Posts by MKMJ

سلام و خسته نباشید خدمت همه دوستان

خطاب ام فقط تیم بلک استورم هست بنده بارها توی این سرور بازی شمارو آنالیز کردم و صحت پاک بازیتون و رید صحیح اتون کاملا بر من آشکار هست برای همین احترام خاصی براتون میزارم

بنده هر مشکلی هم داشته باشم با تیم های کثیف باز امرداد هست نه شما و قصد درگیری هم با شمارو نداشتم ولی استقبال همیشه میکنم

اما همه چیز نوشتین بنده فقط بهتون بگم تیم mkmjدر اختیار ساید هست اگر لیدر ها بگن خفت کن میکنم بگن ۰ کن میکنم بگن حذف هم بکن باز میکنم حتی بگن همرت بدون لانچ دهکده رو بپرون میپرونم

راجب اکانت samar بنده هم دقیقا زمانی که ده زده شد دیدم ولی چون همسایدی بود بعد از گرفتن شماره اش و مکالمات با جانشینی حواسم به اکانت اش بوده و هست و خواهد بود ولی واقعا ۲ مین سروری که بازی میکنه و هنوز فرق ده ناتار و پلیر هم نمیدونست پوشش کردم و حمایت اش کردیم و بازم تا لیدر ها بگن خواهیم کرد

اما خطاب به پلن اتون خوب توضیح دادین دمتون گرم ولی یه نکته بگم فرق اون دهی که چیف کردین با ناتار اصلا فرقی برا ما نداشت شما از کپ بنده اسکات بکشی ۱۷ چیفر پارکها و این اکانت اکثر دهاش ۳ چیفره هست در ۴ ده من اسکات کشیدین که دیدین کاملا مهندسی شده هست ده ها یا چیفر ندارن یا ۳ چیفره هستن هر دهی که دیدی ۳ چیفر داره ده بدرد بخور نیست من حتی اون ده گزارش هم نکردم که اتک روشه

زحمت زیادی کشیدین ولی من راضی ام ازتون امیدوارم شما هم راضی باشی بقدری راضی ام حتی چیز بک هم نخاستم که گفتم ۰ بشه

پ ن عکس اسکات از دهم تو جنوب غرب میزارن و بعد راجب دهم تو جنوب شرق حرف میزنن و بعد از چیف یه ده مثل ناتار خط و نشون می کشن

پ ن در میان کثیف بازان تمیز بازی کردن هنر است واقعا دمت گرم از بلک استورم تمیز بازیکردن یاد بگیرید خدایی

سلام آقا نور الله خسته نباشید

شما اجازه دارید از کل شرق بخرید چون کل شرق یک ساید شده و اگه بودجه کم داری بگو برات بریزم

پ ن ۲کی کاتا تو آبادی پارک کرده بودین چرا ؟ عکس خفت بزارم?

پ ن این سرور اومدم رنک ۱ مدافعین فقط بگیرم پس از هر کاری جهت اتک دادن امرداد به تیم mkmj کوتاهی نکردم و نمیکنم لحظه شماری میکنم حتی اگه کل آمربات اتک بده

پ ن از وقتی پست حمید بومبی دیدم از ترس نمیدونم چیکار کنم حمید بومبی توروخدا سایه ات رو mkmj بزار بمونه یکم بخندیم دور هم خدایی به هرکی میگم سایه اش نشون بدین با تیر بزنم سایه اش نشون نمیده 🤣 تو شرق کسی نیست این جمع کنه اینهمه پست نزاره کف فروم همه بخندم

پ ن میشه به جا سایه ات خودت بیای از mkmj محافظت کنی ?

پ ن

ممنون أز اقا مرتضي رويال جهت اشكار شدن موضوع حالا موضوع اين هست كه اون اكانت كه شما ريد دادي متوجه شدي يكي از ليدر هاي يه شاخه ديگه ريد ميده و فكر كردي فارم هست و شما هم ريد دادي ولي متاسفانه بعد چندين روز تازه ليدرتون رفته روي اكانت مولتي و ديده شما هم ريد ميدي و بهت گفته دوست عزيز اينا فارم نيست اكانت هاي مولتي و ريد نده 😂🤣

و مهمتر از همه من از اين نامه ها تا دلت بخواد داريم از اين بهتر اشم داريم واقعا كيو ميخواييد فريب بدين همه ميدونن موضوع چيه الكي دست و پا نزنيد 😂

پ ن شما در اين حدي نوبي يهو هم اتحادي و هم سائدين غارت كني حتما ديدي غارت ميكنن كه كردي 😂

سلام و خسته نباشيد خدمت همه دوستان عزيز

چند نكته بايد خدمت همه بزرگان تراوين بگم

اول اينكه همه شما ها زماني با امردبات همبازي بودين و ميدونين كه اينا كثيف باز و مولتي باز ان بغير از تعدادي از پلير هاي خوب كه اين سرور در جنوب شرق قرار دارن اگر منكر اين هستين و هنوز جبهه ميگيرين بنده حاضرم مدارك محكمتري بزارم كه با اين مدارك بچه ٦ ساله كه ٢ روزه وارد تراوين شده به مولتي ريدي آمربات پي خواهد برد باز تاكيد ميكنم هر مدل چلنج بزاريد قبوله و مدارك معتبر از مولتي بازي و مولتي ريدي اراعه خواهد شد براي نمونه كمترين مدرك بنده ١٥ روز متوالي با نيرو ثابت جايي زدن لينك و تاريخ همه اتك ها موجود و نه ١ جا از ٢٧ دهكده متفاوت درً آمربات خواهم گزاشت

دوم اينكه اگر با جرعت اعلام نكنيد كه ما مولتي بازيم بلايي كه سرتون سرور اخر اغوردم يادتون بياريد با تمام قوا و بشدت بيشتر ٢٤ ساعته داخل همه ي مولتي هاتون هر ٣ ساعت ١ بار نيرو ارسال خواهد شد و به صاحبان اكانت هاي غارت توافقي اتون بگيد ٢٤ ساعته انلاين باشن و فقط بك بدن 😂 اين تجربه رو ليدرتون اشكان داره ازش بپرسيد ديگه حق فارم ليست زدن نداريد . منتظر شروع پلن دفاعي mkmj تيم باشيد

فكر كردين برا چي دفاع ساز شدم فقط برا همچين روزي با تمام قوا پيش به سوي حمايت از مولتي هاي آمربات 😍😍😍

سرور جذاب تر خواهد شد وقتي چلنج قدرت بين آمربات هجومي و mkmj تيم دفاعي باشه 👌👍💪

در اخر از همه بزرگان و اساتيد و پلير هاي زحمت كش سرور معذرت خواهي ميكنم بخاطر بازي كثيف آمرداد كه ٣ ماه همه شماهارو خنگ و دلقك فرض كردن و با نشر اراجيف و دروغ و اموزش هاي الكي همتون رو فريب دادن بنده حتي مداركي دارم كه برخي از ليدر هاي امرداد ١ ماهه ناتار هم ادد نكردن حتي و غارت ناتار اشون كمتر از ١٠٪؜ غارتشون هست واقعا شما به بزرگي خودتون ببخشيد كه عده اي توانايي سالم بازي كردن رو ندارن چون زات اشون خرابه

و هر كدوم از ليدر هاي جنوب شرق هر اكانتي پيدا كنن كه تيم ما فقط١ دونه غارت ازش داشته حتي توافقي ما حذف ميكنيم در غير اينصورت تيم mkmj فقط جهت اشكار شدن بيشتر حقايق دفاع به كل مولتي هاي آمربات ارسال خواهد شد در هر ٤ سايد پاك بازان بخونن واقعا اينهمه زحمت كشيدين اخرش ديدين كه چرا زحمات كل سرور ناديده گرفته آمربات؟ ايا عقده مدال دارن؟ ايا عقده غارت دارين ؟ ايا كمبود دارين؟ فراخوان به سرور پاك اين بود؟ خدايي ج ندارين بدين ؟

راستي يا ٥٠ تا همرت لانچ ميكني رو تيم mkmj يا جهت استقبال از ١٠٠ تا همرت راهي مولتي هاتون تو جنوب شرق دارم ميشم 🤣😂

ببین پسرک پشت ناصر و رضا و یوسف همه جنوب غرب هست اونیکه قراره حذف بشه تویی .میخوای استریت واریزی به پیشوا بزارم دیگه پیشوا داره میفروشن همه میدونن زیاد حرف نزن فقط لو ندم قیمت سامان اتون رو

2-اینکه فروش اکانتت تو همه سرورها ، جزو افتخاراتت هست و الان میخوای سنت شکنی کنی و حذف کنی، به نظرت برام مهمه؟

این از افتخارات منه که همیشه تیم آمرداد مشتری خوب بنده بوده برا خربد اکانتم؟ میبینی چه اطلاعات دقیقی دارن که کی و به چه قیمتی فروخته نمیگن خودمون پشت موضوع بودیم و خریدیم;):P

خب وقتی پیشنهاد وسوسه انگیز میدادن بنده هم انسان بودم و خطا کار .....

بله سرورهای قدیم بنده فروخته بودم ولی قدیم بود اخرین بار 5 سال پیش بود

ولی این سرور میخواییم سرور تمیز بازی کنیم ولی آمرداد طی پیامی و پیشنهادی گفته اکانت تورو میزنیم بزودی حالا عاقلانه فکر کن بزنیمت حذف کنی یا پولت میگیری و میای تو تیم ما ?(X/:S

هی میگم ادمین گفته خرید و فروش مجاز نیست و رسما اسکرین این قسمت دارم گفتن ما با ادمین حل اش کردیم بهمون اجازه دادن میتونیم داخل هر سایدی اکانت بسازیم و باهاش اکانت های دیگر رو بخریم

آقای ادمین خواهشا ج بدید شما همچین اجازه ای دادین بهشون؟

<3:thumbup::thumbdown:8)

اگه ندادین رسما اعلام کنید و بشدت با خرید و فروش اکانت برخورد کنید

اینکه بنده از ادمین میخوام بشدت با خرید و فروش اکانت برخورد کنه و شما هم که قصد خرید اکانت از ساید مارو نداشتی و مخصوصا اکانت بنده پس چرا ناراحتی لایک کن و شما هم از ادمین درخاست کن که بشدت برخورد بشه لطفا و الی همه خوانندگان سرور فکر میکنن شما پشت پرده خرید های اکانت و کثیف بازی ها هستی افرین لایک کن

یعنی تابلو تر از اکانت تو نبود که یکی بیاد بهش پیام بده برای خرید؟ =)))) اونی که همچین پول مفتی رو میخواد بده میاد گاو پیشونی سفید میخره؟ نه واقعا؟
    مثلا میخره چیکارش کنه؟ خودشو جای تو جا بزنه، بره آمار اتحاد رو دربیاره؟ یه چی بگو مرغ پخته خنده ش نگیره،
    اونی که به تو پیام داد، جمعیتش هم زیر 50 هم بوده، احتمالا ایشون بوده:
    https://ts1.speedtra.com/spieler.php?uid=2
    ببین چیکار کرده بودی، بهت پیام داده تخلفت رو گوشزد کنه ،

لطفا ادب را رعایت کنید ارامش تون حفظ کنید یه لیوان اب داغ هم بنوشید کمی هم مراقب کرونا باشید سلامتیتون مهمتره دوست عزیز همونطور که لیدر هاتون بار ها هم اینجا فروم اعلام کردن که اکانت MKMJ همه سرورها اکانتش فروخته حتی اسم کسایی هم که فروخته بودیم میگفتن من که بی اطلاعم ولی خودشون انگار انقدر دروغ گفتن که باورشون شده و این داستان که توگروه هاشون تعریف کردن پلیر یا لیدر های خودجوش شرق اقدام به خرید اکانت کردن کل مدارک برای ادمین جان فرستاده شد اگه بخورد نکنه تا 24 ساعت من اکانت حذف میکنم شایدم فروختم :D;(:P;)

با سلام و خسته نباشید به همه دوستان و آشنایان

بنده دیروز نامه ای از اکانت جمعیت زیر 150سرور دریافت کردم که شماره ام رو خاسته بود بهش بعد دادن شماره واتساپ درخاست خرید اکانت کرد

فورا به مختصات اکانت نگاه کردم دیدم همسایدی هستن و تحت حمایت یعنی تازه وارد سرور شدن ولی کاملا معلومه که از طرف لیدرهای شرق پیام داده8)

ادمین محترم اینا پیشنهاد وسوسه کننده ای بهم دادن الان یعنی من براشون میتونم بفروشم ؟ و همش حرفشونم عوض میکنن قسم میخورن هم به هیشکی نمیگیم از ساید شرق هستیم و میگن بگو به اکانت تازه تاسیس ساید خودمون فروختم :(

ادمین جان لطفا توضیح بدین ایا واقعا خرید و فروش ازاد هست؟

بنده مخالف شدید خرید و فروش اکانت هستم ولی خب مایه داران شرقی ها خیلی اصرار میکنن برا خرید اکانتمون ؟ نظر ادمین میخوام بدونم

چرا با خرید و فروش اکانت برخورد نمیکنی ؟

دیروز از شمال شرق دفاع خریده بودن بعد هم لیدر اشون خریدن الانم میخوان اکانت بخرن ارز جنوب غرب رسما همه پل هارو خراب کردن

جالب اینجاست پیشنهاد 10 ملیون تومانی دادن و 5 تومان الان میدن و 5 تومان به شرط اینکه خودتم رو اکانت باشی و یه اختلاف داخل جنوب غرب بندازی میریزن و رسما اعلام میکنن ما از بچه های جنوب غرب هستیم فقط میخواییم انتقام قدیمیمون از ساید بگیریم ولی خیلی تابلو از طرف شرق پیام میدن

3-4 ساعت امروز وقت بنده رو هم گرفت بدون شک دوستان شرقی از لو رفتن این معامله تو فروم مثل معامله شمال شرق بشدت ناراحت میشن و فورا دیسلایک میکنن

که این نشان دادن حقیقت این پست هست که خریدارا از لو رفتن اشون ناراحت شدن

لطفا هر پلیری در هر سایدی مخالف خرید فروش هست با لایک این پست مارو هم متوجه این موضوع کنه و هم ادمین محترم رو

عاشق این سیاست های اش دوغی جنوب غربم :) اصلا فکر نمیکردم در این حد بلد با

سلام بهنام :love: از امروز لایکت میکنم ما دیگه هم ساید هستیم بیا کودورت هارو بزاریم کنار برات اب دوغ خیار بستنی میدم میخوری تا کدورت هارو کنار بزاری 8)

باور کن منم مثل تو سرور دارم از جنوب شرق میبینم با هم کنار نیای جنگ داخلی میشه ها پس من رو لایک کن مرسی بهنام عشقی

قابل توجه سرور از آمرداد جدید خیلی بترسین شوخی بردار نیست ها :thumbdown::thumbup::D

بالاولی قرار نبود دف ساید قایمکی بره رو ساید قوی سرور و بعد لو رفتنش ما بفهمیم که بعد اعتراض بگن اینا تیم پشتیوانی ان دبل بودن خخخخخخ

قایمکی نبود رفاقتی بود بعدشم پول داره ساید ما میخره منم دارم اگه بخوام بازم میخریم اعتراض نداریم یا حذف شو یا بیا تو تیم آمرداد8o

دیروز: مدارکی به دست ما رسیده که مولتی هانتر دف فروخته مولتی هانتر پلن لو میده و این سرورها ارزش بازی نداره و اکانتو تحویل ساید دادیم خدافظ.

آقای محترم شما که به ساید خودت هم خیانت کردی لطفا تو مساعل جنوب شرق دخالت نکن مساعل ما بخودمون مربوطه پول داشتن تیممون خریده به شما چه مربوطه هر وقت تو جنوب شرق اکانت داشتین بیایین اینجا نظر بدین:cursing::thumbdown:

این سرورم یه هیسو نتونست بزنه همش با مغز رفت دیوار حاالا سالم تر از این نداشتید بفرستید اینور؟ واقعا وجه ما رو با این بازیکن خراب کنتون زیر سوال میبرید ، شخصا از جنوب غرب تقاضا دارم در نظر خود تجدید نظر کنن و کس دیگه رو مامور اینکار کنن

بهنام جان تو دیگه چرا گول به خودی میزنی من از عمد داشتم پتانسیل جنوب غرب خراب میکردم که فردا اومدم جنوب شرق نگید چرا خیلی تلفات از ما گرفتی 8):thumbup: برنامم خوب انگار انجام دادم زیادی خسارت بهتون وارد نکردم تا بین 2 تا ساید بزنم و راحت با شمال شرق متا کنید خوشت اومد؟ اونا هم فهمیدن انداختنم بیرون;(

پ.ن: تیمی که دف بخره( به گفته خودشون) تیم کثیف هستش ولی تیمی که داخل ساید دیگه بره اکانت بخره برای جاسوسی و کتیبه بلند کردن تیم پاک باز هستش

رسما اینجا اعلام کردم فقط تویجنوب شرق بازی خواهم کرد تو هم میای بیا بازی کن جنوب شرق مگه میراث ارثی کسیه؟

8o8)

بچه محل های جنوب شرق لایک کنید<3:love:

با تشکر ویژه از همه بچه های ساید جنوب غرب و پیام های بیشماری که دوستان از هر 3 ساید بازی میفرستن <3اکانت به شرطی تحویل لیدر ها جنوب غرب داده شد که تیم ما اگه وارد هر ساید دیگه ای شد به هیچ وجه وارد جنگ با اون ساید نشن امیدوارم سر قول اشون بمونن و خواهشن اسم اون اکانتم عوض کنید<3:love:

ولی بخاطر خرید و فروش نیرو از طرف ساید جنوب شرق و همینطور رفاقت لیدرهای شمال شرق با جنوب شرق(طبق گفته لیدر های جنوب شرق در فروم لیدر اصلا نباید اکانت داشته باشه فقط باید بیاد اکانت بچه هایی که وقت و هزینه میزارن رو رفاقتی بده به دوستاش مثلا مثل لیدرای شمال شرق البته اسم اش رفاقتی هست ها من که نمیگم پول گرفتن نه اصلا دفاع رفاقتی میدن اکانت همر واندرم رفاقتی قراره بدن اونا 100 کنن) مشکلات ایجاد شده ما اکانت تحویل لیدرها دادیم ولی سرور رو ترک نکردیم بلکه پرقدرت تر با 5 پلیر بیشتر از سایدی دیگر با اکانتهایی دیگر وارد شدیم:love::thumbdown::thumbup:

تحلیل تیم ما بعد از خروج از ساید جنوب غرب جهت انتخاب سایدی مناسب جهت ورود به سرورر :love:

ما بین ساید های شمالی خیلی فکر کردیم کدوم بریم که احتمال درگیریش با جنوب شرق بیشتر باشه و در اخر به این نتیجه رسیدیم ساید 5 ام کاملا چراغ خاموش داخل خود جنوب شرق بزنیم:love::love::love:

رسما از طرف تیم هدف و شانیز و MKMJ ما فقط برای بودن در تیم امرداد اومدیم پس بعدا نگید نگفتید ها ولی تا روز 99 بازی چراغ خاموش خواهیم رفت جلو تا توی دل اتون جا بگیریم:love:<3

اخطار فوق جدی به هر 3 ساید و مخصوصا حاج حسین بازی وای به حال هر 3 سایدی که بخوان با امرداد درگیر بشن 8) امرداد دیگه تنها نیست:thumbup::thumbdown::cursing:

بخدا قسم هر کدوم از ساید ها بخواد به خاک مقدس ساید ما جنوب شرق تجاوز کنه با وحشیانه ترین حالت ممکن خود آمرداد میزنم فقط یادشون بمونه اینا ساید خودشون اینطوری زدن ببینن اونارو چطوری میزنیم(بچه ها نگید خودی زدیم ها فقط جهت زهر چشم گرفتن از 3 ساید دیگه اینکار میکنم حمایت کنید)

خدایی بیایید مشکلات بزاریم کنار من اومدم ساید شما باهاتون همبازی بشیم هروقت صلاح میدونید به دیسکوردتون هم بیام مهمونی 8o

بطور رسمی در اولین درگیری ایجاد شده بنده از اکانتمون در جنوب شرق رونمایی خواهیم کرد و رسما با افتخار در فروم هم اعلام خواهیم کرد

پ.ن بچه های آمرداد تند تند لایک کنید دیگه همبازی شدیم

پ.ن خدایی اگه میخوایید قبل روز 99 بدونید اسم اکانتمون رو اول یاد بدید چطوری میتونم نیرو بخرم بعد 8)

پ.ن خدایی پول بدین ادمین میتونه اسم اکانتمونه بگه ها8o

پ.ن پلن های آب دوغ خیاری در ساید جنوب شرق در راه هست آماده اید؟

حالا ببین! هنوز نیومده شما داری میری، چرا آخه!؟ شما نرو من قول میدم امان نامه از امرداد برات بگیرم که حتی یه فیک هم روی اکانتت نیاد، میگم ما دوتا رو به حال خودمون بزارن، میمونید برم صحبت کنم یا میترسید که رو نوار مرزی طوفان ببرتتون؟ حداقل بزار یه کم کاتا بشید بعد فرار کن (واللهی زشت

کسی که از ترس اش جرعت نکرد اسم اکانت اش بگه که مبادا لو بره باز داره حرف میزنه میدونی چرا؟

چون قراره با تلفن روش همر و دفاع بخرید منم میخریدم اینهمه بلبل زبونی میکردم راستی نفری چند ریختین؟ تورم رو قیمت ها تاثیر داشته یا نداشته؟

رسید های پولای بچه ها مونده که لیدرتون دفاع میخریده

راستی قرض احسان شانیز رو هنوزم نداده این لیدر کثیف بازتون بعد اینجا دارین بلبل زبونی میکنید؟

حالا منکه دیگه لاگین ندارم ولی باز چرا میترسی اسم اکانتت بدی؟

:D:D:D

طوفان نوار مرزی خدایی کل سایدت حریف mkmj نمیشه نخواهد شد چون اکانت دفاعی هست هر مدل اتک براش سوخت هست با هرچی بیان سوختن ^^:D هر موقع جاسوسی کنن میبینن و متوجه میشن و عمرا جرعت اتک هم نخواهند داشت چه برسه به طوفان ولی هر تایم سرور هم بزنن خوشحال میشیم که دفاع هایی که ساختم بیهوده نبوده تلفات گرفتن از ساید کثیف بازان البته خسارت مالی میخورین بازم میخرید^^:D

قبلا هم بهت گفتم به جا بلبل زبانی و ادعا اگه مرد هستی

1) اسم اکانتت بگو

2) اتکت بزن و 0 کن

درسته لاگین ندارم حتی رمز اشم نمیدونم ولی باز نکنه از اسم MKMJ میترسی؟||=O8)

با سلام و خسته نباشید

تیم ما با اینکه بارها شاهد کثیف بازی تیم آمرداد بود ولی امروز باز وییس های دستم رسید که رسما از ادمین ساید دفاع خریدن

و پیام های بسیاری از پلیرهای شمال شرق . شمال غرب و.......

با اینکه سروری بود که حتی از تیم ما پول گرفته بودن برا خرید دفاع از ادمین ولی گفتیم این سرور ادمین نمیفروشه

متاسفانه هیچ لذتی برای ما دیگه نداره چه زدن یا خوردن توسط کثیف ترین تیم تاریخ تراوین

اکانت تحویل ساید SW داده شد

پ.ن هر وقت هر ساید یا تیمی در شمال این سرور خاست با کثیف ترین تیم تاریخ تراوین آمرداد درگیر بشه میتونه رو کمک تیم ما حساب کنه

پ.ن حرف هایی با مدریت زده شده مبنی بر اینکه ادمین راند بعدی بشیم تیم آمرداد احتیاجی به حضورتونم نیست مبلغ بریزید بدون حضورتون در سرور واندر به اسمتون میگم ناتار 100 کنه :D^^:thumbup::thumbdown:

سعید جان سرور ۲۰۰ روز هست و آسیاب به نوبت.شما که ماشالله از ما خوردی :)

نخورده که نذاشتم فرار کنی شما؟

درسته همساید بودیم ولی شما ساید به گند کشیدی یادته چندتا اکانت از ساید های دیگه خریدیم؟ یادته یا یادآوری کنیم هی پول میگرفتی از اعضا برا خرید اکانت و کتیبه؟

واقعا اگه یادت نیست برات یادآوری کنم

یادته که من بدون مولتی اکانت بالا آغوردم ولی تو یه اتحاد مولتی داشتی؟

یادته سر کثیف بازیت روت ایستادم و گفتم عمرا نمیزارم واندر 100 کنی و نزاشتم و واندرت زدم ؟

یادته یا یاد اوری کنم چطوری از شمال غرب انداختیمت بیرون و حذف کردی و از سرور بعدی به جنوب پناه بردی ؟

یادته یا یادآوری کنم شما کثیفترین پلیر تاریخ تراوین هستی من همون موقع هم باهات مخالفت کردم و زدمت الان بعد سالها اومدم خوشحالم هم سایدی باهات نشدم راستی همون زمان یادته از ادمین 2 میل 2 میل دفاع میخریدی؟

یادته هی کتیبه میزدم میاغوردم شما میفروختی؟

نگم اشکان جان که برا من بازی تمیز مهمه نه کثیف بازی و برد من همیشه اومدم که بخورم و برم و 0 شدن ارزشی نداره الانم همه جنوب غرب دیدن نه مولتی داریم نه داشتیم نه چیزی .

همین که هر 3 ساید شاهد کثیف بازی تو بودن و هستن کافیه .....

همیشه بهت گفتم اشکان تمیز بازی کن به پول و وقت پلیر ها ارزش بزار گفتی نه اینطوری حال میده مهم اینه واندر 100 کنم اسم من روش باشهX/

شمام راه فروختن و خیانت واست باز شده اما امیدوارم جلو خودتو بتونی بگیری

مثلا به جنوب غرب خیانت کنم اکانت بدم به آمرداد؟:D^^

اتک زده شده به حمایت از لیدر کل بر حق شمال شرق مازیار عزیز بود

یاد پست حسن جنوب غرب میوفتم کل جنوب غرب میدونست که قضیه چیه ولی الکی اینجا فروم جو میداد خدایی اعتبار علیرضا ایران چند فروختی؟ بدون شک از سرور های اینده شاهد حضور شما در تیم آمرداد خواهیم بود

شمال باید متحد و خالی از کثیف بازان آمرداد بشه :thumbup::thumbdown:

منتظر ایم بزرگان تراوین سکوتشون بشکنن و اعلام کنن

1 همگی حذف کنیم ارزش نداره جلو کثیف بازان بازی کنیم یا

2 همه پاکبازان سرور متحد میشیم علیه کثیف بازان آمرداد؟

پیشنهاد ما به بچه های جنوب غرب :اولا گول سیاست های آمرداد رو نخورید چون به شدت دنبال حواس پرتیه شما هستن، نگذارید از شما وقتی خریده شه و تا میتوانید دف بکشید و خودتون رو آماده ی جنگ کنید، نه آمرداد و نه تیم نفوذی امرداد در شمال شرق با شما متا نخواهد کرد... (هدف حذف شماست)

تو این سرور 2 راند قبلی روهم اینطوری 100 کردن؟

حاج حسین از شما و همه پاک بازان در کل سرور حمایت میکنیم

چرا دقیقا بعد از پست بالات و دلخوری از لیدرها ! این لینک اومده و دقیقا به آمرداد نسبت دادی ؟

ساید شمال غرب حذف کرد بخاطر اینکه شما کثیف بازی کردی

ساید جنوب غرب داشت به جنگ داخلی میرفت بخاطر اینکه شما باز کثیف بازی کردین

الانم ساید شمال شرق رو با کثیف بازی به مشکل انداختین کسی که باید توضیح بده تیم آمرداد هست

توضیح بدین چرا شمال غرب و جنوب غرب و همینطور شمال شرق همه پاکبازان تراوین الان به این نتیجه رسیدن که وقت و هزینه اشون نباید در این سرور بخاطر کثیف بازی آمرداد هدر کنن؟

الان به سرور و همه بزرگان تراوین باید توضیح بذیذ اگه ندید اسم شمارو به عنوان کثیف ترین تیم تراوین همه خواهند شناخت 8)

شما فقط با اکانت hiiis درگیر نشدی راجب پست

فکر کنم اکانت هیس تنهایی 20 تا قهرمان داشت ؟ شما هر وقت توضیح دادی چرا تو خاک جنوب غرب دهکده زدی و کلی پوشش کردی و دفاع ریختی داخل اش میتونی سوال هم بکنی8)

پ.ن گر طالب صلح هستی آماده جنگ شو 8oبخدا آماده ام 8):love:

در همين حين هم رفقاي اكانت mkmj كم نذاشتن و همه جوره نمك رو زخم ما ميپاشيدن و توي اوج درگيري ما همه جوره به ما حال ميدادن

يه سوال فني از ليدر هاي عزيزي كه ميدونم بحث دهكده مرزي رو ميخان بكشن وسط دارم

آيا اكانت سروش استورم عزيز و اكانت linkoln نيز توي جنوب غرب زده شده كه شما اون رو هم زدين؟آيا اكانت محمد you cant see meهم توي جنوب غربه كه خفتش كردين؟البته بيشتر خاكستر و نيزه خفت شد.

سلام خدمت آقا سعید

فوت پدر عزیزتون به شما و خانواده محترم اتون تسلیت عرض میکنم ایشالله اخرین غمتون باشه

شما چون داغدار بودید من هیچوقت به خودم جرعت نمیدادم ریپلایتون کنم و کوچکترین بحثی با شما بکنم بازی و هیجان و درگیری جای خود احترام به مشکلات روحی و خانوادگی بحث اش جدا حتی چون میدونستم شما داغدار هستید هرکسی از اکانت شما هم اتک میداد ج نمیدادم

راجب این درگیری لب مرز بنده 1 به 1 بدون هیچ گونه کمک ساید با اکانت هیس شما درگیر شدم ولی ساید شما همه مدله به این اکانت کمک کرد

مجبورم کرد دهایی که براش دفاع و گندم میفرستن رو بزنم و باز انفرادی از یه اکانت دفاع ساز زدم و هیچگونه کمکی از طرف ساید جنوب غرب بازم نشد این یه درگیری منطقه ای بود به ساید مربوط نیست وقتی یه اکانتی میاد تو خاک یه ساید دیگه و 20 خونه ای من 15 کراپ 150% میگیره و با پوش سنگین سایدش فورا میکشه بالا یعنی جنوب شرق اعلام میکنه که ما اومدیم اگه میتونید بزنید منم ازش استقبال کردم بدون حتی یک نامه یا درخاست از اتحاد برا کمک

ولی از وقتی که لیدرای جنوب غرب باهام تماس گرفتن گفتن حق اتک نداری من نزدم فقط هر دفعه فیک حتی میزارن میزنم اینکه دیروز اتکی دادم بله فیک گزاشتن ریل زدم

الانم تیمMKMJ چون اجازه نداره از طرف لیدرهای جنوب غرب برای استفاده از خاک جنوب غرب برا اتک به جنوب شرق بنده تا صدور اجازه از طرف لیدر ها فقط منتظر میشینم هر وقت صلاح بدونن میزنم و اگه ندونن هیچ اتکی نخواهم زد اگرم تصمیم به متا بگیرن بنده بشخصه فقط جهت احترام به لیدر های ساید حذف اکانت خواهم کرد

پ.ن 1 دوستان شمالی نگران نباشید جنوب متا کنه 3 تیم فعال و حرفه ای که 2 تاش چند روزی به ما ملحق شدن میاییم پیشتون برا زدن آمرداد :thumbup::thumbdown:8)

شما که ساید جنوب شرق رو بارها با اون اکانت دفسازت زدی، بیا منو هم بزن پلیییز

سلام خوش امد میگم بهتون به سرور به جای شعار اسم اکانت لطفا بگید:love:

پ.ن: من یکی که رو مرز جنوب غربم.از همین الان رای میدم با همین ساید وارد جنگ بشیم برای دست گرمی از همین ام کا جونم شروع کنیم.

بی صبرانه منتظرت هستم به جای تهدید عمل کن من وقتی میزدم جایی نامه گزاشتم که میخوام بزنم ؟ جایی تهدید کردم؟ داد و بیداد کردم که همه بیان واسطه بشن نزنم؟

پس به جای پیشنهاد و وعده و ..... هر وقت اتک دادی و تونستی 2-3 تا دهکده دفاع ساز 0 کنی بیا اینجا جشن و پایکوبی کن بگو من یه ده دفاساز 0 کردم 3-4 تا همر هم دادم :D^^:D

با سلام و خسته نباشید خدمت همه خوانندگان فروم

اول از همه از همه دوستان شمال غربی که حذف کردن بخاطر بازی زیباشون بازم تشکر میکنم چون واقعا سرور جذاب کرده بودن ولی این جذابیت قرار نیست تموم بشه :thumbdown::thumbup:

یه تحلیلی بکنیم از وضعیت 4 ساید سرور 1

ساید شمال غرب

با حذف برخی از دوستانمون در ساید شمال غرب خبرها رسید و خود دوستان و اعضای جنوب شرق خبر تاسیس شعبه امرداد 2 در شمال غرب دادن که با خرید اکانت و باز کردن اکانت های مولتی در اون ساید میخوان اون ساید به دست بگیرن و حتی زدن دهکده هایی در ساید شمال غرب ولی بنده وفادار به شمالغرب همیشه بودم و هستم و با کمک باقیمونده های شمال غرب این اجازه رو بهشون نخواهم داد اماده استقبال از حضورتون در شمال غرب هستیم8o:thumbup::thumbdown:

ساید شمال شرق

سایدی با برنامه اندگیم هست و سیاست اش صلح امیز هست و همه سعی اش میکنه از هرگونه درگیری جدا باشه برا همین مرز اش رو با جنوب شرق خوب نچیده ولی خبر رسیده محمد کوماتسو و برخی از دوستان در شمال شرق حضور دارن :love: و همینطور حاج حسین عزیز هر موقع کمک لازم بودید رو تیم MKMJ حساب کنید

ساید جنوب شرق

این ساید پتانسیل بالایی در کثیف بازی داره و جنگ رسانه ای و .... جنوب شرق حتی توانایی زدن یه ده شمال غربم وسط جنوب شرق نداشت و فقط میخورد و میومدن معذرت میخاستن که نتونستیم دفاع کنیم چیف چند همر اش و از دست دادن دفاع و ....... با همه احترامی که به خیلی ها تو جنوب شرق دارم ولی وجود چند نفر اشون در فرووم که فقط توهین و تحقیر میکنن بقیه ساید هارو کار رو برای این ساید سختر میکنه ...همه شاهد بودیم دست بچه هم 200 تا دهکده بدن در روز یه بار بیاد دفاع بسازه و بره کار محشری نیست که کردن حالا اونم با پارتی بازی که کردن و الان جشن شادی گرفتن برا این؟

و ساید جنوب شرق از درگیری با هر 2 ساید شمال شرق و جنوب غرب بشدت میترسه و الکی با جنگ روانی فقط میخواد یطوری با یکی از این 2 متا کنه تا اونیکی ساید هم بگه 2 به 1 شدیم و وارد جنگ با جنوب شرق نشه و الی مستقیم با هر کدوم از 2 تا ساید قبل کتیبه وارد درگیری بشه بازنده جنوب شرق هست

ساید جنوب غرب

این ساید توسط تیم لیدری بصورت یکدست و متحد داره اداره میشه و حضور 5 تیم قوی و تعداد بالایی از پلیرها

حضور تیم قدرت مند پیشوا که به تنهایی قدرت بسیار بالاییی دارن ( جنوب شرق خوب متوجه هست ) برای همین سعی داره فقط جنگ داخلی بندازه و الی میدونه که حریف نمیشه 8o

حضور تیم با انگیزه و فوق حرفه ای و قدیمی تایگر واقعا وزنه سنگینی هست

حضور تیم محبوب کلاه بردار

حضور بزرگانی مثل آقا رضا سورنا و ........

و خیلی از دوستانی که بعدا قراره رونمایی بشه ازشون

اما نظر شخصی من هیچ سایدی نباید با آمرداد که آشکارا تو فروم به پلیر های ساید ها توهین میکنه و مسخره متا کنن تا اونا با متا کردن باز 100 کنن واندر رو و آخر سر همه شمارو مسخره و تحقیر کنن و بهتون توهین کنن:thumbup::thumbdown:

اما راجب اکانت دفاع ساز MKMJ و اتک هاش به مجموعه امرداد توضیحاتی باید بدم

اول اینکه این اکانت هیچ همر شاخی نداره و براش خوردن هیچ کدوم از ده هاش با ارزش نیست حتی 5 ده منم صفر کردین بازم مهم نیست اکانت دفاعی هست ولی اینکه یه اکانت دفاعی شمارو بارها بزنه و کاری نتونید بکنید واقعا جای تاسف داره

و اینکه هدف زدن اکانت HIIIIS بود راند اول بخوبی کاتا شد ولی در راند دوم جنوب شرق وقتی این اکانت پر از دفاع کردن منم نوب نیستم با نیروهای دفاعی بیام اتک بدم به جایی که پر از دفاع شده بلکه هر اکانتی که بهش دفاع داده بود رو زدیم در ادامه حس شد شاید بخوایید بزنید همر لب مرزتونم خفت شد

ولی باز دیدم براش دفاع میدید به مرکز سایدتون اتک دادم تا دفاع از خاک جنوب غرب بک بدین ^^:P8o

اینکه میگن دیروز هم کاتا کردم همش 2 تا ده معمولی بود که با 500 مزدور 0 شدن واقعا در این حد بود دفاع ملیونی آمرداد؟

الان سوالم اینه هنوزم دارین میزنین؟ یا میخواین بزنین؟ یا ترسیدین دفه جنوب شرق رو دیدین؟ دقیقا داستان چیه؟

ترس؟ حاجی من برا شهادت اومدم نیومدم بعد دوران جنگ مفت خوری کنیم:D

کلا اکانت من رو جزو جنوب غرب ندون من هرکی تو نقشه با من متحد نباشه رو میزنم کلا تا هر 1 کی نیرو میسازم میکوبم به اینور و اونور سابقه من مگه نخوندی؟

یه پلیر اب دوغ خیاری ام به قول بهنام آمرداد که حتی بیکار بشم حوصلم سر بره با نیزه دار هم اتک میدم در این حد ام:D:thumbup::thumbdown:

کلا عاشق زدن پلن های اب دوغ خیاری ام متاسفانه جاسوس اشون با کمک ادمین جان پیدا کردم اش انداختمش بیرون الان با خیال راحت دیگه نمیتونن تشخیص بدن کجا دفاع بریزن و مشکل ایپی حل شد الان باورت میشه حتی اتک میدم جا خالی هم نمیدن همرشون خفت میشه؟

برنامتون چیه تا کجا میخواین پیش برین؟

خدایی من حوصله 1 سال بازی کردن ندارم میخوام چند تا پلن اب دوغ خیاری بزنم بعد حذف کنم برم زیاد رو من حساب باز نکن حاجی جون

یا شایدم دیپلماتاتون تو راه جنوب شرقن برا مذاکره؟

من چون ایران نیستم مرز ها هم بسته هست و کرونا هست خیلی میکشه تا برسن دیپلمات ها حاجی جون من خودت نماینده میکنم برو بگو از طرف سید اومدم مذاکره فقط موز و پرتقال منم بیار :D:P;)

در هر صورت حاجی جون یادت نره جنوب شرق الکی داره فاز میده فروم حقیقت اینه خسارت سنگینی بابت کپ و همر و دفاع خورده و زمان کتیبه ها بشدت این موضوع دیده خواهد شد :thumbup::thumbdown:

کاش منم از طرف ساید های جنوب نزنن کتیبه هارم ببینیم :(

ولی قول میدم از مختصات X:275 Y:-35

برنامه ویژه دارن برا زدن کتیبه شمال شرق و تو این منطقه متاسفانه شمال شرق هیچ اکانتی نداره باید یه فکری از همین الان بکنن:thumbup:8)