Posts by Analyst

من نمیدونم تو این سرور چه اتفاقی افتاده. ولی خطاب به اونایی که دنبال مدرک مبنی بر دخالت ادمین تو بازین: کسی که خوابه بیدار میشه ولی کسی که خودشو زده به خواب نه.

فکر کنم پست یکی از مدیران فروم تو فروم سرور اسپید مدرک کافی برای دخالت باشه. کسی که اون پست رو نادیده بگیره با اعتراف کتبی ادمین هم باز میگه دخالت نشده دخالت نشده.

خطاب به ش غ : ببینین دوستان یه تیم نمیشه همشون پاک باز باشن یا همشون فاسد. لطفا همرو با یه عینک نبینین. اگه پلن به هر طریقی لو رفته باشه، تعداد کسایی که خبر دارن از قضایا به انگشتای یک دست هم نمیرسن اگه فقط یه نفر نباشه. 80 90 درصد اون ساید از این داستان خبر ندارن و ممکنه کلا مخالف این نوع بازی باشن. پس برچسب کلی نزنین. علاوه بر این داستانها کلا سرور فاسده مشکل از تیم ها نیست. گند سرور اسپید زمانی بالا اومد که یجا به یه ساید کمتر از ساید بغلی کمک شد. نمیگم تو ساید شما بوده یا نبوده ولی مطمئن باشین فقط یه ساید تو یه سرور شامل الطاف فراتراوینی نشده. سوال اینجاست که اگه داستان برعکس بشه شما چه ری اکشنی نشون میدادی ؟! تارگتا رو بدون دفاع میذاشتی ؟! دفاع میریختی ؟! حذف میکردی ؟! با توجه به شناختی که از این جامعه تراوین ایران دارم، تعداد افرادی که گزینه 1 یا 3 رو انتخاب میکردن به انگشتای دو دست هم نمیرسه(همینجا بگم شناختی نسبت به شمال غرب این سرور ندارم غیر از کمیل، ولی تو بقیه سایدها افرادی رو میشناسم که مطمئنا گزینه 2 رو انتخاب میکردن)

پ ن:جالبیش اینه که ج ش میاد میگه اینجارو زدین اگه تارگت لو رفته بود برامون اینجا هم دفاع میریختیم :)) خیلی خوب بود این داستان کلی خندیدم. دوست عزیز اگه تو این پلن رو همه ریل ها دفاع میریختی بعدها به عنوان بزرگترین احمق اسپیدترا(تراوین نه ها) یاد میشد ازت.

پ ن : خوشبختانه یا بدبختانه تو سرور اسپید یه طرف که خودمون بودیم و طرف مقابل چند تا دوست آشنا بودن. کاری به بقیه که تو فروم بودن و شاخ غول میشکستن ندارم، افراد مورد اعتماد بنده تو طرف مقابل حرفهای مارو تصدیق کردن.

پ ن: اصولا کسی از تجربه بقیه درسی نمیگیره و راه رفته رو تکرار میکنه.

حیف وقتی که واسه سرور گذاشتیم. صدبرابر حیفه وقتی که برای فروم گذاشتیم. بدیهیات هم باید توضیح بدیم واقعا عجب.

و اما سرور.

یا حق !

سلام

معمولا شرکتایی که این طور خدماتو ارائه میدن ip هاشون پشت هم هست و فقط کافیه چند رقم اخرو جابجا کنی تا به بقیه هم دسترسی پیدا کنی

برای ما که اینطور نیست. ببین کمیل جان برادر اینکه یکی شانسی ای پی رو پیدا کرده تو حالتی که ای پی 10 12 تا عدده خودت حساب کن چقدره. اینکه یکی یه وی پی اس گرفته بعد تمدید نکرده، بعد اس ای اومده اون وی پی اس رو گرفته و اکانت اصلی روش گذاشته احتمالش از حالت قبل هم کمتره . تو فروم صحبت از 15 تا اکانت شده. همین که یه نفر بره ببینه تو این 15 تا اکانت کجا تروپ داره کجا نداره یکی دوساعت طول میکشه. حالا بماند به خرابکاری. به نظرم نه تنها تمام اطلاعات وی پی اس رو داشته بلکه تمام اطلاعات اکانت رو هم به صورت کم و بیش داشته. مثلا فلان اکانت کجا همر داره و غیره

متاسفانه قوه عاقله ای تو این بحث نمیبینم.

اگه زمین صاف بشه این میشه.

من هم به تاسف بسنده میکنم. شما هم هی تکرار کنین فلانی کرده فلانی کرده. ایگنور کردن این صحبتا برای من کاری نداره. اشتباه از من بود که اصلا اهمیت دادم.
    پ ن : میخوای با ادمین صحبت کنیم واندر شما 100 شه الکی دوماه وقت تلف نکنیم. من اول سرور یجا یه کراپ اشتباه آپ کردم، اگه نمیکردم الان 25ک کاتا داشتم، میشه با ادمین صحبت کنیم کاتاها رو بده بهم الان !!!

ما یه استادی داشتیم برای اثبات وجود روح برگشت گفت که کوه توی چشم شما جا میشه که میتونید ببینیدش؟ما هم یه نگاه پوکر طور بهم کردیم ...و بعدش گفت پس روح وجود داره :|

اینکه شما ایپی وی پی اس ما رو نداری پس ساید شما از این قضیه میتونه مبرا باشه هم به همینقدر سوال و جواب بی ربطیه!

من اینکارو بلد نیستم ولی خب یه پرس و جویی که کردم در این باره مثل اینکه شدنیه .

گرفتی مارو ؟!
    شما میگی پسورد ، پسورد دیفالت رویان هاست بوده. طرف آی پی رو از کجا اورده ؟! اتفاقا خیلی قشنگ خیلی هارو از دایره اتهام خارج میکنه. کسی که این کارو کرده اطلاعات دقیق وی پی اس شما رو داشته، نه فقط پسورد. حالا برین بگردین ببینین به کیا اطلاعات دقیق وی پی اس رو دادین.

اگه هم قصد ندارین پیدا کنین کی بوده که بحثی راجع بش تو فروم نکنین.
    پ ن : ش ش سرور پیش به اندازه سه ساید همر واندر زن داشت و باخت. برنده رو همر مشخص نمیکنه.

صحبت من این بود که سایدی که چنین ادبیاتی برای رقیبش استفاده میکنه چنین کاری هم میتونه بکنه.

طبق استدلال شما هرکی فحش میده پس دزدیم میتونه بکنه، هر کی دزدی میکنه تجاوز هم میتونه بکنه، هرکی تجاوز میکنه قتل هم میتونه بکنه، در نتیجه هممون قاتلیم! آخه این چه استدلالیه !

ببین برادر یه دور مرور کن از اول سرور ، ابتدای سرور سه ساید میخواستن ان دبل بزنن. آتیش شمال شرق و جنوب غرب از همه تند تر بود. حالا شده متای شمال و جنوب.

از نظر کتیبه وضع شمال بهتر نباشه بدتر از جنوب نیست. از نظر دفاع که بهتره دربارش اصلا صحبت نکنیم. از نظر همر جنگی بهتره صحبت نکنیم. من نمیدونم چطوری خودتون رو برنده میبینین اونم 100 درصد . این حرکت تو بازی زمانی منطقیه که طرف هیچ راهی جز این کار برای برنده شدن نداشته باشه.

به نظر من کینه قدیمی باعث انجام این کار شده نه روند این سرور. اگه بگردین و ببینین که قبلا کجا و کی از شما ضربه خورده به مقصر این داستان نزدیک تر میشین.

پ ن : دنبال مدرکم، چون اگه اثبات بشه شما درست میگی اکانتمو حذف میکنم. رو باد هوا نمیتونم اینکارو بکنم.

پ ن : با شناختی که از هادی دارم (خیلی قبل تر از شما تو بازی با هم دشمن بودیم) اگه هادی باعث و بانی اینکار بود، هر طور شده به گوشتون میرسوند که بیشتر حرص بده.

سوال: رمز وی پی اس رمز دیفالت رویان هاست بوده. آی پی، وی پی اسم دیفالت رویان هاست بوده؟! مثلا یکی مثل من تو ش غ آی پی وی پی استونو از کجا اورده ؟!

سوال: آیا میشه پیگیری کرد که کی تو اون تایم با چه آی پی ای به وی پی اس شما وصل شده ؟!

سوالات واقعا سواله ها اطلاعی ندارم دربارشون.

عزیزم به فرزندت یاد بده که بدون مدرک به کسی تهمت نزنه. من خوشحال میشم بدونم کی اینکارو کرده، اگه مدرکی دارین رو کنین ببینیم داستان چیه. یبار دیگه هم تو فروم گفتم 2+2=4 تا ابد تکرار کنی 2+2=5 عه این اتفاق نمیفته.

اگه بخوایم طبق توهم توطئه تحلیل کنیم، خیلی ها رو میشه متهم کرد.
    سوال : اگه همین اتفاق تو شمال غرب میفتاد و ما هی میومدیم شما رو به اشتباه متهم میکردیم چه حسی داشتین ؟!

پ ن: سن تنها چیزیه که تو زیاد شدنش هیچ نقشی نداریم، چه بخوایم چه نخوایم خودش زیاد میشه.

به صورت کلی فضای فروم مسموم

پلن ما دیوار میشه همین ری اکشن تو فروم از سمت جنوب هست. پلن شما دیوار میشه همین ری اکشن از سمت شمال. به صورت کلی در هر دو طرف دوستانی هستن که آتشین مزاجن. چاره ایم نیست. نمیشه در فروم رو بست و گفت شما و شما و شما نیاین داخل.

در هر حال کاش بجای این کارا به هم احترام میذاشتیم .

کل کل جزوی از بازیه شکی توش نیست، ولی من معتقدم اتفاقا کل کل مودبانه بیشتر باعث حرص میشه تا ... .

دوستان هر دو طرف کمی خودداری بیشتر فضا رو زیبا تر میکنه.

پ ن : پویا، باور کن فشار روانی تو فروم بعضا باعث ارورهای وحشتناک پلنر میشه.

اتک ؟! ببین دوست من سیاه نمایی نکن. قشنگ پلن زدین . احساس میکنم این پلن رو هم پویا سرور قبل تکرار کرده بود رو احمق .
    اون 18 تا کاتا عمدی بود ! شما خزانه رو 10 در نظر گرفتی . اولین ارور پلنت .
    دومین ارور هم این بود که فکر میکردی کلین میکنی !
    سومین ارور این بود که هیرو یه ثانیه اختلاف داشت. همه چی موفقیت آمیز پیش میرفت، هیروت زنده نمیموند.

درکل پلن قشنگی بود، تبریک میگم
    دم محمد و پوریا و بچه ها گرم علی الخصوص سارنگ :))

چطوره ما دیوار میشیم میشه واندرزن دیوار کردن، شما دیوار میشین تروپ زباله ای بوده ؟!

آخر بازی تمام سوپر همرا از دیفالت های لب مرز بیرون میاد کماکه سرورهای قبل هم همینطور بوده

احتمالا یه بازی دیگس که داری بازی میکنی ! با این حجم مولتی دیفالت و نان کپ یه اکانت نهایتا 4 روز فاصله داره ! 4 روز اول هم در بهترین حالت میشه عکس پایین:

یعنی 853 تا کاتا میشه سوپر همر ؟! اگه شما رو دیفالتاتون برای واندرزدن حساب کردین که... .بعد اونوقت با چی میخواین بجنگین ؟! با رعد ؟!فکر کنم داری دست میندازی

پ ن : پس از الان به بعد ما دیفالت شما رو بزنیم واندر زن زدیم دیگه ؟!

حالا دوستان میان و یچی میگن و میخندن و به هوای خودشون زوروعن ولی چجوری بدون اسکات انقدر مطمئنین اونجا همر بوده ؟! حالا به هر دلیلی مطمئن شدین و پلن زدین. بعد از دیدن تارگتایی که خورده (ساختمونا) جاش نبود که اصرار بر اشتباه نکنین ؟! اصلا همه اینا به کنار حجم انبار غذا تو لند اول چی ؟ اونم ندیدین ؟
    سوال : چجوری همرتونو میدین دست پلنری که بلایند پلن میره؟!

پ ن : حتی اگه تارگت درست انتخاب میشد و پلن موفق بود، حرکت یه حرکت تبلیغاتی بیش نبود و فقط باعث دشمن تراشی میشد.

پ ن : از طرف مقابل تقاضا دارم کمی حساب شده تر بازی کنه.

زمانی که به هر دلیل از یکی خوشت نمیاد سعی میکنی ازش دوری کنی.
    برای مثال فلان رفیقت دروغ گوعه ، میذاریش کنار . یا فلان رفیقت بد دهنه.

دوستان گرامی اسم تاپیک، نقد و بررسی سرور اسپیده، نه عقده گشایی . در هر صورت عقب موندی یا احساس خطر کردی مشکل با فروم حل نمیشه.

اگه انتظار دارین به پرو پای یکی بپیچین و طرف تشویقتون کنه که خب شما باید به روانشناس مراجعه کنین.

یه متا تو سرور به کجا کشیده شد ببین تورو خدا. دوستان جنبه بازی ندارین خب بازی نکنین، کسی مجبورتون کرده؟!

پ ن : خیلی ساده لوحانس که فکر کنین این روند فروم تو روند بازی تاثیر داره. جای اینکارا برین واندرزناتونو شارژ کنین. این غارتی که من میبینم احتمالا نصفش تو درو دیواره

فکر نمیکنی الان شمایی که دایه مهربان تر از مادری ؟! زمانی که متایی بسته میشه همه حرفهای گذشته شسته میشه و تمااام. برای مهر و موم کردن اون داستانها هم هادی اومد عذرخواهی کرد. امیدوارم پست آخرت باشه. یا حداقل قبل از پست بعدیت کمی آب خنک بنوشی.
    پ ن : تا حالا ندیدم جمهوری آذربایجان بیاد اتحاد روسیه و چین رو نقد کنه. ماشالاه شما مرزهای آزادی بیانو در نوردیدید.

پ ن : احساس نمیکنید این حرفها بچه بازیه ؟! بس نیست ؟! جای فعالیت تو فروم برین مسئول سیاست گذاری سایدتونو مذمت کنین.

پ ن : مطمئنا این سرور زد و خورد بسیاری خواهد داشت.

دوست عزیز من اسمتونو نمیدونم از تیم شما با سارنگ و محمد آشنایی دارم از قبل

سلام مجید جان . ایمانم سروری نبوده که با هم بازی کنیم یا جلوی هم که بشناسی. یه سرور دو بود که شمال غرب با هم بودیم و با فتوای اردشیر و همین هادی لئو شما رفتی رو حذف و مارو هم مجبور به حذف کردین.

شما اگه دنبال زد و خورد و بازی جذاب بودید سرور قبل داخل اس دبل میموندید و به بازی ادامه میدادید نه اینکه کپ هارو بگیرید بعد که خوردید اکانت هارو ببرید توو تعطیلات

مجید جان درست نیست که یه جایی یکاری به نفعته و ازش خوب بگی . بعد همون کارو یجا دیگه بد بگی. ما که اهمیتی نداریم خدایی، ولی با خودت رو راست باش مرد. بذار یادآوری کنم.

نقد و بررسی سرور فینال | آغاز 25 بهمن 1398 |

اینجا محمد قشنگ شرح ماوقع رو گفته تو سرور.

داستان زد و خورد و اینزرت هم که بودی و دیدی . یجا گله کردن که تو چرا زودتر از همه فهمیدی که ما اینزرت زدیم، یادته ؟! یادته تو تلگرام حال کرده بودی ؟!

یادته چقدر به پارسا پریدی سر همون داستانا. حالا شد بد ؟! عجب !!!!

نقد و بررسی سرور فینال | آغاز 25 بهمن 1398 |

اینجا خودت با ما هم نظر بودی! در نهایت همه چی با این پست پارسا تموم شد و رفت:

بهتره بحث گذشته رو نکنی، به نفع خودته. در نهایت جاییش مبهم بود برات پست سارنگو بخون.

نقد و بررسی سرور 3 ایکس راند 4 | آغاز 16 مرداد 1399 |

در نهایت از نظر ما چندین بار هم گفتیم بازم میگیم شمال غرب یعنی زیوس با ورود یک تیم و چند تیم دیگه داخل شمال غرب چیزی تغییر نمیکنه

نظرت قابل احترامه. شما بگو زئوس تا ته سرور اونی که خوابه بیدار میشه اونی که خودشو زده به خواب نه.
    راجع به تغییر شرایط، اشتباه برداشت شده عزیزم. حرف ما بدون اضافات و خیلی ساده و روان اینه که : بگین فلانی کری خونده، فلانی گفته سه به یک میزنم و و و . دیگه اکانت این بیشتره، این قویه ، اینا جنبه بچه بازی داره. به شمارش باشه ج غ و ش ش رو، باید با هم بشماریم. بگین ما بستیم شمال غرب بزنیم کسی گله کرد من جوابشو میدم .

پ ن : لحنم همیشه همین بوده و خواهد بود. ضعف و قدرت دیگه چه صیغه ای . دو ایکس تو ضعیفترین حالت ممکن بودیم لحنمون تغییر نکرد که نکرد. در نهایت بنده معتقدم در صورت هماهنگی تو شمال غرب ساید قوی ای خواهیم بود. عدم هماهنگ بین قویترین تیم ها هم باعث شکست میشه.

نه شمایی که پیششون مهمون شدید. ما با صاحب خونه کار داریم.

کمیل عزیز خودت بین ما بودی، دیدی و خبر داری

مفهوم ساید، صاحب خونه و و و برای ما غیر قابل درکه. صاحب خونه کسیه که توش زندگی میکنه، نه کسی که توش زندگی میکرده.اینو تو جنوب غرب که بودی به همه اثبات کردیم که بودم بودم ، داشتم داشتم، زدم زدم همش حرفه مهم حاله نه گذشته. خط کشی نکن تو شمال غرب خواهش میکنم.
    بالا گفتم گله ای نیست. اینم میدونم برو بچ بریو اومدن که زئوس بزنن، دست روزگار مارو رو به روی هم قرار داد. اتفاقا این سرور از همه نظر برای ما برد محسوب میشه. نقاط ضعف و قوت بریو در میاد و در آینده در صورت حضور بریو در سروری بسیار منسجم تر و قوی تر ظاهر میشیم.

آنچه گذشت :

ابتدای سرور: ما خیلی شاخیم، خیلی خفنیم از ترس ما زئوس نیومد.

بعد ورود زئوس: خطاب به سارنگ اینا، شما خیلی کم هوشین نمیفهمین که اگه زئوس 100 کنه این سرور همه جا میگه ما 100 کردیم و شما زیر پرچم ما بودین و و و

جواب سارنگ اینا: بگن، مهم نیست.

اندکی بعد: شما خیلی قووی این ببین چقدر تیم اومده و ال و بل.

جوابیه: این تیم ها سرورهای زیادی جلوی هم بودن و کل کل و دعوای زیادی با هم داشتن. هماهنگ شدنشون سخت و زمان بر. در صورت عدم هماهنگی ....

بعدتر: شما خیلی اکانت دارین خیلی زیادین و و و

یکی از دوستان: تعداد اکانتها به شرح زیر است.1. شمال شرق و ...

الان: نه اون تعداد مهم نیست ، اونا معلوم نیست کین و چین. مهم 100 تا اکانت اوله ...

مجید جان

میدونم اومدی که زئوس بزنی. دنبال دلیل نباش ! اعداد و آمار نیار،کاری که دوست داری رو بکن. من خوشحال میشم بزنی دشمن قوی باعث هماهنگی بیشتر بین ما میشه.

در نهایت خطاب به همه عزیزان:

زئوس میدونست بیاد دو سه ساید میریزن سرش، ماهم میدونستیم که با زئوس ببندیم وضعیت تغییری نمیکنه و سرور پر فشاری خواهیم داشت. زد و خورد اصل اساسی این بازیه و بدون زدو خورد بازی تبدیل میشه به خاله بازی(انتقاد من به الموت در راند یک اسپید). وارد جنگ با هر سایدی بشیم با تمام توان خواهیم جنگید تا دونه اخر گرزی و برده. نه ترسی هست نه گله ای.

خطاب به فروم نویس های تمام سایدها علی الخصوص شمال غرب:

خواهش میکنم فضای فروم رو خراب نکنیم. خواهش میکنم کل کل حد و حدودش رعایت شه. خواهش میکنم احترام ها حفظ شه.

مجید جان من از تو خیلی خوشم میاد، روراستی. من خطی بین خودم و بقیه نکشیدم که جبهه بگیری، فقط اظهار بی اطلاعی کردم. فکر کنم سرور دو آی آر منظورته.
    نیما جان پوش ، پوشه فرقی نمیکنه . راند یک اسپید یه بنده خدایی رو ما به همین روش پوش کردیم و پانیش خورد. البته هدف ما از پوش زدن ده دو سریع بود نه کراپ آپ کردن که بعدش ناراحت شیم.
    راجع به لیمیت اثر هنری هم بعد از ان سرور یادتون افتاده ؟! (فرید کمک کردی به حافظشون) ایشالاه که سرور بعدی اینو هم درست کنن. سرور قبلی من خودم راجع به پوش کلی مطلب نوشتم. اگه واقعا داره جلوش گرفته میشه باید گفت دمشون گرم.

در نهایت کسی که خلاف کرده رو طوری باید جریمه کرد که دیگه نره سمت خلاف. مرسی آدمین . به نظرم جریمه هارو سنگین ترم بکن

پ ن : بحث خیلی خنده داره از نظرم. اصلا نباید نظر میدادم. خودتون میدونین و آدمین.