Posts by Nader Dionysus

سلام دوباره خدمت تمام دوستان و همچنین سلاطین سفسطه و مغالطه

سلام

آقا نادر به عنوان اولین پستت وسط این کل کل ها و درگیری هایی که به وجود اومد! یه مقدار فالش زدی، به چیزایی گیر دادی که از قبل تکلیفش مشخص شده و جواب داده شده، ایشالا که بخاطر سرسری خوندن فروم باشه
    بعدم تو کل این فروم یه نفر اگر وکیل و وصی نخواد همین حاج حسین هست، خودش وکیل وصی هر ۴ تا ساید هست.

اولا که من وکیل حاج حسین نبودم ، مسیرت رو داری اشتباه میری :دی

من گفتم چرا کسی که به خانواده شخص دیگه ای توهین میکنه بن نمیشه ولی یوسف بن میشه ...

چون اون توسط تیرداد معذرت خواهی کرد ؟

و مورد بعدی اینکه چون اون آقا گفت اون شخص اسمش حسینِ یعنی اون جاسوس نیست ؟

چه تضمینی هست آمار نداده ؟ چون اسمش حسینِ؟

یک مورد دیگه اینکه ما از جنگ نمی ترسیم ، اتفاقا کار درستی انجام دادید :دی

جنوب غرب اینقدر ترسناکه که شما از ترس متای زیر آبی بستید

حق دارید بترسید .....

در انتها :

بازیکن شما به اسم حمید بمب میاد میگه اینا رو جمع کنید از فروم ! کسی بهش اعتراضی نمیکنه این چه نوع حرف زدنه با اعضای جنوب غرب ؟

یوسف که بن شده نمیتونه پست بگذاره وگرنه حتما جوری جواب میداد که دیگه کسی جرات نکنه در مورد اعضای جنوب غرب اینجوری پست بگذاره

پ.ن:مغالطه در لغت یعنی کلامی که مردمان بدان در غلط و اشتباه افتند :دی

سلام

به عنوان اولین پستم وسط این کل کل ها و درگیری هایی که به وجود اومد میخوام یه چی بگم و برم چون یکم نادیده گرفته شد ...

1 ) ورود جاسوس آمرداد در گروه چت جنوب غرب با اینکه خوده جنوب شرق رسما مخالفت داشت با این قضیه !
    اگر این اتفاق برای ساید دیگه میفتاد و جنوب شرق چنین مدرکی رو میکرد در فروم الان فروم 50 صفحه جلو رفته بود و سه به یک میشد علیه اون ساید !

2 ) بن شدن یوسف ریتالین به خاطر گذاشتن شماره اون شخص در صورتی که یه نفر دیگه از جنوب شرق به خانواده حاج حسین توهین کرد و خیلی راحت ازش گذشتند !
    حالا اگه این اتفاق برای یه ساید دیگه میفتاد ، اون ساید تا تراوین وجود داشت باید عذرخواهی میکرد بابت توهین به خانواده یه فرد در فروم !!!!

نتیجه اخلاقی از ادمین فروم : به خانواده هم توهین کنید ولی شماره کسیو نزارید !

پ.ن :

تیرداد جان از شما تعریف های خوبی شنیده بودم ، ولی فکر کنم خودتونم متوجه شدید کمی از اون تعریف ها فاصله گرفتید ، حالا یا به خاطر دور شدن از تراوین و فروم ، یا به خاطر پست های درستی که از سمت جنوب غرب اومد و رو جای درستی دست گذاشت ....

پ.ن 2 :

پ.ن 3: دو به یک و این حرفا ؟:/

اگه تا الان ذره ای شک به تحلیل و سیاست یوسف داشتم ( که نداشتم ) از امروز و با این پست و این اتفاق هایی که افتاد واقعا دیگه حرف و حدیثی برای من نموند ...

پ.ن 3 : به قول یوسف ولو به غلط :دی