نقد و بررسی سرور 1 ایکس راند 2 | آغاز 6 شهریور 1399 |

• مسعود جان اینجوری به تله میندازنتون تا یاد بگیرید دیگه سفسطه نیایید

در همین پست ریپلای شما وجود داره که ما رو متهم به توافق با شمال شرق کردید:دی

اونجا بین دونفر صحبت شده بود و شما قبول کردید , الان حرف من میبُره!

یک نصحیت یه عنوان برادر کوچکتر دارم خدمتتون , شما گذشته خوبی داشتید پلیر خوبی هم بودید ولی این برای اینکه درحال حاضر هم خوب باشید کافی نیست, بنده به شما به چشم یک پلیر نگاه میکنم که حتی حال و وقتشو هم نداره بره پانزده کراپ بگیره اما چون به این بازی عشق داره و همواره بازنده بوده بازهم داره این دور باطل رو ادامه میده و وارد بازی میشه همه مناسبات و سیاستهای اصولی رو زیر پا میذاره تا تسکین پیدا کنه اعتیادش و همراه با این تسکین وقت,انرژی و شور بسیاری از پلیرهای جوونتر رو هم به هرز میبره

دورانتون تموم شده, وقتی نه حالشو دارید نه وقتشو مجیور نیستید

منو یاد علی ویسکی و مهرداد پکر میندازید وقتی این بازیو شروع کردم تو ساید همیشگیم منهای این سرور جنوب غرب

در این دنیا برای کفری کردن آدمهای رذلی که میخواهند همه چیز را از آنچه هست برایت سخت تر کنند, راهی بهتر از این نیست که وانمود کنی از هیچ چیز دلخور نیستی

One Flew Over the Cuckoo's Nest

• اتفاقا وقتی همون پستی که اشاره کردی رو نوشتم، یه سری از دوستان جنوب شرقی شدیدا بهم حمله ور شدن، ناصر که کم مونده بود فحش بده :دی
    اینکه اون پستم جوری بوده که بچه های جنوب شرق بهشون برخورده، از طرفی دشمن جنوب شرق هم بهش برخورده، نشون میده اون پستم در همون راستای تحلیل صادقانه و بدون جهت گیری بوده که مد نظرم بود، وقتی تحلیلت بدون جهت گیری باشه هردو طرف از یه تیکه ش دلخور میشن ، چون هرکسی یه سری معایب داشته که وقتی بهش اشاره کنی دلخور میشه،

بزار من از شما سوال کنم،
    -فرضا متای شرق در کار نباشه، چجور متایی راضیت میکنه و سرور متوازن میشه؟ متای سه ربع علیه جنوب شرق خوبه واسه توازن؟ اینطوری راضی میشی؟ :دی
    -جنوب غرب از شمال شرق پتانسیل تئوریش بهتره (از نظر تعداد پلیر و اکانت) ، تا الان هم بدون هیچ درگیری داشته میساخته
    شمال شرق پلیر کمتری داشت، یه سری هم که به لطف شماها خوارج شدن و هم خودشون باید برن، هم یه سری همر برای راندن اینا خرج میشه،
    جنوب شرق چندتا همر تو مرکزش پرید، یه ده روز هم نان استاپ رو دف سازی بودن ،
    شمال غرب هم هرچند خیلی خیلی ضعیف تر شده، ولی 0 مطلق نیست،

یه تاس بنداز ببینم چجور متایی مد نظرته، ما همونو پیاده کنیم که هم شما راضی باشی، هم ما

• یه تاس بنداز ببینم چجور متایی مد نظرته، ما همونو پیاده کنیم که هم شما راضی باشی، هم ما

آهان پس با تاس انداختن سیاست های سایدتون رو میچرخونید.

حکم یه بابایی دارید که با کلیدِ درِ توالتِ خونشون مملکت رو اداره میکنه.

تاس و شیر یا خط انداختن تون تموم شد برید حرف اونهمه معترض داخل سایدتون رو گوش بدید اونا ظاهرا بیشتر از شما با کلمه ((منافع ساید)) آشنا هستن

• خلاصه صحبت:

(( و خداوند سرنوشت هيچ قومي و «ملّتي» را تغيير نمي دهد مگر آنكه آنها خود تغيير دهند.))

حالا میخواید فک کنید ما نفوذی و از سازمان کاگبه هستیم خواستید هم چشمتون رو باز کنید و واقعیت رو ببینید.

صحبت دیگه ای در این زمینه ندارم

در پناه خدا

صاوق

• آهان پس با تاس انداختن سیاست های سایدتون رو میچرخونید.

حکم یه بابایی دارید که با کلیدِ درِ توالتِ خونشون مملکت رو اداره میکنه.

تاس و شیر یا خط انداختن تون تموم شد برید حرف اونهمه معترض داخل سایدتون رو گوش بدید اونا ظاهرا بیشتر از شما با کلمه ((منافع ساید)) آشنا هستن

اتفاقا چون اون قسمت هایی که دوست نداری بخونی رو نمیخونی، دوباره مختصر، بولد، قرمز، با فونت بزرگ مینویسم، بلکه...

برای این قضیه از قبل اعلام عمومی شد که دو روز دیگه جلسه ست، تو جلسه بالغ بر 45 نفر شرکت کردن، به همه وقت داده شد برای اظهار نظر، همه موافق بودن به جز 4 نفر، از اون 4 نفر فقط دو نفر مخالف سفت و سخت بودن، اون دوتای دیگه کاملا تحت تاثیر حرف کس دیگه مخالفت میکردن و وقتی براشون تشریح شد نظرشون عوض شد،

اتفاقا در مورد اون قسمت که گفتی به حرف معترضین تو سایدتون گوش بدید، از بس MM زدن که اگه کسی سر این داستان ابهام یا مشکلی داره ، بیاد تیم اسپیک براش توضیح بدیم ،که دیگه من یکی زخمی شدم ، اگه راه داشت تو بازی بلاک میکردم که دیگه این MM نیاد برام :دی

خلاصه کاملا مشخصه نه از جریانات شمال شرق خبر داری، نه از سرور
    از قبل با امرداد مشکل داری، یه چیزی شنیدی، تاپیک این سرور رو باز کردی، اومدی تنفراتت از امرداد رو تخلیه کنی،
    والا بخدا تنفرات شما از امرداد برای ما هیچ اهمیتی نداره، باور کنید

• سلام مجدد

اشکان جان عزیز

نکته اول دقیقا در همون حوالی یک کتیبه کوچیک یا جنگ آموز یا احمق میفته حالا یا واقعا نمیدونستی یا داری یه جور رفتار میکنی که نمیدونی ؟

نکته دوم مگه برای بلند کردن کتیبه از اون مختصات چی لازمه ؟ ۱۰ تا دونه کاتای هون چقدر زمان میبره ساخت ۱۰ تا کاتا ؟

ناصر جان من میتونسم بهت گارانتی بدم از توی خاک اس دبلیو هیچ کاتا و تروپی جهت کلین کتیبه و ... ذلک رخ نمیده.حتی خزانه ۲۰ هم انجام نمیدیم توی اون دهکده منتهی .تهش میرفت ۳ خونه انورتر نان کپ میکشید.مشکل شما واقعا با یه ساید سر ۳ خونه کف بیابون بود؟ضمنا اون کپ این قدر استراتژیک بود که اون همه مدت هیچ کی نگرفته بودش ؟!!! نه برادر من.مشکل فقط ۱ چیزه .

اکانتی که ۲۰ خونه ای هیس هست ! ولاغیر ...

باقیش همش حرفای ملانصرالدینی هست به نظر من و مغلطه ! پس نه وقت منو بگیر نه خودتو اذیت کن
    حالا هم هیچ اشکالی نداره :) صبر امرداد این قدر زیادهههههههههههههههههههه که خدا میدونه.ایمپریال بسکه نزدیمش خجالت کشید خودش حذف کرد.ما فقط نگاش کردیم ببینیم کی از رو میره که خب ...

بزنین بکوبین.هر کاری دلتون میخاد بکنین ^^ اصلا به خاکتون تجاوز شده خوب کاری کردین صفرش کردین.خوبه اینجوری؟

الان که خوب میزنید.ادامه بدین.تا اخر بازیم همین فرمونو ادامه بدین.مام تا ابد که قرار نیست که همش نظاره گر باشیم :D

سپاس

پ.ن : امیرعلی چلا اخه ؟ ما تازه همساده شده بودیم عزیزم کم بود 1399 منبعی که فرستادم؟

پ.ن : بار کج به منزل نمیرسه ...

• کاش یه پست ازت میدیدیم که توش پاچه خواری آمردادو نکرده باشی رفیق

بیشتر ازینکه ساید خودت برات مهم باشه، مهم برات اینه که کی راجع به آمرداد چی میگه

ایشالا که مزدش رو هم بگیری

در مورد جلسه و این حرفا که دوست گرامی اگه اون افراد در اقلیت نبودن که بهشون نمیگفتن معترض

یه سری ازین افراد رو من میشناسم تو تمام سرورای همین سایت تو شمال شرق در جهت منافع ساید بازی کردن بدون هیچ حاشیه ای نظیر همین نورالله و تورج(من با این افراد حتی یکبار خارج یا داخل بازی حتی صحبتم نکردم اما سابقه شون تو ساید همیشگی خودشون معلومه)

اینکه یک سایدی حالا بیاد این اقلیت رو خس و خاشاک توصیف کنه و تبدیل به یاغی بکنتشون یا بتونه حرفشون رو متوجه بشه فرق در مدیریت و لیدری خوب و بد رو معلوم میکنه.

و در ضمن لطف کن نظراتت در مورد دموکراسی رو تو صندوقچه پرمحتوای مغز خودت نگه دار عزیزدل

پیام دادی ریپلای نشد ناراحت نشی چون حوصله توضیح مکرر یک موضوع رو ندارم.

کسی بخواد چیزی فهمیده باشه تا الان فهمیده.

ارادتمند

• محسن جان متاسفانه اطلاعات شما کامل نیست

اطلاعات کاربر EyeZ را نگاه کنید ما با همدیگه تیم بودیم چند سرور هم برد توی کارنامه دارم

Ir9(2011-2012) Ki!NG TeuToN

Team 3X.Com(2011) RoaD RunneR

درمورد صحبت دونفره اتفاقا" سر همین موضوع اول لیدرهای شمال شرق با شما جلسه گزاشتن که نتیجه نداد

اما در مورد سیاست اصولی من همیشه برای ربعی که بازی کردم جنگیدم نه برای دیگران پستهای من درمورد دفاع از شمال غرب و تیم شما هم موجود هست

درمورد بقیه موارد هم حتما" به نکاتی که گفتید توجه میکنم

• فقط همین رو بگم یکی از اون 4 نفری که با این متا مخالفت داشت و وقتی براش توضیح دادن اوکی شد، خود من بودم (-:
    بقیه بحث رو بیخیال میشم، امیدوارم شناختت از سابقه "نورالله و تورج" همونقدر که شناختت از من اشتباه هست، غلط نباشه ،

خیر پیش

• بسیار هم عالی مسعود خان

من نه احتیاج به حمایت کورکورانه فردی دارم نه از کوبیدن و حرف غیر واقع زدن در مورد فردی حمایت میکنم

حتما توجه کنید به اون موارد مسعود خان به صلاحتون هست

پایدار باشید

در این دنیا برای کفری کردن آدمهای رذلی که میخواهند همه چیز را از آنچه هست برایت سخت تر کنند, راهی بهتر از این نیست که وانمود کنی از هیچ چیز دلخور نیستی

One Flew Over the Cuckoo's Nest

• سلام و درود بر عزیزانم در سرور

باشد که در آرامش باشیم

متاسفانه با توجه به مشکلاتی که پیش آمده آقا تورج عزیز بزرگی فرمودند و بابت منافع ساید شمال شرق اکانت خود را تحویل ساید ( بنده دادند ) و توافق شد به هیچ عنوان از روی این اکانت بر روی اعضای ساید شمال شرق همر بلند نشود.

تورج عزیزم از آشنایی با شما بسیار خوشوقت شدم و خوشحالم هستید همچون شما عزیزانی که منفعت ساید را به شخص خود ارجعیت میدهند و امیدوارم روزی روزگاری بتوانیم در آرامش کنار هم روزگار تراوینی بگذرانیم.

عده ای متاسفانه دوست داشتن تمام مشکلات را به گریبان عزیزمان اقا تورج بی اندازند اما فارق از این که ایشون افتاده تر و خاکی تر از این صحبت ها عمل نمودند .

با تشکر و احترام

WolfishAlone

CONSTANT!NE - Last IR Server Ts2

E M P I R E - TC2 - Last 3.6

persia - S3R1

VeRm!l!oN - Last IR Server Ts1

My LOVE : Joriass

••• VIVA Classic team VIVA Elders •••

پست 1 بار ویرایش شده،, آخرین بار توسط WolfishAlone ().

• سلام امیر جان

داری اشتباه میزنی صادق اصلا تو سرور اکانت نداره . در ضمن جنوب غرب هم مخالف صد در صد جنگ داخلی تو شمال شرق هست

پ.ن : حاج حسین با حسین تی ان تی فرق داره :دی

برای تشخیص زنده یا مرده بودن یک انسان به شرف او نگاه کن نه به نبض او .

• سلام امیر جان

داری اشتباه میزنی صادق اصلا تو سرور اکانت نداره . در ضمن جنوب غرب هم مخالف صد در صد جنگ داخلی تو شمال شرق هست

پ.ن : حاج حسین با حسین تی ان تی فرق داره :دی

سلام، فکر کنم بدجور اشتباه زدی (-:

کجای پستم گفتم صادق تو سرور اکانت داره؟من فقط جواب صادق جان رو با این دید دادم که چون از امرداد متنفره، دوست داره شمال شرق هم در راستای همون تنفر گام برداره و حرفاش در این راستاست،

اتفاقا تو پست بعدی (بعد همین که رپلای کردی) بهش گفتم گویا زیاد از سرور و شمال شرق خبر نداری، صرفا از روی نفرتت از امرداد اومدی تاپیک رو باز کردی، پست گذاشتی ،
    (اون شماها منظورم همینایی هست که چه تو سرور هستن، چه تو سرور نیستن، همه ی سیاست سرور رو در راستای انتقام از امرداد میبینن ، انتقامی که والا ما برامون مهم نیست )

کجای پستم گفتم جنوب غرب با جنگ داخلی تو شمال شرق موافق هست؟ من فقط گفتم جنوب غرب از لحاظ تئوری وضع بهتری نسبت به بقیه سایدها داره،

کجای پستم گفتم حاج حسین با حسین تی ان ای یکی هست؟ حاج حسین و حسین تی ان اتی ، هردو تو شاخه ای بودن که خودم هستن، چرا فکر کردی باید اشتباه بگیرم؟

اگه اسممو اول پستت نمیاوردی فکر میکردم اشتباه رپلای کردی، درست رپلای کردی؟

• سلام

به عنوان اولین پستم وسط این کل کل ها و درگیری هایی که به وجود اومد میخوام یه چی بگم و برم چون یکم نادیده گرفته شد ...

1 ) ورود جاسوس آمرداد در گروه چت جنوب غرب با اینکه خوده جنوب شرق رسما مخالفت داشت با این قضیه !
    اگر این اتفاق برای ساید دیگه میفتاد و جنوب شرق چنین مدرکی رو میکرد در فروم الان فروم 50 صفحه جلو رفته بود و سه به یک میشد علیه اون ساید !

2 ) بن شدن یوسف ریتالین به خاطر گذاشتن شماره اون شخص در صورتی که یه نفر دیگه از جنوب شرق به خانواده حاج حسین توهین کرد و خیلی راحت ازش گذشتند !
    حالا اگه این اتفاق برای یه ساید دیگه میفتاد ، اون ساید تا تراوین وجود داشت باید عذرخواهی میکرد بابت توهین به خانواده یه فرد در فروم !!!!

نتیجه اخلاقی از ادمین فروم : به خانواده هم توهین کنید ولی شماره کسیو نزارید !

پ.ن :

تیرداد جان از شما تعریف های خوبی شنیده بودم ، ولی فکر کنم خودتونم متوجه شدید کمی از اون تعریف ها فاصله گرفتید ، حالا یا به خاطر دور شدن از تراوین و فروم ، یا به خاطر پست های درستی که از سمت جنوب غرب اومد و رو جای درستی دست گذاشت ....

پ.ن 2 :

پ.ن 3: دو به یک و این حرفا ؟:/

اگه تا الان ذره ای شک به تحلیل و سیاست یوسف داشتم ( که نداشتم ) از امروز و با این پست و این اتفاق هایی که افتاد واقعا دیگه حرف و حدیثی برای من نموند ...

پ.ن 3 : به قول یوسف ولو به غلط :دی

مائیم که از بادهٔ بی‌جام خوشیم

هر صبح منوریم و هر شام خوشیم

گویند سرانجام ندارید شما

مائیم که بی‌هیچ سرانجام خوشیم

• سلام

آقا نادر به عنوان اولین پستت وسط این کل کل ها و درگیری هایی که به وجود اومد! یه مقدار فالش زدی، به چیزایی گیر دادی که از قبل تکلیفش مشخص شده و جواب داده شده، ایشالا که بخاطر سرسری خوندن فروم باشه
    بعدم تو کل این فروم یه نفر اگر وکیل و وصی نخواد همین حاج حسین هست، خودش وکیل وصی هر ۴ تا ساید هست.

2 ) بن شدن یوسف ریتالین به خاطر گذاشتن شماره اون شخص در صورتی که یه نفر دیگه از جنوب شرق به خانواده حاج حسین توهین کرد و خیلی راحت ازش گذشتند !

• سلام صادق جان

خیلی مخلصیم

چندتا سوال برام پیش اومده اگه جواب بدی ممنون میشم.

فرض که شرق متا شد.بنظرت کدوم ساید ضربه میخوره از درگیری با ج.غ؟یا بهتر بگم اصلا درگیری بین کدوم سایدها ایجاد میشه؟

سایدهای هم مرز یا ضربدری؟

شاید از ۱۰ پلن ۹تاش بین دو ساید مرزی باشه و یدونه بین دو ساید ضربدری.

ج.ش چطور قوی تر میشه؟:/

سوال بعدی اینکه مگه ما آمردادی ها هم ایرانی نیستیم:دی

فقط ۲ساید غربی ایرانی هستن؟:/

البته اگه فرض درست باشه اما جنوب غرب حذف نکنه اونا هم ایرانی حساب نمیشن;)

یه مورد هست که داری خیلی ساده از کنارش رد میشی و اون قدرت جنوب غربه مخصوصا اینکه اکانت دفساز mkmj خودشون وزنه ای هستن.

من اگه جنوب غربی بودم میگفتم این ننه من غریبم بازیا چیه واسمون تو فروم در آوردن.حداقل تو فروم مثل اوشون بگیم توروخدا بیاید آمرداد رو با بچه های ۲تا سرور بقلی بزنیم نه اینکه بگیم توروخدا مارو نزنید با اینکه زیادیم ولی پوچ هم زیاد داریم.

پ.ن:خدایا شکرت

پ.ن:بایگوش کرونا داره.حواستون باشه.ایشالا زودتر حالت خوب بشه:*

پ.ن: #تری_دات به احترام آقا مازیار

ارادتمند شما

سید مهدی

• اشتباه؟
    شما اشتباه ترین کار ممکن رو توی هر سایدی بودین کردین
    از این به بعد میتونید فکر کنم فعالیت داشته باشید

یادتونه همین شما اگر حسین tnt هستید افتخارتون این بود سرور قبلی توی ساید بازی میکردید جنگ داخلی کردید نذاشتید صد بشه واندر سایدتون؟
    ما تا الان جنگ داخلی نداشتیم ولی شما خیلی قشنگ توی سابقه چندساله شما هست و فکر میکنم باید این مدال هم اضافه کنید به افتخارتتون و لذت ببرید.

یادتونه باز تعریف میکردین که توی ساید خودتون اول سرور همتون خوردین تا آخر سرور نمیتونستید تکون بخورید؟
    نگم براتون
    سابقه نفرات ما رو هرکدوم یدک کش نمیکشه...

سلام دوست عزیز

شما هر سرور بودی از درون ساید خودت هم سایدیهاتو زدی!سند این حرفمم تو فروم نرمال قبلی هست! دلیلتم این بود که بقیه اعضا نمیخواستن همراه تو سمت سایدی غش کنن که دوستات اونجان!

تاریخ به طرز عجیبی همینجور داره تکرار میشه :)))))

• درود

اولا تشکرمیکنم ازاقا تورج که بزرگی خودشونو ثابت کردن کاشک خیلیها یادمیگرفتن نگرانی برای ساید یعنی چی!!!

مطلب بعدی به شخصی که به ربعهای دیگه بازی اطلاعات میده که ربعی که داخلشه با کی متا قراره بکنه و چیکار قرارنیست بکنه بهش چی میگن؟اتفاقا سرسپرده و روسیاه کسی هست که جاسوسی میکنه نه کسی که صاف وامیسته و حرفشو میزنه.

کلمه مستعمره عالی بود چقدر خندیدم مرسی که شادمون کردید اما مستعمره بودن رو هزار بار ترجیح میدم به جاسوسی و اطلاعات ربع رو دادن به ربعهای دیگه.

نشد مایک سرور بریم از اول سرور زد خورد نباشه توش اه.^^

حرفهایی که توفروم گفته شد رو خوندم و فقط میگم ممنون از همه چه موافق چه مخالف اما خود کرده را تدبیر نیست نخواستیم بشه و خواستید و شد موفق باشید تو ادامه زندگیتون.

ودرنهایت ممنون از دوستان استعمارگر امرداد بابت همه چیز مخصوصا بودنشون که سرور رو جذاب کرد.

پ.ن مهم:ممنون از علیرضا ایران که هم به نحو احسنت کارشو انجام داد هم هیچ لینکی تو فروم نذاشت برعکس یکی که....بماند

با سپاس

• سلام آقا مهدی

ارادت متقابل

در مورد سوال شما اصلا ارتباطی به ساید مجاور و ضربدری نداره

مگرنه غیر اینه که شمال غربم ساید ضربدری اش رو داشت میزد نه ساید مجاورو پس ارتباطی نداره.

دوما دوست عزیزم حرف من اینه که من حتی شک دارم جنوب غرب و شمال شرق با وضعیت نامطلوب داخلی که دارن حتی با همکاری هم بتونن مقاومت کنن تا آخر سرور.

ولی بحث اینجاس اگه 30 درصد احتمال وجود داشته باشه شمال شرق بتونه با همکاری جنوب غرب جلوی آمرداد مقابله کنه و نیم نگاهی به قد کردن واندر، این احتمال براش در صورت همکاری با جنوب شرق ((صفر)) درصده.

حالا خودشون فک میکنن میتونن،اینو زمان معلوم میکنه

و اینکه چرا آمرداد؟ بنده نه تا حالا سروری جلو یا در کنار آمرداد بازی کردم و هیچ انگیزه قبلی ندارم اما همونجور که هرکسی از این بازی برای خودش هدفی داره. من به شخصه هدف خودم

اینه که اونایی که احساس مدعی بودن و زرنگ بودن دارن تو این بازی رو به زانو در بیارم و اونایی که سرور فینال حضور دارن این هدف و سبک بازی تیم مارو آشنا هستن باهاش.

ما تو سرور فینال همین سایت؛ یک سایدی ده برابر قلدر تر، با پتانسیل تر، پر نفوذ تر از آمرداد رو با سیاست هایی که با بچه های کلاهبرداران اجرا کردیم در نهایت به کمک تمام سایدا به زانو در آوردیم (در صورتی که ما 40 تا اکانت داشتیم و ساید کذایی 1500 تا و از هر لحاظ اون ساید بیش از نیمی از پتانسیل سرور در اختیارشون بود)

و خصوصا جو سنگینی که به واسطه برتری عددی شون تو فروم ایجاد کرده بودن اما ما راه خودمون رو رفتیم و به هدفمون رسیدیم.

الانم اگه نیستم چون بخاطر اتفاقاتی توی همون فینال افتاد به سلامت این سایت مشکوک هستم و بچه های تیم هم توی سه ساید و بیشتر توی شرق پخش هستن مگرنه دوستان مدعی رو سرجاشون میشوندیم آقا مهدی عزیز

ارادتمند

• صادق جان ما نه زمان درگیری با ش.غ با سایدی متا بسته بودیم نه الان و صرفا درگیری بین 2 ساید بود.خودت بهتر میدونی 2ساید که متا میکنن فقط به این معنی نیست که به هم اتک ندن.پس زمان متا زمین تا آسمون با قبل از متا فرق داره.خب تصوراتت در مورد ما اشتباهه.اینکه ساید سوم روی ساید متا پلن بره و ما بشینیم تخمه بشکونیم و منتظر نتیجه باشیم.خیلی کم لطفی میکنی به ما:(

اگر قابل بدونی خوشحال میشیم یک سرور با امرداد بازی کنی و با امثال اشکان ها و شهریار ها و دیگر دوستان آشنا بشی و متوجه بشی اونقدرا هم بد نیستیم:دی

هرچند اگر رقیب هم شدیم چه خوب که فرد با تجربه ای مثل شما باشه.شاید متا بستیم و تو درگیری نشستیم تخمه شکوندیم حاج صادق;)