دلیل مقطع این سرور 7 روز دیر تر شروع میکنم .

دوست داشتم این سرور به خونه برگردم و در خدمت ساید ان ای باشم اما متاسفانه هیچ تیمی تا الان اعلام

امادگی نکرده و این سرور در خدمت تیم بزرگ کاپیتان هستم و فکر نکنم بزرگان تیم ساید مشخص کرده باشن .

(اما درباره سرور قبلی که بحث داغه )

من سرور قبلی در خدمت ساید اس دبل بودم . یکی از بزرگان گفتن آقا یوسف عزیز گفتن ما مولتی بازی نمیکنیم اما دروغ از آب در اومده .

سرور پیش ساید اس دبل مولتی نساخت تا اونجایی که بنده اطلاع دارم ولی به دلیل این که چند نفر از لیدر ها

قبل و بعد کتیبه ها رفتن و با رفتنشون چندین پلیر هم بازیو ول کردن .

اکانت های این دوستان افتاد دست ساید . و از اونجایی که پلیر کم بود و همه مشکل تایم داشتیم چند تا از این

اکانت ها رفتن تو لیست غارت.

درباره این که دوستان میگن چرا بعضی از تیم ها نمیان و میترسن . خب طرف باید ببینه تیمش تایم داره یا نه .

مثل سرور پیش که بعضی از دوستان وسط راه ول کردن و یکی از دلایل اصلی ضعف ساید اس دبل بود .

خوشبختانه این سرور سیستم کنفدراسیون هستش و دیگه شاهد اون حجم از دفاع های غیر عادی نیستیم .

私は救いを求めません

• با سلام

اول از همه باید بگم بخدا ما هم وقت آنچنانی نداریم خواستیم یه سرور بیایم زدو خورد کنیم برد و باختشم مهم نبود فقط دوست داریم بازی جذابی داشته باشیم.

مورد دوم

همه میدونن که تیم ما کلا اسپید بازه از همه سرور هایی که بازی کردیم فقط یکیش دو ایکس بوده

من طبق تفکری که توی ذهن خودم داشتم فکر میکردم این سرور سه ایکس خواهد بود و وقتی ادمین تاپیک رو ایکس باز کرد خیلی تعجب کردم ادمین نگفته بود که سه ایکس میزاره ولی خب طبق روال که ما معمولا سه ایکس میایم گفتم احتمالا سه ایکس ران میشه که با کلی اعتراضاتی که انجام شد فهمیدیم اکثریت سرور دو ایکس میخوان

و اما بحث اصلی

دانیال جان ببخشید انقدر سریح میگم اما چون میخوام این بحث رو روشن کنم میگم

زمانی که من شدیدا پیگیر این بودم که سرور سه ایکس باشه حرف های شما به گوشم رسید به این مضمون که اگر دو ایکس باشه شما میاین!!

بعد الان میگین چون سه ایکس نشده نمیاین؟ داستان چیه ما میگیم سه ایکس شما میگین دو ایکس بعد ما به دو ایکس راضی میشیم شما میگین نه سه ایکس؟

ما از خدامونه سرور سه ایکس باشه

بیشتر از این باز نمیکنم موضوع رو و منتظر پاسخ میمونم تا ادامه بدیم ببینیم چه خبره.

پ ن: عشقی دانیال جان دل به دل راه داره <3

با احترام

• با سلام خدمت همه دوستان عزیز

اگه خدا بخواد ما هم این سرور میام در خدمت

۴تا ساید بازی میکنیم.

( در یکی از سایدها دفساز هستیم و بقیه رو برای خراب کردن ساید مزاحمتون میشیم )

هدف از بازی ام فقط و فقط بازی خیلی کثیف خواهد بود.

بلاخره بازی کثیف هم خودش ی نوع سبک بازیه

تو این چندتا سرور هم شاهدش بودیم .

درکل میخوام بگم که این سرور کاری میکنیم

که آرزوی خواب آرام و بدون لاست رو داشته باشید.

خودتون رو خسته نکنید

ریپلای جواب داده نمیشه

چون ما حرفامون رو تو بازی میزنیم.

البته اوناییکه میشناسن میتونن تماس بگیرن :D

• درودی بی کران به همه دوستان عزیز💓

خب تیم Avenger هم این سرور حضور داره امیدوارم که مثل سرور قبل بتونیم در تزریق کردن آدرنالین به سرور موفق عمل کنیم. این سرور ما در کنار تیم بزرگ و دوست داشتنی کاپیتان حضور داریم و امیدوارم که مفید واقع بشیم. ساید رو فعلا مشخص نمی‌کنیم ولی قطعا هرجا تیم کاپیتان رجیستر کنه ما هم اونجاییم . امیدوارم که برای همه سرور خوب و جذابی بشه💓

پ.ن از تیم ها درخواست حضور در این سرور رو دارم که به ما هم خوش بگذره🥰

پ.ن از همینجا هم از تک تک پلیرهای ساید دوست داشتنی se تشکر میکنم و اینکه دلم برا تک تکتون تنگ شده امیدوارم همتون این سرور حضور داشته باشید. 💓

Avenger team

• سلام به دوستان عزیز

به امید خدا ساید ان دبل از نظر تعداد پلیر اوکی شد و این سرور با قدرت تمام در خدمت دوستان هستیم و امیدوارم امید عزیز و پارسا گل اینقدر اس ای رو قوی ببندن که بتونیم یه رقابت زیبا و هیجان انگیز با هم داشته باشیم

کوچیک همه ناصر

برای تشخیص زنده یا مرده بودن یک انسان به شرف او نگاه کن نه به نبض او .

• سلام دوستان

اگر عمری بود این سرور تیم تایگرز در ساید شمال غرب استارت می زنه. امیدوارم در کنار دوستانمون از تیم کلاهبرداران و بقیه رفقا سرور خوبی پشت سر بگذاریم.

پ.ن: با توجه به اتفاقات سه چهار سرور پیش و اون باگ معروف نیرو؛ چند سرور نبودیم ولی ظاهرا شرایط بهتر شده، فعلا با بخشی از تیم استارت می زنیم ببینیم چی میشه.

پ.ن بعدی: متاسفانه به دلایلی که نیاز نمی بینم توضیح بدم؛ نشد درخدمت ساید محبوبم جنوب غرب باشیم. براشون آرزوی موفقیت می کنم‌.

پ.ن آخر: آرش کاپیتان کجایی داداش؟ دلم تنگ شده برات.

• درود به همگی

اول از همه جا داره از همه دوستانی که اعلام حضور کردن تشکر کنم

ساید ان ای بنا به دلایلی نمیتونه اعلام حضور کنه بی زحمت به روش بازی با کلمات و تحریک کردن دیگران انجام ندین چون نمیان

اونجایی که اون دوست بزرگوارمون فرمودند ما هم مشکل زیاد داریم ولی میایم باید خدمتتون عرض کنم :

نه برادر بزرگوار اینجوری ها هم که شما میگی نیست اکثر دوستان سنی ازشون گذشته و سابقه طولانی در بازی تراوین دارن همه مون میدونیم تراوین تایم میخواد باید وقت بزاری براش

نمونه اش خود من سرور قبل با اینکه بازی برای ما تمام شده بود و بردمون تقیبا حتمی شده بود مجبور شدم بازی رو بیخیال بشم و به مشکلاتم برسم

این حرف ها رو نزنید زشته

همه که دغدغه اون دوستمون رو ندارن بنده خدا فقط از ساعت 9 تا 12 ظهر میومد بازی میکرد بعد از گروه خارج میشد اکانتش رو بچه های ما میچرخوندن دیگه ببینید چه اوضاعی بوده :D:D:D

پس به حریف ها تون که داخل بازی هستن احترام بزارید

با کمی وقار و متانت باخت سرور قبلی رو بپذیرید و بهونه نیارید8)8)8)

با تشکر از همه دوستان

• سلام خدمت همه دوستان عزیز

تیم کاپیتان با افراد اصلی بعد چند سال دوباره دوره هم جمع شدیم تا یه سرور دیگه رو شروع کنیم تا اینجا که ارش عزیز داداشم علی سجاد سامان اشکان تصمیم گرفتیم این سرور باشیم کنار بقیه دوستا و قوی تر از قبل یه سرور خاطره ساز داشته باشیم

حرف زیاده ولی تا عمل فاصله است

هنوز سرور استارت نخورده کلی داستان هست ولی ایشالله که جوری که دوستان میخوان بشه(:

فعلا تیم کاپیتان هیچ سایدی رو انتخاب نکرده ولی تهش جا نبود خودمون یه سایدیم(: بچه ها زیادن 👍

• با سلام

قرار بر این شد که تیم Caterpillar آخرین سرور اش رو با تیم کامل بیاد بازی کنه این سرور

تشکیل شده از آقا حامد 2teee

عرفان شقاقی که مسئول 15 گندم تیم amordad بودن

و آقای رضا Motivated و آقا حمزه که از دوستان تیم Motivated هستن با هم بازی کنیم

اگه اسم Caterpillar رو نمیدونین چی هست یک ابر شرکت بزرگ تو آمریکا هست تو ماشین های سنگین که تو جهان اولین هست

تیم ما با تیم capitan همکاری می‌کند

با تشکر

شهریار Caterpillar

• اگه اسم Caterpillar رو نمیدونین چی هست یک ابر شرکت بزرگ تو آمریکا هست تو ماشین های سنگین که تو جهان اولین هست

حاجی اگر نمیگفتی کترپیلار چیه ما در جهل مرکب ابدالدهر میماندیم. 😂😂😂

مرسی که مارا از ظلمت جهل رهاندی.

پ.ن: بچه ها اسم تیم ما bella ciao هست‌. اگر نمیدونید bella ciao چیه باید بگم که ماهم نمیدونیم دیدیم قشنگه گذاشتیم 😂😂😂

• سلام خدمت دوستان

انشالله این سرور با چندتا از بچه ها در یک ساید جدید شروع به بازی میکنیم .

احتمالا در ساید شمال شرق استارت بزنیم .

پ.ن : ایمان کجایی دادااااش

• حاجی اگر نمیگفتی کترپیلار چیه ما در جهل مرکب ابدالدهر میماندیم. 😂😂😂

مرسی که مارا از ظلمت جهل رهاندی.

پ.ن: بچه ها اسم تیم ما bella ciao هست‌. اگر نمیدونید bella ciao چیه باید بگم که ماهم نمیدونیم دیدیم قشنگه گذاشتیم 😂😂😂

به به سلام هومن عزیز اکانت :

bella ciao

بله بله چرا نشناسم مگه کسی هم هست که خاطرات شیرین سرور ۲ایکس قبل شمارو به یاد نیاره . حالا من توجه شمارو به این عکس جلب میکنم البت کاتا شو ادیت کردم

اگر بقیه دوستان هم فراموش کردن به یاد بیارن و اکانت شما رو بهتر بشناسن .

پ.ن یاد بگیریم دیگران را مسخره نکنیم

پ‌.ن چقدر بد که آدما گذشته درخشان خودشونو زود فراموش میکنن