نقد و بررسی سرور فینال | آغاز 25 بهمن 1398 |

• بعد شما دیدین این سرور مثل چند سرور پیش نیست که براتون گلد بخرم

شهریار 8 صبه نخوابیدم حوصله ندارم. اینجا چت روم نیست و این بحث خارج از قوانین فروم هستش و فکر نکنم کسی علاقه مند به بحث ما باشه.

تصمیم شخصی من هم نبوده که تو شمال شرق بازی نکنی.

شخصا برای خودم یا اکانتام هیچ تاثیر مثبتی نداشتی به جز آمار دادن و خفت شدن چند کی رم

اینا به کنار ، شما یک فیش خرید گلد برای ما بفرست تو همین فروم قول میدم 10 ک گلد بزنم برات.

دیگه رفتی برا فرزاد پانیشر گلد خریدی اون مشکل خودته برو باهاش حسابت رو صاف کن.

پ.ن: کپسول جان کجایی بلبل زبونی کنی؟ خزانه هاتونوبگردین ببینین چیزی کم نشده؟

پ.ن: تبریک به دفکورد اس ای

پ.ن:

سهم کی روزه، سهم کی شبه؟

اگه خواستی به دشمنات دست بدی، نده

بالاخره معلوم می شه می رن سمت کی همه ;)

به منتقدا جواب منطقی نده

آدم عاقل مخالفت حرف نمی زنه

به قطاری که واساده کسی سنگ نمی زنه

سیاستمدار انسان‌ ها را به دو دسته تقسیم می‌ کند؛ ابزارها و دشمنان.

پست 1 بار ویرایش شده،, آخرین بار توسط Yaghi ().

• BOoOoOoM

خبر فوری: ارتش غول ها ( از دهن ) در گورستان جنوب شرق دفن شدند :)))

یک مقدار زیادی کاتا و همرای دامبولی هم بود رو افکت که ارزش گذاشتن نداره

تقدیر و تشکر فراوان از امید عزیز بابت 12 ساعت تلاش برای تشخیص و رسوندن دف به تارگت ها

این دامبولی هم نفهمیدم فازش چیه حقیقت :دی

Ir8(2010-2011) Cybershah
    Ir9(2011-2012) Ki!NG TeuToN
    Team 3X.Com(2011) RoaD RunneR
    Team 5X.Com(2012) Last SenTineL
    Ir3X(2017) Ki!NG TeuToN
    Ir3X(2018) All EyeZ On Me

پست 7 بار ویرایش شده،, آخرین بار توسط EyeZ ().

• سلام خدمت همگی

تبریک میگم بابت دفاع خوب اس ای

و نحوه خوب تشخیصشون ;)

امیدوارم لیدر ها عواقب اعتمادی که میکنن به دوستان قدیمشون رو بعدا بر عهده بگیرن , ما کار وظیفه خودمونو در حق ساید انجام دادیم.

• تبریک به مدافع به خاطر دفاع قشنگش و همچنین مهاجمین بابت همر های قشنگشون

سلام خدمت همگی

تبریک میگم بابت دفاع خوب اس ای

و نحوه خوب تشخیصشون ;)

امیدوارم لیدر ها عواقب اعتمادی که میکنن به دوستان قدیمشون رو بعدا بر عهده بگیرن , ما کار وظیفه خودمونو در حق ساید انجام دادیم.

زیبا بود ؟ فرق بین دف کورد seو ne :!::D بچه جون اون موقع که تحلیلت میکنم میای جواب سر بالا میدی واسه اینه که اینجوری به .....نری و زحمت کلی آدم رو با یک پلن خود شاخ پندار هدر ندی ||

اون موقع که دف کورد بود گفتم بفرستینش حج ولی انگار کارش از حج گذشته واسه اینه که گذاشتینش لیدر ارشد

• سلام

یه جوری بوم بوم میکنید یکی نفهمه فکر میکنه جلو سه ساید دارید بازی میکنید ، باو جلو یه سایدین

تبریک به ساید جنوب شرق که اتک هارو خوب تشخیص دادن

تبریک به ساید جنوب غرب که خوب اسکات کشیدن برای جنوب شرق

تبریک به ساید شمال غرب که خوب دف رسوندن به بعضی تارگتای جنوب شرق

تبریک به کلاهبردارا که شدن دف ساز جنوب شرق (کلی از ارمانهاشون فاصله گرفتن )

تبریک به مهاجمین و خسته نباشید به همشون (دم همتون گرم )

تراوین همینه یه روز دیوار میکنی یه روز دیوار میشی

همر ما تو این اتک دیوار شد دیگه گندم دادن بهش داشت سخت میشد راحت شدیم

بازی همچنان ادامه داره ...

• سلام خدمت تمام عزیزان

خسته نباشید میگم به تیم پلنر و لانچر از ساید NE

و خسته نباشید میگم به تیم دفکوردی جنوب شرق که بسیار عالی عمل کردن.

در رابطه با پلن نمیخوام توضیحی بدم اما در رابطه با هدف پلن، لانچ همرها به امید برنگشتنشون بود :D

درواقع اکثر اکانت ها به دلیل اینکه از کپ و مولتیای خودشون فاصله داشتن توی گندم دادن این همرها مشکل داشتن و شدیدا درخواست دیوار کردن این همرها از پلنر ساید رو داشتن

البته من خودم انتظار همچین دفی رو نداشتم و فکر میکردم همر 3 به بعد رد میشن که این اتفاق نیوفتاد .

درواقع ما با این دید که دیوار میشیم خودمون رو برای این پلن اماده کرده بودیم پس تارگتی انتخاب شد که حداقل ارزشش اندازه این همرها باشه .

درباره همر خودمون هم این همر بدون کلاهخود قهرمان شارژ شده و 10کی گرزی و 3کی شوال هم مقابل اتک اکانت NIMUE بود که خفت شد و حدود 1هفته هم بود که شارژ نمیشد.

جا داره باز هم به هر دو طرف خسته نباشید بگم و خدارو شکر که مثل راندهای قبل یه بازی کسل کننده نمیبینیم.

پ.ن:یه سایدی زده یه ساید دیگه هم دف کرده دستمال به دستا نیان وسط لطفا :D

• تو واقعا روی سنگ پا قزوینو سفید کردی یاد صحبت معروف افتادم طرف میگفت منهم امروز صبح فهمیدم :D

پس اون همه ادعا و هارتو پورت چی شد ;) بقول داش وحید هر کلاغی که نمیتونه ادعا عقاب در بیاره

بفرستینش حج حداقل دلارها رو بگیره پول گلدتون برگرده

هم اخلاق و دادین هم بازی رو واقعا 3تا ساید عالی هستن :love: کاش شمال شرق هم میشد مثل آی آر قدیم ;(;(;(;(;(

این بند خدا رو بگید بیاد حماسی بگه همون که شبکه چهار زیاد میبینه

باشد که رستگار شوید:thumbup:

• مشتی باش که اگه به صلیب هم کشیده شدی مسیح باشی نه مترسک مزرعه !!!

ALIFX&POYA

Sajad 33YED

MASOUD NOOB

REZA ROYAL

ASHKAN CAPTAIN

<3CAPITAN TEAM<3

• سلام امیر جان خسته نباشی

با شناختی که از شما دارم از گذشته تا سرور قبل فقط با اون قسمت که گفتی مثل سرور قبل کسل کننده نیست موافقم

خسته نباشید به شما

دست مریزاد به بچه های جنوب شرق

مشتی باش که اگه به صلیب هم کشیده شدی مسیح باشی نه مترسک مزرعه !!!

ALIFX&POYA

Sajad 33YED

MASOUD NOOB

REZA ROYAL

ASHKAN CAPTAIN

<3CAPITAN TEAM<3

• یکی بیاد تحلیل کنه دف زودتر ساخته میشه یا همر؟؟ کدوم برد کردن تو این زدو خورد!!!!!

پارسا میزنه بددد اخخخهه !!! دوستان میزنن گندم خور ازاد میکنن!! من موندم چرا واسه خودمون وکیلیم واسه بقیه قاضی!!

هیچ کس زیبایی ها را به یاد نخواهد آورد، ما تنها برندگان را به خاطر می آوریم.

• خسته نباشید میگم به دوستان جنوب شرق بابت دفاعی که کردن D: دیوارتون بلندتر

امروز بعد از ساعتها بیخوابی متوجه شدم که شورای لیدری شمال شرق عملا بی معنا و بی مفهوم بوده.دوستان بدون اطلاع اعضای شورا میرن پشت پرده کارهایی انجام میدن که دور از ادب و معرفته،دوست عزیز شمایی که امتیازات ساید رو به بنابه اعتبار رفاقتت جابجا میکنی با یه پلن ساختگی و یک مرز رو برای ساید مخالف امن میکنی تا بده بستان های پشت پرده رو عملی کنی توهین کردید به همه کسایی که دارن زحمت میکشن.سیاست شما واسه تیم شماست نه کل ساید.نمیخوام متن طولانی بشه.شمال شرق دیگه انتظاری از تیم ما ندارد.

راستي يك نكته براي دوستاني كه به جاي وقت گذاشتن روي اكانت هايشان ميان پست ميزارن براي پلير شدن نيازي پست تو فروم گذاشتن نيست

يا حق موفق باشید

سامان

• وای دمت گرم چقدر خندیدم .

کلاهبرداران شدن دفساز جنوب شرق ^^^^^^^^^^ اگر منظورت به واندر هست که امیدجان دوتا قول بهم داد برای بک کردن دفمون از رو دهکده ای که تو شمال شرق زده بودیم

اول اینکه گفته بود من اون همر رو خودم برات دیوار میکنم

دوم گفت که واندر هم برات کلین میکنم

که خدا رو شکر به هر دو قولش عمل کرد ( فرق مرد و نامرد اینجا معلوم میشه ) . مرد حرف از دهنش در میاد و ...

اومدین و گفتین اونی که نپ کتیبه بسته یه پلیر معمولی بوده منم میگم قبول یه پلیر معمولی بوده ولی آیا مرد هم نبوده یه مرد یا نباید حرفی بزنه و یا اگه زد تا تهش رو حرفش بمونه .

باشه قبول آرمین یه پلیر معمولی که تو شمال شرق کسی حرفش رو به ... هم نمیگیره برای اثبات مردونگیش نمیتونست همر خودش رو لانچ کنه رو کتیبه ها و کتیبه ها رو پس بده ؟

خب خدا رو شکر هدف از پلن هم مشخص شد که آزاد کردن گندم خور بود .

در مورد پست کمیل عزیزمون هم که گفت بقیه همرهاشون رو با غارت ناتار در میارن بگم که چون زیاد به غارت مولتی های خودتون دل بستین یادتون رفته تراوین چیه و قبلا چجور همرها شارژ میشد .

نه تنها همرهامون که انویل های اکانتمون هم فقط با رید ناتار ۲۴ ساعته روشنه . تنها فرق ما با شما اینه که چون شما مولتی های خودتون رو رید دادین حدودا ۱۰ روز زودتر ما استارت همر رو زدین و به جاش اون لذتی که ما می بریم رو شما نمیبرین

در مورد غارت میلیاردی تمام سایدها به قول کمیل عزیزم

خب طبق تاپ ۱۰ معلومه که ساید ان ای ۱۰ میلیارد غارت داره و ۳ ساید دیگه نه میلیارد و ششصد . اینم صرفا جهت اطلاع خوانندگان عزیز فروم بود که بدونن ساید های دیگه دارن مظلوم نمایی میکنن و فقط یه جو مسموم الکی داره بر علیه شمال شرق ایجاد میشه 8o

در مورد اینکه میگین ۳ به ۱ شده . تا حالا پیش خودتون فکر کردین دلیلش چی میتونه باشه ؟ من کاری به بقیه ندارم ولی برین یکم آنالیز کنین که تیم کلاهبرداران که هدف از ثبت نامشون تو سرور اذیت کردن زئوس بود چی شد که یهو کلا چرخید سمت ان ای ؟ یا همون امیدی که میگین اومده بود باهاتون متا ببنده چی شد یهو چرخید رو ان ای ؟ یکم فکر کنین تا تو سرورهای بعد این اتفاق براتون نیفته

• سلام

ماشالا به بچهای اس ای برای دف قشنگشون و امید بابت دف کوردی

و همچنین ساید ان ای که بلاخره پلن رفتن و همر بلند کردن و بازی رو جذاب کردند

آقا یه بحثی

مهدی لوسیفر راست میگه ما میزنیم میگم گندم خور آزاد کردیم و دف کشتیم مسخره می کنید درسته هدف اول ما صفر کردن همر بود ولی خوب حواسمون به این بود که با مورال رو به رو نشیم شما یه نگاه به مهاجم و مدافع بندازین

طبق فورمول مورال پوینت {(M^{0.2·(offense points/defense points مدافع حداقل ۳۵٪ مورال پوینت گرفت

حداقل ما حواسمون به این موضوع بود اما درکل دستخوش میگم به هر دوطرف از همر های زیبای ان ای تا دف زیبای اس ای

تبریک به ساید جنوب غرب که خوب اسکات کشیدن برای جنوب شرق

انصافا من دیشب خواب بودم فیک روی کتیبه ما گذاشته بودین میخواستیم ببینیم ریله یا نه اما مثل اینکه خداروشکر به کار اس ای هم اومده ^^

• تبریک به ساید جنوب غرب که خوب اسکات کشیدن برای جنوب شرق

تبریک به ساید شمال غرب که خوب دف رسوندن به بعضی تارگتای جنوب شرق

تبریک به کلاهبردارا که شدن دف ساز جنوب شرق (کلی از ارمانهاشون فاصله گرفتن )

سلام

رضا کلاً روحیه مبارزه طلبانه فروم نویسیت دوست دارم. این توهم توطئه که داری به خرج میدی واقعا شاهکاره!
    اگر بزنی باید تو بوق و کرنا کنی .اگر بخوری هم که خدا الهی جیزش کنه : دی
    احیاناً اگر الان شرایطتون با روز کتیبه ها فرق میکنه، نتیجه اون شاخ و شونه کشیدن بی جا برای بقیه ساید هاس
    گرچه به نظرم اگر یک بازیابی روحیه بکنید، هنوز میتونین معادلات سرور عوض کنین

پ.ن : یک بنده خدایی چند صفحه قبل نوشته بود لیدرای اس ای بیان معذرت خواهی کنن تا اجازه بدیم بازی کنن!
    نه فروم نویسی و نه سیاست بازی رعایت کردید

• با سلام و عرض ادب خدمت تمامی دلاوران SE SW NW ودیوار شدگان(این سری فونتش بزرگ شد ولی هنوز قهوه ای مونده و کلا خرابه ابزار تایپ )

توجه شمارو به عملیات دیشب بچه ای NE جلب میکنم:

بچه بیا اینور به دیوار خط ننداز

این همه اهن و تلپ همین بودین؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

پ.ن:تاپ مدافعین چیکار میکنم!!!!!!!

پ.ن2: پلنرتون رو معرفی کنید جایزه دیوار بغل کن برتر رو میخاییم خدمتش تقدیم کنیدم.

پ.ن3: امید جان اینارو تو مختصات پایین اینجوریشون کردی خب دیگه بالای ساید رو از ترس ..م نمیکنن بیان.

پ.ن4:بار دیگر سلام میکنم خدمت اون دوستمون که گفت هرکی بخاد 3V1 کنه میگیریم میزنیمش! داداش بپا تیزی دستتو نبره! کی چاقو داد دست این بچه!

الان کجاییییییییییییییییییی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

پ.ن5:خسته نباشید خدمت امید و رضا عزیز که گل کاشتن.

پ.ن6: میگن از شدت فشار دف و دیوار بغل کردن تو NE نفت زده بیرون.

• احسنت به پلنر دست خوش :))

تفاوت تیم ها

ش ش این سرور این همرا رو تو دیوار میکنه بدون دست آوردی

زئوس با این همرا حداقل یه همر صفر میکنه

بریو با این همرا واندر چیف میکنه

پ ن: بعد از چیف واندر زئوس میگفت همر تو همر شدینو میخندید. داستان شبیه گندم آزاد کردن ش ش عه

• مثل ایکنه باز تیم لیدری شمالشرق میخواد عوض بشه :?: اتحاد ها که اسمشون عوض شده :!: سیاست هم میخواد عوض بشه آیا;) ایندفعه مهر سوخته کیه :?: و پشت این کار چی میتونه باشه دسمال کشی واسه ساید های دیگه:D بعید میدونم کسی اعتماد کنه به سایدی که ثابت اخلاقی و پایندی به حرفش نیست حتی اگر باج بدید ;(

خشت اول چون نهاد معمار کج تا ثریا میرود دیوار کج :saint:

امروز آبدوغ خیار ناهار البته با خیار چنبر :love:

• سلام و درود

خب خسته نباشید میگم به هر 2 ساید

چندتا نکته :

1.خب پلن موفق نبود و من از همه ساید NE عذرخواهی می کنم

2. یه سری دوستان یه جوری خوش حالی کردن که واقعا عجیبه ( همر دیفالت اکانت honors thief , lidocane رو هر ادمی ببینه میفهمه که به عنوان کلینر استفاده کردیم و همر 2 و 3 بودن از لحاظ چینش اتک ها - طبق اخرین اسکاتی که از اکانت افکت داشتیم 600 کی دف ثابت داشت و ما حساب کرده بودیم تا 1 و 1/2 میل دف هم برسه - به همین دلیل که دوستان گفتن : ساپورت این ده ها واقعا سخت بود و کم کم داشت تاریخ انتقضاش می گذشت و بخاطر همینم تو پلن اول از این همرا استفاده شد )

3. تا حالا رو ان ای بالای 30 تاهمر وال شده ; اینقدری که شما بابت این 5 تا خوش حالید ما واسه این 30 تا همرتون که وال کردیم خوش حال نیستیم

ببینم اگه نیان پلنو بزارن کف دستتون بازم میتونید دف کنید ؟؟( دست های پشت پرده همچنان در حال بالانس سرور )

یه دوست عزیزی هم خیلی خوش حال بود یه چشمان زده بابت اون هم ما دیشب چشمنمون رو برگردوندیم به شمال شرق

درضمن چشمان مبارکتون باشه بشین باهاش انبار بزنید و همراتون رو شارژ کنید :دی

پ.ن : ما تو ان ای سیاست های جدیدی پیش گرفتیم ارزوی موفقیت برای همه تیم ها

پ.ن : ممنون از تیم ترور(تروریست) - بهنام (HoLY) - کارو - ارمین و دانیال - کیارش و رضا و مهران و امیر رپتوربابت همرا

پ.ن : از اکانت ما تا اخر سرور چندین لینک دیگه خواهید دید و این اولین لینک بوده

موفق باشید