نقد و بررسی سرور فینال | آغاز 25 بهمن 1398 |

• اول پست ها رو خوب بخون
    بعد شیرین بازی در بیار
    ایشالله که تو دل اونی که باید جا بشی شده باشی

برای بار دوم میگم

لطفا لینک های پلن "کلاهبردارا" رو بزارید تا "سطح بازیتون" رو ببینیم و بحث رو به حاشیه نکشونید

پ.ن:فک میکنم شما به اندازه کافی در مورد میزان شیرینی و جا شدن بنده وقوف نداشته باشی

• تو یه کله شروع کردی به اسکات کشیدن دقیقا مثل این پستت که همون شروع کردی به حمله کردن به بقیه.دریغ از یه جو سیاست ، برای طرف مقابلت ارزش قائل باش کسی که میاد سریع ده دو میگیره ، خوب اکانتش بالا میاد و... حداقل یه درصد فکر کن شاید پلیر خوبی باشه.چرا خودتون رو تو یه دنیای ماها و اوناها حبس میکنید؟چرا فکر میکنی همه اون افراد دور و برت هستن و بقیه حق حیات ندارن؟ چرا ما رو به ربلز دعوت نکردید؟ چرا از همون اول شروع به هجوم کردید؟ نامه ای که ربلز برای ما ارسال شد اولا بعد از حملات و جاسوسی های شما بود دوما اصلا دوستانه نبود.
    اگر قبول کنیم که ربلز با کلاهبردارا نیست اوضاع خیلی بدتر هم میشه.یعنی شما تو اون اتحاد به اون بزرگی کسی رو نداشتید بگه حاجی خرت به چند؟؟ چرا فکر میکنید هر کی تو تیم شما نیست هیچی نیست؟؟
    ما که قید این سرور رو زدیم ، گلدامون تموم بشه احتمالا رفع زحمت میکنیم ولی عزیزم این راه و رسم توتالی نیست

من همچین جسارتی نکردم بزرگوار اگر شما رو دعوت نکردم چون فکر میکردم که به علت خاصی اومدین و مثل اینکه اشتباه فکر کرده بودم چون دو سرور پیش دقیقا یک تیم به همین شکل ظاهر شدند و تهش درومد که برای شخص خاصی با فکر خاصی بود.

• دکتر به نظرم یه بار دیگه پست لوسیفر رو بخون داره تیکه میندازه بد برداشت کردی اون پست رو
    اما در مورد دو بهم زنی میدونستم اینو میگی بخاطر همین نوشتم نظر شخصیم خیلس وقت ها نظر شخصی یکی همچین تاثیری و همچین برداشتی تو ساید های دیگه داره.
    دکتر حالا ایشالله بیشتر با هم آشنامیشیم اونوقت میفهمی که شخصیت من ساده تر از این حرفاست که فکر میکنی من یدونه اکانت به نام 33yed تو تیم کلاهبرداران دارم ائنم بزنید بپرونید خیلی ممنونم میشم :) و اما در مورد اینکه حس میکنین خیلی باحال هستید که تیکه میندازی 15 سال من گفتم حدود 20 سرور تو 15 سال عزیزم معنی حدود چیه یعنی اینور اونور . بگذریم .......

تیکه ننداختم حالا ۱۵ سال نه ۱۰ -۱۲ سال سابقه ، فرق زیادی نمیکنه. من شمارو تو سرور های دیگه هم دیدم و بحث تیکه انداختن نبود.
    من متن لوسیفر رو بار ها خوندم ولی تیکه ایی ندیدم ، میخوای قطعه به قطعه بررسی کنیم .
    اون بخش که میگه

دیاللوگهای خصوصی پارسا با بنده خدارو هم میدونن!!!
    واقعا حالا معلوم میشه چقدر مستقلا"!!!
    [b]خیلی چیپه این حرکت خیلی!!

اینجا داره تایید میکنه که مکالمه لو رفته و به همین دلیل اون اتحاد موجود در اس دبل رو مستقل نمیدونه چون مکالمشون رو به مجید یا دیگر اشخاص گفته . و این لو رفتن مکالمه رو هم چیپ میدونن.
    پارسا یا اون اتحاد صحبت کرده ولی کلاهبرداران اونارو زده ، حالا میتونستین بگین یه همکاری ساده بوده نه این همه بحث که منکر بشین.
    من دیگه این بحث رو ادامه نمیدم و قضاوت به عهده خوانندگان فروم .

پ.ن: امیرعلی این لینک ها فوق سری هست واسه اینکه ما شیوه های جدید پلن رو یاد نگیریم نمیزارن اینجا
    پ.ن۲: میایم فروم میپیچیم به بعضی دوستان واسه بیکاریه این روزاست و ربطی به اینکه کی رو بخوایم بزنیم یا با کی متا کنیم نداره ، کسی خورده نگیره.

• من دیگه واقعا حرفی ندارم!!! داداش تیکشو نگرفتی اوکی!! قبوللل!!!!
    پست بعدیو بخونن!!! دارم میگم کلاهبرداران جزو sw هستن و ما همجوره کمکم میکنیم بهشون!!! هنوز دنبال چی هستی؟؟؟

هیچ کس زیبایی ها را به یاد نخواهد آورد، ما تنها برندگان را به خاطر می آوریم.

• دوست عزیز منم به زبون دیگه ای گفتم بحثای خال زنکی رو بس کنن. چون از اول سرور همه میخوان بگن ما شاخیم یا میخوان بگن اون یکی ی حرکت فول زده یا پلیر نیست و آدم بدیه.
    بقیشم با اون نفری بودم که گفت تو اتحاد بریو بوده.
    خواستم یادآوری کنم بهش که حرکتای فولی تو ساید جنوب غرب زدن و آخرم هم واندر هم سایدی خودشونو زدن از سر عقده.
    تو هم هر کی هستی. خوب مسخره بازی در میاری. ادامه بده به کارت.

• دکتر مثله اینکه کلا با تیکه مشکل داری . با این که به من تیکه انداختی میگی ننداختم . فدای سرت هر چی از دوست رسد نیکوست . خود لوسیفر میگه تیکه انداختم قبول نمیکنی . ولی به قول خودت بییخیال . در مورد لینک ها هم به تمام باورهام قسم نه دیدمشون که بخوام به تو بدمشون نه چیزی . بذار ببینم کسی رو پیدا میکنم ردیفشون کنه

بس تجربه کردیم در این دیر مکافات. با دردکشان هر که درافتاد برافتاد

• دوست عزیز منم به زبون دیگه ای گفتم بحثای خال زنکی رو بس کنن. چون از اول سرور همه میخوان بگن ما شاخیم یا میخوان بگن اون یکی ی حرکت فول زده یا پلیر نیست و آدم بدیه.بقیشم با اون نفری بودم که گفت تو اتحاد بریو بوده.
    خواستم یادآوری کنم بهش که حرکتای فولی تو ساید جنوب غرب زدن و آخرم هم واندر هم سایدی خودشونو زدن از سر عقده.
    تو هم هر کی هستی. خوب مسخره بازی در میاری. ادامه بده به کارت.

درود بر شما که با بنده هم نظر هستید

پس صحبت سرور های قبلی بوده که بنده حضور نداشتم برای همین نفهمیدم

از مسخره بازی نمیفهمم منظورتان رو، به هر حال موفق باشید

• نه استثناعا این جالب بود !! (لیک تنها)

اینا که نمیذارن ! بذار خودم بذارم حداقل شب بیداریمون الکی نباشه
    اتک های دیشب رو دو اکانت بود ! سری اول اتکها به سبک تیم تایقرز تایم لانچ با هم ست شده بود نه تایم لند.
    مدافع sorena (به یاد داش سورنا تایقرز) مهاجمین کلاهبردارا مینویسم شما بخونین تایقرز

حالا نباید بگم یاد میگیرن ولی میگم، دیوار رومن 80 درصد پوینت دفاعی اضافه داره
    ما بقیش ارزش نداره بذارم.
    سری دوم اتکها به اکانت ansophrothouth (ایشالاه که درست نوشتم)

این دوستمون معرف حضور تمام بریویان عالم هستن !ایشون یه دهکده با فاصله یک خونه با کپ اکانت مدافع دارن.
    کلینر اول

کلینر دوم به همراه سه موج کاتای موفق. نتیجه حملات اردوگاه نابود شد. بقیشم چند سطح کراپ زدن .بیشترین صدمه کراپ 14 به 12 بود فکر کنم . از نکات اتکها این بود که تنها کسی بود که سیم سکند زد و فاصله با کاتا 58 دقیقه بود فکر کنم

سری دوم اتکها توسط گیم اور عزیز بود با فاصله یک خونه سه موج کاتا با تایم 10 دقیقه ای . با توجه به شناخت نسبت به دوستان تایقرزی میدونستیم که کاتا خالیه . انصافا بعد این اتکها خواب از سرم پرید و هنوز نخوابیدم.چون دوسشون دارم کامل میذارم
    <strong style="font-size: 13px; color: rgb(0, 0, 128);">[/b]

• سری بعدی اتکها با فاصله 2 ساعت میرسیدن.
    مهاجم immortal ایشون سه تا اتک دادن بین هرکدوم حداقل یه ثانیه فاصله بود.

ناصر جان وقتی دید گیم اور اینزرت شد از مابقی تروپ به عنوان اینزرت شکن استفاده کرد.

ایشونم تصمیم گرفتیم نون خوراشو کم کنیم تولیدش بره بالا.

اینم آخرین اتک با کاتا !
    درباره اتکها یه توضیحی بدم . ما یه سرور با تایقرز درگیر بودیم (درگیر که چه عرض کنم ، اونجا هم از 6 خونه ای زدن نتونستن، اکانت از ج ش خریدن زدن نتونستن)
    کلا این دوستان خیلی علاقه دارن که تایم لانچ رو ست کنن نه تایم لندو . اگه دیدین تعجب نکنین. ما هم اول باور نمیکردیم . البته لازم به ذکره پیشرفت چشمگیری داشتن.
    بازم لینک هست ولی ارزش گذاشتن نداره .

• درود خدمت تمام عزیزان

بنده شخصاً کمتر فرصت کردم که این سرور کنارتون بازی کنم و اطلاعات دقیقی راجع به رابطه بین تیم کلاهبرداران و تیم اصلی sw ندارم.
    ولی بیاید در نظر بگیرید که یه تیم اومده تو سایدتون و حاضر نمیشه به هیچ عنوان با شما یکپارچه بشه . حالا شما 2 تا گزینه دارید:
    1- باهاشون درگیر شید تا بزنینشون.
    گزینه درگیری حتماً پیامد هایی داره مثل از دست دادن همر ، دف ، پلیر و ...
    2- باهاشون کج دار و مریز رفتار کنید . به این امید که یا در آینده به شما ملحق شن یا اینکه بتونین تو موقع مناسب ازشون استفاده کنید.
    این گزینه هم ممکنه ریسک هایی رو به دنبال داشته باشه. مثلا محاسبات شما اشتباه بشه و تیم مهمان بعد از محکم کردن جا پاش شروع به یاغی گری علیه ساید خودتون بکنه.

اگه تراوین 15 سال پیش بود (به قول اون دوست عزیز با 15 سال سابقه ) لیدر ها به هیچ عنوان تیم مستقل رو توی سایدشون نمی پذیرفتن و حتماً گزینه درگیری رو انتخاب میکردن . ولی امروز با کاهش چشم گیر پلیر، لیدر ها مجبورن برای جذب پلیر بیشتر یا عدم فرسایش پلیرها و اکانت هاشون، نرمش قهرمانانه در پیش بگیرن و کارشون رو جلو ببرن.

تصور من اینه که پارسا گزینه دوم رو انتخاب کرده و حتماً راجع به عواقب این تصمیمش فکر کرده. ولی اینکه در آینده چه اتفاقی میفته رو کسی نمیدونه . این تیم لیدری sw و کلاهبردارها هستن که راجع به این قضیه تصمیم میگیرن . ممکنه با هم درگیر بشن و ممکنه که به هم ملحق بشن . ممکنه که sw موقع زد و خورد کنار کلاهبردارها باشه و ممکنه که کنار وایسه . اینا همش احتماله و به کسی هم مربوط نمیشه. ولی آخرین خبر همونیه که پارسا گفت . فعلاً کلاهبردارا و sw دو تیم متفاوتن.
    تا بعد

ارادتمند
    مصطفی بینام

دَر این دَرگَه که گَه گَه کَه کُه و کُه کَه شَوَد ناگَه

مَشو غَرّه به اِمروزَت که اَز فَردا نِیی آگَه

• دوست عزیز جناب لوسیفر که من فکر میکنم از اعضای ربلز باشن گفتن این دو تیم یکی هستن و حامی یکدیگر! این حرف رو چطور تحلیل میکنید؟ الکی گفت؟ به خاطر فشار بود؟ چه بود؟

• به نام خدا
    با عرض پوزش باید بگم انگار دوستان ی ساید خاص علاقه زیادی به رمز گشایی روابط فی مابین بازیکنان و تیم های ساید های دیگه دارن که فلان تیم با فلان تیم بسته ؛اون میخواد اینو بزنه ؛ این میخواد اون رو خفت کنه
    آقا بیخیال همه رسماً اعلام کنن شما نه تنها تعداد اکانت هاتون کمتره بلکه کلا مولتی هم ندارید بی خیال می‌شید
    اسیر شدیما :D :D

• سلام همگی

فک کنم بعد 17 تا پیج باز پست میذارم؛ نگفته ها زیاده :دی

آقای dr.kia که اومدی میفرمایی کلاهبردارا اومدن مرز ما کپ گرفتن پس اعلان(م!) جنگ کردن پس اگه اینجوریه ماهم خداتا کپ مرز شما داریم پس یعنی حتما اومدیم شمارو بزنیم؟!

اتفاقا این دوستان هم دارن میزنن ولی ما هم داریم پوینت دف خودمونو میگیریم هم ما حال میکنیم هم دوستان :دی

نمیدونم چه نیازی به تذکر و یادآوری شما بوده این وسط؛ اگه دوستمون داری که به ارمین بگو بیاد پیویم منم دوسش دارم
    اگه هم قصد دیگه ای دارین که بنظرم جالب نیست این حرکت

مخلص همگی

پ.ن: هومن داداش دفارو بفرستیم ریبلز؟؟؟

پ.ن: برخلاف دوستان ان ایی ما اینجا نظر شخصی نداریم نظرامون همه یکیه

پ.ن: خط قرمز کی بودی توووو؟

• خدا رو شکر هستن هنوز پلیر های قدیمی که ما رو یادشون باشه

سلام استاد بحثارو ول کن بیا جواب منو بده

شما که ماشالا ۱۵ ساله پلیری
    تیمتونم که همشون بین المللی و خفن بودن
    بیا یکم راجع به
    پلن خارجیتون توضیح بده بهم
    هدفتون چی بوده؟ اصلا اون ۴۰ تا رمر رو دیدم قلبم گرفت.
    بیا توضیح بده استاد تا خدایی نکرده یه بی تجربه ای مثل من سابقه تیم بزرگ کلاهبردارارو به سخره نگیره

تایم موج هاتونو داشتم نگاه میکردم دست مریزاد بهتون . سواری های خط زاهدان-زابل از وسطش رد میشدن

پ.ن: کامت همیشه شیرین باشه

• من کی گفتم به شما اعلان جنگ کردن خودم یادم نمیاد ؟
    اصلا روی صحبت من با ساید اس ای نبود.
    این عکس هم واسه رفع اسپم که ماله ۳-۴ روز پیش هست

• سلام خدمت دوستان جدید و قدیمی
    بالاخره دست تقدیر و خماری مارو به اینجا کشوند

> داستان خلاصه ی شروعمون توی سرور.
    داستان شروع بازی ما توی این سرور در نوع خودش جالب بود ! با توجه به شلوغی تاپیک آمادگی بدون هماهنگی با بقیه تصمیم گرفتیم یه اکانتی برای کنجکاوی توی سرور بسازیم . کم کم گذشت و دیدم 5-6 نفر از بچه های دیگه هم اکانت دارن توی سرور و وقت میگذرونن.
    بعدش خوردیم به داستان کرونا و از اونجایی که بچه های ما شاغل و دانشجو ـن ، به نظرمون رسید که چه تفریحی بهتر از تراوین ؟ بنابراین تصمیم گرفتیم برنامه ی 5 تا اکانتو یکم مهتر ببندیم و با برنامه ده دوم رو بگیریم.
    ساید هم با دو دسته ای موجود توش تکلیفش مشخص بود ، تصمیم گرفتیم کنار بمونیم و اتکی به هیچ سمتی ندیم !

> چی شد که به اینجا رسید ؟
    از ابتدای سرور اتک و اسکات های دو مجموعه ی موجود جنوب غرب روی اتحاد ما بوده و هست.
    چند پارت نامه نگاری انجام شده که توی همه ی اونا ما به عنوان جاسوس ، دست نشانده ی ساید های مقابل ، خرابکار شناخته شدیم و البته زمانی که گفتیم دلیل بیرون بودنم دو دسته بودن سایده به ما اعلام شد که ساید یه تیمه و جدا بودن دلیل دیگه ای داره و ما زیر مجموعه ربلز هستیم که برای ما قابل باور نبود با توجه به مباحث مطرح شده توی فروم.
    اوج نامه نگاری ها دیشب اتفاق افتاد که اکانت گوگولی (قربون اسمش) خودش رو مسئول پاکسازی ساید معرفی کرد و به ما اعلام کرد "به اونایی که بهتون گفتن بیاید اینجا اکنت بکشید بگید بیان بهمون تضمین بدن که مشکلی ایجاد نمیکنید" که البته ما همون جا جواب این عزیز رو بهش دادیم. (نامه نگاری های ساعت 19 بوده و اتک ها از طرف اتحاد کلاهبرداران ساعت 4 صبح شروع شده)
    تا قبل دیشب از جانب ما و بچه های ما هیچ اتکی روی مجموعه ی ربلز و کلاهبرداران نیومده بود ! اولین اقدام ما اسکات از اکانت Game Over بعد از شروع اتکای دیشب بوده.

> قصدتون چیه ؟
    ما قصدی جز پر کردن اوقات فراغت دوران تعطیلی نداریم و هرجایی وقت نداشته باشیم از سرور میریم ! توی نامه ها هم اعلام کردیم که قصد خرابکاری نداریم ، اگر داشتیم جذب اتحاد های ساید میشدیم و در سایه کار میکردیم.
    اگر کوچیکترین شناختی از ما داشته باشین ، نه آدم کسی هستیم ... نه برا کسی بازی میکنیم اما زیر بار حرف زور و توهین نمیریم.

> اگر فرض رو بر مستقل بودن شما بگیریم ، اطلاعاتی که مجید آخیلیوس داشته از کجا بوده ؟
    مجید دوست صمیمی و قدیمی منه . بین چند نفری که میدونستن ما در حال بازی توی سرور هستیم ، یکیش مجید بوده و اتفاقا اسم اکانت و اتحاد مارو می دونسته.
    زمانی که اتحاد توی تاپ دف رفت ، مجید ازم سوال پرسید و منم به رفیق های صمیمیم توضیحاتِ کامل میدم :)) مشکلی که نیست الحمد الله ؟

> به کجا میخواین برسین ؟
    ما قصدی نداریم به جای خاصی برسیم ! چون اگر قرار بود به جای خاصی برسیم و پلن خاصی داشتیم تیم جمع میکردیم و نیازی نبود به ما بگین بچه های بریو توی شمال شرق هستن یا نه چون در اونصورت پیش ما بودن.
    ما 8 نفر با 5 اکانت توی یک اتحاد هستیم . چک کردن پوینت ها هم ساده ـست ... نه مولتی وجود داره نه به ساید دیگه وصلیم.
    مهمترین چیزی که ما قصد داریم بهش برسیم اینه : شما صاحب ساید نیستین ، رفتار درست رو با پلیر های یاد بگیرین و از ابتدا بای دیفالت همه رو نفوذی و جاسوس و خرابکار نبینید.

> Bonus
    اون دوست عزیزی که (واقعاً نمیشناسمت :))) ، لیدراتم که فرار کردن از سرزمین مادریشون) فشار 2 ایکس آی آر روش بوده و با روش های ما مشکل داشت . خدمتتون عرض کنم که از صحبت های شما مشخصا یا توی تایگرز بودی یا توی وینگی که از ما جدا شد و به تایگرز پیوست.
    اگر آدم عادل و عاقلی باشی یادت میاد که چقدر برای جذب پلیر و اصلاح لیدر هاتون تلاش و مذاکره کردیم.

همین 7-8 نفری که اینجان و چند نفر دیگه که نیستن هسته ی بریو رو تشکیل داده بودن و جوری زدیمتون که جای خودتون ، اتحادتون ، لیدراتون ، واندرتون توی مپ گل سبز شد ! واسه خامه ی روش هم واندرتون چیف کردیم و خفّت ـتون رو کامل کردیم.
    همونجا هم اون روی مارو بالا آوردین که به اون سمت کشیده شد ! البته ما اونجا وقت و حوصله و اراده ی بازی داشتیم ، اینجا نداریم.
    برو شر به پا نکن.
    ممنون

پ.ن : جمع کردن یه اتحاد 5 نفره که هیچ مولتی و برنامه ای ندارن واسه یه ساید کار ساده ای هستش ولی ....
    بزارین ولیش بمونه که خودش داستانو تعریف کنه :D

سارنگ

• درود بر تمتم دوستان عزیز
    تا امروز با تمام احترام و از باب دوستی اینجا جواب دادم
    اما به هیچ عنوان نمیشینم نگاه کنم چند نفر بشینن و دوستان و پلیر های ما رو مسخره کنن
    آقا مجید عزیز سوال اول اینجاس این دوست عزیزی که اتک روش اومد پلن یا هرچی
    قبل اینکه خودشون پستی بزارن اینجا و چیزی بگن چجوری شما اول با خبر شدی و به شما اومد گفته خدا داند و این موضوع بعد ها مشخص میشه
    و اما دوما عزیزی که میای تحلیل میکنی سیاست ساید مارو
    که ما یک‌تیم‌ جدا شده از پارسا هستیم اومدیموهمه رو بزنیم تا اونا بشینن کنار بازی کنن هدفت از این کار چیه و این که چرا این حرف رو میزنی چیه؟ دونبال نفاق انداختن تو ساید هستین؟
    دونبال اینکه پارسا یا مارو با این حرفا بندازین به جون هم؟
    و اما دوست عزیزی که از اول سرور تا الان ساکت بودی میگی با سیاست ساید sw موشکل داشتی
    بره همین تو هیچ اتحادی نرفتی چرا عکس و لینک اتک هارو به ساید های دیگخ و یا به گفته خود آقا مجید به ایشون دادی اول؟
    بگی خیلی خفنی؟
    خیلی باحالی؟
    هدفت چیه؟
    بازم اسن سوال پیش میاد هدفش چیه که داره اسن کار رو میکنه
    که ساید رو بهم بریزه؟چرا اول از همه دسگران خبر دارن؟ چرا بعد اینکه یکی دیگه تو فروم این موصوع رو میگه ایشون مییاد پست میزاره؟
    و اما امیر عزیز شما که مسخره میکنی خیلی باحالی؟ یا اینکه می خواهی بهت مدال افتخار بدن بزای مسخره کردن؟ شما ها هیچکدوم تا حالا اشتباه نکردین؟
    ما همین قدر بلدیم بیشتر بلد نیستیم شما بلدی نشون بده ما هم یاد بگیریم ببینم شما چه میکنی ولی وای به روزی که دیواز شی انزرت شی یا سوتی بدی ۲۰ تا اسپمر میریزم و کل sw رو بسیج میکنم که که برن تو موخت
    تا الان با احترام و لحن خوب و دوستان به احترام چندتا از دوستانی که تو ne داشتم بر خورد کردم
    اما از امروز مشکلم با شما شخصی شد
    تا نشون بدم مسخره کردن یعنی چی
    باز هم از دوستان گل داخل فروم معذرت خواهی میکنم که زیاد شو و به خصوص دوستان گول ne

• مرسی از دوست عزیز که لینک ها رو گذاشتی . وکار من شیرازی رو راحت کردی .
    چند تا نکته رو فقط یادت رفت بگی
    اول از همه اینکه گفتی با توجه به شناختی که تایگرزها داشتی میدونستی که کاتا خالی لانچ شده در صورتی که قبل از لانچ اسکات کشیده بودین و آمار نیروها رو داشتین

نکته دوم در مورد سیم سکند بودن یا نبودن . اتک های من که سیم سکند بود اتک های گیم اور هم سیم سکند بود و اتک های ایمورتال چون متاسفانه با گوشی لانچ کرده بودن سیم سکند نبودن .
    و نکته اصلی که پلن خوب از آب در نیومد آنالیز من از تایم آنلاینی اکانت بود و انتظار آنلاین بودن رو نداشتم برای همین زیاد به تایم لانچ توجه نکردم

و اما در مورد اینکه میگین مثل تیم تایگرز به تایم لانچ توجه میشه نه تایم لند
    تایم اتک جلوزن یک ساعت و چهل دقیقه بود تقریبا
    تایم اتک من ۴۰ دقیقه
    تایم اتک گیم اور ۱۰ دقیقه
    فاصله اتک من با جلوزن حدودا ۷ ثانیه بود که البته ۴ ثانیه اش به خاطر اختلاف لود اسپیدترا با تراوین هست و تایم لند گیم اور با من حدودا ۲۰ ثانیه بود . پس اگر قراره بود به تایم لانچ توجه بشه نه تایم لند اختلاف ها خیلی بیشتر از این بود .
    در مورد تیم تایگرز هم به محمد گفتم به شما هم میگم تیم من همیشه IR.COB بوده و فقط این سرور به اصرار بچه ها چون همه منو تو تراوین به ناصر کلاهبردار میشناسن گفتن اسم تیم رو بذاریم کلاهبرداران . و هیچ کاری هم با تایگرز نداریم .

• حسین جالبیش اینجاست اتحادی که اول سرور اومده گفته هدفش فقط مبارزه با مولتی بازیه الان داره یه اتحاد 5نفره رو میزنه که اصلا مولتی باز نیستن :))))
    و جالبترش اینه که اول پارسا بهشون نامه میده میگه برید به رییساتون که گفتن بیان اینجا اکانت بزنین بگید خودشون بیان بعد شبونه اتحاد کلاهبرداران میان اتک میدن کاتا کنن که از 1خونه ای اینسرت میشن :))))

واسه اطلاع رسانی ساید توتال ها بگم اون دوستان رییسی ندارن و دو ایکس آی آر هم sw مستقل داشتن بازی میکردن

مجید جان اگر نمیشناختمت میگفتم که تازه اولین سروری هست که صفحه تراوین رو باز کردی .
    کپ من با کپ محمد جان ۳ خونه فاصله داره و اونا نه متحد ما بودن و نه میشناختمشون . پس یه چیز طبیعی هست که بخوام کاتا بزن بهش چون اگه من نمیزدم دو روز دیگه اون منو میزد . این یه چیز طبیعی هست تو تراوین . نمیدونم چرا ربطش دادی به پارسا یا اینکه ...

برای تشخیص زنده یا مرده بودن یک انسان به شرف او نگاه کن نه به نبض او .

• گلم وقتی دیدم شعورت به سنت و سنت به ما میخوره چشم توضیح میدم بهت . ما بلد نیستیم شما بزن ما یاد بگیریم ما انقدر بلد بودیم بهترشو میتونی بزن نمیتونی زیپ رو بکش

خوب میرسیم به بخش اعترافات

نکته اول میگن نبین من کیم. ببین من چی میگم!
    تو ولش کن که من چند سالمه فرض کن ۱۵ ساله ام . کجا بازی میکنم یا سرور چندممه فرض کنم سرور اولی ام.
    ۲ سه تا سوال ازت پرسیدم که از زیر همشون در رفتی و تنها جواب سرراستی که بعد از شاهکارتون بهم دادی با ۱۵ سال سابقه بازی این بود که
    "بلد نیستی"

نکته دوم اینکه تو هم یه ورژن دیگه ای از اون رفیقتون که تو فروم فحاشی میکرد هستی. فقط تا جوش نیاری و نری زیر منگنه روی واقعیتو نشون نمیدی. که خداروشکر دارم میبینم

نکته سوم یه مثالی هست که میگه اگه حرف زدنو بلد نیستی. حرف نزدنو هم بلد نیستی؟ وقتی ۲۴ ساعت تو فروم در حال اسپم کردنی توقع داشته باش که یکی بیاد جوابتو بده. در غیر این صورت بشین یه گوشه بازیتو بکن. تو خودت دنبال حاشیه بودی و الان حاشیه تا شیرینیشو به کامت نچسبونه ول کنت نیست!

پ.ن:‌با این وضع پلن رفتن قضیه یکی بودن کلاهبردارا (تایگرز سابق) با ج.غ کلا منتفیه از نظر من!
    هرموقع یاد گرفتن سیم بزنن بعدش میتونید شک کنید :دی

پ.ن: مدیر محترم فروم. ۸۰٪ پست های اخیر اسپم و توهین بودن. اگه این وسط پست من ادیت شه واقعا دلم میشکنه.