Posts by Dr.divert

لطف کنید واسه زحمت دیگران ارزش قاعل بشین یکی از این نیمچه همرا که میگید همر اکانت unforgiven بود که به زور گرفتیدنش

رنک دفاعیش متاسفانه عکس حجومیش ندارم

واسه من فقط یه سوال مونده از کسی که تارگتا هارو مشخص کرد هرکی میخواد باشه واسم اصلا مهم نیست فقط بیاد جواب منو بده اون ده گان هیرو چی داشت که ریسک همچین کاریو کردن؟!

دوستان نیم ساعت رو اکانت ما زحمت نکشیده بودن که به اونجاشونم نبود .اگه قرار بود جایی بره دیوار بشه یه درصد تشخیص میدادم ارزش داره که همر لانچ بشه خودم با رضایت کامل میدادم.لطفا اون شخصی که همچین تارگتی واسه این همر داد بیاد توضیح بده وگرنه بد رقم دهنم تو اینجا باز میشه تعارفم میزارم کنار گفته باشم

درود محسن جان

فروم نمیخونم الان بچه ها امدن به من میگن محسن میگه ما به زور همر ازت گرفتیم:|

کوتاه میگم، محسن جان این دوستان شاید سابقه رفاقتشون اندازه من و تو نباشه اما انقدر هست که بگن همر، تقدیم کنم و اصولا وقتی با تیم هستی هم باید همین باشه، همونطور که من به تیم لیدری تو پلن دوم اکی دادم ولی شما مخالفت کردی سر چی؟ سومین باره این بحث و باهات میکنم یا چندم؟ بعدم که بنابر صحبت هایی که کردیم ایمیل و دادی و رفتی.

فرمودید که بچه ها وقتی نذاشتن روی اکانت ما که دلشون بسوزه، والا پلن فیکی که اس ای رفت من صبحش کار داشتم، گفتم به بچه ها که من نیستم خودتون اینسرت کنید، صبح امدم دیدم هر جا فاصله بود یه چیزی لاشه:دی

حالا بماند که اصلا همون اول سرور من به تیم لیدری گفتم تمام دف اکانت با خودم و از این نظر خیالتون راحت باشه.

کلا 1% اگر فکرشو میکردم که بچه ها با من همدل نیستن بعد چند سال اصلا نمیومدم بازی کنم. همونطور هم که دیدی هفته دوم-سوم بازی واسه مهاجر مشکل داشتیم، چطور پوش کردند! ده دوم و زدیم وسط بیابون تو گروه گفتم پوش کنید 12-13کی اون تایم بازی منابع امد رو ده از اکانت هایی که اصلا نمیدونستم کیه! اینارو شما دیدی بعد از رفتن شما هم از این اتفاقات زیاد افتاد، هر چیزی که نیاز میدیدم، نه نمیشنیدم!

بعدش هم شما که رفتی من خودم گفتم بزنید جایی که برنگرده، حتی به خودت هم گفتم که این کارو میخوام بکنم! و اصلا من ارادت خاصی به بچه های گان هیرو دارم:) و گفتن تارگتت گان هیروعه گفتم بزنید!

اگر مشکل دیگه ای هست خواهش میکنم ازت پستی داخل فروم نذار مثل همیشه بیا واتساپ صحبت کنیم یا حل میشه یا نمیشه و چشامونو میبندیم و میزنیم اون کانال:))

این بحث ها جاش اینجا نیست و کلا مسئولیت کامل اکانت با منه بعد از رفتن شما، و تیم لیدری کاری جز چیزی که من خواستم نکرده اند و به کسی هم قرار به پاسخگویی باشه منم.

امیدوارم سرور خوبی برای ماندگاران سرور باشه

موفق باشید

درود دوستان

قبلا عادت داشتم به طومار نویسی، اصلا راه نداشت باید مینوشتم و مینوشتم و سر چیزی بیهوده پرچانگی میکردم، چیزهایی که هر دو طرف میدونستیم درسته و حق با کیه! اما یکی از این دو طرف خودشو میزد به اون راه!

بعدتر بیشتر به اهمیت زمان خودم و مخاطبم پی بردم و...

ما به همه گفتیم زدیم، شمام بگین زده، آره، خوبیت نداره

خوب دوستان امردادی حرفی نمانده و هر کی بپرسه ما میگیم زدید و تبریک میگم بهتون

و گزینه حذف را مانند فشاری که روی شماست میفشاریم ; )

حذف کردن الان بهتر از اینه بریم جلوتر و باز هم شاهد این اتفاق باشیم. ما میدونستیم چه خبره، گفتن نیست و یا حداقل این سرور نیست، اعتماد کردیم و امدیم پلی دادیم و الان دوباره همان! بهتره الان بریم تا یه ماه دیگه یا بدتر دو ماه دیگه یا خیلی بدتر...

اعتمادی وجود نداره و ادامه فارغ از هر نتیجه به نظرم حماقت، حتی اگر اشتباه کرده باشیم.

بماند که واکنش دوستان قبل از لند کاملا مشخصه چه خبره!

محسن 3ایکس عزیز شرمنده ات شدم، همینجا ازت عذر میخوام و بدون واقعا متاسفم!

کاکو 7 ساعته یه بک...ت حاضر کرده بودم تا بیای بهم بگی، بگم، بیخیال شیم و موزیک و پلی کنیم، نیامدی! عشق منی:)

برادران آکسفورد :X

(حیف پسورد امام و نداشتم وگرنه از خجالت تک تکتون در میامدم:) )

وقتتون بخیر

والا سرعت تغییرات ما در حد این سرورها نیست و تا الان هم خیلی صبر کردیم، تایم این تغییرات و آپدیت ها هم الان نیست باید صبر میکردید یک-دو ماه دیگه این تغییرات و اعمال میکردید به زیبایی تمام اکانت ها قفل میشدن(:دی) هرچند اکانت من شده.

ایشالا که درست بشه اگر که نشه من بدون ناتار نمیتونم ادامه بدم، بقیه و نمیدونم:)

بترسید از این تغییرات در لحظه!

اسپیدترا!!

درود و عرض ادب خدمت دوستان قدیمی و جدید، امیدوارم همگی سلامت باشید.

امدم عرض ادب کنم خدمت دوستان دیدم برخی دوستان جنوب شرقی نسبت به این جمله حساس شده اند و دنبال داستان...

رپلی زدم که سر فرصت بیارمش و براتون تکمیلش کنم:)

چه خبره این سرور!!
    الان وقت آشنا شدن و لاو ترکوندن و ماچ و این داستاناس، نه بزنم بزنم بزنم:دی

از خاک NW آرزوی سرور جذاب و سالمی و براتون دارم.

مجتبی

پ.ن: نمکدونه کی بودی؟

پ.ن: همین اولش بیا یه ماچت کنم:)