نقد و بررسی سرور 1 ایکس راند 2 | آغاز 6 شهریور 1399 |

• به نظر من شمال غربی ها حذف کنن برن بهتره ، من لب مرز شمال غرب هستم و چون دیر اومدم یک کپ 75 درصدی ضایع دارم و اگر حذف کنن من برم یک 150درصد توپول بگیرم که بیشتر خوش بگزره !

نکته بعدی هم اینکه برید هم اتفاق مهمی نمی افته و احتمالن کشاورزان خسته و بروبچ جنوب غرب روی هم با باقی مانده شمال غرب هماهنگ میشن ( قبلش هم با امردادی های عزیر توافق می کنیم که بالانس سرور اتفاق بیافته ) از همین حالا تا آخر سرور می زنیم و می خوریم و لذت میبریم ، اخرش هم واندر شمال غرب رو با همکاری همدیگر میاریم بالا جشن 100 کردن رو برای اولین بار در تراوین به صورت دست جمعی همه سرور با هم میگیریم !

پیشنهاد : می خواهید ما یک راند بزنیم جنوب شرق رو ببینیم رسول بهشون آمار میده یا نه ؟ اگر دفاع کردن شمال شرق هم حذف کنه ، اگر نکردن و کپ هاشون خورد یعنی داش رسول آمار نمیده ! 8o اینجوری خیال همه راحت میشه !

به نظر من همانطور که همر زودهنگام مشکلات گندم خور ایجاد میکنه و مانع رشد اکانت میشه ، دفاع زود هنگام هم موجب از دست دادن منابع ساید برای دفاع های بی مصرف میشه ! مخصوصا که غیر از شمال غرب کسی متمایل به جنگ زود هنگام نیست که بروبچ شجاع ما دارن میرن و کشاورزان شمال شرق و دلاوران جنوب غرب هم که به نظر علاقه ای به جنگ قبل از کتیبه ها ندارن ،

در انتها باز پیشنهاد می کنم شمال شرق تست کنه این نامردهای امردادی رو !

پی نوشت : سعید جان ، اینور کشاورزی ادامه پیدا کنه از واردات گندم در کشور بی نیاز می شیم !

پی نوشت : بهنام بیا پیشنهاد منو قبول کن ، لامصب ها شما خیلی قوی شدین اینهمه دف رو چطوری می خواین گندم بدین تا کتیبه ها ؟

• به جز یکیش اونم تماس ادمین سرور به هر دلیل با پلیرهای یک یا چند اکانته واقعا جای سوال داره از ادمین عزیز که تازه ما هم فهمیدیم اسمشون آقا رسوله خواهش می کنم در این مورد هر چه زودتر توضیح بدن دلیل تماسشون چی بوده یا بیان اعلام کنن که همه چی یه دروغ بزرگه

حرف حساب،
    از بین همه موارد گفته شده، هیجکدوم منطقی نیست، فقط همین مورد هست که ذهن منم درگیر کرده، به نظرم باید واقعا از طرف ادمین شفاف توضیح داده بشه،
    ادمین نه نیازی به تماس داره، نه اصلا حق داره تماس بگیره، نه معنی خاصی داره این کار،
    یه سری قوانین هست که در صورت رعایت نشدن باید برخورد بکنه، اونم به شدیدترین حالتی که قانون اجازه میده، تموم!
    زنگ و این چیزا باعث میشه که آدم حس کنه داره دژکوب بازی میکنه ،

• دوست عزیز . به واقع ما زیر اتک بودیم نه شما ...

ما امار دفاع تمام تارگت هامون بر اساس فیک شما لو رفت نه شما ....

شما گیر دادید به قهرمان زدن به ده ایمپریال. واقعا این چه حرف مسخره ای هست ؟ . پلن فیک دادید کل دف ما لو رفته رو کلی تارگت. بعدش شما میای میگی دف یک ده لو رفته بوده دف یک ده لو رفته بوده ؟

اون ده شما رو ما 500 بار جاسوسی کردیم . نکردیم ؟ نکردیم ؟

شما جاسوسی هاتون رو اصلا در مورد خفت نشون ندادید. ولی همون تارگتی که میگید و ما اگه از باگ خبر داشتیم دیوونه بودیم این همه جاسوس بکشیم سر یک جاسوسی هر دفعه ؟ سامان جان چند بار از شما جاسوسی شد ؟ چه قدر جاسوس کشتید سر اون ده ؟

شما برو اون تاپیک رییپورت باگ رو بخون. توی طول سرور هر کسی باگی دیده و گفته . ما هم این باگ رو که دیدم گفتیم . تازه این باگ به ضرر ما بوده ما مدافع بودیم شما مهاجم ...!!!!!!

آزاد شدم :دی

Pr!est, A L B 0 R Z, 13th LeG!0n, L0st LeG!0n, ADraSTe!a, Alex!a & nobody, Roman AnV!iL, Ch3St3

PARS HIT ACE ELDERS .??. WINNERS ..??.Wild&Brave

PuPPeT MaSTeRs

• سلام به همه فروم نویسای عزیز

عزیزان خودتون گول نزنید اگر جاسوسی بود مطمئن باشید همر از ما به راحتی نمیپروندید

شما در کل پلن حذف رو که داشتین فقط اومدین ی زوری بزنید و فردا دوجا قمپز در کنید که آره ما ی سرور رفتیم فلان و بیسار

اما آخرش طرف میگه خب کی صد کرد؟؟شما چی میگید جاسوس داشتن حذف کردیم:D:D

اولا نداریم دوما جاسوس از قدیم بوده شما باید مختون بکشه یا راش ندیدن یا پیداش کنید سوما بهانه واقعا مسخره ایه واسه حذف من باشم جای طرف کلی بهتون میخندم

در کل دوست دارم تا آخرش باشید ببینم چی میکنید اروده کشای nw حالا یبار دف شدن دیگه داستان درست کردن نداره باره دیگه پسورداتون رو عوض کنید

رسولم بگید موقع لانچتون گوشی رو آف کنه بنده خدارو الکی بی آبرو نکنید از همینجا به رسول میگم داش با همه کات کن اینا لیاقت تورو ندارن^^

پ ن: زدی درست جنبه خوردن هم داشته باش

پ ن: حاج رضا جینگولگ شاخ شکن کی بودی تو:) ما دوست داریم با ما به از این باش...

پ ن: امیدوارم بمونید رفتید هم فقط خواهشا از رشادت هاتون حرف نزنید جایی... بهتون میخندن بعد شنیدن آخر داستان

• درود به همه دوستان سرور خداییش منم چون همه بچه های شمال غرب چند ساله میشناسم و می دونم به خاطر 4 تا همر از میدون بدر نمیرن هر چی از دیروز دارم خودمو قانع می کنم که آره حق با ایناس و ادمین دخالت کرده نمی تونم با استدلال هاشون خودمو قانع کنم به جز یکیش اونم تماس ادمین سرور به هر دلیل با پلیرهای یک یا چند اکانته واقعا جای سوال داره از ادمین عزیز که تازه ما هم فهمیدیم اسمشون آقا رسوله خواهش می کنم در این مورد هر چه زودتر توضیح بدن دلیل تماسشون چی بوده یا بیان اعلام کنن که همه چی یه دروغ بزرگه

سلام سعید جان

سرور ال1 حتما خاطرت هست... ساید رو با جاش فروختن!! یادته که... ادمین دخالتی نکرد... با اینکه ساید با جاش فروخته شده بود تا روز آخر سرور موندیم ... اونجا هم دیر قبول کردی که جریان چیه... ولی قبول کردی... شک نکن موضوع 4 5 تا همر و دیوار نیست!!!

8 تا تارگت ریل از 34 تا بوده... 5تا تارگت که همرهاشون نسبت به بقیه سبکتر بوده دف میشه اونم تقریبا موازی با حدود 200 ک دف!!! 3تا تارگتی ک همرها رد میشن هر همر حدود 80 90 ک دف نیاز بوده که دیوار بشه بدون لاست رد میشن!!! همه لانچها مثل هم... چطور دفکورد اینقدر دقیق تارگتهارو از بین 34 تا تشخیص میده!!! و چطور اینقدر دقیق 5تا همری که در مجموع 300 200 ک دف برای دیوار کردنشون لازم بوده دیوار میشن!!! خوب الان میگن تارگتهای زیادی پر شده بود، خوب اگه پر شده بود چطور فیکها سبز برگشتن!؟

مورد بعد هم که همین وزیر جوان اعلام کردن... جناب ادمین برای جبران باگ و پلن دیستوری که قطعا ناموفق میبود با توجه به حجم کاتا و سنگ تراشی که حساب نکرده بودن ابتدا میخاستن کاتا رو برگردونن ... که ظاهرا به بقیه لطف کردن منبعشو دادن فقط:| این موضوع دخالت مستقیم تو بازی هست یا نه؟ تو سرور بغلی شما یکبار دیدی همچین چیزی؟

• پنل مولتی هانتری تا جایی که من میدونم نمیگه پسوردت چیه شما هم پسوردو بزنی وارد بشی

میگه اکانت A با اکانت B پسوردشون مشابه هست ..... فقط همین

باز ممکنه اشتباه کنم مطمعن نیستم

• یعنی سعید جان چیجوری خودتو قانع کردی که اینا میدونستن همرا اکانتامون مسته و دیوار نچیدن جلوش میشه بگی؟؟

اینکه می گم قانع شدم یعنی نتونستم با دلیل به خودم بقبولونم که حتما ادمین دخالت کرده یا نکرده ممکنه جاسوس تو ساید تون دارید ممکنه اکانت هاتون هک شده و حتی ممکنه که ادمین دخالت کرده باشه ولی تماس ادمین یه مساله کاملا جداست که دیگه هیچ جوره نمیشه دخالت ادمین رو کتمان کرد

• در مورد منابع گرفتن ویانا ناراضی بودید همون موقع میگفتید، تا اونجا که یادمه 50 روز افتخار میکردید به دیوار کردنش :)

بعد سرور بغلی وسط ویو های سیمش نمیشه اینسرت کرد ! واسه همینم دلیلی وجود نداره ادمین دخالت کنه ..... !

گودرزو با شقایق نامزد نکنیم !!!

پ.ن: فرشید من گفتم بیا کجو کوله کردی خودتو اما مازیار و مهدی عشقی گفتن اومدی؟!!!

• سلام سعید جان

سرور ال1 حتما خاطرت هست... ساید رو با جاش فروختن!! یادته که... ادمین دخالتی نکرد... با اینکه ساید با جاش فروخته شده بود تا روز آخر سرور موندیم ... اونجا هم دیر قبول کردی که جریان چیه... ولی قبول کردی... شک نکن موضوع 4 5 تا همر و دیوار نیست!!!

8 تا تارگت ریل از 34 تا بوده... 5تا تارگت که همرهاشون نسبت به بقیه سبکتر بوده دف میشه اونم تقریبا موازی با حدود 200 ک دف!!! 3تا تارگتی ک همرها رد میشن هر همر حدود 80 90 ک دف نیاز بوده که دیوار بشه بدون لاست رد میشن!!! همه لانچها مثل هم... چطور دفکورد اینقدر دقیق تارگتهارو از بین 34 تا تشخیص میده!!! و چطور اینقدر دقیق 5تا همری که در مجموع 300 200 ک دف برای دیوار کردنشون لازم بوده دیوار میشن!!! خوب الان میگن تارگتهای زیادی پر شده بود، خوب اگه پر شده بود چطور فیکها سبز برگشتن!؟

مورد بعد هم که همین وزیر جوان اعلام کردن... جناب ادمین برای جبران باگ و پلن دیستوری که قطعا ناموفق میبود با توجه به حجم کاتا و سنگ تراشی که حساب نکرده بودن ابتدا میخاستن کاتا رو برگردونن ... که ظاهرا به بقیه لطف کردن منبعشو دادن فقط:| این موضوع دخالت مستقیم تو بازی هست یا نه؟ تو سرور بغلی شما یکبار دیدی همچین چیزی؟

درود. حمید خان

اینکه از باگ سرور که خود ادمین هم اذعان داره وجود داشته و بیاد بگه خودش و بعد جبران خسارت هم برا مدافع هم برا مهاجم کنه یه بحث جداست که اتفاقا شهامت ادمین رو میرسونه یه سرور یادمه ای ار یه اکانت که اتفاقا بیگ همر سرور دستش بود هک شد و همرش دیوار شد وقتی تونستیم ثابت کنیم همه همه دوستان چه دوست چه دشمن قبول کردن همرش برگرده

ولی تماس اینجوری با پلیر خیلی شبهات ایجاد ن

میکنه از اینکه ادمین سرور نگران یه داستانی هست که اصولا هیچ ربطی بهش نداره مثلا قراره یه ساید کلا کراپ لاک بشه

• اگه من الان ادعا کنم امروز صبح آذری جهرمی باهام تماس گرفته و گفته تروخدا یه اکانت واسم تو ج.ش جور کن بازی کنم ! ؛

آذری جهرمی باید بیوفته دنبالش ثابت کنه با من تماس نگرفته یا من باید ثابت کنم که باهام تماس گرفته!؟

مدعی باید واسه ادعاش سند بیاره یا مدعی الیه!؟

چرا قضیه رو برعکس نگاه میکنید !!!؟

الان موضوع اصلی اینه که یه لیدری که طبق سندهای معتبر (خفت و مولتی و ام ام) و پستهای خودشون تو این تاپیک ، به شدت دروغ گفته و تئاتر بازی کرده و تو جلسه توافق فقط نماینده های بقیه کوارترها رو سیاه کرده ، الان داره ادعا میکنه ادمین بهش وسط لانچ ها زنگ زده و گفته چون از باگ استفاده کردی باید تاوان بدی( صدای خنده مرغ پخته تو قابلمه خونه ما) ، ادمین داستان هم اصلا بلد نبوده از طریق پانیش زدن و بن کردن و ...به آمرداد کمک کنه و اینقدر صمد آقا بوده که صاف گوشی رو برداشته و تلفن زده و وسط پلن اخطار قبلی داده !!!

حالا به نظرتون ادمین باید بیاد توضیح بده که زنگ زده یا نزده ؟

از نظر من این ادعاهای واهی و داستان تکراری همیشگی اونا که تا کم میارن میگن ادمین دخالت کرده و تو این سالها هم موارد زیادی دیدیم( هنوزم میگم خنده دارترینش ادعای دخالت سورنای نامرئی بود) دیگه جذابیتش تموم شد و ارزش دنبال کردن نداره.

به بچه های آمرداد پیشنهاد میکتم در اینباره هیچ توضیحی ندن و خودمم دیگه این بحث رو ادامه نمیدم.

توضیح دادن فقط باشه تو جلسه خصوصی برای لیدرهای ش.ش و ج.غ

خلاص

• حفظ روحیه

شاید معنیش رو ندونید . ولی ما قبل پلن فیک شما هم به همدیگه تبریک گفتیم . چرا ؟

چون پلن اول که زدید اصلا ما نا اماده نصفه نیمه دف ریخته شد. وفاداری 125 نشد....

پلن دوم چند تا تارگت پر شد . پلن سوم که فیک باشه 5-6 تا تارگت دف ریخته شده . 3 تا پلن دف بدون دفاع داده شد بهشون که چی کار کنند و هر این پلن تعداد بیشتر و امادگی بیشتر.

ما سر پلن فیک به حق داشتیم تبریک میگفتیم به هم. دقیقا اتفاقا من و احسان و اشکان داشتیم خودمون زیر شکم خودمون هندونه میزاشتیم که به به چه قدر اوضاع بهتر شده ؟ یکی نبود بگه داداش گول خوردید پلن فیک بوده الکی نخوابیدید ...

این پلن هم هماهنگی باز بهتر بود

در مورد 2 پلن قبلی که بنده رو مسخره کردید چطور تشخیص ندادم پلن اول دوم رو :

پلن اول اصلا من پیش تیرداد تو اکانت خودمون بودم و اصلا دخالتی تو موارد لیدری و دف کوردی این ها نداشتم (اصلا من امردادی نیستم که میخواستم دخالت کنم یا نه تیم من کلاسیک باز ها هست و این سرور بنا به وضعیت جنگی و خطیری که پیش اومد اومدم کمک یه گوشه ریز رو بگیرم. اوضاع اروم بشه میرم دوباره تو خواب زمستانی) .

بار ها هم گفتیم سر پلن اول اصلا اماده نبودیم دفاع نبود و اشکان و لیدر ها بهترین عملکرد و بنا به امادگی اون زمان انجام دادن. الان هم باز تلاش اشکان و لیدر ها بوده

شما هنوز نمیتونید بفهمید که کار گروهی و ساخت دفاع به صورت وحشتناک گسترده یعنی چی !

متاسفم که وقتم رو برای جواب دادن یک سری دوستان حروم میکنم

در مورد کسی که گفتید من تشخیص فیک دادم : نمیدونم کی رو گفتید. پیام ها زیاد بوده ولی خیلی ساده هست. وقتی کلی نفر بهت میگم دف میخوام اتک رو من ریل هست. مجبوری بر اساس تجربه و پتانسیل اکانت و نوع حسی که به حمله حریف داری دفت رو تقسیم کنی. من این پلن به اکانت هایی که کراپشون زیر 13 بود گفتم نه فیک هستید.

چرا ؟ چون میدونستم اگه بیاید واسه زدن الکی نمیاید.

شاید با این مسئله اشنا نباشید چون فکر کنم تمام سرور هایی که بازی کردید کلا 5 نفر بودید با 200 تا اکانت مولتی. بین خودتون بوده همه چی .

لیدری و دف کوردی یعنی این که به پلیری که تمام زندگیش اون کپ 14 هست بگی نه بعضی مواقع . دلش رو بشکونی. تراویان این هست نه اینکه 4 تا اکانت باشید با 200 تا مصری ..... ! خداروشکر اینجا وضعیت بهتر از سرور های بات هست . حالم بد شد 2 سرور نصفه رفتم اصلا تراویان زده شدم...

اصلا حرفتون مسخره هست . من سر پلن فیک یک همر خیلی خوب که پلن روش واسه چیف بود و بهش با اطمینان گفتم فیک هستی. یعنی اونجا هم بهمون اطلاع داده بودند ؟؟

بس کنید . واقعا . مرد باشید

هی نگید 34 تا34 تا . یک سری تارگت ها بد انتخاب شده بوده اصلا ارزش دفاع نداشته ....

پلن خوب ریختن به تعداد نیست. اینو بفهمید . خواهشا یه هفته کلاس با یکی از پلنر های خوب بزارید من هزینه رو براتون چنچ میکنم میفرستم .!

Enough

آزاد شدم :دی

Pr!est, A L B 0 R Z, 13th LeG!0n, L0st LeG!0n, ADraSTe!a, Alex!a & nobody, Roman AnV!iL, Ch3St3

PARS HIT ACE ELDERS .??. WINNERS ..??.Wild&Brave

PuPPeT MaSTeRs

پست 2 بار ویرایش شده،, آخرین بار توسط A L B 0 R Z ().

• درود. حمید خان

اینکه از باگ سرور که خود ادمین هم اذعان داره وجود داشته و بیاد بگه خودش و بعد جبران خسارت هم برا مدافع هم برا مهاجم کنه یه بحث جداست که اتفاقا شهامت ادمین رو میرسونه یه سرور یادمه ای ار یه اکانت که اتفاقا بیگ همر سرور دستش بود هک شد و همرش دیوار شد وقتی تونستیم ثابت کنیم همه همه دوستان چه دوست چه دشمن قبول کردن همرش برگرده

ولی تماس اینجوری با پلیر خیلی شبهات ایجاد ن

میکنه از اینکه ادمین سرور نگران یه داستانی هست که اصولا هیچ ربطی بهش نداره مثلا قراره یه ساید کلا کراپ لاک بشه

دقیقا پیشنهاد تیم ما همین بود که بصورت عمومی اعلام بشه و جبران بشه... ولی خوب متاسفانه ادمین علاقه خاصی به تماس مستقیم با پلیرها داره...

الان خود شما اطلاع داشتی که باگ سرور که برای همه بوده اینطوری جبران شده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ پست اول حاج حسین که تو مجموعه شمال شرق رو بر ساعتش رو ببین... نزدیک به لانچ پلن میاد کف فروم...

مجموعه اکسفورد برای این سرور یکسری اسکواد بندی کرد که تو هر اسکواد پلیرها برنامه خودشون رو دارن و از اسکواد دیگه اطلاعی ندارن! شک به داشتن جاسوس بنا به همین موضوع رد میشه چون پلن از 3 اسکواد مستقل اجرا شده و فقط پلنر و لانچر اطلاع کامل از نوع پلن و تارگتها داشتن!!!

علاوه بر موضوع تماس ادمین موضوع چگونگی آگاهی از مست بودن همرها، اینکه چطور 5تا تارگت تقریبا موازی دیوار میشن یعنی بشینی با شبیه سازی همونقدر دف بریزی که دیوار کنی هم جای بحثه! درصورتی که 3تا همری که سبز برگشتن توان کلین کل دفاع روی 5تا تارگت دیگه رو داشتن!!!

• حاجی سندو رو کن

همینجوری حذف کنیم بره ؟

قرار بود امروز مدارک رو ارائه بدین

مدارک که ارائه نشد هیچ ، فقط گفتین فلانی تماس گرفته ، خب همینو دیشب میگفتین چرا گفتین مدرک داریم ، خوبشم داریم منتها فردا ارائه میدیم الان همه خسته شونه و خوابشون میاد

تیم پلنری شمال غرب به اشتباهش اعتراف کنه بهتره تا فرار کنه و حذف بکنه

تازه دیگران رو هم بدون دلیل به حذف دعوت میکنن

پ ن : تایم باقی مونده از حذفتونو بگید میخوایم بیایم تو شمال غرب اون ناتارایی که سبز میشن جشن بگیریم

• مصطفی جان

همون سرور که حمید گفت وقتی به من ثابت شد که شمال شرق خلاف کرده که ساید بنده هم بود موندم به خاطر اینکه ثابت کنم بازی کثیف هیچ جوره مورد قبول نیست از شما هم خواهش می کنم بمونید اصلا حق با شماست ولی بمونید و ثابت کنید که حذفتون به خاطر ضعف و ترس از کسی نیست (برا من یکی ثابت شده اید) بمونید و نذارید تیمی که به نظرتون کثیف بازی میکنه (البته به نظر شما توهین به کسی نباشه) و نذارید راحت بخوابه و یه عمر انگ تیم ترسو و بقول محسن و حمید فرار لک لک‌ها پیش بیاد

• من واقعا به جواب این سوال نیاز دارم !!! یکی از مدارک محکم شما این بود که اکانت شما در مجموعه ما درخواست دفاع کرده و درجا بهش گفتن فیک هست !

اسم اکانت و ساعت نامه زدن به لیدر شاخه رو اعلام کنید !!!!!!!!!!! مگه شما مطمعن نیستین که ادمین دخالت کرده و میخواید حذف کنید ، اکانت جاسوستون فرقی داره مخفی موندنش وقتی تو سرور نباشید !! حداقل موردی که میشه به راحتی باعث روشن شدن یه بخشی از ماجرا بشه و خود شما جزو 6 موردتون بود رو شفاف کنید ... حداقل یک مورد از شش مورد قشنگ مشخص باشه برای تمامی افراد این سرور

• اصل ماجرا همین زنگ زدن ادمینه که داری زیر سوال میبری. گویا بچه ها بخاطر مشکلات حقوقی نمیخوان اطلاعات تماسو تو فروم بذارن.

حالا هم که اینو که داری زیرسوال میبری، اگه پرینت تماس یا اطلاعات تماسو ببینی مرغت به گریه میفته؟

مسئله ما اینه که وقتی ادمین چند بار زنگ زده آیا تو بازی هم دستکاری کرده یا نه. امیدوارم که نکرده باشه. چون حتی زحمات بچه های جنوب شرقم به مسخره گرفته میشه.

امیدوارم دوستانی که به بازی ادامه میدن از بازی لذت ببرن و هر اتحادی که تلاش بیشتری کرد برنده باشه.

• مصطفی جان

همون سرور که حمید گفت وقتی به من ثابت شد که شمال شرق خلاف کرده که ساید بنده هم بود موندم به خاطر اینکه ثابت کنم بازی کثیف هیچ جوره مورد قبول نیست از شما هم خواهش می کنم بمونید اصلا حق با شماست ولی بمونید و ثابت کنید که حذفتون به خاطر ضعف و ترس از کسی نیست (برا من یکی ثابت شده اید) بمونید و نذارید تیمی که به نظرتون کثیف بازی میکنه (البته به نظر شما توهین به کسی نباشه) و نذارید راحت بخوابه و یه عمر انگ تیم ترسو و بقول محسن و حمید فرار لک لک‌ها پیش بیاد

سعید خان بذار یکبار هم ما لک لک بشیم :دی

بحث کثیف کاری تیم داخل سرور یا پلیر با بحث دخالت ادمین سرور کاملا متفاوته!!!

برای ما دخالت ادمین قطعی هست... ویس صحبتها هست ولی متاسفانه استفاده ازشون در این مکان مشکل حقوقی داره!!! ما با شک 50 درصد دخالت ادمین تو سرور ریجستر کردیم و برای خودمون مبنا رو گذاشتیم که اگه شد 51 درصد دیگه تو سایت به بازی ادامه ندیم... مثل بقیه هم نیومدیم بگیم ادمین فلان کرده بیاید سایتشو خالی کنید...

• من واقعا به جواب این سوال نیاز دارم !!! یکی از مدارک محکم شما این بود که اکانت شما در مجموعه ما درخواست دفاع کرده و درجا بهش گفتن فیک هست !

اسم اکانت و ساعت نامه زدن به لیدر شاخه رو اعلام کنید !!!!!!!!!!! مگه شما مطمعن نیستین که ادمین دخالت کرده و میخواید حذف کنید ، اکانت جاسوستون فرقی داره مخفی موندنش وقتی تو سرور نباشید !! حداقل موردی که میشه به راحتی باعث روشن شدن یه بخشی از ماجرا بشه و خود شما جزو 6 موردتون بود رو شفاف کنید ... حداقل یک مورد از شش مورد قشنگ مشخص باشه برای تمامی افراد این سرور

حاجی وزیر جوان ناراحت شد دیسلایکت کرد:) 2تا همرت که پرید.. تقسیم دف اینسری هم قابل ندوستن طبق شبیه سازی کامل دف بدن بهتون باز از همر خودتون استفاده کردین ایشلا تو پلنهای بعدی سرور پشتتون رو خالی نکنن... دیسکورد اندبلیو جهت ارائه مدارک در خدمت هستن دوستان... اینجا مشکل حقوقی داره پخش ویس ضبط شده تماس...

• موارد دیگم هست گان هیرو جان.

ادمین زنگ زده خودش به من گفت مکالمه رو هم ضبط کرده و از لیدرت بخواه بره مکالمه رو ازش بگیره بزاره .

شمارتون رو برام بفرستید تا مکالمه و صدای اشکان سرلشکر وقتی باقاطعیت از مست بودن وشناسایی ها میگه رو براتون بفرستم

صاحب اون اکانتم قبل حذف حتماً بهتون پیام میده.

سروری که واسه شما اینجوری کنه واسه بقیم میکنه. شاید بعضیاتون اصلا خبرم نداشته باشید ولی اتفاقی هست که افتاده

پیام خصوصی بدید تا ویسها و چتهای سرلشکر عزیز رو دریافت کنید.

تو اتکها هیچ نقشی نداشتم و نیستم رو اکانت ها.

هیچ کس زیبایی ها را به یاد نخواهد آورد، ما تنها برندگان را به خاطر می آوریم.

• در مورد منابع گرفتن ویانا ناراضی بودید همون موقع میگفتید، تا اونجا که یادمه 50 روز افتخار میکردید به دیوار کردنش :)

بعد سرور بغلی وسط ویو های سیمش نمیشه اینسرت کرد ! واسه همینم دلیلی وجود نداره ادمین دخالت کنه ..... !

گودرزو با شقایق نامزد نکنیم !!!

پ.ن: فرشید من گفتم بیا کجو کوله کردی خودتو اما مازیار و مهدی عشقی گفتن اومدی؟!!!

گلدهای تعدیل و زمان ساخت رو هم برگردوندند ؟ آقا نمیشه یه باگ هم به من بدین ؟

به نظر من شمال غرب حذف نمی کنه و به خاطر بقیه ساید ها و برای اینکه این دورهمی به هم نخوره ادامه میده ، دم همشون گرم!

آخرین تحلیل سرور :

1-شمال غرب : شجاعان عجول دوست داشتنی که خیلی خوب هستند و قابل احترام!

2- جنوب شرق : سرور خراب کن های لعنتی دف درست کن سریع !

3- جنوب غرب : سیگار رو لب و لبخند مرموز و از پشت بوم دعوای همسایه نگاه کن !

4- شمال شرق : در حال آبیاری باغ ، خسته ، منتظر گلد ساپورت !

باز هم تکرار می کنم بهترین کار اینه که شمال شرق تست کنه بروبچ بالا هستن با جنوب شرق یا نه ! به پیشنهاد من فکر کنید ، ما که کلن 7 تا دونه دمپایی تو ساید داریم ( بچه ها از اونور میگن لو نده ) سه راند می زنیم جنوب شرق ( روهم میشه یک راند معمولی ) سه ساید دیگه هم فیک بدن ، معلوم نشه مال ما کدومه ، چون ما فیک بدیم تموم میشه نیروهامون ;( اگر دیوار شد حتمن بهشون از پنل امار دادن 8o ، اگر هم نشد معلوم میشه حق با امرداد بوده و بهنام تقلب نکرده !

اینجوری هم امرداد چیزی از دست نداده و تازه گرم شدن و باید برای ما به خاطر گرم کردن گلد بگیرن ، هم شمال شرق یاد میگیره که بازی فقط کشاورزی نیست ، هم قهرمان های شما کلی لول میگیرن ! هم سه ساید با هم تمرین کردند و شمال غرب حذف نمی کنه! وین وین وین وین شد

پی نوشت : بهنام ببین چقدر من به فکر تو هستم که معلوم شه بی گناهی ، از زیر بار گناهانت دارم میارمت بیرون تبرئه شی! در مورد آمدن به سرور هم راستش فهمیدم از پیمان که جعفر هست ، پنج دقیقه بعد مهدی اکانت داد دست ما ! بعد هم فهمیدم که مازیار عزیز رییس کل ماست کلی بیشتر حال کردم ، ضمن اینکه امیر وال عزیز هم هست!

بودن تیرداد تو تیم شما رو اعصاب منه ! پیرمرد دفساز لعنتی:*! همیشه دف داره تو دست و بالش حتی وقتی میگه اصلن ندارم، حتی یک دونه ، قسم هم خورد شما باور نکنید ، حتمن 100 هزار تا داره ! اون ها رو هم فرستاد مطمئن باش باز 100 هزار تا دیگه هم داره ! آخرش که سرور تموم میشه هم میگی این دفاع رو چرا رو واندر نفرستادی ، میگه شاید سرور بعدی لازم شد:S