Posts by stim

الان یه عده ای میگن یه عده دیگه ترسیدن دارن حذف میکنن یه موقع نبازن.

این سوال پیش میاد که چی شد که این دوستان ترسیدن؟ چه اتفاقی افتاد؟

غیر از این بود که چند روز پیش به گفته خود دوستان ۱۵ تا یا نمیدونم چند تا همر واندر زن جنوب کاتاش از بین رفت؟

واندرای اس ای و مرزی جنوبم که دورش گرفته شده و ساپورت خیلی مشکل. یه واندر اس دبل میموند و ۱۵ تا همر کمتر از اس ای. جنوبم اختلاف جمعیت قابل توجهی نداشت که بگیم کسی به این نتیجه برسه و اون قدری بترسه که بخواد حذف کنه (!)

حالا دلیل چی بوده ، خیلی واضح هست. یه مشت اکانت آقای ادمین میاد میفروشه به ساید ها، نیرو سازی مشکوک تو این اکانتا بوده، تعداد نیروی خیلی منظم در تک تک دهکده ها بدون منبع کافی، نبود لاست گندم و ...

دلیل بعدی اینکه اقای ادمین میره میگه به ساید مقابل که روتون پلنه ، اونا هم زنگ میزنن میگن فلانی لانچ نکن ...

خب همین دو مورد کافیه. باج گلد رو که تا دلت بخواد اقای ادمین میده ، به همه تیما هم داده. چی باعث میشه فک کنید تو چیزای دیگه دست نمیبره با این شواهد؟ طرف فکر جیبشه دیگه ایرادی وارد نیست :)) میخواد یه طرف ضعیف نشه کارش کساد شه.

خلاصه، لات کوچه خلوت نشو حالا که دیدی حذف جدیه عزیز. دو زار شعور و منطق رو بکار بنداز بجای حرف های بی ربط ببین دلیل چی میتونه باشه. شما تاریخ ۲۸ شهریور مثلا چه حرکت خفنی زدی که تاریخ ۲۹ اینا به فکر حذف افتادن از ترس :) ؟ مثلا روز بعد کتیبه دیگه همه جی تقریبا مشخص بود دیگه، کسی میخواست بره همون موقع میگفت عه معماری افتاد دست اینا ما بریم با یه بهونه ای. نه وقتی شما ۱۵ تا واندر زنت بی دندون شدی تازه بترسن. به هر حال این همه آدمم وقت رو از سر راه گیر نیوردن ، تعداد اکانتای شمال مگه کمه؟ مگه کم سرورایی با احتمال باخت بچه ها بازی کردن تا انتها ؟

حالا کسی که باید بفهمه میفهمه به هر حال.

شما هم حالا یه قل دو قل ات رو بازی کن فعلا زیاد شور نزن از حذف بقیه : ))

کثافت ِ لجن ِ بد

برو . پیف پیف

خب علی موند و حوض اش :))

جنوبی ها چه خوشحال اند این وسط، سنگ چی به سینه میزنی داداش. یارو دستکاری میکنه.

خوبه حالا ۳ روز نشده جیغ جیغا تموم شده که ای داد و هوار همرای ما با نامردی صفر شد

دیوار شدن یه مشت همر مولتی هم حدف و ترس نداره. ولی اینکه لیدرتون زنگ میزنه قبل پلن :) اون بحثش جداست. اینکه اکانت بیاد بالا از زیر بته و دف توش باشه یا همر توش باشه بحث دیگریست. دیگه سنگ رو سنگ بند نمیشه.

دعوتتون میکنم به بازی جنگ های صلیبی، با ترینر اش رو دانلود کنید که منابع و گلد بینهایت بده. دارینوس. فارسی.

سوارکار عرب

اوه ! شما که جواب نمیدادی :)) لول

قبول نکردم عزیز. بنده با منطق خود شما هم شما رو ضایع کردم ، فشار یکم روت زیاده هنوز نفهمیدی :)) وگرنه اون محاسبات دقیق و پا برجاست. شما هم نتونستی جز تغییر صورت مسئله موردی بهش وارد کنی.

در حدی نیست حرفاتون که بیشتر جواب بدم.

پ.ن. خیر پیش ِ اول که بهت گفتم مثل اینکه خیلیی بهت فشار آورده دکتر :)) از دیشت دو سه بار تکرار کردی. زیاد حساس نباش، ما خیلی وقتی خیر و خوبی رو در پیش گرفتیم

800 تا کاتا اضافی بنده میشه معادل 3ک گرز و 800 شوالیه که خییلییی بیشتر ارفاق کردیم به دوستان تو محاسبات. شما تا صد سال هم بخوای چونه بزنی سر این، بیشتر نمیشه.

منم دیگه با شما ادامه نمیدم این صحبت رو.

هر کسی قرار بود نتیجه گیری کنه تا الان کرده. موفق باشید.

بله مولتی کشیدن مهارته و یه نوع سبک بازیه که هرکسی نمیتونه بدون بن شدن و ای پی خوردن این سبکی بازی کنه ! بهتر بگم : مولتی کشیدن هنره. شما هم اگه میتونی بکش!
    ورژن3.6 قبل فیلتر هم با 15 16 تا مولتی رکورد همرجهانی رو زدیم! بن هم نشدیم :))پینوشت : یکی به اینا بازی یاد بده :)) الفباشم بلد نیستن چه برسه به مولتی کشی و بقیه موارد!
    پینوشت2 : چیزو سفت نگیری لیز میخوری . سفت بگیر به بچه ها میگم پوشت کنن همرای تو هم بالا بیاد
    پینوشت3 : زمین کجه لابد شما رقصت خوبه

شما فشار روت زیاده من درک میکنم، زیاد شور نزن برای زیبایی هات بده :))
    مولتی بازی پذیرفته شده داداش، ول هنوز ارزش نشده :) شما مثل اون دزدی هستی که فکر میکنه کارش هنر هست، که مثلا در ماشین رو تو سی ثانیه باز میکنه.
    عزیز بحث اینکه شما زحمت نمی کشی یا از روش های هوشمند استفاده نمیکنی نیس. بحث اینه که شما داری قوانین رو نقض میکنی یا در بهترین حالت دور میزنی. مثل بازیکنی هستی که داره دوپینگ میکنه ولی خوشحاله که کسی نمیفهمه. تا وقتی نفهمی اون نفس عملت وقیحانه هست بحث کردن با شما بی فایده هست.
    شاخ و شونه کشیدن نداره،

پ.ن. شعور خانوادگی و ادبیات استفاده شده در هنگام فشار رابطه مستقیم دارد. شل کن که بروز ندی :)

شب و روز به شما خوش

خب پاسخ بخش اول:

قرار نبود ما بزرگترین تعداد گرز و شوالیه ممکن رو در بیاریم دوست گرامی ، چند بار بگم ؟ بله اگر فقط گرز خالی شارژ میکردیم از اینی که شما حساب کردی هم بیشتر میشد. صورت مسئله رو عوض نکن که بخوای جواب متفاوت بگیری.
    برای بار ۴۰ ام هم میگم :) قرار نبوده همر یک شخص تو بازی رو شبیه سازی کنیم ببینیم چقدر میشه، بلکه یک فرد فرضی که همواره در رنک ۱ غارت بوده.
    بعد الان شما خوشحالی که این فرد فرضی اگر کاتا روشن نکنه گرز هاش چند ک بیشتر میشن ؟ بعد از اون میخوای نتیجه بگیری همر این یو یو آقا استاندارد بوده و با غارت فقط ساخته شده ؟ نمیشه دیگه ، قیاس مع الفارق هست.

اگر میخوای کاتا رو روشن نکنی و برای ایشون محاسبه کنی ، بسم الله ما مشتاقیم ببینیم محاسبات شمارو و نتیجه نهایی رو، ولی حواست باشه، اون موقع باید غارت جناب یو یو رو بذاری تو نمودارت ها :) غارتش حدودا نصف این چیزیه که من آوردم تو این نمودار ها :) انوقت اون ۲.۸ روزی که داشتی و داری برای حرص میزنی که باید زور تر روشن شه توش گم میشه ها ، از ما گفتن بود.

این از بخش اول.

بخش دوم:

خب اینجا نمیدونم شاید چون نصفه شب نوشتی سوتی دادی دکتر. من تو پست اولیه نوشتم اینجا رو با خط صاف تخمین میزنیم، چرا که دست بالا هست خط صاف براش !
    حالا توضیحش، میزان منبع بدست آمده تو این بازه که میبینم خودتونم قبول دارید میشه مساحت زیر نمودار ، حالا اون خط منحنی رو با خط صاف تقریب بزنیم مساحت اش رو بیشتر در نظر گرفتیم یا کمتر؟ خب بله بیشتر ، پس دست بالا هست فرض اش همانطور که گفتم.
    در اون بازه من گرفتم کوچیکا روشن باشند، و بزرگ ها نیمه روشن . شما میگی منابع رو حساب کن یعد ببین چقدر میمونه برای بزرگ ها. جفتش یک جواب میده. اون مساحت زیر خط نارنجی که کاملا صرف شارژ کوچیک ها میشه، میمونه اون مثلث بالایی. مساحت مثلث هم که قاعده در ارتفاع تقسیم بر ۲. حالا من که گرفتم نیمه وقت روشن چقدر منبع گذاشتم کنار؟ آفرین، ارتفاع ضرب در نصف قاعده (نصف زمان بازه) . پس جفتش یکی هست و توافق داریم اینجا، گرچه شنا فکر میکردی نیست موقع نوشتن جوابت.

مورد سوم:
    میزان تقریبی کاتا مشخص بوده پس من باید دقیق میاوردم تو معادلاتم. برای بار صدم میگم، محاسبات برای یک فرد خاص نبوده، بزرگ ترین همر (همرکامل با کاتا) ممکن مد نظر بوده که حساب شده. پس این مورد هم محاسبات من رو زیر سوال نمیبره چون هدف اش اونی نبوده که شما میگی.

به هر حال،

شما هم اگر میخوای برای این مورد خاص رو حساب کنی، بیا میزان غارت دقیق خودش رو بذار تو نمودار، بعد حساب کن ببین با همری که درومده از اک همخوانی دارد یا نه. اگه انجام بدی ممنونت میشم. از فرض های منم استفاده نکن، صفر تا صد اش با خودت. همه چی رو هم حساب کن.

از قدیم گفتن:

آن را که حساب پاک است، از محاسبه جه باک است.

ما استقبال میکنیم.

نه که بیای سواستفاده کنه ازین همه فرض بنده که بخوای با اختلاف ۳-۴ ک گرز بگی نه اشتباه کردی :)

خب همه موارد اتون جواب داده شد. اگر جایی از جوابا مشکلی داره بگید که من هستم همینجا فعلا تا شبهات از بین بره.

پ.ن. سوال اصلی که بیان شده بود قبلا، منابع جادویی از کجا اومدن؟ نه پارسا جان از آسمون نیوفتاده، نیرو هم اضافه نشده ، ولی به نظر میاد روی قوانین بازی چشم "پوشی" شده شدیدا :) و این منابع از بی قانونی اومده.

پ . ن .۲ : تو مسابقه دو هم اگر قانونش رو بردارن و یه عده با موتور بیان، مسابقه رو می برن، خوشحالی نداره. این برای اون دوستی که خیلی رو مولتیاش حساس بود :))

نه من فکر میکنم دارید مغلطه میکنید :) فرار رو به جلو (!)در واقع شما یک پست تحلیلی گذاشتید و قبول نمیکردید که اشتباه هم کردید توی پست هاتون اشاره به محاسبه دقیق هم داشتید:) بارها و بارها!!!! هر کسی هم نظری میداد با ادبیات خاص خودتون سرکوب میکردید :)

چون فکر کنم خیلی واضح تو این پست توضیح دادم که اکانت های bridge , effect غیر طبیعی رشد داشتند(ورود نکردم به بقیه اکانت ها)، پوش و مولتی داشتن بحث امروز نبود که شما بخواید بهش بپردازید:) بحث اصلی شما ساخت همر ، میزان مقدار دقیق همر و اینکه ادمین یا نیرو اضافه کرده یا منابع داده:) الانم کابل گرفتی که بقیه پست هاتو با حالا خیر پیش بدرقه نکنن:)

دکتر علی زنو گرامی، من خودم اون پست شما رو خیلی پسندیدم.

این حرفایی که میزنی که ادعا کردم و الان کابل گرفتم و ...

خداروشکر که پست ها همه نوشتاری و موجوده !

تشریف ببرید بخونید یک دقیقه، ببینید من چی نوشتم؟

۸ تا فرض هم اولش گذاشتم که اگه یه سرورم بازی کرده باشید که بیشتر از اینا کردین ، میفهمین که هر کدومش برای کم کردن حجم اون همر بیشتر از کافی هم هست.

حالا خیلی دوست دارم بدونم کدوم قسمت دقیق نبوده در محاسبه ی بزرگترین همر ممکن سرور ؟ بگو دیگه؟ ۳ تا پست هست دارم میپرسم :) !

دوست نه چندان محترم پست رو کامل بخون اطلاعاتت بره بالاتر. همه چیز به نمودار خوشگل کشیدن نیست :))))تولید 2ساعت از 24ساعت منابع مولتی رو بدون هیچ محدودیتی میشه با بازار فرستاد. یبار لاگین کنی کافیه(چند میل منابع لازمته من با بازار بفرستم؟)
    اینکه چجور میشه اکانت مولتی کشید و آی پی نخورد رو کلاس خصوصی برات میزارم بعدا
    پ.ن : 50تا مولتی چیز زیاد سختی هم نیست. بگو کدوم سایدی از همون ساید 2نفر معرفی کنم یادت بدن چجوری میشه
    پ.ن2: این سرور پیشنهاد میکنم واسه یکی از پلیرای تاپ 10 چیزکنی و بری روی اکانتاشون تا بازیو همرکشیدن رو یاد بگیری

اوه، چه سخنان رسا و لرزه بر تن اندازی‌
    حاجی تو هنوز نمیدونی چی تو بازی غیر قانونیه و بن و پانیش داره چی نداره

از وقتی چش باز کردی وسط مولتی بازا و پوشرا بودی :))
    بازی اصلی رو ندیدی تو عمرت نمیدونی چه خبره، هیچ دیدی از حرفی که میزنی نداری.
    وقتی ما تو تاپ غارت بودیم شما تراوین نمیدونستی چیه.

پ.ن. حالا شما رو با چیز راه دادن به اکانت و بازی کردن باهاتون بحث دیگریست که جاش اینجا نیست.

دکتر خودشون اومدن گفتن جریان چیه ، بیخیال شو.

نمودار رو بر حسب نرخ کشیدم، جون این جوری میزان تولید مورد نیاز خط افقی ثابت میشه قبل درک تره، تا دو تا خط با شیب های مختلف بیایم برخورد بدیم به نمودار جمع غارت.

حالا شما اونجوری راحتی اونو بکش برای خودت.
    800 تا کاتای اضافی هم که من حساب کردم بذار پای نون خور اون گرزیایی که غارت میکردن تو این ۱۷ روز، خوبه؟ جا زیاد داره داداش. ازین حرفایی که شما میزنی خارجه.

طرف میگه ۵۰ تا مولتی داشته پوش میکرده :)) من مشکلم همین منابع اضافی بود که حل شد.

من الله توفیق

طرف خودش میگه ملت وقتی من مُردم برام سیاه نپوشید، مردم میگن مرحوم غلط کرده ما به احترامش میپوشیم. شده جریان شما.

پ.ن محاسبات دقیق بود و هست. شما نمیخوای بپذیری، یه بار گفتم، یه بار دیگه هم میگم که حجت تمام شه، اون محاسبه بزرگترین همر قابل ایجاد سرور بود. اگه جاییش غلطه بفرمایید.
    حالا دوباره میاد میگه کاتا ران نمیکنیم :)))))
    دقیقه داداش، من چی کار کنم که دقیق هست؟ ببخشید غلط کردیم درست محاسبه کردیم :)

همر چی هست اصلا؟
    بگذریم

مورد اول، من طبق ۴ تا فرض اولیه یه سری محاسبات کردم ، اونا رو میگم درسته، پاشم ایستادم

اینکه شما میگی ایشون برای ده دیفالتش ۵۰ مولتی داشته بحث دیگریست، اینکه با بازار منبع انتقال داده شده و پانیش نخورده بحث خیلی جالبیست :))

خلاصه که شما به جای جبهه گیری دو خط اول پست منو خونده بودی میفهمیدی که فرض بر بازی با غارت گرفته شده.
    پارسا هم همچین ادعایی داشت . اگر جواب بده این سخن شما رو ممنون میشم.

حالا هر کدوم از دهکده های شما ۵۰ تا مولتی دارن، دیگه مشکل من نیست :)) بریم سرور ۱۰۰۰ ایکس داداش ؟ عدد دوست داری؟ اونجا میلیاردی همر میسازنا. گلدشم مفته. مولتیم نمیخواد ، فشار کمه. حرص نخور عزیزم

پ.ن. سرور فانه ما نمیدونستیم ؟!
    پ.ن. مولتی هاتو گیریم با وی پی اس زدی آی پی نخورده با اک اصلی، نکنه هر روز روزی ۶ بار روی ۵۰ تا لاگین میکنی منبع میفرستی ؟ عه ! نه ؟ نکنه پس مسیر زدی به دیفالت ؟ عه ! نداره که ! نکنه بات میزنی ؟! عه ! این که دیگه تو این سرور تخیلی هم غیر قانونیه ! :))

جمع کنید برید بابا ، مارو گیر آوردن اینا هم.

داداش شما تعریف خاله بازی رو هم عوض کردی با ۵۰ تا مولتیت ، پشمای همه میلرزه فردا اینو بخونن. پاک کن ، برای خودت میگم :)))

دقیقا مشکل همینجاست شما ادعا کردید که محاسابات شما دقیق هست من برات توضیح اوردم که محاسبات دقیق نیست(!) یا این میفهمی یا باز از نگاه دانای کل نگاه میکنی:) اشکالات که گفتم اینکه کاتا لزوما نباید همزمان با سربازخونه واصطبل روشن بوده باشه همین خودش روزی 400 کی توی محاسبات فرق خواهد داشت:) اینکه شما وقتی بتونید روزی 1.2 میلیون غارت کنی میتونی سرباز خونه و اصطبل روشن کنی نه اینکه زمانی که مجموع غارت شما به 11.3 میلیون رسید در هفته:) پس شما کل هفته سربازخونه و اصطبلت روشن بوده! اینکه تو یه بازه زمانی اکانت توانایی روشن کردن سربازخونه و اصطبل بزرگ بصورت 24 ساعته نداشته این به معنی این نیست که بصورت یکنواخت بیایم ساخت نیرو رو توزیع کنیم :) میتونیم مجموع غارت که در اون زمان اضافه شده رو محاسبه کنیم ببینم توانایی روشن کردن اکانت در این بازه چقدر بوده است:) فرض اینکه جابجایی منابع با بازار رو هم که دوستان اشاره کردند در نظر نگرفتید:) تولیدات اکانت هم که صرف نظر شده:) محاسابات شما اشکال دارد!

از یه فرضیه غلط نمیشه نتیجه درست گرفت

داداش شما فازت خیلییییی بالاست. از ما خارجی. هنوز اون ۱۱.۳ رو نفهمیدی ، یعنی کلا سیستم محاسبه رو درک نکردی :))
    اینجا به بعد را رو به دوربین صحبت میکنم :
    داره میگه وقتی غارت به ۱.۲ در روز برسه میشه روشن کرد سربازخونه اصطبل رو ، عزیزان توی خونه، عدد دقیق اش برای روسن کردن کارگاه اصطبل و سربازخونه در روز که ۱.۶ میل هست رو ضرب در ۷ کن ، که تعداد روز های هفته هست، میشه ۱۱.۳ . این عدد از اونجا اومده.
    مورد بعدی، ایشون هنوز نفهمیده وقتی نمودار عدد ۱۱.۳ رو نشون میده، دقیقا درآمد ناشی از غارت در اون روز میشه ۱.۶ میل، اینو که صریحا توضیح دادم دکتر تو پست اولیه ای که ریپلای زدی. انتظار نداشتم دوباره بیای بپیچونی.

مورد سوم، از اتاق فرمان اشاره میکنن حداقل ایشون ۱۲۰۰ کاتا نیز داشتن، پس کارگاه همچین خاموشم نبوده دوست عزیز

مورد چهارم، من "بزرگ ترین همر قابل ساخت در این سرور" رو حساب کردم ، نه همر ایشون رو که بیام حالا بگم نه کارگاهش روز ۵ ساخته شده

شما انگار بهتون رحم میکنن یه جاهایی دست بالا حساب میکنن بد تر رو میگیرین :)

میخوای روز به روز با هم پیش بریم دقیق تک تک همه منابع خرج شده رو هم حساب کنیم ببینی چند در میاد عددش ؟ البته لازمش اینه که شما اون نمودار غارت رو اول درک کنی عزیز.

پ.ن: نرود میخ آهنی در سنگ، سنگ اش از قضا سنگ پای قزوینه این بار

دوستان ادعای فرضیه غلط دارن ، بله غلطه داداش، ولی به نفع نظر شماست اگرم غلط باشه :) عرض کردم در پست اصلی . با همین به شدت دست بالا گرفتن هم مچ بعضیا گرفته شده دارن میسوزن .
    شب خوش. ببینم سیرک فروم فردا چی داره.

دکتر جان شما هنوز این جریان نمودار بنده رو متوجه نشدین به اعدادش گیر میدین، 11.3 میل میزان منبع مورد نیزا برای روشن نگه داشتن سربازخونه-اصطبل-کارگاه هست در یک هفته کامل. عدد عجیبی نیست. نمودار کلا بر حسب هفته هست اعدادش. هم محور افقی هم محور عمودی. فکر میکنم عمودی هارو تبدیل نکردی که چند جا به تناقض خوردید. ( قرار نیست ضرب در 8.4 روز بشه تا عدد برخورد رو بده! تولید باید با مصرف برابر بشه که در اون نقطه میشه، جفتش میشه 11.3 در هفته)

حالا بگذریم از این.

میگید کارگاه روشن نبوده در این حد، ولی تعداد کاتا ها تا جایی که من میدونم کم هم نبوده. اگر شما عدد دقیق بدید که چه بهتر.

بعد اصلا گیریم همه ی حرف های شما صحیح. خودتونم با این نمودار 34ک گرز و 8.4ک شوالیه در آوردید. ایشونم 31ک گرز و 8 ک شوالیه بود همرشون حدودا.

حالا جالبیش اینجاست ، که من دیگه زبونم مو در آورد از بس گفتم، شما اون فرض هایی که من کردم برای استفاده از این نمودار رو یه مرور بکن، خودت می فهمی که نخیر ازین خبرا نبوده :)
    ایشون اصلا یه بارم رنک 1 غارت نبوده. رنک 1 غارتم فاصلش با رنک 2 و 3 قابل توجه هست اصلا نمیشه چشم پوشی کرد. همین الان که دارم مینویسم میزان غارت رنک 1 دقیقا دو برابره جناب علیرضا یویو هست. !! دو برابر !! این تازه یکی از فرض ها
    این که از روز اول همه ساختمونا 20 باشه چی؟
    اینکه ایشون فقط با غارتشون زیر ساخت و استارت یک همر رو زدن چی؟
    مورد بعدی ایشون همین الان 5 تا دهکده دارن، اینا از زیر بوته درومده؟ :) یا مثا قارچ خودش رشد کرده با منابع خودش ؟ :) ایشون تالار نکشیده بالا احیانا جشن بزنه؟ اینا منبع نمیخواد ؟ آها یادم رفته بود ، سرور شاید علاوه بر نداشتن محدودیت پوش مثل اینکه محدودیت اثر هنری در روز هم نداره شاید ...

اینا همه فرض های منطقیه به نظرتون؟ :) آقا جای حق بشین، چرا آدم وقتی میدونه واقعیت چیه بیاد الکی دفاع کنه ؟ من نمیفهمم. واقعا نمیفهمم.

اونوقت شما گیر اون 3ک گرز و 400 تا شوالیه ای که تو محاسبه خودت بیشتر در ارودی :)

کلاتو بذار بالا تر
    چشم ها را هم بشور
    جور دیگر شاید دیدی

در پناه حق

پ.ن: من دیگه فرسوده شدم والا از بس بر سر واضحات سر و کله زدم با این و اون . کسی که خودش رو زده به خواب نمیشه بیدار کرد،
    اونایی که باید میفهمیدن چه خبره تو سرور فهمیدن. اصراری بر قانع کردن بقیه نیست.

بازم مسئله این است که تاریخ استارت زدن ساخت همر مهم هست، همانطور که دیدید تا روز 17 این حجم در نمیاد.
    لازم نیست دوباره اشاره کنم که به فرض های تخیلی بنده که میزان همر ماکزیمم مورد قبول رو اینقدر بزرگ کرده هم دوباره یه سری بزنید. دیگه هر کس کلاه خودش رو قاضی کنه.

• با عرض سلام

• دوست عزیز ممنون بابت پست خوش آب و رنگتون!

• در ابتدا لازم میدونم شمارو با سایت /http://travian.kirilloid.ru اشنا کنم! از وقتتون بهتر استفاده کنید توی این دوره و زمونه و شرایط سخت کشور :)

• تمامی محاسبات شما کاملا اشتباه هست . نیازی به توضیح بیشتر نیست! سعی کنید با فکر بیشتر و کار کمتر پست بزارید!

• امیدوارم یه مقدار جو فروم بهتر بشه و پست های تحلیلی و لینک همر های دوستان رو بیشتر ببنیم (به جای پست های بی محتوا و خاله زنک!)
    • پ.ن:با توجه به شلوغی سرور احتمالا به زودی شاهد تاپ مهاجمین و مدافعین شلوغی خواهیم بود.(درون سایدی و برون سایدی)
    • پ.ن1:
    • پ.ن2:پارسا جان کی بریم شطرنج بازی کنیم :D

عزیز از همین سایت استفاده شده برای در آوردن اعداد، هر انسان آزاده ای پست شما رو بخونه سر به بیابون باید بذاره. منم بخاطر کرونا الان نمیرم بیرون وگرنه تو راه بودم :))

با بزرگ ترت، دوستت، آشنا، نمیدونم هر کسی که بهت تراوین یاد داده صحبت کن بعد دوباره بیا.

بازی رو ببوسی بذاری کنار ولی موفق تری فکر کنم با این سطح استدلال.

خدارو شکر آدم بازی بلد به اندازه کافی هست اینجا که من نخوام توضیح برای شما بدم.

برای شما گزینه ی خیر پیش در نظر گرفته می شود.

آرمین عزیز.

متوجه منظور من نشدید فکر کنم. من نمی گم این حجم منبع نمیتونسته در دسترس باشه یا تولید شه ! مولتی بی نهایت اصلا. منبع درون مولتی هم بینهایت.

با بازار آیا میشه این مقدار منبع جابجا کرد ؟! محدودیت نمیخوره ؟! پس اصولا تنها راه انتقال منبع غارت هست
    ما هم غارت دوستان رو حساب کردیم. گل ماجرا درومد. برای خودمونم سواله

اگر غارت رنک 1 های سرور مثلا 10 برابر این مقادیری بود که ثبت شده من تعجب نمیکردم، میگفتم 10 برابر مولتی کشیدن
    ولی الان بحث این نیست، این هست که منبع رو نیاوردن تو دهکده :) ولی بردن تو سربازخونه :))

اونقدرا ندید پدید نیستیم که همر بزرگ ندیده باشیم. با اعداد این سرور نمیخونه!

موفق باشید.

با احترام . محاسبات شما بسیار کیلویی و بی اساس می نماید دوست عزیز.

شما اگر همر کش هستی باید بدونی که استارت همر مهم هست نه منبعی که بعدش به اکانت تزریق بشه چون بعد از اون تایم دیگه نمیتونی که 6 تا اصطبل شارژ کنی.
    کتیبه هم نداشتیم الهی شکر این موقع :) جای دبه نداره
    اصلا این بحث در سطحی نیست که بخوام جواب بدم.

محاسبات من دقیق در بدست آوردن سریع ترین امکان شروع به استارت زدن همر در سربازخونه عادی و جی بی و ... هست.
    مخم سوت کشید نحوه محاسبه شما رو خوندم.

شما با همین فرمول همر بکش داداش. موفق باشی.

والا در مورد منبع شخصا خودم مولتی داشتم و روز ۵-۶ بود که همه دیفالت ها ۱۰ شده بود و غارت میکردم و هر دیفالت نزدیک ۱۵ تا ۱۷کی منبع تولید میکرد میزان غارت بنده فقط در هفته پیش که رنک ۹ بودم ۲۸ میلیون و نیم بود طبیعتا علیرضا از من بالاتر بود.از این حراصی ندارم که بگم مولتی دارم چون وقتی همه میکشن ما هم برای مقابله مجبوریم ولی افتخار میکنیم که دفمون از مولتی درنمیاد.

ولی درکل ای کاش قبل سرور با ما هماهنگ می شدید چون پلیر های قابلی هستین و اینجور مسائل پیش نمیومد.

من اصلا از بیخ با مولتی مشکل ندارم.
    مشکل نحوه انتقال منبع به اکانت هاست. آیا راهی جز غارت وجود داره؟ غارت ها هم که خدا رو شکر ثبت شده
    شما یه نگاه به فرض های من بنداز، کافیه گندم خور این همر رو فقط حساب کنی تا چندین درصد کوچیک تر بشه ! این به کنار، جناب یویو نزدیک به رنک 1 غارت هم نبودن که من تازه این حجم روی برای اون درآمد حساب کردم !!

محاسبات کاملا دقیق هست. بدون جبهه گیری هم نوشته شده، خودم کنجکاو بودن اصلا میشه یا نه با این میزان غارت !

دکتر جان ،
    این نموداری که میبینید میزان غارت در هفته نیست. میزان درآمد در غارت بر واحد هفته هست. یعنی شما در مثلا روز 9 میخوای ببینی طرف چقدر درآمد از غارت داره، چه کار می کنی ؟

میری تو نمودار بنده، روز 9 که میشه معادل با هفته ی 1.28 رو روی محور افقی می یابی، سپس میری میبینی روی محور عمودی چه عددی میشه. اون عدد میزان غارت یه هفته هست در اون نرخ، تقسیم بر 7 میکنی، میزان دقیق منابع حاصل شده از غارت در اون روز مورد نظرت بدست میاد :)

این نموداری که شما میبینی تجمعی هست، نباید هر هفته صفر شه :)

بنده ابتدا نمودار کل غارت ( نه غارت بر واحد زمان) رو برای رنک 1 غارت سرور درآوردم، سپس از اون نمودار مشتق گرفتم شده این. اگه میخوای میزان کل منابع بدست اومده توسط یه فرد رو از اول بازی تا یه زمانی بدست بیاری ، کافیه یه انتگرال ساده از این نمودار بیگیری اعداد و نقطه مورد نظرتو بذاری توش

خیر پیش

لطفا دوباره محاسبه کنید سایز همر یویو ۳۰کی بود سایز همر بنده ۲۷کی همر بنده رنک ۱۰ سرور بود همر یویو فکر کنم رنک ۵ حالا به نظر شما اون رنک ۵ به بالا چه جوری ساختن؟ شما حساب کن اگه از روز ۵ بازی سربازخونه کوچیک ۲۰ باشه (قبل از حمایت واسه من ۱۶ بود) میشه ۲۳کی گرزی و فقط ۵ روز بزرگ رو شارژ کنی بیشتر از ۳۰کی هم میشه.
    پ ن: دوست عزیز یکم فونت نوشتاری رو کوچیکتر کنید ممنون میشم خیلی بزرگه هی باید اسکرول کنیم

با احترام

پارسای گرامی، بنده نگفتم ازین بزرگ تر نیست اگر دقت کنید، اتفاقا گفتم دوستانی هستن احتمالا که چنین همر هایی در دهکده های خود دارند همین الان.

مورد دوم، شما با توجه به فاکتور زمان دارید میگید که در 12 روز میشه 23 ک گرزی کشید و 5 روز نیز جی بی روشن باشه میشه 30 ک. من عامل محدود کننده رو زمان قرار ندادم، بلکه زمان به علاوه ی منبع یا میزان غارت رو عامل محدود کننده گذاشتم که بسیار واقع گرایانه تر هست.
    بنابراین مشکل این نیست که نمیشه چنین همری در روز 17 سرور داشت، مشکل این است که جمع کل غارت رنک 1 های این چند هفته جنین همری بیرون نمیده!
    منابع جادویی ( ! به نظر بنده! ) از کجا آمده ؟

پ.ن: احتمالا روی گوشی خوندین که سایز فونت اذیت کرده. ولی در کل چون سایز دیفالت خیلی کوچیک هست حداقل برای چشم من، ترجیح دادم بزرگ بنویسم که دوستان هم اذیت نشن با توجه به طولانی بودن نوشته ها.