نقد و بررسی سرور 1 ایکس راند 2 | آغاز 6 شهریور 1399 |

• سلام علیکم جمیعاً.

اول از همه به همه (مهاجمان ، مدافعان، ناظران، پاپ بازان، فروم بازان و ...) باز تبریک میگم. چه سروری شد این سرور حتی!

دوم خسته نباشید میگم مهاجمان و مدافعان طرفین درگیر. یک خسته نباشید مخصوص میگم به بچه های تیم دفکورد (اشکان سرلشکر و البرز و احسان) و همه کسانی که توی ساید دفاع ساختن. ما هم روی تمام دهکده هامون که سربازخونه و اصطبل میشد داشته باشه دفاع ساختیم.

سوم در مورد اینکه چطوری بچه ها دفاع پر کردن! آقا خیلی جاها دفاع پر شد! اون باگ که فیکس نشده هنوز. برید ببینید چقدر دفاع بوده هر جا! اگر همه جا خالی بود و فقط چندتایی که ریل بود پر بود حق با شما میشد. باور بفرمایید تیم اولی که میزاره روی حذف اگر مطمئن بشم ادمین دست برده توی بازی تیم ما خواهد بود. بعد هم بنده توی اون روم مخصوص هستم و دسترسی هایی دارم به برنامه بچه ها. کاملاً با آنالیز کار کردن! من هیچ چیزی تحت عنوان امداد غیبی رو ندیدم. در ضمن دقت بفرمایید بعضی جاها هم خورد! مثلاً اکانت قرمز که خیلی اسکات میکرد همه رو، نصف کراپش رفت.(چرا فقط 4 موج ریل داشت رو من نمیدونم.) ولی چون اولویت مهم بود به قرمز دفاع داده نشد و گفتیم میشه پوشش داد و کراپش رو برگردوند. کراپش هم 13 بوده گویا. اکانت night king هم بنده خدا همچنین! کراپ 18 خورد. از ایشون بابت از خودگذشتگیشون تشکر میکنم. ان شاءالله که تیم امرداد و همه ما بتونیم براشون جبران کنیم.

چهارم نقل مستی همر! البرز به بنده پیام داد که ما از این استفاده کردیم. از چی استفاده کردن؟ که فلانی گفته برید چک کنید ببینید کجا فارمینگ ماشین جلوزن هست چون همرش از ما پایین تر بوده و حالا چون مست شده اومده بالاتر. (همرشون هم شارژ بوده). جواب بنده عین این عبارت در یک جمله هست: "بله عوض میشه. چیزی که من توی اسپید شنیدم". ولی الان دیدم خیلی این بحث بالا گرفته خودم الان تست کردم. تاثیر ندارد! خب بنده بابت اینکه تست نکردم عذرخواهی میکنم. (اینم در نظر بگیرید بعد از همه این داستان ها که تصمیم گرفتن، البرز میاد از من میپرسه.) در ثانی باز چون بچه ها در تصمیم گیری به حرف اون بنده خدا توجه کردن، نتیجه این شده که گفتن حتماً فارمینگ ماشین جلوزن هست. حالا چطوری شده اینا با اینکه رنک همرشون یکی کمتر شده و فارمینگ ماشین جلو زده، تنها چیزی که من میتونم براش متصور باشم اینه که با کلاه شارژ کرده و این دوستان یک قسمتی از شارژشون بی کلاه بوده و همچنین جایزه اتحاد. چون راه دیگه ای نمیمونه. اینم از اون مواردی هست که بیشتر میشه گفت یک خوش شانسی! چرا که یک داده غلط کمک کرده به نتیجه درست. من نمیدونم چند نفر با عبارت p آنگاه q آشنایی دارند ولی میشه بر اساس داده غلط نتیجه درست بدست آورد ولی برعکسش یعنی از داده درست نمیشه نتیجه غلط گرفت. ارجاع میکنم دوستان رو به Material_conditional و Truth_Table. و خارج از اینکه این مستی تاثیری روی رنک همر نداره ولی استفاده از اون داده نادرست باعث شده چندتا تارگت رو دفاع بریزن. باز میگم اگر بقیه جاها خالی بود میشد یک تاملی کرد ولی بقیه جاها هم پر کرده بودن. روی نان کپ ما هم خیلی خوب دفاع بسته شد. در ضمن حقیر هم نمیدونم چطوری هست همه فکر میکنن لقمان اشتباه نمیکنه. بخدا بنده هم اشتباه محاسباتی دارم. اینم شد یک درسی که خیلی روی حرف من حساب نکنن (حساب هم نکردن البته! فقط یک تایید گرفتن بعد از اینکه کارشون رو کردن) و البته درسی هم شد برای خودم که اول تست کنم. گرچه بنده هم گفتم که توی اسپید اینطوری شنیدم. اگر حوصله اش بود میرفتم توی روم شمال شرق سرور اسپید (99% چتشون هم فقط اسپم بود(از نوع ...) و من نمیدونم چرا یک جمله رو میخواستن بنویسن باید هر کلمه یک enter میزدن) میگشتم پیدا میکردم یک اسکرین میزاشتم.

پنجم اینکه اگر شمال غرب حذف کنه، بازی از اون جذابیتش می افته واقعاً و به نظرم تجدید نظر بفرمایند. سرور نرمال هست و زمان خیلی هست هنوز. جالب اینجاست توی روم خصوصی تلگرام بچه های تیم پایتون که البرز هم هست. قبل از لند اتک ها من گفتم کاش حتی با این شمال غرب متا میکردیم! بازی میرفت روی مد هارد مد. البته نظر دوستان با من مخالف بود و بنده هم از مواضعم عقب نشینی کردم. البته شمال غرب این سیستمی که بازی کردن برای تا کتیبه ها خوب جواب میده و بعدش دچار مشکل میشن اگر تصمیم بر باقی موندن بگیرن. چون اینکه دهکده ها جدا جدا از هم باشه شما رو موقع لانچ اذیت میکنه. البته اگر سیستمی باشه که ده یکی رو غارت کنی برای دادن گندم جواب میده ولی باز اگر بخوای دفاع هم ببندی وقتی همر رو لانچ میکنی دیگه خیلی آزار دهنده میشه و هندل کردن این وضع بسیار سخت خواهد بود.

ششم یک چند نفر اشاره کردند که بیایم بزنیم جونب شرق رو ببینیم میتونن دفاع کنن یا نه!؟ بعد بر اساس اینکه خورده یا نخورده بگیم کمک ادمینی بهشون شده یا نه. خب من یک سوالی دارم؟ الان این همه ماها دفاع ساختیم نزاریم جلوتون؟ باید بزنین و ما منهدم بشیم که شما قبول کنی ما کمک نشدیم؟ میخوای اکانتامون هم چنج میل کنیم که خیالتون راحت بشه؟ عجب حرفی می زنید؟ یک کم فکر کنید به چیزی که میگید. به فرض اینکه همین الان تروپ دفاعی جنوب شرق توی حملاتی که آدرس دقیق هم دادن یکی از دوستان شمال غربی (پستش رو ادیت کرده الان. فقط آخرش گفته بود یا علی برید دفاع کنید!) کاملاً نابود بشه باز ما بی دفاع نخواهیم بود. چرا؟ چون همه نان استاپ دارن دفاع میسازن! البته من خودم خیلی خوشحال نیستم. چون ما میتونستیم خیلی قدرتمندتر برای کتیبه ها حاضر بشیم و الان خیلی از منابع جای زیرساخت شدن تروپ دفاعی که گندم هم میخورن! همرهای ما دفاع شارژ کردن برای چند روز و ما خودمون رو اناختیم عقب! ولی الان بچه های SE همه دارن با جدیت وقت میزارن. بعید میدونم به این آسونی از دفاع رد بشه کسی زین پس.

هفتم اینکه یک سوالی دارم که اگر بزرگوارن شمال غربی جواب دهند سپاسگزار خواهم بود. آیا شمال غرب آمد فقط امرداد رو بزند؟

الان که میخواستم این پست رو ارسال کنم دیدم bi nam پست زده که "تیم کارخونه برادرها یه شعار داشت، یا SE صد میکنه یا ناتار " واقعاً برای این اومدید؟ اگر این بوده خیلی اشتباه کردید. بقیه بزرگوران هم حرفشون همینه؟

ارادت در جریان است<3

لقمان

پینوشت0: همر پایتون هم مست شد به خاطر یک کار علمی. ^^

پی نوشت1: ببخشید بعضی سوالات رو نمیتونم جواب بدم.

پی نوشت2: شما هم میتوانید سوال جواب ندهید، ولی اگر واقعاً دارید حذف میکنید ممنون میشم جواب بدید.

پی نوشت پس از دیدن پست bi nam : اولین کسی که از کینه ضرر می بینه خود شخص کینه توز هست! کینه همون گونیه سیب زمینی گندیده هست که با خود حملش میکنی و خودت رو آزار میدی. داستانکی در این رابطه توی نت هست. بگردید پیدا می کنید.

The Last Peynevesht : تکلیف اونایی که بدون کینه اومدن شمال غرب چی میشه؟:(

• حاجی وزیر جوان ناراحت شد دیسلایکت کرد:) 2تا همرت که پرید.. تقسیم دف اینسری هم قابل ندوستن طبق شبیه سازی کامل دف بدن بهتون باز از همر خودتون استفاده کردین ایشلا تو پلنهای بعدی سرور پشتتون رو خالی نکنن... دیسکورد اندبلیو جهت ارائه مدارک در خدمت هستن دوستان... اینجا مشکل حقوقی داره پخش ویس ضبط شده تماس...

من دنبال یه جواب منطقی میگردم :) مثلا یه اکانتی هست تو فروم بگم الان تهرن هوا تاریکه میاد دیسلایک میکنه ! من میدونم هنوز از سرور یک این به جا مونده واسه همین زیاد اهمیت نمیدم ، دنبال یه جوابم تا بدونم تا چه حدی احتمال دخالت ادمین هست ! به اتفاقاتی که افتاده کاری ندارم چون موضوعاتی هست که داخل خود ساید بحث میشه ...

الان واقعا بدون کنایه و منطقی ، این سوال من رو جواب بدین : اکانت چراغبین اسمش چیه و چه ساعتی نامه داده ؟ با همین دوتا جواب یکی از اون شیش تا رو به راحتی هر نفر چه ش.غ چه ش.ش چه ج.غ چه ج.ش میتونه برای خودش به نتیجه برسونه ! شما که مطمعن هستید دخالت ادمین هست و حذف میکنید ، اکانته به دردی نمیخوره دیگه وقتی نیستین درسته ؟ برای من نوعی این یه مورد که میشه بررسی کرد رو شفاف کنید حداقل ! همین خودش ۱۵٪ مطالبیه که دلیل دخالت ادمین عنوان شده

گفتن اسم یه اکانت و ساعتی که نامه زده ، نه وویسیه نه چیزی نه مشکلی داره ! قطعا خیلیا براشون سواله که این اکانت کی درخواست دف کرده و آیا در حدی بوده که بررسی بشه برای دف گرفتن یا نه

• من با بقيه صحبتات كاري ندارم

اون كپ ما molla رو فقط بهت ميگم كه بدوني اناليز چيه و شايد دوستان شمال غربيت يه مسئول اموزش برا پلنر بزارن

روي ما از دو عزيز اتك اومد

جالبه اولي رومن بود دومي هون

كدوم عاقلي بدون رمر به كپ رومن ميزنه با رومن و اتك دوم رو هون يا توتن ميزاره؟

خلاصه خيلي از اتكا با سوتي هاتون لو رفت

ترجيح من اينه بقيه موارد رو باز نكنم

به قول سام سيبيلو

همينه كه هست

درم ببنديد سرور بعد سعي كنيد كپ بكشيد نگيد بدون كپ بازي ميكنيم كه فردا تو گندم دادن بمونيد و زمين و زمان رو به هم ببنديد.

• باز هم تکرار می کنم بهترین کار اینه که شمال شرق تست کنه بروبچ بالا هستن با جنوب شرق یا نه ! به پیشنهاد من فکر کنید ، ما که کلن 7 تا دونه دمپایی تو ساید داریم ( بچه ها از اونور میگن لو نده ) سه راند می زنیم جنوب شرق ( روهم میشه یک راند معمولی ) سه ساید دیگه هم فیک بدن ، معلوم نشه مال ما کدومه ، چون ما فیک بدیم تموم میشه نیروهامون ;( اگر دیوار شد حتمن بهشون از پنل امار دادن 8o ، اگر هم نشد معلوم میشه حق با امرداد بوده و بهنام تقلب نکرده !

کاملا موافقم ما هم از جنوب غرب میزنیم :thumbup::thumbdown:

• دوست عزیز من کاملا با این بخش که ادمین زنگ زده مشکل دارم مثل خود شما و خیلیا تو سرور ... کاملا قبول دارم که این حرکت ، به شدت اشتباهه ! در مورد وویس اشکان هم خودش بهتره توضیح بده من هیچ قضاوتی ندارم ، فقط میخوام بدونم احتمال دخالت ادمین بر اساس منطق خودم چقدره تا برای بازی کردن تصمیم بگیرم ! واقعا برای مچ گرفتن یا اثبات هیچ چیزی نیست ... چیزایی که من تو سرور دیدم بر خلاف این نشون میده ، اما صحبت های شما رو هم میخوام در حد خودم تحلیل کنم به یه نتیجه ای برسم...

الان اگه اینقدر مطمعن هستید که تارگت هارو لو داده ادمین ، و قطعا حذف میکنید ، چه فرقی داره دونستن اسم اون اکانت ؟ الان لطف کنه و برای هممون شفاف کنه که وضعیت اکانت در چه حد بوده که درخواست دف کرده ؟ آیا واقعا اکانتی بوده که میتونسته تو اولویت دف و بررسی قرار بگیره ؟ چند ساعت قبل از تایم لند اتک ها به لیدر ساید پیام داده و درخواست دف کرده ؟

• لقمان جان سلام ،

اگر جلوی دمپایی های ما دف بچینید که معلومه ادمین گفته ، چطوری تشخیص دادین که شمال شرق میزنه وقتی همه سرور به شما فیک دادن و فقط قرار بوده شمال شرق دمپایی بزنه و از طرفی نیرو هم نداره فیک بزنه ، شما به این سوال جواب بدی به نظر مشکل سرور حل شده است .

من همین جا اعلام می کنم روش من کاملن علمی است .

به خروجی های پلن من فکر کنید ، همه راضی میشن ، جنوب شرق مبرا میشه ، شمال غرب خیالش راحت میشه ، جنوب غرب خوشحال و متحد می شن ، شمال شرقی های داغون تر از داغون هم چند تا کپ میزنن که آرزو به دل نمونن !

پی نوشت : سعید عزیز اگر این پلن اجرا بشه من قول میدم بیام رو اکانت شما بازی کنم :*

• جای خالی یک نفر کامل حس میشه

@حاج حسین

پیشگوی برتر سرور، شبیه این بود یکی بهش گفته اقرا و برو توی فروم پست بزار بگو تارگتا اینجاهان، یعنی یکی از بیرون گود و بدون دونستن نوع اتک ها و جزئیات اتک تارگتای ریل رو تشخیص داده خب پس

دیگه دفکوردی که میره پای اکانتها چرا نتونه!؟

نفوذی و لو رفتن تارگت ها!؟

اتفاق بعدی چیه به نظرت؟

سرت شلوغه و داری حساب میکنی با حذف ان دبل، رنک همرت چقدر پیشرفت میکنه؟

غش کردنت سمت ان دبل چی بود پس!؟

مافیا بودی خودتو شهروند جا زدی؟

#حاج حسین خیلی مشکوکی

#حاج حسین منتظرن همه

• با سلام درود

عزیز دلم واقعا" کجا سیر می کنی؟

یا چشمات ضعیف شده که باید تشریف ببرید دکتر و توصیه می کنم تراوین و سایر بازیهای مجازی که باید گاها" خیره شوید به نمایشگر گوشی یا کامپیوتر و تبلت را کنار بذارید تا از این بیشتر ضعیف نشود و یا ندیده اید که انتظار میره در اسرع وقت عذرخواهی کنید و حالت سوم اینه که نمیخواهید ببینید.

سری قبل آیا نیومدم فروم و قبل لند اتکها تبریک گفتم و بعدش اون صفحات اسپم بوم بوم را شاهد بودیم در حالیکه حتی یه عکس و لینک هم نذاشته بودند؟

نکته جالب این بود که شما این موضوع را کنار توهم دوستان شمال غربی میذارید و با هم یک تراز می کنید در حالیکه فعل ما عین واقعیت رخ داده هست ولی از اونا هنوز در پرده ابهام و به قول خودت پازلیه و غیر مستند. (سند ما در فروم ثبت و ضبط شده برو نگاه کن)

منتظر عذرخواهی شما هستم.

قضیه تارگت خالی هم هر کسی از ش.ش یا ش.غ خواست بیاد تا چتهای واتساپم با سعید را نشونش بدم و ببینه که واقعی هست و دعوا داشتیم سر سنگ تراشی.

اگر میدونستیم تارگت نیستیم و فیک هست پس درد داشتیم سنگ تراشی ساختیم ؟

منتظر هستم یا حرفت را پس بگیری و یا یه اصفهانی بفرستی سراغم تا نشونش بدم که حرف فتوشاپ و ... هم نیاد وسط. اما اینجا نمیذارم این مدارک را.

ما مثل اون دسته نیستیم که میگند مدرک داریم بعد عنوان میشه فردا میذاریم و در نهایت میشه یه چت دو نفره با غیر ادمین و ... در نهایت هم تخیلات ذهنی و ...

از قدیم گفتند رهرو آنست که آهسته و پیوسته رود پس وقتی بازی یکساله هست باید برنامشون برای یکسال باشه اما حاضر نیستند بپذیرند با این شیوه فقط میشه تا 2-3 ماه اول خوب کار کرد و بعدش تلنگش در میره و از درون می ترکه (ماجرای بادکنک که قبلا" گفتم)

طرف 10 همر هم الان داشته باشه تا آخر بازی فقط می تونه همر جنگی بکشه و هیچ وقت نمیتونه بدون فدا کردن همراش واندرزنی بیرون بکشه چرا که میشه نقل ضرب المثل یه ده آباد بهتر از 10 شهر خراب

چند روزی بود که دوستان ش.غ روی این موضوع که تیم لیدری دف را واسه خودش جمع می کنه مانور میداد پس میشه حدس زد تارگت از لیدرها نیست یا احتمالش کمه پس وقتی دفاع برای بالای 70% تارگت های فیک و ریل میره چه الزامی هست لیدر یکی از اونایی باشه که واسه خودش جمع می کنه.

کاکو جان پاشو بیا اصفهان روشنت کنم و با یه جعبه گز راهی ولایت بلکه موقع برگشت شیرین کام باشی.

تارگت نایت کینگ هم خالی بود چرا واسه اون زبونت بند اومده و حرفی وسط نمیاد؟

خیلی وقتا حرفای خوبی زدی و لایکت کردم ولی برخی اوقات هم تخیلاتی را عنوان می کنی و کنار هم قرار میدی که احتمالش صفر مطلق هست.

خدائیش نمیدونم فازت با برو بچ ش.غ چیه ولی پست شما ظهر قبل لند اتکهای دیشب خیلی به تیم دفکوردی ما کمک کرد.

بذار اسمت را بذارم جاسوس چند جانبه ;)

• اون موقع که زاوش لیدری میکرد فکر کنم یک سریا اینجا بدنیا نیمده بودن یا نمیدونستن از موس کیبورد چه استفاده ای میشه کرد همچنان الانم لیدره و تصمیم تصمیم ایشون هیچکسم ناراضی نیست

دوست عزیز

منظورت از اینجا فروم اسپید ترا هست یا کلا" فروم تراوین؟

تا جاییکه شناخت دارم همه لیدرهای ارشد ج.ش و ش.ش اکانت فرومشون در تراوین واسه سال 2009 بوده و طرف حسابتون هم بعید هست امیر حسین 5 ساله من باشه.

بهتر نیست این پست را خصوصی بفرستی واسه امثال امیر حسین کوچولوی من تا شاید حرفت درست از آب در بیاد؟

شاد و پیروز باشی

• سلام مجدد و عرض ادب

دوستان عزيزم در كل سرور

مطمئناً وقتي هنوز حدود ٦ تا همر از ١٠ تا همر تاپ سرور دست ماست مشكل ماها ديوار شدن ٤ تا نيمچه همر نبوده كه بخوايم حذف دست جمعي بكنيم!

تيرداد عزيز خواهش دارم ازت جاي مسخره كردن اين موضوع تشريف بياريد ديسكورد و درخواست پخش مكالمه رو بديد كه قضيه اذري جهرمي و اين داستان هام براي شما روشن بشه...

نميدونم واقعاً متوجه نيستيد چه خبره يا نميخوايد متوجه باشيد من شخصاً بابت وقت و هزينه هرچند كمي كه گذاشتم دوست نداشتم حذف كنم جداي از اين موضوع حذف دست جمعي ما كار درستي نيست چون بالاخره ما يه سايد كوارتر يا هرچي كه اسمش هست رو اشغال كرديم و فرصت ثبت نام رو براي تيمي كه شايد اگه ما نبوديم قرار بود جاي ما بياد رو گرفتيم اما هرجور حساب ميكنيم اگه اين داستان قرار باشه بازم در اينده تكرار بشه كه بدون شك ميشه اينجا جاي موندن نيست...

موندن يا نموندن بقيه به ما هيچ ربطي نداره ولي توصيه دوستانه من به تمام عزيزاني كه براي وقتشون ارزش قائل هستند اينكه وقتتون رو هدر نديد!

بي شك اين سرور اولين سرور جذاب بعد از فيلترينگ بود و من واقعاً از بودن توي اين سرور داشتم لذت ميبردم تا اينكه...

عذرخواهي ميكنم كه سرتون رو درد اوردم اميدوارم واسه عزيزاني كه همچنان قصد ادامه دادن دارند سرور جذابي باشه

پ.ن: درو ميبنديم سوز نياد ولي سوراخ هايي وسط اس اي زديمو ميخوايد چكار كنيد؟! :))

• لطف کنید واسه زحمت دیگران ارزش قاعل بشین یکی از این نیمچه همرا که میگید همر اکانت unforgiven بود که به زور گرفتیدنش

رنک دفاعیش متاسفانه عکس حجومیش ندارم

واسه من فقط یه سوال مونده از کسی که تارگتا هارو مشخص کرد هرکی میخواد باشه واسم اصلا مهم نیست فقط بیاد جواب منو بده اون ده گان هیرو چی داشت که ریسک همچین کاریو کردن؟!

دوستان نیم ساعت رو اکانت ما زحمت نکشیده بودن که به اونجاشونم نبود .اگه قرار بود جایی بره دیوار بشه یه درصد تشخیص میدادم ارزش داره که همر لانچ بشه خودم با رضایت کامل میدادم.لطفا اون شخصی که همچین تارگتی واسه این همر داد بیاد توضیح بده وگرنه بد رقم دهنم تو اینجا باز میشه تعارفم میزارم کنار گفته باشم

• این داستان همکاری و احترام و همدلی رو ما سالیان سال هست که بهش تاکید و اعتقاد داریم.

10 سال گدشت ! تیرداد یادته خودت نوشتی :))

شاید سرور های بعد فیلتر به خاطر وجود بات یک مقدار از تاثیر پلیر واقعی کم شد ولی این سرور که بدون بات هست نمیشه تنها بر اساس مولتی و پلن غیر دقیق سرور رو برد.

به واقع از اون سرور ها نیست که هر کی معماری رو گرفت سرور تمومه چون واندر های چند صد میلیونی هست دفش. بیشنید بازی کنید اکانت ها رو ریکاوری کنید سرور نرمال هست. کلی وقت برای جبران.

آزاد شدم :دی

Pr!est, A L B 0 R Z, 13th LeG!0n, L0st LeG!0n, ADraSTe!a, Alex!a & nobody, Roman AnV!iL, Ch3St3

PARS HIT ACE ELDERS .??. WINNERS ..??.Wild&Brave

PuPPeT MaSTeRs

• سلام و درود بر شما محسن جان

درود به سروش عزیز و دوست قدیمی

دقیقا مشکل من هم همین بود که بعد از پلن اول میخواستن دوباره پلن برن .اکانت من اصلا اماده نبود چون یه دوست عزیزی 600تا رم و 600تا کاتا با مقداری تروپ زده بود دیوار که فدای سرش .من همر ده دیفالت اماده کرده بودم واسه کتیبه منحصر بهشونم گفتم تو درگیری شما با 1مرداد من نیستم چون به شخصه با این تیم نه مشکلی داشتم نه رودرو شده بودم.اما از اونجا که دوال بنده گفت باید بزنیم منم دیگه نه نگفتم و به نشانه اعتراضم اکانت کامل دادم به خودش.رفتیم ان ای اونجا تهمت جاسوس زدن بهمون و از بازی سردمون کردن. کلا بعد از فینال دژکوب که اون اتفاقا سرمون اومد کلا بازی گذاشتم کنار تا همین سرور که دیدم خیلی از قدیمی ها هستن یه انگیزه بهم داده بود که متاسفانه اقایون خرابش کردن.مشکل ساید اندبلیو دقیقا افرادی هستن که تیم یک مرداد از اس ای بیرونش کردن اومده بودن زیر پرچم دوستان .فقط واسم هنوز سوال که چرا اقایونی که همر رنک دو سه داشتید چرا اون همر بلند نکردین چرا همری که یکی از سازندگانش نمیخواست تو پلن شرکت کنه به زور گرفتید .حرف زیاد هست اما به احترام بعضی افراد سکوت میکنم.انشالله تو زندگی موفق باشید.در مورد حذف اکانت دست جمعیتون بهتون میگم اگه اینکارو بکنید واقعا نشانه ضعف شما هست هنوز خیلی از بازی مونده و خیلی همراتون دست نخورده هستش.خودتونم خوب میدونید هیچ دخالتی از مولتی نبوده.اشتباه شما همین بود که فکر کردید اس ای فقط داره پاپ میزنه یک درصد به فکرتون خطور نکرد بعد از دوتا پلن موفقتون شروع میکنن به دف سازی.

یه گلگی هم ازتون دارم. شما از اول بازی نیت زدن یک مرداد داشتید در صورتی که این یه بازیه که باید برنامه ریزی کنید واسه اند گیم .تمام پتانسیل ساید فقط بزای زدن یک مرداد گرفتید .واقعا حیف اون همه پلیر خوب و دوستاشتنی .

کاری به جزئیات بحث شما ندارم ولی به عنوان کسی که تمایل زیادی داره با دوستان جدید آشنا بشه ازتون دعوت می کنم به جنوب شرق بپیوندید. درهای مجموعه دورهمی ما به روی همه بزرگواران خوش اخلاق همواره باز خواهد بود.

متاسفانه این دوستان چشم بسته سرشون تا خرتناق تو برف بوده و غافل از اینکه زمستان تمام شده و برفی دیگه نیست.

• لطف کنید واسه زحمت دیگران ارزش قاعل بشین یکی از این نیمچه همرا که میگید همر اکانت unforgiven بود که به زور گرفتیدنش

رنک دفاعیش متاسفانه عکس حجومیش ندارم

واسه من فقط یه سوال مونده از کسی که تارگتا هارو مشخص کرد هرکی میخواد باشه واسم اصلا مهم نیست فقط بیاد جواب منو بده اون ده گان هیرو چی داشت که ریسک همچین کاریو کردن؟!

دوستان نیم ساعت رو اکانت ما زحمت نکشیده بودن که به اونجاشونم نبود .اگه قرار بود جایی بره دیوار بشه یه درصد تشخیص میدادم ارزش داره که همر لانچ بشه خودم با رضایت کامل میدادم.لطفا اون شخصی که همچین تارگتی واسه این همر داد بیاد توضیح بده وگرنه بد رقم دهنم تو اینجا باز میشه تعارفم میزارم کنار گفته باشم

درود محسن جان

فروم نمیخونم الان بچه ها امدن به من میگن محسن میگه ما به زور همر ازت گرفتیم:|

کوتاه میگم، محسن جان این دوستان شاید سابقه رفاقتشون اندازه من و تو نباشه اما انقدر هست که بگن همر، تقدیم کنم و اصولا وقتی با تیم هستی هم باید همین باشه، همونطور که من به تیم لیدری تو پلن دوم اکی دادم ولی شما مخالفت کردی سر چی؟ سومین باره این بحث و باهات میکنم یا چندم؟ بعدم که بنابر صحبت هایی که کردیم ایمیل و دادی و رفتی.

فرمودید که بچه ها وقتی نذاشتن روی اکانت ما که دلشون بسوزه، والا پلن فیکی که اس ای رفت من صبحش کار داشتم، گفتم به بچه ها که من نیستم خودتون اینسرت کنید، صبح امدم دیدم هر جا فاصله بود یه چیزی لاشه:دی

حالا بماند که اصلا همون اول سرور من به تیم لیدری گفتم تمام دف اکانت با خودم و از این نظر خیالتون راحت باشه.

کلا 1% اگر فکرشو میکردم که بچه ها با من همدل نیستن بعد چند سال اصلا نمیومدم بازی کنم. همونطور هم که دیدی هفته دوم-سوم بازی واسه مهاجر مشکل داشتیم، چطور پوش کردند! ده دوم و زدیم وسط بیابون تو گروه گفتم پوش کنید 12-13کی اون تایم بازی منابع امد رو ده از اکانت هایی که اصلا نمیدونستم کیه! اینارو شما دیدی بعد از رفتن شما هم از این اتفاقات زیاد افتاد، هر چیزی که نیاز میدیدم، نه نمیشنیدم!

بعدش هم شما که رفتی من خودم گفتم بزنید جایی که برنگرده، حتی به خودت هم گفتم که این کارو میخوام بکنم! و اصلا من ارادت خاصی به بچه های گان هیرو دارم:) و گفتن تارگتت گان هیروعه گفتم بزنید!

اگر مشکل دیگه ای هست خواهش میکنم ازت پستی داخل فروم نذار مثل همیشه بیا واتساپ صحبت کنیم یا حل میشه یا نمیشه و چشامونو میبندیم و میزنیم اون کانال:))

این بحث ها جاش اینجا نیست و کلا مسئولیت کامل اکانت با منه بعد از رفتن شما، و تیم لیدری کاری جز چیزی که من خواستم نکرده اند و به کسی هم قرار به پاسخگویی باشه منم.

امیدوارم سرور خوبی برای ماندگاران سرور باشه

موفق باشید

• لقمان جان سلام ،

اگر جلوی دمپایی های ما دف بچینید که معلومه ادمین گفته ، چطوری تشخیص دادین که شمال شرق میزنه وقتی همه سرور به شما فیک دادن و فقط قرار بوده شمال شرق دمپایی بزنه و از طرفی نیرو هم نداره فیک بزنه ، شما به این سوال جواب بدی به نظر مشکل سرور حل شده است .

من همین جا اعلام می کنم روش من کاملن علمی است .

به خروجی های پلن من فکر کنید ، همه راضی میشن ، جنوب شرق مبرا میشه ، شمال غرب خیالش راحت میشه ، جنوب غرب خوشحال و متحد می شن ، شمال شرقی های داغون تر از داغون هم چند تا کپ میزنن که آرزو به دل نمونن !

پی نوشت : سعید عزیز اگر این پلن اجرا بشه من قول میدم بیام رو اکانت شما بازی کنم :*

متاسفانه هنوز به ته فروم نرسيدم فقط دارم ميخونم فرشيد جان

امروز ٣ كي نيزه دار داشتم انتقال ميدادم به اكانت اشكان گفتم كاش فرشيد گلم بود به ياد اون انتقال ميدادم اين نيزه دار هارو

فرشيد جان قبل سرور بهنام اومد سراغت لبيك مهدي عشقي رو قبول داشتي مارو نداشتي؟

قول داده بودم سرور بعد كنارت بازي كنم

تو مياي اينور يا من بيام اونور؟

امشب پلن گود باي پارتيه جعفره تموم شد نفس كش شما اجرا كن شايد منو توي دوتا مرغ عشق عاشق به هم برسيم

گلد ساپورت هم سراغ دارم فرشيد توپ :)

• با سلام و خداحافظ خدمت همگی منم پست نهاییم رو بذارم و از حضورتون مرخص شم.

با توجه به پستایی که رگباری داره میاد از دیشب و من که همشو تک تک و دقیق میخونم به خیلی از نکاتی رسیدم که اینجا خلاصشو میذارم خالی از لطف نیست.

اول در مورد پلن سایدمون هیچ شکی نیس اشتباهاتی وجود داشته من جمله نصفه نیمه و بدون هیرو لانچ شدن همر خودم(که هرچی دیشب جا مونده بود بچه ها زحمت کشیدن بقیشو زدن داره میاد :دی)البته بازم بوخده مونده :)) که همینا باعث حذف چندتا تارگت برای تیم دفکوردی ج.ش شده اما مسئله از اون سمت خیلی از فیکا هم داره لینک سبز برمیگرده که اینم در نوع خودش عجیبه چون به گفته ی اکثریت پلیرای آمرداد 90% تارگتارو دف پر کرده بودن.

مورد بعدی که خوندم این بود که یسری دوستان فرمودن چرا فلان جا دف نریختیم چرا فلان کپ ترکید ؟که خب باید بگم اونقدری دف نداشتید که جلوی همر D.K و Shadow هم پرکنید.و برای سه نشدن قضیه بالاخره 2-3 تا همر باید رد میشد اصلا هم من نمیگم ادمین بهتون تارگت داده یا هرچی اما مسئله ای که اینجا رو مخ ما و حتی پلیرای سایدای دیگه هست اینه که چرا ادمین یه سرور که باید بشینه یه گوشه پولاشو بشمره گوشیو میگیره دستش و وسط لانچ به لیدرای ما زنگ میزنه که شما فلان کردین بهمان کردین ؟از کجا معلوم با لیدرای شما تماسی نداشته ؟و مطمئنا همتون قبول دارید وسط لانچ برا سلام احوال پرسی زنگ نمیزنن.

مورد بعدی که بسی جای خنده داره دیدم چندنفر اومدن فرمودن که 4تا همرشون دیوار شد رفتن حذف و برای اند گیم پلنی نداشتن و به قصد زدن آمرداد اومدنو آتیش تند فلان میشه و چنین و چنان!سرتونو درد نیارم اگه بچه های ساید حالشو داشته باشن و یه شات از همراشون بدن میبینید که به وفور کاتا و همر هنوز موحوده که همرای دیشبی در برابرش دمپایی ابری ای بیش نبوده پس قضیه ی حذف بخاطر دیوار شدن و نداشتن پلن اندگیمی به شدت مردوده.

در مورد اکانت ریکی و خفتش که هنوزم مشتاق لینک اسکاتین بنده شخصا از اون اکانت اسکات زدم و چون زاوش گفت عکس اسکات کف فروم نیاد نفرستادم و اون عکسو مهدی هم داره هنوز اگه دوست داشت میذاره که از این مسئله هم خیالتون راحت بشه.

در مورد قشنگی بازی و سرور و سطح بالای این سرور هم که همه ی پلیرای هر 4ساید موافق هستن با این قضیه و ای کاش میشد طبق خواسته ی خیلیا ادامه بدیم و سرورو از اینی که هست براتون قشنگترش کنیم.

در مورد سوال یکی از دوستان در مورد اینکه تیم ما آیا فقط با هدف زدن آمرداد اومده بود ؟جواب منفی هستش و این قضیه رو میتونید با بررسی مرز ان ای هم چک کنید و ببینید که چندتا از اکانتای تاپمون رو اون محدوده هستن و پلن ما فقط زدن آمرداد نبود اما یکی از دلایل ریجسترمون درگیری قبل کتیبه بود که به کلی از سرورای ایران محو شده که تیم ما همیشه قبل کتیبه یاغی گری کرده و بازم میکنه چون لذت میبریم و حالا چرا انتخاب ما آمرداد بود ؟به علت کل کلی که ابتدای همین تاپیک داشتن و توهین هایی که میکردن که شاید اگه ساید دیگه ای هم مث اونا رفتار میکرد چ بسا الان با اونا درگیر بودیم وگرنه کینه شخصی با کسی نداشتیم :))

مورد یکی مونده به آخر =))یکی از دوستان نوشته بود که سعی نکنید با این حرفا بقیه رو ببرید رو حذف که باید بگم حقیقتا برای ما مهم نیس کسی دیگه بره رو حذف یا نره همه عقل دارن و برای بازیشون خودشون تصمیم میگیرن و حتی از ساید خودمون هستن کسایی که جدید به تیم ما ملحق شدن و قصد دارن ادامه بدن و تو پست قبلیم در مورد این موضوع هم اشاره کردم کسی قرار نیس زحمات 2ماهشو برای یسری حرف به باد بده و چشم بسته حذف کنه حتی اگه سند و مدرکی ببینه(تجربه ثابت کرده تجربه رو تجربه کردن خطا نیست)

و مورد آخر(چقد مورد شد:|) تیم ما تک تک پلیرهاش از بازی تو این سرور لذت بردن و هنوز داخل گروهامون ابراز خرسندی میکنن از حضور تو این سرور و حتی اگه اطمینان 100% داشتن از عدم دخالت ادمین در روند سرور هنوزم مشتاق به ادامه ی بازی بودن ولی خب زهی خیال باطلیست که قبل از استارت سرور هم داشتیم.

پ.ن:خیلی از پستارو از دوستانی که ادعای فرهنگ و ادب میکردن هم دیدیم که دم شامل کلماتی چون توهم و جنس ناب و عرق سگی تیم پرمدعا و عناوین توهین آمیز دیگه و بعضا با فونتای بزرگ و رنگی بود که وقتی چند صفحه اومدیم جلوتر همونا درخواست داشتن حذف نکنیم و به بازی ادامه بدیم که اینم در نوع خودش جالب بود.

پ.ن2:خیلیا هم اومدن گفتن اگه ادمین فلان کرده چرا دف ما فلان جا نبود و... که باید بگم اگه(دقت کنید گفتم اگه)دخالتی بوده باشه نهایتا 2نفر خبر دارن و به لیدرای دیگه هم حرفی نمیزنن چ برسه به اینکه بخوان بیان جار بزنن و خیلیای دیگه که شرف و اسمشون از بازی مهمتره براشون برن رو حذف.

پ.ن3:امیدوارم حذف اکثریت یک ساید تلنگری باشه برای عوامل این اتفاق و دیگه شاهد همچین حواشی ای نباشیم.

پ.ن4:تشکر میکنم از تمام پلیرای این سرور که به هر نحوی باعث جذابیت این سرور شدن و میشن امیدوارم بعد از ش.غ لینکای به مراتب قشنگتری ببینیم و بابت حذفمون حسرت بخوریم.

پ.ن5:اولین باری بود که این همه نوشتم با چوب دنبالم نکنید رفتم =))

• نمیخواستم دیگه راجع به این داستان حرفی بزنم و پستی بذارم.

دیشب هم خیلی عصبانی شده بودم چون به بدترین و زشت ترین شکل ممکن ، همه زحمات و بیخوابی ها و وقت و هزینه کردنهای بچه های ما رو به سادگی زیر سوال بردید و همه ش رو گذاشتید پای امداد و غیبی و حتی معرفت تبریک گفتن نداشتید ، برخلاف ما که هر بار خوردیم اومدیم تبریک گفتیم و ازتون تعریف کردیم و حتی بخاطر مهیج کردن بازی ، ازتون تشکر هم کردیم.

ولی با وجود عصبانیت ، سعی کردم و جلوی خودم رو گرفتم تا قضاوتی نکنم و حرفی نزنم و منتظر مدارک نشستم.

تا دیگه امروز عصر که دیدم خبری نشد و نخواهد شد و همون رفتارهای متناقض که سر لینک خفت داشتید رو اینجا سر مدارک تکرار کردید و دیگه منم تحملم سر رفت.

حالا این که گذشت .

ولی چیزی که باعث شد بازم راجع بهش پست بذارم مسائلی هست که تو این ۱ ساعت شنیدم و وظیفه خودم دونستم که بگم.

روی صحبتم هم با لیدرها و تصمیم گیرندگان شمال غربه

آقایون ، یه عده ای از اتحادتون که تعدادشون هم کم نیست ، راضی به حذف نیستن.

بخاطر وقت و هزینه و زحمتی که متحمل شدن و بخاطر اینکه واقعا از بازی تو این سرور لذت میبرن.

الآن هم به احترام شماها و به رسم معرفت اکانتهاشون رو روی حذف گذاشتن و نه از روی رضایت.

تو کوارتر خودتون هم خیلی ها هستن که با اون دلایل هنوز قانع نشدن که دخالتی صورت گرفته و اگر حرفی بهتون نمیزنن از سر احترامه ولاغیر.

از طرف دیگه ؛ هم من و هم خیلی های دیگه تو آمرداد ، از دیشب تا حالا سعی کردیم بدون پیش داوری و قضاوت پیگیر این داستان باشیم و ببینیم واقعیت چیه.

چون برای ما هم خیلی مهمه که تو سرور از این اتفاقات نیوفته و اینقدر منطق داریم که بدونیم اگر امروز به نفع ما دخالت شد حتما پسفردا ممکنه به ضرر ما هم دخالت بشه و همچین سروری ارزش ۱ دقیقه موندن نداره.

که با اطمینان بهتون میگم بعد از پیگیری زیاد به این نتیجه رسیدیم که هیچ دخالتی در کار نبوده.

کل این مطالب رو گفتم که برسم به اینجا تا ازتون درخواست کنم یکبار دیگه و در آرامش و بدون پیش داوری، بشینید و از ۰ تا ۱۰۰ ماجرا رو با خودتون مرور کنید.

حدس و گمان ها رو دور بریزید و فقط به مستندات تکیه کنید و بگردید ببینید اصلا ادمین چرا باید دخالت کنه و این دخالت چه سود و ضرری واسش داشته و چه توجیه عقلی میشه واسش آورد.

شاید جایی و زمانی چیزی رو از قلم انداخته باشید و در نتیجه همه اینا یه سوتفاهم بزرگ باشه.

اینکار رو بخاطر بازیکنهای ربع خودتون انجام بدید و نه هیچکس دیگه .

اگر قطعا به این نتیجه رسیدید که باید حذف کنید که شما رو بخیر و ما رو به سلامت

ولی اگر دیدید دلایل برای حذف کافی نیست که هنوز ۱ ماه به کتیبه ها مونده و این تعداد همری که از دست دادید اصلا تو این تایم سرور چیزی نیست که باعث تضعیف ربعی بشه.

خلاصه اینکه ازم خواستن و وظیفه داشتم که بگم ، که منم گفتم ، دیگه صلاح مملکت خویش خسروان دانند.

پ.ن : فرشید جان اونی که طلبکاره منم، بازم با حقه بازی خودت رو تو موضع طلبکاری گذاشتی؟

من قبل اینکه بیام تو این سرور ، اولین کاری که کردم اومدم تو اون گروه نحس : دی و به همه تون گفتم و دعوت کردم و گفتم سرورش بات و ....نیست و فرصت خوبیه واسه بازی بعد سالها و هر کی میخواد بیاد بهم پیام بده ، یا غیر از اینه ؟

هیچکدوم عکس العملی نشون ندادید ولی یه مدت بعدش دیدم دونه دونه سر و کله تون پیدا شد و اونم بیخبر رفتید ش.ش

الانم اگه یه وقت ۲ ربع شرقی وارد جنگ شدن نمیدونم تو فروم باید چه خاکی بر سرم کنم چون عادت دارم همیشه در یه جهت پست بذاریم ممکنه یهو گند بزنم و علیه آمرداد بنویسم😂

پسا.پ.ن : البرز خدا ازت ن گذره

توی لامصب هنوز اون اساسنامه عتیقه رو داری!!!؟

یاد اتحاد پارس و سرور۲راند۲ و اولین واندری که ۱۰۰ کردیم بخیر

ولی فعلا بیا برو یه عکس از رنک دف اکانتمون بگیر چون احتمالا امشب همشون ریق رحمت رو سر میکشن و تبدیل میشیم به یه فارم تپل : دی

پسین.پ.ن : اون دوستانی که اعتقاد داشتن دیگه کپ ۱۵ کراپی و گندمهاشو تا لولهای بالا آپ کردن ، قدیمی و منسوخ شده ؛

حالا ببینید که موقع اورژانسی دفاع ساختن همون کپ و تولیدش چقدر بدرد میخوره

دیگه واقعا ایندفعه برم

خوش گذشت

تیرداد

• خیلی ممنون از دعوتون.انشالله عمری بود یه سرور استارت میزنیم از جنوب شرق جایی که اولین سرور شروع کردم .همین ساید هم اخرین سرور رو بازی میکنم.فعلا که کل حس و انرژی ازمون گرفته شده.ببینیم دوستان چی میکنن

• مجتبی میدونی من نوکرتم هستم اما پا فشاری خودت رو زدن باعث شد من برم.

گویا قرار این سرورم بن بشیم تو فروم فعلا حسش نیست اخر شب حسش برگشت یه پست میزارم از نوع بن شدنی

فعلا

• سلام سعید جان

سرور ال1 حتما خاطرت هست... ساید رو با جاش فروختن!! یادته که... ادمین دخالتی نکرد... با اینکه ساید با جاش فروخته شده بود تا روز آخر سرور موندیم ... اونجا هم دیر قبول کردی که جریان چیه... ولی قبول کردی... شک نکن موضوع 4 5 تا همر و دیوار نیست!!!

8 تا تارگت ریل از 34 تا بوده... 5تا تارگت که همرهاشون نسبت به بقیه سبکتر بوده دف میشه اونم تقریبا موازی با حدود 200 ک دف!!! 3تا تارگتی ک همرها رد میشن هر همر حدود 80 90 ک دف نیاز بوده که دیوار بشه بدون لاست رد میشن!!! همه لانچها مثل هم... چطور دفکورد اینقدر دقیق تارگتهارو از بین 34 تا تشخیص میده!!! و چطور اینقدر دقیق 5تا همری که در مجموع 300 200 ک دف برای دیوار کردنشون لازم بوده دیوار میشن!!! خوب الان میگن تارگتهای زیادی پر شده بود، خوب اگه پر شده بود چطور فیکها سبز برگشتن!؟

مورد بعد هم که همین وزیر جوان اعلام کردن... جناب ادمین برای جبران باگ و پلن دیستوری که قطعا ناموفق میبود با توجه به حجم کاتا و سنگ تراشی که حساب نکرده بودن ابتدا میخاستن کاتا رو برگردونن ... که ظاهرا به بقیه لطف کردن منبعشو دادن فقط:| این موضوع دخالت مستقیم تو بازی هست یا نه؟ تو سرور بغلی شما یکبار دیدی همچین چیزی؟

میشه خواهش کنم یکم مستند صحبت کنید؟

پیشنهادم اینه همه از ش.غ میاند میگند 8 تارگت از 34 تارگت ریل بوده و تمام فیک ها سبز برگشته

ممنون میشم اثبات کنید تمام اون 26 تارگت فیک چطوری لینک سبز گرفتند.

شایدم 43 تارگت بوده کنتور که نداره حالا که دارید حذف می کنید دست کم اونقدر مرد باشید که بتونید حرفی بزنید شاید بقیه حرفاتون هم بر همین اساس باورمون شد

اگر شما توان اثبات ادعاهاتون را ندارید ولی مثال نقض برای رد ادعاتون الی ماشالله هست به لینک زیر دقت کنید قبلا" هم عکسهای واقعیش تو فروم بود.

پ.ن : اقا این ادمین را مطمئنید اسمش رسول هست؟ ما هم یه رسول داریم رو اکانت خیلی چیزا را میدونه نکنه همونه;)