Posts by Lidocaine

با سلام

پ ن: دوستان این موجود دست خودش نیست! شما هم اگر آیکون خاصی چندین سال نمادت باشه بلاخره طی سال ها اثر ژنتیکی میزاره

ShanizLivesMatter#  ;(

سلام پارسا جان

فک کنم لا به لای تبریکاتون دوستانتون روشون نشد لینک زدن واندر دوم رو بزارن لطفا اونا هم بزارید ...

پ.ن : اتفاقا ایکون شما هم ساختیم اومدی میبینی :whistling::whistling::saint:

پ.ن : بازگشت مجدد احسان شنیز رو به خودش و تیم فشار تبریک میگم

خب دیگه بحث من قضاوت یک طرفست

بابت فیش هم والا ارائه دادیم ادمین میگه باید پرینت بانکی باشه بگیریم ببینیم تهش چی میشه

خوش حال میشم فیش بانکی که میگید اگه وجود خارجی داره رو حتما ببینم ...

لطفا اگه حرفی میزنید مدرکش هم بزارید

اصلا نیاز به صحبت نیست به نظرم!!!! موندم چرا بچه های ne حالا یاد متاها و نپاشون افتادن!!! تا دیروز که 4 به 1 هم میزدن!!! عوامل سه یه یک رو هم میزدن!!! پایان دهنده هر جنگی بودن!! حالا ولی به دنبال حلقه گمشده بازیشون هستند!!

بهتره جای توضیح به پارسا که چرا فلان کارو کردید یا نکردید دنبال یکپارچگی ساید خودتون باشین! بلاشک سودش برای ne بیشتره!

البته من نمیدونم شما برای سود ساید بازی میکنید یا سود تیمتون!!

فک کنم هیچ کدوم از این صحبتا رو با شما انجام ندادن ; پس حرف نزنی تا خود پارسا جواب بده بهتره چون اصلا به شما ربطی هم نداره ...

چند نفر دیگه باهم صحبت کردن شما چی کاره ای که میای نظر میدی ؟؟؟؟

پارسا خودش زبون داره میاد توضیح میده

مشکلات NE دیر یا زود حل میشه که اونم باز به شما ربطی نداره

همین الانم 3 به 1 بازم نمی تونید بزنید

کسی نمی خواد رو دیوار ما یادگاری بنویسه ؟؟؟

سلام و درود

خب خسته نباشید میگم به هر 2 ساید

چندتا نکته :

1.خب پلن موفق نبود و من از همه ساید NE عذرخواهی می کنم

2. یه سری دوستان یه جوری خوش حالی کردن که واقعا عجیبه ( همر دیفالت اکانت honors thief , lidocane رو هر ادمی ببینه میفهمه که به عنوان کلینر استفاده کردیم و همر 2 و 3 بودن از لحاظ چینش اتک ها - طبق اخرین اسکاتی که از اکانت افکت داشتیم 600 کی دف ثابت داشت و ما حساب کرده بودیم تا 1 و 1/2 میل دف هم برسه - به همین دلیل که دوستان گفتن : ساپورت این ده ها واقعا سخت بود و کم کم داشت تاریخ انتقضاش می گذشت و بخاطر همینم تو پلن اول از این همرا استفاده شد )

3. تا حالا رو ان ای بالای 30 تاهمر وال شده ; اینقدری که شما بابت این 5 تا خوش حالید ما واسه این 30 تا همرتون که وال کردیم خوش حال نیستیم

ببینم اگه نیان پلنو بزارن کف دستتون بازم میتونید دف کنید ؟؟( دست های پشت پرده همچنان در حال بالانس سرور )

یه دوست عزیزی هم خیلی خوش حال بود یه چشمان زده بابت اون هم ما دیشب چشمنمون رو برگردوندیم به شمال شرق

درضمن چشمان مبارکتون باشه بشین باهاش انبار بزنید و همراتون رو شارژ کنید :دی

پ.ن : ما تو ان ای سیاست های جدیدی پیش گرفتیم ارزوی موفقیت برای همه تیم ها

پ.ن : ممنون از تیم ترور(تروریست) - بهنام (HoLY) - کارو - ارمین و دانیال - کیارش و رضا و مهران و امیر رپتوربابت همرا

پ.ن : از اکانت ما تا اخر سرور چندین لینک دیگه خواهید دید و این اولین لینک بوده

موفق باشید

سلام و درود دوست عزیز

چندتا نکته :

لطفا میشه بگی دست اوردتون چی بود از پلنتون ؟

تارگت یه دیفالت بود که اینسرت کتیبه خورد و ده در حالت اولیه خودش هست و از پاپش معلومه

تارگت دوم هم زعوس تنها زده بود که تمامی همرا به صورت کامل بوسه زدن به دیوار بلند رفاقت بچه های شمال شرق

ما معمولا اگه پلنی بزنیم که دست اوردی که می خواییم رو نداشته باشه پلن رو شکست خورده می دونیم

الان چندین همر از NW وال شد و یه همر ناقص شد

چی به جاش به دست اوردید ؟

پ.ن تشکر از همه بچه های ان ای به خصوص تیم دف کوردی و سپهر عزیز و تموم کسانی که که به هر نحوی کمک کردن

‎‫سلام عزیزم

یادته اومدی با مزه بازی در آوردی 4 تا دونه گرزی ول دادی سمت ما ؟ فکر کردی باهات شوخی داریم .. ؟

امید و رضا انزلی بیان تو فروم عذرخواهی کنن کتیبه گیج یونیکمون هم تحویل بدن تا بزاریم بازی کنید

شنیدم زعوس هم ترسیده رو حذفه , خداحافظ.

اینم بگم کتیبه جنگ کوچیک ما 5 خونه اییه اکانت _a_ بود و با خودمون بیشتر فاصله داشت , جنگ یونیک هم همینطور که توانایی جمع کردنشو نداشتین و گرنه ان ای الان هیچی نداشت. لیدر های اس ای و ان دبل اگه یکم بازی بلد بودن الان ان ای خیلی مشکل داشت ..

تهدید های لیدر هاتونم هست که کتیبه هاتونو بلند میکنیم .. میخواستین ولی نتونستین

قضیه نپ هم که واقعا جوکه وقتی اومدین جنگ یونیک مارو کلین کردین و گیج یونیک مارو بلند کردین

پ.ن : هادی لئو دوست داریم :دی وزیر فرهنگ وادب :دی

پ.ن2: ممرض کجایی عزیزم خبری ازت نیست :دی

سلام

دلایل اصلی اینکه کتیبه ی جنگ کوچیک و احمق یونیک تحویل ساید نشد به شرح زیر است :

1- کتیبه ها تو ساید ان دبلیو نبوده و 2 تا کتیبه از خاک ان ای بلند شده و تصمیم واگزاری کتیبه با اکانت هایی بوده که زدن کتیبه رو ...
    اگه تو خاک ان دبل بود میدادم شنیز حالشو ببره :ی

2- عدم لیاقت بچه های شمال غرب ( بعد از حذف یه سری از بچه ها کتیبه ها رو منتقل کردیم رو اکانت های دیگه که تحویل ساید بدیم ولی چون دیدیم زرنگ بازی در اوردن و اومدن خودسر زدن تصمیم بر این شد که به ساید شمال غرب کتیبه هایی که از ساید های دیگه زدیم رو ندیم )

3- بابت کتیبه ها 1 ریال هم پولی دریافت نشده و صرفا ترجیح دادیم این کتیبه ها دست ادم های نیوفته بعد ما ...

و در اخر به کسی هیچ ربطی نداره که ما به کدوم ساید کتیبه دادیم بشینید بازیتونو بکنید

موفق باشید

سلام حمیدرضا جانمن از اتفاقات سرور اطلاعی ندارم به اون صورت ولی دوستان خبر دادن دوباره خفت شدی این سرورهم.
    شایعاتی شده باز هم امین ما آمارتو لو داده , خواستم از خودت بپرسم ببینم درسته ؟ این روزا نمیشه به هیچکس اعتماد کرد متاسفانه:))

ارادت
    کیارش

همه چی هم برام شده عادی - انگار خیلی کوچیکه برام کره ی خاکی
    عمو کیارش به من چه اگه همرش خرابه هی خفت مبشه : فرق ما با اینا مثل بارسا و ختافس :دی

خسته نباشی به بچه های اکانت holy بابت خفت قشنگشون 3>

سلام حمیدرضا جان
    بر خلاف اینکه اصلا برام اهمیتی نداری ولی تصمیم گرفتم جواب این پستت رو بدم ...
    خوبه ادم یکم حرمت نون و نمک رو نگه داره - اون شبی که همر لیدوکایین دیستروی شد 650 کی دف شخصی ما به علاوه دف کینگ اس ای که اون موقع 550 کی بود و روی اکانت لیدوکایین بود با تصمیم شخصی من بک شد و اومد رو اکانت شما و همون شب ما دیستروی شدیم ...
    نکته : ایا می دانستید که اون شب واسه اینسرت 1/2 میل دف : نت و برق و اب خیلی از دوستان قطع شده بود و همه رفته بودن خوابیده بودن ؟
    نکته : ایا می دانستید که فردای اون روز دکتر کیا یکی از مهم ترین امتحان های کل دوران درسیش رو داشت و به خاطر من به تایم بوداپست تا ساعت 5/5 صبح واسه شما اینسرت زد( نزدیک 44 موج اینسرت زدش) و ساعت 8 صبح به تایم بوداپست رفت سر جلسه امتحان(امتحانی که سرش حتی کیارش 1 هفته داشت درس می خوند و حتی رو اکانت خودمون تو اون 1 هفته خیلی کم رنگ بود)
    نکته : ایا میدانستید اون تایم که همر لیدوکایین پرید اندازه همرش اندازه همری بود که 2 ماه بعد از شما خفت شد ؟ ( همر اکانت ما اون موقع بین 3-4 متغیر بود و تایمی که دیستروی شد 80 کی تی کی به 290 کی گرزی به 18 کی رم بود اون موقع همر شما 130 کی گرزی به 40 تی کی بود )
    نکته : ایا میدانستید من هر کدوم از اکانت های جنوب شرق سرور 2 ایکس که می خواستم برام چنج میل می کردن ؟
    نکته : من اگه می خواستم همرتو بپرونم مستقیم لانچش می کردم رو دیوار و حرفی هم نمی تونستی بهم بزنی ...
    نکته مهم : ایا خوب نیست ادم اشتباهاتشو گردن بگیره ؟ شما مسافرت نبودی و می خواستی بری سرور کام بازی کنی و من پسوردتو گرفتم که هواسم به اکانتت باشه اصلا شما مسافرت نبودی که میای اینجا الکی می گی مسافرت بودم و ایا واسه خواننده های این پست جالب نیست که صاحب اکانت بعد 1 روز از خفت شدن همرش هنوز رو اکانتش لاگین نداشته که بفهمه خفت شده ؟ شما که صاحب اون اکانت بودی خیلی وقت بود روش لاگین نکرده بودی و حتی داستان خفت همرتو من بهت گفتم بعد 1 روز ...
    اکانت شما دف خوبی داشت ولی حمیدرضا جان توهم زدی فک کنم / حمیدرضا جان از تایم اولین لاگین من همه چی همون طوری بود که همرت خفت شد ...

امیدوارم هر جا هستی موفق و صادق باشید
    اردتمند همه
    امین