نقد و بررسی سرور 1 ایکس راند 2 | آغاز 6 شهریور 1399 |

• باعرض سلام خدمت عزیزان سرور یک

تمامیه عزیزانی که منتظر سوپرایز امرداد بودنند و الان تو هزار و یک سوراخ قایم شدنند منتظر اطلاعیه ی امرداد باشند که تا روز چهار شنبه به صورت تصویری برایتان آماده میشود

پ.ن : حساب بی هویت sw team ، عزیزم کجایی شما ؟ سوپرایز رو دوست داشتی ؟

گفتی اکانت یه سنتی بود دوزاری بود چی بود ؟ گفتی اونو بزنم ؟ چشم حذف اگر نشده بود تا آخر هفته چشم میزنم برات

پ.ن : ملتی با شهامت در نبرد و با سیاست در خط پیروزی ( رستاخیز امرداد )

در بیشه ی شیران این یک قانون است

اگر طالب صلح هستی پس آماده ی جنگ شو

• اشکان سرلشکر جواب بده داداش؟؟ از کجا فهمیدی همرا مسته؟ رنک دو همر مال اکانت لوسیفر هست که لانچ نشده اصلا و از پریشب رنک دو سروره مال امروز نیست

نه تنها کوتاه فکر هستی . دقت خوندن مطالبت هم ضعیف هست .

این پستی که نقل کردم رو درست بخون توضیح داده شد . تو اگه مدرک داشتی ۱ ساعت پیش میزاشتی نه اینکه تا الان انلاین هستی و فقط حرف اضافه .

دقیق بخون . میدونم بلد نیستی ولی تلاش کن!!

بچه کوچولویی که منتظر مدرکی واستا کسی که تا پلیری که تو گوشیشهبیدار شه و ویسا بیاد سرجمع شه همش برات میزاریم دیگه. تا فردا صبر کن.

سرور بقلی میدونستن خدایی حذف کردن!! سارنگ گفت بازی نکنید گوش نکردیم!!

در مورد شما فقط میشه گفت . بی ادب . چندید بار توی فروم بی ادبی کردید! خجالت !

Immature

لطفا اسم خودت رو کنار اسم شخصیت مورد احترامی مثل سارنگ نیار. ادم حالش بد میشه ! سرور ها رو هم قاطی نکن . اینجا رو عدم ریسرچ اشتباه کردید .

همین که پست ها رو هم انقدر بی دقت میبینی انتظاری نیست بازی تراویان رو نکاتش رو بفهمی

آزاد شدم :دی

Pr!est, A L B 0 R Z, 13th LeG!0n, L0st LeG!0n, ADraSTe!a, Alex!a & nobody, Roman AnV!iL, Ch3St3

PARS HIT ACE ELDERS .??. WINNERS ..??.Wild&Brave

PuPPeT MaSTeRs

پست 2 بار ویرایش شده،, آخرین بار توسط A L B 0 R Z ().

• يه عزيزي اون بالا گفت دف نبود تو اس اي و فقط ٥ تا پر شد

از ٣٤ تا تارگت به نظرت چندتا پر شده بود؟

دف نبود؟

اگر دف نبود و ما ميدونستيم نايت كينگ ريئله چرا بايد دفشو بديم مارس ولي كپ فول كراپ ١٨ خودش بخوره؟

3023-99b4b067-d56a-4663-9f2f-aa842edfde13-jpeg

3024-a14087ce-1eb0-4d13-86b4-55b534663f6b-jpeg

يعني امداد غيبي نبايد به ما بگه جايي كه فيك زدن رو بك بده خود صاحب اكانت كراپ ١٨ داره؟

در اخر ختم كلام من

صحبت بهنام

برای بار د‌وم میگم

امرداد هیچ توضیحی من باب اینکه چرا دف کرده چطوری دف کرده و دف از کجا اورده به شمال غرب نمیده - همینه که هست

ولی

سایدهای دیگه اگه مایل بودن نمایندنشون رو بفرستن پیش ما ، جلسه میزاریم توضیح میدم

من به شخصه هنوز منتظر اون اسكات از نان كپ riki هستم و همچنين اينكه چطور ام ام مارو خوندين

سعيد

مُلّا

• بهنام جان

من یکی استثنا هستم و دهنم لق. نخود هم تو دهنم خیس نمیخوره

هر چی باشه سن و سالی ازمون گذشته و باید این جماعت یه جایی آموزش بگیرند. چه در مورد اینسرت منابع با پیشنهاد تو بازار و چه اینکه چرا لیدرها بخورند عین خیالشون نیست.

راستی عکس بحثی را میذارم که سری قبل گفتم ادمین دف ما را بک داده از تارگتها. اصلا" من شاکیم به ادمین که چرا دف ما را نصف کرده و ما قرار بود با دف انویلمون کاری کنیم اینا گزارش نگیرند مدرکشم دست حاج حسینه ;)

این جماعت جاهل هنوز متوجه نشدند قبل از اجرای پلنشون شخصا" پلن جنگ روانیم را روشون اجرا کردم تا حدی که بعضی با بد اخلاقی پاسخ دادن. در یه مورد هم صدای مهدی قندیل در اومد. حالا بیا به اینا بگو جنگ روانی چیه و فروم جای چه کارهایی هست.

زمانی که اون پست را میذاشتم این روز برام قابل مشاهده بود ولی فرقش اینه خیلیا باور نداشتند این مجموعه در ش.غ همچون بادکنکی که هر چه بزرگتر میشه پوسته اش شکننده تر خواهد بود.

دو پلن موفق و اندکی تخیل و غرور پاشنه آشیل اینا بود.

حالا هم در مسیری گام برداشتند که اگر برگردند به بازی تغییراتی در تیم لیدریشون هست و اگر نیایند هم باز تغییراتی خواهد بود. بنابراین پلن تغییرات در تیم لیدرشون موفقیت آمیز بود. حالت سوم اینکه برگردند و تیم لیدریشون را برای نقض گفته های من هم که شده تغییر ندهند با رسوایی حادث شده در فروم و ادعاهایی که ... چه کنند.

از ابتدا همه بزرگان حتی خارج از ج.ش عنوان کردند این شیوه ضرر زدن به پتانسیل کل ساید هست ولی باور نداشتند.

در هر سه حالت بالا ضرر این مجموعه به پتانسیل شمال غرب انکار ناپذیر خواهد بود.

در نهایت بهنام جان ذکات علم نشرش هست و میدونم هنوز زوده تا اینا همه درسهای این بازی پر از سیاست را از بر بشوند ولی باور کن باید از یه جایی یکی تلنگرش را بهشون بزنه.

من یکی برای برد نیامدم و صرفا دورهمیش مهمه پس بذار دوتا بچه هم چیز یاد بگیرند شاید تو زندگی واقعیشون کمک حالشون شد.

بهنام جان لذت تراوین به اینه پسرت زنگ بزنه بگه الان میشه دهکده 98 نانوایی بسازیم و بعد ببینی با اجازت همونجایی که قرار بوده ساخته بشه زده رفته. عشق در بازی تراوین من یعنی امیرحسین 5 ساله پس بهم گیر نده خواهشا".

• در مورد باگ پوینت دفاع:

بنده این موضوع رو امروز بر اساس پست ایشون که خیلی هم پست هاش غیر باب میل من هست دیدم

همون طوری هم که میبینید در جا ریپورت کردم

پچه ها هم انگار دنبال قضیه رو گرفتند امار دف ما سر این پلن مثل پلن فیکتون لو نره ....

آزاد شدم :دی

Pr!est, A L B 0 R Z, 13th LeG!0n, L0st LeG!0n, ADraSTe!a, Alex!a & nobody, Roman AnV!iL, Ch3St3

PARS HIT ACE ELDERS .??. WINNERS ..??.Wild&Brave

PuPPeT MaSTeRs

• سلام خدمت همه فروم خوانان عزیز و محترم

یه صحبت کوچکی با دوستانی دارم که میگن تقلب شده مولتی هانتر امار داده رسول زنگ زده و ... .

دوستان عزیزم از اول سرور ما داریم میخوریم ! دیفالتمون چیف شد ، نان کپمون چیف شد ، الانم که کپمون باز دوباره به قصد کراپ لاک شدن اومدید روش . تارگت مورد علاقتون ما بودیم خلاصه . تو دور اول پلنتون چطور اون موقع مولتی هانتر نبود گزارش بده همر رنک ۲ یا ۳ ساید رو حفظ کنیم؟ همونطور که دیدی هیچی دف از ساید نیومد و با همر خودمون اینسرت کردیم که فقط یکم تونستیم تلفات بگیریم و همر با جاش پرید هم دیقالت هم نان کپ .

تو دور دوم پلن زدنتون اومدید همر رنک ۲ ساید مهرشاد رو زدید چیف کردید باز خبری از مولتی هانتر نبود؟! رسول نمیتونست زنگ بزنه بگه دارید چیف میشید حفظش کنید؟ اینم لینک سبز زدید چیف کردید رفت .

حالا این وسط چنتا چنج کپ هم رخ داد که دیگه اونارو کاری نداریم .

حالا نوبت پلن سومتون رسید . پلن سوم بر خلاف پلن اول و دوم با همرا کاری نداشت فقط برای زدن زیر ساخت و کراپ لاک کردن لانچ شد . حالا اتفاقی که افتاده چیه؟ میگن مولتی هانتر امار لو داده کجاها روش لانچه! میگن رسول زنگ زده وسط لانچ !

برادر من دوست عزیزم اگر واقعا تیم دفکوردی از تارگتا خبر داشت به نظرت فقط ۷ک دف میفرستاد رو کپ ما؟! به نظرت بازم ما مجبور میشدیم که همر نان کپ جدیدمون رو بذاریم جلو اتکتون؟ متاسفانه نمیدونی تو گروه چند نفره اکانت گان هیرو سر اینکه چیکار کنیم کجا دف رو بریزیم چه خبری بود! تا اخرین لحظه هنوز تصمیم نگرفته بودیم که کجارو پر کنیم که بالاخره تصمیم گرفتیم هر چی داریم و یه جا جمع کنیم پخشش نکنیم و همرمونم واسه محکم کاری گذاشتیم جلوش ! که همونجور که دیدید بازم دوباره چیزی ازش باقی نموند . کاملا میلیمتری تونستیم دف کنیم که اگه شما یه اینسرت شکنه معمولی مثل اولین پلنتون میذاشتین الان از کپ ما هم چیزی نمونده بود . لطفا اشتباهات خودتونو به زمین و زمان نچسبونید . لانچا خیلی خوب و حرفه ای زده شده بود ولی پلن واقعا بد بود ، حتی تو تارگتایی که دف شدید هم چنتاشو میتونستید رد کنید بزنید . اینکه تروپو پخش کردید و خواستید برخلاف پلنای قبلیتون وسیعتر کار کنید بلای جون پلنتون شد و لطفا به زمین و زمان گیر ندید .

ممنون از توجهتون

پ.ن تبریک میگم به همر قشنگ unforgiven

• سلام و عرض ادب

دوستان ش.غ واقعا بهتون خسته نباشید میگم بابت این 53 روز وقت که گذاشتید هیجان به سرور تزریق کردید و باعث شدین تیم ما هماهنگی زمان کتیبه رو الان بدست بیاریم.

اما قصه های هزار و یک شب اون دوستان که توهم توطئه دارن خیلی جذاب تر از خود بازی هست.
    واقعا ادمین بازی با خودش گفته اگه پلن سوم ش.غ موفقیت آمیز باشه امرداد حذف میکنه و به نفعشه که ش.غ رو از دور بازی کنار بزنه؟ (ما گلد گرونتر میخریم؟ یا چون پاپ بازیم مصرفمون بالاس اینطوری فکر کردی؟) :/ با کی طرفی رفیق من؟

مگه طبق گفته خودتون حاج حسین ظهر حدس نزد پلن شما هدفش چیه؟ ادمین بازی از لو دادن پلن شما به پلیر ش.ش چه سودی میکنه؟:/

واقعا متوجه نیستید بین پلن قبلی شما و این پلن چند روز فاصله بود و تو این تایم چه مقدار قدرت دفاعی ج.ش بالاتر رفته. اشکان عزیز دو پلن قبلی رو با مقدار کم دف سعی میکرد تارگت های مهم ساید رو حفظ کنه ولی با بیشتر شدن حجم دف قدرت دفکوردی ج.ش هم بالاتر رفت

دوست عزیز نه شما بازیت ضعیف شده نه ما قوی شدیم. فقط شما از اول سرور به نیت زدن امرداد آمادگی کسب کردین ما تو یه هفته آماده شدیم.

و باز هم تحویل مدارک و مستندات افتاد به تایم اداری فردا. ولی این بار کل سرور و شخص بنده منتظر ارائه اسناد هستیم که اگر حتی لیدرهای ج.ش که عزیزان من هستند تخلفی کرده باشن وقتمو تو این سرور حروم نکنم. و اگه هم قراره فرصت پیدا کنید تا مجدد دست به فتوشاپ بشوند دوستان که خب خداقوت

این حرف آخرتون رو هم دوست داشتم رفقا. با تک هیرو ایمپریال رو میزدیم حجم دف رو دربیاریم؟!!! در صورتیکه میتونستیم به روش شما از این باگ استفاده کنیم و سطل و پماد حروم نکنیم

در آخر هم یه تمجید میکنم از دوستانی که در ش.غ هستند ولی با منطق و با اخلاق رفتار میکنن و شریک قصه گویی دوستان نمیشن

• درود و خسته نباشید خدمت فروم نشینان عزیز

تبریک به دوساید جذاب کننده بازی و کلهم با این چهار پلنی که انجام شده فکر میکنم از نظر امار ضرر و زیانی هم با هم برابر هستند

تیم شمالغرب یکسری مستندات داره مبنی بر دخالت مستقیم و غیر مستقیم ادمین در روند سرور که فردا در فروم قرار میده , از تمام دوستان در هر چهار ساید خواهشمندیم تا فردا سعه صدر داشته باشند و بجای پریدن بهم صبر کنند تا ما مستندات رو ارائه بدیم

همچنین خسته نباشید به تمام دوستان جنوب شرقی که ذات واقعی خودشون رو پس از دیوار کردن پنج همر در فروم نشون دادن و دقیقا شدن همون چیزی که تو چهل و هشت ساعت اخیر میخواستن بگن نیستیم

البته منظورم به تمام این مجموعه نبود(تیم محترم گان هیرو و لقمان و سرلشگر) ولی دقیقا همون دوستانی که قبلا در یک پست اسکریناشون رو گذاشته بودم دیدید که اخلاق اعلای خودشون رو باز هم نشون دادند

پینوشت: با اجازتون یه شعر از شاعر شهرمون میذارم که مصداق این سایت هست

خرم انروز کزین منزل ویران بروم

راحت جان طلبم وز پی جانان بروم

• اقایون nw لطفا جوک نگید من نه ادمین رو میشناسم نه تیم se رو ولی از اونجایی که مولتی هانتر بودم حرفاتون از پلنای بدون قهرمانتونم خنده دار تره :)8o

تو پنل ادمین اصلا نمیشه فهمید که تارگت همری که لانچ شده کجا هست فقط میشه دید که نیرو ها داخل دهکده هستن یا نه اگه یکم بازی بلد بودید کمتر جوک میخوندیم امشب البته با توجه به مختصات اکانتم از حذفتون خرسند میشم ناتارای nw فکر کنم قوی تر باشن و قهرمان رو فراموش نکنن:P:P:P:P;);););)

• من نمیدونم تو این سرور چه اتفاقی افتاده. ولی خطاب به اونایی که دنبال مدرک مبنی بر دخالت ادمین تو بازین: کسی که خوابه بیدار میشه ولی کسی که خودشو زده به خواب نه.

فکر کنم پست یکی از مدیران فروم تو فروم سرور اسپید مدرک کافی برای دخالت باشه. کسی که اون پست رو نادیده بگیره با اعتراف کتبی ادمین هم باز میگه دخالت نشده دخالت نشده.

خطاب به ش غ : ببینین دوستان یه تیم نمیشه همشون پاک باز باشن یا همشون فاسد. لطفا همرو با یه عینک نبینین. اگه پلن به هر طریقی لو رفته باشه، تعداد کسایی که خبر دارن از قضایا به انگشتای یک دست هم نمیرسن اگه فقط یه نفر نباشه. 80 90 درصد اون ساید از این داستان خبر ندارن و ممکنه کلا مخالف این نوع بازی باشن. پس برچسب کلی نزنین. علاوه بر این داستانها کلا سرور فاسده مشکل از تیم ها نیست. گند سرور اسپید زمانی بالا اومد که یجا به یه ساید کمتر از ساید بغلی کمک شد. نمیگم تو ساید شما بوده یا نبوده ولی مطمئن باشین فقط یه ساید تو یه سرور شامل الطاف فراتراوینی نشده. سوال اینجاست که اگه داستان برعکس بشه شما چه ری اکشنی نشون میدادی ؟! تارگتا رو بدون دفاع میذاشتی ؟! دفاع میریختی ؟! حذف میکردی ؟! با توجه به شناختی که از این جامعه تراوین ایران دارم، تعداد افرادی که گزینه 1 یا 3 رو انتخاب میکردن به انگشتای دو دست هم نمیرسه(همینجا بگم شناختی نسبت به شمال غرب این سرور ندارم غیر از کمیل، ولی تو بقیه سایدها افرادی رو میشناسم که مطمئنا گزینه 2 رو انتخاب میکردن)

پ ن:جالبیش اینه که ج ش میاد میگه اینجارو زدین اگه تارگت لو رفته بود برامون اینجا هم دفاع میریختیم :)) خیلی خوب بود این داستان کلی خندیدم. دوست عزیز اگه تو این پلن رو همه ریل ها دفاع میریختی بعدها به عنوان بزرگترین احمق اسپیدترا(تراوین نه ها) یاد میشد ازت.

پ ن : خوشبختانه یا بدبختانه تو سرور اسپید یه طرف که خودمون بودیم و طرف مقابل چند تا دوست آشنا بودن. کاری به بقیه که تو فروم بودن و شاخ غول میشکستن ندارم، افراد مورد اعتماد بنده تو طرف مقابل حرفهای مارو تصدیق کردن.

پ ن: اصولا کسی از تجربه بقیه درسی نمیگیره و راه رفته رو تکرار میکنه.

• سلام خسته نباشید

کارجالبی نیست از الفاظی استفاده بشه که قشنگی کار زیر سوال ببره.

اینکه پلن های که رفتین نتیجه نداشته فکر نمیکنم ربطی به ادمین داشته باشه .

امیدوارم مستندات شمال غرب قابل قبول باشه نه فرار از واقعیت با احترام به تک تک پلیرهای شمال غرب ،

چندین چند سرور هست که شمال غرب دلایلی برای حذف رو میکنه که از واقعیت به دور هست از کلاهبرداری تا اختلاف با ادمین دوباره حکایت حذف دسته جمعی الانم که باز یک حکایت جدید امیدوارم حداقل این بار مستندات قابل قبولی داشته باشید.

پلن های قبلی رو که دیدم به یکی از دوستان پیام دادم و گفتم لذت بردم عالی بود تبریک گفتم دوستان امدن فروم تبریک گفتن توقع این رو نداشته باشید که فقط تو شمال غرب پلنر خوب دارین و تو جنوب شرق خالی هست و کسی نیست تجزیه تحلیل کنه و فیک از اصلی تشخیص بده.

فقط این وسط هیرو کجا رفت اونم رسول هماهنگ کرده بود

ارادتمند :آرش

مشتی باش که اگه به صلیب هم کشیده شدی مسیح باشی نه مترسک مزرعه !!!

ALIFX&POYA

Sajad 33YED

MASOUD NOOB

REZA ROYAL

ASHKAN CAPTAIN

<3CAPITAN TEAM<3

پست 2 بار ویرایش شده،, آخرین بار توسط Flamma ().

• تشکر میکنم از تیم پلنر و لانچر شمال غرب بابت پلن های سنگینی که اجرا کردن

تشکر میکنم از تمامی پلیر هایی که همر دادن تا بازی رو جذاب تر کنن

تشکر میکنم از تیم دفکوردی جنوب شرق که به بهترین شکل وظیفه خودش رو انجام داد

تشکر میکنم از همه بچه هایی که شروع به ساخت دف کردن و ساخت همر رو به تعویق انداختن

تشکر میکنم از بچه های اکانت خودمون که راضی شدن پلن اکانت رو عوض کنیم و دف بسازیم

و در نهایت یه خسته نباشید به هر دو ساید که بازی رو جذاب کردن

جزو بهترین سرور های زندگیم شد که این شدت از زد و خورد رو قبل از کتیبه شاهد بودم.

دیشب یه پست دیدم از سامان

اون موقع حس حال من به این شکل بود که عکسش رو میذارم امیدوارم به دل نگیری و در حد یه شوخی بدونی

ما به زودی ساپورتر های واندر و خمره ها مونو کنار واندر اس ای میزنیم و به زودی برنامه اندگیمی مارو اونجا میبینید :)

تا الان 30 خونه رو تقریبا پاک کردیم یه 70 خونه دیگه مونده که به همت بچه ها اوکی میکنیم

الانم ما تلاشمون رو میکنیم تو اس ای صد کنیم که دوستان برن بگن هتریک کردن :دی

Saman

مرد و حرفش

• با سلام خدمت همه عزیزان

صبح بخیر

دیشب شاهد با مخ رفتن توی دیوار دوستان شمال غربی بودیم.ظاهرا تاثیرات ناشی از این پلن خیلی گسترده تر هست و این تیم پس از متهم کردن مجموعه ما (بدون هیچ مدرک محکمه پسندی ) تصمیم به حذف دسته جمعی گرفتند.

امروز امیدوارم تا تعدادی از این مدارک به فروم بیاد و ما و همه عزیزان در ۳ ربع دیگه بهتر از شرایط سروری که توش بازی داریم میکنیم آگاه بشیم.

به همین مناسبت مهمانی به عنوان گودبای پارتی برای این عزیزان تدارک دیده شده است تا با یه خاطره خوب از تیم آمرداد سرور رو ترک کنند.انشالله که بتونیم پذیراشون باشیم.همه شما دعوتید :)

ایجا گودبای پارتیه سامانه ، اینجا گودبای پارتیه بی نامه

فقط یه سوال از پلنر های بزرگ شمال غرب داشتم

من یه شبیه ساز زدم ۵۰۰ رم بدون دفاع و این نتیجه رو گرفتم

• خداوکیلی با چه منطق / دل جریتی همر های 130 رمی و 250 رمی و 500 رمی تک موج ول دادین؟این ابهامو اگر رفع کنین واسه ما خیلی عالی میشه.

سپاس

پ.ن : نمیدونسین نقطه قوت تیم آمرداد دفاعش هست؟علی فلوید چرا بهشون نگفتی اینجوری یهو شوکه بشن :)

پ.ن : بوق بوق بوق ، بکش کنار مولتی باز ، رید سالم زدن رو تماشا کن و یادبگیر :D

;) Ever tried , Ever failed.No matter.Try agian , fail again , fail better

پست 1 بار ویرایش شده،, آخرین بار توسط A$HKAN ().

• در این که جنوب شرق دف خوب کشیده شکی نیست....

یه حساب ساده :

اگر فقط از هفته ی پیش 60 تا اکانت جنوب شرق اونم میانگین هر کدوم 4 تا دهکده رو فول به دف اختصاص داده باشن میشه 240 تا دهکده میشه میانگین اصطبل و سربازخانه روشن همینجوری میگیم روزی 800 تا دف هر دهکده

در مجموع میشه روزی

200 کی دف

فقط از هفته ی پیش و بدون احتساب مولتی و دفساز های تخصصی

باز اینم حساب کنیم که امرداد از خیلی قبل ترش شروع به دف کشیدن کرده.

اما هنوز مشخص نیست دقیقا چی شده دیشب، احتمالات تقلب مستند نیست و پازلیه...

مثل یک ساعت قبل پلن حضور بزرگان جنوب شرق در فروم بر خلاف عادت قبلی

یا تماس ادمین به شمال غربیا

و یا تارگت های خالی مثل اکانت ملا و...

که باید هم بررسی بشه و هم بیشتر تحقیق

من امید وارم شمال غرب حذف نکنه، یادمون نره این شمال غرب بود که بازی رو قشنگ کرده

امیدوارم زود تر برای همه روشن بشه داستان و شاهد حذف شمال غرب نباشیم

• سلام به شما

تنها سوال و موضوع مبهمی که برای بنده (به عنوان عضوی از سرور و خواننده فروم) پیش میاد:

وقتی که مدارک رو ارائه دادید، اگه برای سایر ربع ها قابل قبول نباشه... اونوقت چکار میکنید؟ (نیاز به گفتن نیست که اگه مستندات قابل قبول باشه، باید همگی جمع کنیم و از سرور بریم)

پی نوشت: گفتم سایر ربع ها، چون انگار برای خودتون - شمال غرب - واضح هست که تقلبی صورت گرفته.

پی نوشت 2: شخصا دوست ندارم شمال غرب یا هر ربع دیگه حذف کنه.

رضا

روزگاری بود که میگفتن، "تراوین، بهانه با هم بودن"

الان اینطور شده که "تراوین، مکانی برای توهین، رفع عقده ها و نمایش شخصیت پنهان خیلی ها"

• دقیقا

اشکان سرلشکر ما دو پلن قبلی اومد و اینجا به عنوان دفکورد عذر خواهی کرد ولی پلنر ان دبل حاضر نیست بیاد صحبت کنه فقط میگین زمین کج بوده :دی

32 تا تارگت زدین ولی چینش موج هارو اندفعه رعایت نکردین توی فیکا

• من اگه روز اول میدونستم نوبای مثل شما جلو ساید ماست اصلا پلی نمیدادم مثل اون یکیتون رقابت عجیبی تو نوب بودن دارید اومده میگه قهوه خوری روی پوینت هجوم رنکینگ عمومی سرور تاثیر داره به قول یکی اوضاع خیلی خیته راستی این ده گود بای پارتیتو باید شب عزاداری خوبی براش بگیری دف جمع کن به مارسم گفتم شما 2تا جمع کنید دف سایدا دیگم بگو کمکت کنن.:)

• سلام به همه ساکنین سرور
    اول و ب بسم الله تبریک میگم به تیم دف کوردینیتوری جنوب شرق که همه بچه ها شاهد بودند این چند وقت چقدر تلاش کرد، چقدر پیگیر بود، من خودم شاهدم که رو اکانت دو دهکده ای هم چک میکردن که دف سازی انجام بشه (چون خودم همون اکانت دو دهکده ای هستم).
    دوم تبریک میگم به بچه های شمال غرب، بلاخره دو راند زدین و یه راند هم دیوار شدین، دیرگیر بود ولی شیرگیر.

یه خواهش هم از تمام بچه های جنوب شرق دارم، لطفا این بحث اثبات ادعای خودمون رو دیگه ادامه ندیم، اول که هنوز مدارکی رو نشده که یه درصد نشون بده ادمین دخالت کرده، دوما تا اینجا هم هر اتهامی، ولو اینکه رو هوا اتهام زدند، مطرح شده پاسخ کامل و جامع از طرف البرز عزیز بهش داده شده، وقتی نمیخوان ببینند و بفهمند این تکرار مکررات ما یه مقدار کم لطفی به خودمون هست و به قول ما شیرازیا "چه لازم؟!"

و البته ممنونم از اون یکی دو نفری از دوستان شمال غرب که با پرستیژ و ادب و تربیت رفتار کردند، بیش باد.

پیشنهاد من اینه که اگر مدرک قابل توجهی ارائه شد مبنی بر دخالت ادمین ما هم به اتفاق دوستان حذف کنیم و اگر مدرکی ارائه نشد اجازه بدیم دوستان حذف کنند و به تصمیمشون احترام بذاریم، با کری خوندن و کل کل جو فروم به سمتی نره که یه عده انسان نما بخوان به خودشون اجازه بدن به خانواده و شخصیت بقیه توهین کنند، میخوان برن؟! برن دس خدا

• با سلام مجدد
    با اینکه راجع به اون همر نصفه نیمه ی من و بدون هیرو بودنش چند صفحه قبل توضیح دادم باز شاهد این هستیم که عده ای میان بامزه بازی در میارن با اون لانچ که به نظرم یا پست بنده رو ندیدن وسط اون هیاهو یا به این طریق میخوان خودشونو به کوچه علی چپ بزنن.

مورد دوم اینکه یه سریا یه سری سوالات بی جواب تو ذهنشون دارن مبنی بر اینکه چطوری پلن اول دوم ش.غ موفق بود و ادمین آمار نداده خب خیلی سادس عزیزجان کسی شناختی از تیم ما نداشت و فک نمیکردن قبل کتیبه بیوفتیم به جون سایدی که حراجیو قرق کرده و جیب ادمینو پر میکنه آمار دقیقش یادم نیس اما حدود 7-8 تا همرشونو گرفتیم با چیف و دیستروی و چندتا هم چنج کپ گرفتیم حالا این وسط اگه 8تا کراپ 17-18 هم لاک میشد چی میشد ؟قضاوتش با خوانندگان فروم اما به نظرم خودم هیچی آمرداد با قدرت بیشتر ادامه میداد =))

مورد بعدی یه بنده خدایی دیدم اون بالا مالاها نوشته که بشین غارت سالمو یاد بگیر عزیزم شما هرموقع مشخص کردی از 193تا اکانتی که تو سایدته و 90پلیر بیشتر تو تلگرامتون نیس(به گفته وزیرتون)ما بقی اکانتا چجوری اداره میشه بیا در مورد بازی پاک صحبت کنیم.

و در آخر هرشخصی خواست پسوورد اکانت در اختیارش قرار میگیره تا تعداد همر و دف ثابت اکانت های شمال غرب رو رویت کنه شخص بنده 6تا همر با کاتا رو اکانتم دارم خیلی از بچه های دیگه هم 3به بالا همر کشیدن و خیلیای دیگه از همرشون تو پلن استفاده نشد اینارو گفتم بدونید برا دیوار شدن 4تا همر کسی رو حذف نمیره برای ارزش قائل شدن به تایم و زندگیمون میریم.

پ.ن خطاب به ادمین سایت:با اینکه 3-4 نفر از 3-4 تیم مختلف از این گندکاریات برامون گفته بودن بخاطر لذت بردن از بازی حرفشونو نادیده گرفتیم و با تماس و قولی که به تیممون دادی دست تو بازی نبری راضی به ریجستر شدیم ولی خیلی زود خرابش کردی خیلی نمیدونم شاید فکر کردی چون دف و همر زیادی داریم با دیوار شدن 4تا همرمون کنار میایم و به بازی ادامه میدیم که باید خدمتت عرض کنم نخیرر عزیزم امروز بریم بهتر از اینه که با 400-500 کی همر بریم فعلا جیک جیک مستونته و پلیر زیادی تو سایتته و مطمئنا تعداد افرادی که حرفای مارو باور کنن و حذف کنن خیلی کمه چون زحمت کشیدن و اومدن خماری تراوینشونو برطرف کنن اما شک نکن با ادامه ی این روند ریزش تیم های بیشتری رو میبینی و به جایی میرسی که پشیمونی فایده ای نداره امیدوارم بعد از به گندکشیدن بهترین نرمال ایران و 3کوارتر کردنش به خودت بیای.

پ.ن آخر:امیدوارم همه دوستان از ادامه ی بازی در این سرور لذت کافی رو ببرن و موفق باشن.