نقد و بررسی سرور 1 ایکس راند 2 | آغاز 6 شهریور 1399 |

• صادق جان ما نه زمان درگیری با ش.غ با سایدی متا بسته بودیم نه الان و صرفا درگیری بین 2 ساید بود

سلام

میشه لطف کنید بگید اگه متایی از قبل نبوده تو درگیری شمال غرب و جنوب شرق چرا باید یه اتحاد از شمال شرق بیاد تاپ مدافعین؟

• سلام

میشه لطف کنید بگید اگه متایی از قبل نبوده تو درگیری شمال غرب و جنوب شرق چرا باید یه اتحاد از شمال شرق بیاد تاپ مدافعین؟

سلام مسعود جان

شما لطف کن چند پست آخر سعید ملا رو مطالعه بفرمایید.دلیلش نوشته شده.تایم جنوب غرب نمیرسید وگرنه از اون ساید هم در تاپ دفاع حضور پیدا میکردند و متا ۳ب هرچی که دوستان اسمشو میزارن بود

• امیر جان برو اولین ریپلی که از صادق کردی رو بخون برداشت من از اون صحبت ها این بود که شما فکر میکنی صادق داره بازی میکنه که گفتم کل کل هات باهاش با این دید باشه که اون اصلا در سرور نیست . حالا اگر من از حرفات اشتباه برداشت کردم معذرت میخوام ازت داداش .

در مورد ادامه پستم هم دیگه ارتباط مستقیم با شما نداشت و نظر شخصیم بود

در مورد پ . ن هم با علی رضا ایران بودم که بعد از 60 روز هنوز نفهمیده بود که حسین تی ان تی حاج حسین نیست

برای تشخیص زنده یا مرده بودن یک انسان به شرف او نگاه کن نه به نبض او .

• سلام مسعود جان

شما لطف کن چند پست آخر سعید ملا رو مطالعه بفرمایید.دلیلش نوشته شده.تایم جنوب غرب نمیرسید وگرنه از اون ساید هم در تاپ دفاع حضور پیدا میکردند و متا ۳ب هرچی که دوستان اسمشو میزارن بود

سلام آقا مهدی گل

دف جنوب غرب اگه میخواست بفرسته میرسید و حتی دفی که میرسید که حداقل دو برابر کل دف آمرداد و شمال شرق میشد . ولی سعید جان از جنوب غرب دف نخواست از من دف خواست که متاسفانه یا خوشبختانه دف من نمیرسید بهش پس دف شخصی من که تو هیچ شاخه ای از جنوب غرب نیست با دف یک اتحاد از شمال شرق خیلی فرق داره داداش

• با سلام

شما احیانا پست های فروم رو میخونید؟

دوست من همه شما دعوت بودید :)

این یک دعوتنامه رسمی برای خداحافظی غرور امیز دوستان شمال غربی بود و تپل کردن بازو های هیروتون بود

• چرا نیامدید؟مسیولش ما هسیم؟

ناصر که میخواست بیاد منتهی تاکسی گیرش نیامد.درسته اقا ناصر؟شما هم که باید از طریق ناصر یا فروم متوجه میشدید

سپاس

پ.ن : صادق جان همچنان تایم برای ورود به سرور هست.حداقل در مناصب مدیریتی.پس به نظرم ورود کن و بسنج این آمرداد اخ و پوف رو :) البته اگر دلشو داری

• لطفا به اشخاصی که تاریخچه و محتوای بازی تراویان هستند تهمت مسعمره و ... نزدنید.

شاید به راحتی بشه گفت اسمی مثل مازیار از مجموع شورای لیدری امرداد بزرگ تر باشه.

بعد ایشون خودشون رو مستعمره ساید جنوب شرق بکنه ؟ لول

---------------------------------

واقعا باید یاد بگیریم. وقتی بازیکن ساید هستیم باید کارمون رو انجام بدیم. وقتی به یک گروهی اعتماد شد کمک کنیم و درست رفتار کنیم.

کوتاه بینانه نگاه نکنید. سرور نرمال هست. همین 2 هفته پیش تمام افکار در مورد سرور متفاوت بود. شما داری جلو چشمت رو میبینی و الکی داد و بیداد میکنی.

خنده دار ترین مسائلی که تو 3 صفحه اخیر دیدم :

تلاش برای مسعمره نامیدن اشخاص بزرگ و تهمت نفوذی زدن به این اشخاص

تلاش برای ادعای پاک بازی وقتی به ساید خودت رحم نمیکنی و وقتی نامردی زدی لینکش رو با افتخار میزاری. یک پاک باز این کارو نمیکنه.

تلاش به بازی یک پلیس خوب به عنوان مافیای نفوذی کردن به افتضاح ترین نحوه ممکن.

احساس شاخ بودن بعد از بازی در سرور های مولتی بازی و بات دار و اعلام گردن کلفتی برای اشخاص محترم تراویان.

مسخره کردن اکانت 2 دهی لیدر !!!! داداش واقعا ؟ لیدر کسی هست که سوپر همر داشته باشه ؟ وقتی دیدت همین هست چی بگم من ؟

یک دلسوز. در کنار ساید و لیدر های ساید تلاش میکنه کمک کنه. حالا هر مجموعه ای باشه. نظر دادن در مورد سیاست ساید فقط در حیطه کاری چند نفر خاص هست.

آزاد شدم :دی

Pr!est, A L B 0 R Z, 13th LeG!0n, L0st LeG!0n, ADraSTe!a, Alex!a & nobody, Roman AnV!iL, Ch3St3

PARS HIT ACE ELDERS .??. WINNERS ..??.Wild&Brave

PuPPeT MaSTeRs

• سلام آقا مهدی گل

دف جنوب غرب اگه میخواست بفرسته میرسید و حتی دفی که میرسید که حداقل دو برابر کل دف آمرداد و شمال شرق میشد . ولی سعید جان از جنوب غرب دف نخواست از من دف خواست که متاسفانه یا خوشبختانه دف من نمیرسید بهش پس دف شخصی من که تو هیچ شاخه ای از جنوب غرب نیست با دف یک اتحاد از شمال شرق خیلی فرق داره داداش

ناصر جان رفيق همشهري گلم

من يه حرف زدم پاشم وا ميسم يه سرور كنارت ميخام بازي كنم در ركابت راه و روش كلاه برداري رو يادم بدي.

قربونت برم حرف منو تو حرف سايده نه يه پلير معمولي

آخرين پي ام منو تو چي بود؟البته قبل از اون پيام تسليت هايي كه فرستادي و رفاقت رو كامل كردي برام

نوشتم ... سرويس مقداري دف از مورد اعتماد ها برام بفرست.

از شخص تو خاستم از مورداعتماد ها هم خاستم.

قربونت برم كه عاشق سفسطه هستي .

• سلام دوباره خدمت تمام دوستان و همچنین سلاطین سفسطه و مغالطه

سلام

آقا نادر به عنوان اولین پستت وسط این کل کل ها و درگیری هایی که به وجود اومد! یه مقدار فالش زدی، به چیزایی گیر دادی که از قبل تکلیفش مشخص شده و جواب داده شده، ایشالا که بخاطر سرسری خوندن فروم باشه
    بعدم تو کل این فروم یه نفر اگر وکیل و وصی نخواد همین حاج حسین هست، خودش وکیل وصی هر ۴ تا ساید هست.

اولا که من وکیل حاج حسین نبودم ، مسیرت رو داری اشتباه میری :دی

من گفتم چرا کسی که به خانواده شخص دیگه ای توهین میکنه بن نمیشه ولی یوسف بن میشه ...

چون اون توسط تیرداد معذرت خواهی کرد ؟

و مورد بعدی اینکه چون اون آقا گفت اون شخص اسمش حسینِ یعنی اون جاسوس نیست ؟

چه تضمینی هست آمار نداده ؟ چون اسمش حسینِ؟

یک مورد دیگه اینکه ما از جنگ نمی ترسیم ، اتفاقا کار درستی انجام دادید :دی

جنوب غرب اینقدر ترسناکه که شما از ترس متای زیر آبی بستید

حق دارید بترسید .....

در انتها :

بازیکن شما به اسم حمید بمب میاد میگه اینا رو جمع کنید از فروم ! کسی بهش اعتراضی نمیکنه این چه نوع حرف زدنه با اعضای جنوب غرب ؟

یوسف که بن شده نمیتونه پست بگذاره وگرنه حتما جوری جواب میداد که دیگه کسی جرات نکنه در مورد اعضای جنوب غرب اینجوری پست بگذاره

پ.ن:مغالطه در لغت یعنی کلامی که مردمان بدان در غلط و اشتباه افتند :دی

مائیم که از بادهٔ بی‌جام خوشیم

هر صبح منوریم و هر شام خوشیم

گویند سرانجام ندارید شما

مائیم که بی‌هیچ سرانجام خوشیم

پست 1 بار ویرایش شده،, آخرین بار توسط Nader Dionysus ().

• صادق جان جنوب غرب ساید قدرتمندیه

ما که نمیتونیم التماس سایدیو بکنیم که جان من بازی کن

اونی که بازیکن باشه زیر دو به یک یا سه به یک هم کم نمیاره و از دیدش اینها تماما چالشه

اونی که رفتنی هست هم میره

خودتونم میدونین و دیدین که نتیجه برای ما یا حداقل برای من باد هواست

در مورد آیدین باید بگم من بعد از شنیدن این که آیدین توتال شده و با تاخیر اومدم به این سرور که همزمان با رفتن آیدین شد و وقتی امدم مازیار عزیز اولین توتالی بودن که من دیدم

حتی اکانت رو حذف بود تا وقتی فهمیدم آقا مازیار توتال شدن

پس میتونم بگم توتال مورد تایید بنده و کسی که بهش دست دادم از اول سرور تغییری نکرده

اگر آیدین توتال میموند و مثلا مازیار با هدف کودتا میومد واکنش من در قبال توتال وقت باز هم همین بود چون به ثبات اعتقاد دارم.

در مورد رفتار دوستان و درست یا غلطش من یک مثال براتون میزنم

در یکی از سرور های کام (یادم نمیاد کدوم سرور :D) بنده افتخار آشنایی با تیم ir cob رو داشتم که اگر اشتباه نکنم همین دوستان کلاهبردار فعلی هستن

اونجا در ابتدای سرور بنده و امیر ناجی که جزو شورای لیدری بود یک اختلاف نظر و درگیری کلامی کوچک داشتیم تا جایی که من از گروه لفت دادم

بعد از اون اکانت حذف شد

آیا درگیری دیگری پیش اومد؟ آیا کار من که رفتن بی صدا از اون سرور بود اشتباه بود؟ آیا بنده فحاشی کردم؟ آیا در فروم چیزی مطرح کردم؟

پاسخ با شما

و در مورد قسمت آخر صحبتتون

متاسفانه بنده با سیستم دیکتاتوری در تراوین کاملا موافق هستم و معتقدم هر لیدر باید در تاریخ تراوین پاسخگوی نتایج و اعمال سایدش باشه

پس اختیار کامل توتال رو قبول میکنم حتی به اشتباه

فوقش مشورت میدم و دیدگاهم رو میگم ولی وقتی تصمیم گرفته شد قبولش میکنم

Don't get too close
    It's dark inside
    It's where my demons hide
    ...It's where my demons hide

• دوست من همه شما دعوت بودید :)

این یک دعوتنامه رسمی برای خداحافظی غرور امیز دوستان شمال غربی بود و تپل کردن بازو های هیروتون بود

چرا نیامدید؟مسیولش ما هسیم؟

ناصر که میخواست بیاد منتهی تاکسی گیرش نیامد.درسته اقا ناصر؟شما هم که باید از طریق ناصر یا فروم متوجه میشدید

ممنون کاملا مجاب شدم.:)))))

حیف شد همه نرسیدن به مهمونی!فقط امیدوارم وقتی اتک اومد رو واندرتون یا واندرزناتون بازم از بقیه سایدها نیومده باشن واسه مهمونی

روش جدید دف کردن اینجوری که ام ام میدید به کل سرور رومون اتک اومده بیاید پوینت دفاعی بگیرید ؟

• الهی قربون اون تیل بادمیت بشم مو

یادت همون موقع بهت گفتم برای اینکه بیای تو تیم کلاهبرداران باید یه دوره فشرده ببینی و به این راحتی نمیتونی بیای

حالا درس اول سعید جان هیچکس قابل اعتماد نیست :دی

حالا تو از من خواستی دف مورد اعتمادها رو بفرستم و طبق درس اول میشه دف هیچکس عزیزم .

درس دوم : سعید جان این درس برای خودت و خیلی از دوستات هست هیچ وقت با کوچکترین حرکت خارج از سیاستتون دست خودتون رو رو نکنین که همه بفهمنن چه خبره با ذکر مثال این کلاس رو به پایان میاریم

حدودا یک هفته قبل یک اکانت خارج از سیاست های جنوب غرب عمل کرد که اون اکانت کاتا شد و همه آمردادی ها اومدن گفتن ای وای دیدین ما میگیم جنوب غرب جنگ داخلی دارن و با هم متحد نیستن و ... لیدرها اشتباه کردن فرد خاطی که همر ساید رو خفت کرده و ... زدن و لیدرها باید یکم انعطاف داشته باشن و از این حرف ها .

الان از شمال شرق یک تیم با نظر تیم لیدری مخالف هست و اومدن میگن آدم باید به حرف لیدره گوش کنه و هر چی گفت چشم بسته بگه چشم .

در مثال فوق دو حالت وجود داره

1- بچه های آمرداد به نصیحت های بزرگترهاشون از ساید اس دبل گوش دادن و متوجه شدن تا الان اشتباه فکر میکردن و طرز فکرشون رو اصلاح کردن که اگه اینجوری باشه خدا رو شاکریم که تونستیم حداقل چند نفر رو از خواب بیدار کنیم

2- به نفع آمرداد بود که بیاد سیاست بزنه و آتیش جنگ تو جنوب غرب روشن کنه و الان به نفعش نیست که شمال شرق به جنگش ادامه بده و در عرض یک هفته دو تا صحبت مختلف و موضع گیری متفاوت نسبت به اتفاق تقریبا مشابه داشتن .

• اولا که من وکیل حاج حسین نبودم ، مسیرت رو داری اشتباه میری :دی

من گفتم چرا کسی که به خانواده شخص دیگه ای توهین میکنه بن نمیشه ولی یوسف بن میشه ...

چون اون توسط تیرداد معذرت خواهی کرد ؟

من با مدیر فروم در این مورد صحبت نکردم که دلیل بن شدن یا نشدن رو از ایشون بپرسم، ولی چیزی که بنظرم میرسه و منطقی هم هست رو برای شما میگم، باشد که مقبول افتد:
    نگاه کن ناصر پست رو اشتباه گذاشته و بعد با تذکری که از جانب خودمون و دیگر دوستان بهش داده شده پستش رو ویرایش کرده، بعدم عذرخواهی مفصل کف فروم شده از همه، حالا نتیجه گیری:
    (چیزی که باعث شده مدیر فروم بنش نکنه بنظر من مورد ۱ هست فقط، بقیه موارد احتمالا باعث شده زبان گویای هر ۴ ساید (حاج حسین عزیز) دنبال ماجرا رو نگیره و احتمالا ما رو ببخشه، یعنی دیگه لازم نیست اینقدر روش مانور داده بشه)
    ۱- پست قبل از اینکه مدیر فروم تخلف رو ببینه ویرایش شده، یعنی وقتی مدیر پست رو باز کرده تخلفی در اون وجود نداشته وگرنه بن میکرده.
    آیا یوسف شماره ای که از عمد و در کمال هشیاری گذاشته بوده رو ویرایش کرده و برداره؟! در ظاهر خیر!

۲- پست به اشتباه گذاشته شده بوده و این متفاوت هست یا شماره ای که برای شناساندن یک شخص و به عمد گذاشته میشه، عین اشتباهی که سهوا بخاطر غلط تایپی بوجود بیاد و کار خلافی که به عمد انجام میشه.
    آیا یوسف سهوا شماره رو گذاشته بود؟ در ظاهر خیر

۳- ما اومدیم تمام قد عذرخواهی کردیم و گفتیم اشتباه شده، شاید با حاج حسین هم تو پی ویش پیرامون اون موضوع صحبت شده باشه
    آیا یوسف بابت منتشر کردن اسم و شماره ینفر توی دنیای واقعی معذرت خواهی کرده؟ تا الان خیر، ولی بنظر من آدم بااخلاقیه، شاید بعدا بیاد این کار رو بکنه.

و مورد بعدی اینکه چون اون آقا گفت اون شخص اسمش حسینِ یعنی اون جاسوس نیست ؟

چه تضمینی هست آمار نداده ؟ چون اسمش حسینِ؟

اینو که کلا داری اشتباه میزنی?(
    صورت مساله: انونیموس توی امرداده، یه انونیموس هم توی گروه چت شماست! پس حتما این جاسوس امرداده!

جواب شخص بازیکن: من مسعود انونیموس هستم که توی امرداد بازی میکنم. اون انونیموسی که شمارش رو گذاشتی من نیستم و روی اکانت من لاگین نداره و باهم ارتباطی نداریم، ممکنه اون حسین انونیموس باشه، ممکنه اکبر، اصغر، کاوه، تقی، باقر یا حتی کبری انونیموس باشه... مهم اینه که اون شماره مسعود انونیموس بازیکن امرداد نیست.
    حالا هر کی میخواد باشه، میخواد آمار بده یا نده، دیگه به امرداد ربطی نداره.
    متوجه شدید یا بازم بازش کنم؟!

جنوب غرب اینقدر ترسناکه که شما از ترس متای زیر آبی بستید

خب ترسناکا، چرا اینقدر دست و پا میزنید؟ بذارید متامونو بکنیم دیگه!
    بعدم صادق پارتیزان بخاطر همین ترسناکیتونه که میاد میکه اگر متا بشه جنوب غرب حذف میکنه؟! چرا جلوشو نمیگیرید که از طرفتون این حرفا رو نزنه! جز اینه که خودتون ترسیدید؟!

بازیکن شما به اسم حمید بمب میاد میگه اینا رو جمع کنید از فروم ! کسی بهش اعتراضی نمیکنه این چه نوع حرف زدنه با اعضای جنوب غرب ؟

والا پاسخ حمید صرفا در جواب اون بازیکن بی اعصاب شما سعید هست که ده بار اومد با واژه هایی که لایق خودش هست به ما توهین کرد و در نهایت حمیدم اومد گفت ایشونو بیاید جمعش کنید، بنظر من در جواب اون بی احترامی ها اینکه بگه بیاید ورش دارین ببریدش کمترین واکنش هست، همون پست هم یه پاراگراف به یوسف و رضا و بقیه لیدراتون ابراز ارادت و محبت کرد و دقیقا هم تاکید کرده که دارم فقط در جواب ینفر این حرفو میزنم و نه همه
    لطفا برو یبار دیگه پست حمیدو بخون
    لطفا با دقت بخون.

• دوست عزیز و گرانقدر جناب BANANFISH

همه دوستان و بزرگواران سرور

چون صحبت از دوست، یار، رفیق، برادر و همبازی سال‌های اخیر بنده

عالیجناب اخلاق و معرفت یوسف ریتالین عزیز

شد، لازم شد نکاتی عرض کنم.

بدون شک و تردید یکی از اخلاق مدارترین بزرگوارانی که در دنیای تراوین میشناسم یوسف عزیز است که بر همگان این موضوع آشکاره و جای بحث نداره.

حتی خاطرم هست در یکی از پستهای صفحات خیلی قبل یکی از دوستان هم فرمایشی داشتند مبنی بر کلام نافذ و محترمانه ایشان.

باید عرض کنم فرایندی که در مورد بن شدن یوسف صورت گرفت میشه یک بازی کثیف باشه.

اگر کسی از دوستان اون رو گزارش محتوا داده و شکایت داشته چرا در صفحات مختلفی که به خانواده های افراد توهین میشد گزارشی نداد. جاییکه یادمه یکی از دوستان یکی از سایدها حرمت خانواده دوستی رو شکست و لیدرهای محترم ایشان تمام قد عذرخواهی کردند لکن آنجناب همچنان پی در پی پست گذاری فرمودند و یا همین مورد اخیر. آیا حرمت خانواده و زن و مادر و فرزند از شماره سنگین تر است؟؟؟؟

فرض دوم این است که ادمین محترم خود قدرتمندانه اقدام به بن ایشان فرمودند که باید برای سرور گریست که ادمینی اینقدر بیکار و البته فرصت طلب داره و البته حتما ضد اخلاق با توجه به فرض اول.

به هر روی یوسف عزیز فعلا بن هستند و مجال و موقعیتی برای پاسخگویی ندارند.

بازی کنیم، در بازی ببازیم

اما اخلاق واقعیت است، کسی که در بازی اخلاق ببازد قطعا نام انسان هم برایش زاید است.

انشالله بازی کنیم، بزنیم، بخوریم، لذت ببریم و انسان بمانیم

یا حق

• درود به همه دوستان

هنوز تو شوک حذف دسته جمعی دوستان خوبم تو شمال غربم صد حیف که نمودن

دوستان خداییش بعد از چند سال گفتیم یه سرور شلوغ ران شده و کلی زدو خورد و کل کل فروم البته با احترام و ادب به رقیب اما نشد که بشه اون از شمال غرب اینم از ساید ما که دو تیکه شد و دوستان دیگه ای از جمع ما جدا شدن امیدارم این حرف کسی رو ناراحت نکنه این نظر شخصی بنده می باشد.

به نظر این حقیر متای ما و جنوب شرق قطعیه و با اینکه من به شخصه دوس داشتم یه رقیب خوب مثل اتحاد امرداد مقابل ما باشه اما بازم مثل اینکه شرایط جور نیست و ما هم با همون دستی که به توتال ساید و میلاد 200t دادیم سر قول و قرار موندیم و عهد خودمون رو نشکستیم اما به سوال از دوستان جنوب غرب اگه واقعا اینقدر قوی هستید و یه ساید با پتانسیل بالا(که به نظرم هستید) چرا اینقدر سخت میگیرید این قضیه متا رو خب به نفع شما از بازی بیشتر لذت می‌برید ببخشید اینا تماما نظرات شخصی یه پلیر(کشاورز) ساده است و ربطی به ساید نداره

• سلام و خسته نباشید خدمت همه دوستان عزیز

نمیخواستم توی بحث ها شرکت کنم چون جو فروم بد رفت سمت توهین کردن ولی خوب دلم نیومد پست نزارم.

از دوستان در کل سرور میخوام که خون سردی خودشونو حفظ کنن و مخصوصا فوش های نامو.. و توهین های خانوادگی نکنن هم داخل فروم و هم داخل چت های خصوصی خودشون اگر اینجوری پیش بره تا چند وقت دیگه هیچ پلیر قدیمی و بازی بلدی تو تراوین ایران نمیمونه و کلا چند عدد بچه میمونه که جای تراوین بازی کردن میان بهم چنتا فوش میدن و هرکی فوش هاش بهتر بود برنده سرور میشه

سلام آقا مهدی گل

تو پیام بالا کاملا مشخص که جنوب غرب چه قدرت بالایی داره و به گفته آقا ناصر تغریبا ۳ برابر کل جنوب شرق و شمال شرق دف داره و خوب کاملا مشخص که وقتی سایدی این حجم دف رو میکشه به همین اندازه (حالا یخورده کمتر یا بیشتر) همر هم داره.

این یعنی این که نه تنها باید ۲به ۱ کرد بلکه اگر امکانش باشه باید ۲.۵به ۱ کرد تا بازی به تعادل برسه.

پس از همه دوستان در ۳ ساید خواهش میکنم که جلوی متا کردن و به تعادل رسیدن سرور رو نگیرن و روی خوش نشون بدن و بذارن بازی شیرینی خودش رو حفظ کنه8o8o

• سرور جالب شد! اول سرور هم گفتیم ما اهل سه به یک کردن به ضرر کسی نیستیم چون هدفمون لذت بردن از بازیه بلعکس امرداد و البته که مشکلی هم نداریم با سه به یک علیه خودمون!! دف ان ای! جاسوسی از sw ! دخالت تو امور ساید دیگه!خواستن بستن متا سه به یک قبل از حذف ساید ان دبل !

حقیر چه تیمی هست؟

تو درگیری دوساید وقتی سایدی از دوساید دیگه کمک میخواد میشه حقیر!! نکته جالبش اینه همون حقیر به این قناعت نمیکنه و از مدیر کمک میخواد!! اقا توو رو خدا بگو مارو نزنن! اقا....

خدارو شکر حذف کردیم رفت! امرداد کثیف ترین تیم تاریخ تراوین! ما رو باش به مازیار ویسای اینا رو دادیم که ببینه از ادمین کمک خواستن و دخالت شده تو بازی یا نه! درود بر شرفتون تو این بازی!

ما 2 ماه بازی کردیم و حال کردیم! امیدوارم در اخر سرور شماها هم حال کرده باشید!

سه به یک رو جنوب غرب؟ واقعا همینطوری واندر صد میکنید؟ افتخار این جور سرورا واقعا برازنده تیم امرداد هست! درود بر شما!

هیچ کس زیبایی ها را به یاد نخواهد آورد، ما تنها برندگان را به خاطر می آوریم.

• شما اول مدارکی که قرار بود اون فردا روز ارائه بدی رو بزار فروم !

شما اگه دلسوز بودی و دلواپس لااقل اونجوری نمیرفتین

پس همونطور که خودتون گفتین وقتتون رو تو سروری که ارزش نداره هدر ندین

این سرور ادمینش خوب نیست و از اوناس

پس به عهدی ک دادین وفادار باشید و این سرور و فرومش رو فراموش کن

• 2 ) بن شدن یوسف ریتالین به خاطر گذاشتن شماره اون شخص در صورتی که

باید عرض کنم فرایندی که در مورد بن شدن یوسف صورت گرفت میشه یک بازی کثیف باشه.

فرض دوم این است که ادمین محترم خود قدرتمندانه اقدام به بن ایشان فرمودند

به هر روی یوسف عزیز فعلا بن هستند و مجال و موقعیتی برای پاسخگویی ندارند.

چرا یوسف ریتالین بنه؟
    چرا یوسف ریتالین بنه؟
    چرا شما این بازی کثیفو شروع کردین؟
    چرا ادمین قدرتمندانه بنش کرده؟
    چرا مجال و موقعیت پاسخگویی نداره؟
    چرا ما اینقدر ترسناکیم که یوسف رو هم بن کردین که کرک و پرتونو کز نده؟ (همون نترزونه خودمون)
    چرا...؟
    چرا...؟
    چرا...؟

جواب:
    نمونه یک اکانت بن

پروفایل یوسف عزیز

نتیجه گیری:
    یوسف بن نیست!

آیا جرئت اینو دارید که بیاید بگین اشتباه کردین؟!

پ ن: خوبید؟!
    پ ن: چرا مار زیربغل نداره؟ چرا هر چی دنبال زیربغلش میگردم نیست؟ چرا نمیشه به امرداد و ادمین ربطش داد؟ کو کو پس کو این زیربغل مار؟! چرا مار رو اینجوری آفریدی اصلا؟! میذارم رو حذفا!

• سلام به دوستان فروم نشین و پلیرهای بازی

قبل از هر چیز همه رو به خویشتن داری و لفظ مودبانه دعوت میکنم. انگار ما هنوز متوجه نشدیم که رقیب، دشمن نیست. یه زمانی سامان ایمپریال به بنده گفت شخصیت پلیرها رو نمیشه از نوع صحبت فرومی تشخیص داد؛ این جمله رو خود من خیلی تاثیر گذاشت (الان به منم لقب جاسوس ندن صلوات!) دوستان خوبم گاهی بخاطر شرایط بازی و هیجانی شدنش، حرفهایی زده میشه که مطابق خواسته قلبی خود گوینده هم نیست! پس به قول تیرداد عزیز سعی کنید تحمل و صبرتون رو بالا ببرید. جواب توهین هم، اهانت شدیدتر نیست.

یه بنده خدایی گفت که نصف دفاع جنوب شرق تو پلن آخر شمال غرب از اتحاد آریانا اومده بود =O دوست عزیز من لحظات آخری که داشتم Top 10 رو در اون هفته میدیدم، آمار دفاعی شمال شرق نسبت به جنوب شرق این نبود... از نظر عملی هم فکر نمیکنم همچین چیزی بوده باشه مگر اینکه بخوایم بگیم خیلی از جاها رو شمال شرق دفاع فرستاده اما به صورت کاملا اتفاقی رو 90% اون تارگت ها اتکی نیومده یا fake بوده!!!

اگه همچنان معتقد هستید که آریانا دفاع سنگینی به جنوب شرق داده، پس به قهر ادامه بدید. اما اگه نمیخواید پیرو عده ای باشید که میخوان ساید رو 2 تیکه نگه دارن یا بقیه رو به جون امرداد بندازن، واقعا تمومش کنید (جناب MKMJ بکوب دیسلایک رو :دی). یه زمانی میگفتن یا لیدر انتخاب نکنید، یا هر چی گفت بگید چشم. این در مورد همه اتحاد ها هست؛ کما اینکه اون موردی که گفتن اختلاف داخلی جنوب غرب و اینکه میگن شمال شرق دو تیکه شده، بخش اعظمش بخاطر گوش ندادن به لیدر کل اون Quarter هست یا اینکه قضیه شخصی شده (مثلا خود لیدر پنداری :دی)

پی نوشت: ما ایرانی ها توی یک ربع نمیتونیم یکدستگی رو حفظ کنیم، بعد ادعای دات کام هم داریم.

پی نوشت 2: بنده توی این سایت و سرور دوستانی (تری دات، کلاسیک، الدرز، والس، سوانز و ....) دارم؛ اما عمدی اومدم امرداد چون جو صمیمیش رو دوست داشتم. نه اینکه بقیه صمیمی نبودن، اما واقعا امرداد اونطوری که بعضی ها میگن بد و کثیف نیست.

ده لست پی نوشت -- به یاد سامان :) -- کلا هر کس کم میاره بحثی از ادمین و امرداد باز میکنه (فکر کنم چون هر دو حروف الف، دال، میم مشترک دارن) بس کنید دیگه.

رضا،

سرباز جنوب شرق

روزگاری بود که میگفتن، "تراوین، بهانه با هم بودن"

الان اینطور شده که "تراوین، مکانی برای توهین، رفع عقده ها و نمایش شخصیت پنهان خیلی ها"

• دوست عزیز

کمی آرامش در گفتار، اندکی آرامش

گمان نمیبرم با لفظی خدای ناکرده خصمانه صحبت کرده باشم که اینچنین شما رو برآشفته میبینم. اتفاقا قبل از این پست با یوسف صحبت کردم و ایشان هم اذعان داشت به اینکه پستشان ویرایش شده و تلاش بعدی هم‌برای پست گذاری انجام داده و موفق نشده. اتفاقا سوال من هم این بود که هنوز هم بن هستی یا آزاد شدی و فرمود شب برسم منزل چک میکنم الان اطلاع ندارم.

آنچه مسلم است ایشان بن بوده. شما دنبال چه هستی الله اعلم

اما دعوتت میکنم به اندکی آرامش

ادبیات نامناسب را همه بلدند