نقد و بررسی سرور بهاره با سرعت ۲ برابر | آغاز ۲۳ فروردین ۱۴۰۳ |

• در تلاش برای جذابیت سرور برای معدود پلیرهای مانده در سرور

🙂❤️

جذاب شد، تموم شد، مرسی!

شما که میخواستید بزنید، 24 ساعت صبر میکردید اونایی که گفتن نپ داریم اکانتاشون حذف شه بعد بزنید. ما که هیچی احترام حرف لیدر خودتون رو نگه میداشتید.

به عنوان اولین پلن غیر مولتی ای که رو اس ای لانچ شد قابل قبول بود ولی جدی اینا واقعا واندر زن بود؟ دلسرد نشید، تکرار رمز موفقیته:)

• جذاب شد، تموم شد، مرسی!

شما که میخواستید بزنید، 24 ساعت صبر میکردید اونایی که گفتن نپ داریم اکانتاشون حذف شه بعد بزنید. ما که هیچی احترام حرف لیدر خودتون رو نگه میداشتید.

به عنوان اولین پلن غیر مولتی ای که رو اس ای لانچ شد قابل قبول بود ولی جدی اینا واقعا واندر زن بود؟ دلسرد نشید، تکرار رمز موفقیته:)

درود هومن جان

از زمان صحبت درباره حذف بیش از ۴۸ ساعت گذشته بوده.در همین زمان اس ای فعالیتی نسبت به ساید شمال غرب داشته

بعد از اون بود که اتک ها روی ساید شما لانچ شدن

همین همرهایی که بنظر شما شاید واندرزن نبوده باشن زمان قبل کتیبه رتبه ۲۹ سرور بوده. شاید منی که کلا توتن بازی نکردم یا مصطفی که اولین بار بود مستقل توتن بازی میکرد نسبتا بد نبوده برامون

به هرحال هرکسی در حد توانش همر میکشه😁

همر اکانت گاردم که روز ۲۲ تازه صحبتش شد و روز ۲۳ ران شد

همر اکانت کوکو هم که جنگی بوده فقط

سوال دیگه ای اگر داشتی یا جایی برات مبهم بود من در خدمتم

• درود فراوان

برد شیرین رو به همسایدی های عزیز جنوب شرقی تبریک میگم. و صمیمانه آرزومندم که در تمامی مراحل زندگی موفق باشند.

یک بررسی کلی و بر اساس واقعیت از فعالیت جنوب شرق جهت ثبت در حافظه دوستان از بازیمون در این سرور انجام میدم تا یادگاری باشد از زحمات همگی کسانی که در راستای اهداف این ربع، زحمت کشیدند.

- جنوب شرق تا اواسط هفته دوم بازی لیدر و گلد ساپورت نداشت!

- با توجه به روابط نزدیک با اسدبل و حذف شمال شرق مختصات بندی کپها بدین صورت بود که با بیشترین فاصله محوری از نقشه با ساید شمال غرب باشد.
    (برای دو ساید همسایه فاصله از شعاع و برای ساید ضربدری از قطر در نظر گرفته میشود که به مراتب بیشتر است.)

- تمامی واندرزن ها، بجز دوستانی که تیمی بازی میکردند، یا زمان کافی داشتند در مختصات بالا کنار کپها قرار گرفتند.

- دفسازهای اصلی، در کنار این واندرزن ها قرار گرفتند و تیم زایستر در مختصات خاکستری به عنوان دفاع بین مرزی نقش ایفا کردند.

- پلن اکانت بغبغو، از همرهای سنگین مهاجم و استپ سوار به تیرانداز تغییر یافت تا در صورت نیاز، به عنوان دفاع شناور ساید نقش ایفا کند.
    - جنوب شرق به تمامی توافقات خود با شمال شرق، شمال غرب و جنوب غرب پایدار بود (اگر موردی پیش اومد بزرگی کنند و ببخشند)

- پس از چندین سرور خصومت با شمال شرق، این سرور جنوب شرق با شمال شرقیها روابط خوبی ایجاد کرد.
    - 20 اکانت گول در کنار واندر جهت کمک و تسریع هولدری و پارکینگ قرار گرفت.
    - داخل تمامی مختصات های مهم شمال شرق، همر ساخته شد و از 25 کتیبه شمال شرق، 2 کتیبه رو اندبلیو و 18 کتیبه رو جنوب شرق برداشت (شاید هم 2 یا 3 تا ناتار)
    - امتیازهای اتحاد جنوب شرق، حدود 3 روز الی یک هفته از باقی ربع ها زودتر تکمیل شد.
    - شاید برای اولین بار در اسپیدترا، از بخش فروم اتحاد برای هماهنگی چیف و کاتای ناتار و پوش استفاده شد.
    - ناتارهای انبار خورده توسط جنوب شرق کاتا شدند.
    - دیفالت پلیرهای شمال شرقی که به جنوب شرق پیوستند طبق توافقات دیستروی شد.
    - طبق توافقات هیچ اکانتی در سایدهای غربی رجیستر نشد. (بجز یک یا دو اکانت در جنوب غرب که به لیدرشون ضمانت داده شد)
    - برای ارتقا کپها، بالا آمدن اکانتها و دیگر موارد حدود 100 تجارتخانه 20 آماده شد.
    - چندین ام ام جهت یادآوری پس از یکسال یا بیشتر بازی نکردن برای دوستان ارائه شد، و حتی یکبار جنوب شرقیها خفت نشدند. (بجز شخص خودم:دی)
    - برای کتیبه ها یک کلونی چیفی آماده شد، که هم اکنون حدود 7 کتیبه بزرگ در آن مختصات بصورت چیفی اماده استفاده هستند.
    - اکانت F4R4 حدود یک هفته فعالیت نداشت و چندین دهکده برای چیف ایشان جهت برگشت به رنک پاپ ساخته شد. (مهدی کلت)
    - اکانتهای غیرفعال از اتحاد اخراج شدند و ساید یکپارچه شد، با توجه به حضور دوستان از دیگر سایدها ما اعتماد پیشه کردیم و میان هیچکدام از اکانتها و بازیکنان تفاوتی قائل نشدیم.
    - قبل از حذف اکانت ها، حدود 20 همر از 30 همر اول، متعلق به جنوب شرق بوده است.
    - جنوب شرق در 5 هفته از بازی، تمامی مدالهای پیشرفت، غارت، دفاع و هجوم را دریافت کرده است.

- حتی یک دهکده، از خاک جنوب شرق تخریب نشد.
    - جنوب شرق این روند حذف را پیشبینی کرد و از روز 30 ساخت دفاع خود را آغاز کرد. (اکثر دوستان آشنا به ساید میدونند که معمولا از روز 50 استارت میشه)
    - با عضویت امیراسپارتان، فروم نویسی جنوب شرق به طرز قابل توجهی قدرتمند شد. (البته ایشون مثل من بیشتر هدفشون تراوین هست تا جنوب شرق)

و بسیاری از زحمات و موارد دیگر که شاید حضور ذهن نداشته باشم، یا دوستان انجام داده باشند و در جریانشون نباشم.

درکل، از همگی شما دوستان و همسایدی های عزیزم ممنون

این عکس‌ها هم، نمونه از تدابیر ما برای بازی جنگی به صورت تمام عیار بود که متاسفانه بدلیل حفظ روابط دوستانه، رفاقت‌ها و همچنین نپ سایدی، حاصل به عمل نشدند.

از لیدرها و پلیرهای سایدهای غربی و رقبای عزیز و الباقی خاکبازان شمالشرق که داخل بازی موندند نیز تشکر میشود. (با عرض معذرتخواهی اسامی رو نمینویسم تا کسی از قلم جا نمونه.)

از امید، سیاوش، سروش، آرش، مهدی دانایی، سعیدشدو، میلاد، امیر، متین، مهدی کلت، (سپنتا نیما احمد)، رضا، ممدنوب، امام، افشین، مهدی، زاکی، توشی، هومن مورس، امیرکیلر، مجیدجی، آرمان، فستر، سعید، آرش، ممدنایت، میثم، مهربان، رضارویال، حامد، صالح، محمد گنداباد، عمو فری، کسری، امین، حمزه عزیز و دوست برادر امیر اسپارتان نیز یک تشکر ویژه میکنم.
    (از همگی ممنون)

پیشنهاد: از دوستان اگر کسی تمایل به عضویت در جنوب شرق و سهیم شدن از لذت پیروی داشتند با امید هماهنگ کنند.

پ.ن: با این وروجک حال کردم. یا جذبم میکنه یا جذبش میکنم. :دی

موفق باشید

پایان فعالیت

ایلیا

• سلام خدمت دوستان

از بیرون که شرایط سرور رو میبینم تقریبا سرور تمومه لطفا پلیرایی که هستن از ادمین تقاضا کنن با ۵ یا ۱۰ ایکس کردن سرور رو سریع تر تموم کنن تا سرور بعدی زودتر شروع بشه مردیم از خماری

از تمام ساید ها دعوت میکنم سرور جدیدی که قرار هست ران بشه روی شمال شرق ۳ به ۱ کنن

اولا درخواستم شخصیه شاید نظر بقیه تیم متفاوت باشه و دوما دلیلش این نیست که بگم ما خیلی قوی هستیم و ...

فقط یه سرور با هیجان بیشتر البته با احتمال باخت بیشتر رو به بردن با شانس بیشتر در آرامش و کشاورزی و در سایه سیاست های چندش آور رو ترجیح میدیم

هر کسی دنبال هیجان بیشتر از بازی هست سرور بعدی تشریف بیاره شمال شرق در خدمتش باشیم

• سلام ایلیا جان

اجازه بده تبریک رو ۵۰ روز دیگه که برگشتیم بهتون بگیم .

خواستیم به هزینه و وقت بچه هاتون احترام بذاریم که متاسفانه دیدیم خودتون هیچ احترامی برای این موضوع بچه هاتون ندارین پس چرا ما .

کرکره جنوب غرب رو کشیدم پایین ولی مطمعن باش اجازه بالا رفتن سرعت سرور رو نمیدم .

امیر حسین جان هر عمل انسان یک کارمایی داره . و طولانی شدن این سرور کارمای اعمال خودشون هست

پ . ن : خاله بازی خوش بگذره

پ.ن ۲ : سهیل جان کتیبه هر چی خواستی که هنوز تو اس دبل باشه زنگ بزن تا برات اوکی کنم

برای تشخیص زنده یا مرده بودن یک انسان به شرف او نگاه کن نه به نبض او .

• درود

سه تا همر گولاخ دیگه:

پ.ن: پیشنهاد میکنم اونایی که مخالف افزایش سرعت سرورن برن اتحاد اس دبل و دفاعشون رو روی کپ ناصر متمرکز کنن

اونایی که موافق افزایش سرعت سرورن همرها رو قطار کنن بزنن به کپ ناصر

اگه دیوار شد، سرعت همینی که هست بمونه

اگه دف کلین شد سرعت ۱۰ ایکس بشه سریع تموم شه

• به به چه لینک های قشنگی 😍

محسن جان اصلا بحث قدرت نمایی نیست که کی زورش بیشتر و کی کمتر .

همونطور که تو پست قبلی هم گفتم کرکره جنوب غرب رو کشیدم پایین و چراغ هاشم خاموش کردم . ۵۰ روز دیگه بر میگردیم کرکره میکشیم بالا و یه تبریک میگیم به بچه های جنوب و شرق میریم .

ولی تا زمانی که اسم اکانت من تو سرور هست حتی با یه ده پاپ صفر اجازه افزایش سرعت سرور رو نمیدم .

پ.ن : هومن فتحی رفتم دکتر گفت امیدی بهم نیست و مرضم خوب بشو نیست

• ناصر جان آماده بودی بگو

من همیشه آماده ام . احتیاج نیست کسی بیاد تو اتحاد و دف بده .

اونایی که مایلند اتک بدن بزنن فقط قبلش خبر بدن که بیام رو اکانت و جاخالی بدم

• من همیشه آماده ام . احتیاج نیست کسی بیاد تو اتحاد و دف بده .

اونایی که مایلند اتک بدن بزنن فقط قبلش خبر بدن که بیام رو اکانت و جاخالی بدم

ناصر جان

حداقل 80% بازیکنای مونده موفق افزایش سرعت هستن تا زودتر تموم شه این سرور

دیگه چیزی واسه ادامه نمونده. منم قصد جسارت ندارم عزیزم میخوام تروپی که مونده رو دیوار کنم با هماهنگی شما و بریم پی زندگیمون حالا تا سرور بعد یا .کام

شما چرا موافق افزایش سرعت نیستی عزیز؟

• سجاد جان

گفتم که این طولانی شدن زمان کارمای کار بعضی هاست .

برای من که فرقی نداره امروز تموم بشه یا یک سال دیگه ولی بذار برای اونایی که فرق داره این زمان حداکثر زمان طول بکشه .

سجاد جان من با چند تا از رفیق هام تو اس ای که یعنی قرار بود منو راضی کنن سرور سرعتش بره بالا صحبت کردم و در آخر گفتن حق کاملا با من هست و حتی یکی از بچه ها که اسم نمیارم اگه خواست خودش میاد و میگه گفت که منم نامه میزنم به مولتی هانتر که حق افزایش سرعت رو ندارین

تو هم خواستی توجیح بشی زنگ بزن تا برات توضیح بدم اگر گفتی حق با من نیست هر کاری بگی انجام میدم . خوبه ؟

۰۹۱۷۸۱۶۸۰۵۲

• محسن جان اصلا بحث قدرت نمایی نیست که کی زورش بیشتر و کی کمتر .

والا ناصر جان اصلا منظورم این نبود که کی زورش بیشتره کی کمتر

گفتم با یه چالش، تکلیف قضیه رو مشخص کنیم

البته که پیشنهادم اصلا جدی نبود و جهت فان مطرحش کردم.

منطقیش اینه اگه قراره تصمیمی گرفته بشه نظر اکثریت باید ملاک باشه نظرم.

شیوه درست اجراش هم اینه یه نظرسنجی همینجا گذاشته بشه

شما هم میتونی دلایلت رو همینجا بصورت عمومی مطرح کنی اگه اکثر پلیرها باهات موافق بودن، نظر شما رای میاره ...

• کلا حق همیشه با توه ناصر.

نمیدونم چرا همیشه هر سرور میای احساس میکنم یه بچه ۱۵ ساله لوس جلوم داره بازی میکنه.

از سنت خجالت بکش مرد یکم بزرگ شو.

• کرکره جنوب غرب رو کشیدم پایین ولی مطمعن باش اجازه بالا رفتن سرعت سرور رو نمیدم

ناصر ۷ ساله هستن از شیراز

هر سرور وسطش چنبار تهدید به حذف میکنن آخرین نفر ولی لفت میدن 😂

ما هم لفت دادیم از سرور نوش جون هرکی ۱۰۰ کرد

• کلا حق همیشه با توه ناصر.

نمیدونم چرا همیشه هر سرور میای احساس میکنم یه بچه ۱۵ ساله لوس جلوم داره بازی میکنه.

از سنت خجالت بکش مرد یکم بزرگ شو.

هومن جان چون نظرم با نظر شما یکی نیست بچه ام ؟ یعنی تو زندگیت هر کی بر خلاف حرف تو حرف زد بچه است ؟

هومن جان بزرگی هام رو جایی که شات چت های خصوصیمون رو تو گروه گذاشتین و به قول خودتون خندیدین گذاشتم کنار

هومن جان بزرگی هام رو جایی که لیدرتون میاد یه حرفی میزنه و شما حرفش نقض میکنین گذاشتم کنار

هومن جان بزرگی هام رو جایی که اینقدر بچه بودین که فکر کردین مثلا اتک بزنین منم میام میگم ترو خدا نزنین هر چی شما بگین انجام میدم گذاشتم کنار .

الان کودک درونم رو فعال کردم مشکلی داری باهاش ؟

منطقیش اینه اگه قراره تصمیمی گرفته بشه نظر اکثریت باید ملاک باشه نظرم.

شیوه درست اجراش هم اینه یه نظرسنجی همینجا گذاشته بشه

شما هم میتونی دلایلت رو همینجا بصورت عمومی مطرح کنی اگه اکثر پلیرها باهات موافق بودن، نظر شما رای میاره ...

محسن جان شیوه درستش اینه که سر در ورودی سرور نوشته سرور با سرعت ۲ ایکس . هر کس نمیتونه این سرعت رو تحمل کنه مثل بقیه که حذف کردن حذف کنن و برن .

الان ساید جنوب غرب مخالف افزایش سرعت هست و وقتی یه ساید مخالف هست یعنی افزایش سرعت غیر ممکن

• ناصر ۷ ساله هستن از شیراز

هر سرور وسطش چنبار تهدید به حذف میکنن آخرین نفر ولی لفت میدن 😂

ما هم لفت دادیم از سرور نوش جون هرکی ۱۰۰ کرد

من باهاش حرف زدم که راضی شه اما راضی نمیشه دلایلشم گفت حتی به شوخی بهش گفتم مرض داری تو

شاید این لج ناصر از تاریخچه سرور های قبلی باشه که خودشم گفت اما

ممکنه تو و همسایدی ها ناراحت شید از این حرف اما دلایل تصمیم الانش رو گفت و کاملا منطقیه و من قبول دارم و حق طبیعیشه که بخواد لج کنه منم بودم لج میکردم تو و بقیه هم بودید لج میکردید احتمالا

شاید ما هم عجول بودیم یکم

اما بازم من اینجا ازش درخواست میکنم از خر شیطون پایین بیاد به خاطر دوستانش که بهش زنگ زدن ، کسایی که نمیخوان سرور خشک ادامه بدن ، کسایی که حذف کردن (اشتباه کردن که حذف کردن) و منتظرن سرور جدید شروع شه (که دوباره حذف کنن) و کسایی که میخوان همستر بمالن

حداقل یه روز بهش فکر کن

خدا مریضیتو شفا بده

• اما بازم من اینجا ازش درخواست میکنم از خر شیطون پایین بیاد به خاطر دوستانش که بهش زنگ زدن ، کسایی که نمیخوان سرور خشک ادامه بدن ، کسایی که حذف کردن (اشتباه کردن که حذف کردن) و منتظرن سرور جدید شروع شه (که دوباره حذف کنن) و کسایی که میخوان همستر بمالن

حداقل یه روز بهش فکر کن

خدا مریضیتو شفا بده

هومن جان گفتم خو دکترم رفتم گفت که مرض داری و کاری هم از دست کسی بر نمیاد . 8o