نقد و بررسی سرور 1 ایکس راند 2 | آغاز 6 شهریور 1399 |

• هنوز جای سرور 1 راند 3 درد میکنه مثکه ؟؟؟ دوس داری سه به یک کنی علیه امرداد :D

جالبیش اینه هیشکی هم محلت نمیده:D:D:D

پ .ن : آب دریا با سگ نجس نمیشه گل من

• سلام آقا سعید غشی

حال و احوال حضرتعالی؟

الانم تیمMKMJ چون اجازه نداره از طرف لیدرهای جنوب غرب برای استفاده از خاک جنوب غرب برا اتک به جنوب شرق بنده تا صدور اجازه از طرف لیدر ها فقط منتظر میشینم هر وقت صلاح بدونن میزنم و اگه ندونن هیچ اتکی نخواهم زد اگرم تصمیم به متا بگیرن بنده بشخصه فقط جهت احترام به لیدر های ساید حذف اکانت خواهم کرد

پ.ن 1 دوستان شمالی نگران نباشید جنوب متا کنه 3 تیم فعال و حرفه ای که 2 تاش چند روزی به ما ملحق شدن میاییم پیشتون برا زدن آمرداد :thumbup::thumbdown:8)

خیلی خیلی خرسند از این هستم که بزرگ شدی و یادگرفتی به تصمیم لیدر های سایدت احترام بزاری

زمانی که سنت کمتر بود و با ما میپریدی یادمه وقتی بر وفق مرادت حرف نمیزدیم قهر میکردی.اون موقع سرور ۱ راند ۲ هست که بدبختانه هر دوی ما توی شمال غرب با هم بازی میکردیم

1. اکانتاتو به حریف ما میفروختی
    2. همر روی هم سایدی میکوبیدی

1. کتیبه های سایدو تک هیرو پاس میدادی

1. اکانت های امانتی ساید رو چنج پس میکردی و دفشو به بقیه سایدا میفروختی !

خیلی خوشحالم که این عادات زشتت رو فراموش کردی و الان حذف اکانت میکنی ! به نظرم در اینده ای نه چندان دور نیز یاد میگیری اکانتتو تحویل ساید بدی.آفرین پسرخوب

ساید جنوب شرق

این ساید پتانسیل بالایی در کثیف بازی داره و جنگ رسانه ای و .... جنوب شرق حتی توانایی زدن یه ده شمال غربم وسط جنوب شرق نداشت و فقط میخورد و میومدن معذرت میخاستن که نتونستیم دفاع کنیم چیف چند همر اش و از دست دادن دفاع و ....... با همه احترامی که به خیلی ها تو جنوب شرق دارم ولی وجود چند نفر اشون در فرووم که فقط توهین و تحقیر میکنن بقیه ساید هارو کار رو برای این ساید سختر میکنه ...همه شاهد بودیم دست بچه هم 200 تا دهکده بدن در روز یه بار بیاد دفاع بسازه و بره کار محشری نیست که کردن حالا اونم با پارتی بازی که کردن و الان جشن شادی گرفتن برا این؟

و ساید جنوب شرق از درگیری با هر 2 ساید شمال شرق و جنوب غرب بشدت میترسه و الکی با جنگ روانی فقط میخواد یطوری با یکی از این 2 متا کنه تا اونیکی ساید هم بگه 2 به 1 شدیم و وارد جنگ با جنوب شرق نشه و الی مستقیم با هر کدوم از 2 تا ساید قبل کتیبه وارد درگیری بشه بازنده جنوب شرق هست

اول اینکه این اکانت هیچ همر شاخی نداره و براش خوردن هیچ کدوم از ده هاش با ارزش نیست حتی 5 ده منم صفر کردین بازم مهم نیست اکانت دفاعی هست ولی اینکه یه اکانت دفاعی شمارو بارها بزنه و کاری نتونید بکنید واقعا جای تاسف داره

سعید جان سرور ۲۰۰ روز هست و آسیاب به نوبت.شما که ماشالله از ما خوردی :)

نخورده که نذاشتم فرار کنی شما؟

پس شما دیگه حرف از این نزن که از آمرداد نخوردم.اتفاقا افتخار کن بهش ، بگو یه سری همه همرامو پروندن :)))))

امیدوارم شما هم قبل از اینکه حذفت کنیم حذف نشی و متوجه بشی کار میتونسیم کنیم یا نه و مثل بقیه لازم نباشه واست گودبای پارتی بگیریم.

برو دفتو بساز روی که قرار شد بزاریمت توی چرخ گوشت یه مقداری بشه که باهاش بشه حداقل ۱ سیخ کباب کوبیده زد :D

سپاس

پ.ن : همیشه میگن بار اولش سخته :) شمام راه فروختن و خیانت واست باز شده اما امیدوارم جلو خودتو بتونی بگیری

• واقعا من از تمام سرور مخصوصا از ساید خودمون معذرت خواهی میکنم که اینارو اوردیم بالا و بعد فهمیدن رفاقت اینا با امرداداز ساید مهمتره

مازورمون زدیم که تعادل سرور به هم نخوره

و نصف تارگت های امرداد در دو پلن قبلی از دف ان ای پرشده بود

وقتی که شورای لیدری فهمید این داستان رو شدیدن برخورد کردیم و شدیم جاسوس ان دبل

الانم با اون همه ادعا دارن پتانسیل ساید کم میکنن وگر نه اینا ۲هفته دیگه میرن خودشون

وقتی توتال ۲ دهکده داشته باشه هزارتومن خرج نکنه دلش برای هزینه پلیر نمیسوزه

علیرضا ایران خیلی حماسیش کردی دیگه راند قبلی هم کتیبه رو ندیدی این راند هم میترسم نبینی

ولی در کل سیاست های دوستانه شما سرور خراب کرد دیگه الکی بحث خانوادگی نکن کل وقت پول پلن ساید خراب کردید

الان امدیدفروم ترحم بخرید

شاخ بودن توی فضای مجازی مثل پولدار بودن توی بازی GTA میمونه! :saint: :saint:

MONAKO مامور مخفی

• اول این اومد :

بعد یه کانتر زیبا :

اینم یه خفته قشنگ از روح الله:

قراره ادامه دار باشه؟

آیا سزای مخالفین متا با امرداد خفت با چراغه؟

ساید رو واگذار کردید؟ برای چی؟

بجنگیم یا قراره کسی بیاد مذاکره؟

• البرز جان صرفا برای اینکه در جریان نیستی :

دیشب بحث بین دوستان شمال شرقی پیش اومد، بعدش توتال از گروه لفت داد و شبانه یکی از مخالفینش توسط علیرضا ایران خفت شد اونم یکی از بهترین پلیرهای شمال شرق و اکانت تاپ تنی ساید

بعدش پاسخ های متقابل شروع شده...

اولین توتال تاریخ تراوین ایران که با یک بحث درون سایدی، بصورت عجولانه همر بازیکن خودشو خفت میکنه اونم با چراغ و وقتی که تایم خاموشی رو میدونه، تقدیم به شما

• سعید جان سرور ۲۰۰ روز هست و آسیاب به نوبت.شما که ماشالله از ما خوردی :)

نخورده که نذاشتم فرار کنی شما؟

درسته همساید بودیم ولی شما ساید به گند کشیدی یادته چندتا اکانت از ساید های دیگه خریدیم؟ یادته یا یادآوری کنیم هی پول میگرفتی از اعضا برا خرید اکانت و کتیبه؟

واقعا اگه یادت نیست برات یادآوری کنم

یادته که من بدون مولتی اکانت بالا آغوردم ولی تو یه اتحاد مولتی داشتی؟

یادته سر کثیف بازیت روت ایستادم و گفتم عمرا نمیزارم واندر 100 کنی و نزاشتم و واندرت زدم ؟

یادته یا یاد اوری کنم چطوری از شمال غرب انداختیمت بیرون و حذف کردی و از سرور بعدی به جنوب پناه بردی ؟

یادته یا یادآوری کنم شما کثیفترین پلیر تاریخ تراوین هستی من همون موقع هم باهات مخالفت کردم و زدمت الان بعد سالها اومدم خوشحالم هم سایدی باهات نشدم راستی همون زمان یادته از ادمین 2 میل 2 میل دفاع میخریدی؟

یادته هی کتیبه میزدم میاغوردم شما میفروختی؟

نگم اشکان جان که برا من بازی تمیز مهمه نه کثیف بازی و برد من همیشه اومدم که بخورم و برم و 0 شدن ارزشی نداره الانم همه جنوب غرب دیدن نه مولتی داریم نه داشتیم نه چیزی .

همین که هر 3 ساید شاهد کثیف بازی تو بودن و هستن کافیه .....

همیشه بهت گفتم اشکان تمیز بازی کن به پول و وقت پلیر ها ارزش بزار گفتی نه اینطوری حال میده مهم اینه واندر 100 کنم اسم من روش باشهX/

شمام راه فروختن و خیانت واست باز شده اما امیدوارم جلو خودتو بتونی بگیری

مثلا به جنوب غرب خیانت کنم اکانت بدم به آمرداد؟:D^^

• اقای به مثال محترم شما یا نوب هستی یا از بازی چیزی نمیدونی

حرف هایی که بین من و بچه ها شده بود گفته بودیم شمال میشه مثل راند اخر سرور ۱

شما میخواین چیزی بگین بیا وسط

ما هم بخاطر دوست چند سرورمون چیزی به شما نمیگیم شما فکر میکنین شاخ تراوین هستین

• بابت تمام توهین ها اون اکانت بدون چراغ کلا صفر شد حتی جندین اسکات کشیده شد!
    موضوع بعدی این که رعد لول 20 یک همر خوب رو میزنید روی یک اکانت که پلیر هم روش نیست کلا 1500 تا سر میوفتین!!! من خوشحالم که شما اون رو زدین حداقل کمتر مارو اذیت میکنید!!!
    همر نامبر وان اکانت 250گرم زده شد، اینارو زدین میگین ساچ واو؟:دی
    نکشیدمون خوشتیپا

موضوع بعدی وقتی از اتحاد خروج پیدا میکنید و اتحاد جدا میزنید و اون mm تحقیر آمیز حسین tnt در اتحاد ariana زده شد پر قدرت حمله خودمون رو شروع کردیم.
    ما لفت دادیم یا مارو اخراج کردید؟
    فحاشی تورج دور از گوش ما به زن و ناموس دیگران به گوشمون نمیگین برسه؟
    خجالت بکشین بحث بازی از قضیه فحاشی جداست

نه اوج لب احترامی و بی حرمتی
    اگر نمیتونید بازی کنید حداقل اخلاق داشته باشید.

جمع کنید خودتون

• تمامی توهین ها بعد از این بود که شما همر ساید خودی رو خفت کردی، توهین شدیدا محکومه و من دفاعی نمیکنم، حتی اگر یکی از همر های خوب سایدت رو خودیا بزنن اونم توسط کسانی که ادعای حاکمیت بر شمال شرق و سربلندیش رو دارن، پلن شما باعث عصبانیت بیش از حد بچه ها شد...

من خودم قربانی انواع اقسام توهین ها هستم اما بحث همر بلند کردن رو ساید خودت اشتباهی بود که شما مرتکب شدید و دودش در چشم هممون میره

بدعت بدی رو گذاشتید...

برادر کشی بی پاسخ نمیمونه...

• دوستان

همراهان

همه بازیکنان عزیز

به قول آقا سورنای عزیز اینجا بازیه ‌و پشت هر سیستم یه آدم نشسته (با عذرخواهی از ایشان بدلیل عدم حافظه کافی بنده در نقل قول کامل)

لطفا. لطفا. لطفا

بحث بازی کنیم زد و خورد به هر دلیلی و هر جوری باشه در بازیه حالا درست یا غلط و حق یا باطل

کاری بکار خانواده هم نداشته باشیم و بازی کنیم آوردن خانواده همدیگه کف فروم نه انسانی و نه اخلاقیه

پ ن: دیسلایک های بنده نه قومی قبیله ای و نه سایدیه فقط به محتواست که متاسفانه الان شده ادبیات خوب و بد

ارادتمند همه دوستان هستیم

لذت ببریم از بازی

🌷🌷🌷🌷🙏🙏🙏🙏

• واقعا من از تمام سرور مخصوصا از ساید خودمون معذرت خواهی میکنم که اینارو اوردیم بالا و بعد فهمیدن رفاقت اینا با امرداداز ساید مهمتره

مازورمون زدیم که تعادل سرور به هم نخوره

سلام خدمت همه دوستان

متاسفانه یک عده از دوستان فکر میکنن جلوی یک بزرگتر بی احترامی بکنن به چشم آدم بزرگ بهش نگاه میکنن

آقا( فرزنداز نظر سنی بیشتر بچه ها 2 برابر شما بیشتر سن دارن) توی جلسه که شما هم بودی بحث متا به اشتراک گإاشته شد شما و 3 نفر دیگه مخالف متا با جنوب شرق بودید و از قبل با شمال غرب متا کرده بودید که شمال غرب وقتی دید شم و تیمتون هیچ کاره هستید دیگه حرف شما را نخوند متاسفانه ساید شمال شرق را شما از یکپارچگی خارج کردید به لطف مولتی اکانتها و بات سرور خیلی به قدرتتون هم افتخار میکنید این سرور اتفاقا" برای همین تشکیل شده تا حداقل یاد بگیرید بدون بات هم میشه بازی کرد

• دیشب قبل جداشدنتون تیم اسپیکتون داشتین گل و بلبل میگفتین؟

هرگونه خروج از اتحاد و استفاده کردن لفظ کودتا علیه آقا ایرج توی ne و دادن چندتا فحش پس برادری بین ما نبود. اگر هم بود ما یوسف بودیم و شما برادران یوسف
    به هرحال دیگه گذشت و تا عذرخواهی توی این موضوع نشه پس ادامه دار خواهد بود.

• دیشب قبل جداشدنتون تیم اسپیکتون داشتین گل و بلبل میگفتین؟

هرگونه خروج از اتحاد و استفاده کردن لفظ کودتا علیه آقا ایرج توی ne و دادن چندتا فحش پس برادری بین ما نبود. اگر هم بود ما یوسف بودیم و شما برادران یوسف
    به هرحال دیگه گذشت و تا عذرخواهی توی این موضوع نشه پس ادامه دار خواهد بود.

توهین زشت ترین کاره و هیچکس طرفدارش نیست، من بخاطر توهین هایی که شده چه بقول شما از قبل و چه به قول خودم از بعد از شما و تمام کسانی که بهشون توهین شده عذر خواهی میکنم،ان شا الله که دیگه هم تکرار نشه...

فقط همری که خفت کردین چی میشه؟

حاضرین بابت این اشتباه حذف کنید؟

• سلام خدمت همه دوستان

متاسفانه یک عده از دوستان فکر میکنن جلوی یک بزرگتر بی احترامی بکنن به چشم آدم بزرگ بهش نگاه میکنن

آقا( فرزنداز نظر سنی بیشتر بچه ها 2 برابر شما بیشتر سن دارن) توی جلسه که شما هم بودی بحث متا به اشتراک گإاشته شد شما و 3 نفر دیگه مخالف متا با جنوب شرق بودید و از قبل با شمال غرب متا کرده بودید که شمال غرب وقتی دید شم و تیمتون هیچ کاره هستید دیگه حرف شما را نخوند متاسفانه ساید شمال شرق را شما از یکپارچگی خارج کردید به لطف مولتی اکانتها و بات سرور خیلی به قدرتتون هم افتخار میکنید این سرور اتفاقا" برای همین تشکیل شده تا حداقل یاد بگیرید بدون بات هم میشه بازی کرد

درود مسعود خان ، سن بالا خوبه بشرطی که ازش سو استفاده نشه عزیزم، تا حالا ساکت بودم چون تهمتی به ما زده نشده بود ، الان این تهمت رو وارد کردید که ما با شمال شرق توافقی چیزی انجام دادیم در حالی که شما خودتون توی شمال غرب بودید و رخت سفر بستید یه جای دیگه تا زیر پرچمی باشید برای دوستان و البته اون ساید هم داغون کردید

بر هیچکس پوشیده نیست اگر ما قصد متا هم داشتیم که واقعا نداشتیم تا زمانی که یک متای دیگه شکل بگیره و اینو هم چند بار اینجا عرض کردیم بطور قطع دلمون به سمت متای غرب بود تا شمال ، دلایل زیاد داره

بر هیچکس هم پوشیده نیست عقبه شما(منظور اکیپتون) چی بوده و این سرور هم چی هست

تیم ما از این سایت رفت چون ورای داشتن یک ادمین بد که بدترین تصمیماتو برای سایتش میگیره ، تیمها و پلیرهای بدتر از بد در اون وجود داره که کوچکترین ارزشی برای اصل این سرگرمی قائل نیستند و در واقع بازی رو از توی واتساپ و تلگرامو دیسکوردو تماسهای تلفنیشون پیش میبرند نه از داخل سرور

بهرحال تمام صحبتهای بنده با شخص شما در تلگرام موجود هست برای اوردن توتال حال حاضر شمال شرق به ساید ما در اوائل سرور و همچنین دست رد زدن ما به سینه ایشون و عوامل اجرائیش

پشت سر ما پچ پچ نکنید و همون سبک بازی زیبای خودتون رو ادامه بدید از ما پله نسازید و لذت ببرید از اون چیزی که لایقش هستید و میخواستید

پایدار باشید و لذت ببرید از سرور پاکتون دوستان :دی

• اشتباه؟
    شما اشتباه ترین کار ممکن رو توی هر سایدی بودین کردین
    از این به بعد میتونید فکر کنم فعالیت داشته باشید

یادتونه همین شما اگر حسین tnt هستید افتخارتون این بود سرور قبلی توی ساید بازی میکردید جنگ داخلی کردید نذاشتید صد بشه واندر سایدتون؟
    ما تا الان جنگ داخلی نداشتیم ولی شما خیلی قشنگ توی سابقه چندساله شما هست و فکر میکنم باید این مدال هم اضافه کنید به افتخارتتون و لذت ببرید.

یادتونه باز تعریف میکردین که توی ساید خودتون اول سرور همتون خوردین تا آخر سرور نمیتونستید تکون بخورید؟
    نگم براتون
    سابقه نفرات ما رو هرکدوم یدک کش نمیکشه...

• یادمان باشد این یک بازی است ، بیش از حد موضوعات رو پیچیده نکنید !

دشمنی ذاتی یا دوستی ذاتی با کسی وجودندارد ، خاک مقدس و این اراجیف هم نداریم !

اتحاد مقدس هم اراجیف مطلق است ، هیچ اتحادی از قدس ( بهشت ) نیامده است !

راحت باشید و از بازی لذت ببرید ، فقط مسیر را به سمت بالانس بودن سرور ببرید والا بردن سرور یک طرفه هیچ لطفی ندارد!

• سلام و عرض ادب خدمت آقا محسن عزیز

لطفا" میشه محسن جان یک توضیح کوچک در باره صحبتهای اولیه تیم شمال شرق قبل از اومدن آقا مازیار داشته باشید

آقا میلاد از شمال شرق با دوستان شما (نمی دونم درجریان هستی یا نه من هم این صحبتها را از خود همین دوستان شنیدم )اعلام کرده بودن قصد متا با شما داشتن و توافق در مورد واندر مشترک هم شده بود

در مورد اومدن من به سرور هیچ کدوم از عزیزان قصد بازی اول سرور نداشتن و من هم به خاطر کمیل عزیز به شمال غرب اومدم وجهت رفتن هم که خدمتت قبلا" عرض کردم آقا مازیار به خاطر من مجبور شد توی سرور2سال پیش تراوین جهت منافع ساید دخالت بکنه تا یکدست و متحد بشه (من برای سوانز بازی میکردم نه آمرداد) بعد از حضور ایشان هم من از جمع دوستان شما خارج شدم

الان هم در خدمت شمال شرق هستیم خیلی از عزیزان که قبلا" بارهاروبروی ما بازی کردن (کلا" فکر نکنم از تیم تریدات قدیم 4 نفر در ساید شمال شرق باشه) الان خیلی هماهنگ داریم کار میکنیم

در مورد صحبتها هم بله تاریخ و زمان مکالمه را با فروم و استقبال دوستان جنوب شرق و شمال شرق از ایشون بود کنترل کنید ایشان هنوز ثبت نام توی سرور نکرده بودن

اگر صحبتی غیر از این هست خوشحال میشم شما شفاف سازی کنید

• این پست دارای محتوای آموزشی مثبت 60 است!

*چگونه پس از همر بلند کردن بر روی هم سایدی، خود را تبرئه کنیم؟

ابتدا با توهم توطئه ، دشمن پنداری و پیاده سازی سیستم لیدری کیم جونگ اون( رهبر کره شمالی) وضعیت ساید را ملتهب میکنیم! سپس با توهین هایی همچون بیشعور ، نفهم و بی شخصیت دیگران را تحریک به پاسخ دادن میکنیم

زمانی که میبینیم 80درصد ساید که مارا قبول ندارند و میخواهیم به ارباب خودمان خدمتی تاریخی کنیم شروع میکنیم به لانچ همر بر روی اکانت های مهم ساید!!! (دقت کنید از تضعیف شدن ان ای چه سایدی بیشترین سود رو میبره)

خب حالا که ما داریم برای ساید دیگه بازی میکنیم و کار ما صد در صد محکوم میشه چگونه خود را تبرئه کنیم؟

انگ فحش ناموسی را به افراد شناخته شده بزنیم تا افراد سرور بپذیرن که چرا این دوستان در حرکتی غیر حرفه ای بر روی هم سایدی خودشان همر بلند کردن!

بیا منم دونفر رو اجیر میکنم به عده ای فحاشی کنند! تا بگم وای چه حرکتی !

پ.ن1: حیف شد این سرور هم نمیتونید واندر صد کنید حتی به غلط!!!

• از سرور یک تا الان بحث جنگ داخلی درون ربعی وجود داشته و جز جدا نشدنی و بعضا "ضروری" این بازی هست و دوستانی که صرفا این مسائل داخل ربعی رو بزرگ و ظالمانه جلوه میدن صد در صد اهداف دیگه ای دارن. (خدا رو شکر لیدرهای اصلی ربع های این سرور از این هوش های هیجانی به دور هستن)

طبیعیه کسی که قانون یکی برای همه و همه برای یکی رو نقض می کنه از جمع گروهی که "اتحاد" نامیده میشه "اخراج" بشه.

و این رو هم میدونم که کسی که بعضا با نیت های تلافی و شاخ شکوندن وارد سرور میشه یادش رفته اینجا صرفا یک سایت بازی هست و کسی یه دونه گندم یا یه تخته چوب با خودش بیرون نمیبره، و تنها سرور رو به سمت و سوی نامربوط سوق میده.

با شناخت نسبتا خوبی که به اکثر بچه های شمال شرق عزیز، دارم میدونم مازیار بزرگوار (لیدر بزرگ تری دات که دو سرور جلوشون جنگیدم) با اقتدار، و مملی عزیز با برنامه ریزی های خوبش با کمک سایر دوستان دیگه بهترین زمان رو برای این پاکسازی در نظر گرفتن و امیدوارم این ربع هم سریعا ریکاوری شده و به بازی برگرده تا جذابیت های بازی بیشتر از قبل بشه.

پ.ن: خیلی دوست داشتم در خدمت دوستان کلاسیک باشم ولی خوب تقدیر (بخونید ناصر) ما رو به سمت دوستان عزیز امردادی برد.
    امیدوارم زودتر بتونیم عقب ماندگی 40 روزه رو جبران کنم و بیشتر برای ساید جنوب شرق مفید باشم.

🤛کی بیشتر میتونه مشت 👊 بخوره؟ 🤜
    میثم. یه گول باز خسته !!!

• با سلام خدمت تمام فروم نشین های عزیز

ببخشید من یکم شیرازی ام و حال و حوصله گشتن و پیدا کردن و ریپلای کردن همه دوستان رو ندارم ولی چندتا نکته تو فروم دیدم که با استفاده از جملات خود بچه های آمرداد پاسخ میدم

قبلا از صحبت هام از بچه های آمرداد معذرت میخوام اگه حس کردن که بهشون از طرف پلیرهای جنوب غرب توهین شده و آقا سعید هم میخوام که اگر کل کل میکنن بدون توهین باشه .

حمیدرضای عزیز میونی که ارادت خاصی بهت دارم و خیلی دوست دارم . و صحبت های من فقط نقل قول از بچه های خودتون هست و اصلا نظر شخصی من نیست و کاملا خودم مخالف این حرف هستم ولی دارم فقط نقل قول میکنم .

هنوز ۱۲ ساعت از جمله ای که در مورد صحبت کردن بچه های آمرداد تو فروم و جمع و جور کردن پلیرهاش توسط لیدرهاش نگذشته که سعید جان در پاسخ گفت که نوشتن فروم برای همه آزاده و هر کس حال نمیکنه با پست های بچه های آمرداد صفحه فروم رو ببنده و باز نکنه و نخونه درست مثل زمان بعد پلن دوم که منم همین کار رو کردم . ( آنچه رو برای خود نمیپسندید برای دیگران هم نپسند )

در مورد اتک دادن های اکانت mkmj هم تا اونجایی که ذهن من پیرمرد یاری میکنه تو تراوین تا جایی که زورت میرسه اطرافت رو پاکسازی میکنی که یهو شب نخوابی صبح بیدار شی ببینی خفت شدی این دلیل اول اتک ها و اما دلیل دوم اکانت اس ای یه خلافی کرده و اومده تو خاک جنوب غرب ده زده و لیدرهای اس ای به جای قبول اشتباه پلیرشون اعلام کردن که اجازه نمیدن اون ده صفر بشه خب باز هم یه فلش بک میزنیم به عملکرد بچه های آمرداد در حالت مشابه وقتی امپریال اومد وسط اس ای ده زد اس ای به جای زدن امپریال یکم صبر کرد که دف ثابت رو اون ده خسته کنه بچه های شمال غرب و به جاش رفت اکانت های نزدیک و اکانت هایی که دف میدادن به اون ده رو میزد حالا آمرداد با اون اتاق فکر و اون همه پلیر با تجربه این حرکت رو میزنه میشه سیاست بازی و ... ولی یه پلیر معمولی از جنوب غرب میاد از کار خود آمرداد کپی برداری میکنی میشه ... ؟ و از لیدرهای ساید جنوب غرب جواب میخواین ؟ باز هم رسیدیم به جمله معروف آنچه برای خود نمیپسندی برای دیگران هم مپسند

دیگه بقیه سوال هاتون وسط کل کل های ساید منظم و یکپارچه و با برنامه شمال شرق گم شد و نمیدونم چیه تا باز هم در جواب سوالات و ابهاماتتون برسیم به این جمله که آنچه برای خود نمیپسندی برای دیگری هم مپسند :دی

البته برای سوال بعدیتون پیشاپیش جمله رو عوض میکنم و میگم اول یه سوزن به خودت بزن بعد یه جوالدوز به ما :دی

تا درودی دیگر بدرود

برای تشخیص زنده یا مرده بودن یک انسان به شرف او نگاه کن نه به نبض او .