نقد و بررسی سرور 1 ایکس راند 2 | آغاز 6 شهریور 1399 |

• سلام و درود به ساکنین سرور ۱

اول خسته نباشید میگم به همه ، خصوصا اون عزیزانی که مسوول جمع آوری کتیبه ها بودن.

همگی میدونیم کار سخت و خسته کننده و ملزم بیخوابی کشیدنه و جای خیلی کمی واسه خطا و اشتباه داره .

نکته بعدی اینکه ، همونطور که از اول هم مشخص بود ، اون ربعی که دائم دیگران رو متهم به زمینه سازی برای بازی کثیف در مورد کتیبه ها میکرد و مشخصا ربع جنوب غرب که وکیل و ویراستارش با فریاد و هوار ، متای شرق رو متهم میکردن که میخواد دست به بازی کثیف بزنه ؛

خودشون مرتکب اولین حرکت خلاف عرف و به شدت کثیفی شدن و کتیبه از متای شرق پرواز کرد.

یادتون باشه ، همیشه هر وقت دیدید شخص یا اشخاصی ، دائم دیگران رو به بازی کثیف متهم میکنند ، خودشون از همه بیشتر به این صفت آلوده هستند.

بله ، تبادل کتیبه بین ربعهای متا یه حرکت طبق عرف و پسندیده ست که از قدیم هم بوده و کسی هم بهش معترض نیست.

اما از زمین تا آسمون فرق هست بین تبادل و قرض دادن کتیبه ، بین دو کوارتر در طی سرور ،

و پاس دادن کتیبه حتی کمتر از ۲۴ ساعت بعد از گرفتنش از ناتار !

مشخصا با نقشه و پلن قبلی کار کثیفی کردید.

حالا هر چقدر دوست دارید توجیه کنید و خودتون رو گول بزنید ، ولی واقعیت عوض نمیشه.

پ.ن : تغیر رویه مدیر فروم و رسیدگی جدی ترشون رو به این تاپیک به فال نیک میگیرم.

امیدوارم دیگه شاهد اشارات رکیک و متلکهای جنسی از جانب مش قاسم و دایی جان ناپلئون جنوب غرب نباشیم.

کلکل و رجزخونی میتونه شدید و تلخ و تند و بی رحمانه و ...باشه ، ولی چون خلاف قوانین نیست پس قابل تحمله ،

اما هیچ توجیهی برای اشارات رکیک و متلکهای جنسی وجود نداره ، خصوصا توسط لیدری که از ابتدای سرور در حال تعریف و تمجید از خودش !!! و از ادب و تربیتش هست !

ولی کلا خوش گذشت

تیرداد

, I Thought I knew It All

, But I Was Wrong

! Again

پست 2 بار ویرایش شده،, آخرین بار توسط T!rDaD: اشکال نگارشی ().

• سلام به همه دوستان،

شرح اتفاقات این سرور خیلی طولانی هستند و ما سکوت کرده ایم، بسیار به بچه های لویال توهین کردید، تهمت های ریز و درشت زدید، به کسانی که چندین نفر کارگر و کارمند دارند گفته شد زندگیتان رو با گلد تراوین میگذرونید! همرهای زیادی روی اکانت های اتحاد لویال لانچ کردید، بی احترامی هایی زیادی به کلیت اتحاد لویال کردید، به ما برده گفتید، ماجرای همرهای آریامهر را به ما نسبت دادید، در صورتی که الان بسیار از بچه های آریانا حقیقت داستان را متوجه شده اند و سکوت کرده اند!

تا حد ممکن سعی کردیم مقابل همه این اتفاقات سکوت نماییم، تا حد ممکن!

صبر کردیم تا شخصیت و عملکردمان را درون بازی نشان بدهیم، بدون دیوار کردن همرهایمان در خاک شمال شرق!

الان نتیجه عملکرد ما رو میتوانید در خزانه ها ببینید، حتی بعد از این عملکرد همچنان با ذکر دلایل غیر منطقی سعی میکنید زحمات مارا نادیده بگیرید؟

اتحادی که قرار بود در یک هفته حذف شود، الان مفیدترین کتیبه های شمال شرق را دارد،

نگران کتیبه های شمال شرق نباشید، نگران انسجام شمال شرق باشید،

نگران همرهایی که روی ربع خودتون بلند کردید و میکنید باشید،

نگران این باشید که بازنده این بازی فقط شمال شرق است،

هیچوقت برای جبران اشتباه دیر نیست، اما تکرار اشتباه نتیجه ای بدتر از دفعه اول خواهد داد ،

علت اختلافات شمال شرق چه کسی است؟

چه کسی کوچکترین اختلافات را که میتوانستیم با چند دقیقه صحبت محترمانه حل کنیم را به مشکلات بزرگ و لاینحل تبدیل کرد ؟

چه کسی در جلسه ی رای گیری متا، جواب انتقاد محترمانه آقا تورج رو با لحن بد و زننده داد؟ آیا همه شما حضور نداشتید؟ برای شما احترام به سن و سال فقط یک طرفه ست؟ آقا تورج در آن جلسه نیاز به احترام نداشت؟ آیا 30 ثانیه حرفهای آرام آقا تورج نیازمند 3 دقیقه پرخاشگری بود؟ شما وجدان دارید؟ انصاف دارید؟ مرام دارید؟ اگه در جلسه بودید و حرف من رو تایید نمیکنید، یعنی هیچکدام را ندارید.

تا حالا فکر کردید چه کسی مانع یکپارچه شدن شمال شرق بوده است؟ و آقای مازیار از ترس چه چیزی مانع یکپارچه شدن شمال شرق شده است؟

تا حالا فکر کردید کسی که اولین اتک روی لویال گذاشت و با منم منم داخل فروم به این کار افتخار کرد الان داخل سرور حضور ندارد ؟ تمام آن تعجیل برای زدن لویال ، به غیر از تنفر و عقده های شخصی علیرضا ایران از سرورهای قبل بود؟

تا امروز خیلی صبر کردیم، خیلی! ولی این آخرین مرحله ی صبر ماست،

امیدوارم دوستان به خودشان بیایند و فکر کنند، این اتفاقات ، این سیاست های اشتباه، این عملکرد ضعیف از سوی چه کسی است؟

هیچگونه پاسخی به جواب ها و متلک شما به این پست داده نخواهد شد، اینها فقط حرفهای تل انبار شده ی پلیرهای لویال در چندین هفته ی گذشته هستند.

اگه مرام ندارید، اگه انصاف ندارید، اگه دنبال صداقت نیستید، حداقل وجدان داشته باشید و فقط فکر کنید.

به امید یکپارچگی شمال شرق، مانند بقیه ربع ها

وحید پارتیزان

• سلام

اول یه تشکر از ماهان احسان ارمین لقمان اشکان مسعود رضا سعید و بقیه بچه ها که زحمت کشیدن در جمع کردن کتیبه ها وقت گذاشتن

دوم دیشب ما روی هرچی کتیبه توی جنوب غرب و شمال غرب بود لانچ بودیم + جنوب شرق و این حجم از لانچ به نظرم واقعا اعصاب فولادی میخواد که بچه ها تونستن از پسش بر میاد ( دمتون گرم )

سوم اینکه روی شمال شرق چه لانچ بودیم چه لانچ نبودیم تاثیری در ماهیت قضیه نمیکرد و کتیبه ها پرواز میکرد! چون کلینر در شمال شرق موجود بود و مشکل زدن کتیبه ها فقط تایم کاتا بوده و نا همگون افتادن اونا بود

چهارم لینک زدن کتیبه های شمال غرب برای لیدر های سایدش فرستاده میشه ، امیدوارم جنوب غربم اینکارو انجام بده :)

اما در اخر خوشحالم تمام فضا سازی ها راجب ما با شکست مواجه شد و هیچ کتیبه ایی به صورت نامردی وارد ساید ما نشد و کسی که تعیین تکلیف میکرد واسه من خودش زودتر از همه دست به اینکار زد که واقعا مهم نیست

وقتی که پلیرشون همر رنک 5 رو نمیتونه نگه داره 10 تا جنگ اموزم داشته باشن فرقی به حالش نمیکنه:)

در اخر نفس عمیق بکشید که رید ما 3 میلیاردو رد کرد :دی 2 هفته دیگه تارگتمون 5 میلیارده :دی

• سلام

خسته نباشید میگم به همه بچه ها,عالی بود,

توجه داشته باشید که اصل پتانسیل لویل کامل به نمایش گذاشته نشده و تازه شروع بازی است که براش برنامه ریزی صورت گرفته

لویال توانایی بلند کردند همه کتیه ها رو داشت؛حتی تمایل زیادی داشتیم کتیبه هایی دوست و همسایه کناریمون به امانت بلند کنیم و بعدش بهشون تقدیم کنیم

ولی چون اون حریمی که لیدر محترم شمال غرب مشخص کرده بود؛به خودمون این اجازه ندادیم چه بسا خیلی افسوس هم خوردیم دوستان شمال غربی ،اجازه دادند ساید های دیگه کتیبه های با ارزششون رو بلند کنند

البته مشخصه وقتی بنای بازی کیثیف در دستور کار امرداد باشه,به هیچ عهد و تعهدی هرگز پاینده نخواهد بود

و این اصل با توجه به اماری که گرفته شده, همیشه از سوی امرداد اجرایی شده

چقدر بچه ها تا صبح حرص خوردند بابت کتیبه هایی که به صورت نامردی از سایدشون بلند شد,.

به این کار نه زرنگ بازی میگند نه برنامه ریزی شده و نه هیچی,اساس حقارت و ضعف شدید امرداد است؛ که به این شکل و این سبک بازی در دستور کار خودش قرار میده (در هر سرور)

از لجن مالی یه ساید از سوی جیرهخواران که همه پتانسیل اون ساید رو از بین می برند تا مولتی رید دادند واسه اینکه بگه من خیلی شاخ هستم

در کل بچه های لویال استقبال می کنند از هر کسی که دلش, با ساید ان ای است و هر کسی که دلسوز این ساید است با افتخار زیر یک پرچم حاضر هستیم تا اخر سرور در کنار هم قرار بگیریم

از همینجا به اون دسته از دوستانی که کم کم به این باور می رسند اون عده ای که به عنوان لیدر خودشون رو مطرح کردند,و تمام پتانسیل ساید از بین بردند

دیگه نباید بیشتر از این اجازه بدیم پتانسیل ساید رو کامل به لجن بکشند

ما میتوانیم در کنار هم دوباره ان ای رو بسازیم

و پیشنهادم به اون اقایان , با یک تصمیم درست و منطقی از خودتون یک اسم به یادگار بذارید که فردا روزی دوباره خواستید بازی کنید,اجازه بازی بهتون داده بشه و نگند ساید خراب کن هستید و نبود شما در ساید از بودنتون بهتره

نکته:

اینکه میتوانستیم همه کتیبه ها بلند کنیم ولی اینکارو نکردیم دلیل داشت ,که این دلیل هم به زودی متوجه خواهید شد

بازی تازه شروع شده

• ابراز تاسف برای شمال شرق و تشکر از ادمین عزیز بابت آن بن شدن اکانت فرومم (هستیم در خدمتتون اگه قهر نکنید)

در ابتدا تبریک میگم به شمال غرب، جنوب شرق، جنوب غرب و تیم لویال بابت عملکرد قوی که از خودشون نشون دادن

و تسلیت میگم به تیم اریانا(دف سازان امرداد) بابت اثبات کامل قضیه ناتوانی لیدری این ساید چه در مدیریت اکانت ها چه در انجام و مدیریت پلن ها و چه در زمینه ی برنامه ریزی و جمع کردن کتیبه های شمال شرق

قبلا گفتم و در ادامه باز هم میگم ساید شمال شرق (اریانا + لویال)پتانسیل بسیار بالایی برای اند گیم دارن اما با مقایسه ی عملکرد تیم اریانا (88 درصد شمال شرق) و مقایسه ی عملکرد تیم لویال (12 درصد شمال شرق) در بحث کتیبه ها و پلن ها و حتی قبل از اون، یک کودک 6 ساله هم متوجه انچه که در تیم اریانا میگذرد میشود

پ. ن: توی این مدت شاهد بودم که عده ای افسار گسیخته شروع به دادن القاب زشت در فروم به اعضای لویال و جنوب غرب کردن که در صورت تکرار وقایع چاره ای جز برخورد با این دوستان به صورت بستنی وارانه نمیبینم (امیدوارم ایندفعه باز قهر نکنید تا 2 هفته فروم نیاید)

پ. ن:دم بچه های لویال گرم که با وجود اون حجم از حملات به صورت لفظی و عملی برای ساید خودشون احترام قائل بودن و همری رو روی پلیر های بی طرف شمال شرق بلند نکردند و نتیجه رو روز 100 بازی دیدیم که جز رو سیاهی برای مازیار با اون کارنامه ی پربار چیزی به جا نخواهد گذاشت

درک این مطالب ذهنی اگاه و روشن میخواهد

پ. ن:

تحلیل و بررسی نحوه ی توزیع کتیبه ها در ادامه برای دوستان شرح خواهد شد

پوریای ولی گفت که صیدم به کمند است

از همت داوود نبی بخت بلند است

افتادگی اموز گر طالب فیضی

هرگز نخورد اب, زمینی که بلند است

• «...لقمان گفت:«هم اکنون ساز و برگ سفر بساز و مرکب را آماده کن تا در طی سفر پرده از این راز بردارم.» فرزند لقمان دستور پدر را به کار بست و چون مرکب را آماده ساخت لقمان سوار شد و پسر را فرمود تا به دنبال او روان گشت. در آن حال بر قومی بگذشتند که در مزارع به زراعت مشغول بودند. قوم چون در ایشان بنگریستند زبان به اعتراض بگشودند و گفتند:«زهی مرد بی رحم و سنگین دل که خود لذت سواری همی چشد و کودک ضعیف را به دنبال خود پیاده می کشد.»

«در این هنگام لقمان پسر را سوار کرد و خود پیاده در پی او روان شد و همچنان می رفت تا به گروهی دیگر بگذشت. این بار چون نظارگان این حال بدیدند زبان اعتراض باز کردند که:«این پدر مغفل را بنگرید که در تربیت فرزند چندان قصور کرده که حرمت پدر را نمی شناسد و خود که جوان و نیرومند است سوار می شود و پدر پیر و موقر خویش را پیاده از پی همی ببرد.» در این حال لقمان نیز در ردیف فرزند سوار شد و همی رفت تا به قومی دیگر بگذشت. قوم چون این حال بدیدند از سر عیب جویی گفتند:«زهی مردم بی رحم که هر دو بر پشت حیوانی ضعیف برآمده و باری چنین گران بر چارپایی چنان ناتوان نهاده اند در صورتی که اگر هر کدام از ایشان به نوبت سوار می شدند هم خود از زحمت راه می رستند و هم مرکبشان از بارگران به ستوه نمی آمد.»

«دراین هنگام لقمان و پسر هر دو از مرکب به زیر آمدند و پیاده روان شدند تا به دهکده ای رسیدند. مردم دهکده چون ایشان را بر آن حال دیدند نکوهش آغاز کردند و از سر تعجب گفتند:«این پیر سالخورده و جوان خردسال را بنگرید که هر دو پیاده می روند و رنج راه را بر خود می نهند در صورتی که مرکب آماده پیش رویشان روان است، گویی که ایشان این چارپا را از جان خود بیشتر دوست دارند.»

«چون کار سفر پدر و پسر به این مرحله رسید لقمان با تبسمی آمیخته به تحسر فرزند را گفت: این تصویری از آن حقیقت بود که با تو گفتم و اکنون تو خود در طی آزمایش و عمل دریافتی که خشنود ساختن مردم و بستن زبان عیب جویان و یاوه سرایان امکان پذیر نیست و از این رو مرد خردمند به جای آنکه گفتار و کردار خود را جلب رضا و کسب ثنای مردم قرار دهد می باید تا خشنود وجدان و رضای خالق را وجهۀ همت خود سازد و در راه مستقیمی که می پیماید به تمجید و تحسین بهمان و توبیخ و تقریع فلان گوش فرا ندهد.»

دروازه را می توان بست ولی دهان مردم را نمی توان بست

• هر سروری بازی کنید تضمین می دهم که تک تک این پست ها و این عکس ها رو به عنوان ساید فروش و کتیبه فروش خواهیم گذاشت ،

هر سرور برید خوشحال میشیم کل عکس هارو بذارید تا همه شمارو بشناسند و در همون روز اول بازی؛

تکلیف شما مشخص کنند,

مطمئن باش از سرور های دیگه؛بخوای بگی من از روز 60 بازی اومدم تو سرور که شروع شد به زدن هم سایدی و هر چیزی که در دهنم خارج شد به زبان اوردم لایق خودت بود به دوستان چسبوندی

و یکی از عواملی بودم که باعث شد پتانسیل یک ساید از بین ببرم ؛ببین چه جوری شوتت می کنن از اون ساید بیرون

یعنی هیچ سایدی شمارو راه نمیدند به غیر همین امرداد؛البته اینم بعید میدونم؛جزء اینکه یکی ضامن شما بشه در اون ساید

یعنی اینقدر حقارت واسه خودتون خردید ....

حرفها تکراریه,

سنگ پا قزوینم نیست؛یه چیز دیگه,اصلا قابل گفتن نیست

ولی هر چیزی به زبان نیار بدور از شخصیت ادمی است

باشه؟

ولی اینم لازم میدونم بگم,یکی از دلایل بهم ریخته شدن ساید,همین نوع ادبیات و برخورد ها بود,توهماتی که از سوی مازیار و محمد علی به شما تزریق شد

محمد علی که میگف من دو تا سردار می فرستم در مغازه وحید (انگار انها بیکارن یا شغلشون اینه بی افتند تو مغازه یکی , با خودشون ببرند ,البته فکر کنم سرباز اشتباه گرفته بود)

اونم از مازیار , که داد می زد من سر افعی بریدم , یا اون یکی که میگفت( اره ) یا اون یکی ایه میخوند اعوذ من تورجم رجیم ( که همچیز به سخره می کشه)

یا اون اقای با شخصیت که اینجا یه جور حرف می زنه تو وات ساپ یه جور دیگه که این( اره )بود میکشیدی خون می اومد,نمی کشیدی بازم خون می اومد

خیلی موضوعات وجود داره بخوایم یکی یکی بگم خودش یه کتاب میشه

شما بعد 60 روز اومدی از داستان ها بی خبری

شما نمیدونی از روز 30بازی مازیار اومد چند روز قبل امدنش برنامه متا با امرداد بسته بود؛یعنی همه برنامه ریزی هاشو انجام داده بود

بگذریم,

این عملکرد اون اقایان ,بهتر نیست دیگه تمومش کنید؟

بهتر نیست مدعیان کلاسیک باز بیشتر از این ابروریزی نکنند؟

اقایان برید ,برید اجازه بدید بقیه که دوست دارند واسه سایدشون بازی کنند با خیال راحت و اسوده بازی کنند

اجازه بدید اندک ابرویی که براتون باقی مونده,حفظ بشه؛

پست 2 بار ویرایش شده،, آخرین بار توسط NATAR_time: دخالت در امور مدیریتی - ویرایش شد ().

• سلام

اولا خسته نباشید میگم به تمام دوستان در سرور و یک خسته نباشید به تمام دوستان شرق که برای جمع کردن کتیبه ها زحمت زیادی کشیدن و اما چند مطلب:

به دلیل خوش شانسی و یا اینکه بعضیها چون سابقه بازی در اسپیدترا داشتن و محل ظاهر شدن کتیبه ها رو به تجربه میدونستن و دهکده های خودشون رو در نزدیکی اون موقعیت بنا کردن از اول سرور فاصله تعدادی از کتیبه ها به اکانتهای لویال بسیار نزدیک بود عملا گرفتن کتیبه ها برای ما غیر ممکن شده بود هرچند ما اتکهای خود رو زدیم اما کاملا مشخص بود که نخواهیم رسید فاصله ها هم به نوبه خود جالب بود:

جنگ اموز 1 خانه

منحصر 7 خانه

احمق 7 خانه

مرتاض 8 خانه

زدن این کتیبه ها با این فاصله فکر نکنم نیاز به برنامه ریزی انچنانی داشته باشه.(بماند که برای پاکسازی منحصر هم بسیار دچار زحمت شدند و فقط 8 دقیقه قبل لند ما کتیبه بلند شد که باعث تعجب بود)ضمن اینکه زدن کتیبه با اکانت داخل اتحاد شرق و خروج اون اکانت از اتحاد و ورودش به لویال واقعا افتخار داره؟

من قبلا هم گفتم زدن و داشتن کتیبه به منزله برد بازی نیست وسیب رو به هوا که بندازی هزار چرخ میخوره تا به زمین برسه

پ.ن:شکر خدا همه چیز تو این سرور از رقیب دیدیم از زدن همر اریامهر به ناتار تا زدن کتیبه با اکانت داخل اتحاد لطفا کار دیگه ای هم از دستتون برمیاد کوتاهی نفرمایید!!

بازهم در اخر از تمام زحمتکشان اتحاد شرق نهایت تشکر خودم رو اعلام میکنم

با سپاس

• من سلام میکنم خدمت همه دوستان

اگ شما همرای دیفالتو ب دیوار نمیزدید با پلن های شلغم ترشی . شاید نتیجه بهتری داشتید

درمورد اسپید ترا اولین بار بود اکثر بچه های لویال اسپید ترا بازی کردن خواهشا توجیح نکن محل کتیبه هارو .<Xچیپسو ماست میل بفرما

شما که سر مارو زدین اقا مازیار متاسفانه نمیدونستید اون مار نبود اژدهای هفت سری بود که حالا حالا هست در خدمتتون حتی با پاپ صفر:whistling::whistling:

اما در مورد اکانت رضا زد پی ان

صاحب اصلی اون اکانت دوست من بود بعد این اختلافات ایشون ترجیح داد نباشه و اکانتو داد ب رفیقش و تنها لطفی ک در حقش کردم کندم دادن به همرو و کاتاهاش بود . بالاخره بی طرف بود و همری رو ما لانچ نکرد و ماهم تو یه ساید بودیم

تنها کاری ک از اکانت خواستیم بکن لانچ هیرو بود

ن همری لانچ کرد ن پلن لانچ کردن داشته:saint:

اقای بدی که این بحثو راه انداخته با 50 سال سن و زندگی بدی ک تاکید میکنم .تو زندگی واقعیشم هیچی نیس و میاد این بحثو بولد میکن:thumbdown::thumbdown:

توهم اینکه ایقد شاخید ک همه خیانت میکنن رو بندازید دور . ی بارم فکر کنید چقد بدرد نخورید تو این بازی:D:D:D

البته من پلی دادن اقا مازیارو ندیدم منظورم با فرشید هس و اینایی ک صدا توپ میدن و اثری از خودشون نیست

دفه بعد اگ مرد هستید و پست نیستید و مث پلن خفت کردن اکانت خودی توی تایم خوابش توسط نامردا عمل نمیکنید8)8)

درمورد همر اریامهر مدارکو واس من بفرستید من میزارم رو حذف اصلا:saint::saint:

درمورد اکانت زد پی ان هم همینطور اگ خواستید بفرستمم پی وی:evil::evil:

البته تو مرد بودن خیلیاتون شک هس...مرد بودن ب داشتن اندام و سیبیل نیس اونو هم بز داره هم بقیه جونورا:P:P:P:evil::evil:

پ.ن= اگ تونستید ی بار بگید ما خراب کردیم و خوب نبودیم کسی نمیفهمه نوبید پلیر اشتباه میکن8o

• خوب با سلام و خسته نباشید به تمام پلیرهای هر 4 ساید

این سرور وارد مرحله جدیدی از بازی خواهد شد و هجانی که 2 هفته اخیر از بازی به خاطر کتیبه ها گرفته شده بود به بازی خواهد برگشت

الان از مرحله 1/3 زمان تقریبی سرور سپری شد اما هنوز تقریبا 2/3 زمان باقی مونده و بسیار جذاب خواهد شد و به عنوان بی طرف در این جمله هنوز واسه قضاوت و داوری کردن خیلی زود هست باید دید در ادامه چه اتفاقاتی خواهد افتاد !

به کسای که در حال رجز خونی هستن پیش نهاد میدم بر گردن به عقب و سرنوشت این سرور و کسایی که حالا به هر دلیلی حذف کردن رو بخونن و بعد آب سردی نوش جان فرمایند و بیشتر به گفته های خودشون فکر کنن چون اینجا تمام پست ها ثبت میشه و بعد ممکنه باعث بار روانی زیادی خواهد شد باید ببینن میتونن این فشار رو تحمل کنن یا مثل کسایی که با کت و شلوار وارد شده و با لباس زیر در حال ادامه بازی هستن زیر بار این فشار متواری خواهند شد

نگهداری کتیبه و دف سازی و همر سازی مستلزم آیتم های خواهد بود که در ادامه بازی رو سخت خواهد کرد برای تمامی ساید ها و در اینجا ساید شمالشرقی (برادران و هم متایی های عزیزم ما) که شما میکوبیدش سرنوشت بازی رو به زیبایی با مدیریت مازیار عزیز عوض خواهد کرد اینو قول میدم بهتون

اندکی صبر سحر نزدیک است

هر که اول بنگرد پايان کار

اندر آخر، او نگردد شرمسار.

• واقع بینانه :

توهین کردن های مداوم دوستان به خودم رو نادیده میگیرم و می بخشم چون سن و سال و بچگی های دوستان رو درک می کنم ، در مورد زندگی بیرون از تراوین بهتر است حرف زیادی نزنیم ، همه ما در زندگی واقعی افراد دیگری هستیم با روحیات و مشخصات دیگری ، من هم همینطور ، سالهاست دارم تراوین بازی می کنم و تمرین کردم که دنیای این بازی با دنیای واقعی را با هم قاطی نکنم و می دانم که همه شما هم در زندگی واقعی افراد موفق و کاملی هستید

ما در تراوین مامور هستیم که برای تیمی که در آن قرار داریم مبارزه کنیم و بجنگیم ، پس صحبت از حق و ناحق این حرفها جای زیادی ندارد ، من از بچه های لویال حاج حسین رو می شناختم ، با حسین جان صحبت کردم ، با مازیار صحبت کردم و یک روز کامل برای رسیدن به صلح وقت گذاشتم و فکر می کردم که حل بشه که نشد !

نیش زبان و کنایه و استعاره و خیلی چیزهای دیگر را در همین فروم تراوین سالهاست تمرین کرده ام و می توانم براحتی بدون اینکه خط قرمزی را رد کنم افراد را تحت فشار بگزارم ، بعضی وقتها تند و بعضی وقتها آرام تر ، ولی اگر به کسی توهین کرده ام عذرخواهی می کنم ، مشخص است که توهین به شخصیت تراوینی شما انجام شده است و شخصیت واقعی شما برای بنده محترم و قابل احترام است .

دوستان لویالی عزیز ، کمی هم جوگیر شده اید ، کتیبه های گرفته شده آنقدر هم مهم نیستند ، خودتان هم می دانید که مهم نیستند شما هم کار شاقی نکرده اید ، کتیبه های چسبیده به خودتان را زده اید ، اشکالی ندارد ، خوش به حال جنوب غرب !

من فقط نفهمیدم در مقایسه جنوب شرق با جنوب غرب ، چرا جنوب غرب بهتر است ؟ والا ما شخصیت و پست های عزیزان را مطالعه می کنیم به نتیجه ای که شما رسیدید نمی رسیم ، با احترام عرض می کنم جنوب غربی ها بسیار درپیت هستند !:D

این همه اصرار شما برای ایستادن در مقابل امرداد بیشتر حالت بغض کودکانه دارد تا بازی تراوین ، بیشتر فکر کنید و دوباره ادامه دهید ، هفته دیگر شما هستید و ما و جنگ داخلی که شما راه انداخته اید ، همرهای کشاورزان خسته خدمت میرسند ، و ایندفعه دیگر توقفی هم نیست ، و هر چه دفاع کنید هم فایده ندارد چون دیگر برای ما هدفی به جز زدن شما در سرور باقی نیست و خواهید دید که آنطور هم که شما فکر میکنید نیست و روزهای خوش فعلی خیلی زود تغییر می کند ،

حتمن تاکید می کنم که فروختن کتیبه به جنوب غرب توسط شما بسیار کار زشت و ناپسندی بود و می تونوم و می کونوم شما بسیار حقیرانه به نظر آمد.

ما که این سرور به درخواست دوستان قدیمی آمده ایم و علاقه زیادی هم به آن نداریم ولی طبق عادت همه سرورها اهل رفتن نیستیم و خدمت شما خواهیم بود ، لذتی نمی بریم ولی هستیم و می جنگیم البته اگر از اول سرور بودیم حتمن و حتمن شمال شرق یکپارچه بود !

با همه این احوالات ، درخواست دارم همه فحش ها و بد و بیراه ها را به من بگویید شاید دلتان خنک شود8o

درخواست کوچکی دارم به سوال زیر جواب دهید :

بزرگترین اشتباه تیم ما پس از بازی کردن در یازده سرور تراوین دیوار شدن 10 هزار رعد پس از هفت خفت موفق بوده است ، صادقانه بفرمایید بزرگترین اشتباه شما در تراوین چه بوده است ؟

پی نوشت : وقتی همری از ما درحال زدن یکی از بچه های لویال بود ساعت 3:25 دقیقه صبح حاج حسین اون دهکده غیر کپ رو غارت کرد و عکسش را هم بعدن گذاشتند که تمام گندم را غارت کرده بود ، همر چهار ساعت بعد خورد و برگشت ، تعداد نیروها رند بود مثلن 10000 وقتی اتک خورد ( عکسش را گذاشتند ) حتی یک لاست وجود نداشت ، پس عزیزی که می نویسی حواست به لاست همر دهکده غارت شده باشه ، بدون حواسمون هست !8)

• بزگترین اشتباه ما رو دادن و شاخ کردن امثال تو به خاطر سن سال برای خودمون بود

دمتون گرم شما خیلی خوبید ما بد هستیم

اصلا هم کتیبه نزدیم کی گفته ؟

شما خوبید خداوکیلی از سنت خجالت بکش

دوست داری برای خودت توهم بخری ؟

خیلی تبر هستی مردونه اسکرین پست هات میگیریم میزاریم توی گروه بهت میخندیم اینارو نگه میداریم بعدن شاخ شدی خاستی بگی ماخوب بودیم این شات هارو بزاریم همه بخندن😂😂

همه رو برق میگیره مارو باطری

نمیدونم اریانا کسی نداره به جز این بیاد این جا خودش خراب کنه ؟؟

شاخ بودن توی فضای مجازی مثل پولدار بودن توی بازی GTA میمونه! :saint: :saint:

MONAKO مامور مخفی

• سلام و عرض ادب خدمت تمام خوانندگان فروم

اول از همه تبریک میگم به هم سایدی های عزیز. کتیبه های خوبی در جای مناسبی نصیب شما شد و متاسفانه منجنیق های ما بال نداشت که کتیبه ای که از 1 خانه تا 8 خانه با شما ها فاصله داشت رو بلند کنند. البته اکثر کتیبه ها نزدیک شماها بود ولی خوب نداشتید یا نتونستید بلند کنید ولی مهم ها رو بردید.

از یک رو ناراحتم چرا که اکثر این کتیبه ها یا دیر به دست ما میرسه یا پر میکشه به ساید متاتون که خیلی آزار دهنده است. از یک رو خوشحالم چرا که شمال شرق کتیبه هاشو خیلی زود بلند کرد و این کتیبه ها در ساید شمال شرق استفاده میشه. یکی اینجا اومد با فونت بزرگ نوشت دهان را میشه بست ولی...

واقعا موندم بعد از این همه ضد شمال شرقی که شما بازی کردید با چه رویی این حرف رو میزنید. دست مانی پارتیزان درد نکنه که حذف کرد رفت. واقعا فهمیدم اون برای شمال شرق میخواست بازی کنه. دست میلاد درد نکنه، مطمئن شدم میخواست برای شمال شرق بازی کنه (البته ای کاش ضرر رو به حداقل میرساندند و بازی میکردند و یا اکانت را میسپردند) دست خیلی های دیگه که خاکشون شمال شرقه درد نکنه، برای این ساید دارن بازی میکنن. متاسفانه امثال حاج حسین و نوری هم برای شمال شرق میخوان بازی کنن ولی توی دام امثال حسین TNT افتادند که خاکشون جنوب غرب بوده و دوست های صمیمیشون جنوب غرب هستند. کارنامه شما به شدت سیاه است، این سرور به اندازه ده ها بازیکن بدنام شما کارنامه ی خود را پر کردید.

تبریک میگم به هم اتحادی های خوبمون که تونستند بیشترین کتیبه رو بردارند.

پ.ن: پست خیلی ها توی این فروم رو من نمیبینم. از هم اتحادی های عزیز خواهش میکنم به این مسیر بپیوندند و تماما لویال را توقیف کنند تا پست ها رو نبینند.

شب خوش

ماورای باورهای ما،

ماورای بودن ها و نبودن های ما

آنجا دشتی‌ست...

فراتر از همه ی تصورات راست و چپ

تو را آنجا خواهم دید.

• به دلیل خوش شانسی و یا اینکه بعضیها چون سابقه بازی در اسپیدترا داشتن و محل ظاهر شدن کتیبه ها رو به تجربه میدونستن و دهکده های خودشون رو در نزدیکی اون موقعیت بنا کردن از اول سرور فاصله تعدادی از کتیبه ها به اکانتهای لویال بسیار نزدیک بود عملا گرفتن کتیبه ها برای ما غیر ممکن شده بود هرچند ما اتکهای خود رو زدیم اما کاملا مشخص بود که نخواهیم رسید فاصله ها هم به نوبه خود جالب بود:

جنگ اموز 1 خانه

منحصر 7 خانه

احمق 7 خانه

مرتاض 8 خانه

حاج اقا اینارو باید بری تو تیم اسپیک شمال شرق بگی نه اینکه بیای اینجا واسه ما داستان ببافی گل من ,ما که همه مختصات کتیبه هارو ارچیو داریم چرا اخه درجا میزنی !این حرف های شما میدونی به درد چه زمانی میخوره؟الان پایین خدمتت میگم

سرباز دف ساز اریانا در تیم اسپیک :اقا مازیار چرا بعد از لانچ ها ناتار ها برای ما توی نقشه به شکل قهوه ای درمیان؟

مازیار جان:ببین پسرم ما تمام تلاشمونو کردیم ولی اینا همه اسپیدترا باز بودن و میدونستن کجا کتیبه ظاهر میشه و از شانس ما 8 تا از کتیبه هامون یه جا دم در خونه ی دهکده های لویال افتاده و در حال تلاش برای برداشته شدنشون هستیم اما تایممون نمیرسه و احتمالا اون رنگ قهوه ای ناتار برای تسلیت و تسلیه خاطر شماست عزیزان

سرباز دف ساز اریانا در ادامه:اقا مازیار چرا از همر اکانت x و y برای زدنشون استفاده نمیکنیم اونا که نزدیکن تایمشونم میرسه

مازیار جان :پسر گلم همر x و y رو متاسفانه در پلن شلغم و گل کلم از دست دادیم و دیوار شدن

سرباز دف ساز اریانا با سماجت در ادامه: ولی اخه اقا مازیار ...

مازیار جان :بسه دیگه پسر جان من سنم بیشتر از این حرفاس بشینم سوال های واحیه شمارو جواب بدم من نوم اندازه شما سنشه ,شما با این سوالات معلومه فقط قصدت فنگ انداختن تو سایده و از طرف جنوب غرب خریداری شدی ,ایشون رو فارم کنید دوستان

چهار تا نوچه دور مازیار جان: الله اکبر ,الله اکبر وای اگر مازیار حکم جهادم دهد :|

شاید خنده دار به نظر برسه یا حتی ترسناک ولی مکالمات تقریبا واقعی بود از تیم اسپیک شمال شرق با کمی طنز تلخ

با احترام عرض می کنم جنوب غربی ها بسیار درپیت هستند

بسیار عالی که با احترام عرض کردی گلم ,این نشون دهنده ی پیشرفت و تکامل در شخصیت شماست (حتی در 50 سالگی) خوشحالم که تراوین این مقدار تاثیرات مثبت روی شما گذاشته که دیگه با احترام بی احترامی میکنی :))

بابت بی احترامیت میخواستم بهت کارت قرمز بدم فرشید جون ولی چون اولش گفتی با احترام و با احترام بی احترامی کردی با مشورت دوستان کارت زرد رو بهتون میدم

در صورت تکرار کارت قرمز دریافت میکنید و یهو دیدی با احترام بهتون بستنی تقدیم کردیم (با احترام البته بخش احترام واقعا مهمه )

دوستان لویالی عزیز ، کمی هم جوگیر شده اید ، کتیبه های گرفته شده آنقدر هم مهم نیستند ، خودتان هم می دانید که مهم نیستند شما هم کار شاقی نکرده اید

اره بابا منم از دیروز همینو هی میگم

کی گفته اصلا کتیبه انبارو جنگ اموزو چکمه و چشمانو مرتاضو احمق منحصر و اینا مهمه از همه اینا مهم تر چیه فرشید جون؟

افرین! نیت
    والا منم از دیروز هی میگم شما کار شاقی نکردین, رفقا باورشون نمیشه :))

خوشحالم که شما با بنده تو این مورد هم نظری چون واقعا کتیبه مهم نیس داداش

مهم نیته

ولی حاج اقا یه سوال کوچولو :چرا شما که نیتتون پاکتره هر روز ازتون کم میشه و ازون طرف به تیم لویال اضافه میشه ؟

یه سوال دیگه :وقتی یه پلیر از تیم اریانا که از جریانات پشت میزتون خبر دار نیست میاد و ازتون میپرسه چرا ما با داشتن 10 برابر اکانت های لویل نصفشونم کتیبه نزدیم همین جوابو میدی؟میگی کتیبه مهم نیس؟مهم نیته؟

واقعا اگه میشه بهم بگو چون واقعا کنجکاو شدم بدونم دارین چی کار میکنید :))

نکنه همراتونو الان که تاپ 10 پره دارین لانچ میکنید رو واندر جنوب شرق که بهتون کتیبه بدن ؟؟؟اره کلکا ؟؟

لینک اسکات واندر جنوب شرق به زودی ...

پوریای ولی گفت که صیدم به کمند است

از همت داوود نبی بخت بلند است

افتادگی اموز گر طالب فیضی

هرگز نخورد اب, زمینی که بلند است

پست 1 بار ویرایش شده،, آخرین بار توسط Alizkng ().

• این خوی استبدادی شما همه جا نمایانگر..توهینارو پیرمرد 50 تا 60 ساله شرو میکن و همگی ازش دفاع میکنید . ی نفر ضدتون حرف بزن بلاک میکنید

توی بازی میتونید اتک بدید ب مخالفاتون ولی اینجا مث دختر بچه ها بلاک میکنید:D:D:D:D

زشته داداش نا سلامتی مرد هستید فک کنم

شرف حسین تی ان تی و وحید پارتیزان چیزیه که من بشخصه بخاطرش از کل وقتم میزنم پس مطمعنا چیز کمی نیس

پ.ن =اینکه کتیبه جا ب جا شه چیز طبیعی هست .ساید متا هم اگ کتیبه لازم داشته باشیم اوکی میکن واسمون دمشون هم گرم

ولی بازم مارو بلاک نکنین تولوخداااا میگم کلاهبردار بستنی بیاره:P

• جنگ اموز 1 خانه

منحصر 7 خانه

احمق 7 خانه

مرتاض 8 خانه

هدفش صفر کردن همر این اکانت بود (بخاطر جای دهکده ها برای کتیبه منحصر ما خطرساز بود) صفر بشه

یه جورایی خیالمون راحت شد و فقط باقی مونده میشه حاج حسین که اونم نمیتونیم فعلا کاری داشته باشیم

سلام دقت کن ببین جملات بالا واسه همون شخصیه که افسار فکریتو دستش داده بودی و بهت تز میداد چه کنی و چه نکنی و الانم دوان دوان اومدی یه پستی گذاشتی ,که هی داری تو باتلاقی که خودت درست کردی فرو میری

یعنی گاهی حرف نزدن بهتر از حرف زدن است؛یا گندی می زنیم یا تری می زنیم یا امری صورت میدیم که به شکست منجر میشه یا باید پذیرایی اون شکست بود یا سکوت

اقا فکر نمی کنی این حرف زدنهاتون بیشتر داره ابرو و حیثیتت از بین می بره؟

فکر نمی کنی به اندازه ده سال ادعا داشتند تو تراوین و خدای سیاسیت این چیزا،کلا هی داری روز به روز بهتون میخندند؟

فکر نمی کنی کم کم دارند به این باور می رسند فقط بلوف می زدید و هیچی بارتون نیست؟

بارو کن اقای نوه دار

درسته ادبیاتم خیلی تنده؛ ولی بذار پای ناراحتی,بذار پایی اینکه افسار فکریتو دست یکی دادی ؛که باعث شده نوع بیانمون به این شکل باشه

باور کن خودمون هم راضی به این ادبیات نیستیم ؛ادبیاتی که امروز میتونست جایی دیگه استفاده بشه ,داره رو افرادی استفاده میشه که خیلی ها در گذشته احترام زیادی بهشون میذاشتند,الانشم همون احترام وجود داره ولی هی داره کم کم کمتر میشه

خب برسیم به نکته بالایی پست؛عرضم به خدمت حضرتعالی

شما مدعی بودید اکانت طاها رو زدید که کتیبه منحصر ( برای کتیبه منحصر ما خطرساز بود)  می بینی ؟همش ادعای تو خالی با این پستت و پست قدیمی که مدعی بوددید ما کلا خطر رو از بین بردیم تناقض داره

حالا این قسمت پست ببین ( جورایی خیالمون راحت شد و فقط باقی مونده میشه حاج حسین) اکانت حاج حسین اصلا تو پلن کتیبه نبود,نه حاج حسین

بلکه بیشتر اکانت هایی که همر دار هستند واسه هیچ کتیبه ای استفاده نشد

اصلا نیاز نبود؛ در همون حدی که برنامه داشتیم اکانتهای مدنظر استفاده شدند .بقیه کتیبه ها هم نخواستیم بزنیم

اگه میخواستیم ؛نهایت کتیبه ای که براتون می موند معماری کوچیک و بزرگ بود (البته منحصر رزیم سر یه اشتباه تایمی که پلیر نتش قطع شد بردید وگرنه همونم بهتون نمی رسید )

حتی چکمه کوچیکم قبل 3 ساعت میتونستیم بزنیم ,یعنی نخواستیم ؛حالا چرا نخواستیم؟؟ باز به وقتش میفهمید الان زوده اجازه بده بریم جلو به وقتش

این قسمت حرفهات نمیدونم چرا دوست داری یه جور وارونه جلوه میدی؟باور کن زشته بگم چرا دروغ میگی ,راضی نیستیم اینقدر شخصیت خورد بشه

جنگ اموز 1 خانه : جنگ اموز 1 خونه نبود بلکه 23 خونه بود ]که اکانت های شما بهش نزدیک بودند

منحصر 7 خانه :نخیر 13 خونه بود که باز اگه اون همرهای اریامهر و ریت و بقیه دیوار نمی کردید الان شما این کتیبه زده بودید

البته به غیر این باز همر اون دور بود ولی چرا نزدید ,واقعا جای تعجب داره ,اصلا بچه ها میگفتند اینا دارن چیکار می کنند؛خودمون هنگ بودیم از نوع عملکرد شما در کتیبه جمع کردند

احمق 7 خانه :10 خونه بود

مرتاض 8 خانه 12 خونه بود و در کنارش ؛ده اریامهر بود؛و بهتر بود جای انبار زدن از شمال غرب می رفتید همین مرتاضی بر میداشتید؛رونجر بود و ده اکانت دیگه

اقای نوه دار,

قبول کنید هیچ برنامه ای واسه کتیبه نداشتید ؛قبول کنید فقط طبل تو خالی بودید

بیشتر بچه های لویال بعد 3.6 ای ار این اولین سرور ورژن چهارشون بود یعنی اصلا اشنایی با این ورژن نداشتند

و همشون هم اولین سرور اسپید ترا بود

بعدش بارها به شما گفته بودند کدام مختصات کتیبه میاد

اصلا فرض بر این بگیر بهتون گفته نشد

چرا دوستای امردادیتون بهتون نگفتند؟ماشالله در همجای سرور ناتار چیف زده بودند و امار داشتند,یعنی بهتون نگفتند؟

اقا بهانه بذار کنار

با خودت رو راست باش

بگو نتونستیم و نتوانستیم و عذر خواهی می کنیم از همه ؛

بعدش برنامه بذار و همینقدر و همین اندازه ساید به گند کشیدید تمومش کنید ,یاد برید یا اگه می مونید, ساید جمعش کنید

ولی هر تصمیمی برای ادامه بگیرید دودش بدجور تو چشمتون میره

• متاسفانه امثال حاج حسین و نوری هم برای شمال شرق میخوان بازی کنن

صداتون است میگید شرط نپ و یکپارچگی ساید اینه نوری و حاج حسین باید حذف کنند و این دو باید حتما برند یا خورده بشند

حالا چی شد میگی اینها دلسوز ساید هستند؟خب تمام این درگیری ها و این موضوعاتی که امروز صورت گرفته بخاطر نوری و حاج حسین بود؛اگه همچین نظری داشتی چرا رودتر نخواستی اوکی کنی؟

ایرج کجایی اقای نوه دار بیا به این حالی کن نیاد اینجا اینقدر دروغ بگه ؛بسه دیگه

همین داستان رو واسه ایدین و مانی و دیگران هم صورت دادید و مجبور کردید از سرور برند

اگه امروز ایدین تو سرور می موند چقدر سطح فروم بالا بود؟چقدر سطح فنی فروم می رفت بالا؟این همه پست های کم اهمیت گذاشته میشد؟

اصلا وضعیت ساید به این شکل بود؟

شما همه افراد فراری دادید

چند تا اکانت بخاطر شما حذف کردن؟چند نفر اکانت هاشون واگذار کردند؟ چند نفرو با تهدید اکانت هاشون خریدید؟

اینا اگه تو سرور می ماندند این حال روز ساید بود؟

ببین الان دقیقا کتیبه ها تو کدام اکانت ها است؛ همون اکانت هایی که بهتون واگذار شد

یعنی از خودتون هیچی نداشتید همه از داشت های بچه های خودمون است

تمومش کنید اقا ،برید

نکته اخر: بهترین حرکتی که ما زدیم و باعث شد چند همر خرجش کنید

یه 300 گرزی بسازی و در کنارش 100دونه کاتا ،هی فیک بری و در نهایت کاری کنیم شما بیای همر بزنی و تو این ده دیوار بشید ؛بعد تو خیالت فکر می کردی همر پروندی

بعد همون اکانت میاد منحصر می زنه,کلا شما توهم می زدید دارید همر می پرونید

ولی ما در فکر این بودیم چطور کتیه هارو جمع کنیم

دلسوز بودند یا نبودن؛مسئله اینست

• سلام

اولا خسته نباشید میگم به تمام دوستان در سرور و یک خسته نباشید به تمام دوستان شرق که برای جمع کردن کتیبه ها زحمت زیادی کشیدن و اما چند مطلب:

به دلیل خوش شانسی و یا اینکه بعضیها چون سابقه بازی در اسپیدترا داشتن و محل ظاهر شدن کتیبه ها رو به تجربه میدونستن و دهکده های خودشون رو در نزدیکی اون موقعیت بنا کردن از اول سرور فاصله تعدادی از کتیبه ها به اکانتهای لویال بسیار نزدیک بود عملا گرفتن کتیبه ها برای ما غیر ممکن شده بود هرچند ما اتکهای خود رو زدیم اما کاملا مشخص بود که نخواهیم رسید فاصله ها هم به نوبه خود جالب بود:

با سپاس

سلام به همه عزیزان

مخصوصا بچه های خوش شانس

استاد چند تا سوال دارم

شما که اتک گذاشتید رو اکانت taha و دیوار شدید گفتید این اکانت رو زدید که خطر از دست رفتن یونیک رو از بین ببرید ....................

پس خوب تقریبا از جای کتیبه ها خبر داشتید ....... درسته ؟؟؟؟؟؟

مورد دیگه اکانت taha دقیقا تو دل اکانتهای شماست و تنها اکانت هم اتحادی نزدیکش حاج حسین هست .........

زحمت بکشید از برادر عزیزتون لقمان خواهش کنید یه نقشه از چیدمان اکانتهای شما اطراف من براتون بفرسته و ببینید تو دل اکانتهای شما کتیبه منحصر رو زدیم

هر چند اکانت taha چند وقت پیش پاکسازی اطراف خودشو شروع کرده بود و دیفالتاتونو پرونده بود اما باز هم به اندازه کافی اونجا اکانت دارید...

چه بسا بهترین اکانتهاتون اطراف ما هستند . ولی خوب بهونه تراشیدن .................

واقعا فکر نمیکنی یکی مثل لقمان میره چک میکنه میبینه بالای 10 تا اکانت اصلی اون اطراف دارید ....... واقعا با خودش چی میگه ......... نمیخنده به حرفات .......

حالا بخاطر متاتون نمیاد چیزی بگه شما رعایت کن دیگه ......

دنبال تحمیق بچه های خودتون هستی , یه موقع بچه های ج ش فکر نمیکنن داری اونهارو ........... فرض میکنی اه............. (سیاست مدار )

گذشته از همه این حرفها واقعا فکر نمیکنید وقت حذف کردنتون رسیده . بیاید با حذف کردن به ش ش کمک کنید .

واقعا برای همه ثابت شده هم نحوه بازی تون و هم لیدری کردنتون ... دیگه دنبال اثبات چی هستید .

حداقل با حذف کردن میتونید شانس پیروزی ش ش رو بالا ببرید .و بعد خودتونو به عنوان پلیرهای ش ش معرفی کنید .... و حالشو ببرید ...

• 1.خب یه نمونه از دلایل عدم موفقیت آریانای سابق در امور کتیبه!

فاصله زمانی استپ بدون کاتا: 1:16:47

که روی این پلن 11.5 ک استپ دیوار شد

پلن اشکبوس دیوارو ببوس

پلن چیف دهکده تازه چیف شده!

احتمالا این مقدار جلو زن به کارتون نمیومد برای جمع کردن کتیبه احمق منحصر؟ یا دیگر کتیبه ها؟

این یه نمونه کوچیکش بود که ازین نمونه ها زیاد هست، بگردین توی لینک های اتک های قهرمانانه! آریانا روی لویال!

به حرکت لویال میگن صبر استراتژیک و برنامه ریزی بلند مدت و اند گیمی، پس سعی در تخفیف (خفیف جلوه دادن) تلاششون نکنید و بهتره به اعمال و کردار خودتون بیشتر فکر کنید!

بارها هم گفتم لویال دوستان ما هستند، و فقط روی مپ تراوین با ما فاصله بیشتری دارند نسبت به هم سایدی هامون

بارها ثابتش کردیم و از لویال هم ادب و متانت و معرفت دیدیم، که همه این موارد دو طرفست.

2. به دنبال سارق در دایی جان ناپلئون

فاصله کاتا حدود 9 ساعت

زمان تسخیر: حدود 4 ساعت بعد از آزادسازی

پیدا کنید پرتقال فروش و زیر میز زن رو آقا تیرداد و بیاین حرکات ژانگلور در سطح فروم از خودتون متساطع کنید. احترام هست که احترام میاره و تیکه با خودش تیکه میاره، هر عملی عکس العملی دارد و هر گِل فشانی هم عواقبی دارد.

یکم فکر کن و مرور ببین کی شروع به توهین و شوخی های خاص کرد!

کور خود و بینای دیگران!

وکیل خود و قاضی دیگران!

این جملات آشنا نیست برات احیاننننن؟

#پویش مردمی لینک کاتا روی چشمان منحصر

# نه به لیدر سارق

- بازگشت داش علی به عرصه فروم رو تبریک میگم، عمو قناد اصلی ایشون هستند و شیرنی جات و بستنی جات مختلف دارند اگه خواستارش بودین حتما تحویل درب دهکده خواهیم داشت (علی دیگه چاره ای نبود :)))) )

-- به تیم تراوین پیشنهاد میکنم کتیبه سوهان منحصر هم بین کتیبه ها قرار بدن برای تیز کردن شاخ های کند شده!(بپا شاخت توی چشمت! نره) دیگه میشی اره به چشم!

--- سعی کنیم صمیمیت! فروم را دستخوش تلاطم نکنیم!

پست 1 بار ویرایش شده،, آخرین بار توسط ModeratoR: ضرب المثل زشت - دخالت در امور مدیریتی ().

• سلام

خدمت همه و داروغه های سرور :)

اصولا کسایی که پویش راه میندازن اولین کسانی هستن که خودشون پویش رو انجام میدن و بعد بقیه رو دعوت میکنن

بسم الله

#نه_به_سارق

3889-12-png

چجوری مرتاض بزرگ شمال غربو زدی ؟

دوم

وقتی قرار بود تو کار شمال شرق دخالت نکنی چطور شد کتیبه زدی ازش؟

#نه_به_شاه سارق

3890-12345-png

شاه سارق( سارقی که از سارق میزنه بهش میگن شاه سارق)

پ.ن: در اخرم من فکر نمیکنم به جنوب غرب مربوط باشه من چطوری کاتا زدم ؟ شما چیکاره هستید؟!

پ.ن: پویش راه انداختی انجام بده وگرنه پویشی که خودت انجام نمیدی رو واسه ما تو مکان عمومی نزار! وقت با ارزش مارو سر پست های بی محتوات تلف نکن :) برو نیزه دلاورتو شارژ کن