نقد و بررسی سرور 1 ایکس راند 2 | آغاز 6 شهریور 1399 |

• دوست عزیز شما کلا مثل اینکه فقط میخواید مخالفت کنید!!!

من کجا گفتم پیشنهاد متا به شما دادم میشه اون جایی که این حرفو زدم بهم نشون بدید!!!

بنده نه به شما نه جنوب غرب نه جنوب شرق پیشنهاد متا ندادم تیمی که معنی حرفهای منو متوجه شد و پیگیر حرف ها شدن و به نتیجه رسیدن جنوب شرق بود.

جالبه شما تو جنگید ما میگیم وارد جنگ میخوایم بشیم انقدر از بالا برخورد کردید که حتی نپرسیدیت به نفع کدوم ربع!!

ضمنا من دارم میگم تو جلسه با اعضای اتحاد خودمون عین این حرفهایی که شما گفتید رو گفتم شما میایید میگید اینو نگفتی؟!!!

دفعه قبل رو گوشیم شنود گذاشته بودی گفتی به مسعود چیز دیگه گفتم و دروغ میگم الان میگی تو جلسه که با اعضا داشتم چیز دیگه گفتم و دروغ میگم تو اون جلسه بودید شما؟

اصلا کلا خوبید؟

اگر جایی بیارید که من توفروم نوشتم که گفتم به شمال غرب درخواست متا دادم که من درغگو هم اگه نه اتفاقا قضاوت با خواانندگان

• حسرت 2

خب یه عدد شات ببینیم تا یادمون نرفته اینجا فروم تراوینه

در بامداد امروز گروه ملقب به "ریزی به دستان" از سمت سواحل شرقی به غرب حمله ور شدند.

نام عملیات: حسرت 2 (البته حسرت 1 رو همه در جریان هستیم فکر کنم)

تیم عملیاتی: ریزی به دستان با همراهی فاطی

اهداف عملیات: خفت 152 عدد نیزه (و تکمیل وظایف شبانه)

نتیجه عملیات: خفت و در آغوش کشیدن 6ک نیزه و مقداری نگهبان خاکستر

درصد موفقیت: 125 درصد

مجری عملیات: نامعلوم و متواری

زمان لند اسکات: 03:55:29 زمان لند خفتر: 05:35:31

لاست منابع مهاجم: ‭6,154,650‬ لاست منابع مدافع: 4,224,885‬

- حسرت نخورید، حسرت خود را به ملاها بسپارید، آنها به جای شما ...

-- نیزه های خود را هم به ملاها بسپارید...

• سلام

اخ اخ اخ

هرچی فک میکنم نمیتونم به خودم بقبولونم که پلنر جنوب غرب با خوارج نسبت خونی نداشته باشه

500 تا فیک میده ( 500 تا کاتا + 10.5ک نیرو )

بعد از ترسش فیدر زنی ام میکنه :)

بعد رو پلن فیدر زنی 3ک کاتاشو میفرسته تو باقالی ها با کلی نیرو

دست اوردش میشه

صفر کردن دهکده با پاپ 3

صفر کردن یا فیدر با 50% تلفات

3 4 تا فیدر دیگه هم با مغز میره تو دیوار

خوشحالم که جنوب غرب داره میگه بیا بیاااا جنگو به فیدر زنی بکشونیم :دی

پ.ن: این دفعه هم مثل دفعه قبل رفتی تو دیوار کسی لووو داده بود؟:دی

پ.ن: لقمان را گفتند جرات از که اموختی، گفت از جنوب غرب ، گفتند چرا؟ ، گفت واسه اینکه دهکده با پاپ 3 ارجح از به فیدر با پاپ 700 !!

پ.ن: رضا جان بیا بر طبل شادانه بکوب و دست اورد جدید سعید رو بزار فروم و بهش افتخار بورز :)))

• واسه من سوال پیش اومده شما با این سطح ای کیو چطور لیدر شدی،؟ لیدرا یه ربع میرن جلسه با یه ربع دبگه واسه چی

پ ن: البته با این قیمت سکه حتما اقا مازیار نوه اش رو هم از ازدواج منع میکنه

• سعید دمت گرررررم، پلیر فعال و اکتیو، نگهبان مرزهای شرقی و سدی جلوی وایت واکرها

یه بار میزنه کراپ 17 تونو میندازه، یه بار هم دیوار میشه طبیعیه

این همون پلیریه که زمان درگیری با ان دبل مرزهای غربیتونو ناامن کرده بود و ندای ننه من غریبم سر میدادین به خاطر وجودش؟ :|

همون پلیری که شما رو به دام شمال شرق انداخت؟ عامل متای شرقی؟

خب خطری نداره که میکوبه به دیوارتون دیگه و شما هم شاد و خوشحال

ولی مطمئن باشید تا دو سال هم این سرور ادامه داشته باشه هر شب میزنتون :دی

• واسه من سوال پیش اومده شما با این سطح ای کیو چطور لیدر شدی،؟ لیدرا یه ربع میرن جلسه با یه ربع دبگه واسه چی

پ ن: البته با این قیمت سکه حتما اقا مازیار نوه اش رو هم از ازدواج منع میکنه

مذاکرات و جلسات اولیه تو ماه اول یا دوم سرور برای آشنایی بیشتر هست و شرایط مثل این که از هم کتیبه بزنند ! از ناتار هم تو مرز مشترک اگه مشکلی پیش اومد حل کنند نپ اولیه ببندند و ......

الزاما برای متا نیست اصولا محسن هم همینو میگه پیشنهاد متایی داده نشد از سمت دوستانی که درخواست تشکیل جلسه دادند هم تو پست های مازیار این موضوع مشخصه هم تو پست های محسن

الان دقیقا مشکل کجاست ؟؟

• با سلام

بوم بوم

دیشب یه عملیات در جنوب غرب با ذکر شریف " یا جومونگ " آغاز شد

این عملیات به حدی گسترده بود و خفن طراحی شده بود که رو همه فیدر های 3 4 تا اکانت فیک 70 تا فیک اومد یه چیزی حدود 500 فیک از یکی از بزرگتریین بازیکن های سرور و جنوب غرب ( پلیر بزرگ سرور کسی که در کارنامش نیزه با دلاور کیلنر همرش میفرستاد )

حالا میریم پلن جومونگ رو ببینیم !

3312-1-png

3313-2-png

3314-3-png

3315-4-png

فقط یه جومونگ از خطه جنوب غربی میتونه 83 ک همرشو 2ک 2ک بکوبه به ما و تو فروم سرشوو بالا سینشه بده جلو بگه ما هرشب میزنیمتون ، بیا لپتو بکشم جومونگ کوچولوی من !

پ.ن: سعید بی دندون بیا من یه دندون پزشک خوب سراغ دارم برو دندون بکار :)

پ.ن: فازت چی بود 500 تا کاتا فیک بدی با 10ک نیرو ؟ فقط واسه اینکه یه فیدر پاپ 3 رو بزنی؟! همون 10ک رو میزدی اون فیدر صفر بود باور کن

پ.ن: اشکان به نظرت جهاد زدن فیدر اینا رو بدیم قهر میکنن مثل شمال غرب از سرور میرن؟!

• مذاکرات و جلسات اولیه تو ماه اول یا دوم سرور برای آشنایی بیشتر هست و شرایط مثل این که از هم کتیبه بزنند ! از ناتار هم تو مرز مشترک اگه مشکلی پیش اومد حل کنند نپ اولیه ببندند و ......

الزاما برای متا نیست اصولا محسن هم همینو میگه پیشنهاد متایی داده نشد از سمت دوستانی که درخواست تشکیل جلسه دادند هم تو پست های مازیار این موضوع مشخصه هم تو پست های محسن

الان دقیقا مشکل کجاست ؟؟

سلام

من مجدد درتایید حرف شما میگم ما به هیچ ربعی مستقیم پیشنهاد متا ندادیم و هیچ جا نه تو فروم نه تو جلسات اتحادی هم نگفتیم پیشنهاد دادیم همونطور که دوستمون هم فرمودن معمولا فقط من متکلم بودم و بقیه دوستان همراه من گوش میدادن وقصدمون براوردهایی بود برای تعیین ربع احتمالی برای متا .

هم به ان دبلیو هم به اس ای گفته شد ما میخواییم وارد جنگ بشیم طبعا کسی که تمایل به متا داشته باشه در حالی که تو جنگه سوالی در مورد چگونگی وارد شدن در جنگ میکنه تا کفه ترازو به سمت رقیب سنگینی نکنه.

این کاری بود که ان دبلیو انجام نداد و اس ای انجام داد و بعد از اعلام این مطلب و رایگیری در اتحاد ما مذاکرات برای متا رو شروع کردیم

باسپاس

• بهنام خیلی نامردی خدایی داشتم میچیدم پست با نام حسرت 7 بذارم اومدی گذاشتی خدایی ماشین حساب دست گرفته بودم داشتم ضررو سود حساب کنم پستت رو دیدم با کله رفتم تو دیوار عیب نداره حالا خودش دست به ماشینش خوبه حساب میکنه :S8o

تیرداد واقعا دمت گرم همین که همون جریانو اوکی کردی گفتی ولش کن و از این حرف ها واقعا .....;):D

نگهبانی که دندون نداشته باشه مثل نارنگی وسط میوه ها میمونه راحت الحلقوم:D

خدایی هرچی گشتم ببنیم 20 موج بقیه اتک ها که ده صفر کرده کجاست پیدا نکردم نگو پاپش 3 بوده خخخخ:S8o=O

• شما ماشین حسابتو بزن محمد جان ، بالاخره قسمت اموزش جنوب غرب فعلا جومونگی عمل میکنه ! باید اموزش ببینن تا بشن نایتس واچ .... !

من اگه سرمم بزنن با ربعی که 83 ک همر رو 2ک 2ک 2ک میزنه تو دیوار فیدر اونم با 500 تا فیک ، و تنها موفقیتش صفر کردن فیدر پاپ 3 هست هیچ وقت متا نمیکنم ! موندم این حاج حسین چجوری به این نتیجه رسیده که مازیار ربعو فروخته واقعا !

مازیار میومد ربعتو میداد دست اینا خوب بود؟ اونوقت براتون پلن میرفتن 2ک 2ک همراتون رو میکردن تو فیدر :)))

بعد فیدر 3 پاپی محمد اولدارکو صفر میکردید برای هم شعر " دس دسی دس دسی صداش میاد ، صدای صفر شدن دهاش میاد " باهم میخوندین

واقعا مازیار واسه شمال شرق یه نعمت بزرگی بود

• پ.ن: فازت چی بود 500 تا کاتا فیک بدی با 10ک نیرو ؟ فقط واسه اینکه یه فیدر پاپ 3 رو بزنی؟! همون 10ک رو میزدی اون فیدر صفر بود باور کن

موج هاش یه جوریه که حس میکنم قرار بوده یکی دیگه قبلش خط شکن بره، اما طرف یادش رفته =)))

پ.ن: امیدوارم همچنان خرید اکانت تو ساید دیگه بازی کثیف محسوب بشه و کمک های لوجستیکی به مبالغ ریالی ختم نشن (-:

• ن اگه سرمم بزنن با ربعی که 83 ک همر رو 2ک 2ک 2ک میزنه تو دیوار فیدر اونم با 500 تا فیک ، و تنها موفقیتش صفر کردن فیدر پاپ 3 هست هیچ وقت متا نمیکنم !

یادم نمیاد با شما اصلا صحبتی شده باشه راجب متا قربونت برم تا اونجایی که یادم میاد شما کلا تو مرز از سعید داشتین میخوردین (خفت ,خوردن کپ هییس,خوردن کپ لینکون, این بنده خدا که دیروز پریروز کپش خورد از سطح 16 اومد رو 7 چی بود اسمش؟؟) ^^

اخرین صحبتی هم که با شما شده بود یه سری ازین سربازای سعید واسه مذاکره رفته بودن پایتخت بازیکن Hiiiis که به نتیجه نرسیدن کپ و نان کپو با هم زدن و برگشتن(اگه بگی نه این دفعه با اسکیرین میذارم ):D

خب حالا بهم بگو کی با شما راجب متا صحبت کرده قربونت برم که میای این وسط دنبال بیلت میگردی :))

از سری افتخارات شما هم میتوان به خفت نیزه دار های جنوب غرب اشاره کرد دیشب (یه انالیز مپی قبلش بزنید حیفه خفت کور میزنید )

و لازمه که به سعید عزیز تسلیت بگم بابت خفت نیزه ها

سعید تو که خفت میکردی همه عمر دیدی که چگونه نیزه دار خفتت کرد؟ :)) (شرمنده اگه قافیه نداشت^^)

یادتونه تو پلن سنگینی که شمال غرب زد و شرکت حفاری تو خاک جنوب شرق تاسیس کرد توی برگشت شما دو تا کپ مصری یکی با کراپای 11 یکی با کراپای 15 زدین؟

همه مسخرتون کردن ولی میومدین اینجا واسه هم تعریف میکردین از رشادت هاتون و اینکه پلن موفق بوده (ولوو به غلط)

پلن دیشب جنوب غرب هم موفق بوده عزیز جان چون به خواستش رسیده (ولوو به غلط^^) حالا اطلاعات نهایی رو دوستان بعدا میذارن

پ.ن:یه سریا رو میبینم کلا تو هیچ سروری هیچ بخاری ازشون بلند نشده ولی اووف ماشالله به فروم نویسیشون

پ.ن:سعید داداش ما دوست داریم مارو دور ننداز

پ.ن:در حال ساخت تیزر جدید Masters +لویال (ساعت 5:50 دیقه ی صبه :)) )

پ.ن:دیشب تو خواب دیدم که یه اژدهای نر داره با یک مرغ جفت گیری میکنه سریعا پاشدم و به دنبال تعبیر خوابم در گوگل به سرچ پرداختم

که بعد از تحقیقات فراوان استاد تعبیر را چنین فرمودند که گویا دیشب یاران لویال طبق برنامه ای با زدن دیفالتی از اریانا باعث خشم ایشان شدند

و گویا اریانایی ها بعد از خبر این ده دیفالت تیشرت های خود دریده و به سوی بیابان با پای برهنه گسیل گشتند

پوریای ولی گفت که صیدم به کمند است

از همت داوود نبی بخت بلند است

افتادگی اموز گر طالب فیضی

هرگز نخورد اب, زمینی که بلند است

پست 1 بار ویرایش شده،, آخرین بار توسط Alizkng ().

• درود

فرض کنیم یه نفر میخواد الان وارد سرور بشه و توی ساید محبوبش که شمال شرق هست رجیستر کنه. میاد فروم رو میخونه و متوجه دو دستگی شمال شرق میشه، میگرده ببینه دوستاش کدوم طرفن میبینه نه اینور نه اونور دوست نزدیکی نداره (این دوست فرضیمون هیچ کینه ای با هیچ شخص و تیمی هم نداره و رزومه سرورهای قبل اشخاص هم واسش ملاک انتخاب نیست)

خب، به این نتیجه میرسه بیاد اتفاقات رو تحلیل کنه و سعی کنه اون سمتی رو انتخاب کنه که تا اینجا حرفه ای تر عمل کردن:

یه طرف اتحاد لویال

تعداد اکانت: ۱۸ اکانت

فعالیت های نظامی: اجرای چند پلن هجومی ناموفق، چند پلن دفاعی ناموفق، یک پلن دفاعی موفق. علاوه بر این به احتمال قریب به یقین زدن یک همر از رقیب به ناتار

فعالیت های فرومی: این دوست فرضیمون فروم نویس های لویال رو رصد میکنه و سعی میکنه بهشون امتیاز بده (امتیاز از ۱ تا ۱۰، یک: بسیار ضعیف، ده: حرفه ای). لازم به توضیحه واسه این امتیاز دهی فاکتورهایی مثل ادبیات نوشتاری، قدرت اقناع دلایل و توجیهات، میزان تاثیرگذاری و نفوذ کلام، روانشناسی مخاطب و ... رو سعی میکنه لحاظ کنه.

نتیجه:

Hoj.hosein: امتیاز ۶

norollah: امتیاز ۳

Hosein TNT: امتیاز ۴

Taha: امتیاز ۰.۵ (کمتر از یک)

علاوه بر پست های ارسالی توسط فروم نویسان لویال، ایجاد اکانت های فیک جهت لایک و دیسلایک و ارسال متن "نه به دیکتاتور"، هم رو جزو رزومه و فعالیت های فرومی این عزیزان منظور میکنه.

طرف دوم، مجموعه آریانا

تعداد ۱۴۰ اکانت در ۴ اتحاد

فعالیت های نظامی: اجرای چند پلن هجومی و تدافعی موفق، یک پلن چیف ناموفق

فعالیت های فرومی: (نمره از یک تا ده)

Tondar: امتیاز ۷

Amir wall: امتیاز ۹.۵

Grand: امتیاز ۸

Vagnes: امتیاز ۸.۵

Slim shady: امتیاز ۷

WolfishAlone: امتیاز ۶.۵

Fsh: امتیاز ۹

و ... (تعداد فروم نویس های این طرف زیاده و خارج از حوصله این دوست فرضیمونه به همه امتیاز بده)

جمع بندی نهایی: در نهایت دوست فرضی ما به این نتیجه میرسه بیخیال علاقه اش به ساید همیشگیش بشه، بره شمال غرب رجیستر کنه، یک ۱۵ کراپ از ناتار چیف کنه، کشاورزی کنه، همر تپل کنه و اندگیم واندر امرداد رو بزنه :)))

• سلام محمد جان تبريك ميگم قربونت برم همساده عزيزم

ان شالله بشه بيشتر بيام مهموني

دوتا كاتا ميزاشتي اين شوالاي ما بي نصيب بر نگردن

بسيار جا خالي عالي بود يه خسته نباشيد به شما و علي اقاي زد كينگ عزيزم ميگم

شعر بسيار جالبي برام فرستادن

همين كه ٤ صبح همه بيدار بوديم نمازمون قضا نشد خودش كلي ارزش داره

شاد و خندون و خرم باشي

• یادم نمیاد با شما اصلا صحبتی شده باشه راجب متا قربونت برم تا اونجایی که یادم میاد شما کلا تو مرز از سعید داشتین میخوردین (خفت ,خوردن کپ هییس,خوردن کپ لینکون, این بنده خدا که دیروز پریروز کپش خورد از سطح 16 اومد رو 7 چی بود اسمش؟؟) ^^

آقا اگه اشتباه نکنم شما همونی هستی که با خفت شدنت خیلی خوب و فنی برخورد کردی و تبریک گفتی، دمت گرم
    دم این MKMj هم گرم، اصلا منکر پرتلاش بودنش نیستم، فقط اگه شد همونقدر فنی توضیح بده فاز این اتک چی بوده؟
    مثلا من اگه هکش کرده بودم و میخواستم همرشو نابود کنم 2کی 2 کی میزدمش به یه فیدر، دقیقا کاری که خودش با خودش کرده ،
    حتی اونی که همرهای Aria.Mehr رو نابود کردن ، نتونستن تو افتضاح بودن اینقدر کیفیت داشته باشن،

پ.ن: نمیترسی به مهدی عشقی 6.5 میدی؟ نه خدایی؟ سه روزه از ترسش جرائت ندارم پست بزارم =))) تو 6.5 میدی بهش و میری شمال غرب؟؟
    مهدی جان نمره شما از 10 همون 9.75 هست، این 0.25 هم بخاطر نیم فاصله هست که رعایت نکردی،

• درود بر تمامی بزرگان حاضر در سرور

قصد داشتم این سرور هم همانند سرورهای گذشته در حد خواننده باقی بمونم و رکورد چهار سال شکست ناپذیری در پست گذاشتن در فروم رو حفظ کنم(اعلام آمادگی حساب نیست :دی) اما با اتفاقاتی که در گذشته افتاده بود و سپس اتفاقات دیشب و علی رغم پست بهنام ، لازم دیدم منم در حد یک پست به جمع فروم نویسان عزیز بپیوندم!

توجه: این پست حاوی صحنه های دلخراش می باشد! در صورت داشتن بیماری قلبی از خواندن ادامه پست امتناع بورزید.

نام پلن: سمفونی مردگان

اجرا کننده پلن: دوست عزیزم آقای سعید MKMJ

پلن ایشون دیشب با هدف اکانت های Hiiiis ، linkon و Black storm اجرا شد که اتفاقات و نتایج به صورت متوسط (نه مفصل و نه مختصر) به شرح ذیل می باشد:

اکانت Hiiiis

152 عدد فیک روی دهکده های کپ ، 03 و 04 با 19 مزدور و تک کاتا. مجموع تلفات: 2888 مزدور و 152 کاتا

تلفات در 3 موج از موج های کلینر قبل لند فیک ها! جمعا: 2032 تیرانداز (به دلیل جلوگیری از طویل شدن پست اسکرین های این 3 اتک به صورت لینک گذاشته می شود)

https://uupload.ir/files/8qje_screenshot_(679).png

https://uupload.ir/files/tt6p_screenshot_(676).png

https://uupload.ir/files/apgd_screenshot_(673).png

تلاشی بسیار تامل انگیز و وات د فاز برای خفت روی دهکده 01 که حقیقتا من به شخصه درک نکردم اکانتی که 152 موج اتک روش هست حداقل امروز چرا نباید اون تایم از صبح بیدار باشه و نیروهاش خفت بشه!

اکانت Black storm

مجموعا تعداد 136 فیک روی دهکده های 02 ، 03 ، 04 و 06 با 19 مزدور و تک کاتا. مجموع تلفات: 2584 مزدور و 136 کاتا

در رابطه با این اکانت صحبت خاصی وجود نداره و صرفا یه تعداد گندمخور اضافه!!! رو فرستادند هواخوری.

اکانت linkon

میرسیم به اصل کار و شاهکار پلن دیشب که باعث شد عزیزان غربی از نتایج حاصل از اون بانگ شادی سر بدند و در سیستم های خودروهای خود موزیک بر طبل شادانه بکوب با حداکثر صدا پخش کنند!

از اتک های وارده بر دهکده های 02 ، 03 ، 04 ، 05 ، 06 و دهکده جدید! تعداد 56 عدد فیک با 19 مزدور و تک کاتا بود که تلفاتی برابر با: 1064 مزدور و 56 کاتا در بر داشت.

ابتدا اسکرین موج های اول رو ملاحظه بفرمایید بعدش چند کلامی درباره اتک ها داشته باشیم:

ماحصل این اتک ها صفر شدن فیدر 04 و دهکده جدید با پاپ 3! بود و دیوار شدن کامل در سایر نقاط.

و اما مجموع تلفات اتک های ریل برابر بود با: 10742 تیرانداز ، 21067 مزدور ، 2750 کاتا و 270 رم

مجموع پوینت دفاعی اتحاد های امرداد در تاپ 10 برابر 84580 و پوینت هجومی اکانت MKMJ برابر 45348

مجموع تروپی که از اکانت MKMJ از دست رفت و به دیار باقی شتافت برابر: 12744 تیرانداز ، 27603 مزدور ، 3094 کاتا و 270 رم

مجموع منابع مصرف شده برای تروپ کشته شده (با فرض نبودن GB و GS) برابر با 30,881,010 منبع و زمان ساخت (با فرض سطح 20 ساختمان تعلیم و کلاه 10% و جایزه اتحاد 10%!) 956.34 ساعت در مجموع اصطبل ها ، 605.73 ساعت در مجموع سربازخانه ها ، 980.35 ساعت در کارگاه ها

سخنان پایانی

اکانت MKMJ رو شخص بنده اکانتی با سودای فتوحات بسیار و کبیر اما بسیار بیم ناک از انجام کارهای بزرگ و شکست دیدم. امیدوارم در ادامه سرور و زندگی موفق باشند. همین طور یا عملشون در حد ادعاهاشون باشه یا این که ادعاهاشون در حد عملکردشون!

امیدوارم مجموعه جنوب غرب در ادامه سرور تدابیر جدی تری برای جلوگیری از هدر رفت پتانسیل تیمشون اتخاذ کنند چون حملات دیشب به جز صفر شدن 1.1 فیدر عایدی برای عزیزان نداشت.

تشکر بسیار از دیوار سازان جنوب شرق

پ.ن: سعید جان زنگ اشتباهو زدی مرتضی اونجا نیست!

پ.ن: چقدر پست دادن سخته چجوری بعضیا ساعتی ده تا پست نگارش میکنن!

پ.ن: اشکان خدا بگم چیکارت کنه به بهونه امتحان نذاشتی بی پست بمونیم تو سرور :دی

ارادت فراوان خدمت تمامی بزرگان هر چهار ساید

EhsanzZz

• لایدرک، لایفهم و لاتعقل

عربیم خیلی ضعیفه، امیدوارم منظورو درست رسونده باشم

من اگه سرمم بزنن با ربعی که 83 ک همر رو 2ک 2ک 2ک میزنه تو دیوار فیدر اونم با 500 تا فیک ، و تنها موفقیتش صفر کردن فیدر پاپ 3 هست هیچ وقت متا نمیکنم ! موندم این حاج حسین چجوری به این نتیجه رسیده که مازیار ربعو فروخته واقعا !

بابا چرا متوجه نیستی، کسی نگفت چرا متا نکردین با ما، یا چرا با فلانی متا کردین، منظور شکل متا بود و بقیه مواردش که بارها گفته شده و نفهمیده شده! :|

حالا درک میکنم بچه ها چرا از جلسه میومدن تا سه روز اعصاب نداشتن، با چنتا لایدرک بحث میکردن و حتما تیم مذاکراتی رو برای سرور بعد عوض کنید چون ظاهرا از چند کیلومتری مشخص بوده قصدش چیه!

حالا چرا فقط این فرض رو در نظر گرفتی که باید به صورت دیفالت با یکی متا کنی؟ چرا این فرض اصلا جزیی از بررسی هات نیست که ممکنه بدون متا هم بشه به بازی ادامه داد؟

آها متا باید باشه ازش دف بگیری؟ متا باشه بهش بگی برو اینو بزن اونو بزن :دی

الان با این سطح از استدلال با علی گودرزی و شقایق رفتین سفر دور زمین

در اسکات های شبانتون و رنک همرای خودتون کمی از کم و کیف همرا با خبر شدین فکر کنم! اون همرا رو بچه ها خودشون دست گرمی لانچ میکنن :)

دیگه ریپلایت نکنم، همین بسه، در مورد لپ کشیدن هم بیا حتما ها، فقط مراقب باش بزرگترتم با خودت بیاری و با اون 30 کیلویی نیای!

در ضمن ناتار زنیو یک ماهه استارت زدی بعد فیدر زنی برات افت داره!؟ باور کنیم؟

فرض کنیم یه نفر میخواد الان وارد سرور بشه و توی ساید محبوبش که شمال شرق هست رجیستر کنه. میاد فروم رو میخونه و متوجه دو دستگی شمال شرق میشه، میگرده ببینه دوستاش کدوم طرفن میبینه نه اینور نه اونور دوست نزدیکی نداره (این دوست فرضیمون هیچ کینه ای با هیچ شخص و تیمی هم نداره و رزومه سرورهای قبل اشخاص هم واسش ملاک انتخاب نیست)

اونی که این اوصاف رو داشتی ازش جسارتا گوسفندیه که دنبال یه گله بزرگتره که دنبالش راه بیفته، پلیر نیست.

درود سعید جان، دیگه شرمنده خیلی سرزده اومدی تدارکات کم بود

دفعات بعدی حتما چشم

بچه های ما هم 24 ای در حال طاعات و عبادات و راز و نیاز و تعقیبات هستند، البته از 3 بیدار بودین تا 6 مگه نماز جعفر طیاره!؟ :)

فاصلت 20.6 بود حیف ازون 0.6 ! نشد بیایم یه مقدار نیزه مونده بود تقدیم کنیم درب دهکده!

• الان نمیدونم این چر ربطی به اون داره ؟:S یکسری میان گوزن رو ربط میدن به شقایق والا ! من نفهمیدم آخرش مال شمالغربه جنوب غرب اصلا تابعیت بهش دادن ندادن ! بهتر نیست شما به همون کاری که بهت سپردن مشغول باشی (لایک و دیسلایک) و فروم را از بحث تحلیل نبری به نا کجا آباد باز

شب ها زیاد پر خوری نکن :D

تیرداد کوجایی باز فروم رفت بعد از چندتا لینک از این طرف و اونطرف به نا کجا آباد ! من واقعا درک میکنم چیزایی که گفتی واقعا باید با آب طلا نوشت

یکسری هم تا یک بحثی میاد وسط میان سریع از درخت آبادیهای یک ساید دیگه شروع میکنن برن بالا والا به خدا اینا درخت موز نیستن فقط جوافه ازش در میاد (به عشق ملا );)

یکسری هم که علاقه ای به ریپلایش ندارم فقط میاد اینجا قصه میگه تو هر بحثی هم مثل خود کیک بینی شرکت میکنه ولش کنید فقط ریپلایش نکنید به قول اون بنده خدا مسدود رو بزنید حله

• پست اموزشی:)

به نام خدا. یه چیزی در تراوین هست به نام دبل اسکات

دوستان دارای ۱۰۰۱ روش دفاعی توجه کنند برای اینکه ببینند همر بلند شده و گندم خورش چقدر هست دبل اسکات میزنند ( نحوه ارسال در جلد دوم کتاب موجود هست:P) نه تک موج جاسوسی

مورد دوم :والا این موقع سرور دیگه هر جایی یکم جاسوس ول هست. اخه با ۲۰ تا نیرو جاسوسی میزنید؟

• خب کلی تاپ جابه جا شده

چرا یکی نمیاد بوم بوم کنه چی شده ؟؟

ایا خوارج بیشتر دندون های همر های جنگی کشیدن ؟؟؟

و اما بازم زدین زیر حرفتون والله دیگه خسته شدیم از دوگانگی شما فقط قول های تو خالی خدارو شکر که مازود فهمیدیم

دوستان دقت کنید

و توافق شد ....

اتک امروز و توافقی که عمل نشد .

بله مهدی عشقی عزیز بعد اون ویس که ایرج گفت من میرم از در رفاقت وارد میشم اکانت پس بگیرم از ترس اینکه کپش کنار نو وان بود

با این که میدونست شما با کلک میخواین اکانت بگیرید و گرگ درلباس بره هستید باحرفهایی که بازم در ویس گفته شده بود اکانت داد ولی شما سر این حرفتم نموندی دیگه دارم کم کم به حرفات شک میکنم که فقط شعار میدی چون یه حرفی توگروه زدی یادته بعد عمل نکردی اینم دومیش

بله گذر زمان همه چیز مشخص میکنه

واما بعد

دیدی بعد این که واقعیت روشن شد ورق برگشت

از الان هر وقت خواستید سوال بپرسید جوابش

میتونیم میکنیم میتونید بکنید هست خلا صه که ما از شما مثلا بزرگترها یاد میگریم

و الانم واقعا خوشحالم کنار تک تک ادم های یک رنگ هستم همین ۱۰ نفری که میگید بهتر از ۱۰۰تا اکنت که ده نفر پشتشون قایم شدن میدونی که خرید ملیونی میگم 😁

حتی اتحاد لویال انقدر به رسمیت رسیده که حتی اریانا کبیر هم نیست

پ.ن . بیاین شعار ندهیم دروغ نگوییم

پ.ن .قبلا گفتم مدرک نداشتین حرف نزنید الان میگم حداقل حرفم زدید زیرش نزنید

پ.ن .عمو تورج کسالتی داری میدونم امیدوارم حالت خوب بشه و کنار خانواده سالم سلامت همیشه باشی😘

ولی یادته گفتم اینا همش فیلمشونه اینا اکانت بدی ۴روز دیگه حرفاشون یادشون میره گفتی نه طرف یه حرفی زده واقعا الان اگر من حذف میکردم اینا سر حرفشون میموندن ؟

گفتم همرهایی که ساختی رو میزنن تو سر ساید چون اینا برای همین کار امدن تا الان یه همر بیرون ساید نزدن دارن دف میکشن برای اس ای گفتی مهدی عشقی گفته نه توی فروم اعلام میکنه بیا ببین اینم قول مهدی عشقی

تحویل بگیر عمو تورج عزیز اینا با پا پس میزنن بادست پیش میکشن

امیدوارم

پ.ن کار به جایی رسیده سر هد میلتاری زنگ میزنه میگه یابکش کنار یا میام بالا سرت 😂

من 🏃‍♂️🏃‍♂️🏃‍♂️درحال فرار به امریکا

پ.ن. دیگه با این کارها حرف ها اسناد که هست انشالله بیشتر از این خودتون خراب نکنید برق هارو خاموش کردیم هرکی میره بره

پ.ن یه حرکت جالب یکی میاد داخل سرور یه اکانت میدی بهش بعد طرف کلی هزینه میکنه ۳یا۴تا همر میکشه بعد میای میگی اکانتمون پس بده اون ارث منه

دوستان عزیز لویال مردونگی یاد گرفتید

مرد یعنی گفتن دروغ به تعداد بالا

مرد یعنی حرف بزنی بعدش بزنی زیرش

مرد یعنی هرکاری دوست داری بکنی بعد بندازی گردن یکی دیگه

مرد یعنی یه اکانت بدی یکی بکش بالا بعد نقشه بچینی پس بگیری که سود کرده باشی

مرد یعنی خودت زرنگ و بقیه رو نادون فرض کنی

نقل قول

ودراخر بزنی زیر همه چیز و سفسته کنی الان میان میریزن فروم نگاه کنید 😂