تاپیک آمادگی برای دور دوم سرور 1x اسپید ترا [بدون هیچگونه بات]

• سرور نرمال در حالتی که واندر برنده نخوره یه کله بره 233 روز طول میکشه

تاسوعا عاشورا 2 روزه یعنی 2/233 ام میشه 0.8 % بازی ( زیر 1 درصد میشه )

این 2 روز با حالتی که با جنگ اموز، 2 سرباز خونه و 2 اصطبله ، کلا خود 20% ام داشته باشی ، همر توتن هم بسازی ( کار نداریم اینجا اول سروره و هنوز کتیبه نداره کلاه نداره ، هیچی نداره )

میشه 4.5 ک گرزی

1ک تی کی

شما ها اگه اگه اگه رسیدید اخر سرور

اگه اگه اگه خفت نشدید

من میگم همر اخرتون که 30 ک گرز هست رو بکنن 34.5 ک گرز

یا واندری که باهاش میخواید اون 30 ک رو بزنید من میگم دفشو کم کنن ، 30 ک اثر 34 ک داشته باشه راضی میشید؟

بابا بزرگ تر از شما ها پخ کردیم در رفتن هرچیم میگیم بیاید دوباره بزنیمتون نمیان ،شما ها که جای خود دارید!!

پ.ن: هرکارم کنی بالاخره یه عده شاکین ! تو یه جامعه به هیچ عنوان نمیشه همرو راضی نگه داشت!

پ.ن: واسه 2 روز اینجا هی اسپم ندید شما ها تهش روز 70 80 بازی رو میبینید، واسه 2 روز وقت با ارزش ما رو نگیرید :ددی

• سلام خسته نباشین

با توجه به بد تایم بودن بسیار سرور و مصادفت با ایام عاشورا و تاسوعا و عزای حسینی از مدیریت خواهشمندیم نظر سنجی بزارن برای برگزار شدن سرور در بعد از ا

جانشین کن.جات بازی می کنم تو این ۲ روز

• "هر چه بیشتر سکوت کنی، شیطان هراس‌انگیزتر نعره می‌کشد".

طی هشت صفحه اعلام آمادگی در فروم در 80% پست ها شاهد اعلام آمادگی تیم آمرداد بودیم

که با زیرکی تمام "لات کوچه های خلوت بودنو" به "میترسن بیان جلومون بازی کنن" تبدیل کردن

با وجودی که دلایل کافی برآمده از تجربه یه سرور بازی کردن مقابل تیم مذکور جهت عدم ارزش وقت گذاشتن تو این سرور به شرح زیر دارم

1-دور زدن قطعی قانون عدم استفاده از بات.. که خودمون هم میدونیم کار اصلا سختی نیست و فقط باعث میشه عزیزانی که کالیبرشون به خاطر پولشون یاری یافتن راه حل نداره دست از مولتی بازی و بازی کردن در این سرور بکشن.. وگرنه ما بقی دوستان کما فی السابق به راحتی مولتی هاشونو میکشن که تیم آمرداد هم جدا ازین زمره افراد نیست

2-تبدیل کردن ساید های کم پلیر به مستعمره و لوس کردن بازی، در سروری که عرض کردم تمامی همر ها و اکانت ها و کتیبه (جز یدونه!) های دو ساید مجاور این تیم دست این بنده خدا ها بود.. و حتی دفاع واندر این تیم توسط دو ساید مجاور ساخته میشد

3-مجاز دونستن انجام هر کاری جهت پیروزی.. به طوری که با وجود برتری در تمام فاکتور ها شاهد خرابکاری این آقایون در اکانتی که یه سرور نرمال تحت شرایط سه به یک و پر زد و خورد پاش وقت گذاشته بودیم و تیکه کردن و کوبوندن همرش به واندر بودیم.

و مهم ترین عامل عدم وجود اخلاقی که به اصطلاح "مردانگی" گفته میشود در این تیم هستیم که حتی بعد از انجام چنین کاری حاضر به اعتراف به این موضوع نیستند.

و مثالی هست که میگن:

"‏ما آنچه را داریم نشان می‌دهیم؛ آنچه را هستیم آشکار می‌کنیم."

این تجربیات رو این تیم طی یک سرور برای من آشکار کرد.. و فکر میکنم علت کافی ای جهت میل به بازی نکردن جلوی این تیم باشه..

اما ازونجایی که این تیم میل نداره خیلی خالی خالی عکس واندر 100 شدش رو تو کانال تلگرامش بزاره و سعی برای تحریک 4 نفر داره که بیان تو سایدای مختلف بازی کنن

اگه اینقدر مرد باشید که اسم کسی که پسورد اکانت نیسان و مبلغی که اون پسورد رو بهتون داد به من بگید (تو تلگرام منتظرم :)) )شخصا تو یکی ازین ساید های بیابون حضور پیدا میکنم و سعی و تلاشمو جهت آوردن 4 نفر تو اون ساید و جذاب تر شدن بازی میکنم..

موفق باشید!

پ.ن: ازونجایی که آب پرتقال فروش محل ما محرم و صفر میره عزاداری، من به تایم شروع سرور اعتراض دارم..

لطفا بندازیدش بعد اینا

• khasti beri .boro side ne

nw sahab dare

• تاریخ را به نفع خودمان تغییر ندهیم...

پ ن : بابا پاک باز..بابا عادل..عادل فردوس پودر:)

پ ن: اصلا علی ستاره ها و مجید باعث نشدن ساید شمال شرق خالی بشه.. اصلا مجید نبود که به جنوب غرب میگفت ساید نوب ها و ضعیف ها ( بخاطر تعداد اکانت و همر)

پ ن: من بودم کتیبه منحصر رو تک هیرو از شمال شرق فرستادم روی دهکده مجید و بعدشم اگر اشتباه نکنم روی نیسان:)

پ ن : یا خدا هنوز پیگیرشی:)) بابا هرکی بوده بیاد بهش بگه به خدا گناهه!!!

پاک نبودیم اما دلیل نمیشه شما مریم مقدس بشی

ما با بقایای 2 سایدی که ویرانه شده بودن ( به دلیل اکانت های نفوذی شمال غرب) سرور رو پیروز شدیم و هیچوقتم منکرش نبودیم.

شما فکر کردید بعد از خراب کردن اون 2 ساید و توتال کردن نفوذیتون توی شمال شرق و استفاده از اکثر پتانسیل شمال شرق در جهت منافع خودتون دیگه نیازی به اون 2 ساید ندارید و میتونید بندازینشون دور..

جوری میگی 3 به 1 انگار اصلا شمال شرق روی ما حتی فیک هم نمینداخت و اصلا با شما متا نبود:)

درسته فروم پاک شده اما دلیل نمیشه ما هم آلزایمر گرفته باشیم

خیلی سریع نوشتم این متنو اگر مشکلی داشت ببخشید..یکمی سرم شلوغع بوس بوس

با تشکر از ساید شمال شرق و جنوب غرب اون موقع ، ما نمکدون نمیشکنیم<3

• "هر چه بیشتر سکوت کنی، شیطان هراس‌انگیزتر نعره می‌کشد".

سلام خدمت رقبت قدیمی و سایر خوانندگان

امیرعلی عزیز شما خاطرات تلخ زیادی از امرداد دارین.امیدوارم شبا کابوس خواب هات نشده باشه این خاطرات.هنوز شبی که اومده بودین تیم اسپیک ما (قبل از استارت سرور) به هدف ایجاد بی نظمی در جنوب شرق رو یادم نرفته.چی شد تو اون جلسه که شما رفتین شمال غرب و عطای جنوب شرق رو به لقاش بخشیدین ، بماند بین من و شما و ارمین نومرسی و دانیال!

جنوب غرب رو که مجید هول داد سمت ما.از اول سرور به هر طریقی مسخرشون میکردین و کم میگرفتینشون در حالی که بسیار پلیرهای قابلی بودن.یادمه 5ک کاتای مجید با 60 گرزشو حدود روز 115 بازی خفت کردن روزبه.ضمنا روزبه هادس میگفت زمانی که واسه جلسه رفتیم پیش شمال غربیا میگفتن یونیت دفاعی رومن چیه؟خب این برخورد اولیه به نظرت با خودت بشه چه برداشتی ازش میکنی؟

شمال شرقم که متحد شما بود.شمال شرقم وقتی داشتی واسه جنگ یونیک علی ستاره ها کارت به کارت میکردی باید فکر این میکردی که بیابون میشه.چرا جنگ یونیکشونو پس ندادین اگر رفاقتی اومده بود تا متحدتونو حفظ کنین و کدورت ها از بین بره؟نکنه توقع داشتی کتیبشونو بخری بعدم بیان تشکر کنن ازتون؟چیز دیگه ای نمیخاسی ازشون دیگه؟عزیز من متحد ، دشمنت نیست که همه جوره بدوشیش داداشم.۴ تا دفاعی ، همکاری ، پلن مشترکی ، چرخش کتیبه ای ، احترامی ...

دلیل اصلی اینکه هیج وقتم کسی روی شما حساب نکرده همین بوده.

ضمنا بعد از اون تصادف هولناک (لانچ ۲ همر همزمان شما و دیدن اسکات ها از تارگت هایی که زده بودین) نمیدونم نیسانتون چرا به تته پته افتاد.شاید بازی بدون مولتی واستون نشدنی بود.چون مولتیاتونم سالاد شیرازی شده بودن :D بچه ها هنوز دیوار گان هیرو رو یادشون نرفته

صحبت از مردانگی کردی ، خواستم اشاره کنم به شبی که با محمد کوماتسو گپ میزدیم.محمد فک میکرد زنگ زدم بگم متای شمال شرقو بیخیال شین چون کفه ترازو به نفع متای شمال بود.یادمه موقعی که گفتم رمز اکانتش دستمونه تن صداش سریع عوض شد.باورش نمیشد و تا لحظه ای که رمز اکانتشو نگفتمش باورش نشد.این صحبت ها به ما نمیچسبه چون جای دیگه قبل ترش امتحانمونو پس دادیم.مکانیکتو عوض کن شاید درد نیسانتو پیدا کرد.;)

امیرعلی راجب انتی بات بودن سرور همه میدونیم که راه های رسیدن به خدا زیاده ولی ما رسمی داریم‌ خلع سلاح میایم.توافق هسته ایی شده سالارا رو‌ جمع کردیم.

از قدیم گفتن شکست مقدمه هر پیروزی هست.اشکال نداره.ناراحت نباش.نوبت شما هم میشه.

فقط خواسی بیای چون ما میریم جنوب شرق برو شمال غرب که دورتر باشی بیشتر از حضورت لذت ببرن.سایدای دیگم پره میترسم بری اونجاها ۲ تیکه شن بدتر متضرر بشن.فقط هر جا رفتی نزار مستعمره بشن :)

سپاس

پ.ن : از پشت صحنه اشاره میکنن ش غ هم رات نمیدن

پ.ن : نصف ان ای دست شما بود باهاش کتیبه هم میزدین :) اس دبلیو هم که ۵۰۰ پلیر داشت.زیر این ۳ به ۱ خیلی فشار اومد بهتونا.خداقوت

پ.ن : این رفیقات که لایکت کردن همونایی نبودن که راز یونیک رو با رمز مشترک زدن؟اینا جزو اون ۴ تا هستن که میخای بیاری؟اینارو نیار لطفا بازی خراب کنن.

پ.ن : میا سن میا

• امیرعلی عزیز شما خاطرات تلخ زیادی از امرداد دارین.امیدوارم شبا کابوس خواب هات نشده باشه این خاطرات.هنوز شبی که اومده بودین تیم اسپیک ما (قبل از استارت سرور) به هدف ایجاد بی نظمی در جنوب شرق رو یادم نرفته.چی شد تو اون جلسه که شما رفتین شمال غرب و عطای جنوب شرق رو به لقاش بخشیدین ، بماند بین من و شما و ارمین نومرسی و دانیال!

شایعه پراکنی نکن من اصلا نه تیم اسپیک شما اومدم نه دیسکورد شما:)) از کجا شنیدی نمیدونم

آرمینم که کلا اون سرور نبود بنده خدا آرمین نیومده دیپورتیش کردین :))) آرمین داشت تورنومنت میباخت سرور 1 صفایی براش نداشت :))

ضمنا بعد از اون تصادف هولناک (لانچ ۲ همر همزمان شما و دیدن اسکات ها از تارگت هایی که زده بودین) نمیدونم نیسانتون چرا به تته پته افتاد.شاید بازی بدون مولتی واستون نشدنی بود.چون مولتیاتونم سالاد شیرازی شده بودن :D بچه ها هنوز دیوار گان هیرو رو یادشون نرفته

این که پسورد نیسان کار تیم شما بوده که تو اون فروم ثابت شد آقای امیرعلی هنوز دنبال اعترافی؟ :))

والا نیسان تو اون پلنی ان دبل دیوار شد فقط 5ک شوال زد اسپانشم خورد به واندرتون عزیزم

پ.ن:آلزایمر گرفتی اشکان؟ :))

پ.ن:امیرعلی ول نمیکنه :)) هی دوباره مارو میاره تو داستانا همیشگیمون با امرداد الله اکبر :)) (امیر علی بکش بیرون)

پ.ن:همرای ان ای و اس دبل اون سرور قطار شد رو ان دبل بدبخت یادت نیست؟ نصف ان ای دست ما بود؟ :))

پ.ن: اشکان کارتون قشنگ نبود حالا بیا بگو ممد کوماتسو با من بد حرف زد فلان کرد بهمان کرد بیشتر واسه جلوه تیمی که اون سرور تازه تاسیس شده بود بد بود چون ثابت شد کار خودتون بوده :)) بعد از اینکه دفو بک دادین همرایی که به فاصله 30 مین میزدین رو نیسان رو یادتون رفته ؟ :)) پس کل لیدرای امرداد از این قضیه خبر داشتن

پ.ن:ولی جدا از همه ی کل کل ها که همیشه طبق معمول داشتیم و داریم بی احترامی از تیم شما برعکس تیمی که ادعای خدایان رو داره ندیدم و به عنوان یه رقیب حتی با وجود خرابکاریتون رو اکانتی که خیلی زحمتشو کشیدیم آحر سرور بهتون تبریک گفتم چون به عنوان رقیب قابل احترام بودید (چقدر پینوشت زدم ها )

چون تو این سرور بازی نمیکنم این اولین و آخرین پستم تو این تاپیک بود با آرزوی موفقیت برای هر 4 ساید امیدوارم سرور جذابی در پیش داشته باشید

ارادت

دانیال

• اشکان ولی من هنوزم سر اون قضیه پسورد ازت دلگیرم نباید بت میگفتیم پسورد دستمونه :D حسینم با من موافق بود که نباید پس میدادی اینا قدر جوانمردیتو نمیفهمن کما اینکه هنوزم میبینی به رو خودشون نمیارن اصلا همچین کاری کردی ، حداقل میزاشتی واسه جاسوسی ازش استفاده کنیم :D:P

رفع اسپم : دوستان شمالی ما هر کاری میکنیم این اشکان نم پس نمیده چه خبره کی میاد کی نمیاد لطفا خودتون بیاید بگید اعلام امادگی کنید ;)

• فرق من با شما و صحبتي كه راجع به مردونگي ميكنم اينجاست

كه همين سرور دو ايكسي كه ازش صحبت ميكنين اتفاقا معماري منحصر رو خودم با پسورد آوردم شمال شرق، اما جرات اينو داشتم كه بعد از سرور به حسين تي ان تي بگم كار من بوده

اگه من كينه اي از آمرداد داشتم همين سرور دو ايكس پسورد دو تا اكانت gone hero و kaspersky دستم بود ولي به رضايِ جنوب شرق گفتم پسوردشو عوض كنه.

من به قطع ميگم شما از كنبود مردونگي تو بازي رنج ميبري و درك درستي از كلمه بازي نداري.. و فقط كسي كه جلوتون بازي كرده باشه اينو ميفهمه چون ديوار حاشاتون بلنده..

راجع به سه تا موضوعي كه ذكر شده

مازيار ميخواست جنوب شرق بازي كنه كه من از نحوه صحبتت خوشم نيومد و عطا رو. بخشيدم!

دو تا موضوع بعدي هم اوليش كه پشت صحنه ها حرف! زياد ميزنن من دلم بخواد بازي كنم تو هرسايدي دلم خواست ثبت نام ميكنم

راجع به سه به يك هم زير فشار عادت كرديم عزيزم! ترسي ازش نداريم ولو نتيجش باخت باشه..

در نهايت گفتم فقط در صورتي كه اسم فردي كه پسوردو بهتون داد فرستاديد ميام بازي ميكنم.

در غير اين صورت هم اميدوارم سرور خوبي و بيابون هاي حاصلخيزي داشته باشيد.

اونم صرفا ميخوام بدونم اون آدم كي بوده و قيمتش چقدر بوده! وگرنه كار شما ديگه برام مهم نيست.

• شایعه پراکنی نکن من اصلا نه تیم اسپیک شما اومدم نه دیسکورد شما:)) از کجا شنیدی نمیدونم

آرمینم که کلا اون سرور نبود بنده خدا آرمین نیومده دیپورتیش کردین :))) آرمین داشت تورنومنت میباخت سرور 1 صفایی

سلام بر دانیال عزیز

این مورد حق با شماست.من سهوا اسم شمارو با مازیار جی اشتباه گرفتم.ارشیوم رو الان داشتم چک میکردم متوجه شدم که بله ، اون روز ما میزبان این ۳ بزرگوار بودیم.

دانیال جان من بالا گفتم.اینجا باز ترش میکنم.دوست من شمال شرق 24 ساعت بعد کتیبه متاشو با ما به هم زد و با شما متاشو علنی کرد که بعد هم مشخص شد یه بازی بوده که ما ازشون کتیبه نزنیم (که البته همه اینا خودسرانه از جانب علی هدشات صورت گرفته بود چون ان دبلیو سر کیسه رو واسش شل کرده بود :) این بنده خدا هم غشی تشریف داشته).چرا شما نتونسین متحدتونو راضی نگه دارین؟چرا شروع کردین به انتقال کتیبه جنگ یونیک به ربع خودتون؟اون بازه شما راز یونیک ، چکمه یونیک و احمق یونیک داشتین.شمال شرق رژیم و جنگ یونیک و متای جنوب هم سایر کتیبه هارو (از شانس ما فقط گیج یونیک اسپان شد جنوب شرق :) و جنوب غربم فقط چشمش رو تونست بزنه ).دوست من کفه ترازو کاملا به نفع شما بود و شما حتی با حفظ شمال شرق تنها در کنارتون به عنوان یه متحد شانس اصلی برای برد رو داشتین.ضمن اینکه به قول خودت تیم ما تازه تاسیس بود و کیفیتی که امروز داره رو نداشت.اینکه شما خاسین به بخت خودتون لگد بزنین ، متحدتونو از بازی بندازین بیرون و تجزیش کنین تقصیر ما بوده یعنی؟

بچه های جنوب غرب با اکانت ژیان مشکل شدید داشتند به خاطر کری هایی که خونده بودیم و درگیری هایی که اول سرور داشتیم و تمایل به متا با شما داشتند.باقی مسایل دیگه هم به کنار.اینکه چرا که اول دعوت شمارو برای صحبت درباره اینده سایدشون قبول کرده بودند و پیش شما اومده بودن ، دلیلش چیزی جز تمایلشون به متا با شما نسبت به ما نبود.چی شد که اونارم پروندین؟ساید نوب ها و صفت هایی که بهشون میدادین فراموش کردین؟

شما حتی پلیر های سایدتونم شاکی بودن ازتون.قضیه سرهنگ رو فراموش کردی؟طرف از شما به ما پناه اورده بود :)))))

ضمنا دانیال عزیز من تا اونجا که یادمه نیسان به تته پته شدید افتاده بود (سر داستان زدن مولتی ها و دف ریختن تو مولتی ها).من دقیق یادمه که نیسان همزمان با اسپانش 40ک شمشیر 20ک سزار بدون هیرو :huh: هم لانچ کرد که روی گان هیرو دیوار شد و حتی لینک هم نگرفتین.حالا شما یادت نیست از دوستات بپرس یادت میارن.شما میخای حالا بگی غارت ما راحت بود و مشکلی واسه انتقال منابع مولتیامون نداشتم و اکانتمونم قفل نشده بود بگو ولی خب این یه نکته تو کت من یکی نمیره :) چون قشنگ صنعتی بازای اون سرور پدر مولتی های همو همه مدلی دراورده بودن.

علی ای حال سیاست سرور ۱ تمام و کمال در دستان توانای ان دبلیو لندز بود.ما شاخ و شونه کش و نظاره گر بودیم طبق روال همیشگی.ما دم دروازه واستاده بودیم.شما دیپلماتتون مرتب پاس گل میداد اینور.توقع که نداشتی گل نکنیم؟

سپاس

پ.ن : انصافا 5ک سزار روزبه هادس اینقدر فشار اورد بهتون یعنی؟

پ.ن : دانیال اکانت گت رایت اسپیدتم سرنوشتش مثل نیسانت شد.اونجا امرداد تاسیس نشده بود ولی باشه بگین امرداد بوده اونم.سقوط اخیر بورسم کار امرداده

پ.ن : خب طرف رات نمیده ناراحتی که نداره : ) به فشار ۳ به ۱ هم عادت کردی شکر خدا.تبحر دارین تو دوشیدن متحداتون :)))) دیدگاهتو به متحد عوض کن

;) Ever tried , Ever failed.No matter.Try agian , fail again , fail better

پست 1 بار ویرایش شده،, آخرین بار توسط A$HKAN: یه پ.ن بستشه :) ().

• سلام خدمت دوستان

لازم دونستم چندتا نکته رو بگم کوتاه میگم که وقت دوستان گرفته نشه

اول اینکه من خیلی اهل پست گذاشتن نیستم و معمولا ترجیح میدم توی بازی صحبت هامو بکنم

( نه مثل دوستان که تو سال ۵۰ گیرکردن )

ما هم از سرور تست آلمان بودیم اگه قرار باشه از افتخارات گذشته حرف بزنیم جایی برای عرض اندام دوستان نمیمونه ، همون طور که در تیزر امرداد حرفی از افتخارات این تیم ذکر نشد !

اسامی رو میتونم نام ببرم که رفیق و رقیب ما بودن تو سرور های قدیم ای آر که تاریخچه ی بازی بعضی از دوستان کفاف شناختنشون رو نمیده !

دوم اینکه بعضی از دوستان نمیدونم چه فکری میکنن که میان اینجوری حرف میزنن

عزیزم دوست داشتی حضور پیدا کن تو این سرور دوست نداشتی هم دست حق پشت و پناهت

من نمیدونم این اعتماد به نفس رو از کجا آوردین که فکر میکنین اگر نیاین مپ میشه بیابون

شما چه بیای چه نیای من به تنهایی روزه ۶۰ سرور با شما صحبت میکنم 😊

نگران شمال هم نباشید تیم هایی از شمال قرار هست بیان که شما به فکر فارم‌ نشدن باش سامورایی

سوم اینکه

از ناصر جان ( کلاهبردار ) که من توفیق آشنایی نزدیک با ایشون رو نداشتم و دورا دور میشناسمشون تشکر میکنم که قراره بیان SW حالا چه رقیب چه رفیق

تشکرم بابت این است که فرصتی پیش اومده که بعد از مدت ها سروری جذاب رو تجربه کنیم بین هم وطن هامون و تیم کلاهبرداران هم به دور از حاشیه حضور دارند و خداروشکر مثل دوستانمون حداقل حداقل بچه نیستند ، من رفقای خوبی دارم در SW اما این بازی هست و همین الان معذرت میخوام بابت رقیب شدنمون در این فضا

دوستانی که من رو میشناسند میدونستند من تقریبا چندین ماه بود که خودم رو برای سرور 2 .com آماده کرده بودم ( اتحاد GoW و اکانت Ajax )

اما به محض اینکه شنیدم همچین بستری فراهم شده منصرف شدم و اومدم پس امیدوارم که سرور جذابی رو در کنار هم تجربه کنیم امید به خدا

شب دوستان بخیر

• سلام و عرض ادب

در چند صفحه پیش عرض کردم بنده زیاد با دموکراسی موافق نیستم یکی از دلایلش همین بود ! جایی باید دموکراسی باشه که به دموکراسی اعتقادی باشه ! گاهی وقتا دموکراسی نتیجه عکس میده و جای اینکه رضایت بیاره و به دنبالش آرامش بیاد متاسفانه باعث کاهش رضایت و ایجاد تفرقه و به نوعی هرج و مرج میشه . صحبت در این باره زیاد و از حوصله جمع خارجه .

بگذریم ...

سلام آقای امیرعلی عزیز

دلایلی که گفتید برای عدم بازی جلوی تیم آمرداد برای من به عنوان کسی که در ساید دیگه و در تیم دیگه بازی میکنه قانع کننده نیست !

مثلا من زمانی میام و میگم بازی نمیکنم تو فلان سرور یا سایت که مثلا ادمینش تو بازی دخالت کنه و رفیق بازی کنه ! ولی اینکه یه تیم چون سیاست کثیفی داره جلوش بازی نمیکنم مثل این میمونه تو فوتبال یه تیم بیاد بگه چون فلان تیم دفاع اتوبوسی میچینه و خشن بازی میکنه من جلوش بازی نمیکنم !
    مثلا تو آخرین سرور یک ایران من جلوی آمرداد بازی کردم و واقعا اصلا قصد نداشتم باهاشون متا کنم و اتفاقا درگیری هایی در مرز باهاشون داشتیم و همون اول سرور پلن خودمونو برده بودیم به سمت اس ای!
    اما نهایت سیاست ضعیف شمال باعث شد ما با آمرداد متا کنیم . چرا ؟ چون تنها سیاست شمال در اون سرور سه به یک کردن علیه امرداد بود ! هیچ سیاست و هیچ پلن دیگه ای نداشتن . منم چون کلا با سه به یک کردن مخالفم اون سرور این پیشنهادو قبول نکردم . حتی از لیدرای 4 ساید دعوت کردم تو یه جلسه شرکت کردیم بهشون پیشنهادی دادم که اگه قبول میکردن نتیجه سرور ممکن بود به کلی عوض شه و بازی خیلی جذاب تر میشد ولی بازم اونجا شمال سر یه موضوعی که دقیقا میتونست برگ برنده خودشون باشه خراب کرد همه چیو ! خلاصه ما پیشنهادو دادیم و اونا هم گفتن اِ اِ اِ اِ پس ما بزنیم ، پیشوا کنار بمونه تهش برنده بشه ؟! و با گفتن جمله ای چرچیل زمانه خود را بشناس متای شمالو بستن و شروع کردن جنوب غربو زدن و شد آنچه شد !
    تمام عرض بنده اینه که اگه رقیب ما با سیاست رفتار میکنه ( حتی سیاست کثیف ) و ما جلوشون میبازیم باید بگیم شاید سیاست ما اشتباه بوده . مثلا تو همون سرور به من گفتن چرا با آمرداد متا کردی !!! واقعا انتظار داشتن من با کسی متا کنم که اصلا به حرفم گوش نمیده و حرف خودشو تکرار میکنه و بعدش رو سایدم لانچ میکنه که منو بترسونه ؟ به نظرت این سیاست خنده دار نیست ؟

شما میگی آمرداد هی جو میده که 4 تا پلیر بیاد نگن تو بیابون صد کردن . خب برادر من ، شما خودتو از الان بازنده میدونی جلوی این تیم . چرا ؟ چون مولتی بازی میکنن ؟ خب الان هر سایدی ممکنه این کارو کنه و مشخص نیست چیزی . یا چون ساید ضعیفو مستعمره میکنن ؟ مگه به زور سایدیو مستعمره میکنن ؟
    آقا اگه واقعا دستشون تو دست ادمینه بیا و با سند بگو من خودم اولین نفرم که تیمو جمع میکنم میرم از این سایت ! اگه دستشون با ادمین یکی نیست این بازنده دونستن خودت از اول واقعا برازنده شما نیست . با شرکت نکردن تو این سرور در واقع مانع پیروزی آمرداد نمیشی بلکه حتی ممکنه باعث پیروزیش هم بشی !

پ.ن1: تمام لذت تراوین به همین سیاست بازیه

پ.ن2: شمال همچنان چراغ خاموش ؟ یه چراغ سلام بزن یهو شاخ به شاخ نخوریم به هم ، جاده تاریکه !

پ.ن3: امسال باید تو خونه عزاداری کنیم پس نگران عزاداری نباشید.

پ.ن 4 : دموکراسی یا دیکتاتوری ؟ مسئله این است !

• در غير اين صورت هم اميدوارم سرور خوبي و بيابون هاي حاصلخيزي داشته باشيد.

امیر جان

یه سوال

بیابونه یا بیابون میشه ؟ کدومش!! :دی

به هر حال من شما و سارنگ و ممد کوماتسو رو به عنوان یه رقیب دهن سرویس کن میشناسم خوشحال میشیم بیای فارق از هر اتفاقی که افتاده

اما به عنوان یه دوست ، همون تعداد که دوست دارن سرور با بات و مولتی بازی کنن ، 10 برابر اون تعداد وجود داره که دوست ندارن بدون بات و مولتی بازی کنن

من به قطع ميگم شما از كنبود مردونگي تو بازي رنج ميبري و درك درستي از كلمه بازي نداري.. و فقط كسي كه جلوتون بازي كرده باشه اينو ميفهمه چون ديوار حاشاتون بلنده..

االان شما که کتیبه رو با پسورد زدی و اعتراف کردی مردونگی کردی ؟

واقعا کلمه مردونگی رو اینطوری معنی میکنی ؟

شرمنده ها شرمنده ولی من این کارو لاتی و قلدری میدونم نه مردونگی ... !!

مردا و جوون مردا اصلا اون کارو نمیکنن که بخوان بهش با افتخار اذعان کنن و بگن "من بودم مشکلی داری؟" ...

حافظم یه شعر زیبا داره

رندی حافظ نه گناهی است --- صعب با کرم پادشه پرده پوش

پ.ن: به هر حال من هنوزم خوشحال میشم بیای

• سلام حمیدرضا جان

منم خوشحالم که قراره این سرور جلوی یه تیم خوب و قوی بازی کنیم . البته یه معذرت خواهی بهت بدهکارم که مهدی ایمورتال رو ازت دزدیدم :P

ما تو بازی فقط رقیب هستیم و بیرون بازی رفیق هستیم با همه

کل تراوین بازها رو دوست دارم به جز امیر ناجی 8)

برای تشخیص زنده یا مرده بودن یک انسان به شرف او نگاه کن نه به نبض او .

• خوب دوستان ما مشکلی از اول با تایم نداشتیم!! همم دوس داریم سرور شلوغ باشه ولی اطلاع رسانی که شد باید قانون مند باشه!!!

اعلام حضور تیم Oxford Brothers که متشکل از دو تیم C.O.B وOXFORD هست رو در ساید NW اعلام میکنیم و با وجود عدم میل باتنی میخوایم خاک مقدس SE رو به توبره بکشیم!!

هدف بازی جذاب هست و ما همچنان اماده اعلام تیمهای بزرگ در این سرور هستیم!!

بسیار هم خرسندیم که در مقابل تیم امرداد بازی میکنیم انشالاه همونقدر که میگن خوب باشن!!! البته که چون فقط دوتیم اعلام حضور کردن واسه جذابیت بازی گیر دادم به امرداد اگرنه که مشکلی با کسی نداریم و وارد سیاست سرور هم نمیشیم.

هیچ کس زیبایی ها را به یاد نخواهد آورد، ما تنها برندگان را به خاطر می آوریم.

• خوب دوستان ما مشکلی از اول با تایم نداشتیم!! همم دوس داریم سرور شلوغ باشه ولی اطلاع رسانی که شد باید قانون مند باشه!!!

اعلام حضور تیم Oxford Brothers که متشکل از دو تیم C.O.B وOXFORD هست رو در ساید NW اعلام میکنیم و با وجود عدم میل باتنی میخوایم خاک مقدس SE رو به توبره بکشیم!!

هدف بازی جذاب هست و ما همچنان اماده اعلام تیمهای بزرگ در این سرور هستیم!!

بسیار هم خرسندیم که در مقابل تیم امرداد بازی میکنیم انشالاه همونقدر که میگن خوب باشن!!! البته که چون فقط دوتیم اعلام حضور کردن واسه جذابیت بازی گیر دادم به امرداد اگرنه که مشکلی با کسی نداریم و وارد سیاست سرور هم نمیشیم.

سلام داداش خیلی خوش اومدین و خوشحالم از اینکه یه تیم قدر هم اومده تو شمال غرب الان فقط مونده یه نفر مسئولیت شمال شرق رو به گردن بگیره

برای تشخیص زنده یا مرده بودن یک انسان به شرف او نگاه کن نه به نبض او .

• سلام به همه دوستان،باعث خوشحالیه که بعد از مدت ها یه سرور داره ران میشه که میتونه دوباره خاطرات قدیم رو یادآوری کنه و سروری هست که میشه اسمش رو تراوین گذاشت

فقط یه خواهشی از دوستان دارم،حالا که این بستر فراهم شده و بات جواب نمیده،همه همکاری کنین و دنبال روش های جایگزین برای ساخت مولتی نباشید،از مدیریت سرور هم تقاضا دارم با هرگونه مولتی بازی و غارت توافقی در این سرور به شدت برخورد کنه

پ ن ۱ : تیم خوب آمرداد از اسم تیمتون خیلی خوشم میاد چون خودم مردادی هستم فقط یه چیز، دیدم خیلی جاها نوشتین مخالف مولتی بازی هستین و علت عدم حضورتون در اسپید همین قضیه بوده،امیدوارم این سرور تیم شما و سایر تیم ها مولتی بازی نکنن (کانال تلگرامی آمرداد رو دیدم و آمار سرورهای قبلیتون علی الخصوص آمار اتک پوینت نشون میداد اونقدرا هم از مولتی سازی بدتون نمیاد :D)

اشکان جان قبلا تلگرامتو داشتم و یه مدت تلگرام در ارتباط بودیم،آیدیتو برام بفرست

پ ن ۲ : یه عکس از تاپ رید سه ایکس دات کام و یه عکس از تاپ رید سه ایکس اسپیدترا میزارم،از لحاظ میزان رید در یه حدن ولی جالبه بدونید اسپیدترا روز ۱۳ و دات کام روز ۴۴ هست ،چقدر سطح ما از دات کام بیشتره :D

ایشالا که این سرور نرمال به دات کام شبیه بشه

• ازتون دعوت میکنم برید از افتخارات دوستانه شمال غرب بخونید

اولا که همه 1 سرور ندارن که تموم کرده باشن و نزده باشن رو حذف اگه دارن بگن ما بدونیم چون به یاد ندارم آخیلیوس سروری تمام کرده باشه

یا زدنش یا حذف کرده نمونش سروری که با مهدی عشقی کل کل کرد و کلی خرج کرد و آخرشم خورد اگه یادم باشه مهدی آخرشم چیفش کرد

الانم عزیزان میدونید چرا نمیان این حرفا بهانس همه میدونن تیم این عزیزان بدون مولتی هیچ پخی نیست

الان 3x چنتا کندو زدن دارن با چهار نفر خاله بازی میکنن بعدم میان اینجا به ما میگن لات کوچه خلوت ... بینم باوا اونموقع که جلومون بودی هم کپاتون رو میپروندیم توکه گنده لاتی جلومون رو بگرفتی ما که لات ندیدیم چند نفر چادری دیدیم که مثل بنی صدر از ترس چادر به سر فرار کردن

شما نیومدی هم نیا سابقت نشون میده بود و نبودت تاثیرچندانی نداره مثل شیپور ناتار اول بازی میمونی فقط میشه باهات بوق زد

پ.ن:حرفاشون رو که میبینم یاد این طرفدارا استقلال میفتم همه جوره باخته میگه وزیر سمت پرسپولیسه