نقد و بررسی سرور 1 ایکس راند 2 | آغاز 6 شهریور 1399 |

• اشکان جان میشه تک تک جواب سوالهای پست قبلی واین پست منو بدید واینکه ایا اقای حسین تی ان تی رو ازشون بپرسید بعد از رفتن ایدین ایا من زنگ نزدم ازشون خواستم به ما کمک کنن؟

ایا اقای وحید پارتیزان رو من باهاشون تلفنی صحبت نکردم گفتن من تو مغازه هستم و سرم شلوغه و نمیتونم کمکی بکنم؟

ایا میدونید چون نوری از قبل تو تیم لیدری اسمش بود و به خاطر کم تجربگی تو هیچ قسمتی نمیتونستیم ازش استفاده کنیم شدن مسیول تیم اسپیک؟ایا بنده باید به مسیول تیم اسپیک هم پاسخ بدم؟

ایا اقای وحید پارتیزان یا حسین تی ان تی هیچ کمکی تو تیم به ما کردن؟

فرق علیرضا با این دوستان تو همین بود که هم اکتیو بود هم همیشه نظر میداد و این یعنی پلیری که ربع و اتحادش براش مهمه.

چرا هیچکس تا الان که شما گفتید نگفته بود ما میخوایم یک اتحاد جدا باشیم؟

ایا با همین مقامات صحبت نشد که ما بریم با سه ربع صحبت کنیم و نتیجه را اعلام و نتیجه گیری کنیم؟

ایا بعد از صحبت با سه ربع ما نتایج صحبتهامون رو برای تمام اعضا اعلام نکردیم و تصمیم به متا با اس ای نشد؟

ایا نگفتیم که ربع ان دبلیو اصلا تمایلی به متا ندارن تو صحبتهاشون و گفتن پیشنهاد ما به شما اینه کنار واستید تا پایان جنگ؟

ایا تو همون جمع نگفتیم اس دبلیو گفتن پلیرهاروازاد گذاشتیم تا هرکاری میخوان بکنن واگر دارن اس ای رو میزنن به اتحاد مربوط نیست اما اگر حتی یک فیک رو ما بلند بشه ما اعلام جنگ میکنیم؟

ایا نگفتیم فقط اس ای بود که تمایل به متا داشت و دلایلش گفته شد؟

وقتی اکثریت نظر مثبت دادن به نظر من دیکتاتور کسی هست که مقابل نظر جمع ایستادگی میکنه.

ایا حتی در صورت بیان نظر برای ایجاد اتحاد جدا که اصلا تا همین الان حرفش گفته نشد هیچ عقل سلیمی اینو قبول میکنه؟

امیدوارم متوجه بشید که کی حرف حقیت میزنه و کی داره دروغ میگه اون هم برای یک بازی!!!

• بررسی وقایع سرور تا روز 67 بازی

و نقاط عطف سرور

• شمال غرب:

پرحاشیه ترین ساید در ابتدای بازی با بحث های مربوط به سبک بازی، نوع کپ گرفتن

و شروع کننده بازی جنگی و پرهیجان

جهت گیری نسبت به دیگر سایدها:

نسب به جنوب غرب: گرایش نسبی برای متای غربی، اما پایبند به عدم متای زودهنگام

نسبت به شمال شرق: ؟

نسبت به جنوب شرق: انتخاب به عنوان اولین حریفی که باید از گردونه خارجش کرد.

به طور کلی: تلاش برای ارائه بازی جنگی و خارج کردن حریفان از میدون و در اصطلاح قطع کردن پای حریفان برای رسیدن به خط پایان، و شاید تلاش برای تعیین خط پایان توسط قدرت نظامی، و در اولویت قرار دادن دیدگاه Aggro به جای دیدگاه واندری.

ترکیب پلیرهای آغازین: اکثریتی از پلیرهایی با سبک جنگی و بازی غیر کلاسیک و جنگ های سریع

• شمال شرق:

یکی از آرام ترین سایدها در ابتدای بازی و البته مجهول ترین ساید شاید!

چینش اندگیمی و بیشتر متکی به کشاورزی.

همگی علامت سوال برای من :)

به طور کلی: تلاش برای ساخت زیرساخت های سنگین و دیدگاه اندگیمی و پرهیز از درگیری

ترکیب پلیرها: پلیرهایی متمرکز بر کشاورزی و دف به اذعان خودشون، آرام، خسته تر از این که جنگی باز باشند.

• جنوب شرق:

مطمئن از بابت سیاست داخلی و در نتیجه متمرکز بر روی سیاست خارجی و ابزار دیپلماتیک و فروم

نسب به جنوب غرب: نیم نگاهی به همکاری در آینده؟ و البته پیش بینی درگیری در این ساید

نسبت به شمال شرق: نیم نگاهی به همکاری در آینده؟ و البته پیش بینی ثبات در این ساید

نسبت به شمال غرب: تلاش برای خارج کردن این ساید از سرور و درگیری های فرومی که به نظر یکی از عوامل مهم در جهت گیری شمال غرب بود و در ادامه غافلگیر شدن، به خاطر در نظر نگرفتن این احتمال که ممکن است یک ساید بدون داشتن مرز مشترک به این شکل اگرسیو عمل کند.

به طور کلی: تلاش برای استفاده حداکثری از اهرم های سیاسی و دیپلماتیک برای خارج کردن حریفان و یا داشتن دست بالا در این موارد و شاید پیروزی بدون جنگ! و یا کشیدن بازی به انتها و نگاهی کاملا اندگیمی با پرهیز از جنگ زودهنگام

متشکل از پلیرهایی بیشتر با سبک کلاسیک

• جنوب غرب:

متمرکز بر سیاست داخلی و حل هرگونه تردید و شناسایی تنش ها و سعی در رفع آن ها، همزمان فعال در سیاست خارجی با استراتژی پایبندی به توازن

نسب به شمال غرب: بی طرف، پایبند به عدم متای زودهنگام

نسبت به شمال شرق: بی طرف، پایبند به عدم متای زودهنگام

نسبت به جنوب شرق: بی طرف، پایبند به عدم متای زودهنگام

به طور کلی: تلاش برای جلوگیری از بروز تنش های داخلی

متشکل از ترکیبی از پلیرهایی با سبک کلاسیک و جنگی

اتفافات مهم:

1. درگیری بین NW و SE:

اجرای 3 پلن توسط NW (دو پلن موفق، یکی ناموفق)

اجرای 1 پلن توسط SE (موفق)

2. کناره گیری تعداد زیادی از پلیرهای شمال غرب از سرور

3. ایجاد تردید در مورد سلامت سرور

4. اعلام رسمی یکپارچگی جنوب غرب با تشکیل اتحاد MasTers

5. اعلام رسمی متای شرق

6. تشکیل اتحاد Loyal در شمال شرق در تقابل با اتحاد Ariana و درگیری های داخلی بین این دو اتحاد

8. اعلام حمایت جنوب شرق از اتحاد Ariana

9. اعلام حمایت جنوب غرب از اتحاد Loyal

• با سلام

يه نيم نيم نگاه به دیسلایک ها ( نپسندیدن ها ) کردم یه چیز خیلی جالب بود واسم

6p0_untitled.bmp

چرا تاریخ عضویت همه دوستان یه روز هستش ؟ سرور 67 روزه شروع شده قبلا کجا بودن؟

دوستانی که ثبت نام کردن یه توضیح مختصر بدن ؟

با تشکر

ﻣﺘﺮﺳﮏ: «ﻣﻦ ﻣﻐﺰ ﻧﺪﺍﺭﻡ، ﺗﻮ ﺳﺮﻡ ﭘﺮ ﺍﺯ ﭘﻮﺷﺎﻟﻪ!»
    ﺩﻭﺭﻭﺗﯽ: «ﺍﮔﻪ ﻣﻐﺰ ﻧﺪﺍﺭﯼ ﭘﺲ ﭼطوری ﺣﺮﻑ ﻣﯿﺰﻧﯽ؟»
    ﻣﺘﺮﺳﮏ: «خب... بعضی ﺍﺯ ﺁﺩﻣﻬﺎ ﻫﻢ ﻫﺴﺘﻦ ﮐﻪ ﺑﺪﻭﻥ ﻣﻐﺰ ﯾﻪ ﻋﺎﻟﻤﻪ ﺣﺮﻑ ﻣﯿﺰﻧﻦ! نمیزنن؟!»

• الله اکبر این همه آیا

ایا مازیار نگفت اگه به جنوب شرق کمک نکنیم تو درگیری با ان دبل جنوب شرق حذف میشه و سرور از بالانس خارج میشه ولی با حذف ان دبل مشکلی نداشت

ایا مازیار نگفت حتما باید متا کنیم یا با اس ای یا ان دبل و گزینه سوم عدم متا تا کتیبه اصلا وجود نداشت که البته میگفت لیدرا ان دبل اصلا به ما محل نزاشتن و گفتن بشینین چیپس و ماستتون رو بخورین و باید با اس ای متا کنیم

ایا مازیار فردای جلسه انتخاب متا بدون اطلاع شورای لیدری دفاع ارسال نکرد به اس ای و صداشو در نیاورد

ایا مازیار دوبار در تیم اسپیک نگفت ما میزاریم رو حذف ولی رو حرفش نموند

ایا مازیار نگفت اگه کسی با ما مخالفه بره اتحاد جدا بزنه و ما هیچ درگیری باهاش نداریم ولی شبونه اکانتی که هنوز تو اتحادش بود رو با چک چراغ خفت کرد

ایا مازیار به خاطر بدبینی به کلیه پلیرها هر روز نمیگفت فلانی خائن هست و باید بزنمیش

ایا مازیار به خاطر تئوری توطئه اختیارات لیدرهای اتحاد رو نگرفت و بعدش هر بار یه بهونه اورد

ایا مازیاروقتی میخاست سایدی که با کسی مشکل نداشت رو وارد جنگ با اس دبل بکنه قبل کتیبه و وقتی من بهش گفتم اینجوری پتانسیل ساید از بین میره به من نگفت شما تجربه جنگی ندارین

ایا مازیار در چند پست قبل فاز هیتلر نگرفته بودو نگفت من تا 20 روز دیگه هیچ پستی تو فروم نمیزارم ولی چپ و راست پست گذاشت

پ.ن: آیا مرد نباید روی حرفای خودش وایسه

در روزگاری که خنده مردم از زمین خوردن توست برخیز تا بگریند

• اولا علیک سلام

این نهایت جواب منطقی شما بود؟

جوابها داخل پست بخونید لطفا!!!

• فروم را علاوه بر بازی، جهنم مدعیان می سازیم...

از پلن «جهنم سازی فروم، مثل بازی» مغز های متفکر مثلا پشت پرده جنوب غرب در عکس زیر رونمایی شد

6p0_untitled.bmp

وظیفه اجرای این پلن طبق معمول بر عهده مزدوران لویالیتی بود که مثل پلن های داخل بازی کاملا مشخصه که پلنر ها جفتشون دور یه میز میشینن :))

پ.ن:مدیر محترم انجمن، مزدور به معنای اجرت بگیر است لطفا توهین تلقی نشود

پ.ن: نازی هایی رو تصور کنید که با سلام نظامی معروفشون دارن bella ciao میخونن تاثیرات فیلم گیشه ای دیدن رو فاز ریتالینه اینا..

پ.ن: رضا جون بهم رسیدیم بالاخره

• به قول یکی از دوستان ، لایک ها و دیسلایک ها جوابگوی خیلی چیزاس :D سوم نوامبر 2020 ! حداقل همه رو تو یه روز نمیساختین اینقدر تابلو باشه :/

پ.ن : ولی دمتون گرم ، تاریخ جالبی بود ، باعث شد یاد جمله ای از فیلم V for Vendetta بیفتم و دوباره فیلم رو ببینم :love:

Remember, remember the fifth of November , The gunpowder treason and plot. I know of no reason why the gun powder treason should ever be forgot

پ.ن 2 : حداقل همزمان نباشید :D:D:D:D کمبود چه ها میکنه

• لایک و دیسلایک خیلی ابزار خوبیه اما وقتی یه عده باهاش باد میشن و فکر میکنن خبریه باید ازشون گرفته بشه...

دم اونی گرم که فروم رو از حالت یکطرفه در آورد و این بچه ها رو کشوند اینجا تا نشون بدن حزبی لایک و دیسلایک رو همه میتونن...

من سه سرور جلو آمرداد بازی کردم، اینا هر وقت ساکتن یه فتنه ای دارن میریزن...

این سری میخواین چه حرکتی بزنین؟

نسخه ی شمال غرب رو پیچیدین؟ حالا یا با نفوذی یا هرچی

شمال شرقم که از قبل بازی توتال صادر کردین بهش

نوبتی هم باشه احتمالا نوبته جنوب غربه

جنوب غرب رو گمون نمیکنم بتونید برنامه ی خاصی روش پیاده کنید... دیواری از جنس تجربه و یکپارچگی و برادری مقابلتونه....

متحد تر از همیشه

همه برای یک هدف

آزاد مردان این سرور شما رو با تمام فتنه ها و دسیسه ها پولتیک هاتون از دور خارج میکنن

و نشون میدن بازی جوانمردانه یعنی چی

• خب بعد از سرکشی از اقصی نقاط ساید، با دیدن اینکه منبر خالیه و صاحب منبر غیبش زده، و پا منبری ها بیکار، خواستم چند جمله بی ربط نیمه فلسفی بگم:

1. آستانه تحمل خود را بالا ببریم، بله خودمم تکل زدم و خواهم زد ولی تا حدودی کنترل شده، بیشتر هم روی پای تیرداد تکل زدم و متاسفانه یا خوشبختانه انگار مسئول مستقیم مهار این یار پر جنبش و جوش حریف شدم، ولی انصافا فکر نمی کردم اینقدر اکتیو باشه، با اینکه دوست داشتم وسط زمین باشم ولی لاجرم دفاع آخرم انگار و باید یار رد شد تکل ببندم و البته نیمه تشکری هم از تیرداد که چند بار حرص رو در چشمانش دیدم ولی کظم غیظ کرد و به جای تکل دوپا به یک کشیدن پیراهن بسنده کرد.

ویرایش شد

و حالا در مورد مشکلات شمال شرق فکر میکنم عدم وجود یک واسطه مذاکراتی، سوپاپ اطمینان و ضربه گیر یا شخصی شبیه این حس میشه،

و به شدت با شخص خرمگس اجتماعی برخورد میشه برای حذفش!

خب در انتها یه جوالدوز هم به تیرداد بزنم و منبرش رو ترک کنم.

تو اون جلسه فقط سه رای دقت بفرمایید سه رای مخالف متا با اسی بودن دو رای با اندبلیو بود ویک رای با اس دبلیو حالا بنده به عنوان لیدر موظف به اجرای رای اکثریت بودم و رفتیم برای مذاکره با اس ای درحین مذاکره مطرح شد که اکانتی احتیاج به دفاع داره در حدی از مذاکره هم پیش رفته بودیم که تقریبا متا قطعی و تمام شده بود ودر لحظه من لیدر کل باید تصمیم میگرفتم بزنم زیر میز یا با متایی که بسیار حرفه ای داره بسته میشه پابند و برادری خودم را ثابت کنم اما قرار بر این شد چون هنوز متا اعلام نشده در حد امکان این مطلب مطرح نشه تا اعلام متا.(چون اکانت هم اکانتی بود که مشکلی براش پیش امده بود اخلاقا حس کردم باید دفاع ارسال بشه)

Before You Embark on a Journey of Revenge, Dig Two Graves

پست 1 بار ویرایش شده،, آخرین بار توسط Aristotle: تغیییر فونت ().

• با سلام

دلمون تنگ شده بود واسه دو کلمه حرف حساب بدون توهین ولی نیش دار و درشت و درست

نمیدونم کی هستی و از کجایی و کدوم اکانتی ولی جالب گفتی

توی کل این چند صفحه آخر فقط شاهد انگ و تهمت و فلان و فلان و فلان بودیم از دوستان عزیزمون

و کمی هم با چاشنی تهدید و شاخ و شونه کشیدن و آدرس دادن و گرفتن مزین شد

ولی یادمون رفته لات بازی مال تو بازیه و بزن بزنشم توی همون بازی باید باشه

به هر حال

ممنون از شما دوست عزیز بابت تحلیل های جالبتون

شاید باقی دوستان هم یاد بگیرن با سند و مدرک و آمار و زبان تحلیل حرف بزنند نه چیز دیگه

حرف بسیاره

ترواین بازی آدم بزرگاس

همه بیشتر از 30 سال سنمونه حداقل

بیاین به هم احترام بگذاریم

وگرنه هر بچه گربه ای توی محل خودش پلنگه

کل کل کنیم بزنیم دیوار کنیم اما گندش رو در نیاریم

بازم مرسی از آقای دیابلو عزیز

• ایا با همین مقامات صحبت نشد که ما بریم با سه ربع صحبت کنیم و نتیجه را اعلام و نتیجه گیری کنیم.

ایا بعد از صحبت با سه ربع ما نتایج صحبتهامون رو برای تمام اعضا اعلام نکردیم و تصمیم به متا با اس ای نشد؟

ایا نگفتیم که ربع ان دبلیو اصلا تمایلی به متا ندارن تو صحبتهاشون و گفتن پیشنهاد ما به شما اینه کنار واستید تا پایان جنگ؟

ایا تو همون جمع نگفتیم اس دبلیو گفتن پلیرهاروازاد گذاشتیم تا هرکاری میخوان بکنن واگر دارن اس ای رو میزنن به اتحاد مربوط نیست اما اگر حتی یک فیک رو ما بلند بشه ما اعلام جنگ میکنیم؟

ایا نگفتیم فقط اس ای بود که تمایل به متا داشت و دلایلش گفته شد.

سلام و درود.

اول از همه بازهم برای علیرضا ایران بزرگوار و اشکان سرلشکر دوست خوبم آرزوی سلامت دارم. خانواده بنده هم درگیر کروناست و می دونم واقعا بیماری مهلک و عذاب آوری هست.

دوم اینکه در مورد آن بخش از مطلب که با سایدهای مختلف صحبت شد و ریپلای کردم لازم دونستم یه یادآوری هم داشته باشم که به صورت مکالمه تبیین و تقدیم می کنم:

(جسارتا از اسم خالی و بدون آقا استفاده میکنم)

مازیار: شما نظرتون در مورد جنگ se و nw چیه؟ اگه یکیشون بخوره و از سرور بره بالانس بهم میخوره. میشه کاری کرد که

رضا: بله؛ مازیارجان البته ظاهرا این جنگ رو کاریش نمیشه کرد. دو طرف کوتاه نمیان. البته با توجه به شرایط se که غافلگیر شده و تو موضع ضعفه؛ فردا که باهاشون جلسه دارین به نظرم می تونین بهشون پیشنهاد آتش بس با nw بدین با توجه به شرایطشون ممکنه قبول کنن. خود شما پیشنهادی دارین در این مورد؟

ایرج: پیشنهاد خاصی نیست و ما جلسه گذاشتیم ببینیم شما چه راهکاری دارید. ما نگرانیم چون ممکنه بازی از بالانس خارج بشه.

مازیار: آقایون شما با کدومشون (se و nw) میخواین متا ببندین؟

یوسف: مازیار جان جسارتا یک سوال برام ایجاد شد؛ چرا در گزینه های متاتون گزینه SW نیست؟ چرا نمیگین با کدوم یک از سه ساید متا می کنین؟ چرا فقط دو ساید رو می پرسین؟ ما و شما اگر متا ببندیم می تونیم وینر هم باشیم. اما مثل اینکه کلا به متای باجنوب غرب کلا اعتقادی ندارین!

مازیار:(می خنده) منظورم اینه که اگه بخواین طرف یکی از اینها رو بگیرین؟ طرف کدوم ساید رو میگیرین؟

رضا: فعلا با هیچ کدوم. ما بی طرف می مونیم و صبر می کنیم تا مشکلشون رو خودشون حل کنن. Nw داره می تازونه و se داره میخوره فعلا؛ اما se تیم اندگیمیه؛ شک ندارم صدتا همرم از دست بده تا آخر بازی مدعی می مونه. من حدس می زنم جریان بازی به سمت ۲-۱-۱ میره. این حدس و نظر من هست.

ایرج: جالبه! اون ۲ کیان به نظرت و اون ۱ ها کیان؟

رضا: معلوم نیست. ممکنه هر حالتی باشه. مثل متای شمال در برابر دو ساید جنوبی مجزا. یا شایدم حالت های دیگه ش.

یوسف: ما فعلا قصد متا نداریم و فکر می کنیم زوده براش و هر وقت بخوایم این کار رو بکنیم قطعا به صورت بالانس انجام میدیم که سرور هم جذابیتش رو از دست نده. قطعا هم نمیزاریم ۳به۱ بشه. نظر شمال غرب چی بود تو جلسه دیشب؟

مازیار: دیشب اونها به ما گفتن ما داریم کار خودمون رو می کنیم و شما برین فعلا کشاورزی کنین و چیپس و ماست تون رو بخورید. (خنده همه حضار) والا... حالا فردام با ne صحبت می کنیم ببینیم چی میگن. گرفتار شدیم به خدا. یکی دیگه داره یکی دیگه رو می زنه و ما باید بشینیم اینجا و غصه بخوریم که بالانس سرور بهم نخوره.(خنده همه حضار).

و..... خداحافظی تا زمان صحبت با se و قرار شد نتیجه رو به ما بگن.(که دیگه هیچ وقت چیزی گفته نشد)

پ.ن1: عنوان و موضوع جلسه مورد بحث؛ از بین رفتن بالانس سرور بود و اصلا بحث متا یا عدم متا نبود. در بین صحبت ها صرفا یه گریزی هم به بحث متا زدیم.

پ ن۲: این پست فقط جنبه تکمیلی داشت و بقیه صحبت هایی که مازیارخان فرموده بودن؛ عین حقیقت بود لذا حمل بر شبهه نشود.

پ.ن۳: آقا ایرج گرامی؛ خیلی خوبه که رفیق و رقیب؛ شخصی اهل مطالعه و کمالات باشه. باعث افتخارمونه.

پ.ن۴: وقتی میگیم متای شرق از دور پیدا بود به خاطر چنین مطالب و اتفاقاتی هست. که یک نمونه ش رو تو متن Bold کردم.

پ.ن۵: تشکر می کنم از محمد دیابلو عزیز بابت تحلیل ارائه شده و سیر نقاط عطف سرور.

• با سلام خدمت همه دوستان

جناب سورنای عزیز یک سوال از شما دارم وقتی بازیکنان اتحاد شما (به گفته دوستان ) خودجوش دارن یک ساید دیگر را میزنن

شما چه برداشتی میکنی ؟(یکبار هم شده بدون حب و جانبداری بیان کنید )

با توجه به رفتار جنوب غرب و شمال غرب در آن برهه از زمان در جلسه مشترک با اعضای اتحادهای شمال شرق (45 نفر حضور درتیم اسپیک داشتند بعضی از دوستان مدعی العموم الان متاسفانه توی هیچ جلسه ایی حضور پیدا نکردن ) طبق نظر خواهی که انجام شد موافقت شد که با جنوب شرق صحبت گردد و در صورت هماهنگی متا گردد (حتی 2 بازیکن از افراد تیم لیدری شمال شرق اکنون هم به خاطر منافع ساید نظر مثبت به جنوب شرق دادن )

متاسفانه بارها این مسئله در فروم تکرار شد و دوستان دنبال مظلوم نمایی - بهانه و ... دیگر هستن

• سلام رضا جان

درابتدا امیورارم این بیماری از همه دورباشه وانشاالله خانواده شماهم هرچه سریعتر بهبود براشون حاصل بشه.

شکرخداکه خلاصه یکنفر پیداشد اینجا نگه من دروغگوهستم!!!

رضاجان طبق قراری که ما تو جلسات داشتیم با مثلا تیم لیدری خودمون قرار بر این بود که با سه ربع صحبت بشه ومزه دهنشون رو متوجه بشیم وفعلا صحبتی درمورد متا نشه ودلیل اینکه صحبتی مستقیم درموردمتانشد واون پاسخ رو دادم این بود که همین عزیزانی که الان سنگ شماروبه سینه میزنن اون زمان شدیدتراز الان حافظ منافع ان دبلیو بودن وتو تحلیلهای اون زمان نه تنها متا با شما از نظر تیم لیدری منتفی بود بلکه نظراین بود که درصورت متا با ان دبلیو یا اس ای(دلایل وتحلیلها رو قبلا گذاشتم که چرا تصمیم به متای زودهنگام گرفته شد)واگر قرار شد ما وارد جنگ بشیم تارگت ما اس دبلیو باشه حتی اگر اقایون مجدد هزار تا چاخان نگن و با الله اکبر نپرن وسط(نمیدونم چرا این الله اکبر این بنده خدا رو میبینم توفروم یاد اون دوربین مخفیها که چندسال پیش میساختن میفتم که طرف یک ساک رو پرت میکرد میگفت الله واکبر و همه فکر میکردن بمبه و فرار میکردن)بنده گفتم به چه دلیل و بهانه ای اس دبلیو رو بزنیم گفتند بی دلیل بنده هم گفتم حالا که تصمیم جمع هست اوکی(البته این تصمیم فقط مورد توافق این دوستان نبود بیشتر از نود درصد تیم لیدری موافق این بودن منجمله همین عشاق فعلی اس دبلیو!!!)

دلیل صحبت با شما برای این مطلب بود که متوجه بشیم در صورت متای ما با هرکدوم از دو ربع ایا شما امکان متا کردن با طرف دیگه رو دارید یاخیر و متوجه شدیم که شما میتونیددرصورت متای ما با هرکدوم ببندید البته که با شمال غرب قطعا راحتتر بودید با توجه به صحبتهای رد وبدل شده تو جلسه.(البته این برداشت ما بود و امکان برداشت اشتباه هست)

بعد از صحبت با شما و اس ای در کل اتحاد رای گیری و تصمیم به متا با اسی ای گرفته شد و دلیل ادامه ندادن مذاکرات یا به قول شما خبر ندادن(هرچند قطعا شما از نتیجه رای گیری داخل اتحاد ما با خبر شدید)این بود که قرار بود درمورد متا بیشتر صحبت و به توافق برسیم و تا پانزده بیست روز بعد صحبتها اعلام کنیم که این مشکلات برای ربع ما پیش امد.

پ.ن:مولتی اکانت دیده بودیم مولتی اکانت فروم ندیده بودم تاحالا که به لطف دوستانی که همه کار میکنن برای اینکه بگن خوب و پر طرفدارن دیدیم تازه بهش افتخارهم میکنن بنده که شخصا نه لایک برام مهمه نه دیسلایک به نظرم صدتا دیگه ثبت نام کنید قطعا تو دیسلایک تواین سرور برنده میشید^^^^^^)

با سپاس

• خب بعد از سرکشی از اقصی نقاط ساید، با دیدن اینکه منبر خالیه و صاحب منبر غیبش زده، و پا منبری ها بیکار، خواستم چند جمله بی ربط نیمه فلسفی بگم:

خب در انتها یه جوالدوز هم به تیرداد بزنم و منبرش رو ترک کنم.

سلام به شما

هروقت که ساکنین سرور ۱ بالاخره تصمیم گرفتن ، از این بحث لجن مال و لگد مال شده ؛ چگونگی و چرایی متای شرق و تکرار مکررات بی حاصل و سوهان کشیدن به اعصاب سر شده خودی/نخودی/غیرخودی و شعار سوریه سازی ش.ش و .... ، دست بکشن و یک قدم به جلو بردارن تا برسن به این سوال که :

خب حالا بعدش ؟

اونوقت بنده هم در خدمتم.

تا اونموقع این منبر و مستمعینش ، کلهم اجمعین برای خودت و من ترجیحا یه گوشه تو جمعیت ساکت میشینم و هدفون به گوش ، پارانویای دیو ماستین رو گوش میدم.

پ.ن : ثبت و هجوم اون ۱۸ - ۱۹ تا اکانت فیک به این تاپیک ، مسابقه " مزخرف سازی " فروم رو تسریع کرد .

یه جای دیگه خوش میگذره

تیرداد

• ایا نگفتیم که ربع ان دبلیو اصلا تمایلی به متا ندارن تو صحبتهاشون و گفتن پیشنهاد ما به شما اینه کنار واستید تا پایان جنگ

درود مازیار جان

در اون جلسه ما پیشنهادی ندادیم دوست عزیز

درواقع منطق حکم میکنه وقتی فردی خواهان جلسه میشه و اون جلسه برای پیشنهاد برگزار میشه, پیشنهادشونو بدن, که شما پیشنهادی نداشتید , ما هم پیشنهادی ندادیم , اصولا پیشنهادی صورت نگرفت تو اون جلسه :دی

جلسه فی ما بین در واقع پنج نفره بود , سه دوست از شمال شرق, بنده و مصطفی جان از شمال غرب

بجز بنده و مصطفی و مازیار کسی صحبتی نکرد

اونهم در این حد که چه خبرا خوبید خوشید و این چیزا

در نهایت پس از پنج شش بار گفتن جمله ما نمیخواییم چیپس و ماست بزنیم از طرف مازیار , بنده فرمودم خب نظر شما چی هست, و باز هم گفتن نمیدونم ولی نمیخواییم چیپس و ماستمونو بزنیم !!

از بنده خواستن در مورد ان ای نظر بدم(دقت کنید, نظر بدم, نه پیشنهاد)

بنده گفتم اگر من الان ان ای بودم از فرصت بوجود امده درگیری هم مرزام استفاده میکردم و یه ساید اند گیمی عالی رو درست میکردم ,همین و همین , باز هم تاکید میکنم پیشنهادی ندادم و البته اخرش هم گفتم بهرحال صلاح مملکت خویش خسروان دانند, اگر به ما پیشنهادی میشد حتما در موردش تامل میکردیم ولی پیشنهاد که هیچ حتی پالسی هم

از پیشنهاد وجود نداشت

در مورد قضیه اتکهای اسدبل به اس ای

ببینید دوستان تا زمانی که ما بودیم اسدبل یک کپیتال , یک دهکده از ما دستروی کرد , کلی تو خاکستری از ما اسکات کشید , هیرو میکوبیدن بهمون, دو بار اتک غارت لب مرز زدن, , یک دهکده لب مرز هم چند ویو کاتا زدن

فکر نکنم تا همینجای سرور هم این حجم از ضرر رو به اس ای زده باشن

اینکه ما بولدش نکردیم چون اهل ننه من غریبم بازی نیستیم

بنده دلخوش به متا با هیچ سایدی نبودم حتی فکر میکردم با اسدبل هم درگیر بشیم باتوجه به روند سرور

در واقع تا زمانی که در سرور بودیم با تنها سایدی که کنتاکت نداشتیم ان.ای بود

درکل من دنبال این نیستم بگم متا خوب بوده یا بد , فقط اینهارو میگم حقایق رو بدونند دوستان

پینوشت: نظر شخصی بنده این بود که ان ای براحتی از درگیری سه ساید دیگه میتونه استفاده کنه و صد کنه بتنهایی , ولی الان کلا معادلات حتی در صورت صد شدن واندر ان ای شکل دیگه ای هست و کلمه بتنهایی دیگه مفهومی نداره

پینوشت ۲: جابجایی یه کلمه گاهی کل هدفی که از یه جمله هست رو عوض میکنه , مثل جابجایی حتما با شاید

• سلام دوستان عزیز

باید عرض کنم که وقتی یک جامعه از هم میپاشه مطمعنا دلیلش مجموعه ای از عوامل هستند که پی در پی و به مرور موجب بی اعتمادی

بین افراد و گروهها میشه و در نهایت میتونه موجب تجزیه اون جامعه بشه...

در جواب دوستان :::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

اینکه بخواهیم مساعل رو به یک یا دو موضوع کوچیک تقلیل بدیم مطمعنن کمکی در حل مسعله نکردیم.

برای نمونه تنها به یک موضوع اشاره میکنم ( به نقل از یکی از اعضای لیدری آریانا تو همین فروم که قبلا مطالعه کردید )

چطور میشه 4 تا از دوستان لیدر ـ یه گروه واتساپ جدا داشته باشن و در اونجا بدون حضور نفر پنجم تصمیمات رو بگیرن و یکی از لیدرهارو از خودشون جدا کنن

و تو یه گروه دیگه اون عزیز رو هم داشته باشن ( مطمعنا حسین تی ان تی وقتی میدید حرفها قبلا یکی شده و تصمیمات گرفته شده و نمیتونست با دلیل و تحلیل و

منطق تاثیری تو تصمیمات داشته باشه اجبارا سکوت میکرد).

( مطمعنا وقتی چهار نفر از قبل تصمیمی رو بگیرن بنا بر تعداد رای دیگه رای نفر پنجم مهم نخواهد بود ) شاید بگید خوب اونها در نهایت چهار رای داشتند و حسین یک رای پس فرقی نمیکرد اما این موضوع خودش یکی از بزرگترین اشتباهات تیم لیدری بوده و خودشون رو از نظرات یک لیدر حرفه ای محروم میکردند و در نهایت به ضرر ساید تموم میشه . و وقتی تصمیمات در جای دیگه ای بدون حضور یکی از لیدرها گرفته میشه قاعدتا براشون اهمیتی نخواهد داشت که به اون یک نفر حتی توضیح مناسبی بدند و نهایتا اون لیدر هم برای تیم خودش هیچ توضیحی نداشته و حتی دلایل گرفتن یه تصمیم رو نمیدونسته ( متاسفانه نقش زیر زمین در تمامی تصمیمات کاملا ملموس هست ).

این یعنی یک دلی و صداقت از اول بین عزیزان نبوده و دوستان صرفا جهت سو,استفاده از ظرفیت تیمی که اون لیدر با خودش همراه داشته تو گروه دوم ( که فقط در ظاهر گروه لیدری بوده ) ایشون رو عضو کرده بودند.

و خیلی مساعل دیگه.........................................................

ما هم زمانی که همه مساعل رو بررسی کردیم و تحلیل کردیم تصمیم گرفتیم از اتحاد بدون مشکل و درگیری جدا بشیم(تصمیم نهایی همون شب گرفته شد)تا بتونیم با فشار جدا شدن , مذاکره درست و اصولی انجام بدیم ( فاصله گرفتن یکی از راههای پیشگیری از درگیری هست و میشه صبر کرد و با آرامش بیشتری مذاکره کرد و تصمیم معقول گرفت )

اما از اونجایی که دوستان خیلی عجول هستند و گویا به ضعف خودشون در مذاکره کاملا واقف هستند تصمیم عجولانه و قهر آمیزی گرفتند و همون شب به یکی از دوستان ما اکنت 250 گرم که ( بنده خدا خواب بود و هنوز از اتحاد آریانا خارج نشده بود اتک زدند .( نا گفته نماند با چک کردن چراغ و....)

ناراحتی ها بعد از این موضوع بیشتر شد و متاسفانه توهینهایی هم از هر دو طرف تو گروه واتساپ صورت گرفت که بچه های ما بارها اینجا معذرت خواهی کردند اما

دریغ از یه معذرت خواهی از طرف عزیزان ( متاسفانه اسکرین شاتهای توهینها همه موجود هست )

تحلیل شخصی :

متاسفانه دوستان آریانا با پیش بینی اشتباه و افراط شدید عمل کردند و با دید ساده و غیر حرفه ای با خیال خریدن و صفر کردن تمامی اکنتهای اتحاد لویال و با خود بزرگ بینی خاصی دست به این کار زدند . و مطمعنن امروز به خوبی به تواناییهای اعضای اتحاد لویال پی بردند و متوجه شدند که پیروزی بدون حضور بچه های اتحاد لویال محال هست.

با قدرت حضور داریم , ادامه میدیم میجنگیم و از باختن هراسی نداریم

آرزوی سلامتی و موفقیت برای همه عزیزان

• سلام دوست عزیز

مگه من جایی جز همین حرفهای شماروزدم؟

من گفتم ان دبلیو ازصحبتهاشون مشخص بود تمایل به متا نداشتن و به ما گفت کنار واستید به نظر ما.(البته همون چیپس و ماست معروف;);))

جایی گفتم پیشنهاد متا دادم شما رد کردید؟

هرچند که تو اون جلسه صحبتی که از بعضی دوستان شنیدم که قبل از شروع سرور یا اوایل سرور با شما صحبت کردن در مورد متا رو مطرح کردم که از جانب شما رد شد این صحبت.

این تمایل به متا نشدن رو الان هم خودتون فرمودید نتیجتا پس برداشت ما درست بود.

باز طبق گفته خودتون من چندبار گفتم نمیخواییم یک گوشه بشینیم ایا این به این معنی نیست که میخوایم وارد جنگ بشیم؟

وقتی شما از این صحبتی که چندبار من گفتم بی تفاوت گذشتید معنیش همون تمایل نداشتن به متا هست دیگه درسته؟

گرفتار شدیم والا تا متانبسته بودیم تو فروم پست و پلید بودیم که داریم از جنگ دو ربع سو استفاده میکنیم بعد هم که بستیم داستان مشخصه دیگه(منظورم با شما نبود شما که همیشه نظراتتون شفاف گفته شده اشاره به دوستانیه که در همه حال دنبال اب گل الودن.

باسپاس

• 10 - 12 سال پیش اینجوری بود که یه تیم می‌شدیم یا تو خود ساید جمع میکردیم، بعد از کلی درگیری همه یکپارچه و تمام اتحادهای ساید یک پرچم...

خیلی از پلیرها نمیدونستن فروم چیه...

نه واتساپ بود و نه تلگرام و...

کسی شماره موبایل هم نمی‌داد و مد نبود

همه به فضای مجازی بدبین بودیم^^

تو اون دوره مازیار خان میشد توتال هر چی دلش می خواست برا پلیرهای سایدش تعریف میکرد

الان هم فروم و هم واتساپ و... اومده که عملا شده رسانه ی بازی و شما نمیتونی با پنهان کاری که شیوه ی 12 سال پیشه توتالی کنی، چون مشخص میشه...

اختلاس و دزدی و قتل و قحطی و بیماری و... هم همیشه بوده اما الان رسانه هست ما می‌فهمیم، مردم قدیم نمیفهمیدن

در کل شما اشتباهی نکردید

شمال شرق با انتخاب شما اشتباه کرد

چوبشم داره میخوره، هممون میخوریم

سایدی که از قبل بازی با فرستادن توتال تو یه ساید دیگه جای پاشو محکم کرده بود...

حالا فهمیدین چرا آمرداد اینقدر با اطمینان فراخوان زد و همه رو به مبارزه می‌طلبید؟

به هر حال

ما بهمون خوش میگذره...

موفق و موید باشید <3

• اتفاقا درست میگی قدیما نبود اینا امثال شما هزارتا تقلب میکردید که بگید بزرگید حتی به اکانت فیک ساختن تو فروم هم رحم نمیکنید^^^^^^

برو بالا دوتا پست های لیدرهای ان دبلیو و اس دبلیو رو بخون ببین ایا جز اینا گفتم چیزی به بچه های اتحاد یا نه(البته شما که کللا نه تو باغ بودی نه جلسات حق داری پر بشی بندازنت وسط)بعد نتیجه گیری کن کیا دروغ میگن همه خوندن و فهمیدن شما هم مهم نیست متوجه باشی یا نه

• درود مازیار جان

بله شما دقیقا چیز دیگه گفتید

ریپلای کردم عزیز ، گفتید ما پیشنهادی دادیم ولی الان حرف دیگه ای میزنید و اون پینوشت دومم رو گذاشتم چون میدونستم الان میایید بازی با کلمات میکنید ، فرق هست بین از صحبتاشون مشخص بود تا پیشنهاد دادن

شاید اون صحبتها به مذاق شما خوش نیومده ولی فرد دیگه ای بود از صحبتا یه برداشت دیگه میکرد

در هر حال مخاطب خودش متوجه میشه عزیز و احتیاجی به رد و بدل شدن پیام نیست دیگه

در هر صورت بنده در جایگاهی نیستم بخوام قضاوت کنم ، در سرور هم‌نیستم ، ولی به عنوان یه فرد که در سرور بوده نظرمو میگم

سیاست ان ای به تنها سایدی که ضرر زد خودش بود و برای هر سه ساید دیگه الان منفعت داره

و مازیار جان از اجرای اون به تنها یه هدفش رسید و اونهم نخوردن چیپس و ماست و جنگی بازی کردنه ولی با این تفاوت که جنگ داخلی شد و .......

پینوشت: اصولا کلمه بالانس سرور یه جوکه از طرف همه

این کلمه تنها برای دو هفته اول سرور کاربرد داره که هر چهار ساید به یه اندازه ریجستر داشته باشند، بعدش مثلا همه ببینیم یه ساید قوی تر عمل کرده بزنیمش دو راند که بالانس شه؟ یا یکی صعیفتر بوده پوشش کنیم ؟ یا چی؟