Posts by NATAR_time

متاسفانه امثال حاج حسین و نوری هم برای شمال شرق میخوان بازی کنن

صداتون است میگید شرط نپ و یکپارچگی ساید اینه نوری و حاج حسین باید حذف کنند و این دو باید حتما برند یا خورده بشند

حالا چی شد میگی اینها دلسوز ساید هستند؟خب تمام این درگیری ها و این موضوعاتی که امروز صورت گرفته بخاطر نوری و حاج حسین بود؛اگه همچین نظری داشتی چرا رودتر نخواستی اوکی کنی؟

ایرج کجایی اقای نوه دار بیا به این حالی کن نیاد اینجا اینقدر دروغ بگه ؛بسه دیگه

همین داستان رو واسه ایدین و مانی و دیگران هم صورت دادید و مجبور کردید از سرور برند

اگه امروز ایدین تو سرور می موند چقدر سطح فروم بالا بود؟چقدر سطح فنی فروم می رفت بالا؟این همه پست های کم اهمیت گذاشته میشد؟

اصلا وضعیت ساید به این شکل بود؟

شما همه افراد فراری دادید

چند تا اکانت بخاطر شما حذف کردن؟چند نفر اکانت هاشون واگذار کردند؟ چند نفرو با تهدید اکانت هاشون خریدید؟

اینا اگه تو سرور می ماندند این حال روز ساید بود؟

ببین الان دقیقا کتیبه ها تو کدام اکانت ها است؛ همون اکانت هایی که بهتون واگذار شد

یعنی از خودتون هیچی نداشتید همه از داشت های بچه های خودمون است

تمومش کنید اقا ،برید

نکته اخر: بهترین حرکتی که ما زدیم و باعث شد چند همر خرجش کنید

یه 300 گرزی بسازی و در کنارش 100دونه کاتا ،هی فیک بری و در نهایت کاری کنیم شما بیای همر بزنی و تو این ده دیوار بشید ؛بعد تو خیالت فکر می کردی همر پروندی

بعد همون اکانت میاد منحصر می زنه,کلا شما توهم می زدید دارید همر می پرونید

ولی ما در فکر این بودیم چطور کتیه هارو جمع کنیم

دلسوز بودند یا نبودن؛مسئله اینست

جنگ اموز 1 خانه

منحصر 7 خانه

احمق 7 خانه

مرتاض 8 خانه

هدفش صفر کردن همر این اکانت بود (بخاطر جای دهکده ها برای کتیبه منحصر ما خطرساز بود) صفر بشه

یه جورایی خیالمون راحت شد و فقط باقی مونده میشه حاج حسین که اونم نمیتونیم فعلا کاری داشته باشیم

سلام دقت کن ببین جملات بالا واسه همون شخصیه که افسار فکریتو دستش داده بودی و بهت تز میداد چه کنی و چه نکنی و الانم دوان دوان اومدی یه پستی گذاشتی ,که هی داری تو باتلاقی که خودت درست کردی فرو میری

یعنی گاهی حرف نزدن بهتر از حرف زدن است؛یا گندی می زنیم یا تری می زنیم یا امری صورت میدیم که به شکست منجر میشه یا باید پذیرایی اون شکست بود یا سکوت

اقا فکر نمی کنی این حرف زدنهاتون بیشتر داره ابرو و حیثیتت از بین می بره؟

فکر نمی کنی به اندازه ده سال ادعا داشتند تو تراوین و خدای سیاسیت این چیزا،کلا هی داری روز به روز بهتون میخندند؟

فکر نمی کنی کم کم دارند به این باور می رسند فقط بلوف می زدید و هیچی بارتون نیست؟

بارو کن اقای نوه دار

درسته ادبیاتم خیلی تنده؛ ولی بذار پای ناراحتی,بذار پایی اینکه افسار فکریتو دست یکی دادی ؛که باعث شده نوع بیانمون به این شکل باشه

باور کن خودمون هم راضی به این ادبیات نیستیم ؛ادبیاتی که امروز میتونست جایی دیگه استفاده بشه ,داره رو افرادی استفاده میشه که خیلی ها در گذشته احترام زیادی بهشون میذاشتند,الانشم همون احترام وجود داره ولی هی داره کم کم کمتر میشه

خب برسیم به نکته بالایی پست؛عرضم به خدمت حضرتعالی

شما مدعی بودید اکانت طاها رو زدید که کتیبه منحصر ( برای کتیبه منحصر ما خطرساز بود)  می بینی ؟همش ادعای تو خالی با این پستت و پست قدیمی که مدعی بوددید ما کلا خطر رو از بین بردیم تناقض داره

حالا این قسمت پست ببین ( جورایی خیالمون راحت شد و فقط باقی مونده میشه حاج حسین) اکانت حاج حسین اصلا تو پلن کتیبه نبود,نه حاج حسین

بلکه بیشتر اکانت هایی که همر دار هستند واسه هیچ کتیبه ای استفاده نشد

اصلا نیاز نبود؛ در همون حدی که برنامه داشتیم اکانتهای مدنظر استفاده شدند .بقیه کتیبه ها هم نخواستیم بزنیم

اگه میخواستیم ؛نهایت کتیبه ای که براتون می موند معماری کوچیک و بزرگ بود (البته منحصر رزیم سر یه اشتباه تایمی که پلیر نتش قطع شد بردید وگرنه همونم بهتون نمی رسید )

حتی چکمه کوچیکم قبل 3 ساعت میتونستیم بزنیم ,یعنی نخواستیم ؛حالا چرا نخواستیم؟؟ باز به وقتش میفهمید الان زوده اجازه بده بریم جلو به وقتش

این قسمت حرفهات نمیدونم چرا دوست داری یه جور وارونه جلوه میدی؟باور کن زشته بگم چرا دروغ میگی ,راضی نیستیم اینقدر شخصیت خورد بشه

جنگ اموز 1 خانه : جنگ اموز 1 خونه نبود بلکه 23 خونه بود ]که اکانت های شما بهش نزدیک بودند

منحصر 7 خانه :نخیر 13 خونه بود که باز اگه اون همرهای اریامهر و ریت و بقیه دیوار نمی کردید الان شما این کتیبه زده بودید

البته به غیر این باز همر اون دور بود ولی چرا نزدید ,واقعا جای تعجب داره ,اصلا بچه ها میگفتند اینا دارن چیکار می کنند؛خودمون هنگ بودیم از نوع عملکرد شما در کتیبه جمع کردند

احمق 7 خانه :10 خونه بود

مرتاض 8 خانه 12 خونه بود و در کنارش ؛ده اریامهر بود؛و بهتر بود جای انبار زدن از شمال غرب می رفتید همین مرتاضی بر میداشتید؛رونجر بود و ده اکانت دیگه

اقای نوه دار,

قبول کنید هیچ برنامه ای واسه کتیبه نداشتید ؛قبول کنید فقط طبل تو خالی بودید

بیشتر بچه های لویال بعد 3.6 ای ار این اولین سرور ورژن چهارشون بود یعنی اصلا اشنایی با این ورژن نداشتند

و همشون هم اولین سرور اسپید ترا بود

بعدش بارها به شما گفته بودند کدام مختصات کتیبه میاد

اصلا فرض بر این بگیر بهتون گفته نشد

چرا دوستای امردادیتون بهتون نگفتند؟ماشالله در همجای سرور ناتار چیف زده بودند و امار داشتند,یعنی بهتون نگفتند؟

اقا بهانه بذار کنار

با خودت رو راست باش

بگو نتونستیم و نتوانستیم و عذر خواهی می کنیم از همه ؛

بعدش برنامه بذار و همینقدر و همین اندازه ساید به گند کشیدید تمومش کنید ,یاد برید یا اگه می مونید, ساید جمعش کنید

ولی هر تصمیمی برای ادامه بگیرید دودش بدجور تو چشمتون میره

هر سروری بازی کنید تضمین می دهم که تک تک این پست ها و این عکس ها رو به عنوان ساید فروش و کتیبه فروش خواهیم گذاشت ،

هر سرور برید خوشحال میشیم کل عکس هارو بذارید تا همه شمارو بشناسند و در همون روز اول بازی؛

تکلیف شما مشخص کنند,

مطمئن باش از سرور های دیگه؛بخوای بگی من از روز 60 بازی اومدم تو سرور که شروع شد به زدن هم سایدی و هر چیزی که در دهنم خارج شد به زبان اوردم لایق خودت بود به دوستان چسبوندی

و یکی از عواملی بودم که باعث شد پتانسیل یک ساید از بین ببرم ؛ببین چه جوری شوتت می کنن از اون ساید بیرون

یعنی هیچ سایدی شمارو راه نمیدند به غیر همین امرداد؛البته اینم بعید میدونم؛جزء اینکه یکی ضامن شما بشه در اون ساید

یعنی اینقدر حقارت واسه خودتون خردید ....

حرفها تکراریه,

سنگ پا قزوینم نیست؛یه چیز دیگه,اصلا قابل گفتن نیست

ولی هر چیزی به زبان نیار بدور از شخصیت ادمی است

باشه؟

ولی اینم لازم میدونم بگم,یکی از دلایل بهم ریخته شدن ساید,همین نوع ادبیات و برخورد ها بود,توهماتی که از سوی مازیار و محمد علی به شما تزریق شد

محمد علی که میگف من دو تا سردار می فرستم در مغازه وحید (انگار انها بیکارن یا شغلشون اینه بی افتند تو مغازه یکی , با خودشون ببرند ,البته فکر کنم سرباز اشتباه گرفته بود)

اونم از مازیار , که داد می زد من سر افعی بریدم , یا اون یکی که میگفت( اره ) یا اون یکی ایه میخوند اعوذ من تورجم رجیم ( که همچیز به سخره می کشه)

یا اون اقای با شخصیت که اینجا یه جور حرف می زنه تو وات ساپ یه جور دیگه که این( اره )بود میکشیدی خون می اومد,نمی کشیدی بازم خون می اومد

خیلی موضوعات وجود داره بخوایم یکی یکی بگم خودش یه کتاب میشه

شما بعد 60 روز اومدی از داستان ها بی خبری

شما نمیدونی از روز 30بازی مازیار اومد چند روز قبل امدنش برنامه متا با امرداد بسته بود؛یعنی همه برنامه ریزی هاشو انجام داده بود

بگذریم,

این عملکرد اون اقایان ,بهتر نیست دیگه تمومش کنید؟

بهتر نیست مدعیان کلاسیک باز بیشتر از این ابروریزی نکنند؟

اقایان برید ,برید اجازه بدید بقیه که دوست دارند واسه سایدشون بازی کنند با خیال راحت و اسوده بازی کنند

اجازه بدید اندک ابرویی که براتون باقی مونده,حفظ بشه؛

سلام

خسته نباشید میگم به همه بچه ها,عالی بود,

توجه داشته باشید که اصل پتانسیل لویل کامل به نمایش گذاشته نشده و تازه شروع بازی است که براش برنامه ریزی صورت گرفته

لویال توانایی بلند کردند همه کتیه ها رو داشت؛حتی تمایل زیادی داشتیم کتیبه هایی دوست و همسایه کناریمون به امانت بلند کنیم و بعدش بهشون تقدیم کنیم

ولی چون اون حریمی که لیدر محترم شمال غرب مشخص کرده بود؛به خودمون این اجازه ندادیم چه بسا خیلی افسوس هم خوردیم دوستان شمال غربی ،اجازه دادند ساید های دیگه کتیبه های با ارزششون رو بلند کنند

البته مشخصه وقتی بنای بازی کیثیف در دستور کار امرداد باشه,به هیچ عهد و تعهدی هرگز پاینده نخواهد بود

و این اصل با توجه به اماری که گرفته شده, همیشه از سوی امرداد اجرایی شده

چقدر بچه ها تا صبح حرص خوردند بابت کتیبه هایی که به صورت نامردی از سایدشون بلند شد,.

به این کار نه زرنگ بازی میگند نه برنامه ریزی شده و نه هیچی,اساس حقارت و ضعف شدید امرداد است؛ که به این شکل و این سبک بازی در دستور کار خودش قرار میده (در هر سرور)

از لجن مالی یه ساید از سوی جیرهخواران که همه پتانسیل اون ساید رو از بین می برند تا مولتی رید دادند واسه اینکه بگه من خیلی شاخ هستم

در کل بچه های لویال استقبال می کنند از هر کسی که دلش, با ساید ان ای است و هر کسی که دلسوز این ساید است با افتخار زیر یک پرچم حاضر هستیم تا اخر سرور در کنار هم قرار بگیریم

از همینجا به اون دسته از دوستانی که کم کم به این باور می رسند اون عده ای که به عنوان لیدر خودشون رو مطرح کردند,و تمام پتانسیل ساید از بین بردند

دیگه نباید بیشتر از این اجازه بدیم پتانسیل ساید رو کامل به لجن بکشند

ما میتوانیم در کنار هم دوباره ان ای رو بسازیم

و پیشنهادم به اون اقایان , با یک تصمیم درست و منطقی از خودتون یک اسم به یادگار بذارید که فردا روزی دوباره خواستید بازی کنید,اجازه بازی بهتون داده بشه و نگند ساید خراب کن هستید و نبود شما در ساید از بودنتون بهتره

نکته:

اینکه میتوانستیم همه کتیبه ها بلند کنیم ولی اینکارو نکردیم دلیل داشت ,که این دلیل هم به زودی متوجه خواهید شد

بازی تازه شروع شده

ساید فروش عزیز ، قیمت کتیبه ها رو بگیر ، زیاد ارزون نفروش ، لااقل خرج زندگی ات دربیاد .

اقای ا.ن.... 50 ساله شما که اینقدر دارا هستی؛یه خرج واسه سلامتی روحی و روانیت بکن, یه دوره هم برو پیش روانپزشک؛چهار تا دارو بهت بده اینقدر زود عصبی و جوش نیاری,خلاصه تو این سنت بده اینجوری حرص میخوری ,فشار خونت می افته از پایین بهت فشار میاد و دیگه اختیار خودتو از دست میدی

فقط یه چیز

از این قرص هایی که ایرج میخوره فقط تاکید کن دکتر بهت نده,خیلی توهم زاا است ,

یه سوال؛چند کی دف خفت کرده بودی؟10 کی؟بعد پستشم تو فروم گذاشته بودی و از خفتش افتخار می کردی؟

خدایش بیا اینو تکذیب کن,دو ساعته دارم بهش میخندم,بگو این طرفم چیزی مصرف داشت واسه خودش یه چیزی گفت خخخخ

سلام اقا مهدی عشقی

مرد به ظاهر متعصب و دوستدار ساید,نمیدونم چی باید در خصوص شما عرض کنم؛ و اصلا هم دوست ندارم مثل خودت حرف بزنم تا شان و جایگاهی که از شما در خاطره دارم ,کوچکترین بی حرمتی صورت بگیره

ولی خب شرمنده دیگه؛

چون دیدم این قسمت به این شکل نوشتی گیر کرده انتظار سواد و ادب دارید !؟ به ناچار باید جواب این پستتون داده میشد

اقا مهدی قسمت های غلط های املایی شمارو اصلاح کردم و براتون نوشتم؛

بنظر خودت و با توجه به جمله ای که بیان داشتی؛کسی که سواد نداره و سواد نوشتنش پایین میتونه تشخیص بده این اکانت فیک است یا غیر فیک؟

بنظر شما کسی که نمی تونه یک مبصر رو بنویس ه و برا اینکه شک داره رو نوشتنش و سه جمله رو (البته یکی از جمله نزدیک به اون اولی است ) باید سواد ادراکیتون به این نرسه این اکانت فرق داره با اکانت اقا تورج

حداقل نوع ادبیات و نوشتاریش فکر کنم تفاوتی داره

دوم اقا مهدی:حرف از اقا بالاسر زدی و مبصر و به قول خودت(مبسر؛مبثر،مبضر من اضافه می کنم) شما انقدی در خودت کم بینی احساس کردی و انقدر حقارت در خودت دیدی ,رفتی شخصی اوردی که امروز باعث بانی این اختلافات و این مشکلات در ساید است

و در نتیجه شما هم جز دایره ساید خراب کن سرور هستی

در ثانی

وقتی به اقا تورج قول دادی و گفتی مرد حرفش و من اگه نتونستم رو حرفم بمونم مرد نیستم و از سرور میرم؛ و اگه دلسوزی در وجودت بود اگه دلت بحال ساید میسوخت؛ اولا که اصلا اجازه نمیدادی ساید به اینجا برسه

دوم
    اون قول هایی که به تورج دادی,(نمونه همر بلند کردند و در اختیار نذاشتن اکانت؛) الان نباید تو سرور می موندی

حالا مرد این وسط کیه؟تویی؟ تو که مرد نبودی سر قول هایی که دادی بمونی

کلا شخصیت دوگانه داری,امروز یه جور حرف می زنی فردا روز یه جور دیگه,کلا تو جو قرار داری

البته از گذشته به همین شکل بودی,کاریم نمیشه کرد

حرف زیاده,واسه تک تک جملاتت جواب داشتم و بخوام بگم یوهو کنترل از دستم خارج میشه, بعد دیگه نمیشه جمعش کرد

ارادتمند :امیر .... بماند کدوم امیر ,به وقتش اگه نیاز دیدم خدمت می رسم

سلام

بهنام جان ممنون ازت که حجت رو بر دوستانی که به انحای مختلف درحال نفرت پراکنی علیه امرداد هستند

ای جان توتال کاسه به دست,

توتال ببن اخر عمری کارت به کجا کشید شده؛کاسه بدست داری تشکر می کنی

توتال قول بهت میدم ؛اجازه بدند با واندر عکس بگیری در اینده به نوه ات نشان بدی ,بگی ببین من تو سن 50 سالگی چقدر شاخ بودم

(ممنون از سربازان گمنام شرق;);))

ابروی خودشو میبره

توتال چی چی می زنی؟انجا که توهم می زدی من کله مارو کندم اینجا توهم زدی شل بازان کاسه بدست اکانت شناسایی کردند؟

فیلم ؛مستند زیاد نگاه می کنی یا از تو کاسه زیاد میخوری اینجوری حس توهم زایت بالاه؟

توتال یه سوال؛ از جنوب غرب چه خبر؟ حذفشون کردی/؟ ای ای ای اوف اوف اوف

دو سه شب پیش ‌هم که افتخار دادی اومدی پی‌وی بنده تا روی مخ من بری و متا رو سعی کنی به هم بزنی

بنظر من شما قرص ها و شربت هایی که دکتر برات نوشته دیگه نخور؛ اخر شبا که اینهارو با هم میخوری سلول ها قاطی می کنن و باعث میشند توهم زیاد بزنی

تورج میخواست متارو بهم بزنه؟

مگه میشه جیره خواران امردادی که هدفشون بر هم زدند ساید بود و در شروع سرور با چادر تو ساید حضور پیدا کردند تورج بخواد رو مخشون راه بره متا بهم بخوره؟

اقا تورج این چی میگه؟ شربت زیاد خورده زیا قرص هاشو پشت رو خورده؟

یا کلا چی میخوره اینجوری توهم می زنه,؟

از یه سمت میاد تو جمع خصوصی هر چی توهین و بدو بیراه به اینو اون میگه,از یطرف میاد تو وات ساپ نامه های فدایت شوم می نویسه چی می زنی متوهم؟

نوری

از روزی که ادمین بهمون گفت همرهای مجید رو تو اینجوری کردی از چشمم افتادی

قبلش دوستت داشتم

دلقک ایه خوان

ادمین خودش مستقیم بهت گفت کار نوری بوده؟خودش بهت گفت؟ پای تلفن گفت؟ سر کوچتون گفت؟ نمیدونم چرا این شعر یوهو به ذهنم رسید بگم خخخخ

خب یه ویس از ادمین بگیرید بیاد اینجا این موضوع کامل روشن کنه,؛چون انطوری که اقا تورج گفت

از بس شما زنگیدید و گفتید بگو کار نوری بوده ,و باید اکانتشو حذف کنید ؛اونم یه چیز بهتون گفته بری پی کارتون

بدبختم از دست شما به تن اومده,از بس بهش می زنگید

ولی قندیل می رفتی سیرک الان خیلی معروف می شدی,خلاصه ایه خوانیت خوبه

ما مسوول بی اعتباری شما در بازی تراوین از بابت فروش کتیبه و خیانت به ساید و اینها نیستیم ،

یکی از دوستان از سابقه ات میگفت,میگفت بنیانگذار خفت نیروی دفاعی تو تراوین خودت بودی؛ نمیدونم خودتو میگفت یا یکی دیگه رو

ولی من احساس می کنم منظورش خودت بودی,میگفت نیزه خفت کن بودی یا محافظ خفت کن

در هر صورت خفت کنه بزرگ تراوین بودی در کنار اینکه ؛یه بیوگرافی هم از خودت در خصوص ا.ن .گ .ل دادی

خیلی بده ادم تو سن 50 سالگی به این نتیجه برسه من در تعاریف علمی اون ا ن... هستم ای ای ای اوف اوف اوف

کسی که بی اعتبار شده,شما هستید ,کسی که بنای توهین باز کرد؛کسی که ساید بهم ریخت,کسی که پتانسیل یک ساید بخاطر کاسه بدست بودند و رفاقت دوستی از بین برد شما بودید

کسی کلا به دو ماه هم نمی رسه اومده تو سرور ,و هر چی در شان شخصیتش بود بیان کرد شما بودی

کلا این شما بودید اعتباری واسه خودتون نذاشتید و از بین بردید و بعید هم میدونم سرور بعدی بتونید بدون چادر اگه بنا داشته باشید ان ای باشید بتونید بازی کنید

پ ن: دلم واسه اون پلیر رید زن زئوسی تنگ شده؛ تازه داشت ماهیت زئوسیش نشون میداد که محو در رید زدن مولتی هاش شد,یعنی وقتی زئوس شنید تازه به ماهیت اصلیش پربرد خخ

آقا خیلی دمت گرم، والا تا جایی که من میدونم، نورالله و حاج حسین و بقیه معتقدن امرداد مارو دور خواهد زد و خیلی کثیف هستن، میشه همین چیزایی که اینقدر مطمئنی رو برای حاج حسین و نورالله و بقیه هم توضیح بدی؟ بخدا ما دوماهه نتونستیم بهشون ثابت کنیم، خیلی بچه های خوبی هستنا، ولی تو گرفتن این قسمت داستان مشکل دارن، قشنگ به همین وضوح و با کیفیت 4K براشون توضیح بده،

سلام اولا اینجا ای ار نیست میگی تاریخ فرومت بر می گرده به 2009 یا 2020؛که بخوای بگی کانت فروم فیکه یا هر چیزی,خیلی از پلیرها اکانتشون تازه اکتیو شده و دارند پست میذارند و این به معنای فیک بودند نیست

دوم:ما مثل شما رزومه نداریم بخوایم امضا پای ااکانت فروم بنویسیم ؛خلاصه هر شخصی به غیر سرور های مدنظرتون(1/8/2/14 و ...)حضور نداشته,کلا پلیر حساب نمیشه و کسی نمیشناسه لول ؛کلا تراوین همین چند سرور بوده... هه

در خصوص این قسمت از صحبت شما,اشتباه برداشت نکن؛منظور بنده اینه با توجه به دوستی ها و رفاقت های گذشته,که بر همین اساس هم با حضور مازیار سیاسیت بازی به سمتی برده شد که شمال غرب و جنوب غرب حذف بشه و به یاد گذشته بزنیم تو سر کله هم
    بنده گفتم یک روح در دو بدن؛ طبق فرمایشات خودم همون لفظ جیرخواری که بکار بردم و بابت همین موضوع گفتم,اصلا متایی وجود نداره بخواد از بین بره

چطور شما میگید لویال همون تیم جنوب غرب است؛ما هم همین نظرو داریم امردادی های که ان ای حضور پیدا کردند

اینکه امرداد کثیف است ؛بر اساس صحبت هایی که دوستان داشتند و شناختی که در سرورهای گذشته از امرداد دارند

گفته شد یکی از سیاست های کثیف امرداد اینه,با سایدی متا می کنه و بعد دو ساید مقابل از دور خارج کرد می زنه زیر متا و ساید متاشم می زنه

ولی اینجا که متایی نیست،هست؟امرداد با سیاست کثیف قبل بازی عملا ان ای از دور بازی خارج کرد اونم با حضور مازیار از کاسه به دست های سرور های قبل امرداد

اینکه حسین و نوری میگند امرداد اجازه نمیده واندر در غیر ساید خودش صد بشه,خب حرف اشتباهی نزده

بر اساس همون تفکر کثیفشون عرض کرده

برو سوال کن ببین هدفشون از بازی چی بوده بالانس سرور بوده یا واندری در خاک اس ای تا لول 50 و بعد رو سر کله هم زدند,همون خاله بازی

سوال کن ببین جریان خاله بازی چیه,شاید با صداقت بهت بگن ولی نگفتن؛به همین نوری بگو ویس هارو بفرسته تا نظر دوستان از ادامه سرور جویا بشی

کلام اخر:

بهتره حد مرز کتیبه در ساید های دیگه مشخص کنید و کلا بایکوتش کنید و هر کسی به هر روشی کتیبه از سایدی زد پس داده بشه

با توجه به ناتارهای با پاپ 600 که سربازخونه واصطبل و ساختمانهای دیگه در این نوع ناتارها 20 است و ناتارهای جدید هم خزانه دار هستند(20 رو نمیدونم ولی 10 در همه ناتارها الان موجود است)

کافیه یکی از ساید ها در این مدت ناتارهایی رو در مختصات های مشخص چیف کرده و اندک نیروی هم ساخته واسه بلند کردن کتیبه,انوقت خیلی راحت میتونند بهترین کتیبه های اون ساید رو جمع کنند و ببرن تو ساید خودشون

اگه اینو مشخص نکردید بهتره مشخص بشه و با توجه به سیاسیت امرداد و نوع چیدمان دهکدهاش در لب مرز هر چهار ساید و داشتند اکانت در ساید ها

و چیف هایی که در هفته های گذشته در داخل ساید و لب مرز هر ساید انجام دادند و مشخصه که دقیقا هم میدونند کتیبه ها در چه مختصاتی می افته حدود همون مختصاتم ده ناتار چیف کردند ...

اگه دو ساید غربی نمیخواهند در این خصوص ضرر کنند؛این حد مشخص کنید ؛

شادزی مهرافزون

تورج نیاز نداره با اکانت فیک پست بذاره همون که مردانگی می کنه و ویس هایی که از شما داره نمیذاره کف فروم و ابروتون نمی بره برید خداروشکر بکنید

دلقک ایه خوان

سلام اقا امیر,کسی با متا مشکل نداره چرا فکر می کنید ما با متا مشکل داریم؟ما با دروغ و اینوع مسائل مشکل داشتیم و عدم صداقت

وگرنه زمزمه متا از تایمی که مازیار پاشو گذاشت تو سرور شروع شد و بی شک دو ساید مقابلم دقیقا به این نتیجه رسیده بودند,برا همینه میگند حرف بلانس سرور این مسائل کشک بوده

و بعد اینم میدونیم هیجوره این متا از بین نمیره ,اصلا متایی وجود نداره از بین بره

وقتی دو ساید یک روح در دو بدن است

این دیگه نیاز به این نداره بگی بهنام اب پاکی ریختی رو دست همه,واسه همه مشخصه
    تلفن بردار بزنگ به یکی از دوستان که تو این سرور اصلا بازی نمی کنه ,بگو فلانی و فلانی ها در یک ساید است و فلانی ها هم در ساید مقابل, نظرت چیه؟ ببین چی بهت جواب میده

در نتیجه برای ما هم مشخصه؛بزرگش نکن

اقا امیر ؛کسی که شمشیر کشید ما نبودیم؛از سمت محمد مگنس بود و علیرضا ایران و بهشم افتخارم می کنند کسی رو زدند شبانه دهاشو پروندند که اصلا در جریان موضوعات پیش امده در اون شب نبود

کسی شمشیرهای هی بالا سرش می چرخوند,که توهم برش داشته بود چهار روز می زنیم صفر می کنیم

شما که از بزرگیت تعریف می کنی,بهتره جوری پست بذاری که همه تقصیرهارو گردن ما ندازی,

برو یخه کسی بگیر این وضعیت پیش اورده(مگنس) شنیدم خیلی زحمت می کشند و تنها کسی که وقت میذاره برای بازی؛و برنامه ها برای ساید ریخته بود و داشت پیش می رفت

ولی قبول هم کنیم ,سر لجبازی و توهماتی که بهش تزریق شد,و حرکت هایی که صورت داد؛باعث همه این مشکلات شده

حق بدید به بچه ها ؛که هیجوره با این شخص در حال حاضر کنار نیان و عامل همه این مشکلات یکیش همین شخص بوده و دروغ های بقیه

اصلاح شد خودتو جر نده

حاج حسین سلام

بهتر است این موارد را برای همه عزیزانی که در اتحادتان هستید بفرمایید ، فکر می کنم در مذاکره برای آخرین بار باز شد و دوستان همچنان اصرار بر موارد عجیب و غریب دارند ، بهتر است همانطور که می گوییم ؛ عمل کنیم ، نه برعکس آن!

پی نوشت : هفته دیگر بازی آغاز خواهد شد !

شما همونی نیستی هر چی فحش و توهین بود از دهن.....خارج شد و نثارمون کردی؟که بنده هم در جواب گفتم

تعریف اون جمله ای که گفتید برازنده خودتو و در عمل به خودت توهین کردی؟ جدن خیلی رو داری باز میای پست میذاری وقتی شخصیت واقعیت نمایش دادی

تعریف اون جمله برات دوباره میذارم

انگل در علم پزشکی به چیزی میگند که به مرور در دیواره های روده نمایان میشه و سیستم بدنی شخص رو مختل می کنه و اگه درمان نشه به مرور کل سیستم بدنی رو از بین می بره

بنظرت با اون توهینی که کردی این شامل چه کسی است؟

ما که از روز اول بودیم,سیستم بدنی هم از روز اول است,کی به مرور میاد این سیستم از بین می بره؟

خودت بگیر

بله در مذاکره بازه ,ولی زیادی خواهی نه,اعتماد صفر,

حال اگه فکر می کنی می توانید اعتماد برگردونید بسم الله ,صحبت کنید و هر تصمیم گرفته بشه ما هم قبول داریم

بدونن که یکی از لیدرهای گرامی‌شون تلفنی به بنده گفته حاضرم صد میلیون خرج کنم تا بازی شما رو خراب کنم! و نه بازی دیگه برام لذتی داره نه بُرد و باخت دیگه برام مهمه..

من فکر کنم این حرفهایی که می زنی تاثیر قرص هایی که میخوری

چرا تو حرفهات صداقتی وجود نداره؟چرا همش دروغ میگی؟چرا وانمود می کنی ادم خوبه داستانی و طرف مقابل ادم بده داستان؟

ویس اون صحبت ها موجوده ؛و ما هم از همه صحبت هایی که وحید اون شب با شما داشت د جریانیم ؛چرا دروغ اینجا می نویسی؟

مطمئنی اینجوری گفتند؟

ایشان طبق هماهنگی که با شما و الخصوص مازیار داشتند قرار بر این بود ؛شما و مازیار و وحید و حسین در جلسه حضور پیدا کنید و هیچ شخص دیگه ای نباشه

این وسط یوهو از سوی شما فتوا داده شد که حتما باید محمد مگنس حضور پیدا کنه(البته بعدش از زبان خودتون شنیدیم از عمد اسم محمد مگنس اوردید و از عمد گفتید حتما ایشون حضور داشته باشه) وحید و حسین مخالفت کردند و گفتند اگه ایشون تو جلسه باشه ما هم شرکت نمی کنیم و حتی گفتند اولا ما بیایم تکلیف خودمون روشن کنیم و بعد اعتماد که صورت گرفت به مرور زمان,محمد علی مگنس هم اوکی میشیم

ولی شما یه پا موندی گفتی نه باید محمد مگنس باشه,بعد در ادامه تهدید هایی که داشتید و گفتید ما می زنیم و صفرتون می کنیم

وحیدم گفت اگه میخواید بازی مارو خراب کنید ,شده من صد میلیون هزینه کنم بازی شمارو خراب کنم؛اینکارو انجام میدم

در نتیجه این شما بودید که هیجور نخواستید مشکل حل بشه و با توجه به مخالفت ها باز ما خواستیم یکی بشیم شما نه

بماند بعضی از حرفهایی هم زدید که ما قبول نکردیم اینکه نوری و حاج حسین باید حذف کنند ؛و هیجوره شما نباید ازشون حمایت کنید و اجازه بدید این دوتارو ما بزنیم صفر کنیم یا حذف اکانت کنند از سرور برن

بعد گفتید,باید اتحادتون منحل بشه و همه امارهای اکانتهاتون باید داده بشه و ما کلا برای شما تعیین و تکلیف می کنیم چه باید انجام بدید

که در جوابتون گفته شد:اولا نوری و حسین و همه بچه های لویال در یک سطح هستند و شما نمیتونید برای ما تعیین کنید کی بره کی بمونه

دوم:اگه هدف ساید و یکپاچگی ساید است,دلیلی نداره بگید فلانی باشه بسانی باشه,فردا روز ممکنه از یکی دیگه خوشتون نیاد

بعد بگی تو هم حذف کن,

سوم:گفته شد,از انجایی که دو روز قبل درگیری بهتون امار دادیم و دو روز بعد طبق همون امار مارو زدید,اعتمادی نداریم به شما دوباره امار بدیم و از کجا معلوم باز بهتون امار بدیم و شما نخواید مارو بزنید

بقیه موارد هم بماند از حوصله فروم نشینان خارج است

اون یکی لیدر عزیز (که اسمش توی پروفایل اتحاد لویال به عنوان لیدر نیست ولی لیدر هست :دی) به وضوح از کاتا کردن ناتارها توسط لویالی‌های عزیز دفاع کرده و گفته ما ناتارها رو کاتا می‌کنیم تا بازی شما رو خراب کنیم. (تمام پیام‌ها در واتس اپ و تلگرام بنده هست)

بحث ناتار هم که مشخص شد]نمیدونم چرا بازش می کنید؛کاتا شدن ناتار از سوی شما شروع شد ,برا اینکه نتونیم گندم دفاع رو بدیم

زمانی که دیدیم لیست ما کامل داره سفید میشه ؛ما هم همینکارو شروع کردیم و حتی بعد پست محمد وگنس و خودت باز از سوی اکانت نپی,ناتارها داشت کاتا میشد

بس نیست اینقدر نقش بازی می کنید و دروغ میگید؟

به شما گفته شد حال شما که میخواید بازی مارو خراب کنید و خراب کردید,ما هم بازی شمارو خراب می کنیم و تا اخر سرور هم می مونیم و اینکارو خواهیم کرد

اصل دموکراسی بر اکثریت و نظر اکثریت هست.

کدوم اکثریت؟اکثریتی که بهشون دروغ تحویل میدید؟جوری طرف مقابلتنو غول جلوه میدید و دروغ بهشون میبندید و میگید حسین در سروهای گذشته کتیبه میفروخته

امورات زندگیشون با فروش کتیبه می چرخونه و هر سرور میاد همین برنامه اش است؟

ببین یه جمله بهت میگم اینو یه گوشه بنویس و در روز هزار بار از روش بخون

همه ادم ها می تونند دروغ بگند,به خدا میتونند دروغ بگند,به پدر و مادر,به برادر و خواهر ,به دوستان و غریبه ؛به همه همه ادم های روی زمین میتونند دروغ بگند

ولی به یک نفر نمیتونند دروغ بگند

به خودش ،به خودشون هرگز نمیتونه دروغ بگه

بس بشین با وجدانت ببین چند چندی با خودت و چقدر داری اینجا تظاهر می کنی و چقدر دروغ داری میگی

ماها نه عشق لیدری بودیم نه چیزی که اگه بودیم ....وحید بهت گفت:

روز اول چادر به سر بودی, میگفتی من بازی نمی کنم؛به زور اوردیم تو بازی و نگهت داشتیم و گفتیم بیا لیدر شو

مهدی عشقی گفت من نیستم,گفتی بیا و لیدر شو ،تو بیای بالا خیلی ها تو رو می بینن می مونند تو سرور و بازی می کنن

بعد ایدین ,بعد مازیار و تا به اخر

به قول وحید، خودمون به زور شمارو از پشت چادر اوردیم روی چادر و اسم شمارو بردیم بالا گفتیم ادم هستید

بعد که دور برداشتید ,شما شدید ادم خوبای ساید ما شدیم ادم بد ساید

بابا ما اگه دنبال لیدری بودیم,که ساید دستمون بود؛شمارو بالا نمی اوردیم

یایا یه خورده وجدان داشته باشید ]مرد باشید

یز..

می‌تونستیم مثل شما چنین کنیم و نکردیم" به همین سادگی :)

به به مرد نسخه شربتی ما

ویس هات هستا ؛ اونم یکی نه ،چند تا,کلا ماهیت واقعیت واسه ما رو شده
    دوست داری واسه جنوبم پخش کنیم ببینن چه ادمی هستی ؟البته تورج که اجازه نمیده, و اینکه جنوب غربم کامل شمارو شناختند بعد اون جلسات الکی که بهاشون گذاشتید

یه ساید با همین روش خرید و فروش و فلان بسان زدی ترکوندی بعد میگی می تونستیم نکردیم؟

چون نمی تونستید نکردید ؛

مگه میشه؛عده ای هدفشون این باشه هر جور شده جنوب غرب مثل شمال شرق و شمال غرب ,بترکونند,بعد بیخال همچین موضوعی بشند؟

بیخال اینقدر ادای ادم خوبارو در نیار

بی وجود 😂

جوون اروم ,حالا یه رنگ قهوه ای زدم به نوشته هات چرا اینقدر جوش اوردی؟

چیزی نگفتم که,بشین ریدتو بزن یه عکس می گیری تهشم بهت میگن حمید شاخ,شاخمون نزنی شاهخور خخخ

دوستان گفتند تو تیم زئوس بودی؛ میگند انقدی مولتی رید می زدی,سرور هنگ می کرد, خخخ ,حالا نمیدونم زئوسی بودی یا نه ؛بودی من همینجا بحث تموم می کنم,

اینجوری که نوشتی بی وجود,بخوام ادامه بدم اصالت زئوسی بودنت رو میشه,دیگه هر چی فحش بهم میدی:=)

اقا چرا قاطی کردی؟چرا گیج شدی؟بابا چهار تا مولتی داری رید می زنی چرا پیچیچی شدی؟

اول میگی میدونم بعد میگی اسم بده خخخخخخ

خب میدونی جانشین کن،دیگه چرا سوال می کنی ؟

اینو داشته باشید

این اکانت هم یه سری ساختمون و گندم زار تخریب نشده داشت که دوباره زدیم کار نیمه کارمون رو تکمیل کردیم.

hll_magnetar_11.jpg

یعنی سه تا پلن رو این اکانت رفتی و اکانت بدون دف با 30 موج رو کپ

فقط 4تا انبار و چهار تا کراپ اوردی پایین؟

بعد به این افتخار هم می کنی؟خدایش کجاش افتخار داره شاتشو گذاشتی فروم؟

30 موج رو کپ 4 تا ساختمان 4 تا کراپ تخریب کردید؟

سوسماز

همانطور که شماها ساختید ما هم میسازیم. ما کپ داریم. ما نان کپ داریم. ما همر داریم که ادامه بدیم. شما ندارید !

جیره خواران امردادی بعد اینکه تمامی پتانسیل ساید رو از بین بردند و بیشتر پلیرهای ساید فراری دادند و سه ؛چهار نفری که در طی یک هفته اخیر اکانتهاشون واگذار کردند یا حذف کردند,

و با ادعای اینکه یک هفته ای لویال جمع می کنیم

رسیدیم به اینجا که تو بساز ما میسازیم

پلن چی ریخته بودی؟,

به مازیار چه تزی داده بودی؟واندر مشترک؟

همرو حذف می کنیم؛فقط ما مشینیم بازی می کنیم؟

شمال غرب حذف می کنیم؛جنوب غرب حذف می کنیم
    بعد به یاد گذشته,تو سر کله هم می زنیم و واندر مرز تا لول 50 میاریم و بعد همرهای واندر زنو می زنیم به واندرهای مرکزی و عکس؟

چی می زنی؟

خب دست به زنگتون که خوبه,شب روز زنگ می زنید به ادمین سرور ؛و بابت موضوعات مختلف فشار میارید ؛خب میگفتید یه همچین سروری براتون ران کنه بشنید خاله بازی کنید

دیگه چرا بازی یه عده خراب کردید؟

بازم دیر نیست,یا برید پیش رفقای امردادیتون,یا حذف کنید برید اون اکانتهایی هم که خریدید هم پس بدید

خلاصه چه بخواید چه نخواید از این 10/12 نفری که هستید؛نصفتون بعد کتیبه ها میره,می مونید همین چند نفر

پیشنهاد می کنم,همینقدر گند زدید به یه ساید بسه

سلام چقدر پست گذاشتید؛سر سری یه نگاهی انداختم ؛و بیشتر دنبال پست های این مولتی ریدزنمون بودم ؛که بهش پیشنهاد کردم بهتره دیگه پست نذاری

داداش اون پاتو بردار .(نوشته هات قهوه ای کردم,منظور خودت بگیر خخخ)

ماشالا ناتار این سرور هم هلو بپر تو گلو هست نیازی به مولتی نیست دیگه برای رید

اوخه هلو گیر نکنه تو گلوت

اسم اکانت بده جانشینت کنم اگه من یدونه مولتی رید داده بودم یا از یک اکانت پوش شده بودم بزارم رو حذف برم پسر جان

بابا منکه گفتم مردش نیستی؛سر همینم گفتم اصلا حذف نکن؛یه دونه همرتم بزنی به یه ناتار کناریت قبولت داریم خخخشاید اینطور حداقل مردانگیتو ثابت کنی

حداقل بدونه چطور بدونه مولتی بازی باید بکنه و شاید با دیدن اکانت یه کلاس خصوصی هم براش بشه

ای ای ای اوخ اوخ اوخ

عاشق بدون مولتی بازی کردنت شدم ؛خدایا به ما هم از اون 14 تا مولتی تو پر بده :)

نه اینطور نیست

چند نفر از دوستانمون رکورد های همر رو جا بحا کردن بدون این که تو تاپ باشن ؟

اره انها هم مثل شما,به اندازه نیاز واسه دو تا دهشون رید می زنند و شارز می کنند و تو تاپ هم نمیان تا تو چشم نباشند

گفتید واسه روشن شدن جی بی ها چقدر منابع نیازه؟

اول اینکه مرد و حرفش

تو که مردش نبودی

من سر حرفم هستم

:=) باش خ

ولی داستان از این قرار است که همر یکی از دوستان توی اکانت ما برای چند ساعت پارک شده بود و مجبور بودیم برای تامین گندم این عزیز همه ی دهکده های عزیزان نزدیکمون رو رید بدیم از جمله کپ رضا و حمزه عزیز از اکانت Dehi

اینم گندم منفیه یکی از دهکده های اکانت که همر یکی از دوستان روش پارک بو

اوخیه بمیرت برات چقدر تو خوبی چقدر تو معرفت داری,میگفتی اند معرفت دنیا هستی ,باورم نشد

؛خدا لعنتتون کنه بهش تهمت زدید, خدا از شما نگذره بابت این تهمتی که به این دوستمون زدید ،بنده خدا داشت تامین گندم منفی یه اوسکلی انجام میداد ، جای اینکه همرشو بندازه تو پارگینگ یکی یا بفرسته ابادی ده کپ بمب؛فرستاد تو نان کپش ایشان هم دوان دوان دید داره نیروهاش لاست میخوره

گفت مولتی ها به خط بشید(عه ببخشید دوستان بخط بشید بهم اکانت بدید من رید بزنم باید امانتی که در دست من است؛ تامین گندم بشه

و اینجوری بود که 12/13 تا از دوستان کپ هاشون در اختیار گذاشتند تا ایشون رید بره

بعدشم که دید در دیزی بازه؛حیای گربه هم که وجود نداشت

گفت از اون یکی ده هم بزنم غارت کنم, بعد که دید واو چقدر حال میده غارت مفتی زدند, با خودش گفت چه اوسکلی بودم من تا به امروز داشتم ناتار رید می زدم

بس تصمیم گرفت,رید از این دوستان تا به امروز ادامه بده

بعد دوستان اعتراض کردم اقا گفتی همش 12 ساعت الان یک هفته شده,

در جواب گفت:,میخوام همینجوری غارتمو ادامه بدم,دف کردید همتنو فارم می کنم

میدونی که من کیم؟حمید رضا بمب در سرور 4؛از رضا سورنا هم بپرسید بهتون میگه ههههههههه

بمبی ؛بشین ریدتو بزن و اینقدر واسه اینو اون شاخ بازی در نیار,

از دید من,در تمام سرورهایی که تا به امروز بازی کردی,دقیقا به همین شکل همر دادی بیرون

و اینکه چون زیر تاپ هستی دلیل بر مولتی نزدنت نیست,

مرد که نبودی سر حرفت بمونی,حداقل یه نگاه به پایین بنداز ,

اگر مردش بودی دیگه پست نذار ,ته سرور یه عکس از همرت بگیر ,بگو من شاخ بودم

توتال کجایی دقیقا کجایی؛کتیبه ها اومد ولی جنوب غرب حذف نشد.

خیلی سوزش داره؛بیاد یه شخص عقب مانده کوکش کنید تا سایدشو بهم بزنه و همرهاشو بزنه به اینور انور,باز اعلام کنند تا اخرش هستیم

اخ اخ دقیقا الان درکت می کنم چه حسی داره و چقدر داری میسوزی

ولی نگران نباش؛تو اسپید تراو میتونی یه عکس از واندر بگیری,بعدها به نوه ات نشون بدی خخخخ

توتال یه سوال,اگه اسپید ترایی در اینده وجود داشته باشه؛ سرور بعدی میری پیش امردادی ها یا چادر به سر میای تو ان ای تز باز میدی؟خخخ

و یه دوست دیگه به نام ناتار تیم.ناتار تیم بزرگوار ، دست اندرکاران فیتیله جمعه تعطیله که نتونستند یه مدرک بابت رید مشکوک ما تهیه کنند.شما یه مدرک لطف کن از اکانت ما بزار که این ریدش شبه دار هست ، من قول میدم توی هر دادگاهی گفتی برای ارایه توضیحات تکمیلی حضور پیدا کنم :) اما وقتی مدرکی ندارین ، چطور میخاین ادم رو به دادگاه بکشونین؟ (خوبه حقوقدان هم دارید !!! )

یادته یه سرور گفتند مولتی رید میدی و بعدش گفتی ثابت بشه من فلان می کنم ..بعد که عکسشو گذاشتند زدی زیرش ؟

اخه تو که مردش نیستی,چرا پ میای ادعا می کنی و قول الکی میدی؟

بشین ریدتو بزن,کلا این چلنج مردانه است و مردها باید حرف بزنند نه شما خخخ

یه شواهدی هم پیدا شده برای استفاده از ربات و رید و ران وی پی اس که در صورت اثبات اعلام خواهد شد.

#نه به وی پی اس و بات توی سرور بدون بات!

سلام

همه این مواردی که اشاره کردید از روز اول تو سرور برقرار بود

فقط فرقش در این سرور این بود حجمش کمتر بود

مثلا تو سرورهای معمولی هر شخصی 100 تا مولتی با وی پی اس و بات میکشید بالا

این سرور 10 تا میذاشت تو وی پی اس و بات اکانت بالا کشیده میشد( و یه ساید (امرداد)از این موضوع باخبر بود و استفاده می کردند. مثل همه باگ هایی که در سرور برقرار است

منم موافق چلنج هستم اما اول چطور از ساید شما شروع کنیم نظرت چیه ؟

سلام چی می زنی؟گفتم فرق نداره هر چهار ساید اینکارو می کنن؛ولی شروعش با تیم امرداد است؛

اول برو ببین لیدرهای امرداد مرد اینکار هستند بعد بیا رو چنلج مانور بده؛ البته مشخصه؛ وقتی طرف غیر مولتی همر نمیتونه بسازه بنظرت میاد این چنلج قبول کنه؟

نه خدایش برو ببین قبول می کنن همرهایی که با مولتی درست شده بزنن به ناتار ؟یا هر جایی که اوکی میشد برا کوبیدند؟

بس نتیجه که مشخصه,سکوت کن برو مولتی ریدتو بزن,بعدش بگو من شاخم؛ شاخمون نزنی شگولاخ خخخ

ببین تو که مردش نیستی بخوای سر حرفت بمونی خوشتیپ

شما اول قبول کن ،بعدش من از اکانتی بهت پیام میدم که بتونی همرهای فیکت و بهش بزنی

ولی قبلش بدون اینکه بگی ساقی کیه و ساقی کجاس

مردانه پست بذار و تعیین تکلیف کن, که فردا روزی نزنی زیرش

یه کدم بهت میدم ؛ و درخواست هم می کنم من بعد دیگه کلا تو فروم پیدات نشه؛حداقل پیدات شد؛با این همرهایی که با مولتی ساختی,واسه کسی شاخ بازی در نیاری

چون هنر نیست نه تو,هیچکدوم از بچه های امرداد؛و کلا هر کسی در هر سایدی به این شکل همر میسازه

اوکی؟

02/03=168%500$450^200

اقا ترمز بزن و دستی هم بکش بیا با هم راه بریم

پست قبل گفتم هرچقدر شما در گذشته خوب بودید ,ملاک حال الان شماس

شما با سیاسیت کثیف امرداد و سبک بازی کثیفش همراه شدی

شما و چند نفر دیگه,که دوستان روی شما قسم میخوردند ؛الان دیگه نیستید,قبولم کنید نیستید

سبک بازی رید از مولتی در دستور کار شماس

سر مشکلات اس دبل گفتم بهشون که از سمت امرداد نیست و وابت کردم به ناصر ...

اقا به من حق میدی این حرفتو باور نکنم؟

تو بازی پیام میدم جانشین کن بعد بهتون میگم منظور از این جمله چیه

اسکرین بگیر که افتخار میشه برات

سوم اینکه اسم اکانت بده جانشینت کنم اگه من یدونه مولتی رید داده بودم یا از یک اکانت پوش شده بودم بزارم رو حذف برم پسر جان

مرد حرفش دیگه؟ فردا نزنی زیر حرفت,نیای کلی بهانه بیاری , البته دوستان گفتند شما از خوبان هستید ولی منم در جواب گفتم

ملاک حال فعلی افراد است

البته اینم گفتم شاید در گذشته هم همینطوری بازی می کرده فقط دستش برای شما رو نشده بود

بگذریم بریم سر اصل مطلب

من دوست دارم این امر ببرم سمت یک چلنج قشنگ

چلنجی از مدعی یان امرداد که احساس می کنند خیلی تراوین بلد هستند و خیلی شاخ

که صد البته اگه مولتی ریدهاشون گرفته بشه,هیچی نیستند؛نمیتونن دو ماه تو سرور بمونند ته تهش سه ماه خخخخخ

بصورت خلاصه این چلنج بیان می کنم از لیدرهای ساید های غربی هم میخوام نظر خودشون رو بیان بکنند و موافق باشند من کل این برنامه بیان کنم

هر همری که از مولتی رید درست شده؛و هر اکانت مولتی که ازش رید میره باید حذف بشه

همرها میره واسه کلین واندر؛اکانتها هم با صاحب سرور صحبت میشه میره رو حذف مدیریتی

این چلنج شامل هر چهار ساید هم میشه

بعدش ببینیم امرداد چیزی داره واسش بخواد کوری بخونه یا میره تو غار قایم میشه و جیغ زنان سرورشو ادامه میده خخخخ

در خصوص شما,نیاز به حذف نیست, باشید برنامه دیگه ای براتون دارم

لینک یک واندر میدم همرهایی که با مولتی رید درست کردی می زنی

موافق بودی تو بازی پیام میدم,:= )))

هر کیم با این موضوع موافق است و دوست داره سرور به توازن برسه و ادامه سرور واسه همه جذاب بشه بیاد اعلام کنه

اقای توتال

چرا دروغ میگی؟دقیقا چرا مرد نیستی واقعیت بیان کنی؟مگه شما نبودی به همه گفتی شمال غرب داره غارت غیر واقع می زنه و باید بزنیمش و خیلی ها مخالفت کردند و گفتند با رفتنشون توازن سرور بهم میخوره؟

بعد که گفتی میریم جلسه میذاریم و نتیجه میگیم و اومدید کلی دروغ بافتید که همه ساید ها اخه فقط اس ای خوبه و باید با انها متا کنیم

بعد باز یه سری مخالفت کردند,گفتی مگه دوست ندارید ان ای واندر صد کنه

همه گفتند اره

گفتی بس به من اعتماد کنید و برنامه اینه

الان شمال غرب حذف کرده و باید بریم جنوب غرب هرجوری شده حذف کنیم

بعد که جنوب حذف شد برنامه چیدیم که دو واندر یکی در ان ای یکی در اس ای بیاد بالا و یه واندرم لب مرز میاد بالا و لول 50 نگه میداریم ؛که بعدش همو بزنیم

بعد بهتون گفتند اینکه میشه خاله بازی این چه سبک بازی است و چه لذتی داره و بعد همین صحبت های بچه ها

هدفتون بر این گذاشتید که ان ای اصلا مهم نیست؛هر کسی مخالف امرداد بوده باید بزنیم و بترکونیم حتی بهترین های سادیمون باشند

بس

خواهشا دروغ نگو مرد نوه دار

داداش شهر که خلوت بشه قورباغه هفت تیر کش میشه

ماشالله شما دیگه همه مولتی و ابادی و مپ سرور سوراخ کردی با این رید زنهات

هر زمان تونستی بدون غارت مولتی همر بکشی بیا کوری بخورن و اینو اون رو تهدید کن

من نه علی فلوید میشناسم نه شمارو

ولی این لحنت اصلا خوشم نیومد,یه مشت مولتی رید زن برامون شدند شاخ

مولتیهاتو ازت بگیرن کلا تو افق محو میشی

هنر نیست این سبک بازی کنی بعد بخوای کوری هم بخونی

اینم اضافه کنم

اقایان ساید های دیگه

محبت کنید رو مولتی رید زن هاشون دف نریزید؛اجازه بدید اقایان همرهای گولاخ بکشند و ته سرور بزنن به واندر و عکس یادگاری بگیرن و سر فیلمبرداری به همکارهاش نشون بدند بگن ببین من چقدر شاخم لول

اقایان شما هم محبت کنید مودبانه بیاد حرف بزنید و با لحن درست صحبت کنید؛ تا این دوستان هم دیگه دف نریزن همرهاتون به مشکل بر بخوره

شنیدم اینجوری همر بکشید,رزومه میشه براتون و بهتون اجازه میدند تو انتخابات 1400 هم شرکت کنید و ملت هم به گولاخ های شاخ پنداریتون رای بدند

والا چیتون از حسن کمتره خخ