Posts by The Lucky One

شبتون بخیر

همونطور که رضا جان گفتن استاد - حمید سرمیلو - از پیش ما رفت.

با اینکه چند روز ازین داستان میگذره اما هنوز تو شوک هستیم و باور همچین مسئله ای برامون غیر ممکنه.

حمید مرد نازنینی بود ! از ساعت ها هم صحبتی باهاش حتی خسته هم نمی شدید ... امکان نداشت خنده روی لب هاش نباشه.

خوشحالم که تونستم تو این مدت با حمید و خانواده ی محترمش آشنا شم حتی حضوری هم همدیگرو ببینیم.

تصویر از میتینگ آخرین سرور 2 ایکس ایران :

واقعاً دنیا فانیه و هیچ چیزی ارزش بحث و جدل ناراحتی نداره عزیزان ... سعی کنین همیشه تا افراد در قید حیات هستن از حضورشون لذت ببرید و در لحظه زندگی کنید ... هیچکس از فردای خودش خبر نداره.

تسلیت میگم به همه ی دوستان و خانواده ی حمید عزیز

:(

به پایان آمد این دفتر حکایت همچنان باقیست -البته در سرور های رسمی-

در مورد حضورمون توی این سرور و هدف اولیه و اینکه چطور شد که ترکیب سم شد (داداشم فرید:دی) قبلاً توضیح دادم پس نیازی نیست دوباره بگم ...

چند روز پیش با دوستی حرف میزدیم و نتیجه گیری خودمو در مورد سایت بهش گفتم (هیچ سروری ارزش بازی نداره) ... بهم گفت این جمله خیلی آشناست ! ما که بهت گفته بودیم ؟! الان حرفمون رو به خودمون میگی ؟ بهش گفتم درست میگی ولی تا خودم تجربه نمیکردم ، حرف هارو نمی تونستم قبول کنم ! با توجه به شرایطی که دیدم و اتفاقاتی که افتاده همه ی ما هم نظر بودیم برای حذف اکانت ها و کسی نظری غیر از این نداشت.

دخالت در بازی توسط ادمین تو هر سطحی لذت بازی رو از بین میبره ... چه حذف کردن آیپی ، چه ادد کردن تروپ ، چه آمار دادن ، چه جهت دادن به سیاست ها ، چه کنترل فروم ، چه پیگیر پلیر بودن ... مشخصاً این ها در تعاریف وظایف ادمین نیست !

بیشتر از این هم به من ربطی نداره ... من و دوستام کاری که در توانمون بود (حذف اکانت) رو انجام دادیم ... صلاح مملکت خویش خسروان دانند.

اما در مورد عزیز هامون توی این بازی :

تیم خودمون :

والله تیم که نمیشه بهش گفت ... مینی تیم در واقع (:دی) ... به جرات می تونم بگم اگر بخواید نسبت بگیرید نمی تونید هیچ تیمی با این هماهنگی پیدا کنین ! چه توی دفاع ، چه توی حمله ، چه توی ساپورت همدیگه.

ما هنوز تراوین رو به سبک قدیم بازی می کنیم و موقع فعال شدن جنگ آموز فردی توی تیم کمک از همه ی بچه ها بهش میرسه ....

پلن رو به روش سنتی اجرا می کنیم ...

بازرسی های داخلی خودمون رو همیشه داریم ...

مستندات و آمار تیمی از ما کامل تر نیست و نخواهد بود ;) شرط هم می بندم روی این ادعا.

اعضای گروهک (:دی) ما :

محمد کوشایان - حسین - پوریا - ایمان - محمد یزدانی - سبحان - حامد دارکوب - علی راستگو - مهسا - محسن- حسین دامنیک -علی آنتیک - محسن کلنل (این سرور افتخار داشتم بعد سال ها در خدمتش باشم ... هرچند که کم پیدا بود) - خودم

جای بچه هایی که باید پیشمون می بودن و به دلیل اتفاقات نشد که پیش هم باشیم هم خالی :

کمیل - رضا مجنون - حمید سرمیلو - کاوه - پویا - علی - پژمان و بچه های گُل Brave

به صورت کلی 9 اکانت اصلی داشتیم ( 3 هجومی و 6 دفساز) - 17 اکانت برای تغذیه اکانت های هجومی ساخته شد

خروجی دف ما چیزی بالغ بر 2.5 میلیون (گندم خور) دف شناور تو کلونی خودمون بود که برای تیمی به سایز ما با تارگت های کم عملکرد بسیار خوبی بوده ....

خروجی هجومی ما هم مجموعاً 10 هم بوده (2 واندر زن و 8 همر جنگی و کلینر کتیبه)

همر های واندرزن ما :

محمد - مهسا - پوریا - البرز(خدابیامرز) از اکانت Schenectady

سبحان - پوریا از اکانت CeOmra

ایمان - پوریا از اکانت Quisphaltision

بریم سراغ ساید خودمون :

الویت - فروهر :

داداشم کارو و داداشم فرزین عزیزم واقعاً بازی کنارتون خوش گذشت ... خوشحالم که اون روز بهت پیام دادم کارو و اون تصمیم رو جمعاً گرفتیم.

خسته نباشید میگم به خودت و تیم بی نظیرتون ... تا جایی که حافظم یاری میکنه سینا سرالکس و باقی دوستان ...

زئوس :

یکی از سوپرایز های این بازی بعد فیلتر قطعاً بازی ما کنار همدیگه بدون هیچ مشکلی بوده :))

تیمی یکدست که رفاقتشون به همه چیز اولویت داره ... خوشحالم که کنار هم بازی کردیم و توی این 45 روز اینقدر بهمون خوش گذشت ... ممنون که بخاطر دورهم بودن روز 7-8 بازی اومدین و تنور این بازی رو داغ کردید.

داداشم فرید - حاج آرش 10 - هادی لئوی دوست داشتنی - داداشم میثم اصفهانی - ممرض برار - محمدرضا سایکو عزیز - حسین تی ان تی بدون مزدور :)) - غزل خانم - شهاب و یاشار جاست فرند - هومن گل - میلاد بامرام - علی تئودور گارد و حسین نکست عزیز - علی جاس - علی زنو - حامد آراد - خشایار (علیرضا - آچار فرانسه) - مسعود - پدرام - رضا لاتی - و بقیه دوستان ....

طرف شرقی متای شمال :

داداشم دانیال - امیر علی عزیز - امین بی نظیر - مجید عزیز - کارو گرامی - عزیز دلم پژمان و بقیه دوستانی که فرصت آشنایی باهاشون رو نداشتم ...

دوستان جنوبی ! تیم شمال به نتیجه ای رسید که شما یا نمیخواین برسین یا هنوز مونده تا برسین ...

ما تصمیم گرفتیم که حذف کنیم و دیگه پامون رو اینجا نزاریم ! از دهن هم حرف زدیم و همه ی اکانت ها در حال حذف هستش.

در مورد رنک همر ها و پوینت همر های شما لازمه که چند نکته رو عرض کنم :

• استارت جدی بازی توسط شمال غرب از روز 5-6 بازی زده شده
    • شمال شرق در ابتدا پلنی برای اندگیم نداشته
    • بعضی از همر های جنوب طبق گفته ی لیدر های مربوطه توی اسپان شارژ میشه
    • اکثریت همر ها پوینت بالای شما رمر هستش و توی کاتا ما دست پیش رو داشتیم

با توجه به نکات بالا میشه نتیجه گرفت که اختلاف همر های رنک 1 تا 20 خیلی هم نیست و عملاً این اختلاف در اواخر سرور کمتر میشد و شاید هم از بین میرفت ! بیاین با هم صادق باشیم ... شما توی چرخش احمق و جنگ آموزتون گند زدید.

چند روز قبل از تصمیم دسته جمعی در حال آنالیز جنگ آموز و احمق و انبار های جنوب بودیم :

• یه جنگ کوچیک که کلاً بلوکه بوده
    • چرخش بقیه هم تعریف خاصی نداشت
    • 2 احمق روی 2 اکانت بودن که چند ساعت بود اثر معماری بزرگ داشتن و فعال بودن :)))
    • یکی تو کل فیدراش انبار کوچیک چرخونده بود
    • نوبت ها اول انبار بوده و بعد جنگ آموز

حقیقتاً شما لول بازیتون زمان جمع کردن کتیبه و چرخش بعد کتیبه مشخص شد. اگر تصمیم به ادامه ی بازی داشتیم همر هامون ، واندر هامون ، دف هامون کابوستون میشد ;) پس الان خوشحال باشید ! واندر های شمال نفسگیر میشد ;)

و سوال بزرگ و اساسی از دوستان اینه که شمایی که دارید حذف می کنید انواع تهمت ها رو به ادمین بازی می زنید چرا الان در سرور یک نرمال اعلام حضور کردید و دوباره مثل گذشته خط و نشون می کشید ؟!!؟!

حسین جان اجازه بده این قسمت رو من بهتون جواب بدم شاید جواب هایی که به این سوال دادن رو ندیدی ...

تیم متای شمال اکانت های خودش رو حذف کرد و به هیچ عنوان قصد بازی در هیچ سروری از این سایت رو نداره . پست سرور نرمال هم شوخی بوده از سمت کارو ...

تو تاپیک سرور نرمال هم نوشته شده که هیچ هماهنگی نشده و داستانی از بیخ و بن وجود نداشته بزرگوار.

مهمترین نکته ای که بهش اشاره شد هم حرف کارو بوده :

تمامی این اسم ها برای 2 هدف آورده شد :

1: قدر دانی از زحمات روز و شب این دوستان
    2: مدیریت بدونه چند پلیر به صورت کلی برای همیشه از دست داده . !!

فردا روزیست که در تاریخ این سایت ثبت خواهد شد /.

پ.ن : ایمان همر هاش جنگی بود و اسپانش حتی کتیبه هم کلین کرد :))) نصف این همر هایی که دارین با پوینتش پُز میدین و دور پلیسی میزنین در واقع اسپان هاتون هستش که اومده بالا :)) البته این مسئله رو جای دیگه ای نمی بینین جز اسپید ترا ! چرا ؟ جوابش با شما =))

خسته نباشید و خداحافظ.

سلام سارنگ جان اکانت هست بازیکن دست تنهاست

یه سری اکانت هم مجید عزیز و تیمشون اومدن و تقدیم کردن

یه اکانت هم لیدر های ساید دیگه اینور ساختن که به کارشون نیومد و باز هم تقدیم کردن

شما تشریف بیار من اکانت خودمو تقدیمت میکنم گلم

سعید جان توی پست قبلی صرفا برام سوال ایجاد شد ... اما الان گیج شدم !

تو پست قبلی گفتین بدون پلیر ... الان میگین دست تنها

بعدشم سروری که به قول شما مولتی و بات نداره رو که نمیشه از بقیه اکانت تحویل بگیرین و نگه دارین تا زمانی که پلیر بیاد و بهش تعارف کنین !

الان اکانت های مجید که به قول شما بهتون تحویل داده و پلیر ندارن چطوری اداره میشن ؟ من که واسم فرقی نداره ولی طبق تعریف شما همون اکانت ها هم مولتی حساب میشن ... حالا چه شما بسازی ، چه بقیه ساخته باشن و تحویل داده باشن بهتون.

به هر حال من تناقض زیادی میبینم داداش ، امیدوارم‌ موفق باشید.

پ.ن : ما که درگیر این سرور پر بات و مولتی و vps هستیم ولی اگر تموم شد و تصمیمی گرفته بشه برای بازی ، زاوش و بچه ها توی شمال غرب گزینه ی خیلی جذابین ... بالاخره سرور باید بالانس بشه جلوی قدرت آمرداد و پلیر هایی که تازه بهشون اضافه شدن.

پ.ن الحاقی : داداشم کارو چپ دست :))

پ.ن الحاقی ۲ : داداشم فرید :))

روزت بخیر سعید جان

ممنون برای فراخوان زیبات و شرح اتفاقات این سرور و سرور بغلی ...

سوالی که برای من خواننده پیش اومد :

سروری که نه بات داره ، نه مولتی داره ... چطوری میشه اکانت بالا اومده ی بدون پلیر داشته باشه سالار ؟ 😂

اینو برای من بازش کن ...

ممنون

مورد دومی که میخاسم راجبش بحث کنم که البته شاید زمانش گذشته باشه ، پلن لاک کردن بود که البرز عزیز مفصل راجبش صحبت کرد.

سارنگ عزیزم اولا هیچ پلن خوبی سوخته نمیشه هیچ وقت.پلن خوب در وقت مناسبش همیشه جوابگو هست و همونجور که تیرداد اشاره کرد این پلن بار اول نبود که پیاده میشد.همونطور که شما پلنی که روی واندرتون سرور 1 راند ۳ تجربه کردی رو در سرور ۲ ایکس با اندکی تغییر پیاده کردی !

ضمنا من فراموش کرده بودم در سرور اسپید شما درگیر بررسی انباراتون و تعدیل به موقع ، رید زدن مرتب ، ساختمون اپ کردن و امثالهم هستند و اضافه شدن بار اون پلن به کاراتون خیلی بازیو واستون سخت کرد.خسته نباشی دلاور ! خداقوت پهلوان ! شما اهل خطه شمال کشوری و میدونی فرنگی و آزاد دو رشته جدا از همن و قابل قیاس نیستن

اشکان جان در مورد اولین بار بودن یا نبودن اون پلن من توی خصوصی به تیرداد توضیح دادم که بحث تاپیک به حاشیه نره ... برای شما هم توضیح میدم که سوتفاهم و نردبون بازی پیش نیاد ...

خلاصه ی مطلب اینه که من گفتم 3*3 لاک شده بوده و من از زمانی که خودم به صورت جدی بازی کردم (سرور 9 راند 1 - اولین ورژن 4) نظرم رو دادم و اگر همچین چیزی در این حجم به این صورت اجرا شده که در نهایت اکانت ها تک دهکده بشن و قابلیت حذف نداشته باشن حرفشون درست بوده و هیچ اشکالی نداره من اطلاعی در مورد سرور 2 کلاسیک نداشته باشم ... همونطور که شما نداری.

توی ریپلای ام به البرز هم گفتم که صرفاً اجرای اون پلن باعث میشه ساید ها گوشه چشمی به اون منطقه از ابتدای بازی داشته باشن (حداقل این هشدار رفرش شده) ...

بعدش هم پلنی که ما روی واندرمون راند 3 تجربه کردیم چه شباهتی با پلن سرور 2 ایکس داشت ؟ وقتی توی جزئیاتی چیزی نیستی سعی کن نظر ندی چون مفهوم کلمه اندک رو تغییر میدی عزیز ... برای سرور 1 راند 3 هم حرف خیلی زیاده (چه داخل ، چه خارج) که من بعد از تموم شدن اون سرور دفنش کردم و رفت (بنا به دلایلی) !

پلنی هم که ما 2 ایکس اجرا کردیم نه از لحاظ ابزار ، نه از لحاظ گستردگی ، نه از لحاظ نتیجه هیچ شباهتی به جنگ نیابتی شما نداشت فدات شم ... اصرارت به بازکردن بحث سرور 1 راند 3 رو درک میکنم ولی سعی کن تمرکزتو بزاری رو همین سرور چون از اون سرور واست نون و آبی در نمیاد. بردتون هم دوباره مبارک.

اگرم در مورد اون پلن و جزئیاتش شکی داری برو از البرز فایل هارو بگیر.

توی دور باطل گیر کردیم ولی من برای آخرین بار و روشن شدن قضیه بهتون توضیح میدم که ریپلای من به اون پست فقط به اون دلیل بود که عنوان کنم اون اکانت ها به هیچ عنوان روی بات بالا نیومده و حتی امکانش هم نبوده !

بعدشم من و شما که شوربختانه یا خوشبختانه با هم ارتباط مستقیمی نداشتیم و هیچوقت تو یه جبهه کنار هم نجنگیدیم ولی بچه هایی که با من بازی کردن میدونن اکانت ما (من و علی آنتیک - کلا هم دو نفریم) هیچوقت رو بات نیست و همیشه دستی بالا میاد ... جز همون سرور 1 راند 3 که حتی من و علی با هم بازی نکردیم ...

حتی زمان پلن ریختن ، تایم در آوردن و لانچ هم من سنتی کار می کنم ! باور نمیکنی ؟ از البرزی بپرس که پلن سرور 2 ایکس رو با هم اجرا کردیم ...

اینکه شما اومدی و داری تو سرور بدون بات بازی میکنی دلیل نمیشه سابقت پاک باشه یا همین الان هم پاکباز باشی ...

جمله ی قدیمیم : اصلا مهم نیست توی بازی چه کاری انجام میدی ، اگر تونستی مثل مرد سرتو بالا بگیری و جرات داشته باشی بگی فلان کار رو من انجام دادم هنر کردی وگرنه من نبودم ، دستم بود رو که همه بلد هستن ... تو هزارتا سوراخ موش قایم شدن رو هم همینطور.

پ.ن : اشکان جان من هیچ علاقه ای به ادامه ی این بحث توی این تاپیک نداشتم و پیامم به تیرداد دقیقاً به همین دلیل بود ولی با توجه به شناختی که از اوج گرفتن هات دارم باید روشنگری می کردم :)) بحث هم ادامه ای نداره واقعاً ... اگر میخوای بحث رو ادامه بدی به بهنام بگو یه گروه بزنه حرف بزنیم و پست بعدیتم لایک میکنم.

پ.ن 2 : اگر میخوای اسکرین شات یا نقل قول از اون چیزی که می دونم واسه تضمین حرف خودت استفاده کنی لازمه بهت بگم که من مسئول عقیده شخصی افراد نیستم ... هر چند هم که اون فرد به من نزدیک باشه ولی در جریان جزئیات نبوده.

شب خوش

سلام به سارنگ عزیز. دوست و حامی ضعیف ها. یعنی هر موقع خواستید ببینید کدوم ساید ضعیف و نوب هست برید ببینید سارنگ از کیا حمایت میکنه .

یونیسف میخواد بیاد پیش ازت حق نمایندگی بگیره اصلا.

سلام به عشقِ ابدیِ مجازیِ مَن ، البرز

شاید من بخوام یکم توی این تاپیک سر به سرت بزارم البرز ... بهتره همین اول بیس کار رو درست بزاریم :D

پست من در دفاع از سایدی نبوده و نیست ... اگر دقت کنی فقط توی قسمت آخر پستم گفتم که منت کاری که نکردین ( به هر دلیلی مثل نتونستن ، نخواستن ، تنبلی و ...) سر بقیه نزارین ! وقتی میاین میگین ما می تونستیم و نکردیم به فلال دلیل به نظرِ من خواننده دقیقاً دارین منت میزارین و به طرف مقابل میگین که بهتون لطف کردیم.

یه جمله ی معروفی هست که میگه موتونیم ، موکونیم ! به نظر من اگر می تونستین ، میکردین ... حالا هم که نکردین دیگه شما فرصت رو از دست دادین دفعه ی بعدی بکنین به نظرم :D

سارنگ عزیز کسی نگفت ساده بود ولی انجام شدنی بود

البرز شرایطی که من گفتم برای تک ده کردن اکانت ها بوده و شاید شما نگفته باشی که کار سادی ای هست ولی بقیه دوستان و همون دوستی که من قسمت مشخص پستش رو ریپلای کردم ، گفتن کار ساده ای هست و رو بات انداختن ... صرفاً ریپلای کردم و توضیح دادم که به همین نون و ماست ها نیست. قطعاً تو هم میتونی (حتی خیلی بهتر) انجامش بدی البرز ، من بهت ایمان دارم.

من اصلا در جریان جزئیات سرور نیستم ! می دونم پلن گرفتن کراپر های استراتژیک با اکانت های مصری بوده ولی نمی دونم درست انجام شده یا نه !؟ نتیجه ی دلخواه رو میده یا نه !؟ اصلاً پستی که من ریپلای کردم راجع به این مسئله حرف نزده بود :))) فقط گفت بود کار شاقی نیست و تخصصی نمیخواد ... منم مجبور شدم ریپلای کنم تا توضیح بدم.

در مورد تشبیه تراوین به شطرنج کاملاً باهات موافقم و حرفت درسته ( البته نه بخشی که در مورد من گفتی چون چیزی بارم نیست ) ... باز هم حرفمو تکرار میکنم که من هیچ نظری در مورد خود پلن یا نحوه ی اجراش ندادم عزیزم.

من در جایگاهی نیستم که به چیزی اعتراف کنم ولی به عنوان یه خواننده و چیزی که استنباط کردم این هستش که پلیر های شمال غرب اعتماد کامل به لیدرهاشون دارن و این شرایط رو برای شما (مثال :D) سخت میکنه.

سارنگ عزیز . ایا فکر میکنی این پلن برای بار اول هست که اجرا شده که فکر میکنی سوخته شده ؟

این پلن اصلا جدید نبود. شایدیکی دو سرور که دوستان یادشون هست حواسشون باشه ولی باز ملت یادشون میره چون 1000 تا نکته واسه ی کانسیدر کردن هست.

حرف حساب مشخصاً جواب نداره ولی به عقیده من از این به بعد از ابتدای بازی هر ساید نیم نگاهی به خمره های دور واندرش خواهد داشت ...

خراب کردی اخرش رو ... :از چشم افتادی اصلا برو شمال غرب بیام بزنمت :دی

تو هر جا بگی من میرم که بزنیم :)) هر چی تو بگی

20 در 20 ساپورت های واندر جنوب شرق لاک شده کار شاقی هم نیست تخصصی هم نمیخواد !

سلام دوست من ، خسته نباشی

عرضم به حضورت که همیشه همه چیز از بیرون ساده تر به نظر میاد ...

همین یک خطی که نوشتی شامل 80 تا اکانت میشه (کامل استفاده نشد) :

• هیچکدوم روی بات نبوده و با جانشینی 2 به 1 بالا اومده.
    • ساختمان های ضروری توی اکانت ها آپ شده ( انبار - انبار غذا - ساختمان اصلی - اقامتگاه - اردوگاه )
    • منابع غیرضروی آپ نشده
    • منابع جایزه های در دسترس گرفته شده
    • منابع ماجراجویی استفاده شده
    • جوانب احتیاط هم رعایت شده (منطقی نبود اکانت ها آیپی مشترک داشته باشن - ایمیل فیک داشته باشن - روی بات بالا بیان)

یه حساب سرانگشتی بکنین متوجه میشین که به همین نون و ماست هایی هم که میگید نبوده ! حالا شرایط این سرور رو هم در نظر بگیر که طبیعتاً خیلی سخت تر خواهد بود و به همین سادگی نمی تونید 15 کراپ های ساید شمال غرب رو قفل کنید ...

این پلن زمانی زده شده که در صورت نیاز امکان پوش از بقیه اکانت ها وجود داشته باشه

این رو هم در نظر بگیر که اجرای این پلن به کاتا نیاز داره (اگر فرض رو بر این بگیریم که با گلد ساختمان ها تخریب میشن و کراپ تا 5 میاد بالا ، برای باقی منابع به کاتا نیاز دارید)

لطف کنین وقتی از چیزی اطلاع ندارین ، منت سر کسی نزارید !

پ.ن : پلن لاک کردن واندر (بهتره بگم ساپورت واندر) یه پلن سوخته محسوب میشه چون از سرور 3 ایکس به بعد همه ی ساید های دور واندر خودشون رو در اولین مرحله میگیرن :))) دلیل توضیحات کامل ـم هم همین بود.

پ.ن 2 : آرش و میثم خدا ازتون نگذره :D

با تشکر

روز زیباتون بخیر

صبح امروز چند اتک روی اکانت محمد اومد که بچه ها لینکشو گذاشتن ... خسته نباشید میگم به بچه ها برای جابجایی دف تو زمان کم ... گل کاشتین (بالاخره شاید جایی سفت باشه)

اسکات اول

اسکات دوم

خسته نباشید میگم به مهاجمین عزیز که فازشون رو نفهمیدم ولی صحبتی با دوست عزیزمون ( GOD ) داشتم ....

دوست من به نظر شما توی هدفتون که تو پروفایلت نوشتی ( (; Shayad nafare baadi u bashi) غرق شدی ... نظرم اینه بیشتر روی سود و ضرر حاصله حساب و کتاب کنید.

پ.ن : ممرض چرا جمع نیرو ها 19 تاست ؟ :))) بسم الله

موفق باشید

سلام دوستان

به بچه های خودمون خسته نباشید میگم و همینطور خسته نباشید خدمت دوستان جنوب شرقی برای دفاعشون.

فروم در حال حاضر بار فنی خاصی نداره ولی جا داره به چند تا نکته اشاره کنم :

نکته ی اول تفاوت سایز همر های استفاده شده توی دو پلن اول این سرور هست که مشخصاً همر های شمال کوچک تر بوده !

نکته ی دوم نحوه ی انتخاب تارگت هستش که تارگت جنوب شرق بدون اسکات و بی اهمیت بوده ... بر خلافش تارگت شمال یکی از تارگت های مهم بوده که اسکات مناسب هم ازش خورده !

نکته ی سوم که همه میدونن ولی لازمه یه یادآوری بشه اینه : دوستان همر رو برای زدن میسازن و دفاع رو برای دفاع کردن ... هیچکس قرار نیست این دو مورد رو قاب کنه و به یادگار از این سرور ببره ... پس سعی کنین از درگیری توی سرور لذت ببرید !

مهمترین مسئله ای که باید بهش اشاره کرد این هستش که به دلیل شرایط خاص(!) اسپیدترا نرخ رشد دفاع بسیار بیشتر از همر هستش.سرور های پیش همیشه به دوستانم میگفتم توی این حالت سرور به سرور نقش پلنر کمرنگ تر میشه چون فاکتور هایی که روش اشراف و کنترل داره کمتره (کوئری خاصی نمیشه گرفت ، آنالیزوری این سایت رو پشتیبانی نمی کنه ، مپ با امکانات دقیق وجود نداره ، دفاع بیش از حد توی سرور هست و ... ).

همه ی دلایلی که توی پرانتز عرض کردم باعث درصد موفقیت هر پلن به 20 درصد برسه (نظر شخصی) ! که اون 20 درصد می تونه شامل شانس ، مهارت پلنر ، زور همر ها و اشتباهات فردی باشه ... به شخصه اعتقاد دارم پلن های درست و حسابی توی اسپیدترا محکوم به شکست هستن.

حرفی هم با دوستان جنوب شرقی (و افراد مشابه) داشتم :

دوستان تا جایی که ذهن بنده یاری میکنه شما از اول سرور به لحن و طرز صحبت و توهین های بچه های ما اعتراض داشتین ولی تا الان که از سرور گذشته و میبینم خودتون از بقیه بدترین ! رطب خورده ، منع رطب کی کند ؟ (برگرفته از کتاب عهد عتیق)

• یکیتون میاد عکس بچه های مارو با حالت مسخره میزاره و میگه فلانی بیا صیغت کنم
    • یکیتون میاد کف فروم قیر به اون و اون تعارف میکنه (عزیز دل این فروم همون جاست که 3 روز پیش توش تسلیت گفتن ، حرمت خاک مرحوم رو نگه دار لطفاً)
    • یکیتون میاد میگه این و اونو ببوسید (محمد جان قدیما خیلی بهتر می نوشتی ، سال به سال پست هات بیشتر به سمت لودگی رفته :x )
    • یکیتون میاد به ترک ها توهین میکنه و رو وال بقیه فحاشی میکنه

دوستان من با شرایطی که شما دارین به نظرم هیچ حقی ندارین که راجع به شخصیت و شعور و تربیت دیگران نظر بدید ... هر رفتاری هم که در مقابله با شما انجام بدن جای شماتت نداره ! جواب های ، هوی هستش.

کوچیک همه؛ رضا در آستانه ۲۰ سالگی (هرروز دارم بهتون یادآوری میکنم تولدمه؛ یادتون رفت قهر میکنم میرم از سرور)

رضا جان (اگر اشتباه نکنم) ابتدا قرار گرفتنت در آستانه ی 20 سالگی رو بهت تبریک میگم و امیدوارم از 5-6 سال طلایی آینده ی زندگیت نهایت استفاده رو ببری چون بعدش توی سراشیبی میوفتی !

در مورد صحبت هایی که کردی چند نکته خدمتت بگم ...

ما توی شمال (غرب و شرق) بالاسر نداریم و نخواهیم داشت ... همه با هم رفیقن و رفاقتی بازی میکنن.

همر هایی ما برای دیوار شدن توسط شماست ... از پایین و مرز بگیر تا وسط و بالا ! دیوار کنین که لذت ببرین عزیزان.

در مورد کارو هم خدمتت بگم یکی از بهترین پلیر ها و لیدر هایی که توی این سال ها دیدم کارو چپ دست بوده ! تو هر موردی حساب کنی کارو هم استاد من هستش و هم با اجازت بگم که استاد شما ... بدون شک !

پ.ن : شیری که عذرخواهی میکنه شعور و شخصیت و بزرگی داره سالار ، جالبه که یه عذرخواهی هم باعث سوزش میشه.

پ.ن 2 : رضا جان همین الان که این پست رو شروع کردم تیم محبوبت استقلال بازی فینال حذفی رو باخت.

شب خوش

روزتون بخیر

برای شروع صحبت هام متای شمال رو به هر دو طرف این پیمان تبریک میگم.

چند روزی که از متای شمال گذشت بازار تحلیل حسابی داغ بود ....

• یه نفر سرگذشت سرور رو گفت
    • یه نفر کاسه ی داغ تر از آش شد
    • یه نفر بقیه رو جادوگر کلمات خطاب کرد و خودش رو چشم جهان بین
    • یه نفر گفت همه ی اینا سناریو بوده و به اصطلاح کار خودشونه :))
    • یه نفر آمپر چسبوند و ادب خانوادگی خودشو نشون داد
    • یه نفر هم اومد به مجید گفت تو غش کردی تو بغل شمال غرب
    • یه نفر اومد گفت شمال غرب رفت منت شمال شرق رو کشید
    • و ..... بگذریم .....

دوستان عزیز جنوب شرقی که فعالیت ـتون این روزها به صورت عجیبی چشم گیر شده (!) اگر دنبال مقصر میگردین بهتره تو آینه خودتون رو ببینید و کم کاری خودتون رو گردنِ شخص دیگه نندازین !

فلش بک بزنیم ؟ بریم به اول سرور که رابطه شمال شرق و شمال غرب شکر آب بود ، جنوب غرب هم در حد توانش فشار روانی میاورد ! شما چیکار کردین ؟ گفتین با کسی کاری ندارید و چند پیرمرد هستین که یه گوشه نشستین و پلن سایدتون رو هم روی واندرزن هاتون بستین با حداکثر رید از مولتی هاتون (به خیال خودتون ما همدیگرو میزنیم و شما آخرش میای دَمه گاز میدی و الفاتحه) .

شما هم خدارو میخواستین هم خرما رو ... به چه صورت ؟ به این صورت :

• با شمال شرق نپ ببندین
    • یه نماینده بفرستین که ارتباط دورادور رو با شمال غرب حفظ کنه (نماینده میگه من حرف میزنم ولی مسئولیتی تو ساید ندارم !!!! ساده تر این جمله این میشه که هرموقع بخوایم می زنیم زیر پاتون)
    • یه نپِ ریز هم با جنوب غرب بستین

خوب اینجا میدونین به چی می رسیم ؟ به حرف قدیمی محمد :

یکی از دوستان هفته گذشته مثالی از شیر و پلنگ زده بود

متاسفانه یا خوشبختانه شیر و پلنگ وسط دعوا گفتن داداش ما بالاخره هر دو جزو خوبای جنگلیم ، بالاخره مشکل رو حل میکنیم دیگه ، حالا این وسط سر کی بی کلاه موند؟

احسنت ، اون حیوون سومی که منتظر لاشه شیر و پلنگ بود فعلا بالای همون کوه و درخت نشسته ببینه چی میشه

این سیاست همیشه جواب نمیده عزیزان ! دنبال مقصر - سناریو - فرد غش کرده - ساید غش کرده نگردید.

از شماست که بر شماست :D

در آخر لازمه اینو بگم پلنی از جانب جنوب شرق زده شده که دستاوردش یک دهکده با پاپ 400+ و مقداری نیزه دار بوده . هزینه هم گندم همر ها و منابعی که واسه بالا-پایین کردن میدون دادن. ظاهراً دوستان جنوب شرقی هم راضی هستن از این مسئله که جای تبریک داره :)))

اما نکته ی جالب اینه که ساید جنوب شرق کاملاً بلایند و بدون اسکن تارگت انتخاب کرده (حداقل تو تارگت هایی که خودم دیدم) ... اینجا این سوال پیش میاد که آیا اسکن چند روز پیش جنوب غرب ، به شما رسیده ؟ اگر رسیده که بسیار عالیه حالا یا متا رو بستید یا "هدف مشترک" تولید کردید ... ! در هر حال بسیار عالی. احسنتم

پ.ن : یه سری بزنم به کتاب عهد عتیق ام و ضرب المثلی رو براتون بگم که بعداً میفهمید جریانش چیه (ساده بگم که به دوستان ساده پسند برنخوره)

یه بابایی از یه کوچه ای رد میشد ... دید یه نفر بالای دیواره (دزد) ... بهش میگه فلانی چیکار میکنی ؟ ... طرف میگه دارم ساز میزنم .... میگه پس صداش کوش ؟ .... دزده برگشت و گفت صداش صبح در میاد !

صدای بعضی چیزا هم صبح در میاد عزیزان دل

پ.ن 2 : داداشم فرید :دی

پ.ن 3 : دوستان جنوب شرقی یه جوری پست ممرض رو دیسلایک میکنید که انگار ما واستون تارگت انتخاب کردیم :)))

موفق باشید.

سلام دوست من (دوست بودیم ؟ ظاهراً خیلی با من صمیمی هستی)

شما خسته نشدین اینقدر مارو نصیحت کردین و این موارد رو گوشزد کردین ؟ ما نه اهل پرچمیم، نه اهل آقا بالاسر ، نه داستان ولی اگر شما حرصت بیشتر میشه ... آره دارم زیر پرچم بازی میکنم !

به صورت کلی به شما ربطی نداره ما الان با کسانی ارتباط داریم که در گذشته اختلاف داشتیم ولی اگر حرصت بیشتر میشه ... آره الان مشکلی نداریم و در کنار هم بازی می کنیم !

حله ؟ حالا برو جای دیگه روضه بخون و نصیحت کن ، آفرین.

خیلی جالبه که بین 2-3 تکنیک سوئیچ میکنین یا به هادی و کارو میپرین ، یا به من و البرز میگین واسمون متاسفین و ما زیر پرچمیم ، یا به تعداد اکانت و پلیر ما گیر میدین.

پ.ن : آیدی رو که نمیشناسم ولی خیلی راحت و مستقیم داری با ما حرف میزنی :))) آشنا هستی بگو بدونیم.احیاناً آیدی فیک که نیستی ؟ (امیدوارم نباشی)

پ.ن 2 : رضا جان ضرب المثل از قدیم الایام تو فرهنگ ما بوده و هست ، اینکه ما ازش استفاده میکنیم و میگیم استفاده ازش توهینی نیست رو شما به بزرگی خودت ببخش سامورایی.

موفق و موید باشی.

صبحتون بخیر

تبریک میگم به دوستان شمال شرق بابت خفت های زیبایی که انجام دادن و موتور بازی رو روشن کردن.

اگر باقی تیم ها هم تمایلی به لذت بردن از بازی داشته باشن ، به این اتفاق با دید مثبت نگاه میکنن !

در مورد بحث هایی که پیش اومده ....

من پست های موجود فروم رو از اول بحث تا الان خوندم و تنها جمله ای که از کارو پیدا کردم این بوده :

نقل قول

خلاصه که من رو حرفم هستم شمال شرق پشیزی ارزش نداره بخوام درگیر شم

من با اینکه مطمئن بودم دوباره سرچ کردم و دیدم اینجا هیچ توهینی صورت نگرفته ! :

نقل قول

پشیز. [ پ َ ] (اِ) سکه ٔ مسین ساسانیان . || شصت یک درم است : و همچنان عادت مردمان بر این رفت تا درم را به شصت پشیز کردند. (التفهیم بیرونی ). || پول ریزه ٔ نازک بسیارتنک رایج را گویند. (برهان قاطع). پولی باشد که از مس زنند و خرج کنند و بعضی گویند درم برنجین بود و چیزی که بجای درم ستانند. درم برنجین . (نسخه ای از لغت نامه ٔ اسدی ). چیزی باشد که بجای درم رود. (لغت نامه ٔ اسدی ). درم بد مسین بود بی قیمت . (حاشیه ٔ لغت نامه ٔ اسدی ). بمعنی فلس و پول ریزه ٔ کوچک که از مس باشد ظاهراً آن است که در دیار ما عالمگیری مشهور است . (غیاث اللغات ). خرد و کوچکترین پول سیاه در قدیم که از برنج بوده . پول کوچک مسین کم بها. پول ریزه باشد که از مس یا برنج سازند. پشیزه . پشی . فلس . درم زبون . پول ریزه ٔ کم ارز. پول سیاه . منغرٌ. منغرُک . جِندَک . تُسو. طُسوج . سکّه ٔ خرد. قاز. (در تداول عوام ).

رفرنس : https://www.parsi.wiki/fa/wiki…/%D9%BE%D8%B4%DB%8C%D8%B2

ظاهراً ادمین پست رو ادیت کرده چون تا جایی که من دیدم زمانی که ادمین فروم ادیت میکنه زیر پست نمی نویسه که چه زمانی پست ویرایش شده (اگر اشتباه نکنم) و اگر ادمین این کار رو کرده ممنون میشم یه شفاف سازی بکنی که "پشیزی ارزش نداشتن" تو کدوم ادبیات و منطق توهین حسابی میشه وقتی تو همون لینکی که بالا دادم نصف شاعر های ما از این اصطلاح/مثل استفاده کردن !

دوستان شمال شرقی ، باز هم تبریک می گم برای خفت های زیبا اما دلیل این هجمه روی کارو برای اینکه گفته "پشیزی ارزش ندارید" رو نمی فهمم ؟! صرفاً از یک اصطلاح استفاده کرده که منظورش رو برسونه.

حالا دو حالت پیش میاد :

» شما معنی پشیزی ارزش نداشتن رو نمی دونستید

» شما معنی پشیزی ارزش نداشتن رو می دونستید و دنبال بهانه بودید

امیدوارم که دلیل هجمه گروهی به کارو تو فروم توسط شما همون حالت اول باشه (بالاخره همه که با همه چیز آشنا نیستیم) به این دلیل که اگر حالت دوم باشه به نظر من حرکت چیپی بوده ! چون در اصل استفاده از این مثل در ادبیات ما منع نشده و هیچ نشانی از بی ادبی یا توهین نداره !

به حال حال آرزوی موفقیت میکنیم برای عزیزان در هر ساید و امیدوارم صحبت های فروم در حد کل کل بمونه و از جانب دو طرف به سمت فحاشی نره !

پ.ن : من از پست های موجود توی فروم قضاوت کردم ! ممنون میشم اگر پست توهینی وجود داشته که ادیت یا پاک شده رو برای من توی پیام خصوصی بفرستید.

دوستان یکی بیاد سرور رو تحلیل کنه ببینیم ایا واقعا شمال غرب همونقدر که مدعی هستن ضعیفن یا اینکه سیاست فرومیشون هست این تاکید بر ضعیف بودن؟

به ظاهر که یکی از بیشترین تعداد مولتی های سرور رو دارن.

قبلا ندیده بودم تا روز ۱۰ بازی بالای ۱۰ تا پست پلیر ها و لیدر های یک ساید بزارن بگن ما ضعیفیم ، معمولا تو تراوین از قدرت حرف میزنن.

سلام دوست من ، خسته نباشی

ابتدا لازمه توضیحی بدم راجع به صحبتتون :

ساید ما همونطور که قبلاً هم بچه ها گفتن متشکل از تیم های مختلف هستش که کمترین سطح هماهنگی رو با هم دارن ! دیرتر از 3 ساید دیگه بسته شده ! تعداد پلیر حقیقی کمتری هم نسبت به ساید های دیگه داره.

ما با این مسئله مشکلی نداریم ! قبلاً هم اعلام کردیم از هر نوع درگیری استقبال میکنیم اما با توجه به اینکه در شرایط آرمانی نیستیم (عقل حکم می کنه) ، شروع کننده ی جنگی نخواهیم بود اما نیازی به تکرار این مسائل نمیبینیم تا زمانی که شما (و دوستانتون) سعی در وارونه جلوه دادن حقیقت داشته باشین و سعی کنین شمال غرب رو بیشتر از چیزی که هست نشون بدین ... اگر شما اینکارو انجام بدین مشخصه که ما هم ضعف فعلی شمال غرب رو یادآوری می کنیم. (انتظار نداشته باشید چون تعداد افراد زیادی یه دروغ رو میگن ما ساکت بمونیم)

اگر زحمت بکشی پست هایی که قسمت دلخواهش رو کات کردی بررسی کنی ، به دو نکته میرسی :

1-حرف هایی که من بالا گفتم اونجا هم گفته شده (یه حرفو باید چند بار زد ؟)

2-قبل از پست بچه های ما بزرگنمایی از جانب شما صورت گرفته (اینم یه تاکتیک هستش که یه دروغ رو اینقدر تکرار کنی که بقیه به عنوان حقیقت ازش یاد کنن)

پس من باز هم حرف قبلی خودمون رو تکرار میکنم و امیدوارم این رو به عنوان سیاست در نظر نگیری ، صرف گفتن حقیقت بدون ... (اگر باز هم حرفی که توی پستت زدی رو تکرار کنی نشون میدی که هدف دیگه ای از این کار داری)

نکته ی بعدی :

اگر اشتباه نکنم شما سرور با بچه های فعلی شمال شرق بازی می کردید و ظاهراً مشکلی هم نداشتید ! درسته ؟

حالا که این سرور طبق گفته خودتون قدم روی چشم ما گذاشتین و اومدین شمال غرب چهار حالت به وجود میاد :

1- با بچه های اونور به مشکل خوردین و قصد بازی برای شمال غرب رو دارین

2- با بچه های اونور به مشکل نخوردین و صرف تجربه قصد برای شمال غرب رو دارین

3- برای خرابکاری در شمال غرب تشریف آوردین

4- قصد دور پلیسی زدن و برای خودتون بازی کردن رو دارین

اگر حالت سوم و چهارم هست که نه جای انتقادی برای شما میمونه نه جای حرفی برای من . اگر حالت اول و دوم هست ، خوشحال میشم تو بازی به من نامه بدی تا با هم حرف بزنیم و ببینی مشکل کار کجاست ! اکانت من

سلام.

اگر 100نفر اول سرور ملاک قرار بدیم ؛
    شمال غرب با 36 نماینده

جنوب غرب با 25 نماینده

جنوب شرق با 24 نماینده

شمال شرق با 15 نماینده حضور دارن

نیمای عزیزم ، دوست قدیمی ... بالاخره قسمت شد تو یه سرور بازی کنیم بعد سال ها ^^

این تکنیکی که داری استفاده می کنی و بخشی از آمار رو نمایش میدی تو مدیا زیاد استفاده میشه اما برای وارونه جلوه دادنِ حقیقت ! دستت درد نکنه ولی لطف کن اسکرین اتحاد هارو هم ضمیمه کن که وضعیت فعلی سرور و بالانس توازن مشخص شه.

برای مثال :

غارت جنوب شرق : 285,767,926

غارت جنوب غرب : 168,483,903

غارت شمال شرق : 146,281,564

غارت شمال غرب : 108,706,054

20 اتحاد اول :

جنوب شرق : 6

شمال شرق : 5

شمال غرب : 4

جنوب غرب : 5

نیما اگر ما تو سرور دیگه ای داریم لاگین میکنیم بگو ؟ من لینکو چک کردم سرور 3 ایکس بود ! به نظرم اون سرور رو ول کن بیا پیش ما.

علی ایحال ما اصراری بر گفتن حقیقت و ضعیف بودن نداریم مادامی که شما اصرای بر وارونه جلوه دادن حقیقت و قوی تر نشون دادن ما نداشته باشید.

از هر نوع درگیری و جذابیت بازی هم به صورت گروهی استقبال میکنیم.

ضمناً به نظرم تحلیل سرور تو دوره های مختلف خوبه اما نتیجه گیری از تحلیل ها برای الان زوده.

موفق باشید

نیما ، عکس اون سرور اسپیدی که الان تو تاپیکشیم :D:D

پ ن : راستی سارنگ و دوستاشون همونا نبودن سرور قبل اومدن جنوب غرب کراپای حساس رو با واحه هاش گرفتن بعد اکانت رو تک دهکده ای کردن، قفلش کردن و رفتن؟!!! امیدوارم که این سرور برنامه دیگه ای برای ورود به شمال غرب داشته باشن 😉

سلام

روزتون بخیر

سرور قبل :

به نظرم نیازی نیست اتفاقات سرور قبل رو توی این سرور بازگو کنیم ولی همونطور که محمد گفت ، تعاملی توی ساید وجود نداشت و حتی نظر من اینه که مشکل شخصی بوده (!) چون اتک های اصلی دقیقاً بعد از اینکه خودمونو معرفی کردیم شروع شد.

ما اگر قصد خرابکاری داشتیم 5 اکانت توتن ثبت نام نمیکردیم ، خودمون رو هم معرفی نمیکردیم ...

بالاخره اتفاقی بوده که پیش اومده ... توی فروم هم ذکر شده اشتباه شده و با عذرخواهی داستان جمع شد اما دلیل نمیشد ما اکانت هامونو تحویل بدیم و بریم !

ممرض میگفت بهشون گفتین مارو زدین و انداختین بیرون ، خوبه هم پست هاش هست ، هم حرفاش ، هم حرفامون ... اون کراپر ها هم جریمه بود. (تا قبل کتیبه پوینت اول دف بودیم :)) )

حالا بریم سراغ این سرور :

بچه ها لطف دارن که میگن تیم سارنگ ولی واقعیت اینه که من بی تجربه ترین فرد تیم هستم و بچه های تیم ما علی رغم سایز کوچک تیممون توانایی خیلی بالایی دارن.

ما :

• اسم خاصی نداریم.
    • برای ساید خاصی نیستیم.
    • وقتی حرفی بزنیم زیر و رو نمی کشیم.
    • هدفمون تو بازی صرفاً بردن نیست.
    • تیممون از ساید ها و سرور های مختلفی جمع شده.
    • بچه ها اینقدر با هم مچ هستن که در هر شرایطی میتونن همدیگرو کاور بدن.

در مورد بازی کردنمون توی شمال غرب هم که تو پست قبلیم گفتم ... زنجیره ای از اتفاقات مارو به این سرور و شمال غرب رسوند.

هدف تیم ما توی بازی لذت بردن از بازی هستش ! حرف اشخاص و تیم های دیگه پشیزی برای ما ارزش نداره ...

شما می تونی فکر کنی ما رفتیم زیر پرچم ، میتونی فکر کنی ما ترسیدیم ، می تونی فکر کنی ما هدف دیگه ای داریم ، می تونی بگی فردا هزار اتفاق میوفته ...

ما حرف هامون رو به صورت کامل با کارو / هادی / آرش زدیم و سنگ هامونو وا کندیم و هیچ مشکلی با هم نداریم! ممنونم از بچه ها برای دید حرفه ای شون نسبت به بازی.

پس بیاین این سیاست قدیمی برای تفرقه اندازی رو کنار بزارین و برید سراغ پلن های بعدی. (پشت سر حرف زدن هم تاثیری نداره)

الان شما مشکل داری که برای مثال سارنگ / البرز / ایمان دارن توی شمال غرب با زئوس بازی میکنن ؟ خوب این مشکل شماست و کمکی از دست ما بر نمیاد ! گره ی کار به دست خودتون باز میشه ! - تشت و یخ -

کارو در مورد هدف مشترک شمال غرب توی این سرور هم توضیح داده ! همون حرف برنامه ی تیم ما و تمام تیم های موجود ساید شمال غرب هستش.

پ.ن 1 : گاهی اوقات آدم رفاقتی هرکاری که بهش میگن میکنه (هیچ اهمیتی هم نداره بقیه چه فکری میکنن) ولی وقتی این یکی از طرف های این رابطه مسائل رو خارج از رفاقت میبینه ، اون رابطه ی به اصطلاح رفاقتی پشیزی نمیارزه. ! همه چیز به حرف نیست ، عمل خودش گویای همه چیزه.

پ.ن 2 : کارو ببینم به قول فرید میتونی کاری کنی که این سرور شهرتت از داخل ساید به خارج ساید سرایت کنه یا نه ؟ :))

پ.ن 3 : درسته تو همه ساید ها بازی کردم ولی هیچ کجا خونه ی خود آدم نمیشه :x

پ.ن 4 : فرزین کی فکرشو میکرد اون سروری که گفتی بشه این سرور :))

سلامی به گرمیِ این روز ها

همونطور که محمد گفت بعد چند ماه قصد کردیم که دوباره برگردیم به اعتیادمون.

به شخصه دیرتر از بچه ها ثبت نام کردم و قصدی برای بازی هم نداشتم ولی زنجیره ی اتفاقات مارو به این سمت و سو کشوند که اینجا در خدمتتون باشیم و بعد سال ها به شمال غرب (خونه ی خودم :D) برگردیم.

امیدوارم سرور خوبی رو تجربه کنیم در کنار همدیگه.

پ.ن 1 : ترکیبِ سَمی شده ، میدونم ... دور از انتظار خودمون هم بوده :)))

پ.ن 2 : نیما داداش ! هر ساید توش نظر مخالف و موافق وجود داره ... نمیشه گفت که نیست ولی هنر توی اینه که مشکلات و اختلاف نظر هارو با گفتگو حل کنیم. ما توی شمال غرب از هر ایده و تفکری استقبال میکنیم چون هدف دور هم بودن هستش.

پ.ن 3 : در مورد سعید جان هم مستقیم باهاش ارتباطی نداشتم ولی با شخصیتی که توی فروم ازش دیدم آدم نیست که کار مصلحتی انجام بده ، در هر صورت ما به تصمیم همه افراد احترام میزاریم.

روزتون بخیر.

سارنگ

قسمت دوم

چیز غیر از این اتفاق افتاده؟ اون اتحاد هم به ضرر ما هست و هم کلاهبرداران و طبیعیه که درموردش همکاری صورت بگیره ولی خب همکاری خاصی نکردیم نمیدونم چطوری و طبق چه اسنادی این رو میگید صرفا دشمن مشترکه دیر یا زود حالا یا ما میزنیم یا اونا...

پارسا جان ، چند کلمه حرف هم با شما داشتم.

محمد یه بار حرف خوبی زد " برای دک کردن ما بهونه الکی نیارید ، اول میگی مجهولید ، بعد میگی جاسوسید ، معرفی هم که میکنیم تهش میگی اصلا بدید پیف پیف:دی"

قبل از اینکه خودمون رو معرفی کنیم از طرف ربلز تهدید شدیم و بعدش کلاهبردار ها بهمون اتک دادن ...
    وقتی خودمون رو معرفی کردیم ربلز شروع به اتک دادن کرد ! اینجا جایی بود که ما مسئله رو شخصی در نظر گرفتیم ) نه مصالح ساید .... شما که لطف کردی زنگ زدی آمار بگیری از بچه های بالا ، بیشتر آمار میگرفتی که حداقل با اخلاق ما آشنا شی.
    مشکل شخصیتم که با بچه های لرد ویکی مشخص شده :)) یعنی میخوای بگی دلیل باتلاقی که به وجود اومده علاوه بر خودخواهی ، تصفیه حساب شخصی هم بوده ؟ اگر اینجوری باشه خیلی به سایدت بدهکاری.

حالا یه سری چیزا که همیشه یادت بمونه :

» یا برای دیستروی یه کپ نرو یا وقتی رفتی کَلَکِشو بکَن ! :
    شما میای یه اکانتو 8 ویو کاتا میزنی واسه کراپش ، یه اکانتو دو بار 24 ویو روش کاتا میزنی بدون اینکه سنگ تراشی و دیوار رو توی محاسباتت بیاری :)) بعدش باز به اون دهی که 2 تا 24 تایی زدی روش اتک نمیدی میری به قبلی که زدی باز 8 ویو میزنی.

• توی اون دو پارت حتی اگر تمامی ساختمون هارو هم میزدی باز هم ده تخریب نمیشد ! چون رمر به اندازه ی کافی نداشتین !
    • شما باید اتکت خودت رو پشت سر یو یو مینداختی که حداقل ساختمون هارو بزنی و شاید این وسط دیوار 0 شد و دهکده میپرید.

(اینارو همه بهت یاد نمیدن ، ممنون باش)

» ورژن 4 و دنیاش ! :
    از وقتی تراوین به ورژن 4 آپدیت شده ، شما نمی تونی پلیری که میخواد بازی کنه (مخصوصاً ابتدای سرور) رو از بازی بیرون بندازی ! به هیچ وجه نمیشه.
    حالا به اون پلیری که نمیخواد بره این آیتم هارو هم اضافه کنید : تجربه ، امکانات ، سماجت و اشتیاق به یاد دهی آداب معاشرت :)).
    اگر منطقی بودین و قدرت تعقل داشتین ، این مسائل خیلی جهت بهتری به خودش میگرفت.

» کلام آخر ! :
    شما لیدرِ یه سایدی . صاحب اون ساید نیستی ... اگر یکی از تو زرنگ تر بود و بازی بیشتر بلد بود و زودتر کراپرِ مورد علاقه تو گرفت ... نیازی نیست عالم و آدم رو بسیج کنی واسه اون کراپر ! از کم تجرگیت درس بگیر.
    توی این ساید شاید شما همه کاره ی ربلز و کلاهبردار ها باشی ولی همه کاره ی ساید نیستی ! اگر بودی 5 تا اکانت بدون مولتی رو خیلی زودتر جمعش میکردی.
    همه چیز به ادیت کردن اسکریپت ها به منظور استفاده توی سایت اسپید ترا نیست. یکم تو نسخه آزمایشی مشکل داشتم :D چجوری فیدبک بدیم استاد ؟

ضمناً پارسا جان ، ما دیدیم همر کشیدن با پوش مستقیم از مولتی ها خیلی بهتون چسبیده ، سایز همرت رو متناسب با غارتت کردیم.
    موفق باشی

پ.ن 1 : علی دکتر زنو عزیز ، من اصلا کاری ندارم محاسباتی که راجع بهش حرف زدین درست بوده یا نه ولی به شخصه وقتی دیدم به دقیق بودن محاسباتی ایراد میگیری خندم گرفت ! میدونی چرا ؟ ناخودآگاه یاد اون اسکرین شات تروپت توی فروم آی آر افتادم که ستونی جمع نزده بودی و جمع همری که بالا ادیت کردی با جمع لشکریان ردیف آخرت نمیخوند :)) جالب نیست ؟ چقدر جالبه که آدمیزاد تو همین مدت کم چه پیشرفتی می تونه داشته باشه.
    به نظرم خوبه که پیشرفت کردی ولی هیچوقت جوری صحبت نکن که خودت همه حساب و کتابت دقیقه :))

پ.ن 2 : ما لینک دف زیاد داریم ! چه تو اکانت خودمون ، چه مولتی ها ، چه فارم ها . نیازه بزاریم یا پوینتی که گرفته اتحاد مشخصه ؟ پارسا هم که خداروشکر همرش منطقی شد نسبت به غارتش.

پ.ن 3 : ما فقط به دلیل اینکه قصد بازی تیمی نداشتیم حضورمون رو از ابتدا اعلام نکردیم و به بچه ها گفتیم بازی نمیکنیم ولی کاری نکنین همین الان فراخوان بدیم که هفته ی چهارم همه بچه ها بیان اینجا و جوری 4 طرف ساید رو ببندیم که نتونی 2 میل غارتت از مولتی های بقیه رو هم بزنی گل پسر :))

پ.ن 4 : ما همیشه به تربیت خانوادگی و لحن افراد اهمیت میدیم ، رو این موارد کار کنین که گیرِ آدمایِ ول نکنی مثل ما نیوفتین.

قسمت اول

ابتدا لازمه عنوان کنم به صورت رسمی 5 اکانت اتحاد ما تک دهکده ای شدن (اکانت Sorena هم تا شب تک دهکده ای میشه ) و فقط کراپر هارو نگه داشتیم (2 کراپر 150% ، 2 کراپر 125% ، 1 کراپر 75%) ! اینا توسط تیم ما میخ شدن :D
    ترجیح دادیم بقیه دهکده ها کاتا بشن ... متاسفانه جرات لازم هم از طرف ربلز و کلاهبرداران واسه صفر کردن خودمون ندیدیم. (جرات که دیدیم ، توان و دانش ندیدیم :D)

تغییری هم که توش نگرش و هدف ما ایجاد شده اینه:
    محمد دیشب توی واتس اپ بهتون فرصت داد که با صحبت و یه عذرخواهی ساده قائله رو ختم کنین (البته که من مخالف بودم و صرفاً این مهربونیِ محمد بوده ولی با توجه به احترامی که برای محمد قائلیم این پیشنهاد رو قبول کردیم) اما الان با توجه به اینکه هیچ اثری از پشیمونی توی شما وجود نداره من از طرف بچه های خودمون اعلام میکنم هیچ صحبتی با کسی نخواهیم داشت .

از نظر ما دف ریختن تو مولتی و فارمشم آزاده. داد و بیداد نکنین چون راه به جایی نمیبرین.اینکه مارو مزدورِ ساید دیگه هم خطاب کنین تغییری توی واقعیت ایجاد نمیکنه.

کسایی که با ما بودن اخلاقِ مارو میدونن : اهل نامردی نیستیم ، هدفمون وسیله رو توجیح نمیکنه ، زیر و رو نمی کشیم ! ولی وقتی توی سرور رسمی نیستیم و اینجا همه چیز آزاده ... ما هم آزاد ترش میکنیم برادر.
    شروعش با شما بوده ، ادامه دادنش با ما .... ناراحتی ؟ بیا جمعمون کن ! نمیتونی ؟ سرت تو لاکِ خودت باشه و اینقدر تو فروم بالا و پایین نپر پوآرو.

موضع رسمیِ تیم ما همین هستش و به هیچ وجه تغییری نمی کنه ! خوشحال میشیم که اکانت های مارو بزنین و جمعمون کنین تا به کار و زندگی برسیم. وقتی کار به لج و لجبازی برسه همین میشه.

لازمه به صادق پارتیزان عزیز از اتحاد معظم کلاهبرداران بگم که : اینکه شما وقتی خواستین مهاجر اول رو بزنین ، ما 4 تا کپ رو فیکس کرده بودیم مقصرش ما نیستیم ... فکر کنم دلیلش کم توانی شماست ! بچه هایی که مارو میشناسن میدونن ما رو همین جریان فان بازی میکنیم !
    اگر واست جای سواله که چرا وقتی 3 صبح اتک دادین ما بودیم ، باید بگم بهت این از مزایای اختلاف زمانیِ ... اونم وقتی که توی تیم فردی باشه که اون سرِ دنیا وقتی ما خوابیم تازه بیدار شده قهوه بزنه ! خوردین ؟ نوش جان باشه عزیز.

ضمناً ما چون از اول که شروع کردیم فارم بودیم ، به کارگری و پلیری عادت داریم ... بلاخره از لپ لپ در نیومدیم و لیدر بین المللی نبودیم :)) زمان ما باتشم پولی بود :)) به شخصه سرور 8 راند 1 ، کلشو فارم بودم ولی تا آخر بازی کردم . پلی های ترقی رو دونه دونه طی کردیم برادر.اگر الان هم ادعایی میکنیم چپمون پُره ، فقط نیاز دیدیم آداب معاشرت رو به "شما" یاد بدیم ...

مورد بعدی که باید اشاره بکنم اینه : ما توی همه ساید ها بازی کردیم ! خودم حتی قبل فیلتر جایی جز شمال غرب بازی نکردم . بچه ها هم تا جایی که اطلاع دارم تو همه ساید ها بودن ... ما متصل به ساید یا تیم خاصی نیستیم . ما توی هر سایدی باشیم برای سربلندی اون ساید تلاش میکنیم مگر اینکه لیدراش آداب اولیه معاشرت و تربیت لازم رو نداشته باشن ! میبنی کاراتونو ؟ حالا بیا بگو شرافت زیر پا گذاشتین ، نامردی کردین ، مزدور ساید های دیگه هستین.

همین پارسا سرور مقدماتی تورنومنت جهانی ۲۰۱۸ سه ساعت بعد از حمایت اولین کاتای سرور رو کشید و همون شب ده طرفو تخریب کرد که خود روس ها سایه کردن تورنومنت هم مولتی بازیه؟... از این سطح بالاتر؟

Travian Tournament 2018
    Travian Forum

§مجید

دوست عزیزِ من که ظاهراً هم بازی پارسا هستی و اومدی اینجا از "سایه" کردنِ تیمای خارجی صبحت میکنی ... بزار یک نکته ای رو واست باز کنم.
    تو همین لینکی که واسه رفرنس دادی همه ی حقایق مشخصه ! شما کاتارو با پوش هم تیمی هات (اون موقع میگفتین تیم ایران ، الان شد پارسا) درآوردی و متحدت به صورت توافقی کاتا کردی (ده طرف نبود ، ده متحدت بود – روس ها سایه نکردن ، تو همون فروم بقیه ایسگاتونو گرفتن) !
    حالا چرا کاتاش کردین ؟ چون اون توانایی بیشتری از شما داشت و زودتر اون کراپر رو گرفته بود ! شما فقط "دوست داشتین" اون کراپر رو داشته باشین ... پس شد آنچه که شد !

چقدر این خودخواهی آشناست ... نه ؟ همین خودخواهی در حال حاضر جنوب غرب رو به سمت تباهی میبره !
    جنوب غربِ این سرور باتلاقِ خودخواهی شماست.

ضمناً اینو میخواستم بگم :
    وقتی که داره تیم جمع میشه و کمک لازمه تیم ایرانه ، اینجا میشه ما و من !
    همون سروری که مثال میزنی ما هم یه اکانتی داشتیم که وقتی نتونستیم دیگه بیایم اومدیم سرور تیم ایران و تحویل تیم ایران دادیم.
    اینکه ما نتونستیم تا آخر باشیم دلیل نمیشه که بقیه رو به کمک و بالا بردن پرچم ایران تشوق نکرده باشیم ! خیلیارو تشویق کردیم که برن اونجا کمک کنن به بچه ها ولی مشکل میدونی کجاست ؟ وقتی آدم درستی به عنوان مسئول انتخاب نشه ، هر دستاوردی به وجود بیاد در آخر به اسم من و ما خورده میشه.

ولی خیلی بد شد که روس ها سایه کردن. ناراحت شدم واسشون

سلام خدمت دوستان جدید و قدیمی
    بالاخره دست تقدیر و خماری مارو به اینجا کشوند

> داستان خلاصه ی شروعمون توی سرور.
    داستان شروع بازی ما توی این سرور در نوع خودش جالب بود ! با توجه به شلوغی تاپیک آمادگی بدون هماهنگی با بقیه تصمیم گرفتیم یه اکانتی برای کنجکاوی توی سرور بسازیم . کم کم گذشت و دیدم 5-6 نفر از بچه های دیگه هم اکانت دارن توی سرور و وقت میگذرونن.
    بعدش خوردیم به داستان کرونا و از اونجایی که بچه های ما شاغل و دانشجو ـن ، به نظرمون رسید که چه تفریحی بهتر از تراوین ؟ بنابراین تصمیم گرفتیم برنامه ی 5 تا اکانتو یکم مهتر ببندیم و با برنامه ده دوم رو بگیریم.
    ساید هم با دو دسته ای موجود توش تکلیفش مشخص بود ، تصمیم گرفتیم کنار بمونیم و اتکی به هیچ سمتی ندیم !

> چی شد که به اینجا رسید ؟
    از ابتدای سرور اتک و اسکات های دو مجموعه ی موجود جنوب غرب روی اتحاد ما بوده و هست.
    چند پارت نامه نگاری انجام شده که توی همه ی اونا ما به عنوان جاسوس ، دست نشانده ی ساید های مقابل ، خرابکار شناخته شدیم و البته زمانی که گفتیم دلیل بیرون بودنم دو دسته بودن سایده به ما اعلام شد که ساید یه تیمه و جدا بودن دلیل دیگه ای داره و ما زیر مجموعه ربلز هستیم که برای ما قابل باور نبود با توجه به مباحث مطرح شده توی فروم.
    اوج نامه نگاری ها دیشب اتفاق افتاد که اکانت گوگولی (قربون اسمش) خودش رو مسئول پاکسازی ساید معرفی کرد و به ما اعلام کرد "به اونایی که بهتون گفتن بیاید اینجا اکنت بکشید بگید بیان بهمون تضمین بدن که مشکلی ایجاد نمیکنید" که البته ما همون جا جواب این عزیز رو بهش دادیم. (نامه نگاری های ساعت 19 بوده و اتک ها از طرف اتحاد کلاهبرداران ساعت 4 صبح شروع شده)
    تا قبل دیشب از جانب ما و بچه های ما هیچ اتکی روی مجموعه ی ربلز و کلاهبرداران نیومده بود ! اولین اقدام ما اسکات از اکانت Game Over بعد از شروع اتکای دیشب بوده.

> قصدتون چیه ؟
    ما قصدی جز پر کردن اوقات فراغت دوران تعطیلی نداریم و هرجایی وقت نداشته باشیم از سرور میریم ! توی نامه ها هم اعلام کردیم که قصد خرابکاری نداریم ، اگر داشتیم جذب اتحاد های ساید میشدیم و در سایه کار میکردیم.
    اگر کوچیکترین شناختی از ما داشته باشین ، نه آدم کسی هستیم ... نه برا کسی بازی میکنیم اما زیر بار حرف زور و توهین نمیریم.

> اگر فرض رو بر مستقل بودن شما بگیریم ، اطلاعاتی که مجید آخیلیوس داشته از کجا بوده ؟
    مجید دوست صمیمی و قدیمی منه . بین چند نفری که میدونستن ما در حال بازی توی سرور هستیم ، یکیش مجید بوده و اتفاقا اسم اکانت و اتحاد مارو می دونسته.
    زمانی که اتحاد توی تاپ دف رفت ، مجید ازم سوال پرسید و منم به رفیق های صمیمیم توضیحاتِ کامل میدم :)) مشکلی که نیست الحمد الله ؟

> به کجا میخواین برسین ؟
    ما قصدی نداریم به جای خاصی برسیم ! چون اگر قرار بود به جای خاصی برسیم و پلن خاصی داشتیم تیم جمع میکردیم و نیازی نبود به ما بگین بچه های بریو توی شمال شرق هستن یا نه چون در اونصورت پیش ما بودن.
    ما 8 نفر با 5 اکانت توی یک اتحاد هستیم . چک کردن پوینت ها هم ساده ـست ... نه مولتی وجود داره نه به ساید دیگه وصلیم.
    مهمترین چیزی که ما قصد داریم بهش برسیم اینه : شما صاحب ساید نیستین ، رفتار درست رو با پلیر های یاد بگیرین و از ابتدا بای دیفالت همه رو نفوذی و جاسوس و خرابکار نبینید.

> Bonus
    اون دوست عزیزی که (واقعاً نمیشناسمت :))) ، لیدراتم که فرار کردن از سرزمین مادریشون) فشار 2 ایکس آی آر روش بوده و با روش های ما مشکل داشت . خدمتتون عرض کنم که از صحبت های شما مشخصا یا توی تایگرز بودی یا توی وینگی که از ما جدا شد و به تایگرز پیوست.
    اگر آدم عادل و عاقلی باشی یادت میاد که چقدر برای جذب پلیر و اصلاح لیدر هاتون تلاش و مذاکره کردیم.

همین 7-8 نفری که اینجان و چند نفر دیگه که نیستن هسته ی بریو رو تشکیل داده بودن و جوری زدیمتون که جای خودتون ، اتحادتون ، لیدراتون ، واندرتون توی مپ گل سبز شد ! واسه خامه ی روش هم واندرتون چیف کردیم و خفّت ـتون رو کامل کردیم.
    همونجا هم اون روی مارو بالا آوردین که به اون سمت کشیده شد ! البته ما اونجا وقت و حوصله و اراده ی بازی داشتیم ، اینجا نداریم.
    برو شر به پا نکن.
    ممنون

پ.ن : جمع کردن یه اتحاد 5 نفره که هیچ مولتی و برنامه ای ندارن واسه یه ساید کار ساده ای هستش ولی ....
    بزارین ولیش بمونه که خودش داستانو تعریف کنه :D

سارنگ